Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-10, 09:19   #931
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Ehhh amerykańce, co za głupi naród
Kwestia wysyłania na inne adresy nie mieści im się w głowie, bo oni kupują sobie i nie rozumieją dlaczego, ktoś inny miałby robić inaczej.
Po raz kolejny okazuje się, że mają tak ograniczone móżdżki i jedną drogę działania, że nic innego nie mieści im się w głowie.
Oni się boją chociażby wysłać paczkę bez faktury "bo przecież nigdy tak nie robili"..
Podejrzewam, że albo faktycznie PP wstrzymał płatność (ale przecież PP nic nie ma do adresu wysyłki ), jednak bardziej prawdopodobne jest, że boją się jakiegoś konfliktu prawnego.
Co innego zamówienia indywidualne a co innego hurtowe i pewnie boją się, że coś może być nie tak
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 09:31   #932
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez trulina Pokaż wiadomość
ok jmw to gdzie jeszcze oplaca sie kupowac te probki?lumiere daje bardzo malo tego proszku a wysylka 5 dolarowpoza tym konsystencja jest okropna ,chce cos takiego jak edm intensive
Obawiam się, że właśnie fanki EM Intensive będą miały kłopot ze znalezieniem pasującej konsystencji. Ja wypróbowałam Lauress, EGM, Lumiere i żadne nie są tak dobre.
Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
no ale z drugiej stron co to za problem, większośc firm dopuszcza takie rozwiązanie i nikt nie jęczy. Ja zamawiam mamie i siostrze i sobie, nic z tego typu zamówień nam nie ginie.
Pitu pitu, zachowują się śmiesznie, niedługo napiszą że trawa u nas za zielona więc sorry.
Nie mieści im się w głowinach, że ktoś może nie mieć karty kredytowej albo bać się nią płacić w necie.
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 09:34   #933
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Kmee Pokaż wiadomość
Kwestia wysyłania na inne adresy nie mieści im się w głowie, bo oni kupują sobie i nie rozumieją dlaczego, ktoś inny miałby robić inaczej.
Po raz kolejny okazuje się, że mają tak ograniczone móżdżki i jedną drogę działania, że nic innego nie mieści im się w głowie.
różne adresy to taka ...słowiańska fantazja?
Rany, przecież można zamawiać choćby swojego do miejsca pracy, bo tak wygodniej.
Myslę, ze świetnie to rozumieją skoro jako Wuj Dobra Rada polecaja brać zamówienia na adresy znajomych zza granicy To im juz ni przeszkadza?
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 09:44   #934
avalonka
Raczkowanie
 
Avatar avalonka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 274
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

ok dziewczyny a w takim razie jeśli ktoś chce płacić kartą (ja płacę wyłącznie tak - jest taniej) to może? no bo rozumiem pay-pal to i tamto ale jak chcę kartą to też nie mogę? (nie mam czasu śledzidć wątku EDM- wybaczcie...)
W sumie nie dziwię się że Pay-pal zablokował przelewy jeśli z jednego konta poszły zamówienia na kilkanaście adresów w ciągu kilku dni - to dużo, więc mógł mieć podejrzenia. Trzeba będzie pozakładać sobie pay-pale czy karty - umówmy sie to nie aż taki kłopot...
__________________

avalonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 09:46   #935
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

nie możesz, bo ja płacę wyłącznie karta (nie korzystam z PP) i też nie mogę zamówić
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 09:50   #936
AnkaFranka
Rozeznanie
 
Avatar AnkaFranka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Dziewczyny, a może by tak zbojkotować tego cudaka z allegro? Aż nóż się w kieszeni otwiera jak widzę te ceny! I te zdjęcia! To już totalne świństwo żeby zrobić sobie stronę edm. Jak ja nie znoszę złodziei co sami nic nie potrafią wymyśleć, tylko kradną cudze pomysły i jeszcze na tym zarabiają, pustaki (ale się rozpędziłam ... przepraszam za te emocje, ale sama też mam prawa autorskie, więc wiem jak to boli jak nagle widzi się swoje jako czyjeś #@!$%#$^&&%$#)
Jak już miałabym zamawiać, a nie wróci oryginalny EDM, to wolę się poumawiać z innymi i zamówić coś od kogoś z UK (na pewno pojawi się taka możliwość).
AnkaFranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 09:54   #937
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

to sie wkurzylam bo tez chcialam zrobic zamowienie i to wieksze, cholerka a myslalam zeby kliknac wczoraj kilka rzeczy.

sluchajcie, dla mnie z tym paypalem to bujda- jak im wstrzymali kase a oni wyslali towar? przeciez wysylaja dopiero jak zaksieguja kase na swoim koncie...

z wysylka na rozne adresy to tez glupota- kazdy moze chciec odebrac swoj towar za ktory zaplacil tam gdzie mu sie podoba. w koncu placi sie to sie wymaga.

a 80% zaginiec to moim zdaniem przesada- chyba ze ktos dobrze ich wykorzystywal (a w PL to bardzo mozliwe) tylko z kolei dlaczego jedna z nich pisze ze zginelo 80% paczek a druga pyta skad wzielismy taka wersje? sami nie wiedza co wymyslic.

a to ze bez zadnego ostrzezenia wstrzymali wysylke do Polski to ignorancja jakich malo moim zdaniem.
tyle.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-10, 10:00   #938
galloway
Rozeznanie
 
Avatar galloway
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 726
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
to sie wkurzylam bo tez chcialam zrobic zamowienie i to wieksze, cholerka a myslalam zeby kliknac wczoraj kilka rzeczy.

sluchajcie, dla mnie z tym paypalem to bujda- jak im wstrzymali kase a oni wyslali towar? przeciez wysylaja dopiero jak zaksieguja kase na swoim koncie...

z wysylka na rozne adresy to tez glupota- kazdy moze chciec odebrac swoj towar za ktory zaplacil tam gdzie mu sie podoba. w koncu placi sie to sie wymaga.

a 80% zaginiec to moim zdaniem przesada- chyba ze ktos dobrze ich wykorzystywal (a w PL to bardzo mozliwe) tylko z kolei dlaczego jedna z nich pisze ze zginelo 80% paczek a druga pyta skad wzielismy taka wersje? sami nie wiedza co wymyslic.

a to ze bez zadnego ostrzezenia wstrzymali wysylke do Polski to ignorancja jakich malo moim zdaniem.
tyle.
Zgadzam się z Tobą w 100%, i myślę że jeżeli już do tej pory podali 3 różne powody i każdy w innym czasie takie zachowanie jest mało poważne i lekko ''śmierdzi''. Ale dziewczyny wpisujmy to na ich stronie,wszystkie te żale !!!! Może zareagują.....
galloway jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 10:01   #939
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez AnkaFranka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a może by tak zbojkotować tego cudaka z allegro? Aż nóż się w kieszeni otwiera jak widzę te ceny! I te zdjęcia! To już totalne świństwo żeby zrobić sobie stronę edm. Jak ja nie znoszę złodziei co sami nic nie potrafią wymyśleć, tylko kradną cudze pomysły i jeszcze na tym zarabiają, pustaki (ale się rozpędziłam ... przepraszam za te emocje, ale sama też mam prawa autorskie, więc wiem jak to boli jak nagle widzi się swoje jako czyjeś #@!$%#$^&&%$#)
Jak już miałabym zamawiać, a nie wróci oryginalny EDM, to wolę się poumawiać z innymi i zamówić coś od kogoś z UK (na pewno pojawi się taka możliwość).
A o kim konkretnie piszesz ??
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 10:06   #940
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
różne adresy to taka ...słowiańska fantazja?
Rany, przecież można zamawiać choćby swojego do miejsca pracy, bo tak wygodniej.
Myslę, ze świetnie to rozumieją skoro jako Wuj Dobra Rada polecaja brać zamówienia na adresy znajomych zza granicy To im juz ni przeszkadza?
Mam trochę doświadczeń z nimi i już dawno doszłam do wniosku, że oni nie mają fantazji a raczej paraliżujący strach przed tym, że coś mogłoby być nie zgodne z prawem. Lepiej tego nie robić niż sprawdzić, czy można czy nie.
Myślę, że to raczej forma spławienia, bo ile tych klientek z PL ma znajomych za granicą (patrząc z amerykańskiego punktu widzenia).
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 10:07   #941
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
to sie wkurzylam bo tez chcialam zrobic zamowienie i to wieksze, cholerka a myslalam zeby kliknac wczoraj kilka rzeczy.

sluchajcie, dla mnie z tym paypalem to bujda- jak im wstrzymali kase a oni wyslali towar? przeciez wysylaja dopiero jak zaksieguja kase na swoim koncie...

z wysylka na rozne adresy to tez glupota- kazdy moze chciec odebrac swoj towar za ktory zaplacil tam gdzie mu sie podoba. w koncu placi sie to sie wymaga.

a 80% zaginiec to moim zdaniem przesada- chyba ze ktos dobrze ich wykorzystywal (a w PL to bardzo mozliwe) tylko z kolei dlaczego jedna z nich pisze ze zginelo 80% paczek a druga pyta skad wzielismy taka wersje? sami nie wiedza co wymyslic.

a to ze bez zadnego ostrzezenia wstrzymali wysylke do Polski to ignorancja jakich malo moim zdaniem.
tyle.
spokojnie z 80% juz się wycofali, to była pomyłka laski z customer service (coz to dla Amerykanów pomylic Polskę z Wietnamem hehe)
z tego co mi odpowiedziała dziewczyna na forum - to wynika, że PayPal - w przypadku jakichkolwiek nieprawidłowości - zamiast obciążąć kupującego obciąża sprzedawce - że ponoć taka jest polityka PP (podejrzewam, że po to żeby się szeregowym ludziom wydać fantastyczna firmą, a po drugie ze sprzedawcy łatwiej wyegzekwowac te kasę)
akurat PP ma taką pozycję że sztuczki może robic - tylko że skoro bierze prowizje to PP powinno ponosic ryzyko
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-10, 10:10   #942
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez AnkaFranka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a może by tak zbojkotować tego cudaka z allegro? Aż nóż się w kieszeni otwiera jak widzę te ceny! I te zdjęcia! To już totalne świństwo żeby zrobić sobie stronę edm. Jak ja nie znoszę złodziei co sami nic nie potrafią wymyśleć, tylko kradną cudze pomysły i jeszcze na tym zarabiają, pustaki (ale się rozpędziłam ... przepraszam za te emocje, ale sama też mam prawa autorskie, więc wiem jak to boli jak nagle widzi się swoje jako czyjeś #@!$%#$^&&%$#)
Jak już miałabym zamawiać, a nie wróci oryginalny EDM, to wolę się poumawiać z innymi i zamówić coś od kogoś z UK (na pewno pojawi się taka możliwość).
Jestem przeciwna - nie ma pewności, że to przez tą osobę.
Nie można na kimś pomstować opierając się na przypuszczeniach.
Zarabiają, bo ktoś to kupuje i tyle.. jak są chętni do przepłacania to tak jest.
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 10:13   #943
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez AnkaFranka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a może by tak zbojkotować tego cudaka z allegro? Aż nóż się w kieszeni otwiera jak widzę te ceny! I te zdjęcia! To już totalne świństwo żeby zrobić sobie stronę edm. Jak ja nie znoszę złodziei co sami nic nie potrafią wymyśleć, tylko kradną cudze pomysły i jeszcze na tym zarabiają, pustaki (ale się rozpędziłam ... przepraszam za te emocje, ale sama też mam prawa autorskie, więc wiem jak to boli jak nagle widzi się swoje jako czyjeś #@!$%#$^&&%$#)
Obawiam się, że bojkot trzydziestu kilku Wizażanek niewiele mu zaszkodzi. Ja tam już nawet miałam pomysły, żeby drania zasypać negatywnymi komentarzami...

Kmee, to raczej na pewno ta osoba wykupiła domenę em.pl a sądzę, że właśnie to ich wkurzyło.

Edytowane przez martwa papuga
Czas edycji: 2009-06-10 o 10:14
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 10:16   #944
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez galloway Pokaż wiadomość
Zmyślę że jeżeli już do tej pory podali 3 różne powody i każdy w innym czasie takie zachowanie jest mało poważne i lekko ''śmierdzi''.
Cytat:
Napisane przez Kmee Pokaż wiadomość
Mam trochę doświadczeń z nimi i już dawno doszłam do wniosku, że oni nie mają fantazji a raczej paraliżujący strach przed tym, że coś mogłoby być nie zgodne z prawem. Lepiej tego nie robić niż sprawdzić, czy można czy nie.
Myślę, że to raczej forma spławienia, bo ile tych klientek z PL ma znajomych za granicą (patrząc z amerykańskiego punktu widzenia).
przykro
pewnie, ze spławienia, co to za atrakcje gorączkowo sprowadzać paczkę "na dwa razy"

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
A o kim konkretnie piszesz ??
my tutaj na forum chyba niewiele zdziałamy. Sa wspólne zakupy, dziewczyny dobrze wiedzą, jak się zorganizować, aby było najtaniej. Ktoś kto kupuje na allegro od takich sprzedawców, nie bierze zapewne czynnego udziału w forum i nie ma jak do takich osób dotrzeć


Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
spokojnie z 80% juz się wycofali, to była pomyłka laski z customer service (coz to dla Amerykanów pomylic Polskę z Wietnamem hehe)
Wolska, Wietnam w sumie podobnie
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 10:23   #945
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Kmee, to raczej na pewno ta osoba wykupiła domenę em.pl a sądzę, że właśnie to ich wkurzyło.
"raczej" a nie "na pewno".. widziałaś ile jest różnych sprzedawców EDM na allegro?
7 pierwszych od góry aukcji i każda przez innego sprzedawce...
Jedyne rozwiązanie to aby EDM zgłosiło to do Allegro, chociaż i tak nie wiem, czy mogą zablokować redystrybucję.
W końcu to odsprzedaż przez osoby prywatne i obawiam się, że nie wiele mogą zrobić. Może się mylę.
Na pewno nie my powinnyśmy wymierzać sprawiedliwość zbiorowo, ewentualnie we własnym zakresie polecam - NIE KUPOWAĆ na Allegro
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 10:23   #946
avalonka
Raczkowanie
 
Avatar avalonka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 274
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Jeśli chodzi o Allegro to chyba jeśli sprzedaje się przedmioty nowe należy odprowadzić podatek co? szczególnie jeśli kupuje się w miejscu A (EDM) a sprzedaje w miejscu B (Allegro). Taka osoba powinna mieć dzialalność a przynajmniej odprowadzać podatek od zysku...
http://ehandel.pit.pl/sprzedaz_rzecz...rnecie_968.php
tak prawdą jest że nikt tego nie sprawdza, ale faktem jest że takie rzeczy też mają regulacje prawne
__________________

avalonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 10:28   #947
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Kmee Pokaż wiadomość
"raczej" a nie "na pewno".. widziałaś ile jest różnych sprzedawców EDM na allegro?
Uhm, owszem

widziałam też podpisy Mates85 na wszystkich zdjęciach na domenie em.pl.

Jeszcze sobie podpisał zdjęcia, żeby jemu nikt nie skopiował, a sam kradnie z oficjalnej strony producenta.
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 10:31   #948
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Wolska, Wietnam w sumie podobnie
No debile.. debile
Na prawdę dziewczyny żadnych kompleksów w odniesieniu do wielkiej ameryki
Polecam w tym temacie: http://www.youtube.com/watch?v=0i4GZzNj4Rk
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 10:55   #949
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Wlasnie sie dowiedzialam o calej aferze i jak Wy wszysctkie, jestem poprostu wsciekla do potegi!!!
Dopiero co kupilam pare rzeczy, a tu likwiduja wysylke!
Mialam w planach pedzle(mam tylko LHK), cienie, roze - nic z nich nie mam!!!
Pewnie jak trzeba bedzie to jakos sie zalatwi zza granicy, jakas mila wizazanka nam poprzesyla, ale ile by wtedy wyniosly calkowite koszty 1 pelnowymiarowego produktu??(tak sie cieszylam ze edm ma niskie ceny...)
Juz rozgryzlam te firme kolorystycznie a tu bum!

I dlaczego My wszystkie mamy placic za jakies osoby ktore sprzedaja na all?? (nie chce nic mowic ale niektore dziewczyny z wizazu ktore organizuja wspolne zamowienia tez sprzedaja na all w duzych ilosciach...)
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-10, 10:55   #950
kasiura
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 708
GG do kasiura
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

hmm troche sie juz zgubialam

TO NA CZYM STANELO????
jest szansa ze wroci platnosc PP bez karty?
kasiura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 11:54   #951
LadyDaisy
Raczkowanie
 
Avatar LadyDaisy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 241
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez kasiura Pokaż wiadomość
hmm troche sie juz zgubialam

TO NA CZYM STANELO????
jest szansa ze wroci platnosc PP bez karty?
chyba na razie na niczym nie stanelo żadna z nas na razie nie wie, co będzie dalej..trzeba czekac co najmniej kilka dni
LadyDaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 11:56   #952
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

pranie, mam to samo
coś mnie tknęło po Twoim poście, rano małż przyniósł i nie zdążyłam rozpakować
zaniepokoiły mnie brązowe ślady na zewnątrz pudełeczka...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 001.jpg (165,5 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 002.jpg (150,3 KB, 90 załadowań)
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 11:57   #953
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

A ja ponawaiam pytanie... jest ktos zorientowany kto by wiedzial ile wynioslaby taka wyslka np z uk na 1 pelnowymiarowa rzecz?? razem z wszelkimi kosztami.

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

IlonaP czy to jest ten potrojny brazer edm?
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 11:58   #954
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
A ja ponawaiam pytanie... jest ktos zorientowany kto by wiedzial ile wynioslaby taka wyslka np z uk na 1 pelnowymiarowa rzecz?? razem z wszelkimi kosztami.

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

IlonaP czy to jest ten potrojny brazer edm?
był
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 12:01   #955
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

jak dla mnie to tam jest jeden kolor:/ tez go zamowilam u Pastereczki i ciekawe co przyjdzie... widzialam tez jeszcze jedno neikorzystne zdjecie..
A probowalas go nalozyc na twarz??

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

I jaki daje efekt?? Bo wydaje sie dosc ciemny:/
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 12:06   #956
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

na razie czekamy, oni niby wyjaśniają sprawę z PP. Jak wyjaśnią to na pewno dadzą znać, jeszcze dzis.

Im też zależy na wyjaśnieniu sprawy, myślę że mają dosć sporo klientek z Polski. Według mnie to mogą nawet zablokować możliwośc kupowania przez PP- i tak płacę kartą, a karta visa jest tak ogolnodostępna ze to zaden problem sprawić sobie takową
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 12:08   #957
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

ja z kolei wolałabym płacić przez PP bo karty kredytowej nie mam i póki co nie zamierzam mieć
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 12:12   #958
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
jak dla mnie to tam jest jeden kolor:/ tez go zamowilam u Pastereczki i ciekawe co przyjdzie... widzialam tez jeszcze jedno neikorzystne zdjecie..
A probowalas go nalozyc na twarz??

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

I jaki daje efekt?? Bo wydaje sie dosc ciemny:/
tam są rzeczywiście 3 kolory i nawet, nawet nieźle to wygląda
dla mnie dość ciemny i nie ta tonacja ale osobom używającym goldenów, oliwek i warmów powinien odpowiadać
__________________

Edytowane przez IlonaP
Czas edycji: 2009-06-10 o 12:15
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 12:13   #959
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
ja z kolei wolałabym płacić przez PP bo karty kredytowej nie mam i póki co nie zamierzam mieć
Może też być charge, albo np. do płatności internetowych mbanku
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 12:14   #960
kasiura
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 708
GG do kasiura
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

tez nie mam kredytowej i nie ma szans zebym jako bezdochodowa studentka taka dostala...
visa owszem jest popularna, ale platnicza, nie kredytowa

kmee; nie rozumiem, moznaby placic (jesli wogole ich łaska na nas spłynie) zwykla platnicza mbanku? ( nie kredytowa )

Edytowane przez kasiura
Czas edycji: 2009-06-10 o 12:18
kasiura jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:31.