Inglot cz. II - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-14, 12:16   #2941
Rukmini
Raczkowanie
 
Avatar Rukmini
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 384
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Drozja Pokaż wiadomość
Mam ten kolor.
Jest cudny! Strasznie w "moim stylu".
Ale poszukuje czegoś bardziej bordowego.
Mam też "red wine" z Sephory, ale to też nie to, czego potrzebuję (choć samo w sobie śliczne).
Rukmini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 12:38   #2942
desporadka
Zadomowienie
 
Avatar desporadka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 249
Dot.: Inglot cz. II

czuprynka proszę
Wydaje mi się, że dobrze uchwyciłam kolor (PS. Nałożony bez bazy)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Inglot1.jpg (27,1 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Inglot2.jpg (26,0 KB, 43 załadowań)
__________________
-> wymieniam kosmetyki
desporadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 13:32   #2943
aniaarch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 105
Dot.: Inglot cz. II

lajla09
oglądnęłam sobie swatche Twojej kolekcji i po pierwsze muszę stwierdzić że są SUPER!!!
mam pytanie odnośnie cienia 456DS. Dostał u Ciebie ocenę 2/5. Czy ta ocena wynika z tego, że coś z tym cieniem jest nie tak czy dlatego, że to po prostu nie Twój kolor? Bo ja właśnie szukam czegoś podobnego do macowskiego pigmentu "Naked" i chyba to jest własnie ten kolor
więc jeśli ten 456DS jest kiepski to proszę wybij mi go z głowy
aniaarch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 13:58   #2944
lajla09
Raczkowanie
 
Avatar lajla09
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 223
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez aniaarch Pokaż wiadomość
lajla09
oglądnęłam sobie swatche Twojej kolekcji i po pierwsze muszę stwierdzić że są SUPER!!!
mam pytanie odnośnie cienia 456DS. Dostał u Ciebie ocenę 2/5. Czy ta ocena wynika z tego, że coś z tym cieniem jest nie tak czy dlatego, że to po prostu nie Twój kolor? Bo ja właśnie szukam czegoś podobnego do macowskiego pigmentu "Naked" i chyba to jest własnie ten kolor
więc jeśli ten 456DS jest kiepski to proszę wybij mi go z głowy
Kolor jest piękny tyle że wcale go nie widać na powiece jest jakby tylko mgiełką o złotej poświacie. Po lewej parę warstw nakładanych palcem a po prawej goła powieka.
Bez_tytułu_1.jpg
lajla09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 14:15   #2945
Drozja
Zadomowienie
 
Avatar Drozja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 896
GG do Drozja
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez aniaarch Pokaż wiadomość
lajla09
oglądnęłam sobie swatche Twojej kolekcji i po pierwsze muszę stwierdzić że są SUPER!!!
mam pytanie odnośnie cienia 456DS. Dostał u Ciebie ocenę 2/5. Czy ta ocena wynika z tego, że coś z tym cieniem jest nie tak czy dlatego, że to po prostu nie Twój kolor? Bo ja właśnie szukam czegoś podobnego do macowskiego pigmentu "Naked" i chyba to jest własnie ten kolor
więc jeśli ten 456DS jest kiepski to proszę wybij mi go z głowy
Idealnego odpowiednika Naked chyba nie ma. Ale zwróć uwagę na 111 albo 110, może ci przypadną do gustu.

http://oliskova.blogspot.com/2011/05...juz-chyba.html

http://oliskova.blogspot.com/2011/06...t-czesc-v.html

456 ma zupełnie inną formułę, jest to mat z brokatowymi drobinkami, i faktycznie na powiece średnio widoczny.

edit: według mnie naked lunch to jest coś pośredniego między 111 a 397 z Inglota. 111 jest trochę zbyt zółty i ciepły, a 397 jest zbyt różowy i zimny. A naked mi się kojarzy z czymś pomiędzy. Ale mogę się mylić.

Edytowane przez Drozja
Czas edycji: 2011-11-14 o 14:18
Drozja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 14:21   #2946
lajla09
Raczkowanie
 
Avatar lajla09
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 223
Dot.: Inglot cz. II

Elegancko się prezentuje ten kolorek 110, szukam czegoś podobnego tylko o wykończeniu pearl bo kocham konsystencję tych cieni
lajla09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 14:26   #2947
Drozja
Zadomowienie
 
Avatar Drozja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 896
GG do Drozja
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez lajla09 Pokaż wiadomość
Elegancko się prezentuje ten kolorek 110, szukam czegoś podobnego tylko o wykończeniu pearl bo kocham konsystencję tych cieni
Ależ on jest perłowy. wykończenie AS, więc ma też drobiny, ale na powiece ich nie widać, a konsystencją się od perłowych nie różni niczym moim zdaniem.
Drozja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-14, 14:28   #2948
lajla09
Raczkowanie
 
Avatar lajla09
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 223
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Drozja Pokaż wiadomość
Ależ on jest perłowy. wykończenie AS, więc ma też drobiny, ale na powiece ich nie widać, a konsystencją się od perłowych nie różni niczym moim zdaniem.
Więc następnym zakupem będzie ten oto cień jeśli będzie u mnie na wyspie
lajla09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 14:31   #2949
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez desporadka Pokaż wiadomość
czuprynka proszę
Wydaje mi się, że dobrze uchwyciłam kolor (PS. Nałożony bez bazy)

Desporaciu, Skarbie, dziękuję Ci, ze o mnie pamiętałaś
Kurcze, kolor bardzo mój, będzie świetny na całą powiekę, do tego ciemna czekolada (albo np. ciemna fioletowo bordowa śliwka) w załamanie i jeden z moich ulubionych dzienniaków gotowy
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 15:02   #2950
desporadka
Zadomowienie
 
Avatar desporadka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 249
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Desporaciu, Skarbie, dziękuję Ci, ze o mnie pamiętałaś
Kurcze, kolor bardzo mój, będzie świetny na całą powiekę, do tego ciemna czekolada (albo np. ciemna fioletowo bordowa śliwka) w załamanie i jeden z moich ulubionych dzienniaków gotowy
Nie ma za co
on + ciemna bordowa śliwka...łaaaa Właśnie poluję na taki fiolet
Uwielbiam 446P, ale to jeszcze nie to, czego szukam
__________________
-> wymieniam kosmetyki
desporadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 15:08   #2951
Drozja
Zadomowienie
 
Avatar Drozja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 896
GG do Drozja
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez desporadka Pokaż wiadomość
Nie ma za co
on + ciemna bordowa śliwka...łaaaa Właśnie poluję na taki fiolet
Uwielbiam 446P, ale to jeszcze nie to, czego szukam
Widziałaś 452? Na poprzedniej stronie o nim pisałam.

Edytowane przez Drozja
Czas edycji: 2011-11-14 o 15:10
Drozja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-14, 15:12   #2952
desporadka
Zadomowienie
 
Avatar desporadka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 249
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Drozja Pokaż wiadomość
Widziałaś 452? Na poprzedniej stronie o nim pisałam.
Właśnie oglądam i...chyba mój portfel znowu ucierpi
__________________
-> wymieniam kosmetyki
desporadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 15:15   #2953
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez desporadka Pokaż wiadomość
Nie ma za co
on + ciemna bordowa śliwka...łaaaa Właśnie poluję na taki fiolet
Uwielbiam 446P, ale to jeszcze nie to, czego szukam


Nom, mnie też się marzy, ale to już pewnie będę musiała się wybrać do inglota na dużo większe zakupy bo i paletka jakowaś przydałaby się na ewentualne nowości A że mój pomysł z własnorobioną paletą umarł śmiercią naturalną bo nigdzie nie mogę znaleźć maty magnetycznej, to pewnie i w inglotowską paletę trzeba będzie się zaopatrzyć


p.s. ten Drozjowy 452 z odrobinką Desporatkowego 446 byłby idealny, ale czy inglot ma coś takiego? Hehe chyba za dużo bym chciała

Edytowane przez czuprynka
Czas edycji: 2011-11-14 o 15:20
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 15:17   #2954
aniaarch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 105
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Drozja Pokaż wiadomość
Idealnego odpowiednika Naked chyba nie ma. Ale zwróć uwagę na 111 albo 110, może ci przypadną do gustu.

http://oliskova.blogspot.com/2011/05...juz-chyba.html

http://oliskova.blogspot.com/2011/06...t-czesc-v.html

456 ma zupełnie inną formułę, jest to mat z brokatowymi drobinkami, i faktycznie na powiece średnio widoczny.

edit: według mnie naked lunch to jest coś pośredniego między 111 a 397 z Inglota. 111 jest trochę zbyt zółty i ciepły, a 397 jest zbyt różowy i zimny. A naked mi się kojarzy z czymś pomiędzy. Ale mogę się mylić.
nie chodziło mi o cień naked lunch tylko o pigment naked (nie wiem czy się czymś różnią ponieważ naked lunch jakoś nigdy nie zmacałam sobie ) ale dziekuję bardzo za podpowiedzi na pewno wymacam sobie te kolorki przy następnej wizycie w Inglocie o ile będą, bo u mnie w pobliżu tylko wysepka jest

Ale tak przeglądając sobie Twojego bloga wpadły mi w oko kolejne dwa cienie ktorych chyba jeszcze nie posiadam 409 i 419... więc wizyta w Inglocie murowana
Dziewczyny jak Wy mnie tutaj kusicie

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

Cytat:
Napisane przez lajla09 Pokaż wiadomość
Kolor jest piękny tyle że wcale go nie widać na powiece jest jakby tylko mgiełką o złotej poświacie. Po lewej parę warstw nakładanych palcem a po prawej goła powieka.
Załącznik 4338026
dziękuję za zwizualizowanie tak ładnie wyglądał w swatchach ze i tak będę musiała nad nim pomyśleć przy kolejnej wizycie
aniaarch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 15:20   #2955
Drozja
Zadomowienie
 
Avatar Drozja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 896
GG do Drozja
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez aniaarch Pokaż wiadomość
nie chodziło mi o cień naked lunch tylko o pigment naked (nie wiem czy się czymś różnią ponieważ naked lunch jakoś nigdy nie zmacałam sobie ) ale dziekuję bardzo za podpowiedzi na pewno wymacam sobie te kolorki przy następnej wizycie w Inglocie o ile będą, bo u mnie w pobliżu tylko wysepka jest

Ale tak przeglądając sobie Twojego bloga wpadły mi w oko kolejne dwa cienie ktorych chyba jeszcze nie posiadam 409 i 419... więc wizyta w Inglocie murowana
Dziewczyny jak Wy mnie tutaj kusicie

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------



dziękuję za zwizualizowanie tak ładnie wyglądał w swatchach ze i tak będę musiała nad nim pomyśleć przy kolejnej wizycie
Aaaa, naked w pigmencie nie jest matowym beżem?
Drozja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 15:35   #2956
aniaarch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 105
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Drozja Pokaż wiadomość
Aaaa, naked w pigmencie nie jest matowym beżem?
własnie jest takim matowym bezem w odcieniu skóry z drobinkami i kocham go nad zycie ( mam co prawda tylko małą odsypkę ale i tak zdązyłam go pokochać) tylko ze przeszly mi cienie sypkie i teraz chcę mieć coś w tym stylu tylko w formie sprasowanego cienia.
Nie wyobrażam sobie używać innego cienia na cała powiekę do czarnej kreski po prostu UWIELBIAM ten odcień i poszukuję bezustannie

tak właśnie przeglądam te wszystkie Wasze swatche i doszłam do wniosku ze ten Naked to jest 337 tylko ze z drobinkami:p

Edytowane przez aniaarch
Czas edycji: 2011-11-14 o 15:40
aniaarch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 15:49   #2957
Drozja
Zadomowienie
 
Avatar Drozja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 896
GG do Drozja
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez aniaarch Pokaż wiadomość
własnie jest takim matowym bezem w odcieniu skóry z drobinkami i kocham go nad zycie ( mam co prawda tylko małą odsypkę ale i tak zdązyłam go pokochać) tylko ze przeszly mi cienie sypkie i teraz chcę mieć coś w tym stylu tylko w formie sprasowanego cienia.
Nie wyobrażam sobie używać innego cienia na cała powiekę do czarnej kreski po prostu UWIELBIAM ten odcień i poszukuję bezustannie

tak właśnie przeglądam te wszystkie Wasze swatche i doszłam do wniosku ze ten Naked to jest 337 tylko ze z drobinkami:p

To ten 456 moim zdaniem byłby ok. Sama go czasem używam na całą powiekę, jak nie chce mi się robić makijażu. A jeśli masz pigment a zalezy ci, żeby był prasowaniec w takim samym kolorze, to nie lepiej sobie samemu sprasować?
Drozja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 19:50   #2958
aniaarch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 105
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Drozja Pokaż wiadomość
To ten 456 moim zdaniem byłby ok. Sama go czasem używam na całą powiekę, jak nie chce mi się robić makijażu. A jeśli masz pigment a zalezy ci, żeby był prasowaniec w takim samym kolorze, to nie lepiej sobie samemu sprasować?
sprasowałabym go, ale mam tylko odsypkę, więc szkoda mi jej gdyby coś nie wyszlo oblookam sobie te cienie które mi proponowałyście i może uda mi się zdobyć coś ciekawego
aniaarch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 19:00   #2959
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 506
Dot.: Inglot cz. II

Kupiłam sobie paletkę magnetyczną, jest świetna Tylko przydałaby mi się druga, a w moim mieście nie ma Inglota
czy znajde w internecie spis sklepów inglot?
__________________
Always Fighter
britnay jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-15, 19:10   #2960
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie paletkę magnetyczną, jest świetna Tylko przydałaby mi się druga, a w moim mieście nie ma Inglota
czy znajde w internecie spis sklepów inglot?
Spisu chyba nie ma, ale może warto zadzwonić firmy i spytać, albo napisać im maila z pytaniem? (ze strony inglota: tel. +48 16 678 0210, e-mail: info@inglot.pl )
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 23:49   #2961
aniaarch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 105
Dot.: Inglot cz. II

chyba lepiej zadzwonic. Pisałam do nich maila i nigdy nie doczekałam się odpowiedzi;/
aniaarch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 13:09   #2962
Rukmini
Raczkowanie
 
Avatar Rukmini
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 384
Dot.: Inglot cz. II

Skusiłam się przez Was na 605. Śliczny!
I przy okazji na 395 - też cudo.
Rukmini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 21:02   #2963
rotten_lilly
Rozeznanie
 
Avatar rotten_lilly
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 704
Dot.: Inglot cz. II

Nie lubie was Tzn. mój portfel was nie lubi,.
Dzieki Drozja, zielenie musze sobie odpuścić, bo mam odwyk od zieleni
Więc przez moje dwa wybredne oczyska wytypowane zostały... uwaga uwaga XDD
420 <333333 ,428, 397,431, 407, 456 i 353/111/
Mogliby zacząć nazywać te kolory chociaż :/
Ps.: Ogólnie różu nienawidze, ale na pazurach czy oku to może być (i do niebieskoszarych oczu nawet daje rade).
__________________
Wymianka
rotten_lilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 23:00   #2964
Rukmini
Raczkowanie
 
Avatar Rukmini
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 384
Dot.: Inglot cz. II

397 też mam i jest świetny.
Ciągle kusi mnie 111, ale mam bardzo podobny cień z innej firmy, więc dubel mi nie potrzebny. A mimo to za każdym razem, ślinię się na jego widok w salonie i się waham, czy jednak nie wziąć. To chore!

Kupiłam sobie nową pustą paletkę. Portfel będzie to bolało, bo jakoś ją trzeba zapełnić!
Ale to już chyba nie w tym miesiącu.
Rukmini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 11:47   #2965
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Inglot cz. II

widzialyscie juz może nowe rozświetlacze w inglocie ? (biały pyłek) szukam jakiegos fajnego rozswietlacza głownie na policzki do uzywania na codzien i zastanawima sie na tymi paskowymi z inglota o nr. 83 (róz) i 84 (bez) - czy uzywacie ich?
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 12:41   #2966
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
widzialyscie juz może nowe rozświetlacze w inglocie ? (biały pyłek) szukam jakiegos fajnego rozswietlacza głownie na policzki do uzywania na codzien i zastanawima sie na tymi paskowymi z inglota o nr. 83 (róz) i 84 (bez) - czy uzywacie ich?
Paskowe rozświetlacze są świetne Mam jeden o numerku 83.Są to paski w kolorach:biały,jasnoróżow y,jasnobeżowy,złoty i brąz.Piszę tak z pamięci bo ostatnio spadł mi ten rozświetlacz,rozsypał się i musiałam go "uratować" za pomocą metody alkoholowej i wszystkie paski zmieszały się i nie jestem w stanie tak dokładnie napisać jakie to były kolory ale myślę,że mniej więcej zgadzają się Ty piszesz,że numer 83 to róż? To ja już teraz nie wiem Kupowałam ten rozświetlacz jakiś czas temu i może teraz zmienili numerację? W każdym bądź razie,ja mam odcień 83 i na pewno nie jest to typowy róż tylko raczej beż zmieszany z bielą.Rozświetlacz jest bardzo dobrze napigmentowany,nie kruszy się podczas aplikacji,daje efekt tafli wody na twarzy bez chamskich drobinek,jest trwały.Koszt to ok.40 zł.
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 12:45   #2967
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Paskowe rozświetlacze są świetne Mam jeden o numerku 83.Są to paski w kolorach:biały,jasnoróżow y,jasnobeżowy,złoty i brąz.Piszę tak z pamięci bo ostatnio spadł mi ten rozświetlacz,rozsypał się i musiałam go "uratować" za pomocą metody alkoholowej i wszystkie paski zmieszały się i nie jestem w stanie tak dokładnie napisać jakie to były kolory ale myślę,że mniej więcej zgadzają się Ty piszesz,że numer 83 to róż? To ja już teraz nie wiem Kupowałam ten rozświetlacz jakiś czas temu i może teraz zmienili numerację? W każdym bądź razie,ja mam odcień 83 i na pewno nie jest to typowy róż tylko raczej beż zmieszany z bielą.Rozświetlacz jest bardzo dobrze napigmentowany,nie kruszy się podczas aplikacji,daje efekt tafli wody na twarzy bez chamskich drobinek,jest trwały.Koszt to ok.40 zł.
nie jest to typowy róż ale jest bardziej w tonacji bialorózowobrazowej niz samej brązowej
a mas moze zdjecie z uzyciem tego rozswietlacza na twarzy?
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 12:48   #2968
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
nie jest to typowy róż ale jest bardziej w tonacji bialorózowobrazowej niz samej brązowej
a mas moze zdjecie z uzyciem tego rozswietlacza na twarzy?
No rzeczywiście samych brązów tam nie ma Niestety nie mam zdjęcia
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 15:41   #2969
desporadka
Zadomowienie
 
Avatar desporadka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 249
Dot.: Inglot cz. II

Dziewczyny, czy któraś z Was byłaby chętna na wymianę Inglotową?

Przetestowałam już wszystkie formuły i zdecydowanie nie lubię double sp. i amc. Jeśli kogoś maluję to wszystko ok, ale mojej powieki za nic się nie trzymają A szkoda, bo niektóre kolory w tych formułach są piękne.

Mam do wymiany cienie:
463 double sp. (beż z drobinkami)
490 double sp. (róż z drobinkami)
493 double sp. (jasny fiolet z drobinkami)
501 double sp. (gołębi szary z drobinkami)
100 amc (koralowy z drobinkami)
60 amc (żółty z drobinkami)
84 amc (pomarańczowy z drobinkami)

Wymienię tylko na cienie w formule Pearl/Amc Shine
najlepiej z tej samej 'rodziny kolorów', ale nie koniecznie podobny odcień

Jakby któraś z Was była chętna to PW
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 60 i 83.jpg (9,6 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100amc.jpg (11,1 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 463ds.jpg (33,2 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 490ds.jpg (45,1 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 493ds.jpg (41,5 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 501ds.jpg (36,6 KB, 18 załadowań)
__________________
-> wymieniam kosmetyki

Edytowane przez desporadka
Czas edycji: 2011-11-17 o 15:53
desporadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 16:39   #2970
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie paletkę magnetyczną, jest świetna Tylko przydałaby mi się druga, a w moim mieście nie ma Inglota
czy znajde w internecie spis sklepów inglot?
A ile taka bezprzegródkowa paletka kosztuje? Bo na A. znalazłam za 18 zł i nie wiem czy brać, czy przejść się na stoisko.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:47.