cilest - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-18, 11:51   #31
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: cilest

słuchajcie dziewczynki. z tym cilestem to jest tak: jak moja ginekolog mi go przepisywała to przestrzegła mnie żebym uważała co kupuję w aptece. chodziło jej o to żeby tabletki były koniecznie w jasnofioletowym opakowaniu a nie w jakimś innym, ponieważ pojawiły się tabletki Cilest w innym opakowaniu (chyba w białym), na które producent nie daje takiej samej gwarancji (te 99 %) bo są one przepakowywane gdzieś tam na dalekim wschodzie.....więc to może chodzi o ten Cilest że niby daje 92% skuteczności./...Słyszałyście o czymś takim??
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 14:38   #32
gregarynka
Przyczajenie
 
Avatar gregarynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4
Dot.: cilest

Cytat:
Napisane przez Sovilo Pokaż wiadomość
Tabletki po to się bierze, zeby unikać gumek, poczytaj więcej, to się oswoisz, a skoro na razie jeszcze nie współzyjesz, to i tak nie masz się czym martwić. Ja kiedyś jechałam na samych gumkach i byłam maxymalnie zestresowana, na początku przy pigułkach też Potem skoczyłam na głęboką wodę- i jest siuper
wlasnie dziewczynki jak to jest, od znajomych slysze ze pomimo cilestu uzywaja gumek , ale czy jest sens ?? ja biore go od dwoch lat i jestem zadowolona ogolnie byly male problemy jak nerwowosc , brak ochoty na seks , ale to mija
a tak pezy okazji.... tez jestem troszke zaniepokojona , boo... odkad jestem na ciles piersi powiekszyly mi sie o jeden rozmiar, a w ostatnim tygodniu zauwazylam ze roszke sie zmniejszyly i staly sie bardziej wrazliwe , nigdy tak nie mialm, czy to mmoze oznaczac , ze tabletki nie zadzialaly??
gregarynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 10:40   #33
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: cilest

To chyba właśnie znaczy, że zadziałały. Ja też miałam rażliwze(bolące piersi)
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:49.