Kosmetyki Essence - cz. XIV - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-19, 23:43   #3031
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość

Też uważam że tusze Essence to nic fajnego. MA u mnie to zwykłe dzienniaki, przez krótki okres czasu są fajne, jakieś parę tygodni od otwarcia i trwa to może 2 miesiące... a I<3 daje boski efekt, ale masakruje rzęsy
No właśnie. Dzienniaki, a ja uwielbiam mocno podkreślone rzęsy - wręcz teatralne, bo to akurat wiem, ze stanowi mój atut, a do tego noszę jeszcze okulary minusy i przynajmniej u mnie - mocno podkreślone rzęsy dają sprawiają, że te oczy nie giną za okularami.

A tusze Essence... No cóż. Raz, ze muszę się nimi nieźle namachać a i efekt nie jest taki jak oczekuję to do tego się masakrycznie kruszą, czego im wybaczyć nie mogę :/
Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Z zapychaniem twarzy jest faktycznie masakra a najgorzej idzie ogarnąć co konkretnie jest winowajcą
Właśnie :/ Co ciekawsze pełne silikonów BB Creamy mi nie robią masakry na twarzy, a zwykły podkład od razu - a do tego zawsze najjaśniejszy odcień w drogerii jest dla mnie za ciemny Ewentualnie nei zauważam, żeby mi BB robiły tragedię, bo nie używam ich dzień w dzień odkąd polubiłam się z minerałami. Praktycznie każda rzecz do twarzy u mnie to minerał: podkład, róż, rozświetlacz - ten ostatni oficjalnie jest ponoć korektorem, ale daje idealny efekt tafli - przynajmniej u mnie. Jedyny minus tego wszystkiego to sypkość, bo choć lubię sypkie produkty to mam to wszędzie czasem

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Grr ja nie powiem ile mam cieni i lakierów.
Ale może jakoś się zbiorę wreszcie i wrzucę na allegro albo wymiankę...
Cieni trochę mam, ale z żadnym nie potrafię sie rozstać, bo praktycznie każdego używam Z doświadczenia wiem, ze nawet jak dany cień leży w kosmetyczce i go nie do tykam go pół roku to potem mi się odmienia i używam go jak nawiedzona. Po prostu jak mi się kolor podoba to ja go zawsze zużyję A cienie mają testery zazwyczaj. A tester wiele mi mówi podczas kupna czy to jest to o co mi chodzi czy nie
Natomiast lakiery... Wpadłam kiedyś w szał kupowania, na szczęscie głównie z Essence. I... No cóż. Większość mi szybko zgęstniała nieużywana, bo ja do znudzenia używam tych ulubionych swoich kolorów. Aż nudne to jest

Edytowane przez Aimee_J
Czas edycji: 2012-09-19 o 23:47
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 00:42   #3032
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Aha. to już i tak coś a z koloru jesteś zadowolona?
jeżeli wygląda tak jak u buahhot na blogu, to znaczy, że nic się nie zmieniło
http://lightblondhair.blogspot.com/2...ced-latte.html
Tak, wygląda dokładnie tak samo jak na zdj z linka I kryje dobrze przy 2-óch warstwach (dla mnie 2 w to w tym przypadku wystarczająco).
Iced latte jest ciut jaśniejszy, odrobinę chłodniejszy i ma w sobie różowe tony, tymczasem Hazelnut Cream Pie jest wg mnie cieplejszy, określiłabym go jako beż w żółtawej tonacji? HCP lubi smużyć, generalnie nie najlepiej się nakłada, 2 warstwy nie kryją dobrze (w przeciwieństwie do IL), no i smugi są widoczne.
HCP kupiłam chyba zimą jakoś na przełomie zimy i wiosny, i wtedy, choć podobał mi się, coś mi w nim nie pasowało... Chyba wydawał mi się zbyt ciepły... No i poszedł w odstawkę, aż do tego tygodnia (wreszcie sobie przypomniałam, prawdę pisząc spodziewałam się, ze przez lato zgluciał na amen i nałożenie go będzie awykonalne, dlatego nawet do niego nie wracałam). Jednak jeszcze się udało nim malować i stwierdziłam, że teraz wygląda u mnie świetnie! Po prostu przy opalonych dłoniach ten odcień prezentuje się lepiej niż wtedy, wczesną wiosną, gdy miałam blade ręce... I odkryłam to dopiero teraz, gdy lato się skończyło A przez całe wakacje chodziłam z "gołymi" paznokciami... :/ Z kolei IL teraz wydaje mi się zbyt blady do moich dłoni... Ale zimą, jak opalenizna zniknie i znów zbladnę będzie jak znalazł
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 07:47   #3033
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
(...)
Też uważam że tusze Essence to nic fajnego. MA u mnie to zwykłe dzienniaki, przez krótki okres czasu są fajne, jakieś parę tygodni od otwarcia i trwa to może 2 miesiące... a I<3 daje boski efekt, ale
Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
masakruje rzęsy (...)

Oho, czyli wygląda na to, że faktycznie coś nie gra z nimi, mi każde podejście do tuszu essence (MA, I<3, i ze dwa inne) kończyło się zmasowanym atakiem rzęs na waciku i policzkach coś mi w nich nie służy.
__________________
DONE
is better
THAN
perfect



Edytowane przez anibiaa
Czas edycji: 2012-09-20 o 07:48
anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 10:26   #3034
ekspres do kawy
Raczkowanie
 
Avatar ekspres do kawy
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 402
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
On w rzeczywistości jest brązowy?
nie, w rzeczywistości to taka przydymiona śliwka. jest ładny

przez Was chcę Cappucino, please

a używałyście tego bronzera Sun Club (tego z paseczkami)? faktycznie jest taki dobry? on jest jeszcze dostepny w drogeriach? szukam jakiegoś kosmetyku do osiągnięcia glow i jakoś żadne mi nie podchodzi, a tego pudru nie widziałam w sklepach
ekspres do kawy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 11:27   #3035
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Potrzebowałam natychmiastowego pocieszenia i oczywiście skierowałam się do szafy essence (i inglota, ale to inna bajka). Wreszcie nabyłam płytkę z sercami do stemplowania, czarny lakier, drugą płytkę i lakier the boy next door - czaiłam się na niego parę dni i dziś w końcu padł mym łupem (bo nie był samotny). Oby trzymał się tak dobrze, jak stuck on you.

Niech mnie ktoś przytuli
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 11:56   #3036
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Niech mnie ktoś przytuli


Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 12:11   #3037
Inka_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 439
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Niech mnie ktoś przytuli


Właśnie wróciłam z zakupów (przepuściłam resztę mojego budżetu kosmetycznego na wrzesień, żegnajcie perfumy) Kupiłam (wszystko przez was) oczywiście Cappuccino, please! i top https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...rzchniowy.html. I wiecie co, ten top coat jest świetny! Miałam już dość odrapane paznokcie a nie mam czasu na pomalowanie ich od nowa, więc na jasny lakier rzuciłam nową czerwień z Simple Beauty (nr 157, śliczny, klasyczny, kremowy, bezdrobinkowy odcień) i ten top. I zakochałam się w tym duecie. Zobaczymy, jak długo przetrwa na moich paznokciach, jak do tej pory trzy dni to mój max. Ale wygląda wspaniale, seksownie i kobieco.
Upolowałam jeszcze róż Flormar (https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-blush-on.html) w promocji, ktoś na Wizażu zachwalał odcień 41, rzeczywiście bardzo ładny. Ze zniżką 30% wyszło mi chyba 25 złotych, więc musiałam skorzystać I mój ulubiony ostatnio zmywacz Softer, i dwa lakiery Simple Beauty, wspomniany 157 i 180 plus gratis pękający lakier w kobaltowym kolorze. I jeszcze jakieś drobiazgi, jestem niesamowicie zadowolona.
Inka_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-20, 12:18   #3038
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Czytanie Was źle działa na moje świadome kupowanie :P
Jak nie czytam wizażu idzie mi dużo lepiej :P
Znowu mam ochotę na ten lakier do żelowego looku :P
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 12:51   #3039
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość


Cytat:
Napisane przez Inka_1 Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczynki
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 12:53   #3040
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Zawsze do usług
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 13:24   #3041
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Specjalistki, pomóżcie
Czy znajdę z Essence (lub jakiejś innej taniej marki) lakier w kolorze Inglota 972 http://whalesnails.blogspot.com/2011...nglot-972.html najlepiej w wykończeniu kremowym?
__________________


P U L L
Y O U R S E L F
T O G E T H E R
smieszka250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-20, 14:39   #3042
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
Problem jeszcze mam duży z kremami, ale... One też lądują u koleżanki lub Mamy w zależności, która zgłosi chęć posiadania. Mnie większość drogeryjnych po prostu robi masakrę na twarzy i od jakiegoś czasu trzymam się aptecznych. Według niektórych niewiele się różnią, ale jakoś po nich nie mam zesypanej twarzy, a po innych już tak
A próbowałaś z naturalną pielęgnacją?
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Potrzebowałam natychmiastowego pocieszenia i oczywiście skierowałam się do szafy essence (i inglota, ale to inna bajka). Wreszcie nabyłam płytkę z sercami do stemplowania, czarny lakier, drugą płytkę i lakier the boy next door - czaiłam się na niego parę dni i dziś w końcu padł mym łupem (bo nie był samotny). Oby trzymał się tak dobrze, jak stuck on you.

Niech mnie ktoś przytuli
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 14:46   #3043
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Dziewczyny, czy jest u Was ten środek do usuwania skórek w 15 sekund? Bo ostatnio szukałam go i szukałam i nie mogłam znaleźć. Czy może ja nic nie wiem i został wycofany?
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 14:53   #3044
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
A próbowałaś z naturalną pielęgnacją?
Próbowałam z BU, ale niewiele mi to daje. Bez problemu mogę używać tylko hydrolatów - też nie wszystkich oraz żeli hialuronowych. Bardzo pasują mi olejki do mycia twarzy. Natomiast każde serum którego próbowałam powodowało, że nagle miałam więcej pryszczy, szczególnie po tych z witaminą C. Hitem są kosmetyki z Q10 - mam chyba ewidentne uczulenie, bo po nich mam skórę jak tarka :/ Natomiast olei się zwyczajnie boję.
Myśle, że może spróbuję czegoś z lekkimi kwasami, ale dopiero w listopadzie, kiedy mniej będzie słońca
Aktualnie używam kremów Vichy Idealia i Liftactive i o dziwo - nie mam problemów. Pasował mi też La Roche Posay Nutritic, ale on jest dla mnie dobry zimą - wiosna,lato jest dla mnie zbyt ciężki. Bardzo mi spasował też filtr Skin79.

Może i gdzieś tam są tańsze i bardziej dostępne kosmetyki, ale jestem już zmęczona wyrzucaniem pieniędzy w błoto i na jakiś czas poszukiwania sobie daruję. Czasem lepiej jest wydać raz na krem, który nam pasuje niż wydawać krocie na szukanie pośród tańszych kosmetyków, które odkładamy po paru użyciach. Chciałabym nie musieć używać nic, ale biorąc pod uwagę suchą skórę, to jest mało realne

Edytowane przez Aimee_J
Czas edycji: 2012-09-20 o 14:56
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 14:57   #3045
Zwies
Zakorzenienie
 
Avatar Zwies
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 787
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
Próbowałam z BU, ale niewiele mi to daje. Bez problemu mogę używać tylko hydrolatów - też nie wszystkich oraz żeli hialuronowych. Bardzo pasują mi olejki do mycia twarzy. Natomiast każde serum którego próbowałam powodowało, że nagle miałam więcej pryszczy, szczególnie po tych z witaminą C. Hitem są kosmetyki z Q10 - mam chyba ewidentne uczulenie, bo po nich mam skórę jak tarka :/ Natomiast olei się zwyczajnie boję.
Myśle, że może spróbuję czegoś z lekkimi kwasami, ale dopiero w listopadzie, kiedy mniej będzie słońca
Aktualnie używam kremów Vichy Idealia i Liftactive i o dziwo - nie mam problemów. Pasował mi też La Roche Posay Nutritic, ale on jest dla mnie dobry zimą - wiosna,lato jest dla mnie zbyt ciężki. Bardzo mi spasował też filtr Skin79.

Może i gdzieś tam są tańsze i bardziej dostępne kosmetyki, ale jestem już zmęczona wyrzucaniem pieniędzy w błoto i na jakiś czas poszukiwania sobie daruję. Czasem lepiej jest wydać raz na krem, który nam pasuje niż wydawać krocie na szukanie pośród tańszych kosmetyków, które odkładamy po paru użyciach. Chciałabym nie musieć używać nic, ale biorąc pod uwagę suchą skórę, to jest mało realne
zwróć uwagę na konserwanty i substancje zapachowe - bardzo możliwe, że one tak działają. A z naturalnych spróbuj krok po kroku - np samego oleju. będziesz wiedziała, które składniki są dobre a które Ci szkodzą
__________________

Ćwiczę z Ewą od 3.07.2012 - już 7 razy
Zwies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 15:07   #3046
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Tego jest tyle w kremach, ze w ogóle tego nie ogarniam :/ Wiem, ze kluczem do dobrej pielęgnacji jest świadomość składników, ale nie dość, ze ja nie mam pamięci do chemicznych nazw to jeszcze jeszcze nie bardzo mam czas na wgryzanie się w to niestety.
Z chęcią spróbowałabym olei, ale aktualnie finansowo wolę to co już znam niż wypróbowywanie nowych rzeczy. Wszystkie wiemy, ze szukanie odpowiedniego kremu/oleju/itd., to często studnia bez dna zanim takowy znajdziemy.
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 15:11   #3047
Zwies
Zakorzenienie
 
Avatar Zwies
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 787
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
Tego jest tyle w kremach, ze w ogóle tego nie ogarniam :/ Wiem, ze kluczem do dobrej pielęgnacji jest świadomość składników, ale nie dość, ze ja nie mam pamięci do chemicznych nazw to jeszcze jeszcze nie bardzo mam czas na wgryzanie się w to niestety.
Z chęcią spróbowałabym olei, ale aktualnie finansowo wolę to co już znam niż wypróbowywanie nowych rzeczy. Wszystkie wiemy, ze szukanie odpowiedniego kremu/oleju/itd., to często studnia bez dna zanim takowy znajdziemy.
Słuchaj olej kosztuje może 5-7zł. Poczytaj o nich i wyszukaj te dla wrażliwców i może się uda w aptece dostaniesz migdałowy 100ml za około 12zł.
__________________

Ćwiczę z Ewą od 3.07.2012 - już 7 razy
Zwies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 15:19   #3048
CaramellaQuelle
Raczkowanie
 
Avatar CaramellaQuelle
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 49
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Sonda z Essence jest fajna,ale oprócz tego przyrządu mają jeszcze fajne pędzelki do cieni i eyelinera
__________________
CaramellaQuelle
Zapraszam http://caramellaq.blogspot.com/
CaramellaQuelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 15:36   #3049
Truflowa Babeczka
Raczkowanie
 
Avatar Truflowa Babeczka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 320
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Chyba jednak nie wszędzie mają zamiar wycofać szafy Essence z Douglasów, bo dzisiaj byłam w Kato i w centrum zaczęli wymieniać szafę, a w SCC szafa już jest nowa, ale niestety niepełna...
Truflowa Babeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-20, 17:18   #3050
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Dzoooollsik, Ty też? ja wczoraj szukałam poprawy humoru w szafie Catrice, ściskam
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 20:44   #3051
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
Kiedy własnie mówię, ze nic, bo od jakiegoś czasu staram sie kupować świadomie kosmetyki i jedyne co mi w tym momencie zalega to podklad EDM, bo okazał się nie trafiony z kolorem Wszystko, co mi nie pasuje upycham mamie, albo koleżankom, zeby sie nie marnowało i mi nie leżało
A na limitowanki Essence i Catrice zawsze się spóźniam :/
Ok, więc jak robimy?
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 21:27   #3052
Flicka
Rozeznanie
 
Avatar Flicka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 689
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

też dzisiaj kupiłam cappucino, please.. no nie mogłam się oprzeć... jutro pierwsze próby
__________________

„Wierzę w kolor różowy. Wierzę, że najlepszym sposobem na spalanie kalorii jest śmiech. Wierzę w pocałunki. Wierzę, że można być silnym, kiedy wszystko wydaje się iść źle. Wierzę, że szczęśliwe dziewczyny są najładniejsze. Wierzę, że jutro będzie kolejny dzień i wierzę w cuda.”
Audrey Hepburn
Flicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 21:33   #3053
After eight
Raczkowanie
 
Avatar After eight
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 235
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Szafy Essence przeżyły dziś chyba oblężenie Też mam swoje kapuczino, dzięki namowom Malinki
After eight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 21:40   #3054
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez After eight Pokaż wiadomość
Szafy Essence przeżyły dziś chyba oblężenie Też mam swoje kapuczino, dzięki namowom Malinki
kaczupino :p
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 22:15   #3055
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy jest u Was ten środek do usuwania skórek w 15 sekund? Bo ostatnio szukałam go i szukałam i nie mogłam znaleźć. Czy może ja nic nie wiem i został wycofany?
Widziałam w "swojej" Naturze, ale ostatnią sztukę. Ja natomiast z powodzeniem stosuję żel z tej samej serii i nie mam już problemów ze skórkami

Cytat:
Napisane przez Flicka Pokaż wiadomość
też dzisiaj kupiłam cappucino, please.. no nie mogłam się oprzeć... jutro pierwsze próby
Cytat:
Napisane przez After eight Pokaż wiadomość
Szafy Essence przeżyły dziś chyba oblężenie Też mam swoje kapuczino, dzięki namowom Malinki
Dajcie koniecznie znać jak efekty i czy nie zawiódł Waszych oczekiwań
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 22:32   #3056
bolly93
Raczkowanie
 
Avatar bolly93
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 361
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
kaczupino :p
bolly93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 08:09   #3057
PoKaPoKa
Zadomowienie
 
Avatar PoKaPoKa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 068
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Ja też się skusiłam na cappuccino, please... jest piękny jeszcze mnie kusi cień w kremie nudziak
__________________
Nigdy nie żałuję tego co w życiu mi nie wyszło. Wierzę, że będzie lepiej, a szczęście w końcu mnie dopadnie...

MakeUp Artist www.annettea.pl
PoKaPoKa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 08:48   #3058
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
Próbowałam z BU, ale niewiele mi to daje. Bez problemu mogę używać tylko hydrolatów - też nie wszystkich oraz żeli hialuronowych. Bardzo pasują mi olejki do mycia twarzy. Natomiast każde serum którego próbowałam powodowało, że nagle miałam więcej pryszczy, szczególnie po tych z witaminą C. Hitem są kosmetyki z Q10 - mam chyba ewidentne uczulenie, bo po nich mam skórę jak tarka :/ Natomiast olei się zwyczajnie boję.
Myśle, że może spróbuję czegoś z lekkimi kwasami, ale dopiero w listopadzie, kiedy mniej będzie słońca
Aktualnie używam kremów Vichy Idealia i Liftactive i o dziwo - nie mam problemów. Pasował mi też La Roche Posay Nutritic, ale on jest dla mnie dobry zimą - wiosna,lato jest dla mnie zbyt ciężki. Bardzo mi spasował też filtr Skin79.

Może i gdzieś tam są tańsze i bardziej dostępne kosmetyki, ale jestem już zmęczona wyrzucaniem pieniędzy w błoto i na jakiś czas poszukiwania sobie daruję. Czasem lepiej jest wydać raz na krem, który nam pasuje niż wydawać krocie na szukanie pośród tańszych kosmetyków, które odkładamy po paru użyciach. Chciałabym nie musieć używać nic, ale biorąc pod uwagę suchą skórę, to jest mało realne
Zobacz olej arganowy. Świetnie uelastycznia skórę, i powoduje że jest sprezysta i świetnie nawilżona. Do kompletu mam z LaRoche Posay Cicaplast Balme.

Nie jestem uczuleniowcem, ale mam meeega wrażliwą naczynkową i łatwą na zapychanie skórę. Najgorzej na mnie parafina działaTen zestaw sprawił, że jest mocniejsza i mniej wrażliwa.

olej kupuję w mydlarni u franciszka, ale następnym razem zamierzam w sklepie marokańskim- taniej.

Staraj się by Twoje kosmetyki miały jak najkrótszy skład.


Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
kaczupino :p
Keczupino.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 09:42   #3059
Azazel1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 104
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
A może cień Cappucino, please! ze stałej oferty Essence?TUTAJ (KLIK!) wrzucałam jego porównanie do innych produktów tego typu, w tym do legendarnego AOH
I tak się kończy zagladanie na wizaż... Myślałam że rozświetlacz crystaliced mi wystarczy ale dzięki twojemu porównaniu jeszcze dziś muszę mieć ten cień!! Mam nadzieje ze czujesz sie choć troche winna
Azazel1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 10:30   #3060
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez smieszka250 Pokaż wiadomość
Specjalistki, pomóżcie
Czy znajdę z Essence (lub jakiejś innej taniej marki) lakier w kolorze Inglota 972 http://whalesnails.blogspot.com/2011...nglot-972.html najlepiej w wykończeniu kremowym?
A co powiesz na Wibo 350? O tak wygląda u mnie na paznokciach.
Na swatchach wygląda na dość ciemny ale mi np zdjęcia jeszcze go rozjaśniają Mam go na palcach własnie i wydaje mi się że wygląda jak ten Inglot, moooże ciut chłodniejszy odcień, ale to odrobinkę.

Edytowane przez a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Czas edycji: 2012-09-21 o 10:33
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:46.