Galaretowaty śluz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-27, 12:57   #1
suczka29
Raczkowanie
 
Avatar suczka29
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 159

Galaretowaty śluz


Witam! Mam pytanie czy któraś też miała taki galaretowaty śluz (takie jakby kawałki śluzu), ciągnący się, przejrzysto-mleczny, bez zapachu. Czy taki śluz oznacza dni płodne czy jakas infekcje? dodam jeszcze że pobolewa mnie lewy jajnik. Proszę o odp
suczka29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 13:17   #2
Cześka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 012
Dot.: Galaretowaty śluz

Moze masz owulację? Ja mam taki śluz (a raczej miałam - biorę tabletki) jak miałam owulację. Jeśli byłaby to infekcja to zapach mógłby być nieprzyjemny.
Cześka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 13:23   #3
suczka29
Raczkowanie
 
Avatar suczka29
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 159
Dot.: Galaretowaty śluz

No właśnie też myśle ze to owulacja bo okresik miałam 12 listopada to chyba właśnie wypada owulacja. Śluz nie ma zdanego zapachu, jak opisałam wyżej wygląda jak Pan Glutek
suczka29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 13:51   #4
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Galaretowaty śluz

i nie ma żadnego swedzenia ani nic w tych klimatach?
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 14:00   #5
suczka29
Raczkowanie
 
Avatar suczka29
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 159
Dot.: Galaretowaty śluz

Nie nic takiego nie ma
suczka29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 14:31   #6
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Galaretowaty śluz

no to jak nie ma grudek i charakterystycznego "serka", nie ma zapachu, pieczenia ani swędzenia to chyba wszytko ok
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-30, 14:30   #7
suczka29
Raczkowanie
 
Avatar suczka29
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 159
Dot.: Galaretowaty śluz

Nic z tych rzeczy nie występuje, nie ma żadnego pieczenia, swędzenia ani ,,serka" Wczoraj zauwazyłam że śluz się zmienił i teraz jest również dość obfity, biały, gęsty a zapach ma taki jakiś kwaśny nie wiem jak go określić. Czy to oznacza że teraz są dni niepłodne?
suczka29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-30, 15:47   #8
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Galaretowaty śluz

no gęsty, nieciągliwy, białawy jest zwykle podczas niepłodnych
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-01, 14:31   #9
cerisecerise
BAN stały
 
Avatar cerisecerise
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: brighton
Wiadomości: 1 387
Dot.: Galaretowaty śluz

Cytat:
Napisane przez suczka29 Pokaż wiadomość
Witam! Mam pytanie czy któraś też miała taki galaretowaty śluz (takie jakby kawałki śluzu), ciągnący się, przejrzysto-mleczny, bez zapachu. Czy taki śluz oznacza dni płodne czy jakas infekcje? dodam jeszcze że pobolewa mnie lewy jajnik. Proszę o odp
powiem ci ze ja i moja sis mamy to samo - ginekolog juz lata temu powiedzial ze taka nasza uroda, ze nawet w okresie niepolodnym bedzie taki sluz wystepowal, w plodne dni moze mniej.

jak nie swedzi, nie ma zaczerwienienia to powinno byc ok
cerisecerise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-01, 18:14   #10
suczka29
Raczkowanie
 
Avatar suczka29
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 159
Dot.: Galaretowaty śluz

Cytat:
Napisane przez cerisecerise Pokaż wiadomość
powiem ci ze ja i moja sis mamy to samo - ginekolog juz lata temu powiedzial ze taka nasza uroda, ze nawet w okresie niepolodnym bedzie taki sluz wystepowal, w plodne dni moze mniej.

jak nie swedzi, nie ma zaczerwienienia to powinno byc ok
To ciesze się, że nie jestem sama no widocznie taka już nasza natura U mnie taki śluz chyba występuje tylko jak mam dni płodne, bo teraz już go nie ma a pojawił się taki dość gęsty i biały czyli chyba ten co jest w dni niepłodne Dzięki za odp Pozdrawiam
suczka29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 12:22   #11
diana17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 25
Dot.: Galaretowaty śluz

a odnosnie dni płodnych mam do was pytanie??
jak one wam sie obajwiają( śłuz , wieksza lub mniejsza ochota na sex) ja do tej pory myslałam ze jak mam dni płodne to własnie jest sluz glutowaty jak katar i taki przezroczysty a jak jest go wiecej to wydaje sie biały natomiast kilka dni przed miesiaczka nie mialam zadnego sluzu no i teraz niewiem co mam myslec
diana17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-04, 14:57   #12
suczka29
Raczkowanie
 
Avatar suczka29
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 159
Dot.: Galaretowaty śluz

Dziewczynki a jaki zapach ma ten zdrowy, prawidłowy śluz?? i czy wogóle ma jakiś zapach, bo mój ost pachnie dość intensywnie i nie wiem czy to powód do zmartwień.
suczka29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 15:02   #13
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Galaretowaty śluz

Cytat:
Napisane przez diana17 Pokaż wiadomość
a odnosnie dni płodnych mam do was pytanie??
jak one wam sie obajwiają( śłuz , wieksza lub mniejsza ochota na sex) ja do tej pory myslałam ze jak mam dni płodne to własnie jest sluz glutowaty jak katar i taki przezroczysty a jak jest go wiecej to wydaje sie biały natomiast kilka dni przed miesiaczka nie mialam zadnego sluzu no i teraz niewiem co mam myslec
każda kobieta ma trochę inaczej. zwykle przezroczysty, ciągliwy, rzadszy jest płodny a niepłodny białawy, gęsty, nieciągliwy. przed samym okresem może być sucho ale nie każdy tak ma

Cytat:
Napisane przez suczka29 Pokaż wiadomość
Dziewczynki a jaki zapach ma ten zdrowy, prawidłowy śluz?? i czy wogóle ma jakiś zapach, bo mój ost pachnie dość intensywnie i nie wiem czy to powód do zmartwień.
zdrowy śluz nie powinien mieć żadnego zapachu
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-05, 13:32   #14
diana17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 25
Dot.: Galaretowaty śluz

dzieki za odp Flybird
diana17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 15:17   #15
hope01
Zakorzenienie
 
Avatar hope01
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 143
Dot.: Galaretowaty śluz

Hej kobiety ja mam takie pytanie. Przed @ od czasu do czasu mnie cos zaswedzialo, bralam przez 6 dni clotrimazol. Przeszlo. Wzielam lactovaginal i nastepnego dnia @. Teraz jestem 3 dni po okresie. (10 d.c.)To co mi dolega to lekkie pieczenie, ale nie w środku. Na zewnatrz zaraz przy wejsciu. Pomyslalam ze to jakies otarcie. Bedac w toalecie zauwazylam na papierze galaretowaty sluz. Prawie przezroczysty (lekko zabarwiony na zolty odcien, ale mysle ze to mocz. )Zupelnie inny niz dotychczas mialam. Myslicie ze cos jest nie tak i ma to zwiazek z tym pieczeniem przy wejsciu? Od razu mowie ze do konca miesiaca ani nie mam czasu(praca) ani nawet za bardzo pieniedzy (wydatki) na gina.

__________________
-Mów do mnie brzydko!
-Wziąść, włanczać, przyszłem ...



hope01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 17:09   #16
be_cia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 34
Dot.: Galaretowaty śluz

hej kobiety, mam podobny problem do twojego hope01. na początku coś swędziało, ale teraz swędzenie przerodziło się w pieczenie czasem nawet ostre, zaraz przy wejściu pojawiły się delikatne kreseczki, jakby pęknięty naskórek. ostatnimi czasy zauważyłam nawet krew na papierze. miała już któraś z was taką przypadłość? co robić?

Edytowane przez be_cia
Czas edycji: 2012-03-17 o 22:06
be_cia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 19:51   #17
andziapancia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: okolice Czestochowy
Wiadomości: 6
Dot.: Galaretowaty śluz

dokladnie tak taki sluz oznacza twoje dni plodne i owulacje. boli cie jajnik bo z niego uwalnia sie jajeczko. opis jest prawie ksiazkowy takze glowa do gory i uwaga dobrze sie zabezpiecz
andziapancia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 21:14   #18
hope01
Zakorzenienie
 
Avatar hope01
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 143
Dot.: Galaretowaty śluz

moze sie ktos do nas odezwie? No wlasnie mnie tak przy wejsciu piecze, tak jakby otarcie no ale nie wiem ;/
__________________
-Mów do mnie brzydko!
-Wziąść, włanczać, przyszłem ...



hope01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 16:18   #19
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Galaretowaty śluz

Cytat:
Napisane przez hope01 Pokaż wiadomość
Hej kobiety ja mam takie pytanie. Przed @ od czasu do czasu mnie cos zaswedzialo, bralam przez 6 dni clotrimazol. Przeszlo. Wzielam lactovaginal i nastepnego dnia @. Teraz jestem 3 dni po okresie. (10 d.c.)To co mi dolega to lekkie pieczenie, ale nie w środku. Na zewnatrz zaraz przy wejsciu. Pomyslalam ze to jakies otarcie. Bedac w toalecie zauwazylam na papierze galaretowaty sluz. Prawie przezroczysty (lekko zabarwiony na zolty odcien, ale mysle ze to mocz. )Zupelnie inny niz dotychczas mialam. Myslicie ze cos jest nie tak i ma to zwiazek z tym pieczeniem przy wejsciu? Od razu mowie ze do konca miesiaca ani nie mam czasu(praca) ani nawet za bardzo pieniedzy (wydatki) na gina.

mi to wygląda niestety bardziej na infekcję, może spróbuj przemywać miejsca piekące ziołami, posmarować clotrimazolum lub alantanem i chodzić w przewiewnych, wygodnych, bawełnianych majtkach? do tego lacibios femina. lepiej doustny probiotyk żeby dodatkowo nic nie podrażniać już podrażnionego w trakcie aplikacji. choć jednak sugerowałabym wizytę u lekarza...
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:45.