Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-17, 10:34   #1861
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość


podlinkuj te paletki
http://www.brigettesboutique.com/BOB...e_p/bob011.htm

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
Kicia przygarnij psiaka Biedactwo głodne i zmarznięte, jesli nie możesz go zatrzymac to chociaż na jakis czas, dopóki nie znajdzie sie nowy domek

Mm ochote cos kliknąc, ale nie ma nic godnego
Wiec moze http://www.brigettesboutique.com ?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 10:39   #1862
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

uuu..piękna ta paletka! zobaczę co tam jeszcze ciekawego
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 10:40   #1863
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;17247302]

Wiec moze http://www.brigettesboutique.com ? [/QUOTE]
ide popatrzeć
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 10:43   #1864
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
uuu..piękna ta paletka! zobaczę co tam jeszcze ciekawego
Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
ide popatrzeć
Jak bedzie odzew to zrobie zamowienie i zaraz machne watek o BB, bo nie znalazlam zadnego .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 10:49   #1865
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

a ile kosztuje wysyłka?
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 10:54   #1866
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

i ile james liczysz za dolara? bo może bym chciała:
http://www.brigettesboutique.com/LAN...E_p/lan094.htm
http://www.brigettesboutique.com/LAN...K_p/lan073.htm
http://www.brigettesboutique.com/LAN...l_p/lan001.htm
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 11:03   #1867
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Przyszłam zajrzeć co tu u Was bo juz dawno nie kupowałam nic z kosmetyków i....

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
uuu..piękna ta paletka! zobaczę co tam jeszcze ciekawego

cudooo
Ja uwielbiam kosmetyki BB

28$ przesyka z trackiem - ktoś wie czy to się zmienia w zależności od ilości rzeczy?
Pewnie tak.

Ale niecałe 5$ nierejestrowana - chyba się skuszę.
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-17, 11:06   #1868
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

klikam Wam dziewczyny po vichy
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 11:08   #1869
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post17248196 - ZAPRASZAM
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 11:14   #1870
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
kicu...weź psiaka i napisz ogloszenia, może ktoś go szuka. A jak nie to psinka widać Ciebie szukała i fotki wklej jak już się znajdziecie. W jakim wieku może być ten psiak? Mój synek uparł się na huskiego właśnie...
Wiesz, znawcą huskich nie jestem Ale na moje oko to suczka, ale niższa nieco od dorosłej suki husky, dałabym jej z 2 lata może? Ma nietypowe ubarwienie: beżowo (jak u labradora)-białe, i jasne oczy (chyba jasno niebieskie? Nie wiem, ciemno było ). Jeśli uda mi się ją dzisiaj znaleźć i wziąć do domu, to pokażę ją Wam

Czy synek jest świadomy ile huskie potrzebują ruchu?
Mnie osobiście trochę dobija fakt, że huskie i malamuty są ofiarami swojej urody i teraz każdy chce mieć właśnie takie pieski (tak jak kilka lat temu amstaffy).. Potem się je kupuje nie mając warunków, nie umiejąc "opanować " ich temperamentu i kończą właśnie jak ta suczka na osiedlu :/ Tzn nie zrozum mnie źle, nic do ludzi chcących te psiaki nie mam Mówię to o właścicielach, którzy kupują te psy do małego mieszkania i tylko dla ich niebieskich oczu..
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;17246642]Tak. Na BB dolar wyszedlby podobnie do ACW. Sa na BB jednak rzeczy, ktorych nie ma w Polsce. Ceny niektoreych produkotow sa naprawde niezle i nawet liczac dolara po 4 zl i tak wychodzi taniej niz gdzie indziej.

Ja sie bardzo napalilam na paletke Bobbi Brown. Cena bardzo konkurencyjna, o 20 dolarow taniej niz paletki na ACW.
CHetnie zatem zrobie zamowienie jak bedzie choc kilka chetnych bo paletke chce .[/QUOTE]

Nic w przyrodzie nie ginie.. Jak na Tru nic nie ma, to zawsze znajdzie się Wizażanka, która pokaże kolejny sklep z interesującymi rzeczami Jak tak można?!

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
Kicia przygarnij psiaka Biedactwo głodne i zmarznięte, jesli nie możesz go zatrzymac to chociaż na jakis czas, dopóki nie znajdzie sie nowy domek
Zrobię co w mojej mocy
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 11:22   #1871
becca
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 782
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
No kurde, Zenek MUSI ją znowu wrzucić Ja nie wierzę, żeby takiego cudeńka znowu nie sprowadził... :rycze-smarcze: Chcę go

A nie, komplecik taki Przyszedł co prawda w takiej czarnej folii (nie kartonie), ale wysyłka była free, dodatkowo był dobrze zabezpieczony, z wieszaczkiem firmowym i katalogiem Właśnie go z Panem Narzeczonym przewertowaliśmy Piękne tam mają rzeczy, przepiękne :ryczy-smarcze: ..


Dziewczyny powiedzcie mi co zrobić.. Bo już zgłupiałam Pojechałam dziś do rodziców na inne osiedle, odebrałam od nich co trzeba i szłam na przystanek autobusowy ( 5min drogi uliczkami) aż nagle zobaczyłam latającego z nosem przy ziemi jasnego (w kolorze labradorów) huskiego.. Dreptał szybko, ostro czegoś szukał.. No nic pomyślałam, idę dalej. On mnie zobaczył, zaczął iść za mną, potem przede mną, ciągle węsząc.. I szukając ewidentnie czegoś. Ale było już późno, nikogo na osiedlu nie było (oprócz paru sąsiadów-meneli przy sklepie ), także pomyślałam, że komuś może uciekł ze smyczy jak to hasior... Ale psina lazła za mną aż na przystanek. Tam przestraszyła się ulicy, zaczęła biegać gdzieś po skarpie obok, tropiąc dalej... I poleciała w osiedle z powrotem. Coś mi nie pasowało i jako, że miałam autobus za 25min (uciekł mi ), to poszłam z powrotem do niej, zagwizdałam (na nic innego nie reagowała wcześniej), ona momentalnie przybiegła merdając ogonem, przywitała się. I zaczęła wykopywać jakieś resztki "czegoś" ze śniegu i jeść.. Zobaczyłam, że jest wychudzona (boki zapadnięte nieco), sierść zaniedbana.. Obroży brak..Strasznie mi jej się szkoda zrobiło więc poszłam i kupiłam jej za ostatni grosz puszkę dużą z karmą.. Rzuciła się jakby z tydzień nie jadła (potem nawet wywlekła ze śmietnika puszkę i ją wylizała do cna). Zadzwoniłam po TŻta z samochodem, chciałam ją wziąć do nas do domu na noc, żeby nakarmić i żeby odpoczęła.. Ale bała się wchodzić do samochodu Nie udało mi się jej nijak zwabić, bo w kółko latała i "tropiła".. Babka i menele osiedlowe powiedzieli, że ją chyba ktoś zostawił Nie wiem co robić.. Czy jutro pojechać po nią z pożyczoną smyczą i jakoś ją nakłonić do wejścia do samochodu, czy zadzwonić bezpośrednio do schroniska? (oni w ogóle przyjeżdżają po szwendające się psiaki?)
Nie wiem co robić, psinka b. łagodna była i chciałabym jej pomóc jakoś Tym bardziej, że zimno jest, a ona nie dość że głodna to wyglądała na dosyć młodą..
Przepraszam za offtopa ale może wy coś poradzicie..
wez psiaka...pod koniec stycznia też miałam taką "przygodę"
w największe mrozy (w dzień było -20) ktoś wyrzucił małego starego psa...pół dnia się biedak błąkał i jak go znalazłam to już ledwo zipiał...i tak zamiast mieć piękną młodą bokserkę (którą to zamierzałam nabyć wiosną) mam starego Murzyna bez zębów... no cóż...taki los


polecam te cienie...mam gdzieś miesiąc i bardzo sobie chwalę...no i ta cena...
http://www.brigettesboutique.com/YSL...3_p/ysl079.htm

Edytowane przez becca
Czas edycji: 2010-02-17 o 11:44
becca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-17, 11:24   #1872
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Czy synek jest świadomy ile huskie potrzebują ruchu?
Mnie osobiście trochę dobija fakt, że huskie i malamuty są ofiarami swojej urody i teraz każdy chce mieć właśnie takie pieski (tak jak kilka lat temu amstaffy).. Potem się je kupuje nie mając warunków, nie umiejąc "opanować " ich temperamentu i kończą właśnie jak ta suczka na osiedlu :/ Tzn nie zrozum mnie źle, nic do ludzi chcących te psiaki nie mam Mówię to o właścicielach, którzy kupują te psy do małego mieszkania i tylko dla ich niebieskich oczu..
tak synek uświadomiony. Mamy ogród (znaczy aktualnie plac budowy) i mieszkamy na ...co tu dużo mówić...zadupiu Mały wie,że mimo podwórka będzie musiał po lesie na rowerze z psem ganiać. Ale się uparł i już. Ja bym wolała inną rasę, a najbardziej kundla jakiegoś ale on huski i już i weź z nim gadaj. Chociaż pasuje mi, że te psy nie szczekają bo ja nie chcę psa w domu tylko właśnie na podwórku (oczywiście nie na łańcuchu przy budzie) . Teraz czekamy na wiosnę aż uprzątniemy podwórko i trzeba będzie w końcu szukać jakiegoś niebieskookiego potworka
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 11:34   #1873
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez becca Pokaż wiadomość
wez psiaka...pod koniec stycznia też miałam taką "przygodę"
w największe mrozy (w dzień było -20) ktoś wyrzucił małego starego psa...pół dnia się biedak błąkał i jak go znalazłam to już ledwo zipiał...
i tak zamiast mieć piękną młodą bokserkę (którą to zamierzałam nabyć wiosną) mam starego Murzyna bez zębów... no cóż...taki los
"starego Murzyna bez zębów" Strasznie mnie to rozbawiło Gratuluję wyboru, mimo wszystko Psina na pewno doceni

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
tak synek uświadomiony. Mamy ogród (znaczy aktualnie plac budowy) i mieszkamy na ...co tu dużo mówić...zadupiu Mały wie,że mimo podwórka będzie musiał po lesie na rowerze z psem ganiać. Ale się uparł i już. Ja bym wolała inną rasę, a najbardziej kundla jakiegoś ale on huski i już i weź z nim gadaj. Chociaż pasuje mi, że te psy nie szczekają bo ja nie chcę psa w domu tylko właśnie na podwórku (oczywiście nie na łańcuchu przy budzie) . Teraz czekamy na wiosnę aż uprzątniemy podwórko i trzeba będzie w końcu szukać jakiegoś niebieskookiego potworka
To bardzo dobrze, że są warunki A czy huskie nie szczekają, to hm... nie jestem pewna Moja koleżanka też znalazła jakiś czas temu takiego wyrzuconego przez kogoś hasiora, przygarnęła.. I teraz co trochę słucham jego wycia (jak wilk ), gdy policja/karetka jedzie No i szczeka trochę na ptactwo Ale może to wyjątkowy pies..
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 11:38   #1874
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
"

To bardzo dobrze, że są warunki A czy huskie nie szczekają, to hm... nie jestem pewna Moja koleżanka też znalazła jakiś czas temu takiego wyrzuconego przez kogoś hasiora, przygarnęła.. I teraz co trochę słucham jego wycia (jak wilk ), gdy policja/karetka jedzie No i szczeka trochę na ptactwo Ale może to wyjątkowy pies..
własnie z zasady nie szczekają. Wiesz, może im się zdarzy albo wyją ale chodzi mi o takie ujadacze podbramowe co to w domkach są często. Ledwo ktoś przejdzie ulicą a już cała ulica ujada. W ogóle to chyba weźmiemy dwa huskie bo one lubią towarzystwo. Albo huskiego i kundla tylko wtedy nie wiem czy się dogadają.No i córka jeszcze chce kota więc wiosnę i lato mamy przefikane bo to całe towarzystwo trzeba będzie naraz pozbierać żeby się od małego do siebie przyzwyczajały.
A jeszcze się pochwalę, ze nasz husky co go to jeszcze nie ma , ma już imię i się wabi Diesel (albo Dizel) wiem tylko jak się wymawia bo mój syn nie umie pisać i narazie tylko tyle nam zakomunikował
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...

Edytowane przez ennkaa
Czas edycji: 2010-02-17 o 11:40
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 11:53   #1875
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
własnie z zasady nie szczekają. Wiesz, może im się zdarzy albo wyją ale chodzi mi o takie ujadacze podbramowe co to w domkach są często. Ledwo ktoś przejdzie ulicą a już cała ulica ujada. W ogóle to chyba weźmiemy dwa huskie bo one lubią towarzystwo. Albo huskiego i kundla tylko wtedy nie wiem czy się dogadają.No i córka jeszcze chce kota więc wiosnę i lato mamy przefikane bo to całe towarzystwo trzeba będzie naraz pozbierać żeby się od małego do siebie przyzwyczajały.
A jeszcze się pochwalę, ze nasz husky co go to jeszcze nie ma , ma już imię i się wabi Diesel (albo Dizel) wiem tylko jak się wymawia bo mój syn nie umie pisać i narazie tylko tyle nam zakomunikował
Ojoj, to takiego małego masz synka? Hasior nie będzie go ciągną po ziemi na smyczy? Fajne imię swoją drogą Nam marzy się owczarek niemiecki (lub mi) bullterrier ale chyba jeszcze trochę poczekamy z nimi..
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 12:01   #1876
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

hehe..no może nie takiego strasznie małego skończył kilka dni temu 7 lat i może przesadziłam,że nie umie pisac, ale nie kuma jeszcze, że Dizel poprawnie to Diesel poza tym to imię więc może jednak Dizel...w każdym razie narazie mamy jasność tylko fonetycznie
na rowerze śmiga jak szalony więc da radę z psiakiem, będą razem rośli. Wiadomo, że na początku pewnie to i tak wszystko spadnie na mnie, ale to się trzeba z tym liczyć. Owczarki są piękne, sama miałam jak byłam mała, ale potem zginął , odnalazł się po miesiącu i pogryzł mnie po twarzy widać coś przeżył niemiłego podczas tej wędrówki swojej. Niemniej naprawdę piękny był z niego pies. Bulteriery też fajne Mnie to się marzył jakiś taki misiek, bernardyn coś w tym stylu. Ale teraz to marzenia dzieci idą przodem, mnie pozostaje truskawka. Zresztą , z tego co wiem, husky też są dobrym wyborem dla dzieci. A żeby nie off topować za bardzo strasznie dawno nie kupiłam nic na tru! chyba sobie kliknę jakąś pilęgnację..kusi mnie jakieś serum (EL albo Brandt) i ta pianka do twarzy wybielająca...w końcu jej nie kupiłam
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 12:09   #1877
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
kusi mnie jakieś serum (EL albo Brandt) i ta pianka do twarzy wybielająca...w końcu jej nie kupiłam
Ja pianki Brandta tez nie kupilam. Czekam na ocene Marioli .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 12:12   #1878
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

hmm..no własnie mnie kusi straszliwie..
dziewczyny a to serum EL perfectionist to ma jakieś drobinki? bo kiedyś kupiłam serum lancome i miało właśnie takie rozświetlające cusie, a one mnie zapychają strasznie i unikam kosmetyków z tymi świecidełkami.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 12:22   #1879
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
hmm..no własnie mnie kusi straszliwie..
dziewczyny a to serum EL perfectionist to ma jakieś drobinki? bo kiedyś kupiłam serum lancome i miało właśnie takie rozświetlające cusie, a one mnie zapychają strasznie i unikam kosmetyków z tymi świecidełkami.
Nie maja drobinek .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-17, 12:23   #1880
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;17250369]Nie maja drobinek .[/QUOTE]
wrrr..czyli trzeba kupić
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 12:28   #1881
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
wrrr..czyli trzeba kupić
Nie dziekuj .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 12:32   #1882
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

taaaa....baaardzo dziękuję...
a weź Ty... chyba focha strzelę
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 13:29   #1883
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez albin_ek Pokaż wiadomość
żałuj ... żałuj ... może byłabyś piękna tak jak ja
i ja

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
Wiem, wiem -- w ogóle przykro się robi, widząc masę świetnych rzeczy, które dostępne są tylko w Stanach

Ja na razie spasuję, choć nie wykluczam, że kiedyś się skuszę. Mejkapownię kuś, bo tam cienie YSL są w ciekawych cenach
no ładnie
mnie sie kusi już nawet jak mnie nie ma
ale i owszem - już kiedyś oglądałam cienie ysl w tym sklepie

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;17247562]Jak bedzie odzew to zrobie zamowienie i zaraz machne watek o BB, bo nie znalazlam zadnego .[/QUOTE]

myślę że będzie

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;17248218]https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post17248196 - ZAPRASZAM[/QUOTE]

zameldowałam się

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
wrrr..czyli trzeba kupić
co znowu trzeba kupić
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 14:04   #1884
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;17250051]Ja pianki Brandta tez nie kupilam. Czekam na ocene Marioli .[/QUOTE]

Nie wiem co mam powiedzieć Uzywam od 3 dni i rozjasnienia nie zauważyłam, ale pewnie trzeba dać więcej czasu na zobaczenie efektów jeśli nie będzie miał dla mnie właściwości wybielających to nie będzie mi się podobał, bo walorów "przyjemnościowych" z używania go nie widzę Osobiście lubię jak kosmetyk się łądnie pieni, a ten ma z tym duży problem, zapach też z tych "może być od biedy"
Jesli będzie wybielał przebarwienia, to będę jak najbardziej na "tak", jeśli nie będzie wybielał to bedę na duże "nie"

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
wrrr..czyli trzeba kupić
Ja chyba sobie kliknę na zapas, bo jest świetne
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 14:19   #1885
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Nie wiem co mam powiedzieć Uzywam od 3 dni i rozjasnienia nie zauważyłam, ale pewnie trzeba dać więcej czasu na zobaczenie efektów jeśli nie będzie miał dla mnie właściwości wybielających to nie będzie mi się podobał, bo walorów "przyjemnościowych" z używania go nie widzę Osobiście lubię jak kosmetyk się łądnie pieni, a ten ma z tym duży problem, zapach też z tych "może być od biedy"
Jesli będzie wybielał przebarwienia, to będę jak najbardziej na "tak", jeśli nie będzie wybielał to bedę na duże "nie"



Ja chyba sobie kliknę na zapas, bo jest świetne
klikłam Ci żebyś nie była na szarym końcu

co jest świetne? bo sie pogubiłam...
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 14:22   #1886
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;17244619]Poirytowalam sie na wizazu, co rzadko mi sie zdarza.
Jakas "orgarnizatorka" z Sigmy napisal, ze "ostrzega" (!!!) przede mna inna, do ktorej zamowienia chcialam sie zalapac . Rzecz w tym, ze w tamtym zamowieniu bylam rezerwowa i sie nie zalapalam a ona ma pretensje, ze jej jeszcze "dziekuje" nie powiedzialam. Oczekiwala, ze zaplace za zamowienie w ktorym udzialu nie bralam. Jakies zarty normalnie. Nie ma to jak balagan .


edit: Wylalam swoje zale i juz mi lepiej Powracam do zwyklych zajec Szukam jakies bezowej szminki. Wolalabym, zeby byla matowa. Polecicie cos ?[/QUOTE]a odpisalas Insane? jezeli bylas na rezerwowej i dziewczyna z jakiegos waznego powodu butow nie wziela to ty wchodzisz na jej miejsce no i musisz niby je wziac bo wpisujac sie do zamowienia jestes zdecydowana na 100% ze je bierzesz- jezeli Insane ci nie dala znac, ze mozesz wziac buty to skad mialas to wiedziec? mnie troche denerwuje to zamawianie- nie prowadza tez naboru na organizatorki a jednak przydaloby sie wiecej- zreszta robi jedna na granatowe buty a dwa dni pozniej inna na te same szare i nie mozesz zrezygnowac z jednego zamowienia na rzecz drugiego bo w regulaminie niby jest, ze za takie cos masz calkowity zakaz brania udzialu w zamawianiu:/

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Co do bielizny - przyszła szybko i jak najbardziej jestem zadowolona z jakości O to akurat byłam w miarę spokojna, bo w sklepie, jak oglądałam na żywo asortyment, to wszystko było b.dobrej jakości A nawet rewelacyjnej Także polecam Na początku lepiej się zarejestrować na ich stronie, to potem po zamówieniu można spokojnie śledzić przesyłkę, prawie jak na Tru
OOOOO ! Dobrze wiedzieć, bo chciałam zamawiać coś z ich kolorówki Dzięki
OOoo to super bede grzebac na ich stronie moze za jakims wlasnie gorsecikiem

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Wiesz, znawcą huskich nie jestem Ale na moje oko to suczka, ale niższa nieco od dorosłej suki husky, dałabym jej z 2 lata może? Ma nietypowe ubarwienie: beżowo (jak u labradora)-białe, i jasne oczy (chyba jasno niebieskie? Nie wiem, ciemno było ). Jeśli uda mi się ją dzisiaj znaleźć i wziąć do domu, to pokażę ją Wam
Czy synek jest świadomy ile huskie potrzebują ruchu?
Mnie osobiście trochę dobija fakt, że huskie i malamuty są ofiarami swojej urody i teraz każdy chce mieć właśnie takie pieski (tak jak kilka lat temu amstaffy).. Potem się je kupuje nie mając warunków, nie umiejąc "opanować " ich temperamentu i kończą właśnie jak ta suczka na osiedlu :/ Tzn nie zrozum mnie źle, nic do ludzi chcących te psiaki nie mam Mówię to o właścicielach, którzy kupują te psy do małego mieszkania i tylko dla ich niebieskich oczu..
Nic w przyrodzie nie ginie.. Jak na Tru nic nie ma, to zawsze znajdzie się Wizażanka, która pokaże kolejny sklep z interesującymi rzeczami Jak tak można?!
Zrobię co w mojej mocy
mnie tez to denerwuje, ze huskie sa niewolnikami swojej urody- zajmuje sie jedym huskim i to nie sa psy, ktore sa szczesliwe siedzac w domu czy wychodzac trzy razy dziennie na spacerki po 30 min....
ja z tym swoim (ale to ogromny husky jest!) wychodzilam w szczawnicy do granicy trzy razy dziennie- a do granicy w jedna strone mam od niego 6km....wiec w ciagu dnia robilam z nim 36km....mozna sie wykonczyc!
do tego to nie sa psy, ktory sa typowo towarzyskie, kochaja pieszczoty i beda siedziec z ludzmi- to typowi indiwidualisci, nie zmusisz ich do czegos jak nie chca tego zrobic, nie beda sie lasic na pewno ich wielka zaleta jest to, ze nie sa agresywne w stosunku do ludzi- ale do innych zwierzat az za bardzo:/ maja bardzo rozwiniety instynkt lowiecki- wszelkie kurki, koty i male zwierzaczki sa chetnie zagryzane- psow nie lubia wogole
co innego czytac o nich a co innego faktycznie sie nimi zajmowac- sa to na pewno niezwykle psy, ale jednak trudne
Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
"starego Murzyna bez zębów" Strasznie mnie to rozbawiło Gratuluję wyboru, mimo wszystko Psina na pewno doceni :
To bardzo dobrze, że są warunki A czy huskie nie szczekają, to hm... nie jestem pewna Moja koleżanka też znalazła jakiś czas temu takiego wyrzuconego przez kogoś hasiora, przygarnęła.. I teraz co trochę słucham jego wycia (jak wilk ), gdy policja/karetka jedzie No i szczeka trochę na ptactwo Ale może to wyjątkowy pies..
szczekaja ale nie tak jak te wszystkie inne, jak bronia domu moj husky szczeka jak sie bardzo cieszy ale jest to taki przeciagany szczek, ktory nieraz wychodzi jak taka syrena

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
własnie z zasady nie szczekają. Wiesz, może im się zdarzy albo wyją ale chodzi mi o takie ujadacze podbramowe co to w domkach są często. Ledwo ktoś przejdzie ulicą a już cała ulica ujada. W ogóle to chyba weźmiemy dwa huskie bo one lubią towarzystwo. Albo huskiego i kundla tylko wtedy nie wiem czy się dogadają.No i córka jeszcze chce kota więc wiosnę i lato mamy przefikane bo to całe towarzystwo trzeba będzie naraz pozbierać żeby się od małego do siebie przyzwyczajały.
A jeszcze się pochwalę, ze nasz husky co go to jeszcze nie ma , ma już imię i się wabi Diesel (albo Dizel) wiem tylko jak się wymawia bo mój syn nie umie pisać i narazie tylko tyle nam zakomunikował
nie wiem czy ten kot nie zostanie zjedzony
chyba, ze husky i kot male beda bo w innym przypadku tak jak napisalam wyzej- papu bedzie
mojej znajomej husky musial zostac oddany bo ciagle kury zagryzal sasiadom, przekopywal sie do nich itd- husky nie sa tak bardzo rodzinne jak to sie czyta- w zimie szczegolnie szaleja, zaczynaja weszyc, tropic i czesto uciekaja w las- wedlug mnie sa to jednak ciagle dzikie psy, nie takie rodzinne jak labradory np. Mi sie zawsze podobaly, ale po tym jak sie juz chyba 4 rok tym zajmuje, to mimo iz jest sliczny i na prawde fajny, to sama bym huskiego nie kupila- wole bardziej rodzinnego psa
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 14:28   #1887
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
klikłam Ci żebyś nie była na szarym końcu

co jest świetne? bo sie pogubiłam...
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 14:28   #1888
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
a odpisalas Insane? jezeli bylas na rezerwowej i dziewczyna z jakiegos waznego powodu butow nie wziela to ty wchodzisz na jej miejsce no i musisz niby je wziac bo wpisujac sie do zamowienia jestes zdecydowana na 100% ze je bierzesz- jezeli Insane ci nie dala znac, ze mozesz wziac buty to skad mialas to wiedziec? mnie troche denerwuje to zamawianie- nie prowadza tez naboru na organizatorki a jednak przydaloby sie wiecej- zreszta robi jedna na granatowe buty a dwa dni pozniej inna na te same szare i nie mozesz zrezygnowac z jednego zamowienia na rzecz drugiego bo w regulaminie niby jest, ze za takie cos masz calkowity zakaz brania udzialu w zamawianiu:/

Insane nie dala mi znac.
Nic nie wiedzialam.

edit: zapraszam na nowoutwrzony watek o zakupach na BB.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 14:48   #1889
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;17253813]Insane nie dala mi znac.
Nic nie wiedzialam.

edit: zapraszam na nowoutwrzony watek o zakupach na BB.[/QUOTE]

no to skad moglas wiedziec, ze dziewczyna nie wziela butow? pewnie myslala, ze bedziesz ciagle siedziec na watku, ale zawsze moze cos umknac bo tyle postow jest- powinna napisac PW jak cos.

wlasnie juz ogladalambede musiala przegladnac kolorowke Bobbi
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 15:52   #1890
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Bry

Kiciu, jak suczka jeszcze będzie biegać to weź ją ze sobą Moi rodzice w piątek w nocy znaleźli szczeniaka, całego oblepionego śniegiem lodem wzieli go ze sobą i tym sposobem mamy puchatą kulkę
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:49.