Zakupy na Ebay - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-27, 13:12   #361
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Zakupy na Ebay

A co to mialo by byc i z jakiego kraju mialo by byc wyslane?
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-29, 11:08   #362
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Zakupy na Ebay

Cytat:
Napisane przez szumasima Pokaż wiadomość
Nie mam możliwości płacenia paypalem, przez rodziców, ktorzy uwazaja, ze to niebezpieczne etc.
ja nie mogę.. sorki, ale teraz widać jak społeczeństwo mało wie i jak jest zamknięte na unowocześnienia. tak naprawdę paypal jest bezpieczniejszy niż przelew, bo nie podaje się żadnych danych typu numer konta czy karty. moja mama to nawet się boi przelewy przez internet robić, ale bez przesady. trzeba iść trochę z duchem czasu. może niech rodzice poczytają trochę na czym polega ta forma płatności. bo to naprawdę jest wygodne i super bezpieczne, jest ubezpieczenie zakupu. szkoda trochę, żeby przez własną niewiedzę nie korzystać z zasobów ebay
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 10:04   #363
lope lope
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 111
Dot.: Zakupy na Ebay

Cytat:
Napisane przez flybird Pokaż wiadomość
ja nie mogę.. sorki, ale teraz widać jak społeczeństwo mało wie i jak jest zamknięte na unowocześnienia. tak naprawdę paypal jest bezpieczniejszy niż przelew, bo nie podaje się żadnych danych typu numer konta czy karty. moja mama to nawet się boi przelewy przez internet robić, ale bez przesady. trzeba iść trochę z duchem czasu. może niech rodzice poczytają trochę na czym polega ta forma płatności. bo to naprawdę jest wygodne i super bezpieczne, jest ubezpieczenie zakupu. szkoda trochę, żeby przez własną niewiedzę nie korzystać z zasobów ebay
tak samo jak niektorzy nie kupuja na eBay, bo sie boja, ze im oclą paczke z niemiec czy francji...otoz dziewuchy, jestesmy w UE . nei ma zadnego cla ;P.
lope lope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 16:38   #364
Weronika1010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: OLEŚNICA k.Wrocławia
Wiadomości: 406
GG do Weronika1010
Dot.: Zakupy na Ebay

Drogie Dziewczynki, czytam i czytam to forum- jestem napalona na zakupy na ebay USA, ale wiadomo jak to jest z pierwszym razem- zawsze boli schody pewnie i niewielkie, ale jednak blokada przed tymi zakupami jest. Tymbardziej ze z angielskim na bakier i nie wszystko jestem w stanie zrozumieć..... Interesują mnie zakupy do stylizacji paznokci- bo tym zajmuje się na codzień, a wiadomo ze markowe firmy w Polsce maja kosmiczne ceny, a w Stanach- supcioooooo Poszukuje chętnej i doświadzczonej zakupowiczki ebay, która pomogłaby mi w tych pierwszych zakupach- jeśli znajdzie się jakaś życzliwa dusza, proszę o maila wera_m1@wp.pl
Weronika1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 18:22   #365
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Zakupy na Ebay

Ja Ci moge pomoc jesli chodzi o tlumaczenie. Poszukaj sobie tez aukcji na angielskim ebay. Blizej i tez tanio.
www.ebay.co.uk
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 13:01   #366
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Zakupy na Ebay

ja to jak mam problem z językiem (tylko, że u mnie głównie chodzi o niemiecki), to po prostu zmieniam domenę np. na "com" i mam po angielsku i jest git bo z niemieckiego to ja jedynie mogę "da da" zrozumieć ew. guten morgen :P
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 14:00   #367
Weronika1010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: OLEŚNICA k.Wrocławia
Wiadomości: 406
GG do Weronika1010
Dot.: Zakupy na Ebay

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Ja Ci moge pomoc jesli chodzi o tlumaczenie. Poszukaj sobie tez aukcji na angielskim ebay. Blizej i tez tanio.
www.ebay.co.uk

Hawa dzięki wielkie za odpowiedź, jak tylko znajdę chwilkę to siąde na dłużej do kompa i postaram sie juz uderzyć do Ciebie z gotowymi problemami. Tylko podaj prosze moze jakies namiary na siebie , moze email, to łatwiej nam bedzie sie skontaktowc albo gg
ale się ciesze
Weronika1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-06, 14:47   #368
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na Ebay

Cytat:
Napisane przez flybird Pokaż wiadomość
ja to jak mam problem z językiem (tylko, że u mnie głównie chodzi o niemiecki), to po prostu zmieniam domenę np. na "com" i mam po angielsku i jest git bo z niemieckiego to ja jedynie mogę "da da" zrozumieć ew. guten morgen :P
i danke
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 23:14   #369
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Zakupy na Ebay

A ja eBayu miałam jaja z kremami Clarins. Kupiłam dwa, bardzo tanie były, razem zapłaciłam ponad 300zł. Normalnie kosztuje tyle jeden krem.

No i doszły do mnie.... Od razu coś mi nie pasowało. Powąchałam jeden, drugi i już wiedziałam- na pewno jest coś nie tak. Sprawdziłam kody w dekalkulatorze i jeden miał 4 lata a drugi 5

Napisałam do tego użytkownika i opisałam sprawę. Powiedział, że widziałam co kupuję i że nie widzi podstaw do tego by uznać swoją winę.
No to już nie bawiłam się w pisanie do niego tylko poprzez PayPal (ma on ochronę kupujących) napisałam oficjalnie, że domagam się zwrotu następującej kwoty (doliczyłam przesyłkę z USA). Ta ochrona polega na tym, że rozpoczynasz spór. Jeżeli dogadacie się, ze sprzedającym to ok, spór jest kończony. Jak nie to kupujący w ciągu 21 dni (chyba 21) może przekształcić to w rozszczenie.
Nie doczekałam się odpowiedzi od sprzedającego to przekształciłam to w roszczenie- w tym momencie PayPal wkroczył do aukcji- oni wtedy zaczynają badać sprawę by wydać ostateczną decyzję.

No więc ja opisałam całą sprawę, dałam fotki tych kodów i link do dekalkulatora. Napisałam też, że krem jest ważny 3 lata od daty produkcji. Były to całe wypracowania, pisałam po polsku i po angielsku- nie wiedziałam w którym języku trzeba więc dawałam w obu. Ten sprzedający był strasznie bezczelnym człowiekiem. Nie uznawał swojej winy.

Ogólnie cała sprawa trwała 3 miesiące!
Ponad miesiąc temu kazano mi wysłać z powrotem te kremy do sprzedającego. Wysłałam i czekałam. Pięć dni temu dostałam wreszcie maila, że sprawę rozstrzygnięto na moją korzyść.


Chciałam to Wam napisać byście wiedziały, że warto walczyć o swoje





P.S. Acha no i jest jedyny plus całej sytuacji- dzięki temu, że wzrósł kurs dolara otrzymałam 40zł więcej niż zapłaciłam
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 07:03   #370
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na Ebay

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
A ja eBayu miałam jaja z kremami Clarins. Kupiłam dwa, bardzo tanie były, razem zapłaciłam ponad 300zł. Normalnie kosztuje tyle jeden krem.

No i doszły do mnie.... Od razu coś mi nie pasowało. Powąchałam jeden, drugi i już wiedziałam- na pewno jest coś nie tak. Sprawdziłam kody w dekalkulatorze i jeden miał 4 lata a drugi 5

Napisałam do tego użytkownika i opisałam sprawę. Powiedział, że widziałam co kupuję i że nie widzi podstaw do tego by uznać swoją winę.
No to już nie bawiłam się w pisanie do niego tylko poprzez PayPal (ma on ochronę kupujących) napisałam oficjalnie, że domagam się zwrotu następującej kwoty (doliczyłam przesyłkę z USA). Ta ochrona polega na tym, że rozpoczynasz spór. Jeżeli dogadacie się, ze sprzedającym to ok, spór jest kończony. Jak nie to kupujący w ciągu 21 dni (chyba 21) może przekształcić to w rozszczenie.
Nie doczekałam się odpowiedzi od sprzedającego to przekształciłam to w roszczenie- w tym momencie PayPal wkroczył do aukcji- oni wtedy zaczynają badać sprawę by wydać ostateczną decyzję.

No więc ja opisałam całą sprawę, dałam fotki tych kodów i link do dekalkulatora. Napisałam też, że krem jest ważny 3 lata od daty produkcji. Były to całe wypracowania, pisałam po polsku i po angielsku- nie wiedziałam w którym języku trzeba więc dawałam w obu. Ten sprzedający był strasznie bezczelnym człowiekiem. Nie uznawał swojej winy.

Ogólnie cała sprawa trwała 3 miesiące!
Ponad miesiąc temu kazano mi wysłać z powrotem te kremy do sprzedającego. Wysłałam i czekałam. Pięć dni temu dostałam wreszcie maila, że sprawę rozstrzygnięto na moją korzyść.


Chciałam to Wam napisać byście wiedziały, że warto walczyć o swoje





P.S. Acha no i jest jedyny plus całej sytuacji- dzięki temu, że wzrósł kurs dolara otrzymałam 40zł więcej niż zapłaciłam
Ta nadwyżka to za stracone nerwy i czas na pisanie maili
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 10:34   #371
kolory
Rozeznanie
 
Avatar kolory
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 630
Dot.: Zakupy na Ebay

Myślę, że tutaj będziecie w stanie mi odpowiedzieć: jeżeli cena zakupu wynosi powiedzmy 20 USD. to ile faktycznie jest ściągane z mojego konta? Rozumiem, że będzie to te 20 dol przeliczone na złotówki po kursie banku, ALE czy bank dolicza sobie jakieś prowizje, dodatkowe koszty itp ? Bo tak jest przy przelewach bankowych za granicę, a jak to jest w przypadku karty kredytowej albo Paypala?

pozdrawiam
kolory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-08, 13:54   #372
Weronika1010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: OLEŚNICA k.Wrocławia
Wiadomości: 406
GG do Weronika1010
Dot.: Zakupy na Ebay

o i bardzo ładne pytanie- podbijam- bo własnie o to mniej wiecej chciałam zapytac hi hi
to znaczy- jak to w rzeczywistosci jest- załozylam dzis konto na PP- wszedzie było cos o karcie kredytowe- a ja mam tylko rachunek bankowy- wpisywałam wiec numer karty ale właśnie rachunku bankowego- czy to to samo- to znaczy czy to przejdzie czy trzeba cos w tym wzgledzie jeszcze kombinowac??? niby wszystko ładnie jest zaakceptowane- maja pobrac 6,50 z konta a pozniej oddac- po wpisaniu jakiegos kodu podanego przy operacji pobrania tych 6,50zł. poczekam... a druga rzecz to wlasnie fakt jak sie to robi- to placenie znaczy no bo powiedzmy ze mam towar na 200$- place sprzedawcy PP, czyli co? najpierw przelewam z mojego rachunku bankowego na PP- bo nie mam karty kredytowej- i z PP płace sprzedawcy??? I co mam przelac? $ czy Zł????? przelicza mi to jakoś w mailu czy co

o matko, jakie to pokichane
Weronika1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 16:45   #373
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Zakupy na Ebay

Cytat:
Napisane przez SiSleyS
P.S. Acha no i jest jedyny plus całej sytuacji- dzięki temu, że wzrósł kurs dolara otrzymałam 40zł więcej niż zapłaciłam
hehe no to wyszłaś ostatecznie "na plus". ale to fakt, chyba zawsze są jakieś gburowate jednostki, ale ogólnie na ebayu ich niewiele
w ogóle dzięki za rady jakby co, słyszałam o tym "sporze" ale nie wiem sama czy bym się upominała itd, bo ja taka trochę cipowata jestem. ale skoro warto, to dobrze wiedzieć, że to działa

Weronika1010, teraz już nie trzeba mieć karty kredytowej, bo można sobie przelać na konto paypal z własnego bankowego. poza tym niektóre są akceptowane. sprawdź sobie tutaj: http://www.rp.pl/artykul/181771,1892...ez_serwis.html
ja nie mam karty kredytowej, ale moja znajduje się w powyższym spisie kart i robi się tak że płacę paypalem i kasa z konta jest automatycznie przesyłana na konto paypal i potem zabierana przez sprzedawcę. i wtedy tylko na wyciągu z konta mam wpisane to jako transakcja paypal z tytułem i szczegółami, ale nic nie muszę przesyłac i się w takie rzeczy bawić
a i to 6,50 to Ci zwracają potem

a co do pytania kolory to nie jestem pewna (też w sumie jeszcze jestem świeżym użytkownikiem ebay), ale mi zawsze jak robię przelew to zabiera prowizję a przy tej transakcji nie ma nic, że coś pobrało.. może to zależy od banku? jak się dowiem, to napiszę.
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 09:12   #374
kolory
Rozeznanie
 
Avatar kolory
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 630
Dot.: Zakupy na Ebay

dzięki flybird.
Jak ktoś już robił takie transakcje to proszę napiszcie jak to jest.

Nie chce,żeby się okazało, że kupię coś po dobrej cenie, a bank doliczy mi takie koszty, że w sumie wyjdzie drożej niż w sklepie w PL.

A chcę kupić pędzle na coastal scents
kolory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 15:54   #375
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Zakupy na Ebay

kolory, ja płaciłam już kilka razy na ebayu i nigdy mi opłat nie pobierało żadnych. zresztą przeczytaj tutaj
https://www.paypal.com/pl/cgi-bin/we...g-fees-outside
https://www.paypal.com/pl/cgi-bin/we...y-fees-outside
tylko są opłaty dla odbierającego kasę czyli dla sprzedającego produkt a nie kupującego. no chyba że jest jeszcze coś takiego jak przewalutowanie przez bank, ale to chyba najczęściej jest zlecane przez paypal i jest wtedy bez opłat
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 18:25   #376
kolory
Rozeznanie
 
Avatar kolory
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 630
Dot.: Zakupy na Ebay

dzięki flybird
kolory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 18:26   #377
Sweet :)
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 982
Dot.: Zakupy na Ebay

dziewczyny, mam pytanie założyłam sobie konto na PP, ale nie mam karty kredytowej więc wybrałam ten drugi sposób (przelewanie pieniędzy na konto PP)
nie znam się na tym zupełnie, więc mam takie pytanie. Jeśli potrzebuję zapłacić w funtach to z mojego konta mam na konto PP wysłać wszystko normalnie w złotówkach? Mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi?
Nie wiem, czy to ma znaczenie, ale mam konto w mBanku
Sweet :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 19:18   #378
charlotka
Raczkowanie
 
Avatar charlotka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 124
Dot.: Zakupy na Ebay

Cytat:
Napisane przez Sweet :) Pokaż wiadomość
dziewczyny, mam pytanie założyłam sobie konto na PP, ale nie mam karty kredytowej więc wybrałam ten drugi sposób (przelewanie pieniędzy na konto PP)
nie znam się na tym zupełnie, więc mam takie pytanie. Jeśli potrzebuję zapłacić w funtach to z mojego konta mam na konto PP wysłać wszystko normalnie w złotówkach? Mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi?
Nie wiem, czy to ma znaczenie, ale mam konto w mBanku
Ze swojego konta przelewasz w takim wypadku na PP normalnie złotówki i już o nic nie musisz się martwić, bo w PP następuje przewalutowanie na walutę, w jakiej kupujesz przedmiot (funt, dolar, Euro itp.) po całkiem korzystnym kursie. I tyle MBank z nimi współpracuje, bez obaw.
Ja też na początku się zastanawiałam nad takimi niuansami, ale już wszystko jest dobrze. Sporo dowiedziałam się z forum eBay - tam też możesz zajrzeć.
charlotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 20:52   #379
Sweet :)
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 982
Dot.: Zakupy na Ebay

Cytat:
Napisane przez charlotka Pokaż wiadomość
Ze swojego konta przelewasz w takim wypadku na PP normalnie złotówki i już o nic nie musisz się martwić, bo w PP następuje przewalutowanie na walutę, w jakiej kupujesz przedmiot (funt, dolar, Euro itp.) po całkiem korzystnym kursie. I tyle MBank z nimi współpracuje, bez obaw.
Ja też na początku się zastanawiałam nad takimi niuansami, ale już wszystko jest dobrze. Sporo dowiedziałam się z forum eBay - tam też możesz zajrzeć.
Super, dziękuję bardzo mi pomogłaś
Sweet :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-31, 11:59   #380
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: Zakupy na Ebay

Dziewczyny czy na polskim Ebayu da się jakos przeczytać same negatywne opinie danego uzytkownika? Jest taka mozliwość w ogóle?
Przeczytałam cały ten wątek ale nie nic nie znalazłam.
Od razu dziekuję za pomoc
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain
agool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 13:08   #381
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na Ebay

Cytat:
Napisane przez agool Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy na polskim Ebayu da się jakos przeczytać same negatywne opinie danego uzytkownika? Jest taka mozliwość w ogóle?
Przeczytałam cały ten wątek ale nie nic nie znalazłam.
Od razu dziekuję za pomoc
gdzies tu o tym Hawa pisala ale musisz poszukac
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 14:23   #382
thelila
Zakorzenienie
 
Avatar thelila
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Jasło/Wawa
Wiadomości: 6 039
Dot.: Zakupy na Ebay

Halo,
Wrrr jestem zła... Ostatnie zakupy na ebay-u okazały się bublem
Zamowiona woda toaletow Versace i krem koloryzujący Givenchy okazały sie starymi śmierdzącymi produktami!!!! Do tego kremik Givenchy miał być nie uzywany (BNIB never been used and is still in its box) a tu otwieram nakretke a na pompce mnostwo podkładu!!
Ciekawe czy uda mi sie odzyskać choć część kasy bo produkty swoje miejsce znajda w koszu no chyba że Versace posłuży jako odświeżacz w łazience ..
thelila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 14:28   #383
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na Ebay

Cytat:
Napisane przez thelila Pokaż wiadomość
Halo,
Wrrr jestem zła... Ostatnie zakupy na ebay-u okazały się bublem
Zamowiona woda toaletow Versace i krem koloryzujący Givenchy okazały sie starymi śmierdzącymi produktami!!!! Do tego kremik Givenchy miał być nie uzywany (BNIB never been used and is still in its box) a tu otwieram nakretke a na pompce mnostwo podkładu!!
Ciekawe czy uda mi sie odzyskać choć część kasy bo produkty swoje miejsce znajda w koszu no chyba że Versace posłuży jako odświeżacz w łazience ..
pisz do ebaya!! zaloz spor i tyle! nie odzywaj sie do sprzedajacego najlepiej bo bedzie ze zalatwiasz takie sprawy "poza" sporem, jak go juz zalozysz. Powinien Ci oddac pieniadze...
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 14:30   #384
thelila
Zakorzenienie
 
Avatar thelila
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Jasło/Wawa
Wiadomości: 6 039
Dot.: Zakupy na Ebay

To jeszcze raz ja

Dopiero teraz przeczytałam wypowiedź SiSleyS i chce powiedzieć że też będe walczyć
I tu SiSleyS prośba do Ciebie- jak moge sprawdzić datę ważności bo nie mam zielonego pojęcia
Czekam na odpowiedź
thelila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 14:32   #385
thelila
Zakorzenienie
 
Avatar thelila
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Jasło/Wawa
Wiadomości: 6 039
Dot.: Zakupy na Ebay

Dimiti tylko że do kolesia od Versace już napisałam bo mnie nerwy poniosły- hihi
thelila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 14:34   #386
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na Ebay

Cytat:
Napisane przez thelila Pokaż wiadomość
To jeszcze raz ja

Dopiero teraz przeczytałam wypowiedź SiSleyS i chce powiedzieć że też będe walczyć
I tu SiSleyS prośba do Ciebie- jak moge sprawdzić datę ważności bo nie mam zielonego pojęcia
Czekam na odpowiedź
wejdz na pierwsza strone watku o zakupach na strawberrynet i na pierwszej stronie w pierwszym poscie masz linki do dwoch dekalkulatorow
to nic jak napisalas zaloz teraz spor, jak sie okaze ze te produkty faktycznie stare:P
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 14:44   #387
thelila
Zakorzenienie
 
Avatar thelila
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Jasło/Wawa
Wiadomości: 6 039
Dot.: Zakupy na Ebay

Dziękuje Dimiti

Moj kremik koloryzujący jest z 2003 roku
Niestety nie ma możliwości sprawdzeia daty ważności Versace
thelila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 14:48   #388
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na Ebay

Cytat:
Napisane przez thelila Pokaż wiadomość
Dziękuje Dimiti

Moj kremik koloryzujący jest z 2003 roku
Niestety nie ma możliwości sprawdzeia daty ważności Versace
ale moze poszukaj w google jakis informacji kiedy te versace wprowadzono na rynek, kiedy wycofano itp ale poszukaj ich w kwc i napisz do kogos pw czy sie nie orientuje
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 14:57   #389
thelila
Zakorzenienie
 
Avatar thelila
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Jasło/Wawa
Wiadomości: 6 039
Dot.: Zakupy na Ebay

Dimiti kwiatuszek dla Ciebie

Czy zna któraś z Wizażanek jakieś inne stronki, na których moge sprawdzić ważność kosmetyków??
thelila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 23:55   #390
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na Ebay

Cytat:
Napisane przez thelila Pokaż wiadomość
Dimiti kwiatuszek dla Ciebie

Czy zna któraś z Wizażanek jakieś inne stronki, na których moge sprawdzić ważność kosmetyków??
dziekuje

ja czasami szukam w google roznych dekalkulatorow, ale z tym to roznie niestety:/
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-12 18:03:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:56.