Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-19, 11:40   #3691
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
Albatros nie dla mnie się okazał. Zupełnie czego innego po nim oczekiwałam i puściłam w świat szybciutko. Dziwny jakiś był
Naprawdę Ile osób tyle opinii
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 11:40   #3692
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

JAk rozszyfrowac date YSL 8DA?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 11:55   #3693
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Naprawdę Ile osób tyle opinii
powiem tak - jeśli chodzi o konsystencję i trwałość - nie mam mu nic do zarzucenia, wytrzymuje 12 godzin, nie wędruje po twarzy, ma fajną, pudrową strukturę - bardzo podobną do różów.

myślę, że moje rozczarowanie wynikało bardziej z faktu, że chyba czego innego od niego oczekiwałam - czegoś w stylu pojedynczego pryzma givenchy - prisme solitaire - czyli chłodnego blasku. I te zlotawe drobinki w NARSie trochę wytrąciły mnie z równowagi, ale myślę, że dam mu jeszcze jedną szansę, bo się pozbyłam trochę pochopnie
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 12:09   #3694
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Nie mów One były na tru Padłam i leżę. Oglądałam to zestawienie w necie i byłam ciekawa czy tru może to mieć, i widać, że mieli, ale capnięte zostało Gdyby Ci się rzuciły w oczy to please wielkie - daj znać
Raz tylko widziałam,zapłaciłam około 110 złotych,przez kilka dni były dostępne.Może jeszcze wrócą
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 12:29   #3695
Sala
Rozeznanie
 
Avatar Sala
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 503
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;17992605]JAk rozszyfrowac date YSL 8DA?[/QUOTE]

Na logikę 2008? Ale to takie strzelanie trochę...

Ja z YSL mam tylko korektor, kupiony w grudniu 2009 w Sephorze z kodem G9FAB. Też go dekalkulator nie potrafi rozszyfrować

To cienie? Jakie wrażenia?
Sala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 13:10   #3696
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
Na logikę 2008? Ale to takie strzelanie trochę...

Ja z YSL mam tylko korektor, kupiony w grudniu 2009 w Sephorze z kodem G9FAB. Też go dekalkulator nie potrafi rozszyfrować

To cienie? Jakie wrażenia?
Sprawdzalam tylko ten najwiekszy jasny bez na rece. Bez zachwytow.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 13:19   #3697
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

wydaje mi sie że YSL ta 8 oznacza rok
tak by mi pasowało na sporo ichnich produktów które mam

ja też dostałam dziś cienie
ale one tyciuchne......
ja chyba mam jakąś manie wielkości czy coś - ostatnio wszystko małe mi sie wydaje
nie testuję bo te oddam ciotce która w weekend wyjeżdza a dla siebie zostawie te co płaciłam wczoraj - więc nic nie powiem
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-19, 13:25   #3698
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
powiem tak - jeśli chodzi o konsystencję i trwałość - nie mam mu nic do zarzucenia, wytrzymuje 12 godzin, nie wędruje po twarzy, ma fajną, pudrową strukturę - bardzo podobną do różów.

myślę, że moje rozczarowanie wynikało bardziej z faktu, że chyba czego innego od niego oczekiwałam - czegoś w stylu pojedynczego pryzma givenchy - prisme solitaire - czyli chłodnego blasku. I te zlotawe drobinki w NARSie trochę wytrąciły mnie z równowagi, ale myślę, że dam mu jeszcze jedną szansę, bo się pozbyłam trochę pochopnie
No to czekam na swój z niecierpliwością

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Raz tylko widziałam,zapłaciłam około 110 złotych,przez kilka dni były dostępne.Może jeszcze wrócą
A to jednak trzeba polować

Dostałam 4 paczuchy z tru.
Podklad Biotherm Aquasourance- refile - kod CE045 - DATA 2008-2-14 bardzo łądny jasny beżyk- próby jutro
Krem Elizki - ten z promocji co go brałam do twarzy, a okazał się do rąk Powiem tak, jak ktoś lubi zapach linomagu to może go sobie kupić Własciwie to skrzyzowanie zapachu linomagu z kremem do rąk Borghese
Kod 6KJ - (Your product is more than 3 years old. Be aware.)
Serum Elizki z zielona herbatą - kod 7AA - data 2007-10
MAC - cień - kod A19 - DATA: 2009-1
MAC - róż Honour - kod A47 - DATA: 2007-4

No, nie bardzo jestem zadowolona z tych zakupów
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 13:41   #3699
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

ma któraś artlinera lancoma?
ja mam - i go kocham - i tak sie zastanawiam - na jak długo taki liner wystacza??
bo zanim go nie miałam to wszystkie lądowały w śmietniku bo nie potrafiłam nimi nic ciekawego zrobić, a ten maluje takie kreski że w użyciu ciągłym i zastanawiam się kiedy on się skończy... czy warto brać sobie na zapas czy to jednak starcza na kilka miesięcy??

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dostałam 4 paczuchy z tru.
Podklad Biotherm Aquasourance- refile - kod CE045 - DATA 2008-2-14 bardzo łądny jasny beżyk- próby jutro
Krem Elizki - ten z promocji co go brałam do twarzy, a okazał się do rąk Powiem tak, jak ktoś lubi zapach linomagu to może go sobie kupić Własciwie to skrzyzowanie zapachu linomagu z kremem do rąk Borghese
Kod 6KJ - (Your product is more than 3 years old. Be aware.)
Serum Elizki z zielona herbatą - kod 7AA - data 2007-10
MAC - cień - kod A19 - DATA: 2009-1
MAC - róż Honour - kod A47 - DATA: 2007-4

No, nie bardzo jestem zadowolona z tych zakupów
mam wrażenie że jeszcze kilka miesięcy temu nie było aż takich staroci... trzeba teraz strasznie uważać
też brałaś Gesso prawda? i jak wrażenia? ja dziś zrobiłam super mejkapa z jego użyciem - choć nadal uważam że nie jest dużo lepszy niż matowy biały Inglota - a różnica w cenie powalająca
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 14:50   #3700
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Krem Elizki - ten z promocji co go brałam do twarzy, a okazał się do rąk Powiem tak, jak ktoś lubi zapach linomagu to może go sobie kupić Własciwie to skrzyzowanie zapachu linomagu z kremem do rąk Borghese
Kod 6KJ - (Your product is more than 3 years old. Be aware.)
To ja go nie chce, mam już dość zapachów kremów EA. Wczoraj napoczełam krem pod oczy Millenium, który kupiłam w zeszłym miesiącu. On pachnie takim serem pleśniowym dobrej jakości
Uwielbiam takie sery jeść ale do smarowania mi się to nie widzi. Spróbuję się przyzwyczaić do jego używania ale nie wiem czy mi się udaMa go ktoś może?
Co do kodu EA to z datecalculatorem coś szwankuje, mi odnośnie powyższego kremu pokazywało to samo co Tobie, ale jak napisałam bezpośrednio do EA to odpisali, że jest bodajże z grudnia 2008. Najlepiej napisac wiec do nich.
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 15:00   #3701
magdamat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 80
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

dziewczyny... Może ktos dotarł do kodów Borghese?
magdamat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-19, 15:20   #3702
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
ma któraś artlinera lancoma?
ja mam - i go kocham - i tak sie zastanawiam - na jak długo taki liner wystacza??
bo zanim go nie miałam to wszystkie lądowały w śmietniku bo nie potrafiłam nimi nic ciekawego zrobić, a ten maluje takie kreski że w użyciu ciągłym i zastanawiam się kiedy on się skończy... czy warto brać sobie na zapas czy to jednak starcza na kilka miesięcy??
Miałam Liner Disignera, zastępcę Artlinera Lancome Kupiłam w lipcu (2008 ) i miałam chyba do listopada? używałam codziennie i po pewnym czasie zrobił się suchawy, nie robił już ładnych cieniutkich kresek tylko już te grubsze. Potem końcóweczka zrobiła się zupełnie sucha i był out. Poza tym strasznie łatwo rozmazywał się, wystarczyła odrobinka wody (na wietrze łatwo mi łzawią oczy). Nie wiem czy pomogłam

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
ja też dostałam dziś cienie
ale one tyciuchne......
ja chyba mam jakąś manie wielkości czy coś - ostatnio wszystko małe mi sie wydaje
nie testuję bo te oddam ciotce która w weekend wyjeżdza a dla siebie zostawie te co płaciłam wczoraj - więc nic nie powiem
YSL? Widziałam je na żywo kiedyś to mniej więcej wiem jakiej są wielkości (takiej wartej tych 50zł ). Niestety listonosz zostawił awizo i dopiero po nie pojadę za godzinkę.. I będą testyyy ~!


Aaa.. testowałam wczoraj wieczorem i dziś bazę Lancome (czarną). Nawet coś tam zostaje na rzęsach po "szczotkowaniu", nie uczuliła + ładnie ogarnęła rozczochrane rzęsy Wydłużenie ciut lepsze, ale .. cały czas nurtuje mnie ta lekkość opakowania Nie wiem.. jeszcze ją potestuję..
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 18:30   #3703
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Miałam Liner Disignera, zastępcę Artlinera Lancome Kupiłam w lipcu (2008 ) i miałam chyba do listopada? używałam codziennie i po pewnym czasie zrobił się suchawy, nie robił już ładnych cieniutkich kresek tylko już te grubsze. Potem końcóweczka zrobiła się zupełnie sucha i był out. Poza tym strasznie łatwo rozmazywał się, wystarczyła odrobinka wody (na wietrze łatwo mi łzawią oczy). Nie wiem czy pomogłam


YSL? Widziałam je na żywo kiedyś to mniej więcej wiem jakiej są wielkości (takiej wartej tych 50zł ). Niestety listonosz zostawił awizo i dopiero po nie pojadę za godzinkę.. I będą testyyy ~!


Aaa.. testowałam wczoraj wieczorem i dziś bazę Lancome (czarną). Nawet coś tam zostaje na rzęsach po "szczotkowaniu", nie uczuliła + ładnie ogarnęła rozczochrane rzęsy Wydłużenie ciut lepsze, ale .. cały czas nurtuje mnie ta lekkość opakowania Nie wiem.. jeszcze ją potestuję..
no jeśli chodzi o cienie YSL to faktycznie wielkosć godna 50 zł - jakbym za 150 takie maleństwo miała oj to bym sie pogniewała
mi artliner pięknie trzyma - choć dziś był sraszny wiatr i w kąciku wewnętrznym strasznie mi oczy łzawiły - i faktycznie się troche linerowi zniknęło
czyli pewnie zauważę kiedy będzie sie kończył
ja wciąż czekam na bazę białą z awc
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 18:38   #3704
st_ella
Wtajemniczenie
 
Avatar st_ella
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

haj u mnie tez paczka na poczcie ale z cieniami afrykańskimi YSL i zirthem dla TŻ

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość

Dostałam 4 paczuchy z tru.
Podklad Biotherm Aquasourance- refile - kod CE045 - DATA 2008-2-14 bardzo łądny jasny beżyk- próby jutro
Krem Elizki - ten z promocji co go brałam do twarzy, a okazał się do rąk Powiem tak, jak ktoś lubi zapach linomagu to może go sobie kupić Własciwie to skrzyzowanie zapachu linomagu z kremem do rąk Borghese
Kod 6KJ - (Your product is more than 3 years old. Be aware.)
Serum Elizki z zielona herbatą - kod 7AA - data 2007-10


No, nie bardzo jestem zadowolona z tych zakupów
nie no.. ja też am te kremy zamówione... co oni takie staruchy sprzedają?
będziesz reklamować??

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
no jeśli chodzi o cienie YSL to faktycznie wielkosć godna 50 zł - jakbym za 150 takie maleństwo miała oj to bym sie pogniewała
oooo...
no widzisz... czyli nie mam za czym płakać mam nadzieję ;-)
__________________

st_ella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 18:44   #3705
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Odebrałam kwadracik YSL Są faaajne ! (nie licząc opakowania nie lubię złotych) Idealne do dziennego makijażu nude Jutro będą oficjalne testy Chyba, że nie wytrzymam to i dziś..

ALE potrzymuję opinię, że nie są chyba warte więcej niż 50-60zł w ogóle uważam, że powariowali na tym świecie- dawać cenę cieni, quadów (różnych) w granicach 200-250 zł... Jakby Bóg wie z czego były.. (nie lubię przepłacać za samą markę )
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 18:53   #3706
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

laseczki które z mini JT będą najbardziej w różowe?
http://www.allcosmeticswholesale.com/lancome.html
chcę sie dopisać do zmównienia - mam kolor darquin czy jakoś tak - taki róż przejrzysty i jest cudny, niestety już go nie ma i chętnie bym sobie jeszcze jakiegoś juica zamówiła tylko nie chce wtopić z kolorem ( zamówiłam w ciemno raz cliniqua i jest masakra
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 18:59   #3707
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
mam wrażenie że jeszcze kilka miesięcy temu nie było aż takich staroci... trzeba teraz strasznie uważać
też brałaś Gesso prawda? i jak wrażenia? ja dziś zrobiłam super mejkapa z jego użyciem - choć nadal uważam że nie jest dużo lepszy niż matowy biały Inglota - a różnica w cenie powalająca
Dokładnie Nie wiem co się dzieje, ale wcześniej nie bylo aż takich staroci
Jutro będę testować ten biały cień, bo dzisiaj już miałam makeup jak go dostałam, a szłam do tatusia na imieniny to nie miałam czasu na testowanie

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
To ja go nie chce, mam już dość zapachów kremów EA. Wczoraj napoczełam krem pod oczy Millenium, który kupiłam w zeszłym miesiącu. On pachnie takim serem pleśniowym dobrej jakości
Uwielbiam takie sery jeść ale do smarowania mi się to nie widzi. Spróbuję się przyzwyczaić do jego używania ale nie wiem czy mi się udaMa go ktoś może?
Co do kodu EA to z datecalculatorem coś szwankuje, mi odnośnie powyższego kremu pokazywało to samo co Tobie, ale jak napisałam bezpośrednio do EA to odpisali, że jest bodajże z grudnia 2008. Najlepiej napisac wiec do nich.
Cytat:
Napisane przez st_ella Pokaż wiadomość
haj u mnie tez paczka na poczcie ale z cieniami afrykańskimi YSL i zirthem dla TŻ



nie no.. ja też am te kremy zamówione... co oni takie staruchy sprzedają?
będziesz reklamować??
Póki co chyba nie będę. Ten do rąk nie powinien zaszkodzić Serum odkręciłam i ładnie pachnie, więc spróbuję używać. Jak będzie się coś działo to wtedy
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 19:05   #3708
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
No to czekam na swój z niecierpliwością

A to jednak trzeba polować

Dostałam 4 paczuchy z tru.
Podklad Biotherm Aquasourance- refile - kod CE045 - DATA 2008-2-14 bardzo łądny jasny beżyk- próby jutro
Krem Elizki - ten z promocji co go brałam do twarzy, a okazał się do rąk Powiem tak, jak ktoś lubi zapach linomagu to może go sobie kupić Własciwie to skrzyzowanie zapachu linomagu z kremem do rąk Borghese
Kod 6KJ - (Your product is more than 3 years old. Be aware.)
Serum Elizki z zielona herbatą - kod 7AA - data 2007-10
MAC - cień - kod A19 - DATA: 2009-1
MAC - róż Honour - kod A47 - DATA: 2007-4

No, nie bardzo jestem zadowolona z tych zakupów
ten krem pomaranczowy na podraznienia to do rak jest??
ehm....
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 19:08   #3709
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

wiecie co
dziewczyny na watku MACowym piszą że na truskawie podejrzane są Mac`i - że niby nieoryginalne...
możliwe to??
bo już nie wiem czy jeszcze jakiś brać ciemny coby sie przekonać na + lub - czy olać już na amen MACa ??
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-19, 19:17   #3710
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
wiecie co
dziewczyny na watku MACowym piszą że na truskawie podejrzane są Mac`i - że niby nieoryginalne...
możliwe to??
bo już nie wiem czy jeszcze jakiś brać ciemny coby sie przekonać na + lub - czy olać już na amen MACa ??
Możliwe, Truskawka miała kiedyś wtopę z podróbami MACa Chyba pigmenty sprzedawali trefne. Dość głośno o tym było swego czasu.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 19:26   #3711
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ten krem pomaranczowy na podraznienia to do rak jest??
ehm....
Ktoś tu wspomniał i zobacz w opisie - jest do łap
Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
wiecie co
dziewczyny na watku MACowym piszą że na truskawie podejrzane są Mac`i - że niby nieoryginalne...
możliwe to??
bo już nie wiem czy jeszcze jakiś brać ciemny coby sie przekonać na + lub - czy olać już na amen MACa ??
Dzisiaj dostałam kolejny róż z tru i porównywałam go do tego, który kupiła 2 tygodnie temu w polskim MAC. Nie znam się aż tak na wszystkich produktach MAC, a te róże to moje pierwsze, ale mam takie spostrzeżenia:
Róż z polskiego MAC jest zdecydowanie bardziej twardy. Poza tym nie widzę ŻADNYCH różnic opakowania, napisów, kartonika itd. i co mam o tym myśleć ? Może ten z polskiego sklepu (to jest róż z najnowszej kolekcji) jest po prostu twardszy ? Albo....? aż się boje pomyśleć
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 19:37   #3712
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ktoś tu wspomniał i zobacz w opisie - jest do łap

Dzisiaj dostałam kolejny róż z tru i porównywałam go do tego, który kupiła 2 tygodnie temu w polskim MAC. Nie znam się aż tak na wszystkich produktach MAC, a te róże to moje pierwsze, ale mam takie spostrzeżenia:
Róż z polskiego MAC jest zdecydowanie bardziej twardy. Poza tym nie widzę ŻADNYCH różnic opakowania, napisów, kartonika itd. i co mam o tym myśleć ? Może ten z polskiego sklepu (to jest róż z najnowszej kolekcji) jest po prostu twardszy ? Albo....? aż się boje pomyśleć
kurde
no bo ten biały tak jak pisałam dla mnie mega podobny do inglota
ale chciałam jeszcze kupić jakiś czarnawy - żeby sprawdzić jak w ciemnych z napigmentowaniem i trwałością - ale teraz to sie wystraszyłam - bo jak mam zapłacić 50 zeta za podróbe....
i teraz nie wiem co robić
a ja nijak nie odróżnie czy to podróba bo nie mam do czego porównać
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 19:58   #3713
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ktoś tu wspomniał i zobacz w opisie - jest do łap

Dzisiaj dostałam kolejny róż z tru i porównywałam go do tego, który kupiła 2 tygodnie temu w polskim MAC. Nie znam się aż tak na wszystkich produktach MAC, a te róże to moje pierwsze, ale mam takie spostrzeżenia:
Róż z polskiego MAC jest zdecydowanie bardziej twardy. Poza tym nie widzę ŻADNYCH różnic opakowania, napisów, kartonika itd. i co mam o tym myśleć ? Może ten z polskiego sklepu (to jest róż z najnowszej kolekcji) jest po prostu twardszy ? Albo....? aż się boje pomyśleć
Uuuuu to nie dla mnie...dobrze, ze nie placilam jeszcze

ehm no coraz mniej ciekawie sie robi z ta nasza truskawa i podrobkami....
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 20:08   #3714
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Możliwe, Truskawka miała kiedyś wtopę z podróbami MACa Chyba pigmenty sprzedawali trefne. Dość głośno o tym było swego czasu.
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 20:18   #3715
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
kurde
no bo ten biały tak jak pisałam dla mnie mega podobny do inglota
ale chciałam jeszcze kupić jakiś czarnawy - żeby sprawdzić jak w ciemnych z napigmentowaniem i trwałością - ale teraz to sie wystraszyłam - bo jak mam zapłacić 50 zeta za podróbe....
i teraz nie wiem co robić
a ja nijak nie odróżnie czy to podróba bo nie mam do czego porównać
Sama nie wiem, co o tym myśleć

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Uuuuu to nie dla mnie...dobrze, ze nie placilam jeszcze

ehm no coraz mniej ciekawie sie robi z ta nasza truskawa i podrobkami....
Ano nie ciekawie
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 21:00   #3716
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

chyba coś nie tak jest z MACiem na tru
absolutnie nie znam się na MACu, w salonie byłam 2 razy, zazwyczaj liżę przez szybkę, czyli napawam się zdjęciami , ale:
dostałam dziś róż Style
do porównania mam Babyblush i limitowany Tippy [oba kupione w sklepie stacjonarnym]
1. moje mają gładką powierzchnię, Style ma drobne prążki
2. czcionka kodu jest inna [akurat we wszystkich mam 8]
3. naklejka:
- Blushbaby - nazwa koloru dużą czcionką, podwójna przerwa, średnią czcionką "sheertone blush"
- Style - nazwa koloru dużą czcionką, zaraz pod nią, najmniejszą czcionką "frost", przerwa, średnią czcionką "powder blush"
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 21:05   #3717
becca
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 782
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
czy któraś chce zamówić tą paletkę, ale nie potrzebuje dwóch sztuk?
http://pl.strawberrynet.com/makeup/b.../90425/#DETAIL

dwie sztuki to paletka i pędzel a nie dwie paletki...chyba...
becca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 21:08   #3718
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Mariola a moglabys napisac jaka konsystencje ma ten kremik? czy taka normalna czy bardziej zelowa lub tlusta?
z tego co czytam to mi sie wydaje, ze to normalny krem, ktory mozna stosowac na lokcie, kolana, stopy i dlonie kiedy sa wysuszone lub zniszczone a nie, ze to krem do rak itd
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 21:30   #3719
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Mariola a moglabys napisac jaka konsystencje ma ten kremik? czy taka normalna czy bardziej zelowa lub tlusta?
z tego co czytam to mi sie wydaje, ze to normalny krem, ktory mozna stosowac na lokcie, kolana, stopy i dlonie kiedy sa wysuszone lub zniszczone a nie, ze to krem do rak itd
Sprawdziłam specjalnie dla Ciebie Konsystencja tłustej maści z wszechobecnym duszącym zapachem wazeliny z kamforą Nie wyobrażam sobie tego nakładać gdziekolwiem poza spierzchłymi łapami meża (bo swoimi już nie ), bo pozostawia tłustą powłokę, bleeeee
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 21:36   #3720
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Sprawdziłam specjalnie dla Ciebie Konsystencja tłustej maści z wszechobecnym duszącym zapachem wazeliny z kamforą Nie wyobrażam sobie tego nakładać gdziekolwiem poza spierzchłymi łapami meża (bo swoimi już nie ), bo pozostawia tłustą powłokę, bleeeee
och dziekuje
w takim razie go nie biore bo chcialam glownie uzywac na twarz, ale taka tlusta masc to zaraz zapcha skore i tylko paskudy wyjda
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:13.