Cysta na jajniku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-20, 10:19   #1
Klaudia04
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2

Cysta na jajniku


Witam mam pytanie mam dopiero 16 lat i pękła mi cysta na prawym jajniku, co bardzo bolało i doprowadziło do tego że wylądowałam na stole operacyjnym...;/ skonsultowałam się z dwoma lekarzami jeden powiedział mi że powinnam brać tabletki antykoncepcyjne które całkowicie wyłączą czynność jajnika natomiast drugi że wystarzczy zażywać tylko preparat o nazwie "Luteina" który zawiera progesteron. Co mam wybrać?? bardzo proszę o odpowiedź...
Doktorze co Pan radzi??
Klaudia04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 10:30   #2
Klaudia04
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2
Dot.: Cysta na jajniku

Doktorze bardzo bardzo proszę o odpowiedź bo nie wiem co mam robić jestem jak dla mnie w bardzo trudnej sytuacji...;(
Klaudia04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 11:19   #3
popopo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 21
Talking Dot.: Cysta na jajniku

Rob co lekarze kazali - pokazali ci dwa rownolegle sposoby postepowania, wybierz lepszy dla siebie! Co ci tez moze kolejny lekarz powiedziec -- to samo albo cos nowego, co ci jeszcze wiecej zametu narobi.
__________________
popopo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 16:14   #4
hooba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 207
Dot.: Cysta na jajniku

Cytat:
Napisane przez Klaudia04 Pokaż wiadomość
Witam mam pytanie mam dopiero 16 lat i pękła mi cysta na prawym jajniku, co bardzo bolało i doprowadziło do tego że wylądowałam na stole operacyjnym...;/ skonsultowałam się z dwoma lekarzami jeden powiedział mi że powinnam brać tabletki antykoncepcyjne które całkowicie wyłączą czynność jajnika natomiast drugi że wystarzczy zażywać tylko preparat o nazwie "Luteina" który zawiera progesteron. Co mam wybrać?? bardzo proszę o odpowiedź...
Doktorze co Pan radzi??
Hey nie jestem lekarzem, ale też miałam cyste na jajniku, w prawdzie nie pękła ale miałam operacje. Ja przez jakiś czas brałam po prostu tab antykoncepcyjne, ale od 3 miesięcy zmieniłam na luteinę bo chciałabym się starać o dzidziusia, a jak wiadomo tab anty to uniemożliwiają. I to jest chyba taka różnica między luteiną a tab, aczkolwiek pewna nie jestem..
pozdrawiam
hooba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 20:21   #5
renata_1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 103
Dot.: Cysta na jajniku

ja miałam torbiel i brałam 3 mce tabletki anty a potem już nic nie brałam, ale jakbym miała wybierac to wybrałabym leczenie Luteina (mniej bolesne chyba)
renata_1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:28.