Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY! - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-13, 21:31   #3031
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
to jaka w końcu? ziemniaczana czy kukurydziana?
O kurczę, ale się palnęłam Chodziło mi, że ziemniaczana zrobiła mi kuku Już poprawiam (ciężki dzień)
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 21:33   #3032
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

nie ma sprawy. to może jutro faktycznie kupię tę kukurydzianą.. boję się tylko, że będę mieć pełno zaskórników od tego
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 21:36   #3033
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
nie ma sprawy. to może jutro faktycznie kupię tę kukurydzianą.. boję się tylko, że będę mieć pełno zaskórników od tego
Nie wydaje mi się, żeby skrobia mogła spowodować zaskórniki. Przynajmniej nigdy o tym nie słyszałam, także możesz spróbować
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 21:36   #3034
kiciun
Rozeznanie
 
Avatar kiciun
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 876
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

U mnie sytuacja kryzysowa chyba została opanowana (żeby nie zapeszać)
Widzę wyraźną poprawe cery, ile mi to zajęło, ze 2 tyg chyba. Co wprowadziłam:
zdrowe odżywianie, odwyk słodyczowo/ czekoladowy jak obiecałam ;p (choć nie dotrzymuje tego w 100% : <, ale czekolady nie tknełam) pije bratka, wysyp był, nie wiem czy już za mną bo zmniejszyłam dawke żeby go złagodzić, oprócz tego sporo zielonej herbaty.
Brevoxyl co 2 dzień na noc. Biore tran i salfazin (zaczęłam już wcześniej), moim zdaniem to mi pomaga, kremowałam twarz ostrożnie kremikiem z AA help nawilżającym + zel ha, miałam wieksze i mniejsze przesuszenia, ale kremik jest naprawde dobry i sobie z tym radził. dodatkowo jakieś tam łagodne maseczki z zielonej glinki, peelingi enzymatyczne, punktowo troszke masci cynkowej i tormentiol na ropniaki ( wyciąga i wszystko samo wychodzi wystarczy dotknąć) punktowo też tonik z serii pure zone z kwasem salicylowym ( kupiłam kiedyś i znalazłam dla niego takie zastosowanie, nawet działa)
Bez makijażu sie nie obęde, stosuje tylko podkład mineralny meow, na mokro jest boski nie czuć na twarzy, nie świeci sie, kryje b.dobrze i nic nie zapycha.
kryje sie przed słońcem, bez kapelusza głowy z domu nie wytkne.
Dzisiaj dorwałam przesyłke z mazideł skombinowałam już tonik z kwasem migdałowym, maseczke ze spiruliny, spryskałam sie hydrolatem oczarowym, posmarowałam olejem tamanu+ ha, punktowo balsam copaiba, i powiem wam że działa to wszystko cudnie
Zmatowienia nie potrzebuje na co dzień, ale jak zdarzy mi sie zabłysnąć odrobina mąki ziemniaczanej działa bardzo dobrze i bibułki matujące z wibo
Mam nadzieje, że idzie ku dobremu i będzie jeszcze lepiej aż w końcu dojde do stanu zadowalającego i nie straszącego ludzi, chociaż podejrzewam, że bez hormonów nigdy nie bede miała idealnej cery.
kiciun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 21:41   #3035
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

kiciun, gratuluje i zycze wytrwalosci w dalszej walce ;*

jyyli, spróbuję. mam nawet pudełeczko po pudrze bambusowym, więc akurat tam wsypię.

co do tego bratka: on naprawdę pomaga na łojotok? może i jego wprowadzę...
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 21:49   #3036
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez virtual_luv Pokaż wiadomość
Ale jestem na siebie wściekła
Już nie miałam żadnego prychola i oczywiście wczoraj znalazłam na policzku malutkie "coś" i oczywiście musiałam to wycisnąć.Dziś mam na policzku wielką gulę z ropą w środku, wygląda jak rana po oparzeniuPosmarowała m to rano resztką epiduo,na noc smaruję się duac-iem. Nie wiem czy nie zrobię sobie krzywdy maltretując ta ranę tymi lekami.
Proszę napiszcie mi co z tym zrobić bo za tydzień mam imprezę firmową a z takim ryjem to co najwyżej mogę iść straszyć dzieci w pobliskim przedszkolu:cry :
Spróbuj pasty lassara

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
to jaka w końcu? ziemniaczana czy kukurydziana?
Mnie ziemniaczana i kukurydziana zapychała,powiedziałabym że nawet ta druga bardziej.
Gdzieś nawet później doczytałam że może właśnie powodować podskórne krosteczki.
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka



Edytowane przez Kachnaaaa
Czas edycji: 2011-05-13 o 21:50
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 21:52   #3037
mon88
Zadomowienie
 
Avatar mon88
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 417
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

kiciun też gratuluję

dontknow spróbuj tę skrobię, a jak zauważysz niepokojące objawy to od razu odstaw i zafunduj sobie jakąś skuteczną maseczkę oczyszczającą...

a wracając do makijażu to u mnie i tak jest lepiej, bo przerzuciałam się z super cięzkiego podkładu na lekki... zawsze jakiś krok do przodu, żeby tyle na tej twarzy nie nosić
mon88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-13, 22:56   #3038
kiciun
Rozeznanie
 
Avatar kiciun
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 876
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

dzięki

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
co do tego bratka: on naprawdę pomaga na łojotok? może i jego wprowadzę...
nie wiem, bo łojotoku nie mam raczej, ale zauważyłam, że oczyszcza bo porobiło mi sie pełno małych ropniaczków i ze 2 gule wyszły, teraz sie uspokoiło, wszystko zagojone, zmniejszyłam dawke, a od wczoraj wcale nie pije bo jutro jade do chłopaka i mam nadzieje bez prycholi bo prawie sie rozstaliśmy przez to tydzień temu znaczy ja chciałam to skończyć, bo usłyszałam kilka bardzo przykrych słów. Ech. Ale dałam drugą szanse, przyjechał i było cudownie, a jednak czuje, że on nie akceptuje takiej mojej twarzy jest okropnym estetą i szczery do bólu. Ale nie o tym...
Naprawdę polecam zrezygnowanie z ciężkich podkładów, najlepiej wcale albo w miare możliwości przerzucić sie na minerały, można sie dołączyć do zbiorowego zamówienia tu na wizażu, ja tak robie. Ja doprowadziłam sie do takiego stanu przez dermacol chyba przede wszystkim to diabeł wcielony. Teraz nie wyobrażam sobie posmarować tym klajstrem twarzy fuuuuuuuuuj.
kiciun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 23:25   #3039
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez kiciun Pokaż wiadomość
U mnie sytuacja kryzysowa chyba została opanowana (żeby nie zapeszać)
Widzę wyraźną poprawe cery, ile mi to zajęło, ze 2 tyg chyba. Co wprowadziłam:
zdrowe odżywianie, odwyk słodyczowo/ czekoladowy jak obiecałam ;p (choć nie dotrzymuje tego w 100% : <, ale czekolady nie tknełam) pije bratka, wysyp był, nie wiem czy już za mną bo zmniejszyłam dawke żeby go złagodzić, oprócz tego sporo zielonej herbaty.
Brevoxyl co 2 dzień na noc. Biore tran i salfazin (zaczęłam już wcześniej), moim zdaniem to mi pomaga, kremowałam twarz ostrożnie kremikiem z AA help nawilżającym + zel ha, miałam wieksze i mniejsze przesuszenia, ale kremik jest naprawde dobry i sobie z tym radził. dodatkowo jakieś tam łagodne maseczki z zielonej glinki, peelingi enzymatyczne, punktowo troszke masci cynkowej i tormentiol na ropniaki ( wyciąga i wszystko samo wychodzi wystarczy dotknąć) punktowo też tonik z serii pure zone z kwasem salicylowym ( kupiłam kiedyś i znalazłam dla niego takie zastosowanie, nawet działa)
Bez makijażu sie nie obęde, stosuje tylko podkład mineralny meow, na mokro jest boski nie czuć na twarzy, nie świeci sie, kryje b.dobrze i nic nie zapycha.
kryje sie przed słońcem, bez kapelusza głowy z domu nie wytkne.
Dzisiaj dorwałam przesyłke z mazideł skombinowałam już tonik z kwasem migdałowym, maseczke ze spiruliny, spryskałam sie hydrolatem oczarowym, posmarowałam olejem tamanu+ ha, punktowo balsam copaiba, i powiem wam że działa to wszystko cudnie
Zmatowienia nie potrzebuje na co dzień, ale jak zdarzy mi sie zabłysnąć odrobina mąki ziemniaczanej działa bardzo dobrze i bibułki matujące z wibo
Mam nadzieje, że idzie ku dobremu i będzie jeszcze lepiej aż w końcu dojde do stanu zadowalającego i nie straszącego ludzi, chociaż podejrzewam, że bez hormonów nigdy nie bede miała idealnej cery.
Co to balsam copaiba? ;> ;o
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 23:34   #3040
kiciun
Rozeznanie
 
Avatar kiciun
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 876
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Co to balsam copaiba? ;> ;o
http://mazidla.com/index.php?page=sh...hk=1&Itemid=27

zobaczymy czy działa
aha i jeszcze zaczęłam wycierać twarz tylko papierowymi ręcznikami, a także śpie na papierowych ręcznikach na poduszce. No i piorę pędzel po każdym użyciu, a wcześniej to zapominałam....
kiciun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 23:41   #3041
magdaSEM
Rozeznanie
 
Avatar magdaSEM
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zielona wyspa
Wiadomości: 869
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Ja też tymi dermacolami i innymi podkładami pozapychałam się. Teraz tylko lekki podkład w musie na jakieś wielkie wyjścia a tak na co dzień jedynie puder mineralny.
Za to całe plecy mam w syfach - biorę antybiotyk ale dopiero od tygodnia, więc nie widzę efektów jeszcze. Masakra jak ja wyglądam, lato idzie a ja na plecach krosty i ślady po krostach
__________________
Wiosna.
MOJE MAKABRESKI
http://www.eioba.pl/strzyga/articles
magdaSEM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-13, 23:54   #3042
kiciun
Rozeznanie
 
Avatar kiciun
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 876
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Ja właśnie całą resztę ciała mam czyściutką, od czasu do czasu jedna krostka na plecach. Dziwny jest ten mój trądzik, nawet w strefie T nie mam zazwyczaj problemów, czoło czyste, za to na policzkach zawsze problem...a tam zawsze zostają uciążliwe przebarwienia (u mnie ślad miesiącami!), jeszcze przy mojej mega bladej skórze wyglądam jak ...
mam zamiar zrobić peeling migdałowy, ale musze o tym poczytać, lato to chyba nie najlepsza pora, chociaż jestem wyposażona w stabilne filtry
kiciun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 23:55   #3043
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Dziewczyny wymieniajcie jeśli możecie dobrze nawilżające kremy które was nie pozapychały.
Najlepiej te bez parafiny,gliceryny,trójgl icerydów,etc.
Chyba częste używanie Cetaphilu mi nie służy
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka



Edytowane przez Kachnaaaa
Czas edycji: 2011-05-13 o 23:56
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 00:13   #3044
kiciun
Rozeznanie
 
Avatar kiciun
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 876
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Ja Ci powiem, że nigdy mnie nic nie zapchało tak jak Cetaphil...a stosowałam różne kremy i wcale nie zwracałam uwagi na skład. Ze swojej strony polecam AA help nawilżający https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...#review-508002 ale ma chyba olej mineralny i gliceryne dość wysoko... mnie tam nie zapycha. Zależy jakiego nawilżenia potrzebujesz, kiedyś dopadł mnie taki przesusz, że po bokach twarzy porobiły mi sie rany, ratowałam sie wtedy półtłustym z tej serii, też nie zapchał przynajmniej jakoś wyraznie, bo kilka zaskórników mam prawie zawsze np na brodzie. Dziewczyny polecają też https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...ej.html&next=1 mam go, ale za żadko i za krótko używam żeby coś powiedzieć... na pewno jest leciutki i twarz po nim jest świeża. Oba mają gliceryne i olej mineralny wysoko, jednak nie zapchały mnie jak Cetaphil, który już po 2 dniach używania narobił pełno zaskórników.
kiciun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 09:11   #3045
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

co do kremu- ja nie uzywam zadnego, bo mi derma zakazala. i zyje nie mialam ani jednej suchej skorki
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 11:06   #3046
magdaSEM
Rozeznanie
 
Avatar magdaSEM
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zielona wyspa
Wiadomości: 869
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Mnie nie zapycha Ziaja Kozie Mleko i świetnie nawilża. Do tego dołączyłam jeszcze Skinoren i przecieram twarz oliwką Hipp zmieszaną z olejem sezamowym. Mam gładką i nawilżoną skórę, nawet mało mi na niej wyskakuje ostatnio. Jeszcze kupiłam peeling Garniera - jest dobry, wągrów coraz mniej.
dontknow - może pisałaś wcześniej a ja przeoczyłam...to czego Ty używasz?
__________________
Wiosna.
MOJE MAKABRESKI
http://www.eioba.pl/strzyga/articles
magdaSEM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 11:29   #3047
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

pisalam tutaj: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3002
do tego mycie lerosettem. wewnetrznie jeszcze Omega-3 i teraz lece do apteki po Laktocer
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 13:07   #3048
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Nie wydaje mi się, żeby skrobia mogła spowodować zaskórniki. Przynajmniej nigdy o tym nie słyszałam, także możesz spróbować
mnie mąka ziemniaczana zapchała koncertowo... do tego efekt ciasta na twarzy, ble. I początkowy zachwyt zamienił się w wielkie rozczarowanie.
__________________
Trzymaj się z dala od ludzi, którzy tłamszą twoje marzenia.
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 13:13   #3049
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez azure Pokaż wiadomość
mnie mąka ziemniaczana zapchała koncertowo... do tego efekt ciasta na twarzy, ble. I początkowy zachwyt zamienił się w wielkie rozczarowanie.
Mąka czy skrobia? Bo różnica między nimi jest jednak duża, a ja kiedyś o tym nie wiedziałam, spróbowałam upudrować się mąką i też miałam ciasto na twarzy, ohydę totalną
Skrobia ziemniaczana też czasem mi się "ciastowała", kukurydziana tego w ogóle nie robi, dlatego bardzo ją polecam, bo dla mnie to puder idealny
I nie destabilizuje filtra
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-14, 13:18   #3050
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Mi po skrobi kukurydzianej robią się zaskórniki zamknięte, te drobne widoczne pod światło. Mnóstwo.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 13:21   #3051
scarletswalks
Raczkowanie
 
Avatar scarletswalks
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 319
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Jeśli chodzi o krem nawilżający, to mnie bardzo odpowiada i przede wszystkim nie zapycha Simple (https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...wilzajacy.html). Polecany rossmannowski babdydream się niestety zupełnie nie sprawdził.

Ja łykam od ok. 1,5 miesiąca intensywnie tran 2x dziennie i piję rumianek oraz bratek i widzę poprawę. Na noc i czasem na dzień używam Effaclar K i zmniejszyła mi się przede wszystkim ilość grudek.

Jeśli chodzi o podkłady, to mnie nie zapycha Revlon CS i Maxfactor LP, o dziwo i naprawdę dobrze kryją. PS też bym nie dała bez makijaży rady, choć moim problemem największym są przebarwienia/blizny i grudki, jakieś mega pryszczole wychodzą mi pojedynczo.
A jak wyjdę już bez makijażu, gdzieś na chwilę, na moment, to mam taką paranoję, że wydaje mi się, że każdy na mnie patrzy i myśli sobie "Boże, ale ma masakrę na twarzy".
scarletswalks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 13:33   #3052
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Jeśli chodzi o makijaż, to ja używam BB Creamu Elemong i jest super. Świetnie kryje, nie zapycha, nie robi efektu maski, dopasowuje się do koloru skóry, no cudo.
Chyba, że moja skóra wyjątkowo dobrze wyglądam, to nakładam słabszy BB cream Palgantong i Elemong na bardziej problematyczne miejsca i jest jeszcze lepiej
Polecam BB creamy
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 13:41   #3053
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

ja, jak juz pisalam wczesniej, uzywam podkladu Toleriane z La Roche Posay i nie zamienilabym go na zaden inny.. a bynajmniej nie wtedy, kiedy mam tradzik
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 16:49   #3054
mon88
Zadomowienie
 
Avatar mon88
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 417
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

ja nawilżam oliwką hipp, ale teraz jak powróciłam do stosowania effaclaru k na noc to używam do nawilżania effaclar h, bo oliwka niestety sobie nie radzi z bardzo przesuszoną skórą

fajnie działam babydream z r. ale mnie zapycha...

a podkładu idealnego wciąż szukam
mon88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 16:54   #3055
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o makijaż, to ja używam BB Creamu Elemong i jest super. Świetnie kryje, nie zapycha, nie robi efektu maski, dopasowuje się do koloru skóry, no cudo.
Chyba, że moja skóra wyjątkowo dobrze wyglądam, to nakładam słabszy BB cream Palgantong i Elemong na bardziej problematyczne miejsca i jest jeszcze lepiej
Polecam BB creamy
Mnie elemong zapchał a w ciągu dnia tak ściemniał na twarzy że wstydziłam się w pracy wyjść zza biurka!! fuj.
Co buzia to inne odczucia.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 17:52   #3056
magdaSEM
Rozeznanie
 
Avatar magdaSEM
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zielona wyspa
Wiadomości: 869
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Dziewczyny, odkryłam niedawno, że moja pralka źle płucze ubrania. Może przez proszek w ubraniach mam takie zasyfione plecy?
__________________
Wiosna.
MOJE MAKABRESKI
http://www.eioba.pl/strzyga/articles
magdaSEM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 18:00   #3057
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez magdaSEM Pokaż wiadomość
Dziewczyny, odkryłam niedawno, że moja pralka źle płucze ubrania. Może przez proszek w ubraniach mam takie zasyfione plecy?
Wydaje mi się, że to możliwe... Może do czasu, aż nie naprawisz pralki, będziesz jeszcze ręcznie przepłukiwać ubrania, chociaż to jednak trochę zachodu, ale może akurat pomoże.

Cytat:
Napisane przez One_LoVe Pokaż wiadomość
Mnie elemong zapchał a w ciągu dnia tak ściemniał na twarzy że wstydziłam się w pracy wyjść zza biurka!! fuj.
Co buzia to inne odczucia.
To też zależy od tego, co kładzie się pod spód, ale niestety niektórym może ciemnieć na wszystkim. Ale nie jest drogi, dlatego warto spróbować
Dodam jeszcze, że ja mam ekstremalnie jasną cerę i dla mnie jest super
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 21:16   #3058
virtual_luv
Raczkowanie
 
Avatar virtual_luv
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 420
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Dziewczyny,sytuacja opanowana
Ropsko "wyciągnełam"tormenti olem i maścia cynkową.Guli nie ma ale jest prześliczny strup i będzie pewnie cudowna czerwona plama przez kilka tygodni.
Nie ma to jak po 8 latach mieć wreszcie czystą buzię i samemu fundować sobie takie atrakcje

Kachnaaaa napisz jak znajdziesz zamiennik Cetaphilu.Używam go bo tylko on mnie nie zapycha ale świecę się po nim jak obsypana brokatem.

Czy ktoś wie jak picie trany/branie omega wpływa na przetłuszczanie się cery?
virtual_luv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 21:18   #3059
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

widzialam dzisiaj ulotke nowego zelu z Iwostinu na zmiany potradzikowe - blizny i przebarwienia.
uzywa ktoras?
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 21:23   #3060
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez virtual_luv Pokaż wiadomość
Dziewczyny,sytuacja opanowana
Ropsko "wyciągnełam"tormenti olem i maścia cynkową.Guli nie ma ale jest prześliczny strup i będzie pewnie cudowna czerwona plama przez kilka tygodni.
Nie ma to jak po 8 latach mieć wreszcie czystą buzię i samemu fundować sobie takie atrakcje

Kachnaaaa napisz jak znajdziesz zamiennik Cetaphilu.Używam go bo tylko on mnie nie zapycha ale świecę się po nim jak obsypana brokatem.

Czy ktoś wie jak picie trany/branie omega wpływa na przetłuszczanie się cery?
Może wzmagać przetłuszczanie, ale nie musi. Jeśli będzie, wystarczy zmniejszyć dawkę Ale generalnie tran wpływa pozytywnie na wszystko

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
widzialam dzisiaj ulotke nowego zelu z Iwostinu na zmiany potradzikowe - blizny i przebarwienia.
uzywa ktoras?
Nie słyszałam o tym, a wiesz coś więcej? Może podali, jakie ma składniki aktywne?
Ale generalnie brzmi bardzo kusząco
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:49.