Jak podkreślić jasną cerę? V - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-08, 17:05   #3061
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

lecą włosy, fiasco, jak liście mnie również, chociaż nie tak wiele jak zwykle na zimę (może dlatego, że intensywnie dbam o włosy i biorę Silicę). inne Dziewczyny też na forum się na to skarżyły.
ostatnio wpadłam we włosowy szał i intensywnie gromadzę i używam różne wizażowe cuda. już widzę efekty
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 17:56   #3062
Delave
Raczkowanie
 
Avatar Delave
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: groch pod siódmym materacem
Wiadomości: 394
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Mi też wypadają włosy w nadmiernych ilościach ostatnio, także myślę, że to po prostu przedzimowe linienie i nie ma co szaleć, to normalne na przełomie jesień/zima wypadają. Zanim specyfiki zaczną działać samo powinno przejść
__________________
ehhh
Delave jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 18:13   #3063
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Możliwe że to wina przesuszenia to jak leżą minerały mocno zalezy od kondycji skóry
dzięki Pisałam do p. Sywli, tez przyznała, że to moze byc problem.

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość

ostatnio moja skóra też szaleje. wysuszyła się, a właściwie o ile rano jest w miarę ok, to jak wracam do domu mam skórę jakby miejscowo obklejoną folią, w dodatku miejscami się łuszczy. do tego stopnia mnie to zirytowało, że zaczęłam nakładać na twarz różne rzeczy (poza standardowym masłem jojoba; humektan mi sie skończył): kremy przeciwzmarszczkowe, filtr babydream (na noc), a nawet... miód to było trochę obrzydliwe, i zabawne, jak mi się powieki kleiły (długo nie wytrzymałam, zmyłam po kilkunastu minutach). nawet peelingi/szmatkę ograniczyłam do minimum

kochane bladolice, czy wam też zaczęły ponadprogramowo ostatnio wypadać włosy? bo mi owszem i nie wiem, czy mam się zacząć martwić, czy to normalne, jesienne
Zacznij wcierać tonik Seboradin albo Rzepę Joanny (kuracja wzmacniająca)


Mi sie łuszczy nos, czoło, policzki Peelingi enzymatyczne i nawilżanie, i tak w kółko.
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 18:42   #3064
201607180946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 408
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Kotek Pokaż wiadomość
No właśnie ja dlatego pytam się o ten Inneov Gęstość Włosów - ja mam włosy do pasa i też zauważyłam zwiększone wypadanie, a w związku z tym, że są czekoladowe mam wrażenie, że wypada mi ich tyle, że niedługo będę łysa
Lepiej zainwestuj w Vitapil i jakieś wcierki, np. Ampułki Radical.
201607180946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 19:23   #3065
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

U mnie też włosie leci, ale jest to mocno złagodzone kuracją Seboradin (ampułki, szampon i maska). Przesilenie jesienno - zimowe
Co do suchości cery to też na to cierpię. Po odstawieniu Ziaji ogórkowej, stan skóry się poprawił ale jest masakrycznie przesuszona. I zmieniła odcień - jest pożółkła, jakby opalona. Dziwnie to wygląda, bo zawsze miałam szyję ciemniejszą od twarzy - teraz buzia jest ciemniejsza od szyi, ba! nawet od dłoni No cóż, liczę że jakoś to się wyrówna
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 19:35   #3066
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Kotek Pokaż wiadomość
A przy okazji zapytam (wiem, że jest taki wątek więc nie ) czy stosowałyście Inneov Gęstość włosów?
Dokładnie rok temu, gdy zaczęło sie przesilenie jesienne zaczęłam brać Inneov. Jedna paczka starcza na miesiąc. Włosy widocznie się wzmocniły, przestały wypadać. Ba ilość połamanych włosów była minimalna. Ogólnie polecam, jednak nie jest to tania impreza i sama obecnie nie mam kasy by znów zainwestować w Inneov.
__________________
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 19:37   #3067
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Ja tez mam problem z wypadaniem. Lenię sie jak mój kot Biorę cały czas skrzyp z pokrzywą, ale kurczę coś przestał działać

Ale widzę za to stałą poprawę cery. Najprawdopodobniej to efekt kuracji, którą zaleciłą mi dermatolog. Nareszcie mogę wyjść bez podkładu i nie straszyć (jesienią naprawdę mi się to nie zdarzało).

Dziewczyny jaki na tej uczelni jest burdel. Nikt nic nie wie, nic nie wiadomo, a siedzieć trzeba od 8 rano do 18. Z tego 15 minut spędziłam na wykładzie, a resztę na uczelnianym korytarzu.
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!

Edytowane przez estra
Czas edycji: 2010-10-08 o 19:59
estra jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-08, 21:24   #3068
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
U mnie też włosie leci, ale jest to mocno złagodzone kuracją Seboradin (ampułki, szampon i maska). Przesilenie jesienno - zimowe
Co do suchości cery to też na to cierpię. Po odstawieniu Ziaji ogórkowej, stan skóry się poprawił ale jest masakrycznie przesuszona. I zmieniła odcień - jest pożółkła, jakby opalona. Dziwnie to wygląda, bo zawsze miałam szyję ciemniejszą od twarzy - teraz buzia jest ciemniejsza od szyi, ba! nawet od dłoni No cóż, liczę że jakoś to się wyrówna
mnie ziaja też koszmarnie uczula i też tak to wyglądało ale wyleczyłam uczulenie i potem wszystko się złuszczyło, ale z 10 dni wyglądałam jak kosmitka . Nigdy wiecej ziaji.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 21:51   #3069
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Strasznie się cieszę, Dziewczyny, że poruszyłyście temat włosów, bo u siebie też zaobserwowałam wzmożone wypadanie i nawet trochę się zaczęłam martwić. Kupiłam suplementy i zajadam. Ale skoro mówicie, że dużo z Was też przechodzi 'linienie', to znaczy, że to taka norma
Pewnie co roku na jesień wypadają mi włosy, ale jakoś potem zapominam o tym i za rok znów się dziwuję
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-09, 13:17   #3070
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
a ja na przykład nie czuję zapachu tego hydrolatu używałam trzech (oczarowy, geraniowy i z kwiatu pomarańczy) i ten lubię najbardziej a na przykład ten z kwiatu pomarańczy wg mnie jedzie jak proszek do prania

ostatnio moja skóra też szaleje. wysuszyła się, a właściwie o ile rano jest w miarę ok, to jak wracam do domu mam skórę jakby miejscowo obklejoną folią, w dodatku miejscami się łuszczy. do tego stopnia mnie to zirytowało, że zaczęłam nakładać na twarz różne rzeczy (poza standardowym masłem jojoba; humektan mi sie skończył): kremy przeciwzmarszczkowe, filtr babydream (na noc), a nawet... miód to było trochę obrzydliwe, i zabawne, jak mi się powieki kleiły (długo nie wytrzymałam, zmyłam po kilkunastu minutach). nawet peelingi/szmatkę ograniczyłam do minimum

kochane bladolice, czy wam też zaczęły ponadprogramowo ostatnio wypadać włosy? bo mi owszem i nie wiem, czy mam się zacząć martwić, czy to normalne, jesienne
Wiesz co, lepiej Babydream'a z filtrem nie nakładaj na noc, z tego co kojarzę to on ma głównie filtry chemiczne, czyli takie wnikające w skórę więc nie potrzebnie ją "obciążasz"...

A co do hydrolatów , to tak żeby było smiesznie, hydrolat z kwiatu pomarańczy (neroli) jest moim ulubionym uwielbiam jego zapach
Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaki na tej uczelni jest burdel. Nikt nic nie wie, nic nie wiadomo, a siedzieć trzeba od 8 rano do 18. Z tego 15 minut spędziłam na wykładzie, a resztę na uczelnianym korytarzu.
biedna... też mnie zawsze na uczelni takie coś wkurza... tłukę się tam skmką i autobusem a potem się okazuje że zajęcia odwołanie
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-09, 13:33   #3071
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
myślałam nad tym Iwostinem, 5 próbek mam, przynajmniej zobaczę czy uczula bo rozjaśnić pewnie nie rozjaśni.

A co do mazideł to nie mam przekonania, wiem,że wiele osób chwali ....A masz Loss Lauri jakiś konkretny na myśli specyfik z mazideł?
z Mazideł nie, bo ichniejszego serum na przebarwienia nie robiłam, ale obecnie jestem w trakcie stosowania serum AZELO-oliwkowego z BU, na efekty będę chyba musiała jeszcze poczekać(mam na szyi przebarwienie po fototoksycznej maści - zrobiło się mimo stabilnego filtrowania )
także później coś o nim napiszę.
a co do tej 'Alchemii' ogólnie - jak kupisz pierwszy olej albo coś innego to też się od tego uzależnisz zapewniam
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-09, 17:14   #3072
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

LINK

Przede wszystkim warto przeczytać komentarze

Dziewczyny mam do Was takie nietypowe pytanie :P Biorę ten skrzyp i od pewnego czasu zwiększyło mi się owłosienie na rękach. Zawsze miałam z tym problem (mimo iż jestem blondynką to mam ciemne brwi, rzęsy no i jak słusznie myślicie resztę mojego ciała pokrywa ciemny meszek). Krepuję się tym bardzo, bo mam wrażenie, że każdy mi na te ręce patrzy. Moje ręce i tak przyciągają wzrok, ze względu na swoją bladość (co w niektórych kręgach jak wiecie jest uznawane za skrajną brzydotę), więc nie chcę jeszcze bardziej potęgować tego efektu. Jak ubiorę krótkie spodenki to wygląda to przekomicznie, bo wyglądam jak do połowy ogolona (nogi), a resztę jak buszmen :P No i jeszcze ta przepaść między jasną skórą, a ciemnymi włoskami... Mam te włoski depilować? Od łokcia w górę mam na ciele taki meszek, więc z ogoloną resztą chyba nie będzie to wyglądać zbyt dobrze. Co na ten temat sądzicie?
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-09, 17:34   #3073
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

estra- możesz je spokojnie wydepilować jeśli ich ie lubisz (np. pastą cukrową) albo potraktować rozjaśniaczem do włosów (ja to trenuje ). Tylko sprawdź, czy Cię utleniacz nie uczula.

Miałam utleniacz Joanny.
1) zniszczyłam im ręcznik, warto użyć jakiś niepotrzebny
2) piecze delikatnie, ale to jednak woda utleniona, ale dało się wytrzymać, to mrowienie bardziej
3) Skóra po "zabiegu" jest kilka tonów jaśniejsza w miejscu nałożenia, taka plama sie robi jak przy bielactwie, ale po paru godzinach ( po nocy np. ) znika.

Przy okazji"
Jak jasnej cery NIE podkreślać

PS. komentarza na temat Dity zaskakujące !
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.

Edytowane przez elianka
Czas edycji: 2010-10-09 o 17:37
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-09, 18:38   #3074
Delave
Raczkowanie
 
Avatar Delave
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: groch pod siódmym materacem
Wiadomości: 394
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Ja miałam rozjaśniacz z sally hansen i podobne spostrzeżenia mam do tego rozjasniacza jak elianka do joanny.

w końcu odważyłam się na zakup bb creamu, zobaczymy jak się będzie sprawował, mój szczodry tż kazał coś dorzucić także leci do mnie także serum z witaminą c i arbutryną, powinno ono chyba nieco rozjaśniać, prawda?

Jeśli ktoś będzie miał ochotę to zdam relację z obu kosmetyków jak tylko przylecą do mnie .
__________________
ehhh

Edytowane przez Delave
Czas edycji: 2010-10-09 o 18:39
Delave jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-09, 18:49   #3075
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Delave Pokaż wiadomość
Jeśli ktoś będzie miał ochotę to zdam relację z obu kosmetyków jak tylko przylecą do mnie .
Jasne! Czekam na ralcję
Sama zastanawiam się nad bb cream'em
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-09, 20:05   #3076
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Estra, z tego co pamiętam przez pewien czas goliłam (nie depilowałam, ale goliłam maszynką) kiedyś włoski na rękach - jak zaczynałam golić nogi, wiec w podstawówce i to w sumie czasem się zastanawiam, czy do tego nie wrócić osobiście bym się bała rozjaśniacza, moja mama użyła kiedyś Sally Hansen i miała platynowe włoski, które straaasznie było widać, zwłaszcza w świetle... ale ona ma nieco ciemniejszą skórę ode mnie/od nas bladolicych więc można by spróbować

dopiero dzisiaj wybrałam się do Natury i kupiłam ten nowy puder rozświetlający Essence. i szczerze to nie wiedzę różnicy pomiędzy efektem, jaki daje a beżowym błyszczącym cieniem (efekt b. ładny). ale jest wygodniejszy w użyciu
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-09, 20:43   #3077
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

jaki nowy rozświetlający puder Essence????
coś zamiast AOH????
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-09, 20:55   #3078
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

http://www.essence.eu/pl/products/tr...-it-first.html tam trzeba poklikać w strzałeczki i jest Shimmer Powder z tego, co widziałam na swatchach KLIK różni się od AOH (niestety nie miałam przyjemności go używać)
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-09, 21:01   #3079
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

podobno jest podobny do Essence moonlight ale jeszcze nie macałąm
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-09, 21:08   #3080
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

ale to jest ten?
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-09, 21:43   #3081
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
ale to jest ten?
tak
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-09, 22:25   #3082
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
tak
oooooo to pędzę jutro do natury hehe
uwielbiam takie na dekolt
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 09:46   #3083
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
kurcze, testuję norma teint w odcieniu opal, i jestem zbudowana
wiem, wiem, za chwilę będzie pewnie za ciemny... przynajmniej w tonacji dobry - ale krycie i trwałość są dla mnie zaskakujące - prawie nie potrzebuję korektora, i dużo później się wyciera niż inne podkłady, efekt maski raczej znikomy (niestety przy makijażu kamuflującym niedoskonałości, to maska jest trudna do uniknięcia), wygląda też na to, że nie zapycha i ogólnie jestem na tak
ech, niestety po dłuższych testach i dokładnym oblukaniu w dobrym świetle stwierdzam, że jest za ciemny jestem niepocieszona, bo tak poza tym dobrze się sprawuje...
zatem jestem aktualnie w posiadaniu trzech za ciemnych podkładów płynnych i dobrego mineralnego, który jednak na chwilę obecną nie tuszuje moich niedoskonałości w stopniu, który by mnie w 100% satysfakcjonował...
chyba kupię ten korektor inglota w małej tubce - biały - i będę rozjaśniać, bo co innego zrobię
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 09:55   #3084
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
estra- możesz je spokojnie wydepilować jeśli ich ie lubisz (np. pastą cukrową) albo potraktować rozjaśniaczem do włosów (ja to trenuje ). Tylko sprawdź, czy Cię utleniacz nie uczula.

Miałam utleniacz Joanny.
1) zniszczyłam im ręcznik, warto użyć jakiś niepotrzebny
2) piecze delikatnie, ale to jednak woda utleniona, ale dało się wytrzymać, to mrowienie bardziej
3) Skóra po "zabiegu" jest kilka tonów jaśniejsza w miejscu nałożenia, taka plama sie robi jak przy bielactwie, ale po paru godzinach ( po nocy np. ) znika.

Przy okazji"
Jak jasnej cery NIE podkreślać

PS. komentarza na temat Dity zaskakujące !
Ja też używałam Joanny, ale ręczników nie brudziłam, bo siedziałam na wannie 20 minut No a efekt fajny, bo przy stosowaniu raz w tygodniu w końcu tak osłabia te włoski, że praktycznie nie rosną.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 10:00   #3085
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Co do BB Creamów od wtorku jestem posiadaczką Lioele Beyond Solution. Wstępne spostrzeżenia:
- ma intensywny zapach, ale przyjemny
- kryje lepiej niż Skin79
- na razie nie zapycha (co zdarzyło mi się przy poprzednim BB Creamie)
- nadaje lekki glow, który może przekształcić się w latarnie morską (jeszcze nie zbadalam od czego to zależy)

Na razie tyle. Po kilku dniach dalszych testów mam nadzieję powiedzieć coś o właściwościach leczniczych.
__________________
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 11:07   #3086
Kenusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Południe PL
Wiadomości: 144
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Dziewczyny czy któraś z Was używa pudu matującego z vipery? chcialabym go zakupić, jednakże obawiam się że może być za ciemny dla mojej jaśniutkiej cery..
Kenusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 11:09   #3087
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Valie Pokaż wiadomość
Co do BB Creamów od wtorku jestem posiadaczką Lioele Beyond Solution. Wstępne spostrzeżenia:
- ma intensywny zapach, ale przyjemny
- kryje lepiej niż Skin79
- na razie nie zapycha (co zdarzyło mi się przy poprzednim BB Creamie)
- nadaje lekki glow, który może przekształcić się w latarnie morską (jeszcze nie zbadalam od czego to zależy)

Na razie tyle. Po kilku dniach dalszych testów mam nadzieję powiedzieć coś o właściwościach leczniczych.
a gdzie i za ile? możesz jakieś zdjęcie pokazać tego kremu?
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 11:18   #3088
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Delave Pokaż wiadomość
Ja miałam rozjaśniacz z sally hansen i podobne spostrzeżenia mam do tego rozjasniacza jak elianka do joanny.

w końcu odważyłam się na zakup bb creamu, zobaczymy jak się będzie sprawował, mój szczodry tż kazał coś dorzucić także leci do mnie także serum z witaminą c i arbutryną, powinno ono chyba nieco rozjaśniać, prawda?

Jeśli ktoś będzie miał ochotę to zdam relację z obu kosmetyków jak tylko przylecą do mnie .
Ja równiez proszę o relację.

Dziekuję Wam za odpowiedzi. Chyba jednak nałożę na to jakiś rozjaśniacz, bo te golenie przyprawia mnie o zawrót głowy.
To jest ten rozjaśniacz Joanny? LINK
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 12:13   #3089
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
ostatnio wpadłam we włosowy szał i intensywnie gromadzę i używam różne wizażowe cuda. już widzę efekty
jakie ?

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość

Ale widzę za to stałą poprawę cery. Najprawdopodobniej to efekt kuracji, którą zaleciłą mi dermatolog. Nareszcie mogę wyjść bez podkładu i nie straszyć (jesienią naprawdę mi się to nie zdarzało).

Dziewczyny jaki na tej uczelni jest burdel. Nikt nic nie wie, nic nie wiadomo, a siedzieć trzeba od 8 rano do 18. Z tego 15 minut spędziłam na wykładzie, a resztę na uczelnianym korytarzu.
jaka kuracja ?

a uczelnia to uś ?
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 12:18   #3090
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość
jakie ?
jakie kosmetyki? mnóstwo różnych, zdecydowanie za dużo czerpię inspiracje z włosowych wątków na fryzjerce.
jakie efekty? długie, miękkie, błyszczące, (...), włosy <3
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:11.