Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plastry - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-25, 01:26   #871
Fitpasqudka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 9
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

No wlasnie...
Moja kolezanka zgolila wasik - i teraz musi sie nie mal golic.. ;/ wloski na poczatku jasne po kilku goleniach staly sie mocne i coraz bardziej je widac. Co robic z tymi wasikami.. ?
Fitpasqudka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-25, 09:59   #872
smiley
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: zachodnia sąsiadka ;)
Wiadomości: 1 137
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

ciemniejsze sa dlatego ze nie sa badz co badz rozjasnione przez słonce

teraz jak juz zgoliła to moze zaczac robic wszystko

najpierw niech psróbuje rozjasnic wlasnie tym SALLY HANSEN

jak ja nie zadowoli to niech idzie na woskowanie

jak cos to potem laser (ale ze zgolonymi podobno jest problem ;/)

trudno mi cos doradzic bo ja sama kombinuje i ucze sie na bledach
ale nie goliłam bo to chyba najwieksza glupota niestety
smiley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-25, 10:47   #873
maryd
Zadomowienie
 
Avatar maryd
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 201
GG do maryd
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Też bym radziła wosk lub ten rozjaśniacz, z większym wskazaniem na wosk. Ja miałam dość długie i po rozjaśnianiu (którymś z kolei) wyglądałam jak mors. Za to wosk, jak dla mnie, ma tą wadę, że włoski odrastają podobne jak przy brwiach, jednak jak na razie są to pojedyncze przypadki. Ta metoda jest dla mnie najodpowiedniejsza i najprostsza, chociaż pewnie kiedyś będzie trzeba ją zmienić.
__________________
"You can have anything you want
You can drift, you can dream, even walk on water
Anything you want"

maryd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 23:20   #874
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Ja tez usuwam sobie wąsik za pomoca wosku. Nie zawsze mam czas na wizytę u kosmetyczki więc często robie to sama. I wszystko byłoby ok gdyby nie krostki które zawsze wyskakują mi po depilacji. Sa takie drobne i ropne, niestety dość długo się goją. Jak temu zapobiec, znacie jakieś sposoby. Zawsze do zmycia resztki wosku uzywam oliwki. Może ona jest przyczyną? Już próbowałam różnych sposobów: peelingu, toniku, rumianku po depilacji. Ale efekt zawsze jest ten sam.
__________________
Franiu
Antoś
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 20:05   #875
kaja987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

A może wie ktoś gdzie mogłabym kupić rozjaśniacz do włosków Sally hansen? wiem że można kupić przez internet, ale wolałabym zakupić w jakimś sklepie. czy znajdę coś takiego w rossmanie? proszę o odpowiedź
kaja987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 20:12   #876
Bawitching
Zadomowienie
 
Avatar Bawitching
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 436
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

ja uzywam wosku i oliwki dolaczonej do opakowania. odrastajace wloski sa mnie widocznne niz te pierwsze. po oderwaniu plastra jest chwilowe zaczerwienienie, ale po paru godzinach znika dlatego robie to w nocy przed snem. jak dotad bez zadnych komplikacji
Bawitching jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 21:24   #877
Ewa1711
Raczkowanie
 
Avatar Ewa1711
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraśnik/Lublin
Wiadomości: 340
GG do Ewa1711
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

witam! ja również mam ten problem, niestety... próbowałam kilkakrotnie usuwać sobie wąsik za pomocą wosku, ale niedość że jest to sprawa bardzo bolesna i nie przyjemna to chyba mam uczulenie na jakiś składnik wosku, bo po kazdej depilacji na buzi zostawały mi drobne krostki, które wyglądały jak opryszczka, a to nie było nic miłego, utrzymywalo się to nawet dłużej niz tydzień, hmmm dlatego tym razem raczej wybiorę się do kosmetyczki, mam nadzieję, że obedzie się bez skutków ubocznych

PS: szczęśliwego 2009 Wizażanki
__________________
Ludzie są jak wiatr. Jedni lekko przelecą przez życie i nic po nich nie zostaje, drudzy dmą jak wichry, więc zostają po nich serca złamane, jak jakies drzewa po huraganie. A inni wieją jak trzeba. Tyle, żeby wszystko na czas mogło kwitnąć i owocować. I po tych zostaje piękno naszego świata...
Ewa1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-01, 13:29   #878
Latens
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Ja ogólnie nie polecam depilacji o ile to nie jest stała depilacja laserem. Przede wszystkim polecam rozjaśniach Sally Hansen, jeśli ktoś miałby jakieś pytania dotyczące tego jak wygląda rozjaśnianie nim i ogólnie o skutki, to chętnie odpowiem, bo w walce ze swoim "wąsikiem" mam naprawdę spore doświadczenie
Latens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 16:19   #879
Bawitching
Zadomowienie
 
Avatar Bawitching
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 436
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

a gdzie mozna kupic taki rozjasniacz?(w warszawie)
Bawitching jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 18:25   #880
zkrainyoz
Raczkowanie
 
Avatar zkrainyoz
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 427
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Cytat:
Napisane przez Bawitching Pokaż wiadomość
a gdzie mozna kupic taki rozjasniacz?(w warszawie)
W Galerii Centum, Sephora i lepsze drogerie ale po prostu na allegro
Ogólnie odradzałabym, bo włoski czasem robią się koloru piór u kurczaczka. Po drugie chyba każdej z nas zależy na usunięciu włosków a nie na ich rozjaśnieniu, bo tak czy tak będą. Ja od niedawna stosuję wosk Vanity i z czystym sumieniem mogę polecić. Pomimo wrazliwej skóry nie powoduje podrażnień, a i ból nie jest taki jak myślałam Po prostu po oderwaniu ciepło się robi na początku po oderwaniu plastra przykładałam coś zimnego, np. łyżkę, ale teraz już nie potrzebuje.
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
zkrainyoz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 18:54   #881
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Cytat:
Napisane przez zkrainyoz Pokaż wiadomość
W Galerii Centum, Sephora i lepsze drogerie ale po prostu na allegro
Ogólnie odradzałabym, bo włoski czasem robią się koloru piór u kurczaczka. Po drugie chyba każdej z nas zależy na usunięciu włosków a nie na ich rozjaśnieniu, bo tak czy tak będą. Ja od niedawna stosuję wosk Vanity i z czystym sumieniem mogę polecić. Pomimo wrazliwej skóry nie powoduje podrażnień, a i ból nie jest taki jak myślałam Po prostu po oderwaniu ciepło się robi na początku po oderwaniu plastra przykładałam coś zimnego, np. łyżkę, ale teraz już nie potrzebuje.
I nie robia Ci sie krostki? Bo ja ból to znosze, ale te białe krostki...
__________________
Franiu
Antoś
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-01, 19:11   #882
zkrainyoz
Raczkowanie
 
Avatar zkrainyoz
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 427
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Cytat:
Napisane przez marta_d1 Pokaż wiadomość
I nie robia Ci sie krostki? Bo ja ból to znosze, ale te białe krostki...
po oderwaniu plastra przecieram skórę nasączonymi oliwką chusteczkami dołączonymi do wosku krostki są, ale bardzo rzadko i najczęściej kilka godzin po. Cóż, nie można mieć wszystkiego- ważne że włosków nie ma
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
zkrainyoz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 13:34   #883
Bawitching
Zadomowienie
 
Avatar Bawitching
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 436
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

ja po uzyciu olejku przemywam jeszcze woda i nie mam krostek
Bawitching jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 12:22   #884
kasika84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 769
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Ja mam swój własny sposób na pozbycie się krostek depiluję wąsik od bardzo dawna woskiem i długo męczyłam się z nimi. Wiecie co zauważyłam, że krostki pojawiają się tylko wtedy, gdy natłuszczam skórę po depilacji. Zawsze smarowałam grubą warstwę kremu, od kiedy tego nie robię jest ok. Resztki wosku zmywam chusteczką, później myję skórę żelem do mycia buzi. Rano wstaje bez żadnych śladów, krostek czy czerwonej skóry.
kasika84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 12:26   #885
maryd
Zadomowienie
 
Avatar maryd
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 201
GG do maryd
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Ja również nie smaruje niczym depilowanego miejsca, tylko przecieram chusteczką dołączoną do plastrów.
__________________
"You can have anything you want
You can drift, you can dream, even walk on water
Anything you want"

maryd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 13:18   #886
Latens
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Ja bym się nie zdecydowała na taką depilację mimo wszystko. Co robicie jak gdzieś wyjeżdżacie na jakiś czas w miejsce, gdzie nie ma do tego warunków? Np. pod namioty?
Latens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 16:19   #887
maryd
Zadomowienie
 
Avatar maryd
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 201
GG do maryd
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Zależy ile by biwak trwał. Jeśli np. tydzień to spokojnie przed wyjazdem by się zrobiło depilacje i problem z głowy.

P.S. Ja już chyba nigdy pod namiot nie pojadę. Nikt mnie już nie namówi.
__________________
"You can have anything you want
You can drift, you can dream, even walk on water
Anything you want"

maryd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 21:22   #888
Kikiaa
Raczkowanie
 
Avatar Kikiaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: bialystok.pl
Wiadomości: 69
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Przejrzalam wątek i musze powiedziec, ze przez wlasna glupote - jakis czas temu zgolilam drazniacy mnie meszek , a jestem ciemna blondynka - teraz mam ciemny wasik . Tak czytam co piszecie i sama nie wiem co robic, pesete w dlon czy moze jakies rozjasnianie badz wosk. Przegladajac YouTuba znalazlam takie dziwne urzadzenie wyglada jak sprezynka zakonczona z obu stron gumowymi raczkami, podobno TYM CZYMS mozna usuwac zbedne wloski z twarzy . Moze ktoras z Was widziala to w jakims sklepie????



p.s. przesylam link do stronki :
http://pl.youtube.com/watch?v=pUHBdHH9hOE
__________________

. Co mnie nie zabije... to mnie wzmocni.

Zagłosuj
Kikiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 16:46   #889
kasia1298
Raczkowanie
 
Avatar kasia1298
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 78
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Ja tam proponuje usuwanie laserowe.Ja jestem wlasnie po drugim zabiegu.Wloskow odroslo zdecydowanie mniej a pozbede sie problemu na zawsze.Tanio nie jest ale mam juz dosc wieloletniej walki z wasikiem- wybielanie, depilacja woskiem.... Naprawde polecam laser!
__________________

O wartości życia decyduje to, co już przeżyliśmy; o jego cenie co nam jeszcze z niego pozostało.


kasia1298 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-14, 18:05   #890
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

znalazlam film o usuwaniu wloskow przy pomocy nitki - ten film poswiecony jest brwiom - jednak wiem, ze taki zabieg mozna przeprowadzic na wloskach calej twarzy...

http://pl.youtube.com/watch?v=K_1CtJ...eature=related
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 21:33   #891
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
znalazlam film o usuwaniu wloskow przy pomocy nitki - ten film poswiecony jest brwiom - jednak wiem, ze taki zabieg mozna przeprowadzic na wloskach calej twarzy...

http://pl.youtube.com/watch?v=K_1CtJ...eature=related
ciekawe bardzo może ktoś zna taki instruktaż po polsku??
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 22:27   #892
Kikiaa
Raczkowanie
 
Avatar Kikiaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: bialystok.pl
Wiadomości: 69
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

hej hej

a czy ktoras z Was drogie forumowiczki stosowala moze specyfik SALLY HANSEN do wybielania wloskow na twarzy??? pozdrawiam - juz TO zakupilam ale chcialabym przed uzyciem posluchac Doswiadczonych - pierwsze zastosowanie tego specyfiku planuje na weekend - wtedy zdam relacje co i jak poki co.... DObranoc
__________________

. Co mnie nie zabije... to mnie wzmocni.

Zagłosuj
Kikiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 23:16   #893
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
ciekawe bardzo może ktoś zna taki instruktaż po polsku??
http://www.otopr.pl/pr/nitkowanie-de...,art,2940.html

http://www.info-pol.com/nitkowanie.htm
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 09:47   #894
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

dziękuję ślicznie
zostało to już może przez kogoś wypróbowane??
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 20:35   #895
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Ja próbowałam już kremów i plastrów, ale bez rewelacji. Wąsik odrasta szybko i jest jeszcze bardziej widoczny. Ostatnio byłąm tak zdesperowana, że pojechałam depilatorem... Ciekawe przeżycie

Teraz żałuje, że kiedykolwiek zaczęłam golić wąsik. Bo jak się raz zacznie, to nie ma końca. Trzeba golić już całe życie. A przecież naturalny nie był taki widoczny

To nitkowanie wydaje się całkiem ciekawe. Ale i tak za chiny nie potrafiłabym tego zrobić. Ech, za co zostałam ukarana takim owłosieniem... Życie jest okrutne.
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 20:53   #896
ciastusio
Raczkowanie
 
Avatar ciastusio
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 42
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

a ja szukam jakiegoś salonu bo zdecydowałam się już na usunięcie wąsika woskiem a 1 raz wole u kosmetyczki żeby zobaczyć jak i co aleee nie wiem gdzie są jakieś fajne w warszawie i króre nie biorą za to bóg wie ile..heeloołłł jestem przecież biedną studentką
ciastusio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 12:36   #897
SamaSamotna
Raczkowanie
 
Avatar SamaSamotna
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 41
Smile Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Cytat:
Napisane przez azure Pokaż wiadomość
Ostatnio byłąm tak zdesperowana, że pojechałam depilatorem... Ciekawe przeżycie
o rany przecież depilatorem musiało strasznie boleć!!

ciastusio ja byłam dzisiaj i zapłaciłam 10 zł! woskiem na ciepło i suuperrr teraz aż miło spojrzeć w lustereczko hihi co prawda strasznie teraz swędzi mam uczucie jakby te wszystkie włoski które miałam teraz mnie łaskotały, a przecież ich już nie ma potem mi kosmetyczka nałożyła jakąś maścioche na te miejsca i nie jest ani czerwone ani podrażnione!
__________________
Dalej i dalej na paraboli czasu, wznoszę się, aby za chwilę opaść na dno. Z roślin trujących bukietem idę w garści …wszystko najlepsze co mogło być przepadło...
SamaSamotna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 13:22   #898
alazif
Raczkowanie
 
Avatar alazif
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 118
GG do alazif
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

plasterki z woskiem do twarzy np tanita albo joanna albo pęsetka chwila roboty
alazif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 13:46   #899
wata pomidorowa
Rozeznanie
 
Avatar wata pomidorowa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 584
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

A po pęsecie nie będą odrastać bardziej ? Bo tego się boje i to mnie powstrzymuje
__________________
They only want you when you're seventeen!


wata pomidorowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 13:49   #900
Summer Vine
Raczkowanie
 
Avatar Summer Vine
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 251
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

pęsetka wyrywasz włoski tak jak to robisz woskiem.
taka jest różnica, że woskiem za jednym pociągnięciem pozbędziesz się włosków, zaś pęsetka niestety nie
__________________



Doceń dar, jakim jest Twoje ciało....



Mój blog http://bebeatiful.blox.pl/
Summer Vine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-30 09:50:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:31.