Lakiery hybrydowe - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-08, 23:23   #3331
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

RosesAreRed hybrydami wzorek nie wyjdzie, hybrydy są dość lepkie i przyklejają się do blaszki.. najlepiej użyć lakierów zwykłych ale dobrze napigmentowanych

co do zakupu blaszek proponuje http://allegro.pl/blaszki-plytki-do-...022197556.html cena rewelacyjna i duży wybór tylko trzeba pytać o dostępność

mi się bardzo podobają wzorki stempelkowe, obecnie poluję na pepitkę.. niestety na tej aukcji już nie jest dostępna płytka z tym wzorkiem.. spóźniłam się niestety no cóż, przełożę zakup na inny raz

teraz przeglądam fb indigo i ta miss universe nie daje mi spokoju

będąc w hurtowni sprzedającej lakiery estetiq, wyczaiłam ładny kolorek 57 też róż.. ma ktoś może ?
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 23:40   #3332
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Dzięki za link. Rzeczywiscie pepitka jest swietna ale znalazlam kilka innych ciekawych wzorów. Zakupy planuje na poniedzialek jak juz bede miala komputer Z telefonu raczej niewygodnie jest kupowac :p

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 13:38   #3333
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Lakiery hybrydowe

Byłam dziś na targach kosmetycznych i trafiłam na promocję Mollona - 4 lakiery za 150 zł
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 13:51   #3334
martuskawr
Raczkowanie
 
Avatar martuskawr
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 380
Dot.: Lakiery hybrydowe

W TK maxx lakiery hybrydowe Sally Hansen 19,90
martuskawr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 17:24   #3335
jasicq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4
Dot.: Lakiery hybrydowe

Dziewczyny, piękne macie te kolorki i zdobienia!

Ja tu jestem świeżutka i dopiero czekam na mój pierwszy zestaw do hybrydy... że wtorek powinien być

zamówiłam cały zestaw z Tiftona, bo nie wiem jeszcze co z czym można mieszać. głównie skusiłam się dlatego że mają też małe buteleczki. ale na paluszkach mam zrobiona Estetiq i bardzo dobrze się trzyma. 2gi tydzień bez ryski tylko odrost straszy.

czy myślicie że cały zestaw z Tiftona się sprawdzi? bo przeżywam strasznie.
jasicq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 17:32   #3336
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez jasicq Pokaż wiadomość
Dziewczyny, piękne macie te kolorki i zdobienia!

Ja tu jestem świeżutka i dopiero czekam na mój pierwszy zestaw do hybrydy... że wtorek powinien być

zamówiłam cały zestaw z Tiftona, bo nie wiem jeszcze co z czym można mieszać. głównie skusiłam się dlatego że mają też małe buteleczki. ale na paluszkach mam zrobiona Estetiq i bardzo dobrze się trzyma. 2gi tydzień bez ryski tylko odrost straszy.

czy myślicie że cały zestaw z Tiftona się sprawdzi? bo przeżywam strasznie.
Ja nie jestem zadowolona z Tiftona. Chociaż muszę jeszcze spróbować z inną bazą i topem, bo te ich są takie sobie.
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 18:10   #3337
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez jasicq Pokaż wiadomość
Dziewczyny, piękne macie te kolorki i zdobienia!

Ja tu jestem świeżutka i dopiero czekam na mój pierwszy zestaw do hybrydy... że wtorek powinien być

zamówiłam cały zestaw z Tiftona, bo nie wiem jeszcze co z czym można mieszać. głównie skusiłam się dlatego że mają też małe buteleczki. ale na paluszkach mam zrobiona Estetiq i bardzo dobrze się trzyma. 2gi tydzień bez ryski tylko odrost straszy.

czy myślicie że cały zestaw z Tiftona się sprawdzi? bo przeżywam strasznie.
ja też od niedawna robie hybrydki, ale pracuje w całości na Estetiq. Czytałam od pierwszej strony co tu dziewczyny pisały o Tiftonie i w moim przypadku kompletnie by sie nie sprawdził. Z różnych opinii wiem tyle, że jedynie kolorówka Tiftona jest ok. Choć o bazie Estetiq też jakoś super w internecie nie pisali, a jednak trzyma się super i top też pięknie błyszczy. Więc może akurat Tobie Tifton przypadnie do gustu
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-09, 22:07   #3338
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Lakiery hybrydowe

Witam

właśnie minął mój pierwszy tydzień z hybrydkami - zaprzyjaźniamy się hehhe
na wątek co prawda trafiłam po zakupach ale nie jest najgorzej bo bazę i top kupiłam Gelish a lakiery ata więc ... hmmm zobaczymy... póki co nie może być lepiej

przeczytałam cały wątek nawet sobie ściągi porobiłam hehehhe a m. to już głową kręci jak widzi, że wizaż przeglądam
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 05:59   #3339
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez jasicq Pokaż wiadomość
Dziewczyny, piękne macie te kolorki i zdobienia!

Ja tu jestem świeżutka i dopiero czekam na mój pierwszy zestaw do hybrydy... że wtorek powinien być

zamówiłam cały zestaw z Tiftona, bo nie wiem jeszcze co z czym można mieszać. głównie skusiłam się dlatego że mają też małe buteleczki. ale na paluszkach mam zrobiona Estetiq i bardzo dobrze się trzyma. 2gi tydzień bez ryski tylko odrost straszy.

czy myślicie że cały zestaw z Tiftona się sprawdzi? bo przeżywam strasznie.
Miałam i baze i Top,jak dla mnie okropność,kurczyło się wszystko i wywaliłam do kosza,ale możliwe ze moja płytka go nie polubiła
Baze mam Gelish a kolorówkę różną: tifton,Cz,Estetiq,Mollon, Indigo i wszystko się pięknie trzyma na bazie Gelish oczywiście
No i polecany tutaj top Eco

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość
Witam

właśnie minął mój pierwszy tydzień z hybrydkami - zaprzyjaźniamy się hehhe
na wątek co prawda trafiłam po zakupach ale nie jest najgorzej bo bazę i top kupiłam Gelish a lakiery ata więc ... hmmm zobaczymy... póki co nie może być lepiej

przeczytałam cały wątek nawet sobie ściągi porobiłam hehehhe a m. to już głową kręci jak widzi, że wizaż przeglądam
witamy wśród uzależnionych maniaczek hybrydowych
Mój Tż jak widzi fioletową stronkę mówi '; no nieee znowu
Ale tak wczoraj rozmawialiśmy podczas robienia mojego mani i poparł mnie że lepiej kupić dobry lakier za 50 zł i mieć i mieć niż wydać 60 zł u kosmetyczki na jeden raz

Nawet zdjęcia moich pazurków wczoraj robił

A jak robiłam mani zaczęło mnie serce taaaak kłuć i myślałam że umieram i do Tż mówie że chociaż umrę z pięknymi pazurkami
Na koniec powiedziałam mu że jak kiedyś nagle umrę mają mnie pochować w ładnych pazurkach bo będe straszyła w nocy
Nie skomentował tego,jego mina mówiła wszystko
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 08:09   #3340
Roszpunka34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 116
Send a message via Skype™ to Roszpunka34
Dot.: Lakiery hybrydowe

to pewnie nerwoból ...., ale najważniejsze że podziałało
Roszpunka34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 15:48   #3341
mmarta24
Raczkowanie
 
Avatar mmarta24
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 30
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez jasicq Pokaż wiadomość
Dziewczyny, piękne macie te kolorki i zdobienia!

Ja tu jestem świeżutka i dopiero czekam na mój pierwszy zestaw do hybrydy... że wtorek powinien być

zamówiłam cały zestaw z Tiftona, bo nie wiem jeszcze co z czym można mieszać. głównie skusiłam się dlatego że mają też małe buteleczki. ale na paluszkach mam zrobiona Estetiq i bardzo dobrze się trzyma. 2gi tydzień bez ryski tylko odrost straszy.

czy myślicie że cały zestaw z Tiftona się sprawdzi? bo przeżywam strasznie.
Ja też przeżywam, bo wczoraj zamówiłam cały zestaw z Cosmetics Zone i tak się boję, że jednak będę musiała kupić tą bazę Gelish a to nie mało jak na mój budżet w tym momencie Mam nadzieję, że obie będziemy zadowolone
Naczytałam się na początku, że CZ są dobre później, że musi być ta baza i ja już nie wiem... Poszłam na żywioł może się opłaci
mmarta24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-10, 16:25   #3342
KissLexi
Raczkowanie
 
Avatar KissLexi
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 188
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez mmarta24 Pokaż wiadomość
Ja też przeżywam, bo wczoraj zamówiłam cały zestaw z Cosmetics Zone i tak się boję, że jednak będę musiała kupić tą bazę Gelish a to nie mało jak na mój budżet w tym momencie Mam nadzieję, że obie będziemy zadowolone
Naczytałam się na początku, że CZ są dobre później, że musi być ta baza i ja już nie wiem... Poszłam na żywioł może się opłaci
Jeśli będzie to Twój pierwszy zestaw hybrydowy, a wcześniej nie miałaś styczności z manicure hybrydowym... To na początek CZ będzie dla Ciebie idealny tani, wiec nie bedzie Ci go szkoda gdy będziesz np non stop zmieniać kolory pazurkow, albo gdy będziesz chciała wszystkim w koło robic pazurki ( ja tak miałam hehe) a potem jak już nabierzesz wprawy to spokojnie zainwestujesz w lepszej jakości produkty. Tak ze głowa do góry dla początkujących - do nauki taki zestaw jest w sam raz
KissLexi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 16:35   #3343
mmarta24
Raczkowanie
 
Avatar mmarta24
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 30
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez KissLexi Pokaż wiadomość
Jeśli będzie to Twój pierwszy zestaw hybrydowy, a wcześniej nie miałaś styczności z manicure hybrydowym... To na początek CZ będzie dla Ciebie idealny tani, wiec nie bedzie Ci go szkoda gdy będziesz np non stop zmieniać kolory pazurkow, albo gdy będziesz chciała wszystkim w koło robic pazurki ( ja tak miałam hehe) a potem jak już nabierzesz wprawy to spokojnie zainwestujesz w lepszej jakości produkty. Tak ze głowa do góry dla początkujących - do nauki taki zestaw jest w sam raz
Mam nadzieję, że da radę się utrzymać z 2 tygodnie i będzie błyszczał Trochę mnie uspokoiłaś dziękuję To właśnie mój pierwszy zestaw i do użytku osobistego najwyżej jakieś koleżanki i rodzina ale raczej nie klientki chociaż kto wie A jak z trwałością na basenie?
mmarta24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 16:43   #3344
martuskawr
Raczkowanie
 
Avatar martuskawr
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 380
Dot.: Lakiery hybrydowe

Kochane,jak myślicie warto zaryzykować i kupić na próbę jeden kolor z Sally Hansen po takiej dobrej cenie?
Widziałam że jedna z was nie była zadowolona ...
martuskawr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 16:53   #3345
bimbunia_
Raczkowanie
 
Avatar bimbunia_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 332
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez martuskawr Pokaż wiadomość
W TK maxx lakiery hybrydowe Sally Hansen 19,90
Dzięki za newsa! Dzisiaj popędziłam do TK max i kupiłam dwa kolory Sally Hansen. Będę testować!
bimbunia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 17:00   #3346
martuskawr
Raczkowanie
 
Avatar martuskawr
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 380
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez bimbunia_ Pokaż wiadomość
Dzięki za newsa! Dzisiaj popędziłam do TK max i kupiłam dwa kolory Sally Hansen. Będę testować!
Daj znać bo też chcę kupić a nie wiem czy nic się nie będzie dziać
martuskawr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 17:00   #3347
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Dajcie znac jak sie ten Sally Hansen sprawuje. Ciekawa jestem

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 17:04   #3348
KissLexi
Raczkowanie
 
Avatar KissLexi
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 188
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez mmarta24 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że da radę się utrzymać z 2 tygodnie i będzie błyszczał Trochę mnie uspokoiłaś dziękuję To właśnie mój pierwszy zestaw i do użytku osobistego najwyżej jakieś koleżanki i rodzina ale raczej nie klientki chociaż kto wie A jak z trwałością na basenie?
To teraz Cię zmartwie...
Jeśli często chodzisz na basen to dwa tygodnie raczej nie wytrzyma bo ja też non stop moczę łapki i u mnie na bazie CZ trzyma max tydzień.
Z blyszczeniem też nie jest rewelacyjnie... Przez pierwsze kilka dni, nie powiem jest nawet ok. Ale tylko wtedy jak nic nie robisz.(nie sprzątasz, nie gotujesz itp)

---------- Dopisano o 18:04 ---------- Poprzedni post napisano o 18:04 ----------

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Dajcie znac jak sie ten Sally Hansen sprawuje. Ciekawa jestem

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Też jestem bardzo ciekawa
KissLexi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 17:11   #3349
bimbunia_
Raczkowanie
 
Avatar bimbunia_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 332
Dot.: Lakiery hybrydowe

zrobię Sally Hansen jeszcze dziś
bimbunia_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-10, 17:13   #3350
mmarta24
Raczkowanie
 
Avatar mmarta24
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 30
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez KissLexi Pokaż wiadomość
To teraz Cię zmartwie...
Jeśli często chodzisz na basen to dwa tygodnie raczej nie wytrzyma bo ja też non stop moczę łapki i u mnie na bazie CZ trzyma max tydzień.
Z blyszczeniem też nie jest rewelacyjnie... Przez pierwsze kilka dni, nie powiem jest nawet ok. Ale tylko wtedy jak nic nie robisz.(nie sprzątasz, nie gotujesz itp)

---------- Dopisano o 18:04 ---------- Poprzedni post napisano o 18:04 ----------



Też jestem bardzo ciekawa

Raz w tygodniu na basen chodzę ale raczej w domu bardzo dużo nie robię a jak kontakty z wodą to w rękawiczkach bo nienawidzę jak mi paznokcie miękną pod wpływem wody. Kurczę mam nadzieję, że jakoś się u mnie utrzymają i że od razu ta baza potrzebna nie będzie
mmarta24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 17:13   #3351
martuskawr
Raczkowanie
 
Avatar martuskawr
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 380
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez bimbunia_ Pokaż wiadomość
zrobię Sally Hansen jeszcze dziś
Oooo to tym bardziej czekam
A z ciekawości jaką masz bazę?
martuskawr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 17:20   #3352
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

W rekawiczkach tez jest wilgoc. U mnie poki co rewelacyjnie sprawdza sie metoda baza gelish puder akrylowy i znowu baza. Twarde jak glaz i nic zlego sie nie dzieje
Jutro wybieram sie stacjonarnie do indigo. Musze przemyslec ile kasy wziac ze soba zeby nie poplynac

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 17:25   #3353
bimbunia_
Raczkowanie
 
Avatar bimbunia_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 332
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez martuskawr Pokaż wiadomość
Oooo to tym bardziej czekam
A z ciekawości jaką masz bazę?
Rzecz jasna Gelish
bimbunia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 17:28   #3354
martuskawr
Raczkowanie
 
Avatar martuskawr
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 380
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez bimbunia_ Pokaż wiadomość
Rzecz jasna Gelish
A to dobrze,ja akurat też więc będę wiedziała na 100 % czy brać czy nie
martuskawr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 17:32   #3355
ca75b1a994c72511de9398dcc1bac32c3cda4974_637c113c5dc97
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 13
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
W rekawiczkach tez jest wilgoc. U mnie poki co rewelacyjnie sprawdza sie metoda baza gelish puder akrylowy i znowu baza. Twarde jak glaz i nic zlego sie nie dzieje
Jutro wybieram sie stacjonarnie do indigo. Musze przemyslec ile kasy wziac ze soba zeby nie poplynac
A nie masz problemu ze ściąganiem? Ja tak potraktowalam jednego paznokcia i ciężko to było odmoczyc:/
Ale utwardzenie super, uratowałam pazurek przed złamaniem
ca75b1a994c72511de9398dcc1bac32c3cda4974_637c113c5dc97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 17:37   #3356
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Lakiery hybrydowe

hej

moje hybrydki naprawdę lekko nie mają jeden synciu zygał do 2 w nocy co 15 minut a drugi po 2 ale jednorazowo - łóżko piętrowe czyściłam, materace, dywan, kołdry chłopaki dziś już ok a ja ledwo zipię.... pociesza mnie fakt, że pazurki nie ucierpiały
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 17:43   #3357
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

[1=ca75b1a994c72511de9398d cc1bac32c3cda4974_637c113 c5dc97;45525947]A nie masz problemu ze ściąganiem? Ja tak potraktowalam jednego paznokcia i ciężko to było odmoczyc:/
Ale utwardzenie super, uratowałam pazurek przed złamaniem[/QUOTE]

Jeszcze nie probowalam ich zdjac

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 07:25   #3358
godblessyou
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 181
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez mmarta24 Pokaż wiadomość
Raz w tygodniu na basen chodzę ale raczej w domu bardzo dużo nie robię a jak kontakty z wodą to w rękawiczkach bo nienawidzę jak mi paznokcie miękną pod wpływem wody. Kurczę mam nadzieję, że jakoś się u mnie utrzymają i że od razu ta baza potrzebna nie będzie

To może ja Cię uspokoję , co prawda na basen nie chodzę, ale sprzątam i zmywam bez rękawiczek i ich lakier zmieniam co 12-14 dni i nic mi nie odchodzi, sporo też zależy od płytki paznokcia, ja mam stosunkowo krótkie paznokcie - może dlatego u mnie wszystko jest ok
godblessyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 08:52   #3359
programista90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2
Dot.: Lakiery hybrydowe

Hej, a jak wygladaja ceny takich lakierow? Zastanawiam sie ile to kosztuje i ile moja zona wydaje mojej pensji na takie.. lakiery..
__________________
Jestem programisto i tworze programy typu dgcs a specjalizuje sie w produkcji specjalnego..program do faktur

Edytowane przez programista90
Czas edycji: 2014-03-18 o 07:55
programista90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 09:29   #3360
alttari
Rozeznanie
 
Avatar alttari
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 656
Dot.: Lakiery hybrydowe

Napisze tak im mniej mężczyzna wie tym jest zdrowszy.
__________________
już 20 kg mniej do celu jeszcze 14
alttari jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-01 12:36:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:10.