brązik ppodejście drugie.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-22, 21:56   #1
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528

brązik ppodejście drugie..


Witam kochaneJa standardowo o tej porze ale to z tego względu,że łobuzy moje śpią i ma chwile dla siebie.Jeśli chodzi o oczy to jestem z nich zadowolona wcale.Jakoś mi ten brąz nie leży,zle się w nim czuje i nie zabardzo wyglądamale w tym wykonaniu jestem bardzo zadowolona z całej twarzy.Powoli zaczynam łapac o co chodzi z tym rozswietlaniem jejChyba,ze się myle to wyprowadzcie mnie z błeduA i jeszcze policzki gdzieś wcieło hmm...
P.s.oka zamkniętego brak,nie bijcie prosze.Aparat poszedł spac i nie dało rady go obudzic

Twarz:
-essence 3 w 1 korektor
-podkład loreal infaillible 200 sable dore
-true mach minerals loreal cream beige(lezy u mnie od dawna,ale pierwszy raz udało mi się go bez plam polożyc)
-maybelline dream mouse 02 champagne(w roli rozświetlacza,chociaż niewiem czy do tego on służy)
-na policzkach bourjois sienne80 albo 88(zapomnialam)
Oczy:
-cienie inglot integra 47 plus 55 na łuk brwiowy
-tusz standardowo estee lauder
Ust:
-bezbarwny błyszczyk avon
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik

Edytowane przez paulina150528
Czas edycji: 2014-06-01 o 21:41
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 22:17   #2
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: brązik ppodejście drugie..

ale o co chodzi? Przecież w brązach niebieskie oczęta wyglądają ładnie Ty również ładnie się w nim prezentujesz Powinnaś się więc w nim czuć dobrze...
Dream mat mouse to chyba podkład jest, cio? może ja czegoś nie wiem, ale podkładem policzki rozświetlasz? Kup sobie kulki vollare na jakimś ryneczku czy w sklepie za 4zł - ja w takim kupiłam tanie a ładny efekt dają rozświetlenia i różne są złote różowe, srebrne, brązowe - masa ich do wyboru. Różu faktycznie nie widać no i szkoda, że aparacik zastrajkował i zasnął, bo fotki zamkniętych oczek byłby pomocne. A tak to napiszę, że ładnie wyglądasz, może ciut pod okiem w zewnętrznym kąciku coś dużo tego cienia http://www.wizaz.pl/forum/attachment...0&d=1216759928 - dla zasady musiałam się przyczepić
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 22:22   #3
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: brązik ppodejście drugie..

o widze moja prosba spelniona -> jest pieknie. moze faktycznie w poprzednich kolorkach wygladalas najfajniej,ale i w brazie nie jest zle, calkiem elegancko, do pracy w sam raz kwestia chyba umiejetnego obejscia sie z brazowymi cieniami, zawsze mozna je z jakims innym kolorem polaczyc i to tez jest wtedy wyjscie. Ciezko sie pomalowac brazem nie uzyskujac efektu zmeczonych czy tez posinialych oczu, ale u ciebie na zblizeniach brazik wyglada fajnie
Co do makijazu, to nie wiem czy to oswietlenie ale cera wyglada na duza jednolitsza niz na poprzednich makijazach, bardzo swiezo
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 22:40   #4
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Dot.: brązik ppodejście drugie..

Cytat:
Napisane przez ryba82 Pokaż wiadomość
ale o co chodzi? Przecież w brązach niebieskie oczęta wyglądają ładnie Ty również ładnie się w nim prezentujesz Powinnaś się więc w nim czuć dobrze...
Dream mat mouse to chyba podkład jest, cio? może ja czegoś nie wiem, ale podkładem policzki rozświetlasz? Kup sobie kulki vollare na jakimś ryneczku czy w sklepie za 4zł - ja w takim kupiłam tanie a ładny efekt dają rozświetlenia i różne są złote różowe, srebrne, brązowe - masa ich do wyboru. Różu faktycznie nie widać no i szkoda, że aparacik zastrajkował i zasnął, bo fotki zamkniętych oczek byłby pomocne. A tak to napiszę, że ładnie wyglądasz, może ciut pod okiem w zewnętrznym kąciku coś dużo tego cienia http://www.wizaz.pl/forum/attachment...0&d=1216759928 - dla zasady musiałam się przyczepić
Rybko kochanaano podkład ale on tak ładnie świecijako takiego rozswietlacza jeszcze nie posiadam ale już niedługocien pod okiem hmm...łezka mi poleciała i troszke go tam jakoś się znalazłożartuje widze,że go tam za dużo.p.s.teraz to jestem pewna,ze to Ty wczoraj tego czepiania(które traktuje na plus)brakowało i dlatego byłam taka zdziwiona


Cytat:
Napisane przez miss_seepy Pokaż wiadomość
o widze moja prosba spelniona -> jest pieknie. moze faktycznie w poprzednich kolorkach wygladalas najfajniej,ale i w brazie nie jest zle, calkiem elegancko, do pracy w sam raz kwestia chyba umiejetnego obejscia sie z brazowymi cieniami, zawsze mozna je z jakims innym kolorem polaczyc i to tez jest wtedy wyjscie. Ciezko sie pomalowac brazem nie uzyskujac efektu zmeczonych czy tez posinialych oczu, ale u ciebie na zblizeniach brazik wyglada fajnie
Co do makijazu, to nie wiem czy to oswietlenie ale cera wyglada na duza jednolitsza niz na poprzednich makijazach, bardzo swiezo

Miss seppy dziękujeWłaśnie ktoś mnie o ten brązik prosil ale nie pamiętałam ktoMi coś tego obejścia z brązem brak i zawsze pod oko spadaCo do cery i oświetlenie ale i większy wkład pracy w jej malowanieJestem z niej bardzo zadowolona


P.s.wreszcie odkryłam magiczny + do edytowania kilku wypowiedzi normalnie zdolna jestem,ale wcześniej go nie widziałammoże dlatego,że dziś w okularach siedze przed monitorem bo oczka się buntuja
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 01:31   #5
sylwia532
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia532
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z dala od domu
Wiadomości: 5 142
Dot.: brązik ppodejście drugie..

no i cie podkusilam na brazik
no ale czemu ty sie zle czujesz jak jest ladnie???ba nawet bardzo???nie jest krzykliwo jest tak hmmm spokojnie-bardzo ladnie ci w brazach-oczko tak sie odbija
a co do policzkow no coz ja tez jak pomaluje,mocniej zaakcentuje(w ramach zdjec bo potem troszke scieram) to nie widac ich prawie wcale
szkoda ze nie ma oczek z bliska

co do rozswietlacza te kulki volare na mnie nie dzialaj ja bynajmniej nic nie widze jakby nieistnialy-najlepiej by tu doradzila linkaa u niej buzia najpiekniej rozswietlona
a moze czekoladka bourjois???ta biala
sylwia532 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 01:34   #6
sylwia532
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia532
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z dala od domu
Wiadomości: 5 142
Dot.: brązik ppodejście drugie..

Cytat:
Napisane przez paulina150528 Pokaż wiadomość
P.s.wreszcie odkryłam magiczny + do edytowania kilku wypowiedzi normalnie zdolna jestem,ale wcześniej go nie widziałammoże dlatego,że dziś w okularach siedze przed monitorem bo oczka się buntuja
oj a ja nadal nie wiem ja sie to tworzymoze kiedys-poki co dziekowac bede grupowo
sylwia532 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 01:46   #7
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: brązik ppodejście drugie..

Cytat:
Napisane przez sylwia532 Pokaż wiadomość
oj a ja nadal nie wiem ja sie to tworzymoze kiedys-poki co dziekowac bede grupowo

to jest proste jak bułka z maslem najpierw zamiast standardowego cytuj klikasz ikonke z plusikiem(+) ona sie podswietla i potem po kolej z kazdego postu ktory chcesz wielocytowac klikasz ten + i po skonczonej robocie klikasz odpwiedz i bedziesz miec wszystkie wypowiedzi wizazanek w jednym poscie.
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-23, 01:51   #8
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: brązik ppodejście drugie..

dubel
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 05:55   #9
misioqlka
Rozeznanie
 
Avatar misioqlka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 868
GG do misioqlka
Dot.: brązik ppodejście drugie..

Bardzo mi się podoba brąz fajnie podkreślił Ci kolor tęczówki, jedynie na usta dałabym coś bardziej wpadającego w beż, złoto, no i policzki mocniej, bo nie widać a rozświetlacz polecam AOH Essence nie przeraź się warstwą na wierzchu, która jest pełna brokatu, wystarczy raz przejechać palcem i brokat z wierzchu znika a rozświetla super.

Aha i na tym zdjęciu wyglądasz ślicznie
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...2&d=1216759928
misioqlka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 09:29   #10
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Dot.: brązik ppodejście drugie..

Cytat:
Napisane przez sylwia532 Pokaż wiadomość
no i cie podkusilam na brazik
no ale czemu ty sie zle czujesz jak jest ladnie???ba nawet bardzo???nie jest krzykliwo jest tak hmmm spokojnie-bardzo ladnie ci w brazach-oczko tak sie odbija
a co do policzkow no coz ja tez jak pomaluje,mocniej zaakcentuje(w ramach zdjec bo potem troszke scieram) to nie widac ich prawie wcale
szkoda ze nie ma oczek z bliska

co do rozswietlacza te kulki volare na mnie nie dzialaj ja bynajmniej nic nie widze jakby nieistnialy-najlepiej by tu doradzila linkaa u niej buzia najpiekniej rozswietlona
a moze czekoladka bourjois???ta biala

dziękujeJa nadal nie mam jakoś do tego brązu przekonania.Oczywydają mi się takie zmęczone w nimLinnka już mi pisala wcześniej co i jak,ale nie mam chwilowo czasu wybras się w strone cywiliazcja-sklepowA z tą czekoladką to hmm...kusi mnie kusi tylko,że nigdzie jej znaleśc nie moge.


Cytat:
Napisane przez misioqlka Pokaż wiadomość
Bardzo mi się podoba brąz fajnie podkreślił Ci kolor tęczówki, jedynie na usta dałabym coś bardziej wpadającego w beż, złoto, no i policzki mocniej, bo nie widać a rozświetlacz polecam AOH Essence nie przeraź się warstwą na wierzchu, która jest pełna brokatu, wystarczy raz przejechać palcem i brokat z wierzchu znika a rozświetla super.

Aha i na tym zdjęciu wyglądasz ślicznie
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...2&d=1216759928
dziękujewłaśnie na ten rozświetlacz o którym piszesz polujenaczytałam się o nim tutaj wiele dobrego i czekam tylko na mozliwośc wybrania się na łowy
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 10:18   #11
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: brązik ppodejście drugie..

Cytat:
Napisane przez paulina150528 Pokaż wiadomość
dziękujeJa nadal nie mam jakoś do tego brązu przekonania.Oczywydają mi się takie zmęczone w nimLinnka już mi pisala wcześniej co i jak,ale nie mam chwilowo czasu wybras się w strone cywiliazcja-sklepowA z tą czekoladką to hmm...kusi mnie kusi tylko,że nigdzie jej znaleśc nie moge.
ja czekoladkę mam ale brązującą z allegro

a o do volare to mam, efekt widać-i to czasem za duży jak napaćkam i sobie chwalę
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-23, 10:21   #12
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: brązik ppodejście drugie..

A ja muszę pochwalić zdjęcia, bo są dużo lepsze niz poprzednie
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 10:41   #13
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Dot.: brązik ppodejście drugie..

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
A ja muszę pochwalić zdjęcia, bo są dużo lepsze niz poprzednie


Vampi dzięki w tajemnicy Ci powiem,że większośc tych zdjęc była robiona w całkowitej ciemności na trybie nocnym


Rybko ja poluje na tą czekoladke na allegro i jeszcze nie udało mi się jej spotkac a ten mus który tu mi się na buzi znalazł doczytałam wczoraj na opakowaniu,MUS ROZŚWIETLAJĄCY
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 10:55   #14
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: brązik ppodejście drugie..

Cytat:
Napisane przez paulina150528 Pokaż wiadomość
Rybko ja poluje na tą czekoladke na allegro i jeszcze nie udało mi się jej spotkac a ten mus który tu mi się na buzi znalazł doczytałam wczoraj na opakowaniu,MUS ROZŚWIETLAJĄCY
ano widzisz w liście kosmetyków tego tak nie ujęłaś, myślałam, że rozświetliłaś się podkładem
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 12:09   #15
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Dot.: brązik ppodejście drugie..

Rybko bo ja wczoraj z lekka zakrecona byłamchociaż dzisiaj wcale nie mniej
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 12:14   #16
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: brązik ppodejście drugie..

brąz zawsze na plus +
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 13:49   #17
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: brązik ppodejście drugie..

Świetnie wyglądasz w brązie, makijaż w sam raz do pracy Mocniej musisz zaznaczać policzki, bo różu nie widać
I będę chwalić i chwalić, bo makijaże coraz lepsze, bardziej dopracowane, zdjęcia też niezłe.
__________________
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 14:02   #18
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: brązik ppodejście drugie..

NIe wiem co Ci się w tym makijażu nie podoba. Na swoim monitorze widzę złotobrązowe cienie, które świetnie podkreślają kolor Twoich oczu. Są wyraziste i naprawdę ładnie wyeksponowane. Błyszczyk jest bezbarwny powiadasz? Ja widzę subtelny różyk. Świetnie wyglądasz. Maluj się tak częściej
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 14:07   #19
linkaa1987
Zadomowienie
 
Avatar linkaa1987
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 1 257
Dot.: brązik ppodejście drugie..

Ładnie wyszło, ale dla mnie troszkę za ponuro, nawet jak na Ciebie (bo ja to jaskrawo..;p). Nie wiem, wydajesz się być zmęczona w tym makijażu, sam brąz-w porządku ale może jakiś jasny w wewętrznym by się przydał? Albo jakieś rozświetlenie? Sama nie wiem, subtelnie, do pracy jak najbardziej ale coś bym dodała Pozdrawiam fanko Ty moja
__________________
Throw your sticks and stones
Throw your bombs and your blows
But you're not gonna break my soul...
linkaa1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-23, 14:48   #20
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: brązik ppodejście drugie..

Dokladnie dziewczyny juz wspomnialy - ożywić czymś buźke, tez polcam kuleczki, tanie a nie wyobrazam sobie bez nich makijazu róż, brazer i od razu inaczej makijaz wyglada

a to co zmalowalas ladnie wyglada, pasuje Ci
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 18:04   #21
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Dot.: brązik ppodejście drugie..

Cytat:
Napisane przez guantanamera Pokaż wiadomość
brąz zawsze na plus +
dziękuje


Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
Świetnie wyglądasz w brązie, makijaż w sam raz do pracy Mocniej musisz zaznaczać policzki, bo różu nie widać
I będę chwalić i chwalić, bo makijaże coraz lepsze, bardziej dopracowane, zdjęcia też niezłe.
dziękujedo pracy powiadaszja w domu pracuje


Cytat:
Napisane przez madie Pokaż wiadomość
NIe wiem co Ci się w tym makijażu nie podoba. Na swoim monitorze widzę złotobrązowe cienie, które świetnie podkreślają kolor Twoich oczu. Są wyraziste i naprawdę ładnie wyeksponowane. Błyszczyk jest bezbarwny powiadasz? Ja widzę subtelny różyk. Świetnie wyglądasz. Maluj się tak częściej
dziękujeMoże inaczej podoba mi się ale czuje się w nim jakbym była zmęczona


Cytat:
Napisane przez linkaa1987 Pokaż wiadomość
Ładnie wyszło, ale dla mnie troszkę za ponuro, nawet jak na Ciebie (bo ja to jaskrawo..;p). Nie wiem, wydajesz się być zmęczona w tym makijażu, sam brąz-w porządku ale może jakiś jasny w wewętrznym by się przydał? Albo jakieś rozświetlenie? Sama nie wiem, subtelnie, do pracy jak najbardziej ale coś bym dodała Pozdrawiam fanko Ty moja
dziękuje idolko moja o i dokladnie napisałaś to jak się czułam w tych kolorkachcoś pokombinuje z tym brązem


Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
Dokladnie dziewczyny juz wspomnialy - ożywić czymś buźke, tez polcam kuleczki, tanie a nie wyobrazam sobie bez nich makijazu róż, brazer i od razu inaczej makijaz wyglada
a to co zmalowalas ladnie wyglada, pasuje Ci
dziękuje jeszcze troszke i polece na zakupy kulkowo-rozswietlaczowe
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 18:31   #22
agnesha
Raczkowanie
 
Avatar agnesha
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 284
Dot.: brązik ppodejście drugie..

podobasz mi się w tych brązach no ale najważniejsze,żebyś Ty się dobrze czuła w makijażu jeszcze tylko rozświetlacz, który pięknie ożywi twarz i będzie super widać, że robisz postępy, zarówno w makijażu jak i w zdjęciach
agnesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 20:01   #23
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: brązik ppodejście drugie..

super brazik naprawde mi sie podoba
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 20:51   #24
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Dot.: brązik ppodejście drugie..

Cytat:
Napisane przez agnesha Pokaż wiadomość
podobasz mi się w tych brązach no ale najważniejsze,żebyś Ty się dobrze czuła w makijażu jeszcze tylko rozświetlacz, który pięknie ożywi twarz i będzie super widać, że robisz postępy, zarówno w makijażu jak i w zdjęciach

dziękuje


Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Pokaż wiadomość
super brazik naprawde mi sie podoba


dziękuje
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 22:34   #25
madziamic
Wtajemniczenie
 
Avatar madziamic
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 156
Dot.: brązik ppodejście drugie..

Bardzo delikatny, naturalny makijaż Ładnie w nim wyglądasz
__________________


W jednym słowie czasem ukrywa się historia całego życia...


Troszkę bloguję Magdamic o modzie i nie tylko...

Instagram
madziamic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:12.