Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-18, 17:33   #361
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

no i juz jestesmy na swoim, ale smiesznie tu hehe teraz siedze w szlafroku i sie szykuje na jakies dalsze zwiedzanie, pochodzilam po sklepach to jezu, ale taniocha!! nie potrzebnie sie stresowalam
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 17:34   #362
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Ja nie pamiętam zbytnio ceny bo to było bardzo dawno temu
Ale mnie bolało mimo znieczulenia, nie samo przekłucie, tylko, że facet takimi szczypcami (prawie jak do pączków ) chciał złapać kawałek skóry żeby było w co wbić i to bolało bo zero łuszczu same mięśnie miałam.. Pamiętam jakby to było wczoraj

Ale faktycznie później już jak się goi bardziej boli, bo co siadasz to spodnie czy pasek urażają - trzeba na to uważać.
aha
a który byś wzięła z tych co wcześniej wymieniłam??

Bunny powiedz mi, mogę dac tą farbkę na podkład jak będę następnym razem farbowac?? czy ona nie ma proszku rozjaśniającego tak jak palette deluxe 100??
http://www.palette.pl/nasze-produkty...r-light-blond/
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-09-18 o 17:39
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 17:38   #363
kiitty
Zakorzenienie
 
Avatar kiitty
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 5 456
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Dziewczyny a czy używała może któraś z Was rozjaśniacza w sprayu Joanna Reflex Blond?
__________________
wymiankuję
kiitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 17:58   #364
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

ja uzywałam reflex blond 1 raz smierdzi okropnie i bardzo wysusza włosy .... nie polecam



mam pytanie o kapiel rozjaśniającą taka domowa
proszek z rozjaśniaczem + szampon ... robiłyscie ?
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 18:24   #365
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

wasienka dobrze ze cala i zdrowa juz na miejscu

Samolotem lecialas pewnie, jak lot sie udal?

Dziewczyny ponawiam prosbe o clipy od VICTORII ktory kolor brac? Wstawialam fotki z obecnym kolorem wczoraj. Mysle nad slonecznym blondem albo jasnym barbie? Marza mi sie naturalne wlosy ale postanowilam najpierw kupic te, w razie co jak nie bede nosic nie bedzie az tak szkoda kasy.
Podpowiedzcie co wybrac.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 19:36   #366
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

nikogo nie ma hmm...balujądziewuszki przy sobocie!
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 19:39   #367
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Ewcia możesz zrobić tym e20 ale on jest z podkładowych najżółtszy i nie wiem czy syoss go pokryje. Lepiej rób tymi co dotąd.
Mnie przekłucie ani gojenie nie bolało. Goiło mi się może z 2tyg. Ale ja dbałam żeby nie zakazić. Kolczyki noszę albo ze stali albo srebrne.

Yatta sposób nakładania farby ma znaczenie i jest bardzo ważny.
Najpierw nakładamy farbę na kark. potem boki i na koniec czoło i góra. A to z tego względu że góra głowy wytwarza więcej ciepła i proces rozjaśniania szybciej zachodzi. Na karku rozjaśnianie przebiega najdłużej i często zostają rude pasma.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-18, 19:54   #368
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez kiitty Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy używała może któraś z Was rozjaśniacza w sprayu Joanna Reflex Blond?
Ja używałam i nie widziałam różnicy, a że zapach strasznie mi przeszkadzał to sobie darowałam..

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Yatta sposób nakładania farby ma znaczenie i jest bardzo ważny.
Najpierw nakładamy farbę na kark. potem boki i na koniec czoło i góra. A to z tego względu że góra głowy wytwarza więcej ciepła i proces rozjaśniania szybciej zachodzi. Na karku rozjaśnianie przebiega najdłużej i często zostają rude pasma.
To wszystko wyjaśnia :/ Muszę pamiętać następnym razem. Dziękuję.

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
aha
a który byś wzięła z tych co wcześniej wymieniłam??
Widziałam tylko nazwy.. chyba że cos mi umknęło. Też jestem zdania - jak dziewczyny - że najważniejsze by sztyft był długi, a jak będzie wyglądał to już kwestia co się komu podoba. Wierzę, że wybierzesz słusznie, zresztą nawet jak Ci się znudzi to za jakiś czas po przekłuciu możesz pomyśleć o nowym nabytku


Natasha gdzie te zdjęcia z suchymi włosami ?

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
no i juz jestesmy na swoim, ale smiesznie tu hehe teraz siedze w szlafroku i sie szykuje na jakies dalsze zwiedzanie, pochodzilam po sklepach to jezu, ale taniocha!! nie potrzebnie sie stresowalam
A byłaś tam wcześniej czy to Twoja pierwsza wizyta?

Tam jest pięknie, wszystko ładne, zadbane, zielone trawniczki przystrzyżone domki jeden koło drugiego
Ale jedzenie maja okropne.. mnogo tam gotowych dań gotowych do włożenia do mikrofali i jedzenia na już. Zobaczysz - to głupie - ale jak masz być tam rok to zatęsknisz jeszcze za polską kiełbaską

Miłego aklimatyzowania się

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2010-09-18 o 19:56
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 20:05   #369
kaps
Zakorzenienie
 
Avatar kaps
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 620
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość
Adzi, no to super , że kolor wyszedł OK, nie mogę się już zdjęć doczekać bo okropnie ciekawa jestem jak wygląda ja na zapas kupiłam 2 palette a10 do najwyżej później przyciemnię :P
Efcia90 czy Twoja paletta była pod nazwa ultrapopielaty blond? bo ja dorwałam jeszcze ta stara wersje rozświetlony popielaty blond i zastanawiam czy prócz nazwy nie zmienili może też odcienia hmm..
Ewcia co do kolczyków miałam kiedyś w nosie, ale wyjęłam i po dziurce nie mam teraz nawet śladu, strasznie mi się podoba kolczyk pod wargą, ale niestety nie mogę sobie na niego pozwolić ze względu na pracę standartowo uszy mam przebite, lewe nawet kilkakrotnie, ale kolczyki noszę niezwykle rzadko. Podoba mi się jeszcze kolczyk w chrząstce ucha ale nie tej u góry tylko w połowie ucha przy policzku nie wiem jak to fachowo się nazywa:P no ale ciężko mi się zdecydować bo wydaje mi się, że tam to będzie bolało bardzo i czytałam, że strasznie długo sie goi to miejsce..
tragus się to nazywa posiadam kolczyk w tym miejscu już 2 lata, z tym że mi go robiła koleżanka w szkole (wiem, wiem głupie to było) na początku miałam założonego srebrnego kolczyka ale nijak się nie chciało goić, wiec poszłam do kosmetyczki i kupiłam ze stali chirurgicznej. Po zmianie nie miałam żadnych problemów z uchem i wcale tak bardzo nie bolało, mogę nawet powiedzieć, że gorzej goiła i dużo bardziej bolała dziurka w chrząstce, ale taka typowa u góry (która już dawno mi się zarosła, bo przestała mi się podobać i wyciągnęłam kolczyka)
__________________
Klasa przede wszystkim, żadnych dramatów.
kaps jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 20:11   #370
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Pomozcie wybrac kolor klipow bo sie zaplaczę
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 20:15   #371
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Bunny dzięki czyli zostaję przy deluxe

Dziewczyny a który Wam się bardziej podoba? bo już się ograniczyłam do dwóch
1.Stalowy Bananabells z podwójnym kryształkiem (srebrny lub liliowy
2.Stalowy kolczyk do pępka - Crystal Clustel (nie wiem czy ten to jest banan, bo podobno banany najlepsze)
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-18, 20:18   #372
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

dziewczyny spójrzcie na długośc miodzio....super no a kolorek też niczego sobie.Dosłownie 2 w 1 i długosc i kolor marzenie
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 21:29   #373
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Jeszcze mysle o tych wlosach:

http://allegro.pl/clip-in-on-przedlu...201679387.html

Brac 613 czy 613 + balejaż słoneczny blond?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 21:50   #374
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
dzwoniłam do tego studia i koleś powiedział, że 80zł+ swój kolczyk ale powiedział, że ze stali chirurgicznej, a na tej stronie, którą Ty podałaś jest tytanowy

ok jest stal chirurgiczna

ale mam dylemat, który
pomoż
-stalowy bananabells z kryształkami w perłowych kulkach(biały)
-stalowy bananabells z podwójnym kryształkiem(liliowy)
-stalowy kolczyk do pępka-crystal clustel

Który??
Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Bunny dzięki czyli zostaję przy deluxe

Dziewczyny a który Wam się bardziej podoba? bo już się ograniczyłam do dwóch
1.Stalowy Bananabells z podwójnym kryształkiem (srebrny lub liliowy
2.Stalowy kolczyk do pępka - Crystal Clustel (nie wiem czy ten to jest banan, bo podobno banany najlepsze)
a mowilam, ze ze stali ewcia nie chce mi sie wchodzic na ta str i szukac, wklej linki to doradze
edit: znalazlam ten drugi ladniejszy ale na poczatek lepiej pierwszy zwykly prosty. Jak Ci sie zagoi to mozesz szalec poza tym ten drugi nie moze byc poddany sterylizacji.

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Jeszcze mysle o tych wlosach:

http://allegro.pl/clip-in-on-przedlu...201679387.html

Brac 613 czy 613 + balejaż słoneczny blond?
ja sie na tym kompletnie nie znam ale mysle ze jak juz to bez balejazu no bo po co, przeciez nie masz juz
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-09-18 o 21:58
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 23:04   #375
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Wiem, ale kolor mam niezidentyfikowany Ni to cieply ni chlodny
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 08:31   #376
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dziewczyny dojechałam i jakoś nie chce mi się spać za bardzo wiedz postanowiłam zrobić wam parę fotek.Sorry ze włosy takie nie za bardzo ułożone ale właśnie wyszłam z autokaru po całonocnej trasie.A oto fotki,właśnie wstaje słoneczko wiec mogłam dobrze uchwycić.Jestem zadowolona,ale muszę dodać ze jucz 4 razy myłam szamponem przeciwlupiezowym bo był ciut za ciemny dla mnie.Pewnie się jeszcze trochę wypłucze ale jak tak to będę mieć włoski jak SochaBunny jeszcze raz dziękuje

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
TLU zdecydowanie przez kilka lat belle color 112 był moim faworytem, ale ja z natury mam dosc jasne włosy. Po dekoloryzacji.... hmmm miałam chyba taki jasny złocisty blond. Żeby osiągnąc efekt ze zdjęcia musiałam zrobic dwa razy w dostępie 3 tygodniowym. Włosów mi nie zniszczyła wręcz przeciwnie-bardzo delikatna. Potem robiłam tylko odrost. Musiałam z niej zrezygnowac, bo po lecie byłam za jasna, ale cały czas mysle czy do niej nie wrócić
Adzi super że trafiłaś na swoją farbę, ja niestety po tygodniu codziennego mycia głowy miałam w słońcu ,,żółtki'' po tej farbie, szczególnie na odrostach, nawet tego nie zauważałam, dopóki mąz nie zrobił mi fotki z góry. Dlatego przerzuciłam sie o odcień wyżej, kupuje teraz 9.13 Vitality's i mam w końcu kolorek o jakim marzyłam. Mam nadzieję że tobie zółtek nie wyjdzie
Co do mojego kolorku z 3-ego zdjęcia był to kolor z poziomu 7-ego, dlatego wyszedł ciemniej. 800-tka z Palette 10 min jest dużo jasniejsza. Nie żebym Cię namawiała hihi ale zerknij z ciekawości na stronkę:http://www.palette.pl/nasze-produkty...-sredni-blond/ mi wyszło identycznie jak na pudełku i włosy naprawdę były sliczne. Zreszta dziewczyny na wątku tez sobie chwaliły ten 10-cio minutowy odpowiednik excel 10
Dziękuję za rade,ale jak widać każdy włos wychodzi inaczej.Jestem heppy ze u mnie spełniła oczekiwania.

---------- Dopisano o 08:36 ---------- Poprzedni post napisano o 08:33 ----------

Cytat:
Napisane przez kiitty Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy używała może któraś z Was rozjaśniacza w sprayu Joanna Reflex Blond?
Ja również tego dziadostwa nie polecam.Strasznie wysusza włosy.A mojej mamie zrujnowało to włosy,zrobiły się gumy,dobrze ze ma króciutkie to już prawie cale ścielą ale powiedziała ze nie chce tego więcej na oczy widzieć,choć w domu stoją jeszcze dwie buteleczki cale.

---------- Dopisano o 08:40 ---------- Poprzedni post napisano o 08:36 ----------

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
no i juz jestesmy na swoim, ale smiesznie tu hehe teraz siedze w szlafroku i sie szykuje na jakies dalsze zwiedzanie, pochodzilam po sklepach to jezu, ale taniocha!! nie potrzebnie sie stresowalam
To ciesze się ze Ci sie podoba,a jak jeszcze szmatki tanie i nie tylko to hmmm.Fajnie ze mozesz do nas rowniez zagladac.

---------- Dopisano o 08:43 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Bunny dziękuję za wszelkie porady i za cierpliwość do moim różnych pomysłów ciekawi mnie ten Sync więc zdecyduję się na niego już ostatecznie




Wasienka zaglądaj tu do nas w miarę możliwości





Adzio no to super, że trafiłaś w farbkę A jak z samopoczuciem? Lepiej w ciemniejszych?

Teraz czekamy niecierpliwie na zdjęcia
Teraz jak się już trochę wypłukały to są po prostu super.Bardzo dobrze się czuje w nich
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-09-19 o 10:01 Powód: post pod postem
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 09:50   #377
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dojechałam i jakoś nie chce mi się spać za bardzo wiedz postanowiłam zrobić wam parę fotek.Sorry ze włosy takie nie za bardzo ułożone ale właśnie wyszłam z autokaru po całonocnej trasie.A oto fotki,właśnie wstaje słoneczko wiec mogłam dobrze uchwycić.Jestem zadowolona,ale muszę dodać ze jucz 4 razy myłam szamponem przeciwlupiezowym bo był ciut za ciemny dla mnie.Pewnie się jeszcze trochę wypłucze ale jak tak to będę mieć włoski jak SochaBunny jeszcze raz dziękuje
Wow

No ładnie i jakie zdrowe włoski Super, chociaż troszkę szok chwilowy był
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 09:53   #378
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Bardzo ladnie Ci wyszło, nie widze ani szarości ani zieleni. Moze dlatego ze bylo to 8,13 popielato złocisty. Wyplucze sie na pewno, poki co jest dosc ciemny w porownaniu z tym co mialas

A ja mam za jasne wlosy i marzy mi sie uzyc Castinga 1013 ale nie zrobie tego bo efekty moga byc oplakane, zielono ciemne.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 10:02   #379
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 253
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Adzi07 slicznie i naturalnie wyszlo co to za farba byla bo doczytalam ze 8.13 ale z jakiej firmy?
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-09-19 o 11:19
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 253 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-19, 10:04   #380
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Bardzo ladnie Ci wyszło, nie widze ani szarości ani zieleni. Moze dlatego ze bylo to 8,13 popielato złocisty. Wyplucze sie na pewno, poki co jest dosc ciemny w porownaniu z tym co mialas

A ja mam za jasne wlosy i marzy mi sie uzyc Castinga 1013 ale nie zrobie tego bo efekty moga byc oplakane, zielono ciemne.
No nie.. dopiero co byłaś u fryzjera
Czyżby posypała się lawina i tak każda z nas zachce przyciemniać na zimę
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 10:06   #381
rabbitka
Rozeznanie
 
Avatar rabbitka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków/Edinburgh
Wiadomości: 626
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Adzi super ten kolor czyli ten loreal to jednak strzał w 10
__________________
Let us all be Dinosaurs
and Lovely Other Dinosaurs
together.

18.6.14


rabbitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 10:07   #382
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Adzi07 - prześlicznie wyglądasz w tych włoskach super kolorek, bardzo naturalny i błyszczący gratuluje efektu


mały offtop : co myślicie o tej sukience??
http://allegro.pl/elegancka-sukienka...233037079.html

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2010-09-19 o 10:08
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 10:15   #383
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Adzi07 - prześlicznie wyglądasz w tych włoskach super kolorek, bardzo naturalny i błyszczący gratuluje efektu


mały offtop : co myślicie o tej sukience??
http://allegro.pl/elegancka-sukienka...233037079.html
Moja koleżanka była w takiej na weselu Jak się domyślasz na żywo wygląda troche inaczej. Na zdjęciach to te modelki tak poprzerabiają i takie światło ustawią, żeby wyglądało och i ach
Nie mniej jest taka "inna" niż wszystkie i ładnie się układa na ciele
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 10:25   #384
kedud86
Raczkowanie
 
Avatar kedud86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 284
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dojechałam i jakoś nie chce mi się spać za bardzo wiedz postanowiłam zrobić wam parę fotek.Sorry ze włosy takie nie za bardzo ułożone ale właśnie wyszłam z autokaru po całonocnej trasie.A oto fotki,właśnie wstaje słoneczko wiec mogłam dobrze uchwycić.Jestem zadowolona,ale muszę dodać ze jucz 4 razy myłam szamponem przeciwlupiezowym bo był ciut za ciemny dla mnie.Pewnie się jeszcze trochę wypłucze ale jak tak to będę mieć włoski jak SochaBunny jeszcze raz dziękuje


[/COLOR]
Teraz jak się już trochę wypłukały to są po prostu super.Bardzo dobrze się czuje w nich
no kurcze super ten kolorek, bardzo podobny do tego co ma Socha, taki chłodno ciepły, muszę sobie teraz zakodować, że jak będę chciała przyciemnić to excellence 8.13 na rozcieńczonej wodzie
kedud86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 10:29   #385
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Adzio ślicznie super,na maxa mi sie podoba....takie naturalne i jak ktoś wyżej pisał jakie świecące!!!!
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 10:31   #386
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Moja koleżanka była w takiej na weselu Jak się domyślasz na żywo wygląda troche inaczej. Na zdjęciach to te modelki tak poprzerabiają i takie światło ustawią, żeby wyglądało och i ach
Nie mniej jest taka "inna" niż wszystkie i ładnie się układa na ciele
ale na żywo wygląda trochę inaczej czy bardziej niż trochę? zastanawiam się nad nią, tyle, że nie wiem jak by się ta góra na biuscie trzymała ja zwykle noszę 34/36..ale czytałam że te sukienki z asos są węższe w biuscie dlatego trzeba brać rozm większy.

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2010-09-19 o 10:32
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 11:03   #387
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
wasienka dobrze ze cala i zdrowa juz na miejscu

Samolotem lecialas pewnie, jak lot sie udal?
samolote, lot sie idal, pewnie, ale nie wspominam go dobrze

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
A byłaś tam wcześniej czy to Twoja pierwsza wizyta?

Tam jest pięknie, wszystko ładne, zadbane, zielone trawniczki przystrzyżone domki jeden koło drugiego
Ale jedzenie maja okropne.. mnogo tam gotowych dań gotowych do włożenia do mikrofali i jedzenia na już. Zobaczysz - to głupie - ale jak masz być tam rok to zatęsknisz jeszcze za polską kiełbaską

Miłego aklimatyzowania się
To moja pierwsza wizyta narazie mam swojego zarcia duzo, wiec mam co jesc mam nadzieje ze bedzie dobrze

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
To ciesze się ze Ci sie podoba,a jak jeszcze szmatki tanie i nie tylko to hmmm.Fajnie ze mozesz do nas rowniez zagladac.
pewnie tez sie ciesze
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 11:06   #388
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dojechałam i jakoś nie chce mi się spać za bardzo wiedz postanowiłam zrobić wam parę fotek.Sorry ze włosy takie nie za bardzo ułożone ale właśnie wyszłam z autokaru po całonocnej trasie.A oto fotki,właśnie wstaje słoneczko wiec mogłam dobrze uchwycić.Jestem zadowolona,ale muszę dodać ze jucz 4 razy myłam szamponem przeciwlupiezowym bo był ciut za ciemny dla mnie.Pewnie się jeszcze trochę wypłucze ale jak tak to będę mieć włoski jak SochaBunny jeszcze raz dziękuje




---------- Dopisano o 08:43 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------


Teraz jak się już trochę wypłukały to są po prostu super.Bardzo dobrze się czuje w nich
Wiesz co, przeslicznie wygladasz Sam kolor jak dla mnie za ciemny, choc pewnie jakbys zrobila zdj bez flesha bylby jasniejszy, nie mniej bardzo podobasz mi sie w takich wloskach, jestes taka rozpromieniona No i najwazniejsze, ze sama dobrze sie w nich czujesz

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Adzi07 - prześlicznie wyglądasz w tych włoskach super kolorek, bardzo naturalny i błyszczący gratuluje efektu


mały offtop : co myślicie o tej sukience??
http://allegro.pl/elegancka-sukienka...233037079.html
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ale na żywo wygląda trochę inaczej czy bardziej niż trochę? zastanawiam się nad nią, tyle, że nie wiem jak by się ta góra na biuscie trzymała ja zwykle noszę 34/36..ale czytałam że te sukienki z asos są węższe w biuscie dlatego trzeba brać rozm większy.
ta sukienka jest boska na zywo tez jesli chodzi o rozmiarowke to ja mam jedna z asosa i tfnc london(z kolekcji dla asosa) i obie wzielam w moim rozm i sa idealne chyba, ze masz dosc duzy biust wtedy zamiast 34 mozesz pomyslec nad 36. Tutaj jedna dziewczyna zrobila wieszak z nia to mozesz zobaczyc https://wizaz.pl/szafa/wieszak_widok.php?wid=17927 i jeszcze tu http://yfrog.com/17asos11j
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 12:04   #389
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Snow dzięki
wezmę ten pierwszy liliowy
a Ty zamawiałaś już z tej strony??

Adzi ślicznie, pięknie i w ogóle super

Infatuated super kiecka
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 12:12   #390
Kenamysz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Dziewczyny, czy mogłybyście poradzić mi coś w sprawie kąpieli rozjaśniającej? Chcę zejść z ciemniejszego koloru o 1-2 tony, bez większego katowania włosów. Robiła któraś z Was taki zabieg? Na czym on polega? Nigdzie nie mogę znaleźć wiarygodnego przepisu.
Kenamysz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:30.