Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-14, 11:10   #1171
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez rascus Pokaż wiadomość
Ja już prawie wróciłam do swojego naturalnego koloru.Niestety okazało się że jestem prawie siwa gdzieniegdzie tylko widać pasma jasnego brązu.Czuję się jak staruszka a mam 36 lat .Zaczynam poważnie zastanawiać nad balejażem.Może wtedy nie będzie widać tej siwizny.Narazie jeszcze się trzymam i nie farbuję .
Nie chcę namawiać do złego, ale w tym przypadku może faktycznie lepiej jakoś te włosy pofarbować, bo te siwe bardzo postarzają i z reguły uroku nie dodają.
Ja sama mam sporo pojedynczych siwusów, jak na złość najwięcej z przodu głowy i w okolicach przedziałka, i ciągle się zastanawiam nad powrotem do farbowania. Ale póki co trzymam się dzielnie.

PS. O zdjęciu włosów ciągle pamiętam tylko czasu brak
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 13:18   #1172
feVer87
Zadomowienie
 
Avatar feVer87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 683
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Dziewczyny potrzebuję waszej pomocy.
Dojrzałam chyba do tego, zeby wrocić do swoich wlosow.
Pierwszy raz zafarbowałam w gim. teraz mając 21 mam tak wyniszczone włosy, ze mam ochotę wrocić do moich 'mysich' Nie mogę na nie już patrzeć- zadne odzywianie nie pomaga, ale nie mogę się temu dziwić bo nie dość, ze farbowalam na wszystkie odcienie palety: blondy, brązy, rude to jeszcze dekoloryzacja ...tyle razy.

Problem w tym, ze wszyscy mi mowią, zebym nie scinala(mimo, ze widzę, ze są ohydne) bo krotkie mi nie pasują(sama to wiem, bo juz mialam) no i tyle lat zapuszczania..eh.
A plan mialam taki zeby sciąć za uszy, czekac stopniowo..i gryzc się z odrostami.

Chcę moj mysi blond...
__________________
-widziałaś kiedyś coś idealnego?
-nie.....
-to dlaczego chcesz być niczym i nikim?
feVer87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 14:23   #1173
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez feVer87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuję waszej pomocy.
Dojrzałam chyba do tego, zeby wrocić do swoich wlosow.
Pierwszy raz zafarbowałam w gim. teraz mając 21 mam tak wyniszczone włosy, ze mam ochotę wrocić do moich 'mysich' Nie mogę na nie już patrzeć- zadne odzywianie nie pomaga, ale nie mogę się temu dziwić bo nie dość, ze farbowalam na wszystkie odcienie palety: blondy, brązy, rude to jeszcze dekoloryzacja ...tyle razy.

Problem w tym, ze wszyscy mi mowią, zebym nie scinala(mimo, ze widzę, ze są ohydne) bo krotkie mi nie pasują(sama to wiem, bo juz mialam) no i tyle lat zapuszczania..eh.
A plan mialam taki zeby sciąć za uszy, czekac stopniowo..i gryzc się z odrostami.

Chcę moj mysi blond...
jak sa zniszczone ,to lepiej obetnij ja tez niestety musialam to zrobic ostatnio,ale zdecydowanie widac roznice na lepsze,nie warto trzymac takich dlugich jak sa poniszczone
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 14:30   #1174
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez feVer87 Pokaż wiadomość
Pierwszy raz zafarbowałam w gim. teraz mając 21 mam tak wyniszczone włosy, ze mam ochotę wrocić do moich 'mysich' Nie mogę na nie już patrzeć- zadne odzywianie nie pomaga, ale nie mogę się temu dziwić bo nie dość, ze farbowalam na wszystkie odcienie palety: blondy, brązy, rude to jeszcze dekoloryzacja ...tyle razy.
Jakbym czytała o sobie

Cytat:
Napisane przez feVer87 Pokaż wiadomość
Problem w tym, ze wszyscy mi mowią, zebym nie scinala(mimo, ze widzę, ze są ohydne) bo krotkie mi nie pasują(sama to wiem, bo juz mialam) no i tyle lat zapuszczania..eh.
A plan mialam taki zeby sciąć za uszy, czekac stopniowo..i gryzc się z odrostami.

Chcę moj mysi blond...
A jak długie włosy masz obecnie?

Moja rada jest taka: nie ścinaj ich tak drastycznie bo będziesz się źle czuła - niedość, że wkurzające będą odrosty, to jeszcze złe samopoczucie ze względu na długość włosów. Połączenie tych dwóch rzeczy może się skończyć załamaniem, płaczem i wściekłością.
Zetnij najpierw 5 cm, jeśli masz bardzo długie to nawet 10cm. I podcinaj je co jakiś czas po kilka centymetrów. W końcu wrócisz do swojego koloru. Wymaga to cierpliwości, ale da się
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 14:51   #1175
olinciaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 756
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Witajcie ja takze chciałbym wrocic do swojego naturalnego blondu tylko najgorsze sa odrosty czy jak bede działas szamponetkami bardzo zniszcze włosy czy nie opłaca sie??
olinciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 15:26   #1176
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez olinciaa Pokaż wiadomość
Witajcie ja takze chciałbym wrocic do swojego naturalnego blondu tylko najgorsze sa odrosty czy jak bede działas szamponetkami bardzo zniszcze włosy czy nie opłaca sie??
Ja wyczytałam gdzieś, że szamponetki bardziej niszczą włosy niż trwałe farby. A druga sprawa to to, że szamponetki u większości osób nie schodzą w 100% z włosów.

Jedyne co polecam na odrosty (gdy włosy wcześniej farbowane były na jednolity kolor) to zrobienie kilku/nastu pasemek na naturalnych włosach. A jak schodzimy z balejażu to zmniejszyć poprostu ilość pasemek.
Taki zabieg powoduje to, że odrosty nie odcinają się równym paskiem od reszty i naprawdę schodzenie z farbowanych włosów jest dużo mniej bolesne.
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 17:58   #1177
rascus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Byłam dziś w sklepie i kupiłam szampon koloryzujący orzechowy blond. Te moje siwe pasma mnie osłabiają. Miałam już farbować ale pomyślałam że szampon zacznie się zmywać i siwe znowu się pojawią . Może jednak balejaż jest lepszym pomysłem . Szamppon wylądował na razie w szafie .
rascus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-16, 19:16   #1178
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Mogę się pochwalić? Mam już niemal całkiem naturalne włosy, wczoraj kazałam fryzjerce obciąć do odrostów Zostały mi tylko w niektórych miejscach ciemniejsze końcówki, tam gdzie włosy z racji fryzury są trochę dłuższe. Nie sądziłam, że kiedykolwiek odważę się na taki krok, ale naprawdę miałam dosyć tej czerni
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 19:43   #1179
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Mogę się pochwalić? Mam już niemal całkiem naturalne włosy, wczoraj kazałam fryzjerce obciąć do odrostów Zostały mi tylko w niektórych miejscach ciemniejsze końcówki, tam gdzie włosy z racji fryzury są trochę dłuższe. Nie sądziłam, że kiedykolwiek odważę się na taki krok, ale naprawdę miałam dosyć tej czerni
brawo!

A ja widzę coraz większe odrosty..są takie popielate i jakieś ciemne przy tym moim "rudawym blondzie" I niezmiernie mnie cieszy każdy milimetr włosa Choć teraz te moje rudawe-blond włosy (farba) wyglądają jakby były z cieniem... śmiesznie to wygląda
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 12:36   #1180
janina1984
Rozeznanie
 
Avatar janina1984
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 888
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

wiecie co? powoli przyzwyczajam się do moich odrostów, dodatkowo walczę z grzywką - przez pare lat miałam grzywkę, teraz sumiennie zaczesuję włosy na bok, żeby już mi urosły na tyle, żebym zarzucała ją za ucho. włosy mam strasznie zniszczone farbowaniem wieloletnim, myślę tak jak mówicie, żeby stopniowo je podcinać w miarę odrastania - moim marzeniem są jednak długie, zdrowe gęste włosy...

stosuję teraz odżywkę Clairol Herbal Essences - to jedyna odżywka w tej chwili, po które jestem w stanie rozczesać włosy bez wyrywania i szarpania - nie wiem co w sobie zawiera, pewnie dużo chemii, ale wygładza ładnie mi włosy.

kupiłam szampon Pantene Pro-V i też widzę poprawę, a myję nim od paru dni. Wcześniej miałam okropny tani szampn Isana z Rossmana, nie miałam kasy a musiałam czymś myć... po tamtym szamponie strasznie mi się przetłuszczały, a i tak mam przetłuszczające sie, sianowate włosy.

eeech! mam dopiero centymetrowy naturalny odrost! zastanawiam się nad profesjonalnym zabiegiem ściągnięcia złogów czarnej farby z moich włosisk, a potem zafarbowanie na kolor odrostów...
__________________
ile starożytnych umów już dziś złamałeś, pijąc swoją poranną codzienna herbatę?
janina1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 12:48   #1181
aaannnnnnaaa
Raczkowanie
 
Avatar aaannnnnnaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Witam i przyłączam się do trudów zapuszczania naturanie pieknych włosów! Sama mam..krótkie na jakieś 4 cm w połowie rudowypłowialeObciełam tak radykalne bo miałam dość puszących sie marnych kłaczków i wasze trudy też dodały odwagi- za co wielkie dzięki! Moje cudne mysie dwa centymetry będę chronić przed naporem fioletów brązów wiśni kaztanów i innych sztuczności- postanowione.i kropka
aaannnnnnaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-17, 14:13   #1182
feVer87
Zadomowienie
 
Avatar feVer87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 683
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
Jakbym czytała o sobie



A jak długie włosy masz obecnie?

Moja rada jest taka: nie ścinaj ich tak drastycznie bo będziesz się źle czuła - niedość, że wkurzające będą odrosty, to jeszcze złe samopoczucie ze względu na długość włosów. Połączenie tych dwóch rzeczy może się skończyć załamaniem, płaczem i wściekłością.
Zetnij najpierw 5 cm, jeśli masz bardzo długie to nawet 10cm. I podcinaj je co jakiś czas po kilka centymetrów. W końcu wrócisz do swojego koloru. Wymaga to cierpliwości, ale da się
Teraz mam za łopatki; bo juz ost.(miesiąc temu) u fryzjera sporo scięlam..ale szczerze mi się wydaje, ze powinnam je całkiem sciąć eh.
dziękuję za wsparcie.

Patryka- super! mam nadzieję, ze i ja tego doczekam(:
__________________
-widziałaś kiedyś coś idealnego?
-nie.....
-to dlaczego chcesz być niczym i nikim?
feVer87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 15:34   #1183
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez feVer87 Pokaż wiadomość
Teraz mam za łopatki; bo juz ost.(miesiąc temu) u fryzjera sporo scięlam..ale szczerze mi się wydaje, ze powinnam je całkiem sciąć eh.
dziękuję za wsparcie.
W takim razie zetnij je sobie tak aby sięgały kilka centymetrów za ramiona (przy suchych włosach). Nie będzie aż tak drastycznej zmiany i przy okazji będziesz mieć bardzo modną fryzurkę w tym sezonie.

W każdym razie jestem za tym, abyś nie ścinała ich tak krótko skoro wiesz, że będziesz się źle czuć. Tym bardziej, że nawet przy super zniszczonych włosach właściwa (i sumienna!) pielęgnacja może okazać się zbawienna. Sama ratowałam kiedyś swoje długie włosy po rozjaśnianiu, następnie przyciemnieniu farbą Palette (), ponownym rozjaśnianiu i ponownym przyciemnieniu (już inną farbą ). Ścięłam je na bezpieczną długość i wyprowadziłam na prostą
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 21:06   #1184
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Heh, skoro gratulujecie, to może się "pochwalę" --> Tutaj <-- załączyłam fotki, a biorąc pod uwagę, z czego "shodziłam", sama się sobie dziwię, że zdecydowałam się na tak radykalne ścięcie. Teraz pozostaje mi tylko zapuszczać
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 08:32   #1185
x3independencex3
Raczkowanie
 
Avatar x3independencex3
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z pokoju :D
Wiadomości: 149
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

nie wiem jak sie odwazyłaś na takie sciecie !! :O.
Ja robię wszystko aby mieć takie długie a Ty tutaj obcinasz !:PP

Ps. również wracam do naturalnego kolorku
__________________
To dla Ciebie istnieje cały mój świat <3
x3independencex3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 08:37   #1186
blue_mysecka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 333
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

patryka gratuluje odwagi ja teraz na taka zmiane bym sie nie odwazyla (moze kiedys w czasach gimnazjum to tak)
powodzenia w zapuszczaniu!
__________________
blue_mysecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 09:33   #1187
Dori1981
Raczkowanie
 
Avatar Dori1981
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 484
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez feVer87 Pokaż wiadomość
Teraz mam za łopatki; bo juz ost.(miesiąc temu) u fryzjera sporo scięlam..ale szczerze mi się wydaje, ze powinnam je całkiem sciąć eh.
dziękuję za wsparcie.

Patryka- super! mam nadzieję, ze i ja tego doczekam(:
Taką długość miałam rok temu ,no ale były zniszczone od jasnych pasemek i ściełam je do ramion .Potem jednak coś mnie podkusiło i poszłam do innej fryzjerki na podciecie końcówek ,no i podcieła i wyprostowała prostownicą tak że popaliła mi włosy ,że nic już nie było w stanie ich uratować no i musiałam je ściąć krócej .Fakt nie cierpiałam tej fryzury ,bo żle sie czuje w długosci do brody,ale od marca do śierpnia musiałam co miesiąc podcinać końcówki ,teraz włosy są lekko za ramoina i sa pocieniowane ,ale zdrowe

Najważniejsze ,dobrze czuć sie ze sobą ,może podetnij włosy tak do zapiecia od stanika i może to im wystarczy + oczywiscie mega wielka pielęgnacja .

Tylko jeszcze wywalcze naturalny kolor i będzie miodzio
Dori1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 10:59   #1188
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez janina1984 Pokaż wiadomość
eeech! mam dopiero centymetrowy naturalny odrost! zastanawiam się nad profesjonalnym zabiegiem ściągnięcia złogów czarnej farby z moich włosisk, a potem zafarbowanie na kolor odrostów...
ja też mam dopiero 1 cm..
myślałam czy by nie poczekać jeszcze z miesiąc i nie podciąć oraz zafarbować na ciemny blond (taki jak mój) alee.... farba nigdy nie wyjdzie jak moje własne i znowu będę sobie "pluła w brodę" za to posunięcie... więc czekam cierpliwie..


Rośnijcie włoski

Rzebyś Ty później nie żałowała??

Cytat:
Napisane przez aaannnnnnaaa Pokaż wiadomość
Witam i przyłączam się do trudów zapuszczania naturanie pieknych włosów! Sama mam..krótkie na jakieś 4 cm w połowie rudowypłowialeObciełam tak radykalne bo miałam dość puszących sie marnych kłaczków i wasze trudy też dodały odwagi- za co wielkie dzięki! Moje cudne mysie dwa centymetry będę chronić przed naporem fioletów brązów wiśni kaztanów i innych sztuczności- postanowione.i kropka

też mam myszaste..choć wolę słowo "popielate"
I miesiąc temu obcięłam z włosów długości do ramion na takie króciutkie a po 2 tygodniach podcięłam bardziej i teraz mam takie z 5 cm


możemy przybić sobie 5
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 11:54   #1189
andzik241
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 038
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

dziewczyny dacie rade ja juz mam prawie swoje naturalne. Predzej mialam farbowane do pasa
teraz mam swoje do łopatek, tzn zostalo mi jakies 4 cm. odrostu.. ale to juz nic

trzymam za was kciuki
andzik241 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-18, 12:41   #1190
feVer87
Zadomowienie
 
Avatar feVer87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 683
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Patryka naprawdę podziwiam za determinację i odwagę. moje wlosy bardzo przypominaja (pod względem kondycyjnym) Twoje 'przed' a nawet są gorsze bym powiedziala. A powiedz mi ilu cm odrost mialas, ze mozna było stworzyć taką fryzurkę?

Dori wlasnie tez zle się czuję w krotszych; tylko, ze samo podcięcie do stanika nic im nie pomoże, bo są tak 'wyżarte', że już zadne dokarmianie je nie wskrzesi...już inwestowałam w bardzo dobre odzywki takze arsenał do pielęgnacji mam, ale coz z tego...A ta fryzjerka to jakas niepowazna, ze wlosy Ci wyniszczyła! dramat. Grunt, ze teraz masz zdrowe, mam nadzieję, ze tez tego doczekam.

Laitywlasnie mam nadzieję, ze tez je wyprowadzę..narazie postanowilam czekać na odrost. ciekawa jestem ile czasu potrzeba wlosom, zeby od nowa wyrosly tak za uszy.

a mialas ktoras z was moze cement Kerastase'a?
__________________
-widziałaś kiedyś coś idealnego?
-nie.....
-to dlaczego chcesz być niczym i nikim?
feVer87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 15:05   #1191
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Miałam 5 cm odrostu. Dodam tylko, że nie ścięłam ich od razu z długich na krótkie, tylko stopniowo (choć w krótkim czasie, bo z żadnej z fryzur nie byłam zadowolona) - najpierw 10 cm, potem tuż za ramiona, potem do ramion, potem jeszcze z 5 cm... I nie wytrzymałam, wkurzały mnie te czarne, także zafundowałam sobie to, co teraz mam na głowie Wcześniej w ogóle nie brałam pod uwagę tak krótkiego ścięcia, no ale, raz się żyje No i oczywiście moim celem jest powrót do długości sprzed ścięcia, dlatego uważnie studiuję wątek o przyspieszeniu porostu włosów

Tak na marginesie, w końcu nie muszę przyciemniać brwi, żeby nie odcinały się od koloru włosów.
Wam również życzę wytrwałości w powracaniu do naturalnego kolorku
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 16:42   #1192
doro78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2
GG do doro78
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Witam wszystkich serdecznie.Tak jak wy dziewczyny podjęłam decyzję powrotu do naturalnego koloru włosów.Od końca marca nie robię już pasemek.Mój naturalny kolor to coś jakby mysi z domieszką rudego(ostatnio zauważyłam)...Długość włosów-do łopatek.Odrosty ok.10cm,no i nie wiem co dalej z nimi zrobić.Chciałabym aby nadal miały swoją długość,ale zauważyłam że są łamliwe i przesuszone.No i wiadomo,że z drugiego koloru pasemek(ciemny"chyba" blond,został RUDY)więc chciałabym się go pozbyć.Co zrobić? Mam pytanie,czy któraś z was używała Silver Schampoo z Rossmanna,czy on wyeliminuje ten rudy kolor?Jak on zadziała na te naturalne włosy(odrosty)?Czy sprawi,że będą jakieś fioletowe(od góry)-czy wogóle ich nie ruszy? Proszę o odp..
doro78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 18:25   #1193
Ankafanka
Raczkowanie
 
Avatar Ankafanka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 284
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Ja mam dopiero z jakies 4 cm odrostu, wlosy mam za lopatki, grzywke tez zapuszczam ale na szczescie to nie wyglada strasznie. Wlosy mialam zafarbowane na miodowy blond Castinga, a moj naturalny to ciemny blond/jasny braz. Wyglada to tak jakbym miala pasemka od slonca Ale mnie kusi ta nowa ciemna czekolada Castinga. ALE NIE!! CHCE MIEC NATURALNE Trzymam kciuki za Was
__________________
Muzyka zaczyna się tam, gdzie słowo jest bezsilne - nie potrafi oddać wyrazu; muzyka jest tworzona dla niewyrażalnego.


— Adam Neste

Uzależniona od muzyki z Pachnidła...
Ankafanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 08:41   #1194
x3independencex3
Raczkowanie
 
Avatar x3independencex3
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z pokoju :D
Wiadomości: 149
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

o rany to chyba tylko mi tak odrosty kontrastują :/
naturalne: czarne
farbowane: na blond położony brąz.. po spłukaniu śmieszny rudy.
odrosty: coś ok 5 cm.
__________________
To dla Ciebie istnieje cały mój świat <3
x3independencex3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 12:23   #1195
janina1984
Rozeznanie
 
Avatar janina1984
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 888
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

zaczynam się łamać... jeśli dostanę tą pracę o której myślę, będę musiała zafarbować włosy na czarno znowu...
__________________
ile starożytnych umów już dziś złamałeś, pijąc swoją poranną codzienna herbatę?
janina1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 15:31   #1196
space
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 36
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

13 czarnych miesiecy i prawie moje, tylko koncowki sie rozniawarto bylo trzymam kciuki!
space jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 16:12   #1197
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Ja dzis farbowalam wlosy i to byl chyba ostatni raz moj naturalny kolor to wcale niebrzydki blond, ale farbuje sie na braz bo lepiej wygladam w ciemnych wlosach, sa bardziej wyraziste. Zastanawiam sie nad powrotem do naturalnego koloru, bo po 1,5 roku comiesiecznego farbowania (bialy odrost na ciemych wlosach wyglada fatalnie) moje wlosy sa strasznie zniszczone i wypadaja garsciami Waham sie, bo z jednej strony szkoda mi wlosow (przed farbowaniem mialam naprawde geste), a z drugiej - lepiej sie czuje w ciemnym kolorze, no i generalnie nie przepadam za blondem.
Jak wyglada schodzenie z ciemnej farby? Musialabym najpierw zdekoloryzowac wlosy a potem polozyc farbe zblizona do naturalnego koloru? Czy moze lepiej zrobic balejaz?
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 17:21   #1198
Maggie93
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie93
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: głównie Dubaj
Wiadomości: 3 050
GG do Maggie93
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Ja mam wloski w kolorze zimnego, szarego, ciemnego - po prostu polskiego blondu no i jakis czas temu (pare miesiecy) pofarbowalam sobie na baaardzo jasniutki blondzik, a ze byla to farba trwala, to odrosty musialy byc odrazu chcialam wrocic do starego kolorku, bo wloskow katowac juz farbami nie zamierzam.. no ale kiedy odrosty mialy juz 6cm (szok ze tyle wytrzymalam ) to sie wkurzylam, kupilam farbe w kolorze moich naturalnych wloskow i juz sie odrostami przejmowac nie musze przynajmniej mam nadzieje, ale narazie nic nie widac
__________________
moje życie stewardessy
Małgosia jestem
Maggie93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 18:00   #1199
maud1106
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 38
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Maggie 93 czy możesz powiedzieć, jaką farbą pomalowałaś włosy? ( chodzi mi o tą ciemniejszą, która zrównała Ci kolor).
maud1106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 18:01   #1200
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Maggie93 Pokaż wiadomość
Ja mam wloski w kolorze zimnego, szarego, ciemnego - po prostu polskiego blondu no i jakis czas temu (pare miesiecy) pofarbowalam sobie na baaardzo jasniutki blondzik, a ze byla to farba trwala, to odrosty musialy byc odrazu chcialam wrocic do starego kolorku, bo wloskow katowac juz farbami nie zamierzam.. no ale kiedy odrosty mialy juz 6cm (szok ze tyle wytrzymalam ) to sie wkurzylam, kupilam farbe w kolorze moich naturalnych wloskow i juz sie odrostami przejmowac nie musze przynajmniej mam nadzieje, ale narazie nic nie widac
No tak w ta strone to latwiej, gorzej np z czarnego wracac do natiralnych blond
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:20.