Kosmetyki mineralne SILKNATURALS - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-21, 20:18   #1171
cynaamonka
Wtajemniczenie
 
Avatar cynaamonka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Warszawa & okolice
Wiadomości: 2 293
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Cynamonka chyba te eyelinery trzeba ocieplić trochę ile pamiętam
Już je gliceryną potraktowałam zgodnie z radą jaką dostała tu na forum. Ciężko się z tych sampli korzysta, ale kolor można sprawdzić. Konsystencji pełnego wymiaru na samplu się nie przetestuje niestety, ale podobno są ok. Przekonam się mam nadzieję wkrótce.
cynaamonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 21:18   #1172
Katrina93
Rozeznanie
 
Avatar Katrina93
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 542
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez cynaamonka Pokaż wiadomość
Już je gliceryną potraktowałam zgodnie z radą jaką dostała tu na forum. Ciężko się z tych sampli korzysta, ale kolor można sprawdzić. Konsystencji pełnego wymiaru na samplu się nie przetestuje niestety, ale podobno są ok. Przekonam się mam nadzieję wkrótce.
Ja mam pełny wymiar.
Co prawda sampli nie zamawiałam, właśnie z tego powodu że wysychają, ale pełny wymiar jest w porządku, nie jest suchy, jest taki hmm maślany? Dobrze się aplikuje i mój czarny jest naprawdę czarny, z czego jestem bardzo zadowolona
Katrina93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 20:56   #1173
tova1
Zakorzenienie
 
Avatar tova1
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Marki
Wiadomości: 5 890
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Swatche kilku cieni <KLIK>
tova1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 19:58   #1174
Iris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 480
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Widziałyście nową kolekcję? Nie mogłam się oprzeć i zamówiłam dziś pięć szminek Tzn. z nowej kolekcji pięć
Jest też inna promocja niż zwykle, za zakupy za 25 $ dostaje się trzy słoiczki wielozadaniowych proszków Beach Bum (zamiast jednego za 10$)

Karen zmieniła kwotę na 24 $

Zdjęcia Temp Tryst poniżej

Dajcie znać, czy nie są zbyt jasne. U mnie na ekranie PC wyglądały ok, w laptopie muszę przechylić mocno ekran
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg silknaturals1.jpg (48,0 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg silknaturals3.jpg (78,7 KB, 34 załadowań)

Edytowane przez Iris
Czas edycji: 2012-03-31 o 17:04
Iris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 19:15   #1175
Scarlet23
Zadomowienie
 
Avatar Scarlet23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 686
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez Iris Pokaż wiadomość
Widziałyście nową kolekcję? Nie mogłam się oprzeć i zamówiłam dziś pięć szminek Tzn. z nowej kolekcji pięć
Jest też inna promocja niż zwykle, za zakupy za 25 $ dostaje się trzy słoiczki wielozadaniowych proszków Beach Bum (zamiast jednego za 10$)

Karen zmieniła kwotę na 24 $

Zdjęcia Temp Tryst poniżej

Dajcie znać, czy nie są zbyt jasne. U mnie na ekranie PC wyglądały ok, w laptopie muszę przechylić mocno ekran
ojojojoj Iris ale kusisz niedobra Ty No ładny ten puder chyba się skuszę na ten silk i te 24$ jeszcze jakis bronzerem bez drobinek by się przydał

Edytowane przez Scarlet23
Czas edycji: 2012-03-31 o 19:17
Scarlet23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 20:06   #1176
Iris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 480
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez Scarlet23 Pokaż wiadomość
ojojojoj Iris ale kusisz niedobra Ty No ładny ten puder chyba się skuszę na ten silk i te 24$ jeszcze jakis bronzerem bez drobinek by się przydał
Zdjęcia dla Ciebie zrobiłam, a Ty chcesz mnie spałować No, śliczny jest, taki miodowo-złoty Bardzo go lubię, a jeszcze bardziej komplementy na temat promienistej cery, które dzięki niemu słyszę

Pure Silk Powder jest matowy i dosyć mokry, zbija się w kulki na brzegach pudełka. Strukturą przypomina nieco podkład CDL Pixie. Po kilku godzinach świeci mi się trochę nos.

Mam jeszcze Sheer Zinc Finishing Powder. Karen zapewnia, że jest bezpieczny. Używam go jako osłony przeciwsłonecznej, bo nie znalazłam jeszcze kremu z filtrem, który mi nie szkodzi.

Druga miłość, po Temp Tryst, to Ultimate Luxury Powder. Niemal każdy kosmetyk do pielęgnacji potrafi u mnie wywołać rumień na twarzy, a ten puder łagodzi wszystkie podrażnienia. Używam go codziennie na noc.

Z bronzerów SN mam próbkę Malibu Miss, ale jeszcze jej nie używałam. Mogę jutro zrobić zdjęcia i przetestować, jeśli jesteś zainteresowana. Jakoś to przekładałam zawsze na później, a idzie kolejne lato Teraz używam Nude i Sugar Berry Lumiere. Malibu wydaje się odrobinę ciemniejsze i cieplejsze niż Nude, ale trzeba by przyjrzeć się mu dokładniej w dziennym świetle

Przypomniało mi się jeszcze jedno Wiesz, że jak zamówisz za 30 $, dostaniesz dodatkowo jeszcze jeden cień. Możesz sama wybrać, jaki. Jak kusić, to solidnie

Edytowane przez Iris
Czas edycji: 2012-03-31 o 20:50
Iris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 21:35   #1177
Scarlet23
Zadomowienie
 
Avatar Scarlet23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 686
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez Iris Pokaż wiadomość
Zdjęcia dla Ciebie zrobiłam, a Ty chcesz mnie spałować No, śliczny jest, taki miodowo-złoty Bardzo go lubię, a jeszcze bardziej komplementy na temat promienistej cery, które dzięki niemu słyszę

Pure Silk Powder jest matowy i dosyć mokry, zbija się w kulki na brzegach pudełka. Strukturą przypomina nieco podkład CDL Pixie. Po kilku godzinach świeci mi się trochę nos.

Mam jeszcze Sheer Zinc Finishing Powder. Karen zapewnia, że jest bezpieczny. Używam go jako osłony przeciwsłonecznej, bo nie znalazłam jeszcze kremu z filtrem, który mi nie szkodzi.

Druga miłość, po Temp Tryst, to Ultimate Luxury Powder. Niemal każdy kosmetyk do pielęgnacji potrafi u mnie wywołać rumień na twarzy, a ten puder łagodzi wszystkie podrażnienia. Używam go codziennie na noc.

Z bronzerów SN mam próbkę Malibu Miss, ale jeszcze jej nie używałam. Mogę jutro zrobić zdjęcia i przetestować, jeśli jesteś zainteresowana. Jakoś to przekładałam zawsze na później, a idzie kolejne lato Teraz używam Nude i Sugar Berry Lumiere. Malibu wydaje się odrobinę ciemniejsze i cieplejsze niż Nude, ale trzeba by przyjrzeć się mu dokładniej w dziennym świetle

Przypomniało mi się jeszcze jedno Wiesz, że jak zamówisz za 30 $, dostaniesz dodatkowo jeszcze jeden cień. Możesz sama wybrać, jaki. Jak kusić, to solidnie
Dziękuje oczywiscie za zdjęcia hmmm musze naprawdę dokładnie przemyślec co zamówic Ale kuszPrzy pierwszym zamowniu chyba jest jakies kod na -5% o ile dobrze pamiętam więc żeby dostac te cienie musze zamówic 30$ czy więcej z racji tych 5%??
Scarlet23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-31, 22:24   #1178
Iris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 480
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez Scarlet23 Pokaż wiadomość
Dziękuje oczywiscie za zdjęcia hmmm musze naprawdę dokładnie przemyślec co zamówic Ale kuszPrzy pierwszym zamowniu chyba jest jakies kod na -5% o ile dobrze pamiętam więc żeby dostac te cienie musze zamówic 30$ czy więcej z racji tych 5%??
Wiem, że dziękujesz żartowałam z tym pałowaniem Kuszę, bo to mój ulubiony sklep. Tylko u nich znajduję kremy i sera, które mnie nie podrażniają. Mają mnóstwo odcieni szminek (pielęgnują usta, a nie wysuszają ) i cieni, Karen tworzy je w szalonych ilościach. Po ostatniej kolekcji szminek widać, że ciąża jej służy No i kontakt z Karen jest świetny. Jeszcze Lumiere lubię, a z Meow i Blusche tylko niektóre produkty. Nie wiem, dlaczego SN jest tak mało popularne na wizażu.

Jeśli koniecznie chcesz to trio, to warto chyba zapłacić najpóźniej w środę rano. Skoro promocja jest do czwartku, to w piątek będzie już chyba inny prezent, o ile data nie jest pomyłką. SN wysyła paczki w poniedziałki, środy i piątki. Prezent dostajesz taki, jaki dają w dniu wysyłki, a nie zamówienia.

Zapomniałam, że przy pierwszym zamówieniu był rabat Wydaje mi się, że wystarczy 30 $. Gdy przejdziesz do rachunku, najpierw będziesz miała podliczoną kwotę wraz z przesyłką, a potem dopiero pojawi się okienko na kody. Zerknęłam do moich zamówień, punkty za dokonane zakupy (points redeemed, te za wydane 100$) Karen odlicza od kwoty zamówienia, ale rabaty (discount coupons) od łącznej wraz z przesyłką, czyli bardzo korzystnie Będziesz więc miała 5% odliczone od całkowitej kwoty do zapłaty.

Nazwę wybranego cienia musisz wpisać w okienko do komentarzy przy płaceniu. Nie przegap go

Chcesz fotki Malibu Miss, czy mam się jutro polenić?
Iris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 09:20   #1179
Scarlet23
Zadomowienie
 
Avatar Scarlet23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 686
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez Iris Pokaż wiadomość
Wiem, że dziękujesz żartowałam z tym pałowaniem Kuszę, bo to mój ulubiony sklep. Tylko u nich znajduję kremy i sera, które mnie nie podrażniają. Mają mnóstwo odcieni szminek (pielęgnują usta, a nie wysuszają ) i cieni, Karen tworzy je w szalonych ilościach. Po ostatniej kolekcji szminek widać, że ciąża jej służy No i kontakt z Karen jest świetny. Jeszcze Lumiere lubię, a z Meow i Blusche tylko niektóre produkty. Nie wiem, dlaczego SN jest tak mało popularne na wizażu.

Jeśli koniecznie chcesz to trio, to warto chyba zapłacić najpóźniej w środę rano. Skoro promocja jest do czwartku, to w piątek będzie już chyba inny prezent, o ile data nie jest pomyłką. SN wysyła paczki w poniedziałki, środy i piątki. Prezent dostajesz taki, jaki dają w dniu wysyłki, a nie zamówienia.

Zapomniałam, że przy pierwszym zamówieniu był rabat Wydaje mi się, że wystarczy 30 $. Gdy przejdziesz do rachunku, najpierw będziesz miała podliczoną kwotę wraz z przesyłką, a potem dopiero pojawi się okienko na kody. Zerknęłam do moich zamówień, punkty za dokonane zakupy (points redeemed, te za wydane 100$) Karen odlicza od kwoty zamówienia, ale rabaty (discount coupons) od łącznej wraz z przesyłką, czyli bardzo korzystnie Będziesz więc miała 5% odliczone od całkowitej kwoty do zapłaty.

Nazwę wybranego cienia musisz wpisać w okienko do komentarzy przy płaceniu. Nie przegap go

Chcesz fotki Malibu Miss, czy mam się jutro polenić?
Jestem zdecydowana na ten Tempt Tryst- Golden Perfecting Powder i bronzer chyba Tahiti Sweetie- brown matte bronzer- Benefit Hoola clone co jeszcze polecasz ?Aaa szminek mam na razie za dużo więc raczej odpadają. A i jak u nich z podkładami próbowałas??Aaa i jeszcze oczywiście poprosze zdjęcia
Scarlet23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 12:14   #1180
Jovanka85
Zadomowienie
 
Avatar Jovanka85
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 399
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Dziewczyny mam w zasadzie tylko wypróbowany cień SN Aubergine, jak dla mnie jest zbyt ciemny- może którejś z Was przypadłby do gustu?
Kolorek tutaj:
http://host.silknaturals.com/creb/au...lum-p-954.html
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Aubergine.jpg (12,4 KB, 3 załadowań)
__________________


Edytowane przez Jovanka85
Czas edycji: 2012-04-01 o 12:22
Jovanka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 20:25   #1181
Iris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 480
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez Scarlet23 Pokaż wiadomość
Jestem zdecydowana na ten Tempt Tryst- Golden Perfecting Powder i bronzer chyba Tahiti Sweetie- brown matte bronzer- Benefit Hoola clone co jeszcze polecasz ?Aaa szminek mam na razie za dużo więc raczej odpadają. A i jak u nich z podkładami próbowałas??Aaa i jeszcze oczywiście poprosze zdjęcia
Tahiti Sweetie nie testowałam, dla mnie jest zbyt ciemny. Dziś nałożyłam Malibu Miss, w pierwszej chwili byłam rozczarowana, bo wydał się zbyt pomarańczowy i źle roztarty, ale potem wszystko się ujednoliciło, ładnie się wtopił w cerę. Będę go dalej testowała

Podkładów jeszcze nie próbowałam, mam zamiar zrobić to w przyszłym miesiącu. Chcę wysłać zdjęcia, Karen przekazuje je Jen, która podobno jest genialna w określaniu proporcji

Lubię ich róże, mam jedno pełnowymiarowe opakowanie i kupić więcej. Na mojej cerze są trwałe, nie zmieniają odcieni. Podoba mi się to, że Karen określa głębokość tonu i ilość błysku cyferkami Po pierwszej próbie wiadomo już, co kupować

Cream Concealer początkowo mnie rozczarował, bo podkreślał zmarszczki, czego Pixie nigdy nie robiło, ale chyba znalazłam sposób nie niego - po nałożeniu trzeba przez chwilę wklepywać go opuszkami palców w skórę.

Zielony sypki korektor - ok, ale bez zachwytów, lepszy dla mnie był odcień produkowany przez Joppę (ale tam nie kupujcie, pełny wymiar już do mnie nie dotarł, a na maile Is nie odpowiadają). Najlepszy okazał się kolor żółty z Lumiere.

Cienie są świetne, lubię je na równi z Lumiere. Nie osypują się, nie wałkują, wytrzymałyby i dwa dni, gdyby ich nie zmywać (zawsze daję na bazę).

Stick Em' Eye Shadow Enhancer - testuję od niedawna, mam mieszane uczucia. Ładnie podkreśla cienie z drobinkami, nie muszę używać bazy pod niego. Problemy pojawiają się przy matowych cieniach, a ja często łączę mat z błyskiem. Nie wiem, czy nierówno nakładam, czy takie ma właściwości. Być może źle go rozprowadzam i dlatego matowe cienie w niektórych miejscach są bardziej intensywne. Jest trochę lepki, nie wysycha do końca. Jak na razie wolę bazę Lumene, łatwiej się nakładało i blendowało na niej matowe cienie.

Pędzle z serii Ultimate, takie jak w Lucy Minerals, i Fiber Optic Blush Brush (bardzo go lubię). Pokażę je niedługo w wątku pędzlowym, już mam zdjęcia.

Polubiłam samoopalacz. Trzeba go mocno rozetrzeć, żeby nie było smug. Efekt jest naturalny i delikatny, co mi bardzo odpowiada. Ty pewnie musiałabyś dawać więcej warstw. I ten samoopalacz nie ma takiego zapachu jak inne

Warto też przyjrzeć się kosmetykom do pielęgnacji. Najczęściej używam Vitamin C Peptide Serum i Intensive Moisturizer w/CoQ10 and Renovage. Nawet mnie nie podrażniają Awesome Sauce mnie podrażniał, ale mnie - jak wspominałam - szkodzi mi wszystko Nakładany na szyję dwa razy dziennie zapchał ją (ma caprilic triglicerydes), natomiast TŻ sobie chwalił to serum.

Cucumber Peptide Eye Cream mnie podrażnia, kupcie najpierw próbkę. Wiele osób na forum SN skarżyło się na podrażnienia.

Lemon Wasabi działa świetnie, szybko usuwa wypryski i zaczerwienie wokół nich. Nie mogę go stosować jednocześnie z serum, ale może to kaprys mojej cery. Lubią go koty, trzeba uważać, żeby nie zlizały z twarzy

Eye Lash Conditioning Gel nie daje spektakularnych efektów, ale działa. Widać, że rzęs jest więcej, są lepiej nawilżone i bardziej podatne na podkręcanie.

Przez dłuższy czas używałam toniku Pore Refining Toner, ładnie nawilżył skórę, trochę zmniejszył pory. Teraz, niestety, mi szkodzi.

Microdermabrasion Gel jest bardzo łagodny, sprawdza się przy wyjątkowo wrażliwej skórze. Biorę próbki, wystarczają mi zwykle na cztery użycia. Jest też krem, działający mocniej.

Al Set-Nail Polish Drying Drops - jest oleisty, chroni lakier, nie ma śladów np. po uderzeniu paznokciem w kran, ale kiedyś odbiła mi się pościel. Może za grube warstwy lakieru daję

Ze szminek ochronnych miałam Tahitian Vanilla, mam nadzieję, że tylko okresowo jest wycofana, bardzo miły zapach. Peppermint and Lemongras pachnie cytrynowo, świeżo. White Chocolate and Macadamia Nut ma specyficzny zapach, może się nie spodobać.

Kremy do rąk i ciała też lubię. French Lavender jest taki... lawendowy Sweet Vanilla pachnie bardzo słodko, raczej brązowym cukrem niż wanilią, świetny na chłodne dni Te kremy są w małych tubkach (11,5 cm), mieszczą się w kosmetyczce. Moisture Magic jest drogi, ale daje świetne efekty przy bardzo przesuszonej skórze. Secret Admirer obłędnie pachnie

Zimą Karen wprowadziła olejki do ciała. Secret Admirer pachnie jak krem , Saucy jest przyjemne, natomiast Exotic Lavender może się nie spodobać (syn zapytał mnie, co tak śmierdzi ).

Volumizer Gel nie obciąża włosów, ma wiele ziół w składzie. Lubię go, choć bardzo podwyższa koszt przesyłki. Ostatnio wzięłam Make Waves Curling Gel, bo włosy zaczęły mi lekko falować. Też ma mnóstwo ziół w sobie, więc warto, ale nie mam po nim większych fal niż po żelu lnianym zrobionym samodzielnie i kosztującym grosze.

Świetne jest Argan Cuticle Butter, dawane kiedyś w prezencie. Po pierwszym użyciu skórki są ładnie nawilżone. Może skuszę się na Cuticle Balm, ale on ma inny skład.

Nie polecam zielonego korektora w kremie, jest bardzo zbity, trudno go rozprowadzić nawet po ogrzaniu dłonią, a Oatmeal Hydrating Serum zapchało mi twarz

Cytat:
Napisane przez Jovanka85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam w zasadzie tylko wypróbowany cień SN Aubergine, jak dla mnie jest zbyt ciemny- może którejś z Was przypadłby do gustu?
Kolorek tutaj:
http://host.silknaturals.com/creb/au...lum-p-954.html
Jovanko, dla mnie też jest zbyt ciemny.

Na zdjęciu brązerów Malibu Miss SN, oprócz niego Nude i Sugar Berry Lumiere, na zdjęciu różów wszystkie opisane są z SN.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bronzery.jpg (52,2 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg roze3.jpg (57,3 KB, 38 załadowań)

Edytowane przez Iris
Czas edycji: 2012-04-01 o 20:47
Iris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-01, 20:42   #1182
Iris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 480
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Pierwszy rząd: Carnival, Shangri-La, Congrats!, Eden

Drugi rząd: Inspire, Gobble, Jeune, 42, Together, Duct Tape, By Golly, Chuckle Head, Tipperary, Vineyeard, Hint, Bon Voyage

Trzeci rząd: Mint, Aloha, Linger, Grassroot Green, Fern, Dove, Silver Lining, Regent, Iris, Denim, Sari, Brimstone, Glory

Czwarty rząd: Miss You, Lurid, Tru Luv, Eu-taupe-ia, Stag, Kickstart, Cutie Pie, Restless, Bristol, Bare Back, Jump, Tweed, Bling, Poly

Część cieni z pierwszego i drugiego rzędu to GWP, a nie stała kolekcja.

Nie sugerujcie się odcieniem ręki, nie jest moja Mam nadzieję, że fotki dają ogólne pojęcie o kolorach, gorzej ze strukturą. Jeśli któryś cień chcecie obejrzeć dokładniej, mogę zrobić zdjęcia pojedynczych okazów

Bare Back chętnie wymienię, dla mnie jest za ciepły.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cienieSN1.jpg (54,8 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cienieSN2.jpg (110,6 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cienieSN4.jpg (114,1 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cienieSN5.jpg (89,0 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cienieSN6.jpg (74,9 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cienieSN7.jpg (113,0 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cienieSN8.jpg (67,4 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cienieSN9.jpg (62,2 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cienieSN10.jpg (59,4 KB, 11 załadowań)

Edytowane przez Iris
Czas edycji: 2012-04-01 o 20:52
Iris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 20:27   #1183
mangifera
Raczkowanie
 
Avatar mangifera
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 196
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Wow! Fajny opis i swatche Iris.
Ja właśnie sie skusiłam na ta promocje silka i zaszalałam na 30 $
ciekawa jestem tego gratisowego trio mam nadzieje ze warto było.
mangifera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 22:37   #1184
Iris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 480
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez mangifera Pokaż wiadomość
Wow! Fajny opis i swatche Iris.
Ja właśnie sie skusiłam na ta promocje silka i zaszalałam na 30 $
ciekawa jestem tego gratisowego trio mam nadzieje ze warto było.
Dziękuję Też jestem go ciekawa. Mam nadzieję, że dotrze w piątek Ostatnio paczki przychodziły do mnie w tydzień lub chyba nawet krócej. Oby nie było zastoju na poczcie z powodu świąt.

Właśnie sprawdziłam forum SN, Oxana wrzuciła swatche GWP, ale nieostre, jedynie na ostatnim zdjęciu co nieco widać, za to szminki wyszły jej cudnie, w tym kilka tych, które zamówiłam. Już się nie mogę doczekać

Kiedy przyjdzie paczka, postaram się zrobić zdjęcia wszystkich moich szminek, w sumie kolorowych będę miała 20 A mam ochotę jeszcze na co najmniej kilka
Iris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 16:51   #1185
Sissi_W
Rozeznanie
 
Avatar Sissi_W
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 645
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Iris, widzę, że dużo pielęgnacji SN wypróbowałaś, mogłabyś coś powiedzieć o nawilżaczach emu i malinowym?

z niecierpliwością czekam na swatche Twoich pomadek!
jakie one są w używaniu? takie jak zwykłe drogeryjne pomadki czy jak nawilżające balsamy koloryzujące?
Sissi_W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 22:29   #1186
mangifera
Raczkowanie
 
Avatar mangifera
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 196
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Ja mam narazie 3 i 2 kolejne w drodze juz Mam Kisser Slickery i Amplifying Lip Glaze, te 1-sze mi bardzo odpowiadają przyjemna konsystencja , delikatny aromat wanilii , troche nawilzaja i szybko znikaja z ust Natomiast ALG mi nie odpowiada za bardzo ponieważ czuć w nim rycynowy olej wyraźnie (ble) W drodze sa kissable cream i butter cream .. ciekawe "czym to pachnie" ?
Iris, fajnie ze zrobisz swatche Najlepiej na ustach
mangifera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 00:05   #1187
Sissi_W
Rozeznanie
 
Avatar Sissi_W
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 645
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

właśnie kissable cream i butter cream mnie najbardziej interesują, z tego pierwszego fantastyczne są te nowe kolorki
Sissi_W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 11:14   #1188
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Przychodzę z pytaniem. Przetestowałam już trochę mineralnych cieni, najmniej Silk Naturals, sporo z Meow i Lumiere i ani razu nie trafiłam na swój idealny cień do rozświetlania wewnętrznego kącika oka. Wszystkie są koszmarnie drobinkowe a ja szukam ecru perło-satyny. Czy mogłybyście coś doradzić czy w minerałach po prostu nie znajdę takiego cienia?
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 18:11   #1189
Iris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 480
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez Sissi_W Pokaż wiadomość
Iris, widzę, że dużo pielęgnacji SN wypróbowałaś, mogłabyś coś powiedzieć o nawilżaczach emu i malinowym?

z niecierpliwością czekam na swatche Twoich pomadek!
jakie one są w używaniu? takie jak zwykłe drogeryjne pomadki czy jak nawilżające balsamy koloryzujące?
Emu się bałam, bo mam zanotowane, że kogoś zapchał a do malinki jeszcze nie doszłam.

Błyszczyki (i szminki) SN ładnie nawilżają, ale z reguły bardziej przypominają szminki niż błyszczyki.

Cytat:
Napisane przez mangifera Pokaż wiadomość
Ja mam narazie 3 i 2 kolejne w drodze juz Mam Kisser Slickery i Amplifying Lip Glaze, te 1-sze mi bardzo odpowiadają przyjemna konsystencja , delikatny aromat wanilii , troche nawilzaja i szybko znikaja z ust Natomiast ALG mi nie odpowiada za bardzo ponieważ czuć w nim rycynowy olej wyraźnie (ble) W drodze sa kissable cream i butter cream .. ciekawe "czym to pachnie" ?
Iris, fajnie ze zrobisz swatche Najlepiej na ustach
Cytat:
Napisane przez Sissi_W Pokaż wiadomość
właśnie kissable cream i butter cream mnie najbardziej interesują, z tego pierwszego fantastyczne są te nowe kolorki
Wszystkie formuły wydają mi się tłustawe Kissable Cream ma tendencje do zbierania się w niektórych miejscach, bardziej niż formuła Liquid Lip Gloss , przez to dłużej trwa malowanie się, ale wybaczam ze względu na piękne kolory Butter Cream i Kisser Slicker ładnie się rozprowadzają. Liquid też jest tłustawy, lepki. Amplifying Lip Glaze jest wilgotnawy, wyczuwam w nim przede wszystkim miętę a nie olej rycynowy, ale nie mam tendencji do zjadania błyszczyków O tym, że niektóre błyszczyki SN są słodkie, przekonałam się po kilku miesiącach używania, bo wyczytałam to w necie i postanowiłam sprawdzić Początek składu KS i ALG jest taki sam, może inne proporcje i stąd to uczucie, że w ALG jest za dużo oleju rycynowego.

Zdjęcia zrobię, ale raczej na ręce, chyba nie będę miała czasu na robienie zdjęć ust.

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
Przychodzę z pytaniem. Przetestowałam już trochę mineralnych cieni, najmniej Silk Naturals, sporo z Meow i Lumiere i ani razu nie trafiłam na swój idealny cień do rozświetlania wewnętrznego kącika oka. Wszystkie są koszmarnie drobinkowe a ja szukam ecru perło-satyny. Czy mogłybyście coś doradzić czy w minerałach po prostu nie znajdę takiego cienia?
A próbowałaś szukać w SN przez wybór wykończenia w wyszukiwarce z lewego boku? Sama nie mam typowego ecru. Linen byłby może odpowiedni, ale ma różowawy połysk, u mnie nie nadaje się do wewnętrznego kącika Restless nie jest ecru, ale może byłby dobrym zamiennikiem. Niby jest różowawy, ale po roztarciu ma lekko złotawy poblask. U mnie niemal wtapia się w dłoń. Zrobię dla Ciebie dokładne zdjęcie, jeśli chcesz
Iris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-11, 09:38   #1190
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Byłabym wdzięczna gdybyś zrobiła mu zdjęcie na ręce . Szukałam, najbardziej pasował właśnie restless.
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 16:51   #1191
Iris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 480
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
Byłabym wdzięczna gdybyś zrobiła mu zdjęcie na ręce . Szukałam, najbardziej pasował właśnie restless.
Zrobiłam dziś zdjęcia Restless, Linen i Cutie Pie, ale nie jestem z nich zadowolona, powtórzę je jutro rano, mam nadzieję, że w lepszym świetle. Nie umiem złapać na ręce różowego blasku Linen, a w kąciku wyraźnie się pojawia. Zastanawiam się też, czy Restless nie jest jednak za ciemny do wewnętrznego kącika. Pod łukiem sprawdzał się dobrze. Przetestuję jutro jeszcze raz
Iris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 16:36   #1192
Iris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 480
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cienie Linen, Cutie Pie i Restless - na pierwszym zdjęciu są roztarte. Mam nadzieję, że na drugim widać odrobinę różowych drobinek w Linen, a na trzecim złota w Restless, bardzo trudno uchwycić ten poblask.

Sprawdziłam też w kącikach, Restless jednak rozświetla

Zrobiłam zdjęcia szminek, ale niektóre kolory są dosyć mocno przekłamane, zamiast różu często pojawia się czerwień. Muszę pokombinować albo próbować kolejny raz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SNrest1.jpg (55,0 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SNrest2.jpg (60,1 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SNrest3.jpg (192,2 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SNrest4.jpg (146,0 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SNrest5.jpg (53,8 KB, 26 załadowań)
Iris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 13:48   #1193
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Wypatrzyłam taką nowość na stronie: http://host.silknaturals.com/creb/eq...er-p-1462.html
Czy ktoraś z Was już to miała i mogłaby się podzielić wrażeniami ?
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 14:00   #1194
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez gatilla Pokaż wiadomość
Wypatrzyłam taką nowość na stronie: http://host.silknaturals.com/creb/eq...er-p-1462.html
Czy ktoraś z Was już to miała i mogłaby się podzielić wrażeniami ?
Iris chyba o nim pisała tutaj:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1181



EDIT:
Mama chce jakiś balsam do ust. Który sztyft polecacie? Coś owocowego najchętniej (widzę zielone jabłko, cytrusy). Byłabym wdzięczna za sugestie, by później coś nie okazało się śmierdziuszkiem.

Edytowane przez 1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Czas edycji: 2012-05-24 o 14:42
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 14:51   #1195
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;34302637]Iris chyba o nim pisała tutaj:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1181

[/QUOTE]
Kurcze, nie widzę tutaj
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 15:02   #1196
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez gatilla Pokaż wiadomość
Kurcze, nie widzę tutaj
To chyba ja źle zrozumiałam. Myślałam, że chodzi o zielony korektor.


Cyt. Iris
"Zielony sypki korektor - ok, ale bez zachwytów, lepszy dla mnie był odcień produkowany przez Joppę (ale tam nie kupujcie, pełny wymiar już do mnie nie dotarł, a na maile Is nie odpowiadają). Najlepszy okazał się kolor żółty z Lumiere. "
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 17:18   #1197
Katrina93
Rozeznanie
 
Avatar Katrina93
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 542
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Czy któraś z dziewczyn mogłaby się wypowiedzieć na temat tych zestawów do tworzenia podkładów?
Szczególnie interesuję mnie formuła All Purpose i Vegan, chętnie też poznam zdanie o innych
A tak w ogóle zna ktoś skład poszczególnych formuł? Bo nie mogę nic znaleźć za bardzo
Katrina93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 19:24   #1198
Iris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 480
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez gatilla Pokaż wiadomość
Wypatrzyłam taką nowość na stronie: http://host.silknaturals.com/creb/eq...er-p-1462.html
Czy ktoraś z Was już to miała i mogłaby się podzielić wrażeniami ?
Zamówiłam ostatnio próbkę Equalizera. Ma odcień przybrudzonej, lekko żółtej jasnej zieleni. Trochę niweluje zaczerwienienia, ale mnie nie zachwycił. Robię się w nim ociupinkę trupia. Mam bladooliwkową cerę. O wiele bardziej odpowiada mi Temp Tryst
Muszę ew. pomyśleć o nałożeniu na Equalizer Temp Trysta


[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;34302637]Iris chyba o nim pisała tutaj:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1181



EDIT:
Mama chce jakiś balsam do ust. Który sztyft polecacie? Coś owocowego najchętniej (widzę zielone jabłko, cytrusy). Byłabym wdzięczna za sugestie, by później coś nie okazało się śmierdziuszkiem.[/QUOTE]

Z owocowych mam Peppermint and Lemongrass - przyjemny, odświeżający, z taką piekącą miętą, dobry na lato - i Chocolate Strawberry - pachnie jak nadziewana truskawkowa czekolada, dla mnie trochę sztucznie, ale wielbicielkom takich czekolad może się spodobać

Cytat:
Napisane przez Katrina93 Pokaż wiadomość
Czy któraś z dziewczyn mogłaby się wypowiedzieć na temat tych zestawów do tworzenia podkładów?
Szczególnie interesuję mnie formuła All Purpose i Vegan, chętnie też poznam zdanie o innych
A tak w ogóle zna ktoś skład poszczególnych formuł? Bo nie mogę nic znaleźć za bardzo
Na odwrocie rachunku jest skład Vegan: Mica, Titanium Dioxide, Magnesium Stearate, Zinc Oxide, Boron Nitride, Silica, Iron Oxides, Chromium Oxide Green.

All Purpose nie znalazłam, a na stronie SN jest tylko informacja, że nie ma krzemionki i jedwabiu.

Może napisz do SN i zapytaj. Karen chyba miała rodzić w maju, ale ktoś pewnie będzie odpisywał. Też mam zamiar wypróbować ich podkład, ale najpierw muszę zrobić sobie zdjęcia i przesłać do oceny proporcji. Karen mi pisała, że Jen jest świetnie doradza w tej sprawie.
Iris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 19:39   #1199
Katrina93
Rozeznanie
 
Avatar Katrina93
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 542
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez Iris Pokaż wiadomość
Na odwrocie rachunku jest skład Vegan: Mica, Titanium Dioxide, Magnesium Stearate, Zinc Oxide, Boron Nitride, Silica, Iron Oxides, Chromium Oxide Green.

All Purpose nie znalazłam, a na stronie SN jest tylko informacja, że nie ma krzemionki i jedwabiu.

Może napisz do SN i zapytaj. Karen chyba miała rodzić w maju, ale ktoś pewnie będzie odpisywał. Też mam zamiar wypróbować ich podkład, ale najpierw muszę zrobić sobie zdjęcia i przesłać do oceny proporcji. Karen mi pisała, że Jen jest świetnie doradza w tej sprawie.
Dzięki za odpowiedź
W sensie że wysyłasz zdjęcie twarzy a ona poda ci proporcje w jakich masz zmieszać podkład? Nieźle
Katrina93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 19:45   #1200
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez Iris Pokaż wiadomość
Z owocowych mam Peppermint and Lemongrass - przyjemny, odświeżający, z taką piekącą miętą, dobry na lato - i Chocolate Strawberry - pachnie jak nadziewana truskawkowa czekolada, dla mnie trochę sztucznie, ale wielbicielkom takich czekolad może się spodobać
Dzięki za opinię. Dla mamy już wzięłam z Blusche (czekolada z pomarańczką), ale będę pamiętać i tą "truskawkową czekoladę" wezmę kiedyś dla siebie (czekolad nie lubię, ale zapachy tak).
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-14 06:56:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:32.