Różnica między piórkowaniem a pikowaniem? Ponoć to nie dla mnie...Pomóżcie!;( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-16, 20:02   #1
aYnOa
Raczkowanie
 
Avatar aYnOa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 53
Unhappy

Różnica między piórkowaniem a pikowaniem? Ponoć to nie dla mnie...Pomóżcie!;(


Witam
Dzisiaj byłam u fryzjerki, i wszystko bardzo dobrze się układało, dopóki nie przyjęła mnie pewna pani..Ona niczego sobie, Fajna nawet...Ale co z tego, skoro nie mogła mi pomóc. Wybrałam tam się po to, żeby włosy wydegażować.Fryzreka zaś powiedziała że jeżeli mi WYPIÓRKUJE to włosy jeszcze bardziej zaczną się puszyć i kręcić.Z salonu wyszłam z płaczem i zastanawiam się, czy ona aby na pewno mówiła o tym co ja chcę zrobić. Nie wiem, czy zależy to od "stopnia prosesjonalności" fryzjerki, zcy po prostu beznadziejnosci moich włosów...Słyszałam o bardzo dobrym salonie w Radomiu (tylko tam mogę się wybrać, ponoć ulica Prusa 1b)i nie wiem, czy ktoś tam by dał radę. Podobno właścicielka jest bardzo dobrą fryzjerka, i może właśnie tam "adło by radę coś zrobić".Pozdrawiam i czekam na jakiekolwiek wskazówki.
Zapłakana


aYnOa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 22:26   #2
byg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 72
Dot.: Różnica między piórkowaniem a pikowaniem? Ponoć to nie dla mnie...Pomóżcie!;(

degażowanie to jest pojecie raczej fachowe, dlatego fryzjerzy do klientów mówią wypiórkować albo wystrzępić włosy żeby było bardziej zrozumiałe dla szarego człeka.
a z tym kręcieniem sie i puszeniem to fryzjerka miala w wiekszosci racje, jesli masz krecone wlosy. mozna by je w prawdzie przezedzic ale raczej innymi technikami np slizgiem albo brzytwą
byg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 10:14   #3
aYnOa
Raczkowanie
 
Avatar aYnOa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 53
Dot.: Różnica między piórkowaniem a pikowaniem? Ponoć to nie dla mnie...Pomóżcie!;(

A na czym polega ten ślizg i cięcie brzytwą?
aYnOa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 18:49   #4
aYnOa
Raczkowanie
 
Avatar aYnOa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 53
Dot.: Różnica między piórkowaniem a pikowaniem? Ponoć to nie dla mnie...Pomóżcie!;(

Helooooo........
aYnOa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:55.