od czego zaczac by moc robic takie cudenka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-13, 16:00   #1
cherry666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3

od czego zaczac by moc robic takie cudenka


witajcie na poczatku chce sie przedstaic:mam na imie Ewa,jestem z Paryza,mam 25 lat i na kacie Coreczke i meza(Corcia ma 3 miesie)

moim marzeniem jest robienie paznokci wiem troche banalne ale ja je uwielbiam,wiec postanowilam sie nauczyc!i tutaj jest moja prozba od czego zaczac!jaki kurs polecacie jakie zele,co jest eraz modne!
i najwaznejsze czy macie kogos do polecenia z Bielska-Bialej,by mnie mogl przeszkolic.dziekuje:roll eyes:
cherry666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 16:21   #2
luckybabe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 174
GG do luckybabe
Dot.: od czego zaczac by moc robic takie cudenka

witaj

widzę duży zapał do pracy no i fajnie, ze myślisz od razu o kursie...prawidłowa postawa

pozdrawiam
__________________
razem 3 lata

dzień ślubu 20.08.11

Addicted to diving

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=424956
luckybabe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 08:52   #3
frauhelga
Ordnung muss sein!
 
Avatar frauhelga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 172
Dot.: od czego zaczac by moc robic takie cudenka

Wizaz to kopalnia wiedzy!
Poszukaj chwile,a znajdziesz odpowiedzi na wszystkie zadane przez ciebie pytania.
dobre kursy znajdziesz w Krakowie,Katowicach.
__________________
[SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic65015_1.gif[/SIGPIC]
frauhelga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 20:41   #4
bitt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: okolice Będzina
Wiadomości: 495
GG do bitt
Dot.: od czego zaczac by moc robic takie cudenka

wszystko zależy jaki czas jesteś w stanie poświęcić na szkolenie i czy chcesz aby było ono profesjonalne
bitt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 17:31   #5
Carmen1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 47
Thumbs up Dot.: od czego zaczac by moc robic takie cudenka

no wlasnie z wybraniem kursu jest najwiekszy problem bo na rynku jest ich naprawde pelno a 98 % jest jak najbardziej do bani, ja po moim beznadziejnym akrylowym kursie na pewno na zelowy nie pojde, zamierzam sie uczyc metoda prob i bledow na moich wlasnych pazurkach zobaczymy jak mi to pojdzie hy hy hy czekam tylko na 3 produkty baze gloos i cleanser, bo zelik juz gotowy stoi i czeka na swoich kompanow i zaczynam moje eksperymenty
Carmen1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 00:40   #6
tourquise
Raczkowanie
 
Avatar tourquise
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 318
GG do tourquise
Dot.: od czego zaczac by moc robic takie cudenka

Cytat:
Napisane przez Carmen1984 Pokaż wiadomość
no wlasnie z wybraniem kursu jest najwiekszy problem bo na rynku jest ich naprawde pelno a 98 % jest jak najbardziej do bani, ja po moim beznadziejnym akrylowym kursie na pewno na zelowy nie pojde, zamierzam sie uczyc metoda prob i bledow na moich wlasnych pazurkach zobaczymy jak mi to pojdzie hy hy hy czekam tylko na 3 produkty baze gloos i cleanser, bo zelik juz gotowy stoi i czeka na swoich kompanow i zaczynam moje eksperymenty
Wolę tego nie komentować... Żeby eksperymentować trzeba mieć podstawową wiedzę! Wystarczy poszukać kursu, który jest polecany!!!
tourquise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 11:58   #7
Carmen1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 47
Dot.: od czego zaczac by moc robic takie cudenka

Tourquise, chyba nie do konca mnie zrozumialas. Oczywiscie zgadzam sie z Toba, skonczenie kursu jest bardzo wazne! A jezeli ktos ma totalnie zielone pojecie i zadaje pytania jakich tutaj pelono na tym forum w stylu co to jest lampa UV?, czy paznokcie zelowe wyschnal bez lamy? jak zmatowic paznokiecia? jak naklada sie akryl jak zel? co to jest blender i czy mozna go polozyc na zel budujacy? itd (moge tak w nieskonczonosc) to smie twierdzic ze taki kurs bedzie bardzo przydatny. Dziewczyny, jednak czasmi mi sie wydaje, ze pszesadzacie z tymi kursami, ja skonczylam kurs na akryl w renomowanej placowce w Gdansku i co z tego? Tak, kurs dal mi fundametalna wiedze, w wielkim skrocie powiedzeli mi o higienie pracy, budowie paznocia i jego chorobach i o technice pracy, najczesciej popelnianych bledach, dali troszke wskazowek, troszke sobie pocwiczylismy i bylo fajnie, milo i symaptycznie. Prawda jest taka, ze taki jednodniowy kurs to go***, to tylko fundamenty, nie ma sie wypracowanej techniki, ani wielkiej wiedzy. Ale posiada sie DYPLOM, i mozna sie nazwac STYLISTKA paznokci. Wiec podsumowojac kurs jest wazny ale najwaznijsza jest chec bycia dobrym, dozaenie do perfekcji, w tym co sie robi, i poglebianie wiedzy.
Zdecydowalm sie, ze bede robic paznokcie akrylowe z dwoch powodow : pierwszy to oszczednosc, wiadomo sama robie pazurki, a Drugi to pewnosc ze nie wpadne w rece stylostki z dyplomem, ktora poza tym dyplomwm to nie wiem nic i odwali totalna kpine pracujac na badziewiastych produktach,(kilka razy sie tak sparzylam, ale to bylo dawno temu i niebylo jeszcze takich ogolnodostepnych informacji na forum jak teraz, ktory salon i stylistke wybrac, a jak byly to jeszcze o tym nie wiedzilam) i penosc ze przy okazji nie za razi mnie zoltaczka albo czyms jeszcze gorszym. Na akrylu pracuje juz grube kilka lat, nigdy nie pracowalam jako stylistka w salonie ani w domu, paznokcie wykonuje tylko sobie i znajomym ktorzy mnie o to porosza. Moja powyzsza wiadomosc byla troche sarkastyczna, piszac ze zaczynam eksperymenty, mialam namysli ze sprobuje zrobic swoje pierwsze zelowe paznokcie, bo zawsze byl tylko ten akryl i akryl, wiem, ze to jest zupelnie inna technika, ale nie wydaje mi sie, ze jest jakas przerazliwie trudna, hmmm moze sie przelicze ale sprobowac musze! w kazdym razie powiem Wam o rezultanie nawet jak wyjdzie marnie pozdrawiam


---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Cytat:
Napisane przez tourquise Pokaż wiadomość
Wolę tego nie komentować... Żeby eksperymentować trzeba mieć podstawową wiedzę! Wystarczy poszukać kursu, który jest polecany!!!
P.S. Zdecydownie posiadam wiecej niz podstawowa wiedze

Edytowane przez Carmen1984
Czas edycji: 2010-03-20 o 11:59
Carmen1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-20, 21:46   #8
cherry666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3
Dot.: od czego zaczac by moc robic takie cudenka

oj kobiety ja mam pojecie jak sie robi paznokcie,w koncu tez mialam robione przezstylistke okolo 1,5roku.ale chce zobaczyc co mi da kurs,chcialam bym sie zajmowac tym zawodowo!
cherry666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 08:53   #9
bitt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: okolice Będzina
Wiadomości: 495
GG do bitt
Dot.: od czego zaczac by moc robic takie cudenka

szukając kursu dobrze byłoby sugerować się:
- indywidualnym trybem (kursant + instruktor)
- jaki poziom reprezentuje instruktor (galeria prac)
- opinie odnośnie szkoleń

Patrząc całkiem subiektywnie nie ma znaczenia odległość od miejsca zamieszkania (za dobrym i profesjonalnym kursem jest sie w stanie daleko pojechać)
bitt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 11:03   #10
cherry666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3
Dot.: od czego zaczac by moc robic takie cudenka

Cytat:
Napisane przez bitt Pokaż wiadomość
szukając kursu dobrze byłoby sugerować się:
- indywidualnym trybem (kursant + instruktor)
- jaki poziom reprezentuje instruktor (galeria prac)
- opinie odnośnie szkoleń

Patrząc całkiem subiektywnie nie ma znaczenia odległość od miejsca zamieszkania (za dobrym i profesjonalnym kursem jest sie w stanie daleko pojechać)
dziekuje za takie rady sa bardzo ^przydatneznalazlam kurs inwidualny u kobiety w Bielsku.to jest on, spodobala mi sie jej oferta i chce 1200 zl http://www.bielsko.biala.pl/1553,bazaDanych co wy na to
cherry666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 06:18   #11
bitt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: okolice Będzina
Wiadomości: 495
GG do bitt
Dot.: od czego zaczac by moc robic takie cudenka

nie znam niestety osoby która tam szkoli
bitt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-23, 12:28   #12
Gringoo
Rozeznanie
 
Avatar Gringoo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 641
GG do Gringoo
Dot.: od czego zaczac by moc robic takie cudenka

Ja moge polecic kurs u Eweliny Pratesi z Warszawy (instruktorka EF)
Tryb nauczania- indywidualny, tylko ty i instruktorka, no i modelka oczywiscie
Polecam bo warto pojechac, sama musialam zalatwic sobie nocleg na 4 dni
Koszt szkolenia 950zl (zel na formach, zel kolorowy, manicure, dopelnienie)
Szkolisz sie na produktach wysokich marek tj. EF, IBD, EZFlow, NSI, ENTITY.
Jezeli szukasz innego zakresu szkolenia to wiecej informacji znajdziesz na http://www.eurofashion.com.pl/?szkolenia

PS. Nie warto robic kursu, o ktorym nie znajdziesz dobrych opinii.
__________________
Moje Szczęście

Daj każdemu dniu szanse stania się najpięknieszym w całym twoim życiu


Z zawodu kosmetyczka, masażystka.
Doradca Forever Living Products, Bandi.
Gringoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 18:27   #13
tourquise
Raczkowanie
 
Avatar tourquise
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 318
GG do tourquise
Dot.: od czego zaczac by moc robic takie cudenka

Carmen1984 ja rozumiem o co Ci chodzi... Sama mam styczność z pazurami od 1991 roku, a kiedy zaczynałam je robić wydawało mi się, że wiem wszystko i wszystko umiem sama... Nic bardziej mylnego. Poszłam na kurs i nagle okazało się, że nie wszystko umiałam i nadal nie umiem... Dlatego mimo wszystko uważam, że na kurs warto iść... Mój kurs trwał 3 dni... i nie zaczynałam od początku, ale nauczyłam się baaardzo dużo!!!
tourquise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 16:19   #14
renekmgb
Raczkowanie
 
Avatar renekmgb
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 390
Dot.: od czego zaczac by moc robic takie cudenka

Cytat:
Napisane przez cherry666 Pokaż wiadomość
witajcie na poczatku chce sie przedstaic:mam na imie Ewa,jestem z Paryza,mam 25 lat i na kacie Coreczke i meza(Corcia ma 3 miesie)

moim marzeniem jest robienie paznokci wiem troche banalne ale ja je uwielbiam,wiec postanowilam sie nauczyc!i tutaj jest moja prozba od czego zaczac!jaki kurs polecacie jakie zele,co jest eraz modne!
i najwaznejsze czy macie kogos do polecenia z Bielska-Bialej,by mnie mogl przeszkolic.dziekuje:roll eyes:
Jestem z okolic Bielska Białej i szczerze mówiąc szukam już długo dobrego kursu i nie znalazłam Będę musiała wybrać się gdzieś dalej ale jak na razie praca mi na to nie pozwala. Nie polecam kursu SPN w Bielsku. Czytałam same dobre opinie o kursach SPN ale Pani w Bielsku strasznie niemiła, odpowiadała mi z wielką łaską na pytania o kursie, nawet się nieraz rozłączała mówiąc że teraz nie ma czasu Jak już się z nią po kilkakrotnych próbach dogadałam to powiedziała że wyśle mi numer konta, żebym wpłaciła zaliczkę i nie wysłała... Spławiała mnie za każdym razem gdy do niej dzwoniłam więc zrezygnowałam. Znalazłam teraz kurs w szkole Sokrates w Bielsku "kosmetyczka dyplomowana + żele i tipsy" i zastanawiam się nad nim. Może któraś z Was miała do czynienia z tą szkołą?
renekmgb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 16:44   #15
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: od czego zaczac by moc robic takie cudenka

renekmgb, przykro mi, że instruktorka SPN nie spełniła Twoich oczekiwań.
Niestety, wszyscy są tylko ludźmi...
Jeżeli jesteś niezadowolona ze sposobu w jaki zostałas potraktowana, może warto zgłosić to do siedziby głownej, czyli do Beauticy w Łodzi?
Sama jestem instruktorka SPN i zawsze przykro czyta mi sie takie posty...

Luckybabe- szukając kursu przede wszystkim zwróć uwage na to, czy jest indywidualny (to baaaaaardzo wazne), po drugie- jakie daje certyfikaty- domyslam sie, że jezeli nawet nie teraz, to za jakiś czas, będziesz chciała pracowac u siebie w Paryżu, a wtedy będzie Ci potrzebny dyplom międzynarowody.
Poczytaj o marce jakiej później otrzymasz dyplom- czy ich produkty sa chwalone, oraz opinie o samych szkoleniach.
Oczywiście- sprawdź opinie uczestników danego kursu. I to nie tylko opinie o danej marce, ale o danym instruktorze- w kazdej marce szkolą rózni instruktorzy i jedni są lepsi, inni - gorsi, lub majacy mniej talentu do nauczania Jednak, samo bycie instruktorem danej marki, świadczy o pewnym poziomie- jedne marki trzymają dośc wysoki, inny- niższy

I na koniec... nie zamykaj swoich szkoleń do miasta, które dobrze znasz. Sama, żadnego z podstawowych szkoleń nie odbyłam w Warszawie, gdyz poziom warszwskich szkoleń wówczas (7 lat temu!!!!) mi nie odpowiadał. Tułałam sie, zatem po całej Polsce, ale nie żałuje.


No i apel, do wizażanek- paznokciowych (ale nazwę wymyśliałm ), nie zwracajmy uwagi na Carmen1984- to kolejna "genialna" stylistka, która absolutnie doszkalać sie nie musi, bo wie juz wszystko, a po co nam kolejny zabrudzony post kłotniami?
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 18:35   #16
renekmgb
Raczkowanie
 
Avatar renekmgb
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 390
Dot.: od czego zaczac by moc robic takie cudenka

Albertyna oczywiście mogłabym zgłosić ale co mi to da? Niestety Pani okazała się nieuprzejma i jak widać nie zależy jej na klientkach więc szkoda czasu na takie osoby. Nie mówię, że wszystkie instruktorki są takie bo czytałam świetne opinie o kursach SPN dlatego byłam przekonana, że nie zostanę tak potraktowana ale niestety zawiodłam się. Nie odradzam ogólnie kursu SPN, w żadnym wypadku bo pewnie warto ale u osób z profesjonalnym podejściem Nie polecam jednak Pani z Bielska. Będę szukać, może w Katowicach jakiegoś kursu bo zawsze lubiłam zabiegi kosmetyczne a paznokciami zajmuję się już od dawna więc chciałabym zrobić kurs żeby się podszkolić i nie mieć wątpliwości co robię źle.
renekmgb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 22:13   #17
Jerilla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Dot.: od czego zaczac by moc robic takie cudenka

Witam
Ja robilam kurs z szkole SOKRTES w Bielsku-Bialej. Szczerze mowiac nie polecam Kurs trwal 2 dni i kosztowal 300 zl(met.zelowa). Same podstawy i to w skrocie. Prowadzaca jakas nie zorientowana (wg niej primej daje sie tylko do w met.akrylowej).
Dostalismy certyfikat w j.niemieckim (?).
Jerilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 15:39   #18
e6a2c94443f966d5bdb1fa7d483e1d75b7ed128e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 063
Dot.: od czego zaczac by moc robic takie cudenka

Ktoś może zna dobre miejsce z takim kursem w Łodzi?
e6a2c94443f966d5bdb1fa7d483e1d75b7ed128e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-03, 12:40   #19
Gajuta
Raczkowanie
 
Avatar Gajuta
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 134
Dot.: od czego zaczac by moc robic takie cudenka

[1=e6a2c94443f966d5bdb1fa7 d483e1d75b7ed128e;5409194 2]Ktoś może zna dobre miejsce z takim kursem w Łodzi?[/QUOTE]

Tez bym chętnie poszła Zielonymigotek, z jakiej dzielnicy jesteś?
Gajuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-03 13:40:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:07.