Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV. - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-28, 14:25   #1411
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Moja najnowsza aktualizacja
Jak się sprawuje ten lakier nabłyszczający (czy mocno nabłyszcza i utrwala?) i co to jest z Shockwaves?
Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
mój obecny stan pielęgnacji
No, no, prawie idealnie
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 14:31   #1412
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez henieczka Pokaż wiadomość
Sicilia - jak sie sprawuje pianka do wlosow z Lavery? Uzywalas moze jakiegos naturalnego lakieru do wlosow?
To już moja druga taka sama pianka Lavery. Bardzo mocno utrwala (to jest wersja najmocniej utrwalająca, są też słabsze, ale nie używalam). Stosuję ją do efektu "artystycznego bałaganu" na głowie, czyli taki lekko rozwiany, podkręcony fryz. Nakładam piankę na wilgotne włosy i suszę suszatką ugniatając włosy. Pianka trzyma fryzurę przez caly dzień

hey fajny zbiorek
Kusisz mnie tą alba, avalon organics i aubrey, ale zbyt wiele paczek z iHerb ginie w Polsce, więc raczej nie będe ryzykować tam zakupów
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste

Edytowane przez Sicilia
Czas edycji: 2011-03-28 o 14:32
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 14:46   #1413
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Kocham twój zbiór

Opowiadaj o wszystkich nie polskich smakołykach (Aubrey, Alba, Avalon, Kiss my face, Burt's Bees) (czy są mocno zapachowe?) i zdradź magiczne adresy gdzie to kupujesz.
i o żelu arnikowym Flos Leku.
to co wymieniłaś oprócz Pszczół Burta kupuje na iHerb.com (na biochemii jest wątek), Burta kupiłam na eBayu, ale z wysyłką wyszło drogo. Sicilia podzieliła sie adresem sklepu gdzi wysyłka jest za darmo, jeśli dobrze zrozumiałam - feelunique.com
A wiec do rzeczy:
Z AO aktualnie uzywam szamponu z rożą piżmowa, jest generalnie niezły ale chyba odrobine przesusza, chodź ciężko to tak naprawde stwierdzić bo prawie zawsze używam odżywki.
Odżywka White Camellia to moje największe włosowe odkrycie, zrozumiałam wreszcie jaki potrzeby mają moje włosy. Jestem z niej okropnie zadowolona, mam tylko jedno ale - jest ZBYT wydajna Już siódmy miesiąc niedługo minie a ona ciagle jest.
Dokupiłam szampon Whte Camellia, ale jest zbyt treściwy żeby go stosować z odżywką do pary, ale sam w sobie cudo, choć pieni sie strasznie słabo, w porównaniu do Rosy Mosquety.
Pozostałych włosowych produktów jeszcze nie używałam, ale jak tylko szampon z róży o odżywka z kamelii sie skończa to zaczne używać pary: szampon z kameli i odżywki Biotene z Mill Creek

Z Avalon Organics mam żel do gęby ale okrutnie mnie podrażnił, choć sam w sobie jest raczej delikatnym, niewysuszającym myjadłem. Jednak z Acne Dermem, który teraz stosuje jest totalnie niekompatybilny, po myciu nim gebe mam tak wściekle różową i piekąca, jak jeszcze nigdy mi sie nie zdarzyło. Tak więc zuzyje go z przyjemnością do ciała, bo tu sie sprawdza doskonale.

Z Alby mam żel do twarzy, jest podobny do tego z Avalonu, czyli raczej tez pójdzie na ciało. Moze jest odrobine delikatniejszy wiec poeksperymentuje jeszcze.
Alba i Avalon sa mocno perfumowane i chyba to jest przyczyną mojego buraka na gebie w kontakcie z nimi

Peeling solny z Aby - zawód, nigdy nie używałam tego typu peelingów wiec nie wiedziałam czego sie spodziewać. Kryształki soli są wielki i obłe, wiec ścieranie jest słabe, czuje sie jakbym pocierała skóre takimi małymi koralikami, nawet dzwięk jest podobny Jedynym plusem jest dobre natłuszczenie skóry, chociaż wolałabym zeby oprócz olejów (które btw cudnie orzeźwiająco pachna) był jakiś emulgator, mam zamiar poeksperymentować z dodaniem lecytyny, może jakaś namiastka olejku myjacego mi wyjdzie

Peeling z Alby jest za to bardzo udanym zakupem. Ma drobne i ostre drobinki peelingujące, jest ich dużo i nie giną podczas mycia, nie podrażnia, nie wysusza, bardzo ładnie wygładza. Zależnie jak dużasiłe sie przyłoży to może być całkiem delikatny lub dość ostry. Zapachu jest na szarym końcu w składzie, jest delikatny ale troche sztuczny - da sie znieść i nie poduje buby.

Krem do twarzy z 8% AHA z Kiss My Face to nowy nabytek przeznaczony do pleców i dekoltu, kolan i łkoci, używałam też pare razy do twarzy i mam mieszane uczucia, mimo że jest bardzo lekki i szybko sie wchłania do matu, mam wrażenie ze troche zapycha - oczyszczanei to raczej nie jest bo oczyszczam sie mocniejszymi rzeczami od lipca, więc nie wiem...musze jeszcze po testować. Drażni mnie jedna rzecz - zapach kojarzący sie z jakimś pośledniej jakości napojem brzoskwiniowym.

Teraz Burt
Tu masz moją recenzje peelingu https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...#review-493992
Balsam do ust jest taki sobie, nadaje sie na lato, bo jest bardzo twardy i fajnie chłodzi usta dzieki dodatkowi mięty pieprzowej, jednak dość słabo natłuszcza i jest nietrwały na ustach (w porównaniu do Sylveco), jest taki lepki i tępy.

Jedynym niezapachowymi i niepolskim mazidłem jest żel Simple, który jest moim super delikatnym hitem, wiecej tu https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...#review-452483
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 15:33   #1414
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Merci hey To teraz wiem, że trza odpuścić sobie Avalona z Abą, bo mnie coś ostatnio kosmetyki mocno zapachowe podrażniają (przykład balsamów do ust Ziaja)
Burt ma mentol czyli jakby kolejny do rodziny Carmex - oj to nie dla mnie.
Ale ten simple i peeling z burta mnie zachwyciły.

A gdzie simple kupiłaś?

Ja się nad Jasonem zastanawiam - tylko gdzie ja go do szlabana dostanę.. Kusi mnie też Dr Ogranic, Darcy's Botanical, John Master Organics, Balm Balm, Badger, Bath and Body Works (to tak poza organic ), Akamuti i tak poza organic Booty Parlor. Podobno Alba ma coś unscented do ciała jak patrzyłam... i avalon też... muszę pomyśleć... (myśląca emotka z gadu gadu).

Trza obejrzeć iherb.com

Edit - weszłam Kocham ten sklep

Edytowane przez 201605090956
Czas edycji: 2011-03-28 o 15:35
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 16:10   #1415
agusiia69
Zakorzenienie
 
Avatar agusiia69
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 320
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

pomyłka
__________________
19.05.2016 Kingusia

Edytowane przez agusiia69
Czas edycji: 2011-03-28 o 17:35
agusiia69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 16:16   #1416
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Merci hey
sil vu ple

Cytat:
A gdzie simple kupiłaś?
W drogerii w Oslo

Cytat:
Ja się nad Jasonem zastanawiam - tylko gdzie ja go do szlabana dostanę.. Kusi mnie też Dr Ogranic, Darcy's Botanical, John Master Organics, Balm Balm, Badger, Bath and Body Works (to tak poza organic ), Akamuti i tak poza organic Booty Parlor. Podobno Alba ma coś unscented do ciała jak patrzyłam... i avalon też... muszę pomyśleć... (myśląca emotka z gadu gadu).

Trza obejrzeć iherb.com

Edit - weszłam Kocham ten sklep
Jason ma fajne rzeczy na iHerb, kiedyś sobie kupie jakiś szampon (czyt. w przyszłym roku)
John Masters jest na feelunique.com
Da sie znaleźć bezzapachowe kosmetyki, i Alba i Avalon i in. je mają


Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
hey fajny zbiorek
Kusisz mnie tą alba, avalon organics i aubrey, ale zbyt wiele paczek z iHerb ginie w Polsce, więc raczej nie będe ryzykować tam zakupów
Dzięki
No niestety przykra sprawa z tymi paczkami, nie cierpie złodziejstwa
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 16:52   #1417
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez agusiia69 Pokaż wiadomość
Ojej dawno mnie już tu nie było od tamtego czasu wiele zmieniło się w mojej kosmetyczce używam tylko to co jest mi potrzebne
To nie ten watek. Tu jest tylko PIELEGNACJA, przenies zdjecia do kolorowki.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-28, 17:02   #1418
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Ja mam kosmetyki CeCe ognista czerwień. Moje włosy są farbowane kolorem czerwień miedziana i miałam problem które wybrać. Bo są jeszcze Intensive Copper czyli intensywna miedź. Szamponu jeszcze nie używałam. Powiem szczerze że wolę taki normalny do włosów farbowanych. Ale odżywkę stosuję przy każdym myciu. Trudno mi jest powiedzieć czy opóźnia ona wymywanie się koloru bo mam zafarbowane włosy na rudo dopiero od niedawna. Ogólnie mówiąc jestem zadowolona. Włosy są miękkie, dobrze nawilżone. Cena tych kosmetyków też nie jest aż tak bardzo wysoka. Jedyna rzecz która mi się nie podoba to konsystencja. Jest za bardzo wodnista i przez to trzeba sporo odżywki nałożyć na włosy. Pachnie chemicznie i farbuje ręce.
Dziękuję za odpowiedź. Pewnie się skuszę na ten lub podobny zestaw, bo po dekoloryzacji i farbowaniu jednak szybko kolor się wymywa.

sleepy, bardzo podoba mi się Twój zbiorek. jak sprawuje się krem naprawczy Ziaja? Jest chociaż trochę podobny do lipidowego Iwostinu?
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 17:08   #1419
Serena125
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pułtusk
Wiadomości: 67
GG do Serena125
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

hey jak się sprawuje krem redukujący zaczerwienienia z Iwostinu? I do czego jest Baikaderm?
poza tym świetny zbiór
Serena125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 17:12   #1420
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Podam wam jeszcze jeden magiczny adres - http://www.theorganicbodycareshop.com/ - wysyłają wszędzie

Na iherbie znalazłam już BWC (beauty without cruelty) a oni mają coś bezzapachowego. Przerobię listę na podstawie dalszych poszukiwań bezzapachowych cudeniek. Bezzapachowe są dla mnie bardzo dobre, a organiczne tylko są dla mnie lepsze co ciekawe. No i dodatkowo Babydream jako marka codzienna, a praktycznie bezzapachowa. Czas na szukanie cudeniek bezzapachowych

Edytowane przez 201605090956
Czas edycji: 2011-03-28 o 17:13
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 17:34   #1421
agusiia69
Zakorzenienie
 
Avatar agusiia69
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 320
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
To nie ten watek. Tu jest tylko PIELEGNACJA, przenies zdjecia do kolorowki.
ojej przepraszam! pomyliłam wątki
__________________
19.05.2016 Kingusia
agusiia69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-28, 18:10   #1422
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Podam wam jeszcze jeden magiczny adres - http://www.theorganicbodycareshop.com/ - wysyłają wszędzie

Na iherbie znalazłam już BWC (beauty without cruelty) a oni mają coś bezzapachowego. Przerobię listę na podstawie dalszych poszukiwań bezzapachowych cudeniek. Bezzapachowe są dla mnie bardzo dobre, a organiczne tylko są dla mnie lepsze co ciekawe. No i dodatkowo Babydream jako marka codzienna, a praktycznie bezzapachowa. Czas na szukanie cudeniek bezzapachowych
Wpisz w iHerbie "unscented" + jakiś typ kosmetyku np. body lotion, body wash, itp. to Ci sporo wyskoczy, przykład: http://www.iherb.com/Search?kw=unscented+body+lotion , te wielkie butle 950 ml są ciekawe, chyba kiedyś rodzicielce kupie

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Serena125 Pokaż wiadomość
hey jak się sprawuje krem redukujący zaczerwienienia z Iwostinu? I do czego jest Baikaderm?
poza tym świetny zbiór
Dzięki
Bardzo lubie ten Iwostin, ma świetną konsystencje taką satynowa, gładką ale nieśliską, b. dobrze sie wchłania, nawilża, matuje, zielony kolor odrobine maskuje buraka, jeśli ten nie jest zbyt mocny. Jeślibym nie używała antytrądzikowych leków i dermokosmetyków to myśle że byłby wystarczający na moje zaczerwienienie. Miałam kiedys krótką przerwe w stosowaniu retinoidów i dawał rade, niestety teraz nie do końca.

Bajkaderm, to takie mazidło łagodząco-antyoksydacyjne, ma alantoine która łagodzi podrażnienia, i ekstrakt z korzenia tarczycy bajkalskiej który ma właściwości przeciwzapalne, przeciwalergiczne i jest silnym antyoksydantem. Ma dość treściwa baze, ale nie zapycha; mocno żółty kolor, wiec nadaje sie tylko na noc albo po domu, ładnie gasi buraka przez noc przy silnym podrażnieniu i pieczeniu - czymś a la reakcja alergiczna
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 18:15   #1423
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Jak się sprawuje ten lakier nabłyszczający (czy mocno nabłyszcza i utrwala?) i co to jest z Shockwaves?

Ja nie kupiłam żadnego lakieru nabłyszczającego. Jeśli masz na myśli to coś w czerwonym opakowaniu to jest Wella Professionals Brilliance szampon do włosów farbowanych i grubych. A Schockwaves to krem do włosów o nazwie - Po Prostu Proste
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 19:31   #1424
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Wpisz w iHerbie "unscented" + jakiś typ kosmetyku np. body lotion, body wash, itp. to Ci sporo wyskoczy, przykład: http://www.iherb.com/Search?kw=unscented+body+lotion , te wielkie butle 950 ml są ciekawe, chyba kiedyś rodzicielce kupie

Bajkaderm, to takie mazidło łagodząco-antyoksydacyjne, ma alantoine która łagodzi podrażnienia, i ekstrakt z korzenia tarczycy bajkalskiej który ma właściwości przeciwzapalne, przeciwalergiczne i jest silnym antyoksydantem. Ma dość treściwa baze, ale nie zapycha; mocno żółty kolor, wiec nadaje sie tylko na noc albo po domu, ładnie gasi buraka przez noc przy silnym podrażnieniu i pieczeniu - czymś a la reakcja alergiczna
Dziękuję za wskazówkę A i dzięki za Bajkaderm - normalnie dostępny jest w aptece?
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 21:08   #1425
Drippy
Wtajemniczenie
 
Avatar Drippy
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 006
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

znów wypadałoby zrobić aktualizację... z jakichś dwóch ostatnich miesięcy. coś mi nie pasuje, na pewno jest tego więcej, ale kurde, nie wiem co jeszcze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_4727.jpg (107,0 KB, 297 załadowań)
Drippy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 08:25   #1426
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Opowiadaj o (...)
i o żelu arnikowym Flos Leku
Burt ma mentol czyli jakby kolejny do rodziny Carmex - oj to nie dla mnie.
Ale ten simple i peeling z burta mnie zachwyciły.
Zapomniałam wcześniej o żelu arnikowym napisac, fajny jest, stosuje na cała twarz, w ogóle nie podrażnia, co prawda sam w sobie nie działa przeciwburakowo, mimo dużej ilości arniki i glikolu propylenowego, kóre przecie jest promotorem przejścia, ale mieszam go ze ekstraktem na naczynak i jest git, jak wyschnie nakładam krem

Nie lubisz mentolu w pomadkach? Ja uwielbiam, to jedyne obok bezzapachowych i bezsmakowych jakie jestem w stanie używać, ja Carmexu nie znosze przez ten obrzydliwy kremowo-niveowo-kosmetyczny zapach i SMAK Sam Burt również nie jest bez smaku, ale jest on taki gorzki, dziwny

Cytat:
Dziękuję za wskazówkę A i dzięki za Bajkaderm - normalnie dostępny jest w aptece?
Ni ma za co
Baikaderm, podejrzewam jest wszędzie dostepny, może nie w takich SP-ach, ale małych aptekach lub zielarskich Herbapolach itp.
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 11:31   #1427
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

To żel arnikowy mi się przyda. Mam zawsze buraka na policzkach

A mentolu nie znoszę... jest straszny Kocham za to ziołowe zapachy... I miodek z Tisane
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 14:26   #1428
HisHoney
Zakorzenienie
 
Avatar HisHoney
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 690
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Drippy Pokaż wiadomość
znów wypadałoby zrobić aktualizację... z jakichś dwóch ostatnich miesięcy. coś mi nie pasuje, na pewno jest tego więcej, ale kurde, nie wiem co jeszcze
Co myślisz o kosmetykach Clinique?
__________________

'It's about how that one person makes you feel that you can't get enough, you want it, need it, can't imagine a day without it... Taking the bad with the good, because you know that's where you want to be.'


'
If a book is well written, I always find it too short.'


HisHoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 15:02   #1429
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

drippy do czego używasz pudru z Babydream ?
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-29, 18:22   #1430
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Hey,Sicilia-swietne zbiory
Hey-mam podobne spostrzezenia co do kosmetykow organic ktorych uzywasz-chyba musimy miec podobna cere

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Podam wam jeszcze jeden magiczny adres - http://www.theorganicbodycareshop.com/ - wysyłają wszędzie

Na iherbie znalazłam już BWC (beauty without cruelty) a oni mają coś bezzapachowego. Przerobię listę na podstawie dalszych poszukiwań bezzapachowych cudeniek. Bezzapachowe są dla mnie bardzo dobre, a organiczne tylko są dla mnie lepsze co ciekawe. No i dodatkowo Babydream jako marka codzienna, a praktycznie bezzapachowa. Czas na szukanie cudeniek bezzapachowych
Co do BWC-to zalecam ostroznosc-nawet bezzapachowe produkty pachna dosc intensywnie.Wiekszosc kosmetykow tej firmy mnie podrazniala i zapychala-nie wrocilam juz do niej.Maja w skladnikach duzo essential oils-podraznia jak niewiem-burak na twarzy(przynajmniej u mnie)
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 19:29   #1431
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Hey,Sicilia-swietne zbiory
Hey-mam podobne spostrzezenia co do kosmetykow organic ktorych uzywasz-chyba musimy miec podobna cere
Dzięki
Co do cery, to chyba mamy troche z przeciwnych biegunów, jeśli dobrze pamiętam i zrozumiałam z Twoich recek i wypowiedzi (sucha, ale skłonna do zapychania, bardzo wrażliwa???) Jam mam tłustą skóre, geba jest usiana zaskórnikami jak Księżyc kraterami; dalej, mimo wieku +20, mi pryszcze wyskakuja jak sie najem czekolady i ciastek (a że jem je codziennie to utrudnia mi to ocene kosmetyków) , wbrew pozorom nie tak łatwo mnie zapchać, a skóre mam wrażliwą bo sama sobie taka"zrobiłam"
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)

Edytowane przez hey
Czas edycji: 2011-03-29 o 19:30
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 19:42   #1432
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Dzięki
Co do cery, to chyba mamy troche z przeciwnych biegunów, jeśli dobrze pamiętam i zrozumiałam z Twoich recek i wypowiedzi (sucha, ale skłonna do zapychania, bardzo wrażliwa???) Jam mam tłustą skóre, geba jest usiana zaskórnikami jak Księżyc kraterami; dalej, mimo wieku +20, mi pryszcze wyskakuja jak sie najem czekolady i ciastek (a że jem je codziennie to utrudnia mi to ocene kosmetyków) , wbrew pozorom nie tak łatwo mnie zapchać, a skóre mam wrażliwą bo sama sobie taka"zrobiłam"
U mnie sucha na policzkach,reszta normalna,sklonna do zapychania,wrazliwa ojjj na wiekszosc produktow,zmiane klimatu,wody..

Obecnie przesuszona po powrocie z podrozy(zmiana wody) ale zaskorniakow nie ma.

Co do jedzenia to tak jak u Ciebie-tez widac po mojej skorze jak jem.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 19:50   #1433
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

hey powiedz mi proszę coś o Avence 30
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 20:21   #1434
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
U mnie sucha na policzkach,reszta normalna,sklonna do zapychania,wrazliwa ojjj na wiekszosc produktow,zmiane klimatu,wody..

Obecnie przesuszona po powrocie z podrozy(zmiana wody) ale zaskorniakow nie ma.

Co do jedzenia to tak jak u Ciebie-tez widac po mojej skorze jak jem.
No to siostry jesteśmy Edytko U mnie to samo...

Co do diety to mi dieta nisko mięsna służy (maks 2 razy w tygodniu) i raczej kurczak lub ryba niż wołowinka. I mnóstwo warzyw, nabiału - raczej nabiał organiczny. I w ogóle żywność organiczna, niskoprzetworzona.... Ta "wizażowa dieta" mi nie służy (na przykład źle reaguję na serek wiejski) - za dużo mięsiwa, bardziej warzywna i białko roślinne + trochę białka zwierzęcego + nisko przetworzone węgle mi służą.

A co do BWC to dzięki za słowa Muszę uważać. Edytko, może wkleisz swoje cudeńka?
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 20:36   #1435
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
No to siostry jesteśmy Edytko U mnie to samo...

Co do diety to mi dieta nisko mięsna służy (maks 2 razy w tygodniu) i raczej kurczak lub ryba niż wołowinka. I mnóstwo warzyw, nabiału - raczej nabiał organiczny. I w ogóle żywność organiczna, niskoprzetworzona.... Ta "wizażowa dieta" mi nie służy (na przykład źle reaguję na serek wiejski) - za dużo mięsiwa, bardziej warzywna i białko roślinne + trochę białka zwierzęcego + nisko przetworzone węgle mi służą.

A co do BWC to dzięki za słowa Muszę uważać. Edytko, może wkleisz swoje cudeńka?
No tez zauwazylam-no i Ty tez bladolica

I chyba jemy to samo-przetworzonego jedzenia nie znosze-od razu mi brzuch wydyma....

Wkleje niedlugo-wlasnie robie porzadek-wywalam to co nie uzywalam od dawna,to co sie nie sprawdzilo zapakuje dla siostry i wtedy wstawie zbior
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 20:38   #1436
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
No tez zauwazylam-no i Ty tez bladolica

I chyba jemy to samo-przetworzonego jedzenia nie znosze-od razu mi brzuch wydyma....

Wkleje niedlugo-wlasnie robie porzadek-wywalam to co nie uzywalam od dawna,to co sie nie sprawdzilo zapakuje dla siostry i wtedy wstawie zbior
Mi też się wtedy żołądek odzywa - duże mam problemy z jelitami

Chętnie zobaczę

I bloga śledzę w poszukiwaniu perełek dla mnie
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 21:15   #1437
axxxa
Zadomowienie
 
Avatar axxxa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin/Chorzow
Wiadomości: 1 075
GG do axxxa
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Moja najnowsza aktualizacja
jak ten effeklar matujacy sie sprawuje,zapycha,matuje?

mi sie cos dziwnego z twarza stalo. uzywalam dosc dlugo effekleru ale go odstawilam jakis miesiac temu twarz byla super nie bylo przetluszczania i od kilku dni znow sie swieci.macie pomys od czego to moze byc od kosmetyku nowego, czy moze od pogody.a moze effeklar to troche zachamowal przestal dzialac i znowu mi sie papa swieci.:confuse d:

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

[QUOTE=slodka_kicunia_17_w era;26044328]Mi też się wtedy żołądek odzywa - duże mam problemy z jelitami

tez tak mam + czasami jakies niespodzianki na twarzy. jakies kaszki wypryski. jestem w fazie obserwacyjnej co tak zle wplywa na mnie. a kiedys moglam jesc wszystko.im czlowiek starszy tym jakis wrazliwszy. to pewnie przez to co jest pakowane do jedzenia.masakra.najlepie j to nic nie jesc.
__________________



ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA o kosmetykach


http://axxxasworld.blogspot.com/


albo stylizacji rzęs
http://lvlinsrzesy.blogspot.com/






Laura 28.09.2012


"lepiej zrobic cokolwiec niz nie zrobic nic"


Edytowane przez axxxa
Czas edycji: 2011-03-29 o 21:17
axxxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 21:25   #1438
axxxa
Zadomowienie
 
Avatar axxxa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin/Chorzow
Wiadomości: 1 075
GG do axxxa
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

wklejam moja aktualizacje. sory za zamienniki zdjecia ale nie mam chwilowo na stanie aparatu. zdjecia zapozyczone z internetu.mam nadzieje ze nie macie mi za zle.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12012188b.jpg (6,5 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Eucerin_antiPigment_detail.jpg (14,6 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (7,0 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg imageseee.jpg (7,9 KB, 12 załadowań)
__________________



ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA o kosmetykach


http://axxxasworld.blogspot.com/


albo stylizacji rzęs
http://lvlinsrzesy.blogspot.com/






Laura 28.09.2012


"lepiej zrobic cokolwiec niz nie zrobic nic"

axxxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 10:59   #1439
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
hey powiedz mi proszę coś o Avence 30
Nie stosowałam jej za wiele razy wiec moje spostrzeżenia za kazdym raem były inne Konsystencje ma lekką, zależnie jak i na pod jaką baze aplikuje, efekty są różne. Doszłam do wniosku że najlepiej jest nakładać na żelową baze (u mnie Flos Lek) i wklepywać zamiast rozsmarowywac, tym sposobem wchłania sie po paru minutach do MATU!!! Niestety dość mocno bieli, próbowałam to zamaskować podkładem mineralnym, ale śrenio to wyszło, co prawda po jakiejś godzinie filtr i podkład wtapiają sie w skóre, ale później biel zaczyna wychodzić i troszke połysku wychodzi. Generalnie bardzo fajny, lekki krem, jeśli ma sie biegłość w nakładaniu pudrów i podkładów oraz różne ich rodzaje to mysle że można pokombinować i osiągnąć ładny, nieprzyciężki efekt
Ja jeszcze spróbuje nałożyć skrobie najpierw a na to minerały
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 17:37   #1440
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez axxxa Pokaż wiadomość
jak ten effeklar matujacy sie sprawuje,zapycha,matuje?

mi sie cos dziwnego z twarza stalo. uzywalam dosc dlugo effekleru ale go odstawilam jakis miesiac temu twarz byla super nie bylo przetluszczania i od kilku dni znow sie swieci.macie pomys od czego to moze byc od kosmetyku nowego, czy moze od pogody.a moze effeklar to troche zachamowal przestal dzialac i znowu mi sie papa swieci.:confuse d:
Mnie Effaclar M nie zapycha. Matuje na jakieś 2 - 3 godziny. Nie używam go codziennie bo nie lubię stosować kremów pod podkład. Dla mnie nie nadaje się na lato.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-04 19:36:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:01.