Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-12, 15:40   #2521
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

teraz mój problem :

na włosy włosy ciemny blond nałożyłam rozjaśniacz i zrobiłam pasemka
następnie całe włosy pofarbowałam na blond. z czasem ten blond stał się rudy. teraz mam na głowie jasny brąz. jak wrócić do blondu? tzn jakiej farby użyć, co zrobić żeby nie wyszedł ani rudy, ani żółty?
alufa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 17:02   #2522
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez alufa Pokaż wiadomość
teraz mój problem :

na włosy włosy ciemny blond nałożyłam rozjaśniacz i zrobiłam pasemka
następnie całe włosy pofarbowałam na blond. z czasem ten blond stał się rudy. teraz mam na głowie jasny brąz. jak wrócić do blondu? tzn jakiej farby użyć, co zrobić żeby nie wyszedł ani rudy, ani żółty?
zrób sobie excellence Loreala http://www.nokaut.pl/oferta/excellen...aty-blond.html , rozjaśni ( ma najsilniejszą wodę ) i zniweluje zółć.

lub tę farbę http://www.nokaut.pl/oferta/excellen...aty-blond.html
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 19:38   #2523
marta_so
Rozeznanie
 
Avatar marta_so
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 773
Dot.: DOKOLORYZATOR LOREAL - używał ktoś?

Cytat:
Napisane przez Kosmiczna Pokaż wiadomość
Hmm, Marto, zawsze możesz pójść do fryzjera... On pomoże
Tak, wiem, też już o tym myślałam, ciekawa jednak byłam opinii na temat tego dekoloryzatora, może jeszcze jakaś Wizażanka wypowie się na jego temat.
A odpowiedz mi Kosmiczna-on nie zmyje koloru, a odbarwi mój naturalny kolor tak? Bo nie wiem czy dobrze zrozumiałam...
__________________
KOCHANKOWIE W CIEMNOŚCIACH...
NA CZTERY I PÓŁ GODZINY DO NIEBA WZIĘCI...

marta_so jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 20:53   #2524
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

dzięki
a nie wyjdą za jasne? wiesz. w stylu barbie?
a o tym lorealu myślałam
alufa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 21:27   #2525
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: DOKOLORYZATOR LOREAL - używał ktoś?

Cytat:
Napisane przez marta_so Pokaż wiadomość
Witam I jak w tytule-proszę o radę w tej sprawie.
Mój naturalny odcień włosów to ciemny brąz-średni szatyn, pewnego dnia coś mnie podkusiło i zafarbowałam włosy na heban, od tej pory niestety jestem zmuszona używać tego koloru, bo odrosty mnie dobijają, a żadna inna (jasniejsza) farba nie jest w stanie pokryć tego hebanu. Dodam jeszcze, że od kilku miesięcy strasznie wypadaja mi włosy i nie chcę ich już katować farbowaniem, postanowiłam więc doprowadzić włosy do naturalnego koloru i dać im święty spokój przynajmniej z farbowaniem, bo zaczęłam własnie kurację Nerilem. Zainteresował mnie ostatnio dekoloryzator Loreala, z tym, że kosztuje ok 50 zl i dlatego wolę wczęsniej zasięgnąc rad Wizażanek, które może juz go używały

Twoj watek polaczylam ze zbiorczym watkiem o dekoloryzacij,bylo pisane juz otym dekoloryzatorze z L"oreala
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-14, 09:46   #2526
MonalisaG
Raczkowanie
 
Avatar MonalisaG
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 170
GG do MonalisaG
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

nigdy nie podjelabym sie dekoloryzacji w domu tymbardziej jak ktos dlugo farbuje wlosy na ciemny kolor bo przewaznie po sciąganiu koloru w domu wychodzi tragedia i trzeba isc do fryzjera zeby to poprawil i 2 raz je rozjasniac co fatalnie wplywa na stan wlosow lepiej to zrobic raz a dobrze u fryzjera niz potem poprawiac
MonalisaG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-14, 09:57   #2527
MonalisaG
Raczkowanie
 
Avatar MonalisaG
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 170
GG do MonalisaG
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

a tak wogole to wczoraj mialam robioną dekoloryzację u fryzjera. mam naturalny kolor ciemny blond i od 5 lat farbuje wlosy na czarno loreal casting bo wydaje mi sie ze mniej niszczy wlosy ale juz mialam dosyc czarnego chcialam miec brązowy jasny kolor. wczoraj fryzjerka nalozyla mi dekoloryzator 6 % czyli ten najslabszy zeby tak nie zniszczyl wlosow i tak siedzialam z tym pol godziny efekt byl taki jak umyla mi wlosy ze na gorze byly żółte po środku pomarańczowe
a konce brązowe potem nalozyla mi farbe czekoladowy brąz i zrobila kilka złotych refleksow. farba złapaładość rownomiernie, kolor wyszedł jasny brąz wpadający w pomarańczowy troszke( zależy od światła)
i powiem wam ze jakos nie czuje narazie zebym miala zniszczone wlosy są puszyste i miękkie i jestem pozytywnie zaskoczona tym bo myslalam ze bede miec siano na glowie ale dodam ze mam krotkie wlosy ala rihanna z przodu dluższe a z tyłu bardzo krotkie i nawet fryzjerka mi powiedziala ze nie mam zniszczonych wlosow po tym zabiegu przynajmniej odczuwalnie bo teoretycznie napewno są zniszczone wiec ide dzis kupic dobrą odżywke
MonalisaG jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-14, 10:02   #2528
MonalisaG
Raczkowanie
 
Avatar MonalisaG
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 170
GG do MonalisaG
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Kaska jezeli wypadają ci włosy to po dekoloryzacji bedą jeszcze bardziej wypadać niz po farbie. mi cale szczescie nie wypadają włosy chociaz codziennie je katuje tapirowaniem dlatego zdecydowalam sie na dekoloryzacje ale na twoim miejscu poczekalabym az przestaną wypadać
MonalisaG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-14, 10:38   #2529
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

opiszę wam mój przypadek może komuś pomoże ogólnie mam teraz dobry humor przez to co sie stało z moimi włosami dlatego pisze

historia włosów taka ....kiedyś farbowane na blond, rożne pasemka duperele, później ciemny brąz, i największa tragedia pofarbowanie włosów na czarno( było mi ładnie).Jak wiadomo czarny raczej nie schodzi za łatwo nie da się tez go przykryć niczym wiec ponad rok farbowałam czarnymi farbami żeby tylko nie widzieć odrostów( mój naturalny kolor to taki mysi.. podobno mysi to ciemny blond ale ja nigdy nie pomyślałabym o sobie jak o blondynce). W akcje desperacji ( bo już nie mogłam znieść swojego widoku) zastosowałam preparat firmy elgon do ściagania sztucznego pigmentu.I usuneło mi tę czarną czarność)) według moich własnych oczęt równomiernie co potwierdza mój facet.Mam teraz włoski co prawda szaro rudawe ( wiadomo po innych farbach zostało) ale są "na tym samym poziomie kolorystycznym" co moje naturalne i nawet mi sie ten kolorek podoba( chociaz teraz to chyba podobałoby mi się wszystko co nie jest czarną czarnością). W dotyku włoski się nie zniszczyły, ale ten zapach fuuu zgniłe jajo i do tego jeszcze się trzyma na włosach po 2 myciach ( pod rząd).
Mogę wstawić później jakieś fotki jak dorwę aparat
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-14, 14:30   #2530
marta_so
Rozeznanie
 
Avatar marta_so
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 773
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
opiszę wam mój przypadek może komuś pomoże ogólnie mam teraz dobry humor przez to co sie stało z moimi włosami dlatego pisze

historia włosów taka ....kiedyś farbowane na blond, rożne pasemka duperele, później ciemny brąz, i największa tragedia pofarbowanie włosów na czarno( było mi ładnie).Jak wiadomo czarny raczej nie schodzi za łatwo nie da się tez go przykryć niczym wiec ponad rok farbowałam czarnymi farbami żeby tylko nie widzieć odrostów( mój naturalny kolor to taki mysi.. podobno mysi to ciemny blond ale ja nigdy nie pomyślałabym o sobie jak o blondynce). W akcje desperacji ( bo już nie mogłam znieść swojego widoku) zastosowałam preparat firmy elgon do ściagania sztucznego pigmentu.I usuneło mi tę czarną czarność)) według moich własnych oczęt równomiernie co potwierdza mój facet.Mam teraz włoski co prawda szaro rudawe ( wiadomo po innych farbach zostało) ale są "na tym samym poziomie kolorystycznym" co moje naturalne i nawet mi sie ten kolorek podoba( chociaz teraz to chyba podobałoby mi się wszystko co nie jest czarną czarnością). W dotyku włoski się nie zniszczyły, ale ten zapach fuuu zgniłe jajo i do tego jeszcze się trzyma na włosach po 2 myciach ( pod rząd).
Mogę wstawić później jakieś fotki jak dorwę aparat
A gdzie i za ile mozna kupić ten preparat?
I ile w ogóle kosztuje dekoloryzacja u fryzjera tak mniej-więcej?
__________________
KOCHANKOWIE W CIEMNOŚCIACH...
NA CZTERY I PÓŁ GODZINY DO NIEBA WZIĘCI...

marta_so jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-14, 15:29   #2531
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Ja go kupiłam na allegro ale to chyba ten sam dystrybutor co prowadzi ich polska stronke i za hmm niecałe 40zl. Dekoloryzacja nie wiem ile kosztuje bo mam wstręt do fryzjerów ( większości). Zarazykowalam z tym preparatem bo z opisu nie miał być to typowy dekoloryzator który usuwa cały pigment z włosów, tylko ten sztuczny i faktycznie odrost nie zmienil po tym koloru.
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-15, 09:46   #2532
MonalisaG
Raczkowanie
 
Avatar MonalisaG
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 170
GG do MonalisaG
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

ja za dekoloryzacje i nalozenie farby zaplacilam 150 zl, robila mi to kolezanka ktora jest fryzjerka wiec mam do niej zaufanie ale tak do obcego fryzjera to bałabym sie pojsc. ogolnie to w salonach fryzjerskich jak sie dowiadywalam to kosztuje między 200 a 250 zl
MonalisaG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 16:55   #2533
Sasame
Raczkowanie
 
Avatar Sasame
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 417
Question z czarnych farbowanych na blond?

Witam,

Otóż, kilka tygodni temu zmieniałam fryzurę i przy okazji postanowiłam się przefarbować. Wybrałam coś, co od dawna chciałam mieć. Włoski rozjaśnione na bardzo jasny blond i trochę czarnego od spodu. W ten sposób mogę się w końcu znowu farbować tonerami ^^.

Mój problem polega na tym, że fryzjerka zrobiła mi za dużo czarnego z tyłu i po bokach. Linia miała być cienka, żeby wyszczuplić moją okrągłą twarz... Teraz fryzjerka jest na długim urlopie i wraca dopiero w lipcu, więc nie mogę złożyć reklamacji. Poza tym, na początku wydawało mi się, że wszystko jest ok...

Przejdźmy do rzeczy:

Jestem naturalną blondynką i na takie włosy miałam położoną farbę [Garnier - zwykła z drogerii, nie fryzjerska]. Było to pierwsze farbowanie. Włoski są zupełnie zdrowe i chcę je rozjaśnić zanim pojawią się widoczne odrosty. Jak sądzicie, czy będą bardzo pomarańczowe po rozjaśnieniu? Słyszałam, że zrobi mi się jajecznica jeśli użyję rozjaśniacza bez amoniaku [tzn. fryzjerka użyje - sama bym się bała XD]. Moje naturalne włosy rozjaśniły się do prawie białego koloru z żółtawymi końcówkami [przez pozostałości farby, która miała wyrównać odcień włosów po wracaniu do naturalnego koloru].

Ogólnie, to co radzicie? Zdecydować się na coś mocniejszego i podniszczyć włosy, żeby szybciej przejść do blondu, czy przemęczyć się z żółtym odcieniem i rozjaśniać dwa razy?
__________________
Unerukoshi Kuroi Bareriina

- The Black Ballerina dances shaking her hips...

Sasame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 17:57   #2534
kassiunia91z
Raczkowanie
 
Avatar kassiunia91z
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 32
Dot.: z czarnych farbowanych na blond?

myśle że powinnaś iśc do fryzjera i te czarne włoski od spodu poddać dekoloryzacjii i wtedy zacząc robić jak chciałaś bo inaczej to żeczywiście będziesz miała jajecznice na głowie....ale i tak zrobisz jak uważasz he pozdrawiam
kassiunia91z jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 18:00   #2535
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: z czarnych farbowanych na blond?

Cytat:
Napisane przez kassiunia91z Pokaż wiadomość
myśle że powinnaś iśc do fryzjera i te czarne włoski od spodu poddać dekoloryzacjii i wtedy zacząc robić jak chciałaś bo inaczej to żeczywiście będziesz miała jajecznice na głowie....
Calkowicie sie z tym zgadzam Samemu cieko "sciagnac" czern z wlosow. Inaczej istnieje duze prawdopodobienstwo,ze wyjda rudo-pomaranczowe.
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 07:10   #2536
maiia
Rozeznanie
 
Avatar maiia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 607
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
opiszę wam mój przypadek może komuś pomoże ogólnie mam teraz dobry humor przez to co sie stało z moimi włosami dlatego pisze

historia włosów taka ....kiedyś farbowane na blond, rożne pasemka duperele, później ciemny brąz, i największa tragedia pofarbowanie włosów na czarno( było mi ładnie).Jak wiadomo czarny raczej nie schodzi za łatwo nie da się tez go przykryć niczym wiec ponad rok farbowałam czarnymi farbami żeby tylko nie widzieć odrostów( mój naturalny kolor to taki mysi.. podobno mysi to ciemny blond ale ja nigdy nie pomyślałabym o sobie jak o blondynce). W akcje desperacji ( bo już nie mogłam znieść swojego widoku) zastosowałam preparat firmy elgon do ściagania sztucznego pigmentu.I usuneło mi tę czarną czarność)) według moich własnych oczęt równomiernie co potwierdza mój facet.Mam teraz włoski co prawda szaro rudawe ( wiadomo po innych farbach zostało) ale są "na tym samym poziomie kolorystycznym" co moje naturalne i nawet mi sie ten kolorek podoba( chociaz teraz to chyba podobałoby mi się wszystko co nie jest czarną czarnością). W dotyku włoski się nie zniszczyły, ale ten zapach fuuu zgniłe jajo i do tego jeszcze się trzyma na włosach po 2 myciach ( pod rząd).
Mogę wstawić później jakieś fotki jak dorwę aparat
Jakbym czytała o sobie Mam pytanie: ile czasu już nosisz te włosy poddane tylko zabiegowi dekoloryzacji? Czy nakładałaś na to jeszcze jakiś kolor? Bo ja nałożyłam tylko szamponetkę i nie chce się zmyć!!! Więc radze uważać Bo ja teraz mam znowu za ciemne.. Z przyjemnością zobaczyłabym kolor Twoich włosków, mój po dekoloryzacji był jasno-brązowo-rudy nawet z jakimiś pasemkami ale niestety w wieku 26 lat mam już kilka siwych włosków więc musiałam coś położyć
No i te odrosty...

I powtarzam swoje pytanie: czy ktoś po użyciu tego dekoloryzatora rozjaśniał włosy?
maiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 09:08   #2537
Ska
Zadomowienie
 
Avatar Ska
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 935
Dot.: Re: czarne włosy - pomocy!!

cześć dziewczyny,
obecnie jestem rudzielcem i chcę wrócić do naturalnego blondu. farbuję się od roku i teraz trzeci raz będę nakładała stałą farbę, bo na wakację chcę jeszcze zaszaleć
wszyscy mi mówią, że lepiej wyglądam, ale ja mam wrażenie, że struktura włosa się pogorszyła.
czy w moim przypadku potrzebna jest dekoloryzacja? bo strasznie się jej boję. byłam u fryzjerki i powiedziała, że nałożenie jasnego blondu nic nie da. w domu się boję tego podjąć, że wyjdzie jakiś pomarańcz..
http://img79.imageshack.us/my.php?im...500x500vz2.jpg - obecnie
http://img79.imageshack.us/my.php?im...500x500ey7.jpg - naturalnie
Ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 10:31   #2538
fanka-al
Raczkowanie
 
Avatar fanka-al
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 81
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

dziewczyny to znowu ja - musicie mi cos wytlumaczyc ;d
bylam sie dzisiaj zapytac fryzjerki o dekoloryzacje wlosow z czarnych na ciemny blond. I pytam sie czy wyjdzie, czy bede musiala przyjsc 2 razy. A ona mi powiedziala ze jej sie czarny szybko 'zdekoloryzowal' i pokazuje mi swoje wlosy (wygladaly na BARDZO bardzo ciemny braz, byly PRAWIE czarne). No i ona mi mowi ze jutro mi sciagnie czarny, nalozy inny, a ten blond to tak za 3-4 tyg. bo dla wlosow to ciezki zabieg i trzeba tyle odczekac.No to sie zapisalam i wyszlam.

No ale teraz tak siedze i mysle czy naprawde jest niemozliwa ta dekoloryzacja z czarnych na ciemny blond? Przeciez uzyja mocnego dekoloryzatora, wlosy beda mialy jakis nijaki kolor i zafarbuja na ten ciemny blond.
Nie znam sie za bardzo wiec prosze Was o rade

Aaa ja moge miec zniszczone wlosy, tylko zebym nie byla lysa
__________________
księżniczce popsuło się życie.
zrozumiała, że materialne rzeczy nie dadzą jej uśmiechu.
I wciąż żyje w swoim amerykańskim śnie.

Grandma.. i miss U
fanka-al jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 13:44   #2539
fanka-al
Raczkowanie
 
Avatar fanka-al
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 81
Dot.: Re: czarne włosy - pomocy!!

Cytat:
Napisane przez Ska Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny,
obecnie jestem rudzielcem i chcę wrócić do naturalnego blondu. farbuję się od roku i teraz trzeci raz będę nakładała stałą farbę, bo na wakację chcę jeszcze zaszaleć
wszyscy mi mówią, że lepiej wyglądam, ale ja mam wrażenie, że struktura włosa się pogorszyła.
czy w moim przypadku potrzebna jest dekoloryzacja? bo strasznie się jej boję. byłam u fryzjerki i powiedziała, że nałożenie jasnego blondu nic nie da. w domu się boję tego podjąć, że wyjdzie jakiś pomarańcz..
http://img79.imageshack.us/my.php?im...500x500vz2.jpg - obecnie
http://img79.imageshack.us/my.php?im...500x500ey7.jpg - naturalnie
wydaje mi sie ze dekoloryzacja to najlepszy pomysl bo inaczej to Ci ten kolor nie wyjdzie. Ale taaak slicznie Ci w tym rudym ze nie rob nic
__________________
księżniczce popsuło się życie.
zrozumiała, że materialne rzeczy nie dadzą jej uśmiechu.
I wciąż żyje w swoim amerykańskim śnie.

Grandma.. i miss U
fanka-al jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-16, 18:23   #2540
Sasame
Raczkowanie
 
Avatar Sasame
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 417
Dot.: z czarnych farbowanych na blond?

Cytat:
Napisane przez kassiunia91z Pokaż wiadomość
myśle że powinnaś iśc do fryzjera i te czarne włoski od spodu poddać dekoloryzacjii i wtedy zacząc robić jak chciałaś bo inaczej to żeczywiście będziesz miała jajecznice na głowie....ale i tak zrobisz jak uważasz he pozdrawiam
Dziękuję za pomoc ^^ Niedługo idę do fryzjera na konsultację i aż się trzęsę, bo to nie 'moja' fryzjerka, ale zobaczymy ^^.

Jeszcze jedno pytanie: jak sądzicie, ile powinna mniej-więcej kosztować taka dekoloryzacja? Mam włosy krótkie, tak ok 5-6cm i chodzi tylko o poprawienie tyłu głowy + pasek z jakieś 0,5cm po bokach...
__________________
Unerukoshi Kuroi Bareriina

- The Black Ballerina dances shaking her hips...

Sasame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 18:56   #2541
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: z czarnych farbowanych na blond?

czesc dziewczyny, nie wiem czy w dobry watek sie wpasowuje, ale mam pytanie...
obecnie mam takie wlosy: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1213616276
poniekąd jest to wynik sprania sie farby (juz 2x) od fryzjera...[wcześniej dekoloryzacja z ciemnego brązu - ponad pół roku temu] okazjonalnie walczę z ciepłota tego koloru, żeby zbliżyć go do mojego naturalnego (ale jasne pasemka mi nieco w tym przeszkadzają ), no i oczywiście odzywiam jak mogę...
Wymarzył mi się na wakacje jasny blond w odcieniu popielatym lub karmelowym. I się zasatanawiam - czy jestem w stanie osiągnąć takie efekt w domu? Czy poradzi sobie z tym jakaś jedna sklepowa farba ? [bo trochę się boję efektu mieszania jej z tym, co mam na włosach teraz]...
już fortunę wydałam na farby u fryzjerów i nie zawsze byłam zadowolona z efektów - w dodatku szybko spierał się kolor ...
[czytałam trochę o dobrych farbach blond, ale w 90% przypadków widzę, że dziewczyny p prostu poprawiają dotychczasowy kolor...]
eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 07:39   #2542
motylek1303
Raczkowanie
 
Avatar motylek1303
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z otchłani samotności...
Wiadomości: 158
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez fanka-al Pokaż wiadomość
dziewczyny to znowu ja - musicie mi cos wytlumaczyc ;d
bylam sie dzisiaj zapytac fryzjerki o dekoloryzacje wlosow z czarnych na ciemny blond. I pytam sie czy wyjdzie, czy bede musiala przyjsc 2 razy. A ona mi powiedziala ze jej sie czarny szybko 'zdekoloryzowal' i pokazuje mi swoje wlosy (wygladaly na BARDZO bardzo ciemny braz, byly PRAWIE czarne). No i ona mi mowi ze jutro mi sciagnie czarny, nalozy inny, a ten blond to tak za 3-4 tyg. bo dla wlosow to ciezki zabieg i trzeba tyle odczekac.No to sie zapisalam i wyszlam.

No ale teraz tak siedze i mysle czy naprawde jest niemozliwa ta dekoloryzacja z czarnych na ciemny blond? Przeciez uzyja mocnego dekoloryzatora, wlosy beda mialy jakis nijaki kolor i zafarbuja na ten ciemny blond.
Nie znam sie za bardzo wiec prosze Was o rade

Aaa ja moge miec zniszczone wlosy, tylko zebym nie byla lysa
Jest możliwa, tylko ta fryzjerka jest jakaś dziwna: szybko jej sie czarny zdekoloryzował a ma ciemny brąz?Ja jestem najlepszym przykładem na to, że się da przejść. Jak pierwszy raz robiłam dekoloryzacje 3 lata temu to przeszłam z czarnego na ciemny blond. W tym roku robiłam ponownie dekoloryzację i z bardzo ciemnego brązu, prawie czarnego przeszłam do jasnego brązu z blond pasemkami. Fryzjer mówił, że można było jeszcze jaśniejszy kolor zrobić ale ja się źle czuje w typowym blondzie!
Radziłabym ci pójść jeszcze do innych zakładów i popytać. Chyba, że ona chce ci zrobić tą lekko dekoloryzację rozjaśniającą włosy o ton lub dwa a nie ściągającą całkiem kolor, i potem przez pasemka przechodzić do coraz jaśniejszego blondu.
Łysa raczej nie będziesz ale radzę już zacząć oszczędzać na dobre odżywki do włosów!Im jaśniejszy kolor chcesz uzyskać, tym bardziej zniszczone będą twoje włosy.
__________________
Zwątpiwszy w miłość i cnotę, zostaje jeszcze rozpusta. Doskonale zastępuje miłość, wprowadza ciszę i daje nieśmiertelność.

Utrzymywanie wagi
Zapuszczanie włosów
Kocham i jestem kochana! (taki oto banał )


motylek1303 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 11:32   #2543
Ska
Zadomowienie
 
Avatar Ska
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 935
Dot.: Re: czarne włosy - pomocy!!

Cytat:
Napisane przez fanka-al Pokaż wiadomość
wydaje mi sie ze dekoloryzacja to najlepszy pomysl bo inaczej to Ci ten kolor nie wyjdzie. Ale taaak slicznie Ci w tym rudym ze nie rob nic
dziękuję też się sobie bardziej podobam, ale boję się dłuższego farbowania..

chyba, że bym zaczęła farbować same odrosty, ale wiem, że po miesiącu włosy farbowane tracą blask..
Ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 18:40   #2544
fanka-al
Raczkowanie
 
Avatar fanka-al
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 81
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

motylek1303 Dziekuje Ci dodalas mi ochoty zeby isc dzisiaj do tego fryzjera!

Aa ja juz 'po'. Mam wlosy ciemny braz tzn takie czekoladowe czy cooos. Za miesiac mam przyjsc i wtedy bede miala swoj wymarzony (i naturalny) ciemny blond aa no i narazie w ogole nie widac ze sa zniszczone, ale za dwa dni na pewno juz bedzie mozna cos powiedziec wiec napisze kurde szkoda tylko ze dopiero za miesiac ten blondzik bede miala bo ja strasznie niecierpliwa jesli chodzi o wlosy jestem ;d najchetniej juz bym poszla do fryzjera Aa tak dla ciekawosci to teraz odzywiam swoje wlosy:
- Capivit piękne włosy
- WAX maseczka do suchych i zniszczonych
- Pantene Pro-V odżywka do włosów farbowanych
- Dove Color Care Odżywka Rewitalizująca (nie probowalam - bedzie 1 raz
- Dove Color Therapy szampon (tez 1 raz
__________________
księżniczce popsuło się życie.
zrozumiała, że materialne rzeczy nie dadzą jej uśmiechu.
I wciąż żyje w swoim amerykańskim śnie.

Grandma.. i miss U
fanka-al jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 23:15   #2545
Agaciatko91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 78
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Ja planuje sobie zrobić tak: położyć rozjaśniacz(wyjdzie pewnie brązowo-rudy) po ok.3tyg znów rozjaśniacz to już pewnie wyjdzie taki blond-rudy i za 2-3tyg. znów rozjaśnić do blondu a potem odczekać parę tygodni i nanieść jasny blond Co o tym myślicie?
Agaciatko91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 23:16   #2546
Agaciatko91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 78
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Ok.3tyg odstępu w farbowaniach plus odżywki i maseczki
Agaciatko91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 11:05   #2547
elinkaa__
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 29
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

jeżeli masz czarne włosy,, to blond Ci nie wyjdzie, ja schodzilam z czarnego, trwalo to 4 dni, codziennie katowalam wlosy rozjasniaczami 5-6 tonow, farbami blond i ciagle mi wychodzil rudy w roznych odcieniach. najpierw ciemny z brazem, pozniej jasny z brazem, pozniej jasny rudy z blomndem i taki teraz mam, tu masz fotke, sama zobacz czy warto tak niszczyc wlosy. ja nie sluchalam nikogo, zniszczylam sobie mojke bbiedne klaczki, ale dzis po raz ostatni po 2 tyg przerwie rozjasniam je i farbuje naprawde przechodzilam tyle eksperymentow na mojej glowie, ze juz chyba gorzej byc nie moze. Ale ogolnie moj 'rudy' podoba mi sie bardziej, niz czarny, ktory mialam

pozdrawiam
elinkaa__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 11:16   #2548
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez maiia Pokaż wiadomość
Jakbym czytała o sobie Mam pytanie: ile czasu już nosisz te włosy poddane tylko zabiegowi dekoloryzacji? Czy nakładałaś na to jeszcze jakiś kolor? Bo ja nałożyłam tylko szamponetkę i nie chce się zmyć!!! Więc radze uważać Bo ja teraz mam znowu za ciemne.. Z przyjemnością zobaczyłabym kolor Twoich włosków, mój po dekoloryzacji był jasno-brązowo-rudy nawet z jakimiś pasemkami ale niestety w wieku 26 lat mam już kilka siwych włosków więc musiałam coś położyć
No i te odrosty...

I powtarzam swoje pytanie: czy ktoś po użyciu tego dekoloryzatora rozjaśniał włosy?
niestety nie mogę zdobyć aparatu a z komórki nic nie widać za bardzo, ale dokładnie tak jak piszesz jasno-rudo-brązowe. Na razie nic nie nakładałam ponieważ 1) nie chce tego robić sama bo pewnie coś nie wyjdzie i nie wiem jaki kolor wybrać żeby był jak najbardziej zbliżony do naturalnego ( czyli mysiego) a 2 nie mam żadnego zaufanego fryzjera w poznaniu i boje sie ze po tylu mękach walnie mi ktoś jakiś ciemny kolor który akurat u mnie wyjdzie jak czarny i wszystko pójdzie na marne.

Edytowane przez CruelOrchid
Czas edycji: 2008-06-18 o 12:13
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 13:51   #2549
motylek1303
Raczkowanie
 
Avatar motylek1303
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z otchłani samotności...
Wiadomości: 158
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez fanka-al Pokaż wiadomość
motylek1303 Dziekuje Ci dodalas mi ochoty zeby isc dzisiaj do tego fryzjera!

Aa ja juz 'po'. Mam wlosy ciemny braz tzn takie czekoladowe czy cooos. Za miesiac mam przyjsc i wtedy bede miala swoj wymarzony (i naturalny) ciemny blond aa no i narazie w ogole nie widac ze sa zniszczone, ale za dwa dni na pewno juz bedzie mozna cos powiedziec wiec napisze kurde szkoda tylko ze dopiero za miesiac ten blondzik bede miala bo ja strasznie niecierpliwa jesli chodzi o wlosy jestem ;d najchetniej juz bym poszla do fryzjera Aa tak dla ciekawosci to teraz odzywiam swoje wlosy:
- Capivit piękne włosy
- WAX maseczka do suchych i zniszczonych
- Pantene Pro-V odżywka do włosów farbowanych
- Dove Color Care Odżywka Rewitalizująca (nie probowalam - bedzie 1 raz
- Dove Color Therapy szampon (tez 1 raz
Fajnie, że już po!Czytałam o tych wszystkich twoich specyfikach i tylko mogę ci doradzić, żeby nie na szybko wszystko na raz!Wybierz 1 maskę (wax to dobry pomysł) i 1 szampon i daj im czas żeby zadziałały. Jak za każdym razem użyjesz czegoś innego to nic ci to nie da!Mówię z własnego doświadczenia Widzę, że w kwestii włosów jesteś tak samo niecierpliwa jak ja
__________________
Zwątpiwszy w miłość i cnotę, zostaje jeszcze rozpusta. Doskonale zastępuje miłość, wprowadza ciszę i daje nieśmiertelność.

Utrzymywanie wagi
Zapuszczanie włosów
Kocham i jestem kochana! (taki oto banał )


motylek1303 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 21:07   #2550
Agaciatko91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 78
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Dziewczyny mam pytanie Jest taka farba blond która pokryłaby równomiernie moje rozjaśnione brązowe odrosty i rozjaśnione czarne włosy???? Bo wiadomo że inny kolor wyjdzie po rozjaśnieniu brązowych odrostów(jaśniejszy) a inny po rozjaśnieniu czarnych(ciemniejszy). Proszę o pomoc
Agaciatko91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:38.