Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-08, 09:22   #4081
FryzjerstwoMojaPasja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 1 067
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez alevE Pokaż wiadomość
Ojj tak z tymi studiami tak jest. No chyba, że studiujesz zaocznie i pracujesz w tej samej branży, uczysz się i zdobywasz doświadczenie jednocześnie.. Ale, z tą pracą też jest problem, więc koło się zamyka ;] Jedyne co to uczyć się języka i uciekać, tylko, że akurat ja wolałabym mieszkać w PL, bliżej rodziny i znajomych, ale co z tego wyjdzie, czas pokaże
Ja wlasnie pracuje i chce isc na studia, ale nie wiem jaki wybrac kierunek bo interesuje mnie głównie fryzjerstwo, musiałabym wybrac kosmetologie ale tam jest znowu duzo chemii a ja z tego tak srednio. i znowu koło się zamyka, chociaz chyba spróbuje
ja tez bym nie chciala wyjechac jakos sobie tego nie wyobrazam.
FryzjerstwoMojaPasja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 09:28   #4082
alevE
Wiecznie niezdecydowana
 
Avatar alevE
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 715
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez FryzjerstwoMojaPasja Pokaż wiadomość
Ja wlasnie pracuje i chce isc na studia, ale nie wiem jaki wybrac kierunek bo interesuje mnie głównie fryzjerstwo, musiałabym wybrac kosmetologie ale tam jest znowu duzo chemii a ja z tego tak srednio. i znowu koło się zamyka, chociaz chyba spróbuje
ja tez bym nie chciala wyjechac jakos sobie tego nie wyobrazam.
No, ale jak zdasz technika (napewno) i masz pracę w tym zawodzie to super, studia w tym przypadku nie muszą być ściśle z tym związane..
O niee kosmetologia, niby fajny kierunek, ale ja też z chemią na bakier Bioli w sumie też aż tak nie lubiłam
__________________
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA! Życie jest za krótkie, żeby przez tydzień nosić jeden kolor paznokci!!!!!!!!!!!
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek
alevE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 09:35   #4083
FryzjerstwoMojaPasja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 1 067
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez alevE Pokaż wiadomość
No, ale jak zdasz technika (napewno) i masz pracę w tym zawodzie to super, studia w tym przypadku nie muszą być ściśle z tym związane..
O niee kosmetologia, niby fajny kierunek, ale ja też z chemią na bakier Bioli w sumie też aż tak nie lubiłam
No teraz właśnie robie technika, egzamin z technika jest bajecznie prosty więc się nie martwię trzeba tylko projekt napisać...

U mnie dziewczyna studiuje BHP ale daj spokoj, duzo prawa tam jest, jakieś paragrafy musiała korepetycje brać. Mógłby być kierunek inny ale co wybrać kurcze nie wiem nic mnie tak nie interesuje oprocz fryzjerstwa. Nie wiem nawet jakie sa inne kierunki
Ja znowu przedmioty humanistyczne - polski, historia, geografia, biologia i języki obce to tak, ale chemia i fizyka i matematyka - dramat. To trzeba rozumiec ja z dyktand mam piątki, z wypracowan tez a z maty dwóje na koniec roku U mnie świedectwo wygląda tak:
z góry na dół 4 i 5 a potem
mata 2
fiza 2
chemia 2

hahaha
FryzjerstwoMojaPasja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 09:43   #4084
alevE
Wiecznie niezdecydowana
 
Avatar alevE
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 715
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez FryzjerstwoMojaPasja Pokaż wiadomość
No teraz właśnie robie technika, egzamin z technika jest bajecznie prosty więc się nie martwię trzeba tylko projekt napisać...

U mnie dziewczyna studiuje BHP ale daj spokoj, duzo prawa tam jest, jakieś paragrafy musiała korepetycje brać. Mógłby być kierunek inny ale co wybrać kurcze nie wiem nic mnie tak nie interesuje oprocz fryzjerstwa. Nie wiem nawet jakie sa inne kierunki
Ja znowu przedmioty humanistyczne - polski, historia, geografia, biologia i języki obce to tak, ale chemia i fizyka i matematyka - dramat. To trzeba rozumiec ja z dyktand mam piątki, z wypracowan tez a z maty dwóje na koniec roku U mnie świedectwo wygląda tak:
z góry na dół 4 i 5 a potem
mata 2
fiza 2
chemia 2

hahaha
A to widzisz Ja to się troch swego egzaminu boję Czyli piszesz za tydz.?
z tego skladu:chemia,fizyka,mata , to chyba najbardziej względny to fiza Aczkolwiek z tych trzech przedmiotów mialam 3

No BHP nawet fajne, ale odpychaly mnie te rysunki techniczne No to jak chcesz isc na studia to moze kieruj się właśnie tymi przedmiotami-gera,pol,biola?
__________________
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA! Życie jest za krótkie, żeby przez tydzień nosić jeden kolor paznokci!!!!!!!!!!!
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek

Edytowane przez alevE
Czas edycji: 2011-06-08 o 09:44
alevE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 09:46   #4085
FryzjerstwoMojaPasja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 1 067
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez alevE Pokaż wiadomość
A to widzisz Ja to się troch swego egzaminu boję Czyli piszesz za tydz.?
z tego skladu:chemia,fizyka,mata , to chyba najbardziej względny to fiza Aczkolwiek z tych trzech przedmiotów mialam 3
Ja wolałam się skupić na przedmiotach które lubię a to 'obleciałam' w tym roku, troche żałuje ze bardziej sie nie przylozylam ale nie jest latwo pogodzic
prace i nauke i jeszcze zalatwianie przed slubem masy rzeczy. Bo w zawodówce miałam świadectwa z paskiem.
FryzjerstwoMojaPasja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 09:51   #4086
peanut_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 272
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

widzę, że temat studiów się tu rozwija, to mogę się pochwalić, że zdałam ten dzisiejszy egzamin jeszcze tylko 2

a ogólnie to chciałam napisać, że dzisiaj mam miesiąc bez prostownicy
peanut_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 09:52   #4087
alevE
Wiecznie niezdecydowana
 
Avatar alevE
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 715
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

I tak oceny nie odzwierciedlają wiedzę ucznia, a w sumie na studiach są inne rzeczy niż w szkole ponadpodstawowej
__________________
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA! Życie jest za krótkie, żeby przez tydzień nosić jeden kolor paznokci!!!!!!!!!!!
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek
alevE jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-08, 10:04   #4088
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez FryzjerstwoMojaPasja Pokaż wiadomość
Ja wlasnie pracuje i chce isc na studia, ale nie wiem jaki wybrac kierunek bo interesuje mnie głównie fryzjerstwo, musiałabym wybrac kosmetologie ale tam jest znowu duzo chemii a ja z tego tak srednio. i znowu koło się zamyka, chociaz chyba spróbuje
ja tez bym nie chciala wyjechac jakos sobie tego nie wyobrazam.
Martusia ja podchodze tak: byłam na filologii angielskiej przez 1 rok i mimo, ze tych studiów nie kontynuuję to przez ten rok dowiedziałam sie masę rzeczy, nauczyłam się mówić poprawnie z brytyjskim akcentem itp. itd. więc nawet jeśli Ci się nie uda, to to czego się nauczysz przez semestr czy rok to już będzie w Twojej głowie i już będziesz mądrzejsza o kilka rzeczy zawsze warto spóbowac ale moja kolezanka studiuje kosmetologie na SWSM i jak patrzylam na jej notatki to masakra no chociaż jak ona patrzyła na moje to też twierdziła, ze masakra wiec co kto lubi
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 10:16   #4089
FryzjerstwoMojaPasja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 1 067
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez alevE Pokaż wiadomość
I tak oceny nie odzwierciedlają wiedzę ucznia, a w sumie na studiach są inne rzeczy niż w szkole ponadpodstawowej
No nie zawsze. U mnie np na praktyce było bardzo niesprawiedliwie oceniane bo była średnia ważona. Ocena końcowa w trzeciej klasie składała się z trzech części. Ale nie ważne, chodzi o to, że ja na praktyce robiłam najwięcej, miałam co tydzien modela męskiego, szefowa na miesiąc wymagała dwa strzyżenia damskie jedno długie drugie krótkie - ja miałam conajmniej dwa razy tyle modelek, dodatkowo na farbowania i balejaże i dała mi 4 na koniec bo z egzaminu próbnego dostałam 4, a mój kolega co odwalił tylko obowiązkowych modeli też miał 4. I gdzie tu sprawiedliwość? Ale trudno.. Już to 'przebolałam'. Liczyłam na 5

Monia no dokładnie, ja sobie kosmetologie założylam jako cel - że chcę się tego podjąć wiec nawet jak zrezygnuje to cvzegos i tak sie naucze. a moze akurat dam sobie rade.
FryzjerstwoMojaPasja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 10:19   #4090
alevE
Wiecznie niezdecydowana
 
Avatar alevE
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 715
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

No dlatego mówię, że oceny nie odzwierciedlają wiedzy(umiejętności)-czyli często są niesprawiedliwe
__________________
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA! Życie jest za krótkie, żeby przez tydzień nosić jeden kolor paznokci!!!!!!!!!!!
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek
alevE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 10:30   #4091
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Dziewczyny klikajcie wszytskie na Basię w moim podpisie choć raz w życiu chciałabym wygrać jakiś konkurs
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-08, 12:05   #4092
FryzjerstwoMojaPasja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 1 067
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

głosuję z zalogowanego ju,ż chyba z 7 głosów oddałam czemu mnie tam nie ma na tej liscie?
FryzjerstwoMojaPasja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 12:11   #4093
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Dziewczyny, byłam dziś w Naturze... i co kupiłam??? gliss kura oczywiście, przez was! hehe nie no żartuje:P jutro wypróbuje

Biedna Moniś pocieszę Cię tym, że też nigdy nic nie wygrałam... raz tylko kiedyś bierki do grania z chipsów
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 12:33   #4094
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez FryzjerstwoMojaPasja Pokaż wiadomość
głosuję z zalogowanego ju,ż chyba z 7 głosów oddałam czemu mnie tam nie ma na tej liscie?
musisz dac sobie baner do podpisu i na Ciebie trzeba bedzie głosować
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020

Edytowane przez moniczka_90
Czas edycji: 2011-06-08 o 12:56
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 12:37   #4095
alevE
Wiecznie niezdecydowana
 
Avatar alevE
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 715
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
musisz dac sobie naner do podpisu i na Ciebie trzeba bedzie głosować
Monia, już zagłosowałam ;-)
__________________
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA! Życie jest za krótkie, żeby przez tydzień nosić jeden kolor paznokci!!!!!!!!!!!
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek
alevE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 12:54   #4096
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez alevE Pokaż wiadomość
Monia, już zagłosowałam ;-)
bardzo dziękuję jakby Ci się nudziło to możesz klikać co 5 minut
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 13:29   #4097
FryzjerstwoMojaPasja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 1 067
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Dziewczyny... JESTEM WŚCIEKŁA I ZAŁAMANA.


Czy są jeszcze dobrzy fryzjerzy? Bo chyba nie ma dzisiaj, a na pewno nie u mnie na osiedlu!

Moja fryzjerka ma urlop a chciałam podciąć końce więc poszłam do salonu na moim osiedlu, pomyslalam ze konce tylko ściąć na prosto to chyba nic zepsuć nie mogą.
Boże... WIDZISZ I NIE GRZMISZ!
Pani fryzjerka przeczesała sobie włosy w dół, zmoczyła psikaczem, przeczesała jeszcze raz i... OSTRZYGŁA tak sobie, od ręki, samymi nożyczkami ostrzygła włosy. Nie zczesała ich tak w dół między palcami tylko tak sobie je ostrzygła po prostu jak grzywke sie strzyże.
Od razu pomyslalam ze to jest zle, zaplacilam nic nie powiedzialam i poszlam do innego fryzjera, dobrego u mnie na osiedlu.

Są tam młode fryzjerki, ok 25-30 lat. I tu jest koszmar.
Powiedziałam jaka jest sytuacja i mówie, żeby ostrzygła to tak jak powinno być techniką palcowania i na prosto, no i nie dużo bo mam ślub we wrześniu. Ona popatrzała na mnie jak na kosmitke i zapytała niemiło, bezosobowo:
-a po co chce takie długie?
A ja na nią tak zerknęłam i mówie, że chcę upięcie z loków.
A ona:
-aha no bo do koka to nie trzeba długie
Przemilczałam to

Spryskała włosy, zczesała w dół i strzygła tak jak powinno, ale widzę że nie zczesuje typowo w dół tylko na boki a tak się strzyże na półokrągło.
Pytam:
na pewno pani na prosto strzyze? bo ja chciałam na prosto
a ona tak bedzie prosto a zaraz dodała:
a zresztą do loków to i tak nie bedzie widać
a ja na nią z takim oburzeniem:
ale na codzien noszę proste włosy i chciałam na prosto a ona znowu:

aha prostuje.

a czy ja powiedziałam ze prostuje włosy? no co za kretynka!

Przychodze do domu a tam lekko na półokrągło. ale jestem wściekła teraz bym musiała ściać z 2 cm żeby to wyrównać!!!

Czy ja śnie?!

Jestem zalamana!
FryzjerstwoMojaPasja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 13:37   #4098
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez FryzjerstwoMojaPasja Pokaż wiadomość
Dziewczyny... JESTEM WŚCIEKŁA I ZAŁAMANA.


Czy są jeszcze dobrzy fryzjerzy? Bo chyba nie ma dzisiaj, a na pewno nie u mnie na osiedlu!

Moja fryzjerka ma urlop a chciałam podciąć końce więc poszłam do salonu na moim osiedlu, pomyslalam ze konce tylko ściąć na prosto to chyba nic zepsuć nie mogą.
Boże... WIDZISZ I NIE GRZMISZ!
Pani fryzjerka przeczesała sobie włosy w dół, zmoczyła psikaczem, przeczesała jeszcze raz i... OSTRZYGŁA tak sobie, od ręki, samymi nożyczkami ostrzygła włosy. Nie zczesała ich tak w dół między palcami tylko tak sobie je ostrzygła po prostu jak grzywke sie strzyże.
Od razu pomyslalam ze to jest zle, zaplacilam nic nie powiedzialam i poszlam do innego fryzjera, dobrego u mnie na osiedlu.

Są tam młode fryzjerki, ok 25-30 lat. I tu jest koszmar.
Powiedziałam jaka jest sytuacja i mówie, żeby ostrzygła to tak jak powinno być techniką palcowania i na prosto, no i nie dużo bo mam ślub we wrześniu. Ona popatrzała na mnie jak na kosmitke i zapytała niemiło, bezosobowo:
-a po co chce takie długie?
A ja na nią tak zerknęłam i mówie, że chcę upięcie z loków.
A ona:
-aha no bo do koka to nie trzeba długie
Przemilczałam to

Spryskała włosy, zczesała w dół i strzygła tak jak powinno, ale widzę że nie zczesuje typowo w dół tylko na boki a tak się strzyże na półokrągło.
Pytam:
na pewno pani na prosto strzyze? bo ja chciałam na prosto
a ona tak bedzie prosto a zaraz dodała:
a zresztą do loków to i tak nie bedzie widać
a ja na nią z takim oburzeniem:
ale na codzien noszę proste włosy i chciałam na prosto a ona znowu:

aha prostuje.

a czy ja powiedziałam ze prostuje włosy? no co za kretynka!

Przychodze do domu a tam lekko na półokrągło. ale jestem wściekła teraz bym musiała ściać z 2 cm żeby to wyrównać!!!

Czy ja śnie?!

Jestem zalamana!
o Chryste Panie, odnosze wrazenie, ze ja bym lepiej załatwiła sprawę ale to jest to o czym się często słyszy nawet a wizazu... fryzjerki NIE SŁUCHAJĄ co kto chce tylko robią co chcą ok. ile cm włosów w koncu Ci ściely ?
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 13:38   #4099
FryzjerstwoMojaPasja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 1 067
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
o Chryste Panie, odnosze wrazenie, ze ja bym lepiej załatwiła sprawę ale to jest to o czym się często słyszy nawet a wizazu... fryzjerki NIE SŁUCHAJĄ co kto chce tylko robią co chcą ok. ile cm włosów w koncu Ci ściely ?
z 2, ale najsmieszniejsze jest to ze włosy są krzywo ostrzyzone, buahaha prawa strona jest dluzsza niz lewa. i to o dobry centymetr. buahaha płakać mi sie chce!!!
FryzjerstwoMojaPasja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-08, 13:41   #4100
alevE
Wiecznie niezdecydowana
 
Avatar alevE
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 715
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez FryzjerstwoMojaPasja Pokaż wiadomość
z 2, ale najsmieszniejsze jest to ze włosy są krzywo ostrzyzone, buahaha prawa strona jest dluzsza niz lewa. i to o dobry centymetr. buahaha płakać mi sie chce!!!
Taa znam ten ból, dlatego nie chodzę do fryzjera.. siostra mnie strzyże..

Nie zazdroszczę, też bym się ostro wkurzyła:/
__________________
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA! Życie jest za krótkie, żeby przez tydzień nosić jeden kolor paznokci!!!!!!!!!!!
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek
alevE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 13:45   #4101
FryzjerstwoMojaPasja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 1 067
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Jestem załamana... Aż się poryczałam ze złości.
FryzjerstwoMojaPasja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 13:45   #4102
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez FryzjerstwoMojaPasja Pokaż wiadomość
z 2, ale najsmieszniejsze jest to ze włosy są krzywo ostrzyzone, buahaha prawa strona jest dluzsza niz lewa. i to o dobry centymetr. buahaha płakać mi sie chce!!!
ja tak już od dłuższego czasu chodzę, też mam prawą stronę dłuższą od lewej ale mis ie faluja włosy wiec jka nie wyprostuje to tego nie widać a szkoda mi tego centymetra. Choc niedługie chyba pojde sie ostrzyc to moze cos mi znajoma z tym zrobi.

nie pozostaje nic innego jak tylko czekać az Twoja fryzjerka wróci z urlopu bo bałabym sie iść do 3 nieznajomej i ryzykowac.

Swoja droga u mnie na praktykach też jak ścinały na prostu to tez samymi nożyczkami bez pomocy palcy tylko, ze albo najpierw myły klientkom włosy albo super idealnie prostowały te włosy. I wychodziła równo i super.
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 13:47   #4103
FryzjerstwoMojaPasja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 1 067
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
ja tak już od dłuższego czasu chodzę, też mam prawą stronę dłuższą od lewej ale mis ie faluja włosy wiec jka nie wyprostuje to tego nie widać a szkoda mi tego centymetra. Choc niedługie chyba pojde sie ostrzyc to moze cos mi znajoma z tym zrobi.

nie pozostaje nic innego jak tylko czekać az Twoja fryzjerka wróci z urlopu bo bałabym sie iść do 3 nieznajomej i ryzykowac.

Swoja droga u mnie na praktykach też jak ścinały na prostu to tez samymi nożyczkami bez pomocy palcy tylko, ze albo najpierw myły klientkom włosy albo super idealnie prostowały te włosy. I wychodziła równo i super.
juz nawet nie chce mi sie myslec. teraz bede miec depresje conajmniej przez tydzien i kolejne wlosy mi przez to wyleca.

przepraszam was dziewczyny ale ide bo masakra.
FryzjerstwoMojaPasja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 13:48   #4104
alevE
Wiecznie niezdecydowana
 
Avatar alevE
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 715
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez FryzjerstwoMojaPasja Pokaż wiadomość
Jestem załamana... Aż się poryczałam ze złości.
ale spokojnie! Bez nerwów! Po co się denerwować... 'to tylko włosy', trzeba tak mysleć.. szkoda nerwów naprawdę na takie 'fryzjereczki'
__________________
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA! Życie jest za krótkie, żeby przez tydzień nosić jeden kolor paznokci!!!!!!!!!!!
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek
alevE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 13:56   #4105
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez alevE Pokaż wiadomość
ale spokojnie! Bez nerwów! Po co się denerwować... 'to tylko włosy', trzeba tak mysleć.. szkoda nerwów naprawdę na takie 'fryzjereczki'
nie no ja ją troche rozumiem, jakby mi tak teraz ktoś obciął to bym się wpieprzyła ale ona bierze slub więc to juz jest inna zabawa...

Nie przejmuj się Martunia może jednak zostaniesz tutaj z nami, pogadamy sobie o czymś i może jakimś cudem przestaniesz myśleć o tych nieszczęsnych cięciach
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 14:12   #4106
alevE
Wiecznie niezdecydowana
 
Avatar alevE
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 715
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
nie no ja ją troche rozumiem, jakby mi tak teraz ktoś obciął to bym się wpieprzyła ale ona bierze slub więc to juz jest inna zabawa...

Nie przejmuj się Martunia może jednak zostaniesz tutaj z nami, pogadamy sobie o czymś i może jakimś cudem przestaniesz myśleć o tych nieszczęsnych cięciach
Ok, ja to rozumiem, ale jak tak głębiej pomyślimy, przez takie coś mamy niszczyć zdrowie? Ludzie mają wiele innych zmartwień, jak to do siebie porównamy to stwierdzimy, że to co się stało koleżance błahostka.
Nie odbierzcie to źle, ale po prostu szkoda zdrowia... Mam przypadek w rodzinie, przez denerwowanie się byle czym teraz jej się odbiło... A kobita nie aż tak stara, moja ciocia, najpierw nogą nie umiała ruszyć, w ciągu paru miesięcy przestała chodzić, a teraz i nie potrafi dobrze mówić.. Ma 4 dzieci, najmłodszy ma 15 lat, przecież to jeszcze dziecko, wraca ze szkoły i musi się opiekować matką..
__________________
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA! Życie jest za krótkie, żeby przez tydzień nosić jeden kolor paznokci!!!!!!!!!!!
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek
alevE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 14:37   #4107
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez alevE Pokaż wiadomość
Ok, ja to rozumiem, ale jak tak głębiej pomyślimy, przez takie coś mamy niszczyć zdrowie? Ludzie mają wiele innych zmartwień, jak to do siebie porównamy to stwierdzimy, że to co się stało koleżance błahostka.
Nie odbierzcie to źle, ale po prostu szkoda zdrowia... Mam przypadek w rodzinie, przez denerwowanie się byle czym teraz jej się odbiło... A kobita nie aż tak stara, moja ciocia, najpierw nogą nie umiała ruszyć, w ciągu paru miesięcy przestała chodzić, a teraz i nie potrafi dobrze mówić.. Ma 4 dzieci, najmłodszy ma 15 lat, przecież to jeszcze dziecko, wraca ze szkoły i musi się opiekować matką..
Błahostka o tyle, ze skonczyło sie 2 cm a nie 8cm. Ale Marta jest fryzjerką której chyba włosy 2cm na miesiać nie rosną i za niedługo bierze slub. Wiec w pracy musi wyglądać schludnie a nie miec krzywo wystrzyzone włosy a ślub bierze się raz w życiu (zazwyczaj) i kady chce żeby wszytsko było jak najlepiej i każdy chce wtedy wyglądac idealne ! Mi przed slubem też taka sytuacja bardzo by popsuła humor, nie brałam jeszcze ślubu więc nie wiem jaki będę miała stopien stresu tym wszytskim ale tez bym się zdenerwowała i wrecz rozbeczała jakby mi sie coś stało włosami albo jakby mi sie makijaz rozmazał, albo jakby mi pryszcz wyskoczył albo jakby mi sie paznokiec złamał ! A nie toleruje tipsów wiec złamany paznokiec bedzie tragedią.
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 14:42   #4108
alevE
Wiecznie niezdecydowana
 
Avatar alevE
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 715
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
Błahostka o tyle, ze skonczyło sie 2 cm a nie 8cm. Ale Marta jest fryzjerką której chyba włosy 2cm na miesiać nie rosną i za niedługo bierze slub. Wiec w pracy musi wyglądać schludnie a nie miec krzywo wystrzyzone włosy a ślub bierze się raz w życiu (zazwyczaj) i kady chce żeby wszytsko było jak najlepiej i każdy chce wtedy wyglądac idealne ! Mi przed slubem też taka sytuacja bardzo by popsuła humor, nie brałam jeszcze ślubu więc nie wiem jaki będę miała stopien stresu tym wszytskim ale tez bym się zdenerwowała i wrecz rozbeczała jakby mi sie coś stało włosami albo jakby mi sie makijaz rozmazał, albo jakby mi pryszcz wyskoczył albo jakby mi sie paznokiec złamał ! A nie toleruje tipsów wiec złamany paznokiec bedzie tragedią.
Tak i taka jest głupia mentalnośc ludzi. A potem wszyscy się dziwią skąd u nich tyle chorób. Właśnie stąd. Ślub, ok, jest to wyjątkowa sytuacja, ale to nie jest powód żeby się załamywać i tyle. Takie moje zdanie.
No chyba, że nie mamy czym się przejmować.... A dla męża i tak zawsze będzie wyglądać pięknie Trzeba doszukiwac się też i dobrych stron. Tak, to najważniejszy dzień, ale czy warto tyle denerwować się dla paru godzin?
__________________
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA! Życie jest za krótkie, żeby przez tydzień nosić jeden kolor paznokci!!!!!!!!!!!
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek

Edytowane przez alevE
Czas edycji: 2011-06-08 o 14:53
alevE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 14:55   #4109
FryzjerstwoMojaPasja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 1 067
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

alevE jakby Ci w łosy rosły tak wolno jak mi (4mm na miesiąc) i tak mocno wypada y to ciekawe czy byś była spokojna, nie dosc ze zapuszczasz, dbasz o wlosy to jakas kretynka Ci zepsuje humor i wlosy. Jestem fryzjerem wiec szczegolnie na to zwracam uwage.


Monia poszlam do tego salonu co zawsze chodze i chyba fryzjerka mi rowno sciela nie wiem bo narazie siedze u siostry w domu sprawdze. A z wlosow tak ok 3 m za stanik mam 1 cm przed stanik wiec ok 4-5 cm poszło.. :/ nie odrosnie mi tyle do slubu trudno kupie clip-iny i wepne.

Mam tylko nadzieje ze to jest w koncu prosto.
FryzjerstwoMojaPasja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 15:01   #4110
alevE
Wiecznie niezdecydowana
 
Avatar alevE
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 715
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Też mi wypadają włosy, przez co mam 5 włosków na głowie, nic mi nie pomaga również baardzo wolno rosną, ale mniejsza z tym.
Chodziło mi o to, żebyś się uspokoiła, a nie żebyśmy teraz na siebie naskakiwały, nie taki miałam cel.

Mam tylko nadzieje ze to jest w koncu prosto. i o to chodzi...

A tak nawiasem mówiąc, to bym zrobiła niezłą reklamę tym co Ciebie ścinały
__________________
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA! Życie jest za krótkie, żeby przez tydzień nosić jeden kolor paznokci!!!!!!!!!!!
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek
alevE jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:25.