Nowa ja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-27, 16:54   #1
niusia212
Wtajemniczenie
 
Avatar niusia212
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 015
GG do niusia212 Send a message via Skype™ to niusia212

Nowa ja


Chciałabym zmienić fryzurę i w ogóle wszystko w moim życiu! Mam 22 lata a wyglądam jak dziecko! Każdy mnie traktuje jak małą dziewczynkę a ja tak nie chcę! HELP!

Jedne w dresikach czerwonych jest aktualne
a drugie to moja przedostatnia fryzura:/
Chciałabym mieć nową ale pasującą do kształtu twarzy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg b6c1e51ff739a713_o.jpg (85,7 KB, 627 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wiz0.jpg (49,8 KB, 679 załadowań)
niusia212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 20:09   #2
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: Nowa ja

ta przedostatnia fryzurka calkiem fajna Mysle, ze ta aktualna też niebylaby zła gdybys zdecydowala się na prostowanie wlosow albo modelowanie na szczotce
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 20:15   #3
kociak2323
Raczkowanie
 
Avatar kociak2323
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Daleko stad
Wiadomości: 175
Dot.: Nowa ja

Witaj,
Oto rzeczy ktore rzucilo mi sie w oczy:

*fryzura z pierwszego zdjecia duzo ladniejsza niz w dresiku.Obcielabym cos podobnego ale bez grzywki,zalaczam fotki,kolor ciemny braz.

*Brwi depilacja u kosmetyczki niech doradzi Tobie jakis ciekawy ksztalt.

*Masz bardzo ladny usmiech,jednak jak mam byc szczera poradzilabym Tobie wybielanie zebow,kosztuje niewiele bo ok 60 zl w aptece mozesz zakupic preparat ktory nazywa sie 'Biala Perła' jest bardzo skuteczny ,na dlugo pozostawia biale zabki.

*jestes bardzo zgrabna ,takze nic nie zmieniaj w figurze.

*mozesz tez troszke podmalowac sie, lekki podklad,wydluzajacy tusz do rzes

*jesli chcesz wygladac powazniej mozesz tez duzo zdzialac ubiorem,czesto osoby ubierajace sie sportowo wygladaja dziecinniej

Zycze powodzenia i pozdrawiam cieplo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bob hair cut.jpg (65,5 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg perfect-bob-hair-cut-7941.jpg (14,1 KB, 24 załadowań)
kociak2323 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 20:22   #4
kissable
Rozeznanie
 
Avatar kissable
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 585
Dot.: Nowa ja

Dołączam się do rad dziewczyn Mysle, tez ze powinnas troche zapuscic wloski, chociaz na pierwszej fotce slicznie wygladasz Nie wiem jak sie ubierasz itp. ale to tez ma duzy wplyw na ocene naszego wieku.. jesli nosisz sie na spostowo, moze zacznij kupowac troche bardziej kobiece ciuszki. Duzo daja dodatki, paski, kolczyki, bransoletki.. popatrz na fotki roznych slawnych osob i staraj sie troche nasladowac to, co Ci sie podoba
kissable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 20:24   #5
niusia212
Wtajemniczenie
 
Avatar niusia212
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 015
GG do niusia212 Send a message via Skype™ to niusia212
hehe wiedziałam ze o ubiorze ktos napisze, dreski nosze po domku TYLKO I WYŁACZNIE

Brwi: co do nich to mam wyregulowane tylko ze mam długie i rzadkie dlatego tak wyglada, czasem wypełniam ciemnym cieniem.

Z zębami masz racje, mam żółte przez aparaty ortodontyczne i nie wiem czy mogę wybielać..

podkładu używałam ale ostatnio mam suchą skóre i nie wiem przez co że potem mi podkład robi zacieki i mam plamy więc nie używam (moze jest to spowodowane nowym kremem? Loreal w dozowniku różowym:/ -kiepski)

Myślałam też o solarium ale nie chce być taka ciemna jak wiekszość dziewczyn:/
Macie jakiś sposób aby moja skóra była lekko opalona? Jestem przeciwniczką solarium i chciałam samoopalaczem sie wysmarować ale nie znam osoby/kosmetyczki która by mnie rowno wysmarowała:/

a i jeszcze jedno! Fajne fryzurki tylko ze ja mam krecone włosy:/ i troche inaczej będe wygladała w tych fryzurkach:/ P.S. Pierwsza fora od razu po przyjsciu od fryzjera została zrobiona

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-03-27 o 21:40 Powód: post pod postem
niusia212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 20:30   #6
kociak2323
Raczkowanie
 
Avatar kociak2323
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Daleko stad
Wiadomości: 175
Dot.: Nowa ja

Co do wybielania spytaj sie swojego stomatologa czy mozesz,biale zabki duzo daja,napewno dodaj pewnosci siebie

Ubior - ja tez nosze dresiki w domu ,wlasnie w jednym z nich leze i jest mega wygodnie Nie wiem jak sie na codzien ubierasz,dlatego tez dalam rade ze ubior duzo dodaje - wieku

Ja tez jestem przeciwna solarium!!! jak sie opalic? mozesz zazywac beta karoten w tabletkach lub jesc duzo marchwi/soku z marchwi, lub moja metoda kupic balsam dove summer glow,jest swietny,sama go sobie nalozysz rowno bez problemu,bo jest delikatniejszy niz samoopalacz i mozesz go uzywac nawet 3x na tydzien bez obawy ze bedziesz wygladac jak solarowa lala

Co do suchej skory,postaraj sie przed polozeniem podkladu wysmarowac kremem nawilzajacym twarz,duzo pomaga i robic od czasu do czasu nawilzajace maseczki do kupienia w marketach na sztuki,bardzooo pomagaja!!!
kociak2323 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 07:33   #7
niusia212
Wtajemniczenie
 
Avatar niusia212
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 015
GG do niusia212 Send a message via Skype™ to niusia212
Dot.: Nowa ja

pewność siebie u mnie jest nawet czasem za bardzo. Może wstawie kilka fotek w czym chodzę na codzien. Kiedyś używałam J&J ale strasznie brudził ubrania i czasami miałam zacieki A Jak jest z dove summer glow? Uzywam 2 razy dziennie krem! Tylko teraz mam nowy Loreal HYPODHERM czy coś takiego skóra jest sucha a jak nałoże podklad to mam straszne plamy!!! A co do podkładu? Używałam mnóstwo! teraz używam z AA ten najjaśniejszy ale chce miec coś kryjącego i bardziej do swojej skóry pasującego, lecz nigdzie nie mogę znaleźć!!! A jaki jest najlepszy peeling? Mam trochę wągrów
Proszę o pomoc! A za poprzednie bardzo dziękuję
niusia212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-28, 07:49   #8
kociak2323
Raczkowanie
 
Avatar kociak2323
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Daleko stad
Wiadomości: 175
Dot.: Nowa ja

Jako krem pod podklad ja uzywam najzwyklejszego nawilzajacego nivea i na to podklad z clinique matujacy lub tez make up studio. dziwne ze masz plamy,moze za duzo kremu kladziesz,albo moze jakis podklad byl juz przeterminowany?
jako peeling uzywam clean&clean jest bardzo dobry i delikatny,a zarazem skuteczny.
Podkladow tez juz probowalam duzo ilosci,nic mnie tak nie przekonuje jak clinique,ale jest dosc drogi !!!
z dove nie ma zaciekow,musisz umyc dlonie na koncu az do nadgarstka!
kociak2323 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 20:12   #9
niusia212
Wtajemniczenie
 
Avatar niusia212
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 015
GG do niusia212 Send a message via Skype™ to niusia212
Dot.: Nowa ja

nie jest przeterminowany, może nie współgraja ze sobą jakieś składniki, dziś nałożyłam inny podkład i jest już lepiej ale sucha skóra dalej jest:/

Własnie słyszałam ze clinicque Supermoisture jest dobry, Ty taki masz?
Wiesz podkład drogi ale zapewne zupełnie inaczej wyglada na skórze, a Twój jest wydajny?

Niedługo dostane wypłate to kupie sobie ten dove, pochwale się jak idzie
niusia212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 10:01   #10
3krateczki
Raczkowanie
 
Avatar 3krateczki
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: z księżyca :)
Wiadomości: 116
Smile Dot.: Nowa ja

jeszcze chciałam coś doradzić odnośnie dove summer glow, trzeba nie nakładać warstwą tylko dobrze wsmarować tak jak normalny balsam i poczekać aż się wchłonie wtedy nie brudzi ubrań, i jeszcze przed pierwszym zastosowaniem zrób sobie peeling
a i jeszcze teraz jak kupowałam balsam dova to krem dostałam gratis
3krateczki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 11:24   #11
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Nowa ja

Dziwie sie bardzo, bo mi sie tez rzucily te zeby w oczy, a dziwie sie dlatego, ze... ZAWSZE po noszeniu aparatu wybiela sie zeby... Tzn. kazdy tak robi. Wiem, bo moje kolezanki nosily i wiem tez, bo sama sie tym interesowalam. Wiadomo, ze zolka od metalu, itp. Z zebami musisz cos zrobic, bo zeby to podstawa !!! A zolte odpychaja i od razu traci sie na atrakcyjnosci niezaleznie jak dziewczyna bylaby sliczna i atrakcyjna...
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-01, 15:38   #12
niusia212
Wtajemniczenie
 
Avatar niusia212
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 015
GG do niusia212 Send a message via Skype™ to niusia212
Dot.: Nowa ja

Wieszz Cinderella może i teraz się wybiela ale ja juz bardzo dawno go nosiłam i nie było takiej możliwości, oczywiscie byla ale nikt mi tego nie zaproponował, a po aparacie moje zeby stały sie bardzo słabe i musze do dentysty prawie co miesiac chodzic a nie jak normalnie co pół roku:/

Właśnie dzwoniłam do swojej dentystki i wybielenie kosztuje..........600zł!
Musze oszczędzać na to

P.S. az tak strasznie widać?!
niusia212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 09:59   #13
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Nowa ja

Moze nie, ze strasznie, ale rzuca sie dosc konkretnie w oczy...
Ja tez znowu nie mam zebow "pierwszej bieli" a to dlatego, ze jestem juz dlugoletnia palaczka - tzn. nie sa zolte - sa biale, bo bardzo dbam o nie i na zdjeciach wychodza mi na bialutkie (na szczescie), ale to i tak nie jest "ta" biel jaka maja ludzie niepalacy - kto pali ten wie o czym mowie...
Moze nie musisz od razu wybielac, ale np. kup sobie jakies pasty dobre wybielajace (tam chyba kolezanka polecala jaka "perle" czy cos) - trzeba dbac o zabki...
Naprawde Ci aparat oslabil zeby? :/ To chyba bylas u jakiegos lipnego ortodonty, albo Twoje zabki juz takie sa slabe... Kurcze, a ja mam wlasnie zamiar sobie zalozyc. Jade na urlop za tydzien w piatek i bedziemy widziec co z tego wyniknie Buzki
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 11:02   #14
3krateczki
Raczkowanie
 
Avatar 3krateczki
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: z księżyca :)
Wiadomości: 116
Dot.: Nowa ja

ja używam pastę wybielającą aquafresh i płukankę wybielającą i ząbki mam naprawdę białe, ale te pasty są z substancjami ścieralnymi więc używam też elmexa na zmianę bo on znów remineralizuję (nie wiem jako to sie pisze) tak mi poleciła dentystka, no i mam szczoteczkę elektryczną, jeśli masz słabe ząbki to raczej takie szybkie wybielanie może je jeszcze bardziej osłabić, lepiej najpierw poczytać o tym wybielaniu
3krateczki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 12:20   #15
niusia212
Wtajemniczenie
 
Avatar niusia212
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 015
GG do niusia212 Send a message via Skype™ to niusia212
Dot.: Nowa ja

Ja miałam aparaty jako nastolatka i w szkole nie mogłam czyścic od razu po jedzeniu zębów i dlatego tak mi się osłabily i osad na ząbkach się zrobił potem wyszlifowała mi pani dentysttka i jest dobrze lecz się pytałam swojej dentystki i powiedziała że preparatów nie bo mam za słabe zęby....... Nie wiem co zrobić, jak na razie zbieram na wybielenie:/

A jaką płukankę wybielającą używasz 3krateczki? Ja też używam pasty elmex i jeszcze żelu czasami wzmacniającego i wybielającego takiej nowości co można u dentystki kupić, ale to mało co daje
niusia212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 19:05   #16
3krateczki
Raczkowanie
 
Avatar 3krateczki
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: z księżyca :)
Wiadomości: 116
Dot.: Nowa ja

mam teraz do płukania denivit, ale właściwie to za każdym razem kupuję inną, nie mam stałej, kiedyś używałam też pasty denivit, ale aqwafresh jest chyba lepsza

kurcze skoro taki specyfik od dentystki nie pomaga to nie wiem czy domowymi sposobami się wybielą, a jaką ona poleca metodę wybielania bo 600 zł to sporo
3krateczki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 19:48   #17
niusia212
Wtajemniczenie
 
Avatar niusia212
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 015
GG do niusia212 Send a message via Skype™ to niusia212
Dot.: Nowa ja

nie wiem, jak pojade do niej i sie dowiem to napisze
niusia212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 19:51   #18
Margaret90
Rozeznanie
 
Avatar Margaret90
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Dolny śląsk
Wiadomości: 772
Dot.: Nowa ja

Jestes bardzo ładną kobietą w tym kolorze na 1. zdjęciu wyglądasz super może w kierunku takiej barwy?
__________________
W krzywym zwierciadle własnej egzystencji... Smutek jest drzewem a jego owocami łzy..




Margaret90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 13:19   #19
ogwiazdka
Wtajemniczenie
 
Avatar ogwiazdka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 831
GG do ogwiazdka
Dot.: Nowa ja

Też nosiłam aparat, ale zęby mam białe A to efekt bardzo dokładnego czyszczenia po każdym! (nawet po łyku soku) jedzeniu ząbków. Używam pasty Colgate Total Whitening 12 i muszę powiedzieć że jest bardzo dobra.
A tak dodtakowo jeszcze, to podczas noszenia aparatu co jakieś pól roku powinno się robić piaskowanie - 'ostrzeliwanie' zębów ze specjalnej maszyny drobniutkimi ziarenkami piasku, co powoduje ich gruntowne oczyszczenie. Może niezbyt przyjemne, ale da się wytrzymać
__________________
Mój blog --> http://fashionable-lady.blogspot.com/
Zapraszam

Blog zawieszony





ogwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-06, 13:37   #20
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Nowa ja

Ja nosiłam aparat przez 3 lata, pościągnięciu miałam wyszlifowany ten cały klej, ale i tak nie dokładnie. musiałam jeszcze kilka razy chodzic i doczyszczać. Nie wybielałam niczym, są w porządku, co prawda nie sa białe jak u aktorek z reklam, są w stosunku co do nich żółtawe ale takie juz są poprostu.
W przyszłości pomyśle o jakimś wybieleniu, ale to dopiero gdy będę miała pewnośc, że nie będzie skutków ubocznych Moja koleżanka wybielała laserem czy czymś i miała szare zęby z brązowymi paseczkami
Do twojej suchej skury polecałabym podkład : Soraya, liftingujący i nawilżający. Sama mam suchą skórę i nie pasuje mi wszytskie podkłady, a ten bardzo mi podpasował
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 14:00   #21
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: Nowa ja

Cytat:
Napisane przez ogwiazdka Pokaż wiadomość
Też nosiłam aparat, ale zęby mam białe A to efekt bardzo dokładnego czyszczenia po każdym! (nawet po łyku soku) jedzeniu ząbków. Używam pasty Colgate Total Whitening 12 i muszę powiedzieć że jest bardzo dobra.
A tak dodtakowo jeszcze, to podczas noszenia aparatu co jakieś pól roku powinno się robić piaskowanie - 'ostrzeliwanie' zębów ze specjalnej maszyny drobniutkimi ziarenkami piasku, co powoduje ich gruntowne oczyszczenie. Może niezbyt przyjemne, ale da się wytrzymać
też używam tej pasty ale myję 2 razy czasami 3 dziennie małe efekty są już po tygodniu i do tego używam z tej serii płynu do płukania ust ;> kupiłam to w zestawie 2 pasty+ płyn za 12 zł opłaca się i nie trzeba past za 60 zł kupować czy wybielać u dentysty za tam 3 zł czy ileś ;P
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 17:27   #22
ogwiazdka
Wtajemniczenie
 
Avatar ogwiazdka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 831
GG do ogwiazdka
Dot.: Nowa ja

Cytat:
Napisane przez kociak2323 Pokaż wiadomość


Ja tez jestem przeciwna solarium!!! jak sie opalic? mozesz zazywac beta karoten w tabletkach lub jesc duzo marchwi/soku z marchwi, lub moja metoda kupic balsam dove summer glow,jest swietny,sama go sobie nalozysz rowno bez problemu,bo jest delikatniejszy niz samoopalacz i mozesz go uzywac nawet 3x na tydzien bez obawy ze bedziesz wygladac jak solarowa lala
Mam takie małe pytanko, od razu przepraszam że nie na główny temat. Po jakim czasie ten balsam daje efekty? Bo na 1 maja muszę być lekko opalona i nie wiem czy zdążę... Solarium traktuje jako ostateczną możliwość.
__________________
Mój blog --> http://fashionable-lady.blogspot.com/
Zapraszam

Blog zawieszony





ogwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 19:40   #23
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Nowa ja

Już po 5 dniach
Ja mam ten z Nivea do jasnej karnacji i u mnie świetnie sie komponuje Jeśli chcesz możesz zastosować ten do ciemnej dla lepszego efektu Z Dove jest teraz promocja i kupując balsam opalający dostajesz tez krem do twarzy - także skuteczny, bo smarowanie twarzy balsamem do twarzy nie jest odpowiednie wydajne są i nie ma co się zastanawiać
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 15:24   #24
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: Nowa ja

Cytat:
Napisane przez 88Ekaterina88 Pokaż wiadomość
Już po 5 dniach
Ja mam ten z Nivea do jasnej karnacji i u mnie świetnie sie komponuje Jeśli chcesz możesz zastosować ten do ciemnej dla lepszego efektu Z Dove jest teraz promocja i kupując balsam opalający dostajesz tez krem do twarzy - także skuteczny, bo smarowanie twarzy balsamem do twarzy nie jest odpowiednie wydajne są i nie ma co się zastanawiać
tak ja też dove polecam już po tygodniu codziennego stosowania widać dość duże efekty
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 18:08   #25
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Nowa ja

ile ten Dove kosztuje kochana ? Bo zauważyłam, że teraz gratis jest także do twarzy i jestem ciekawa i byc może spróbuje
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 18:45   #26
ogwiazdka
Wtajemniczenie
 
Avatar ogwiazdka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 831
GG do ogwiazdka
Dot.: Nowa ja

Kupiłam dzisiaj ten Dave, ale nikt mi żadnego kremu do twarzy gratis nie dołożył. Może ta promocja jest w niektórych tylko punktach? Za Dave zapłaciłam 20, 10zł i od dzisiaj zaczynam się smarować
__________________
Mój blog --> http://fashionable-lady.blogspot.com/
Zapraszam

Blog zawieszony





ogwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 18:47   #27
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Nowa ja

ja na stronce Dove widziałam promocje : Balsam + krem do twarzy Nic, trzeba szukać Dzieki za odpowiedz
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 19:20   #28
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: Nowa ja

w rossmanie jest balsam + krem do twarzy gratis ;>
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 20:08   #29
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Nowa ja

Ile, ile, chodzi mi o ile
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 20:33   #30
GiGa007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 540
GG do GiGa007
Dot.: Nowa ja

na 1 zdjęciu wcale nie wyglądasz jak dziecko a na drugim faktycznie młodo ale czy to jest żle ..jestes kolejną dziewczyną,ktora chce wyglądać starzej zupełnie niepotrzebnie a to,że ktoś traktuje Cie jak dziecko to może niekoniecznie dlatego,że wyglądasz mlodo...
a oto moje propozycje zmiany fryzurki:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2045892.jpg (54,3 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8049274.jpg (44,1 KB, 5 załadowań)
__________________
Wiedziałam jak chcę żyć
Wiedziałam kim chcę być
Jak mam walczyć by wygrać swoja walkę
Nie było łatwo i ludzie byli źli
Bóg jeden wie jak dałam sobie radę...


MAZDA RX 8

.........OUT OF YOUR LEAGUE.........
GiGa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:05.