Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-18, 21:17   #4141
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Sprawdź z którego Ty i Twój TŻ roku macie flaszki . Wiele zapachów przeszło reformulacje w tym One Milion na 100% bo ostatnio dla kolegi szukałam i też kupił w e-glamour i odsyłał bo nowa wersja różni się znacząco od starej. Każdy producent tak ,,ulepsza'' te zapachy, że mogą się różnić nawet od partii.
Podejrzewam, ze te reformulacje beda czestsze UE zakazala albo kazala zmniejszyc ilosc jakiegostam skadnika co uczula i pewnie te zapachy, co jeszcze nie zostaly zmienione wnet bedzie czekala reformulacja
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-18, 21:32   #4142
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Sprawdź z którego Ty i Twój TŻ roku macie flaszki . Wiele zapachów przeszło reformulacje w tym One Milion na 100% bo ostatnio dla kolegi szukałam i też kupił w e-glamour i odsyłał bo nowa wersja różni się znacząco od starej. Każdy producent tak ,,ulepsza'' te zapachy, że mogą się różnić nawet od partii.
Ok, dzięki za cynk
Musze przyznac ze zachwycil mnie tusz collistarnart design. Jedyny, ktory utrzymuje sie na rzęsach w takim samym stanie od rana, a u mnie ciezko z podkreceniem. W dodatku pogrubia i rozdziela, szczota tez super. Mysle ze skusze sie na pelnowymiarowe opakowanie jak skoncze moje zapasy tuszowe . Aczkolwiek tak mam ze miniatury tuszy mi sie osypuja
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-18, 21:41   #4143
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

swietne to https://www.youtube.com/watch?v=NYhxaZXXwsg
pierwszy komentarz dobry
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-18, 22:02   #4144
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Siostro . Ja mam 9 Lolek i też się boję o nią, czasami myślę, że za mało no ale kurde ileż można . Ja bym chciała zrobić zapas Feve Delicieuse ale 1400 zł za flaszkę to ja nie dam
9? A ja nie mogę zużyć jednego flakonu perfum - 1/3 i już mam dość i chcę nowości!
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-18, 22:05   #4145
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Moja wplata jeszcze nie zaksiegowana jak tego jutro nie wysla to sie porzne jak bede musiala czekac do poniedzialku na paczke A zamowilam we wtorek.. Niecierpie takiego czekania w niesoknczonosc... Czemu ja nie widzialam opcji "za pobraniem" na stronie Mialam same opcje: karta kredytowa, przelew i paypal chyba i tyle,,, Juz wyszlam z wprawy zamawiania
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-18, 22:09   #4146
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

promo miniatura w e-glamour do zakupu
http://www.e-glamour.pl/Promocja-Swi...Pozo-Halloween
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-18, 22:13   #4147
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
promo miniatura w e-glamour do zakupu
http://www.e-glamour.pl/Promocja-Swi...Pozo-Halloween
Właśnie miałam pisać! Fajna akcja tylko szkoda, że taka marna ta miniatura
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-18, 22:13   #4148
dama_z_szynszylem
Raczkowanie
 
Avatar dama_z_szynszylem
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Alwernia/ Tarnów
Wiadomości: 166
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Siostro . Ja mam 9 Lolek i też się boję o nią, czasami myślę, że za mało no ale kurde ileż można . Ja bym chciała zrobić zapas Feve Delicieuse ale 1400 zł za flaszkę to ja nie dam
Musisz naprawdę kochać te perfumy
dama_z_szynszylem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-18, 22:14   #4149
ally21
Rozeznanie
 
Avatar ally21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 615
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

W EL nowy mini zestaw.
ally21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-18, 22:18   #4150
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Właśnie sie przekonałam, że kłamstwo ma krótkie nóżki i oszukiwanie męża nie wychodzi na dobre... znaczy się nie zawsze
Całe popołudnie czekałam na paczkę z S. z bazą Burberry i co ?? i kurier PP przyniósł ją o 20:05 tuż po powrocie męża z pracy
I znowu musiałam ściemnić, że to tylko waciki (których pełna łazienka) i próbki męskie, bo przecież szuka nowego zapachu Jak to dobrze, że synuś mój nie otworzył pudełka przede mną i że opłaciłam paczkę z góry, a nie przy odbiorze
I teraz, ja biedna, nie moge nawet se pooglądać mojego nowego nabytku ani się nim pocieszyć ech, ta konspiracja..

O rety Wiosenko , jakbym czytała wyznania klona mojej siostry

Nie martw się wiele lasek oszczędza TZów przed zawałem( ja zamawiam do pracy w większości) zalando do domu..ale kosmetyków mam furę i w domu kolejne pudła.. mogłbyby wywołać burzę
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-18, 22:28   #4151
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Moja wplata jeszcze nie zaksiegowana jak tego jutro nie wysla to sie porzne jak bede musiala czekac do poniedzialku na paczke A zamowilam we wtorek.. Niecierpie takiego czekania w niesoknczonosc... Czemu ja nie widzialam opcji "za pobraniem" na stronie Mialam same opcje: karta kredytowa, przelew i paypal chyba i tyle,,, Juz wyszlam z wprawy zamawiania
Nie martw się, powinni jutro zaksięgować Twoją wpłatę i wysłać
Zawsze jak płacę przelewem to D. ma dzień opóźnienia tzn. jak robię przelew do innego banku to księgowany jest na następny dzień roboczy, a w D. dzień później
__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-18, 22:35   #4152
katerineczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 210
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
PIĘKNOŚCI

---------- Dopisano o 07:20 ---------- Poprzedni post napisano o 07:18 ----------


Ja też zawsze używam bazy pod cienie- inaczej się "rolują"
Dziękuję
katerineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-18, 22:35   #4153
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
9? A ja nie mogę zużyć jednego flakonu perfum - 1/3 i już mam dość i chcę nowości!
Oj tam oj tam
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-18, 22:37   #4154
katerineczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 210
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
śliczności ja się jeszcze nie nacieszyłam kufrem nie mam czasu może dziś wieczorem uda mi się trochę poprzytulać z tymi skarbami

---------- Dopisano o 07:37 ---------- Poprzedni post napisano o 07:35 ----------

W D. ten kremik Estee wchodzi do mini zestawów po 39zł ale niestety nie ma zniżki ja odpuszczam, choć trochę kusi
u

Dziękuję i jak poprzytulalas?
katerineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-18, 22:39   #4155
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość
Nie martw się, powinni jutro zaksięgować Twoją wpłatę i wysłać
Zawsze jak płacę przelewem to D. ma dzień opóźnienia tzn. jak robię przelew do innego banku to księgowany jest na następny dzień roboczy, a w D. dzień później
Dziekuje za pocieszenie Kochana 😚 oby jutro wysłali...
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-18, 22:44   #4156
katerineczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 210
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
cukiereczki. Używałaś już paletki i brązero-rozświetlacza?

---------- Dopisano o 08:01 ---------- Poprzedni post napisano o 07:59 ----------



dziękuję. Mi głównie zależy na tym na blizny, a obawiam się czy to działa czy tak samo jak maści apteczne za 40 zł
Sprawdziłam jak są cienie napigmentowane i są całkiem ok. Niektóre kolorki są moje niektóre mniej. Jest ładny odcien matowej śliwki i to jedt mój kolor właśnie. Rozświetlacz trochę za bardzo pyli, ciemny jest myślę że do bardzo jasnej karnacji nieodpowiedni (ja takiej nie mam więc ok). Blyszczyki są cudne pięknie pachną i tak jak napisała Maarthusia są gęste i jakby takie zelowo kremowe. Piękny jest odcien pomadki tej f uchsia. To też mój kolor. Myślę że najsłabszym ogniwem jedt ten rozświetlacz wlasnie
katerineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-18, 22:51   #4157
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
O rety Wiosenko , jakbym czytała wyznania klona mojej siostry

Nie martw się wiele lasek oszczędza TZów przed zawałem( ja zamawiam do pracy w większości) zalando do domu..ale kosmetyków mam furę i w domu kolejne pudła.. mogłbyby wywołać burzę

Kochana, dzięki Ci za te słowa Jak to dobrze wiedzieć, że nie jestem sama
Ja biedna wszystko do domu muszę zamawiać, bo w domu pracuję Jedyny plus taki, że TŻ wraca o 20... ale kurier jak widać czasem i po 20 wpadnie z paczką obym więcej nie musiała ściemniać..
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-18, 22:56   #4158
katerineczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 210
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Witajcie
Myślałam, że dzisiaj rano wiatr mnie poniesie - tak wiało...

katerineczko ależ piękny ten kufer błyszczyki ładne kolory mają

Nie powiem, zamówienie mini zestawu EL też mnie kusi, ale... tyle tuszy czeka w kolejce
Dziękuję błyszczyki są naprawdę super

---------- Dopisano o 23:56 ---------- Poprzedni post napisano o 23:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Jaki piękny kuferek Mi chłopak wczoraj powiedział, że kupi mi na mikołajki to, co tak bardzo chciałam, czyli ten kuferek w stacjonarnej Sephorze, a tam już go nie ma! Ale sobie wspomniał
Dziekuje Podpowiedz chłopakowi ze wciąż kuferki są dostępne online
katerineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-18, 23:42   #4159
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez katerineczka Pokaż wiadomość
Sprawdziłam jak są cienie napigmentowane i są całkiem ok. Niektóre kolorki są moje niektóre mniej. Jest ładny odcien matowej śliwki i to jedt mój kolor właśnie. Rozświetlacz trochę za bardzo pyli, ciemny jest myślę że do bardzo jasnej karnacji nieodpowiedni (ja takiej nie mam więc ok). Blyszczyki są cudne pięknie pachną i tak jak napisała Maarthusia są gęste i jakby takie zelowo kremowe. Piękny jest odcien pomadki tej f uchsia. To też mój kolor. Myślę że najsłabszym ogniwem jedt ten rozświetlacz wlasnie
O bardzo dziękuję za odpowiedź moje jeszcze przechodzą kwarantannę i nie mam jak ich sprawdzić ich błyszczyki bardzo lubię choć wolę pomadki. Dzisiaj nabyłam tą ich nową szminkę w płynie i pierwsze wrażenia pozytywne, na szczęście większość kolorów jest ciepła a wolę chłodne odcienie. Uspokoiłaś mnie z paletą cieni, bo bałam się że będzie lipa. Rozświetlacz w razie czego oddam siostrze

---------- Dopisano o 00:39 ---------- Poprzedni post napisano o 00:38 ----------

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziekuje za pocieszenie Kochana 😚 oby jutro wysłali...
Na pewno wyślą

---------- Dopisano o 00:42 ---------- Poprzedni post napisano o 00:39 ----------

Cytat:
Napisane przez ally21 Pokaż wiadomość
W EL nowy mini zestaw.
Szkoda, że pianka nie jest większa.

Ten zestaw bym przytuliła http://m.esteelauder.pl/product/1432...rrecting-Creme
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-19, 04:52   #4160
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez katerineczka Pokaż wiadomość
Sprawdziłam jak są cienie napigmentowane i są całkiem ok. Niektóre kolorki są moje niektóre mniej. Jest ładny odcien matowej śliwki i to jedt mój kolor właśnie. Rozświetlacz trochę za bardzo pyli, ciemny jest myślę że do bardzo jasnej karnacji nieodpowiedni (ja takiej nie mam więc ok). Blyszczyki są cudne pięknie pachną i tak jak napisała Maarthusia są gęste i jakby takie zelowo kremowe. Piękny jest odcien pomadki tej f uchsia. To też mój kolor. Myślę że najsłabszym ogniwem jedt ten rozświetlacz wlasnie
Moim zdaniem ten rozświetlacz to raczej rozświetlający róż. Estee chyba też to tak rozumie, bo na dołączonej ulotce jest napaćkany na połowie twarzy .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-19, 06:21   #4161
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

nadrobiłam od wczoraj od 16 rąbnęłyście 5 stron ciężko nadążyć

---------- Dopisano o 07:21 ---------- Poprzedni post napisano o 07:21 ----------

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Moja wplata jeszcze nie zaksiegowana jak tego jutro nie wysla to sie porzne jak bede musiala czekac do poniedzialku na paczke A zamowilam we wtorek.. Niecierpie takiego czekania w niesoknczonosc... Czemu ja nie widzialam opcji "za pobraniem" na stronie Mialam same opcje: karta kredytowa, przelew i paypal chyba i tyle,,, Juz wyszlam z wprawy zamawiania
oooo na pewno dzisiaj zaksięgują i wyślą jutro będzie u Ciebie i w weekend bedziesz się cieszyć zakupami
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-19, 06:28   #4162
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez katerineczka Pokaż wiadomość
u

Dziękuję i jak poprzytulalas?
tak dziś pomalowałam się cieniami i różem z paletki z kufra i jestem zachwycona cudnie się nakładają i mają piękne kolorki na pewno będę używać wszystkich, łącznie z fioletem róże trochę ciężko się nakłada, bo są dość wąskie, a ja mam wielgachny pędzel ale i tak dla mnie - rewelacja jestem bardzo szczęśliwa, że zdecydowałam się na ten kufer

---------- Dopisano o 07:28 ---------- Poprzedni post napisano o 07:25 ----------

Cytat:
Napisane przez katerineczka Pokaż wiadomość
Sprawdziłam jak są cienie napigmentowane i są całkiem ok. Niektóre kolorki są moje niektóre mniej. Jest ładny odcien matowej śliwki i to jedt mój kolor właśnie. Rozświetlacz trochę za bardzo pyli, ciemny jest myślę że do bardzo jasnej karnacji nieodpowiedni (ja takiej nie mam więc ok). Blyszczyki są cudne pięknie pachną i tak jak napisała Maarthusia są gęste i jakby takie zelowo kremowe. Piękny jest odcien pomadki tej f uchsia. To też mój kolor. Myślę że najsłabszym ogniwem jedt ten rozświetlacz wlasnie
Rozświetlacza jeszcze nie używałam, ale dla mnie to taki różo-bronzer myślę, że będę z niego zadowolona latem
Błyszczyki są cudowne wczoraj jak macałam szminy to ta fuksja bardzo mi się spodobała choć ja raczej wole jasne usta ale kiedyś sobie zaszaleję szminkę Rose Tea dam mamie, bo lubi takie odcienie
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-19, 06:29   #4163
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Dzień dobry

Kupiłam wczoraj serum diora one essential na truskawie i mam nadzieję że będzie ok, mimo że na paula's choice ma badziewną opinię... BTW jak któraś z Was lubi radzę zerknąć na tru.
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-19, 06:30   #4164
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

Świetne zamówienie Mogłam zgapić, bo TŻ się ostatnio zachwycał LVEB
Mój tż też uwielbia
Już nie zgapisz, bo ostatni taki zestaw capnęłam.

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
promo miniatura w e-glamour do zakupu
http://www.e-glamour.pl/Promocja-Swi...Pozo-Halloween
Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Właśnie miałam pisać! Fajna akcja tylko szkoda, że taka marna ta miniatura
To prawda, beznadziejny ten zapach.
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-19, 06:35   #4165
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez ally21 Pokaż wiadomość
W EL nowy mini zestaw.
O kurczaki, fajny

Kusi mnie drugie zamówienie z Estee z kodem LISTOPAD wczoraj użyłam mini lakieru z tego prezentu i bardzo mi się podoba nazwałabym ten kolor cynamonowym ma bardzo drobniutkie złote drobinki, ale trzeba się dobrze przyjrzeć, żeby je dostrzec poza tym taki malutki lakier wygląda przesłodko

---------- Dopisano o 07:33 ---------- Poprzedni post napisano o 07:31 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Wysłałam Tż po płatki i sztyft Sampara do S i chyba muszę go częściej wysyłać, bo dostał lepsze próbki niż ja zawsze dostaję

Kupił
-duże płatki
-sztyft na wypryski Sampara o ten http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...igal-Pen/P5947

dostał:
-próbkę Bossa
-próbkę Emozione Ferragamo
- saszetkę aż 5 ml kremu Eisenberga o tego http://www.sephora.pl/Cialo-i-Kapiel...nokci/P1881041 , a przy okazji kto wydaje tyle na krem do rąk
będziesz w tym roku złota zazdraszczam

---------- Dopisano o 07:35 ---------- Poprzedni post napisano o 07:33 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Moje zamówienie z AA - za całość 40zł 6 kremów (2 dla mamy) 2 micerale, 1 żel, gratis szminka ochronna - wszystko ważne 2017/2018r.
dobra okazja
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-19, 06:35   #4166
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Ja za pol godziny koncze prace ale leje ostro jaka maske glam glow najbardziej polecacie? Jeszcze kilka miesięcy temu taka kwota na maskę wydawala mi sie kosmiczna, ale skoro tyle osob ja zachwala i kupuje
mogę się wypowiedzieć w tym temacie mam skórę suchą (nawet bardzo) i u mnie wygląda to tak:
niebieska - nawilżająca - u mnie się nie sprawdziła. Tzn nawilża coś tam ale taki sam efekt osiągam maseczką Nivea za 5 zł. Moim zdaniem nie jest warta tych pieniędzy. Od takiej maski oczekiwałabym czegoś lepszego a ta nie urywa kolejny raz nie kupię
- czarna - bardzo ją lubię to takie połączenie peelingu i maski oczyszczającej cera jest po niej rozjaśniona i rozświetlona. Efekt jest krótkotrwały więc fajna przed ważnym wyjściem żeby osiągnąć tymczasowy "lifting" i "tuning"
- biała - moja ukochana mam suchą skórę, i ta powinna mi wysuszyć skórę na wiór i podrażnić a tak sie nie dzieje. Fajnie oczyszcza skórę, od razu widzę po niej efekt i nawet wągry jakby się zmniejszają uwielbiam ją i kupuję regularnie
- zielona - straszny badziew nic nie robi na twarzy a podrażnia. Nie oczyszcza, śmierdzi zgniłymi jabłkami i nie wiem właściwie co ona ma robić bo nic nie robi. Najsłabsza z masek moim zdaniem

z pianek miałam białą i jest super fajnie oczyszcza i jest mega wydajna
mam nadzieję że trochę Ci pomogłam
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-19, 06:36   #4167
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez nate Pokaż wiadomość
Właśnie dostałam smska z Locci o dniach VIP: przy zakupach powyżej 340zł - 20% zniżki, poniżej 340zł - 15% zniżki. Od 19 do 22 listopada, kod DNIVIP
się szarpnęli
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-19, 06:39   #4168
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
tak dziś pomalowałam się cieniami i różem z paletki z kufra i jestem zachwycona cudnie się nakładają i mają piękne kolorki na pewno będę używać wszystkich, łącznie z fioletem róże trochę ciężko się nakłada, bo są dość wąskie, a ja mam wielgachny pędzel ale i tak dla mnie - rewelacja jestem bardzo szczęśliwa, że zdecydowałam się na ten kufer



oo nie i teraz żałuję że nie kupiłam a przypomnij mi proszę czy te cienie które sa w kufrze w D to te same? i to jest jakaś limitka nie? nie kupię ich osobno?
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-19, 06:41   #4169
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
mogę się wypowiedzieć w tym temacie mam skórę suchą (nawet bardzo) i u mnie wygląda to tak:
niebieska - nawilżająca - u mnie się nie sprawdziła. Tzn nawilża coś tam ale taki sam efekt osiągam maseczką Nivea za 5 zł. Moim zdaniem nie jest warta tych pieniędzy. Od takiej maski oczekiwałabym czegoś lepszego a ta nie urywa kolejny raz nie kupię
- czarna - bardzo ją lubię to takie połączenie peelingu i maski oczyszczającej cera jest po niej rozjaśniona i rozświetlona. Efekt jest krótkotrwały więc fajna przed ważnym wyjściem żeby osiągnąć tymczasowy "lifting" i "tuning"
- biała - moja ukochana mam suchą skórę, i ta powinna mi wysuszyć skórę na wiór i podrażnić a tak sie nie dzieje. Fajnie oczyszcza skórę, od razu widzę po niej efekt i nawet wągry jakby się zmniejszają uwielbiam ją i kupuję regularnie
- zielona - straszny badziew nic nie robi na twarzy a podrażnia. Nie oczyszcza, śmierdzi zgniłymi jabłkami i nie wiem właściwie co ona ma robić bo nic nie robi. Najsłabsza z masek moim zdaniem

z pianek miałam białą i jest super fajnie oczyszcza i jest mega wydajna
mam nadzieję że trochę Ci pomogłam
Ja bym chciała taki zestaw wszystkich mini masek do przetestowania boję się trochę w ciemno kupować

---------- Dopisano o 07:41 ---------- Poprzedni post napisano o 07:39 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
oo nie i teraz żałuję że nie kupiłam a przypomnij mi proszę czy te cienie które sa w kufrze w D to te same? i to jest jakaś limitka nie? nie kupię ich osobno?
Przepraszam ale ten kufer jest naprawdę świetny nie spodziewałam się takich rewelacyjnych odcieni w paletce
Wczoraj googlowałam sobie te kolorki i one są chyba z tych nowych paletek Envy (5 cieni), bo jak wpisywałam nazwy to wyskakiwały właśnie one
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-19, 06:42   #4170
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Kupiłam wczoraj serum diora one essential na truskawie i mam nadzieję że będzie ok, mimo że na paula's choice ma badziewną opinię... BTW jak któraś z Was lubi radzę zerknąć na tru.
to czekam na opinię jak już użyjesz

---------- Dopisano o 07:42 ---------- Poprzedni post napisano o 07:41 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
O kurczaki, fajny

Kusi mnie drugie zamówienie z Estee z kodem LISTOPAD wczoraj użyłam mini lakieru z tego prezentu i bardzo mi się podoba nazwałabym ten kolor cynamonowym ma bardzo drobniutkie złote drobinki, ale trzeba się dobrze przyjrzeć, żeby je dostrzec poza tym taki malutki lakier wygląda przesłodko


----
mnie w ogóle kusi zamówienie z tym kodem ale za co ja to kupię? szkoda że nie mają opcji zapłacenia za 20 dni jak w D
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-20 11:34:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:35.