Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-10, 19:40   #3661
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Dziewczynki, mam pytanie o dobry i naturalny płyn micelarny. W dobrej cenie P&R już znam.
Mnie ciekawi ten micel Sylveco, a polecić mogę Alphanova bebe, bo miałam go dawno, a jeszcze nic lepszego mi się nie trafiło od niego
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 20:13   #3662
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Mnie ciekawi ten micel Sylveco, a polecić mogę Alphanova bebe, bo miałam go dawno, a jeszcze nic lepszego mi się nie trafiło od niego
Czytam właśnie o nim opinie w sieci i bardzo mnie zaciekawił. Tym bardziej, że często rzeczy polecane przez Ciebie, służą także mojej skórze
Cena jak za 500 ml, do przeżycia
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 20:37   #3663
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Czytam właśnie o nim opinie w sieci i bardzo mnie zaciekawił. Tym bardziej, że często rzeczy polecane przez Ciebie, służą także mojej skórze
Cena jak za 500 ml, do przeżycia
Najtaniej widziałam na blizejciebie pl ale nie znam, patrzyłam na opinie o tym sklepie i są niezłe, ale nie 100%. W każdym razie cena naprawdę konkurencyjna. Stacjonarnie ten micel można kupić w sklepach dla dzieci Smyk, tylko tam jest drożej.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 20:41   #3664
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Najtaniej widziałam na blizejciebie pl ale nie znam, patrzyłam na opinie o tym sklepie i są niezłe, ale nie 100%. W każdym razie cena naprawdę konkurencyjna. Stacjonarnie ten micel można kupić w sklepach dla dzieci Smyk, tylko tam jest drożej.
Dziękuję! Czytam właśnie KWC, w Twoją opinię i wiem, że "chcem"
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.

Edytowane przez natkaa
Czas edycji: 2014-07-10 o 20:45
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 20:45   #3665
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Dziękuję! Czytam właśnie KWC, w Twoją opinię i wiem, że "chcem"
Ja bym chciała dla syna wszystko tej marki, mają np też mleczko do mycia, strasznie mnie kusi, składy wyglądają bardzo dobrze w kontekście dziecięcej skóry.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 21:14   #3666
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Z polecenia Korah też kupiłam micel Alphanova i polecam!
Mam go już na wykończeniu i chyba nie będę szukała czegoś nowego.
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 23:04   #3667
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Z polecenia Korah też kupiłam micel Alphanova i polecam!
Mam go już na wykończeniu i chyba nie będę szukała czegoś nowego.
Już jest na mojej wish liście Przekonałyście mnie Dziewczynki do końca Czekam tylko jak wykończę mało naturalną Biodermę.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-11, 01:04   #3668
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Już jest na mojej wish liście Przekonałyście mnie Dziewczynki do końca Czekam tylko jak wykończę mało naturalną Biodermę.
Też go miałam, ale z tego, co pamiętam, miał bardzo intensywny, taki "dziecięcy" zapach i nie do końca radził sobie z moim tuszem (Gosh zielony), a po mocniejszym potarciu powieki były podrażnione (ale zostawiłam sobie butelkę po nim, bo ma fajny dozownik- pompkę) Kupiłam potem So Bio nagietkowy i byłam zachwycona, a teraz mam ich aloesowy, ale chyba wrócę do nagietkowego jednak, chociaż kusi mnie, żeby kupić jeszcze raz ten http://www.matique.pl/pl/abellie-org...onik_1171.html, który jest właściwie tonikiem, ale trochę się pieni, jak micel (mnie to nie przeszkadza), i za to pięknie pachnie neroli

A propos jeszcze tuszu- kończy mi się właśnie i nie wiem, czy się nie skuszę na 100% Pure (Sylwiusaka - cudnie wyglądają rzęsy po nim )
Natomiast jeśli chodzi o rogowacenie okołomieszkowe, to na mnie działa balsam Pai z wiciokrzewem, który ma naturalną alantoinę, a ona fajnie łagodzi podrażnioną, suchą skórę. Balsam do ciała z tym składnikiem ma jeszcze Lulu & Boo, ale jeszcze go nie miałam (on chyba jest z tych tłuściochów bardziej )

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2014-07-11 o 08:46
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 09:03   #3669
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;47254008]Też go miałam, ale z tego, co pamiętam, miał bardzo intensywny, taki "dziecięcy" zapach i nie do końca radził sobie z moim tuszem (Gosh zielony), a po mocniejszym potarciu powieki były podrażnione (ale zostawiłam sobie butelkę po nim, bo ma fajny dozownik- pompkę) Kupiłam potem So Bio nagietkowy i byłam zachwycona, a teraz mam ich aloesowy, ale chyba wrócę do nagietkowego jednak, chociaż kusi mnie, żeby kupić jeszcze raz ten http://www.matique.pl/pl/abellie-org...onik_1171.html, który jest właściwie tonikiem, ale trochę się pieni, jak micel (mnie to nie przeszkadza), i za to pięknie pachnie neroli [/QUOTE]

Piszesz o tym micelu Alphanova? Nie pamiętam, że go kupowałaś, chyba nie wspominałaś . U mnie on właśnie świetnie zmywał Gosha, ale moim zdaniem Gosh jest bardzo łatwy w zmywaniu tak czy siak w porównaniu z innymi tuszami.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 09:29   #3670
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Piszesz o tym micelu Alphanova? Nie pamiętam, że go kupowałaś, chyba nie wspominałaś . U mnie on właśnie świetnie zmywał Gosha, ale moim zdaniem Gosh jest bardzo łatwy w zmywaniu tak czy siak w porównaniu z innymi tuszami.
Miałam go już dość dawno Polowałam na duże opakowanie ze względu na tą pompkę no i sprawdza się super , ale ten zapach mnie strasznie męczył i nie mogłam się doczekać końca
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 10:31   #3671
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;47255598]Miałam go już dość dawno Polowałam na duże opakowanie ze względu na tą pompkę no i sprawdza się super , ale ten zapach mnie strasznie męczył i nie mogłam się doczekać końca [/QUOTE]

Ja wręcz odwrotne mam odczucia, będę go bronić, jak lew Zapach dla mnie jest bardzo przyjemny i delikatny i nie miałam jeszcze tak łagodnego micela, chociaż na pewno są lepsze od niego, ale też droższe, a z micelem so bio u mnie było tak, że mnie bardzo podrażniał w pewnych momentach, z resztą sama wiesz, bo pisałyśmy o tym. So bio na pewno lepiej sobie radzi z makijażem, niestety kosztem podrażnień i lepienia się .

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2014-07-11 o 10:33
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-11, 10:55   #3672
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Ja na szczęście tuszu nie planuję nim zmywać, od tego mam swego Coslysa kochanego
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 13:14   #3673
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Dotarła do mnie paczka z Shiny Boxem Vip, którego wygrałam niedawno w konkursie, śłiczne pudełeczko, a w nim m.in. Peeling solny z masłem shea do ciała Organique wersja kokosowa , Pomadka peelingująca Sylveco , Beauty blender, Mosquiterum spray odstraszający komary ( podobno zdrowy, bez alko i deet) oraz bon 50 zł do Bingo Spa (chyba sobie zamówię u nich kolagen)

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Ja na szczęście tuszu nie planuję nim zmywać, od tego mam swego Coslysa kochanego
Tego Coslysa mam na liście, na pewno wypróbuję, tylko muszę utrafić.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2014-07-11 o 13:15
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 14:59   #3674
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dotarła do mnie paczka z Shiny Boxem Vip, którego wygrałam niedawno w konkursie, śłiczne pudełeczko, a w nim m.in. Peeling solny z masłem shea do ciała Organique wersja kokosowa , Pomadka peelingująca Sylveco , Beauty blender, Mosquiterum spray odstraszający komary ( podobno zdrowy, bez alko i deet) oraz bon 50 zł do Bingo Spa (chyba sobie zamówię u nich kolagen)
same cudności
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 16:06   #3675
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dotarła do mnie paczka z Shiny Boxem Vip, którego wygrałam niedawno w konkursie, śłiczne pudełeczko, a w nim m.in. Peeling solny z masłem shea do ciała Organique wersja kokosowa , Pomadka peelingująca Sylveco , Beauty blender, Mosquiterum spray odstraszający komary ( podobno zdrowy, bez alko i deet) oraz bon 50 zł do Bingo Spa (chyba sobie zamówię u nich kolagen)



Tego Coslysa mam na liście, na pewno wypróbuję, tylko muszę utrafić.
Gratulejszyn
Lubię tą pomadkę od sylveco. Może nie jest mistrzem w peelingu, ale wspaniale odżywia, no i ta cena.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 18:35   #3676
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
same cudności


Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Gratulejszyn
Lubię tą pomadkę od sylveco. Może nie jest mistrzem w peelingu, ale wspaniale odżywia, no i ta cena.
I ten zapach Jak marcepanki, których nie mogę jeść
Co do działania nie spodziewam się cudów, bo już mnie Sylveco tak przyzwyczaiło, żeby nie liczyć na nie wiadomo co, ale żeby nie wysuszała, to na pewno się polubimy.

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------

Miałyście może ten olej arganowy firmy Efas? Warto?? Tzn cenowo jest aż podejrzany i nie wiem, czy nie jest jakiś "wyjałowiony" zbytnio
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 19:27   #3677
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;47254008]Też go miałam, ale z tego, co pamiętam, miał bardzo intensywny, taki "dziecięcy" zapach i nie do końca radził sobie z moim tuszem (Gosh zielony), a po mocniejszym potarciu powieki były podrażnione (ale zostawiłam sobie butelkę po nim, bo ma fajny dozownik- pompkę) Kupiłam potem So Bio nagietkowy i byłam zachwycona, a teraz mam ich aloesowy, ale chyba wrócę do nagietkowego jednak, chociaż kusi mnie, żeby kupić jeszcze raz ten http://www.matique.pl/pl/abellie-org...onik_1171.html, który jest właściwie tonikiem, ale trochę się pieni, jak micel (mnie to nie przeszkadza), i za to pięknie pachnie neroli

A propos jeszcze tuszu- kończy mi się właśnie i nie wiem, czy się nie skuszę na 100% Pure (Sylwiusaka - cudnie wyglądają rzęsy po nim )
Natomiast jeśli chodzi o rogowacenie okołomieszkowe, to na mnie działa balsam Pai z wiciokrzewem, który ma naturalną alantoinę, a ona fajnie łagodzi podrażnioną, suchą skórę. Balsam do ciała z tym składnikiem ma jeszcze Lulu & Boo, ale jeszcze go nie miałam (on chyba jest z tych tłuściochów bardziej )[/QUOTE]

Ja nie namawiam , ale warto go wziąć pod uwagę.
Myślę, że można uzyskać jeszcze bardziej podkreślone rzęsy (u mnie po trzeciej warstwie rzęsy trochę zaczęły się sklejać, ale trzeba liczyć się z tym, że ja nie mam super zdolności do makijażu), a i zdjęcia nie pokazują dobrze efektu.
Ale pamiętam też, że jedna z dziewczyn (Promolcia?) nie była zadowolona z tego tuszu, chyba kruszył się u niej mocno.

A jak się u Ciebie Gosh sprawuje? Widziałam niedawno właśnie ten zielony w drogerii, korciło mnie żeby kupić, ale przecież na odwyku jestem i wyszłam tylko z jednym malutkim mydełkiem.

Dzięki za info.

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dotarła do mnie paczka z Shiny Boxem Vip, którego wygrałam niedawno w konkursie, śłiczne pudełeczko, a w nim m.in. Peeling solny z masłem shea do ciała Organique wersja kokosowa , Pomadka peelingująca Sylveco , Beauty blender, Mosquiterum spray odstraszający komary ( podobno zdrowy, bez alko i deet) oraz bon 50 zł do Bingo Spa (chyba sobie zamówię u nich kolagen)
Szczęściara z Ciebie.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 20:12   #3678
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Muszę szybko zużywać zapasy, bo mam ochotę na tą pomadkę Sylvecco, skoro pachnie marcypanami oraz na nowości z Maurelii: maskę do włosów i wodę z rozmarunu
http://maurelii.pl/pl/p/Regenerujaca...-BIO-150ml/174
http://maurelii.pl/pl/p/Woda-kwiatow...ynu-200-ml/173
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 20:24   #3679
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Ja nie namawiam , ale warto go wziąć pod uwagę.
Myślę, że można uzyskać jeszcze bardziej podkreślone rzęsy (u mnie po trzeciej warstwie rzęsy trochę zaczęły się sklejać, ale trzeba liczyć się z tym, że ja nie mam super zdolności do makijażu), a i zdjęcia nie pokazują dobrze efektu.
Ale pamiętam też, że jedna z dziewczyn (Promolcia?) nie była zadowolona z tego tuszu, chyba kruszył się u niej mocno.

A jak się u Ciebie Gosh sprawuje? Widziałam niedawno właśnie ten zielony w drogerii, korciło mnie żeby kupić, ale przecież na odwyku jestem i wyszłam tylko z jednym malutkim mydełkiem.

Dzięki za info.



Szczęściara z Ciebie.
Rozważam jeszcze zakup , a Gosh to już mój któryś z kolei i jestem w miarę zadowolona, ale ten się kończy i może dlatego trochę jest za suchy i osypuje się ; ja jestem strasznie zniechęcona do naturalnych maskar- miałam ich sporo i nie sprawdziła się żadna, zwłaszcza przy dużej wilgotności powietrza i upale; Gosh wypada tutaj jednak najlepiej
Z tym wiciokrzewem to moja pomyłka- sorry; chodziło mi oczywiście o żywokost (comfrey)
To jesteś dzielna bardzo- ja też niby na odwyku, a z TK Maxxx-a wyszłam z trzema torbami ; na swoje usprawiedliwienie mam jedynie to, że obkupiłam także męża i psa
Korah, moje gratulacje

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2014-07-11 o 20:31
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-11, 21:10   #3680
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Muszę szybko zużywać zapasy, bo mam ochotę na tą pomadkę Sylvecco, skoro pachnie marcypanami oraz na nowości z Maurelii: maskę do włosów i wodę z rozmarunu
http://maurelii.pl/pl/p/Regenerujaca...-BIO-150ml/174
http://maurelii.pl/pl/p/Woda-kwiatow...ynu-200-ml/173
Właśnie ją testuję i chyba się zakocham Mmm, miodkowa taka, rozpływa się konsystencją, ale jednak tłusta i chyba będzie się długo utrzymywać na powierzchni ust Peelinguje moim zdaniem przyzwoicie, tylko trzeba dłużej pocierać, a wtedy wiadomo, szybciej się zużyje. Kurczę, na ten moment bardzo zmiękczyła usta i co najlepsze, jest słodka w smaku Moim zdaniem zupełnie inna od wersji brzozowej, lepsza tez od Alterry, bo nie tylko tłuści, ale też nawilża

Czytałam przed chwilą u Ciebie na blogu o tej wodzie chabrowej, mam słabość do tych kwiatów, jak byłam mała i miałam chore oczy, albo podrażnione, to mama mi parzyła z chabrów napar i przykładała.


Dzięki dziewczyny

.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 22:04   #3681
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Korah, ale śliczności, pikne!
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-12, 14:14   #3682
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Korah, ale śliczności, pikne!


Dostałam takie info od Gaj-oliwny.pl

Serdecznie zapraszamy na warsztaty dotyczące naturalnej pielęgnacji mamy i dziecka oraz warsztaty wyrobu naturalnych mydeł glicerynowych, które odbędą się 17 lipca w Krakowie.
Warsztaty poprowadzi właścicielka sklepu Gaj Oliwny.
Szczegóły i zapisy znajdują się na stronie: www.rodzinek.pl


Z tego co wyczytałam 50 zł za 1,5 godziny rodzic z dzieckiem lub dwójką.



Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-15, 12:46   #3683
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Melduję, że zakupiłam micel Alphanova Nie mogę się go doczekać!
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 10:35   #3684
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

na iherbie do konca miesiaca wysylka free dla zamowien powyzej 40$
a na pacie nowosci min krem z filtrem oraz balsam brazujaco rozswietlajacy ala rajstopy w spray mam kod na 20% jakby ktos cos chcial to bede niebawem organizowac zamowienie
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 17:48   #3685
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Effa, ja pewnie będę chętna
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 18:00   #3686
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Effa, ja pewnie będę chętna
ok to zacznij juz sie zastanawiac, zebys zdazyla z wyborem ja czekam az te nowosci wrzuca w promocje, zeby wyszlo jeszcze taniej takze sie nie spieszy
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 18:03   #3687
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Tym razem zdążę!
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 18:25   #3688
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Tym razem zdążę!
trzymam za slowo taka pustka tu na watku, ze az strach zagladac
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 19:03   #3689
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Effcia a masz to dodatkowe 20% do swoich 20%, czy tylko to stałe ?
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 19:54   #3690
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Melduję, że zakupiłam micel Alphanova Nie mogę się go doczekać!
Oby Ci dobrze służył, a tylko micel? Co tam jeszcze wyszarpałaś ?

Ja czekam na paczkę z Iwos. Normalnie już bym się piekliła, bo wysłali ją kurierem48 i właśnie mija te 48 godzin. Z resztą nie pierwszy raz takie akcje mam z tym kurierem, ale że to iwos, to potulnie i grzecznie zaczekam

Wklejam zakupy i wygrane z ostatnich tygodni:

Opinię o pomadce z peelingiem podtrzymuję, jest boska, naprawdę udana

A to mleko mi się z rozpędu wstrzeliło w kadr chyba

I bardzo dziękuję kochanej Beeets za odstąpienie Maurelii II. Cała butla


.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1040607.jpg (78,0 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040670.jpg (116,2 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040682.jpg (48,2 KB, 36 załadowań)

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2014-07-17 o 20:00
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-18 18:55:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:56.