Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-04, 10:33   #1381
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Castrol nie wiem czy się dobrze rozumiemy. Co to znaczy czy po cosmelanie 2 można używać pudru brązujacego ? A kiedy to będzie po cosmelanie 2 ? Bo mnie się wydaje że nigdy skoro go trzeba stosować ciągle.

Miałaś nakładaną maskę cos1 ? Miałaś. To od tego dnia około dwa miesiące nie możesz stosować zadnego pudru. A cos2 stosujesz cały czas i tak. I to nie ma znaczenia czy przed dwoma miesiacami czy po. Odlicz sobie 2 miesiace od maski i będziesz wiedziała kiedy możesz zacząć stosować kolorówke.
No włśnie po dwóch miesiącach,Ale dalej też zamierzam stosować cos2.I czy jak nałożę np.2x w tygodniu na noc ,to czy rano mogę stosować kosmetykim kolorowe np.puder brązujący?

Cytat:
Napisane przez denna Pokaż wiadomość
CASTROL I SAGA - no bardzo zdolne bestie jesteście
To ja jestem blondynka przeciez, a nie wy)))))))))))))
Ja też wielki dzięki!

Edytowane przez L_V
Czas edycji: 2008-09-04 o 11:41 Powód: post pod postem
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 10:41   #1382
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

A tu na dole strony własnie widze , ze jednym ze sponsorów jest Centrum Urody EVITA w Katowicach, gdzie można wykonać zabieg cosmelan za 1700 zl
I napisane jest, ze otrzymuje sie zestaw preparatów do pielęgnacji w domu, co wliczone jest w cene zabiegu. ciekawe Czy Hydra Vital K równiez))))))))
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 10:48   #1383
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
No włśnie po dwóch miesiącach,Ale dalej też zamierzam stosować cos2.I czy jak nałożę np.2x w tygodniu na noc ,to czy rano mogę stosować kosmetykim kolorowe np.puder brązujący?

Castrol
Tak, po dwóch miesiacach możesz już wszystko. Jeśli tylko te dwa razy w tygodniu na noc okaże się za mało to będziesz musiała wrócić do codziennego stosowania na noc. Zobaczysz zresztą czy ci plamy zaczną wychodzić. Okres póżno zimowy, a wczesno wiosenny jest bardzo niebezpieczny i wtedy też obserwowany jest duży wysyp plam. Jeśli jest pokrywa śnieżna i słonko zaczyna przygrzewać to nie dość że z góry świeci to promieniowanie odbija się również od śniegu.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 10:50   #1384
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Witam z rana Ja dopiero wstałam . Dome dziękuję za dodanie do "friendsów" Oglądnęłam Twoje fotki "oczków" -bidulka z Ciebie.Nie wiem czy pisałaś na forum co stosowałaś zanim Cię tak uczuliło? Napisz moze co to było bo trzeba się temy "cusiu" przyjrzeć dokładniej

Acha,
Agnieszko kis- próbowałaś do mycia buzi wody termalnej Biodermy sensibio?
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 11:03   #1385
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Castrol
Tak, po dwóch miesiacach możesz już wszystko. Jeśli tylko te dwa razy w tygodniu na noc okaże się za mało to będziesz musiała wrócić do codziennego stosowania na noc. Zobaczysz zresztą czy ci plamy zaczną wychodzić. Okres póżno zimowy, a wczesno wiosenny jest bardzo niebezpieczny i wtedy też obserwowany jest duży wysyp plam. Jeśli jest pokrywa śnieżna i słonko zaczyna przygrzewać to nie dość że z góry świeci to promieniowanie odbija się również od śniegu.
Dzięki za info.A czy tobie wylazły?
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 11:10   #1386
agnieszka kis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 138
Send a message via Skype™ to agnieszka kis
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez denna Pokaż wiadomość
No własnie, doradzcie dziewczyny jakis puder mineralny - nadający sie do tłustej cery...
wiele osób tak sie mineralnymi zachwyca, a ja nie wiem, czy to dla mnie odpowiednie bedzie - jakos nie wyobrażam sobie pomiziac sie po twarzy pędzlem i juz - gotowe niby?
Ja jestem bledzioch totalny, ale mam cere taką ziemista jakąś z widocznym wszystkim co pod skóra, ale bez naczynek - nada sie do tego puder mineralny?
bo ja zazwyczaj tradycyjnie najpierw podkład w kremie, a potem sypki lub w kamieniu.
Dziewczyny puder mineralny jest do kazdej cery zcy tlusta czy mieszana czy sucha
pokrywa cudnie i jest niewdoczny na twarzy a do tego daje piekna lekka opalenizna
ja kupilam puder mineralny z firmy ardeco z pedzlem bo musi byc specialny do pudrow sypkich
do tego kupilam roz mineralny firmy Isa dora
efekt jest cudny
agnieszka kis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 11:16   #1387
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez agnieszka kis Pokaż wiadomość
Dziewczyny puder mineralny jest do kazdej cery zcy tlusta czy mieszana czy sucha
pokrywa cudnie i jest niewdoczny na twarzy a do tego daje piekna lekka opalenizna
ja kupilam puder mineralny z firmy ardeco z pedzlem bo musi byc specialny do pudrow sypkich
do tego kupilam roz mineralny firmy Isa dora
efekt jest cudny
Dzięki agnieszko - rozejrze sie w takim razie za nim. A mineralne tez mają odcienie, czy to jeden tylko jest? I jak to nakładać tym pędzlem? okrężnymi ruchami, wcierając? bo czasem dziewczyny pisza, że jakies placki im sie robią....
denna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-04, 11:18   #1388
agnieszka kis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 138
Send a message via Skype™ to agnieszka kis
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez denna Pokaż wiadomość
No własnie, doradzcie dziewczyny jakis puder mineralny - nadający sie do tłustej cery...
wiele osób tak sie mineralnymi zachwyca, a ja nie wiem, czy to dla mnie odpowiednie bedzie - jakos nie wyobrażam sobie pomiziac sie po twarzy pędzlem i juz - gotowe niby?
Ja jestem bledzioch totalny, ale mam cere taką ziemista jakąś z widocznym wszystkim co pod skóra, ale bez naczynek - nada sie do tego puder mineralny?
bo ja zazwyczaj tradycyjnie najpierw podkład w kremie, a potem sypki lub w kamieniu.
Denna ten puder mineralny nadaje sie do kazdej cery i przykryje wszystkie twoje nie doskonalosci kup a przekonasz sie jakie sa efekty ja tez nie wierzylam ale sie przekonalam ze to jest super jak mialam plamy to uzywalam kamuflaz puder taransoparentny i puder w kremie plamy bylo widac a na gebie gruba tapeta
a teraz moment i buzia jak z okladki
agnieszka kis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 11:20   #1389
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Dzięki za info.A czy tobie wylazły?
Castrol mnie jeszcze nic nie wylazło bo i nie całkiem znikło. Jestem dwa tygodnie po masce cos1 także dopiero się ich pozbywam. Ale przeczytałam cały ten wątek (a to jest kopalnia wiedzy ) i nie tylko. Stąd wydaje mi się że wiem bardzo dużo na temat cosmelanu i tego co się z tym wiąże.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 11:21   #1390
Lekko plamiasta
Raczkowanie
 
Avatar Lekko plamiasta
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 100
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

dzień dobry kobietki przecudnej urody!
Zajrzałam na wsze privaty i szczena mi opadła....ale z was lalunie...wow!!!
Masima - wielki szacun dla Ciebie. Podobnie jak Ty wygladałam już trzy razy w swoim długim zyciu, ale po....silnym kwasie. To duży dyskomfort buźke miałam pikną, ale...za kazdym wrazem plamy wracały a własciwie to pojawiały sie w innych miejscach....skubane obecnie przewędrowały do okolic żuchwy, brrrr.....
Czekam spokojnie na wizytę u dermatologa (w połowie września), zobaczymy co zaproponuje.....boje sie robić coś bardziej agresywnego (np cosmelan), gdyz moja buźka, a własciwie skórka na pyszczku jest baaaaardzo cieńka i delikatna. Oczywiście odłoniły mi się naczynka i przez ostatnie miesiące były zamrażane. Wygladam - po nołozeniu podkładu mineralnego (mary kay) w miare spoko, zakładając że moje długie włosy przysłaniaja te plamiska, ale.....przecież nie o to chodzi.
jesteście kochane baby : cmok:
Lekko plamiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 11:22   #1391
agnieszka kis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 138
Send a message via Skype™ to agnieszka kis
Cytat:
Napisane przez denna Pokaż wiadomość
Dzięki agnieszko - rozejrze sie w takim razie za nim. A mineralne tez mają odcienie, czy to jeden tylko jest? I jak to nakładać tym pędzlem? okrężnymi ruchami, wcierając? bo czasem dziewczyny pisza, że jakies placki im sie robią....
Denna pudry sa w roznym odcieniu ja akurat mam nr 6 bo jest tak lekko opalony i ja mam dosc ciemna karnacje w doborze pomogla mi ekspedientka
a naklada sie bardzo prosto pedzel mozna delikatnie spryskac woda i na zakretke wsypac puder potem okreznymi ruchami polozyc na twarz zobaczysz nic trudnego pieknie sie rozprowadza nie zostawia zadnych plackow no i na koniec lekki roz mineralny i efekt zdrowj buzki w 3 min

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
Witam z rana Ja dopiero wstałam . Dome dziękuję za dodanie do "friendsów" Oglądnęłam Twoje fotki "oczków" -bidulka z Ciebie.Nie wiem czy pisałaś na forum co stosowałaś zanim Cię tak uczuliło? Napisz moze co to było bo trzeba się temy "cusiu" przyjrzeć dokładniej

Acha,
Agnieszko kis- próbowałaś do mycia buzi wody termalnej Biodermy sensibio?
Angi no wlasnie jeszcze nic nie probowalam prucz physiogelu
dlatygo zapytalam was o rade bo wlasnie zastanawiam sie nad ta avenka
dzieki za bioderme napewno zobacze

Edytowane przez L_V
Czas edycji: 2008-09-04 o 11:40 Powód: post pod postem
agnieszka kis jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-04, 11:27   #1392
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez agnieszka kis Pokaż wiadomość
Denna pudry sa w roznym odcieniu ja akurat mam nr 6 bo jest tak lekko opalony i ja mam dosc ciemna karnacje w doborze pomogla mi ekspedientka
a naklada sie bardzo prosto pedzel mozna delikatnie spryskac woda i na zakretke wsypac puder potem okreznymi ruchami polozyc na twarz zobaczysz nic trudnego pieknie sie rozprowadza nie zostawia zadnych plackow no i na koniec lekki roz mineralny i efekt zdrowj buzki w 3 min
Agnieszko, przekonałas mnie - nawet do różu, czego nigdy przy mojej bladości nei używałam - a teraz spróbuje i bede miec takie sliczne rumieńce, o:
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 11:30   #1393
agnieszka kis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 138
Send a message via Skype™ to agnieszka kis
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez denna Pokaż wiadomość
Agnieszko, przekonałas mnie - nawet do różu, czego nigdy przy mojej bladości nei używałam - a teraz spróbuje i bede miec takie sliczne rumieńce, o:
Zobaczysz bedziesz zachwycona i jak juz sprobujesz pisz odrazu jakie efekty
a roz mam z firmy isa dora nr 35 raspberry i jak go nakladam to bardzo delikatnie na kosci policzkowe jest prawie nie widoczny ale nadaje zdrowego wygladu
agnieszka kis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 11:32   #1394
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Witam wszystkie cosmelanki Ale tu dzisiaj gwarno i ciasno Zaiwaniacie z tymi postami,że nie nadążam czytać

Ivonako uwierz mi depresja dopiero przed tobą jak ci bedzie skóra złazić i bedziesz myslała,że to nigdy się nie skończy

Masima wygladam już całkiem nieźle i przechodzę na stosowanie cos2 2xdziennie Po aplikacji strasznie mi sciąga skórę.Sam hydra vital nie pomaga a jak posmaruję się wazeliną to skóra się świeci Mialam zamiar wyjść dzisiaj z domu,ale cofnęło mnie jak zobaczyłam,że słońce ostro świeci
A jak u ciebie ? Gotowa psychicznie do pracy ? Ja muszę pójśc w sobotę
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 11:35   #1395
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Cytat:
Napisane przez Lekko plamiasta Pokaż wiadomość
dzień dobry kobietki przecudnej urody!
Zajrzałam na wsze privaty i szczena mi opadła....ale z was lalunie...wow!!!
Masima - wielki szacun dla Ciebie. Podobnie jak Ty wygladałam już trzy razy w swoim długim zyciu, ale po....silnym kwasie. To duży dyskomfort buźke miałam pikną, ale...za kazdym wrazem plamy wracały a własciwie to pojawiały sie w innych miejscach....skubane obecnie przewędrowały do okolic żuchwy, brrrr.....
Czekam spokojnie na wizytę u dermatologa (w połowie września), zobaczymy co zaproponuje.....boje sie robić coś bardziej agresywnego (np cosmelan), gdyz moja buźka, a własciwie skórka na pyszczku jest baaaaardzo cieńka i delikatna. Oczywiście odłoniły mi się naczynka i przez ostatnie miesiące były zamrażane. Wygladam - po nołozeniu podkładu mineralnego (mary kay) w miare spoko, zakładając że moje długie włosy przysłaniaja te plamiska, ale.....przecież nie o to chodzi.
jesteście kochane baby : cmok:
Moja też jest delikatna, sucha, wrazliwa, ale zdecydowałam sie na cosmelan bo ja to sie znowu kwasów bałam, a na dodatek one nie dają takie efektu jak cosmelan. Nie usuwają plam tylko je rozjaśniają. Teraz mam skórę bardzo cienką, zresztą ciągle się złuszczają kolejne jej warstwy, bardzo muszę uważać na urazy... czoło w trzech miejscach podrapane, koło nosa dwie ranki, na nosie ranka, koło oka ranka. Nawet nie wiem skąd się to wzieło.

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie cosmelanki Ale tu dzisiaj gwarno i ciasno Zaiwaniacie z tymi postami,że nie nadążam czytać

Ivonako uwierz mi depresja dopiero przed tobą jak ci bedzie skóra złazić i bedziesz myslała,że to nigdy się nie skończy

Masima wygladam już całkiem nieźle i przechodzę na stosowanie cos2 2xdziennie Po aplikacji strasznie mi sciąga skórę.Sam hydra vital nie pomaga a jak posmaruję się wazeliną to skóra się świeci Mialam zamiar wyjść dzisiaj z domu,ale cofnęło mnie jak zobaczyłam,że słońce ostro świeci
A jak u ciebie ? Gotowa psychicznie do pracy ? Ja muszę pójśc w sobotę
Megi ja mam tak samo. Po aplikacji cos2 skóra się sciaga od razu, hydravital pomaga tylko na kilkanaście minut. To potem tą wazelinę daje. Jak pójde do pracy to zamiast wazeliny nałoze dużo filtra, więc może skóra się nie będzie ściągać. Już to wypróbowałam.
No własnie u mnie też ostro świeci, wiec sie nie ruszam nigdzie, a jak co to wiesz....ubierz kapelutek i muchy na oczy.

Wolałabym posiedzieć jeszcze z tydzień w domu, żeby ten rumień trochę bardziej zszedł. No ale mam jeszcze 4 dni więc może będzie lepiej.

Edytowane przez L_V
Czas edycji: 2008-09-04 o 11:41 Powód: post pod postem
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 11:43   #1396
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

L_V własnie zauważyłam że napisałam post pod postem i chciałam je połączyć, ale nie wiem jak zlikwidować post gdy już tekst przeniosę do poprzedniego.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 11:51   #1397
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

witam laseczki wreszcie udało mi się wszystko przeczytac aleście się rozpisały ...jak nadrobiłam zaległosci to już teraz bedę na bieżąco obiecuję.Serdeczne gratulacje dla przyszłych panien małodychIVONAKO dziękuje za poprowadzenie za rączkę przez zakupy na truskawiemam nadzieję że wszystko dobrze się skończy.To kiedy ta impreza bo pic mi się chcePozdrowionka i całuski
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 11:53   #1398
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Megi ja mam tak samo. Po aplikacji cos2 skóra się sciaga od razu, hydravital pomaga tylko na kilkanaście minut. To potem tą wazelinę daje. Jak pójde do pracy to zamiast wazeliny nałoze dużo filtra, więc może skóra się nie będzie ściągać. Już to wypróbowałam.
No własnie u mnie też ostro świeci, wiec sie nie ruszam nigdzie, a jak co to wiesz....ubierz kapelutek i muchy na oczy.

Wolałabym posiedzieć jeszcze z tydzień w domu, żeby ten rumień trochę bardziej zszedł. No ale mam jeszcze 4 dni więc może będzie lepiej.

Masima jak to dobrze,że człowiek nie jest z takimi problemami sam Dzięki jak zwykle za cenne rady

Ivonako z całym przekonaniem stwierdzam,że jak chcesz miec komfort podczas zabiegu to bierz 2 tygodnie urlopu.
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 11:54   #1399
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Castrol mnie jeszcze nic nie wylazło bo i nie całkiem znikło. Jestem dwa tygodnie po masce cos1 także dopiero się ich pozbywam. Ale przeczytałam cały ten wątek (a to jest kopalnia wiedzy ) i nie tylko. Stąd wydaje mi się że wiem bardzo dużo na temat cosmelanu i tego co się z tym wiąże.
Masimko,przeczytaj proszę wątek 1358 i napisz co sądzisz na temat stosowania tych kremów na przyszłość oczywiście.To powiedziała mi dosyć dobra kosmetolog

Cytat:
Napisane przez Lekko plamiasta Pokaż wiadomość
dzień dobry kobietki przecudnej urody!
Zajrzałam na wsze privaty i szczena mi opadła....ale z was lalunie...wow!!!
Masima - wielki szacun dla Ciebie. Podobnie jak Ty wygladałam już trzy razy w swoim długim zyciu, ale po....silnym kwasie. To duży dyskomfort buźke miałam pikną, ale...za kazdym wrazem plamy wracały a własciwie to pojawiały sie w innych miejscach....skubane obecnie przewędrowały do okolic żuchwy, brrrr.....
Czekam spokojnie na wizytę u dermatologa (w połowie września), zobaczymy co zaproponuje.....boje sie robić coś bardziej agresywnego (np cosmelan), gdyz moja buźka, a własciwie skórka na pyszczku jest baaaaardzo cieńka i delikatna. Oczywiście odłoniły mi się naczynka i przez ostatnie miesiące były zamrażane. Wygladam - po nołozeniu podkładu mineralnego (mary kay) w miare spoko, zakładając że moje długie włosy przysłaniaja te plamiska, ale.....przecież nie o to chodzi.
jesteście kochane baby : cmok:
Czy to znaczy że byłaś taka plamiasta po cosmelanie?

Edytowane przez L_V
Czas edycji: 2008-09-04 o 12:00 Powód: Castrol, prosze zapoznać się z opcją mulitycowania.
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-04, 12:01   #1400
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
L_V własnie zauważyłam że napisałam post pod postem i chciałam je połączyć, ale nie wiem jak zlikwidować post gdy już tekst przeniosę do poprzedniego.

Nie możesz usunąc posta - takie funkcje mają tylko Modzi. to zabezpieczenie, żeby uzytkowniczy nie niszczyli "niwygodnych " postów. W ten sposób kiedyś znikały całye wątki - robiły się bez sensu po wykasowaniu kilku wypowiedzi. Po porstu edytuj tekst i wpisz "dubel" - Hex albo ja usuniemy.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 12:05   #1401
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez agnieszka kis Pokaż wiadomość
Zobaczysz bedziesz zachwycona i jak juz sprobujesz pisz odrazu jakie efekty
a roz mam z firmy isa dora nr 35 raspberry i jak go nakladam to bardzo delikatnie na kosci policzkowe jest prawie nie widoczny ale nadaje zdrowego wygladu
Jeśli chodzi o zdrowy wygląd to polecam kulki lekko btązujące z avonu.Gdy miałam mocne przebarwienia na policzkach to tym pokrywałam i wyglądało to na opaleniznę.Niestety po 8 godz.w pracy zostawały tylko plamy...więc ciągle trzebabyło korygować.Mam nadzieję że nigdy już nie wrócą,Jestem optymistką po tym cosmelanie,Ale w póżniejszym czasie chcę wrócić do kulek,bo efekt jest naprawdę super.Pozdrawiam
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 12:10   #1402
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Czy teraz było dobrze? Tak normalnie to postawiłambym jakieś "WKUPNE".Myślę więc sobie że moim wkupnym Będzie dobre słowo bo jesteście fajne dziewczyny.Dzięki za wytłumaczenie.
Castrol, dobre słowo mile widziane, ale flaszeczkę na najbliższej imprezce i tak będziesz musiała postawić i z nami wypić
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 12:13   #1403
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

castrol wiesz już że cos 2 bedziesz musiała używać przynajmniej rok bo inaczej plamy wrócą? Ja tak miałam i musiałam zrobić drugi raz zabieg i teraz mam zamiar go używać ciągle.
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 12:15   #1404
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Castrol, dobre słowo mile widziane, ale flaszeczkę na najbliższej imprezce i tak będziesz musiała postawić i z nami wypić

Castrol obawiam sie ,że flaszeczka to za mało Co niektórzy tu takie gardła i głowy mają,że bez skrzynki nie podchodź
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 12:18   #1405
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

ivonako ty ode mnie żądaj co chcesz maże być nawet skrzynka czegoś a na razie
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 12:21   #1406
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Masimko,przeczytaj proszę wątek 1358 i napisz co sądzisz na temat stosowania tych kremów na przyszłość oczywiście.To powiedziała mi dosyć dobra kosmetolog
Nie używałam na tak długą metę żadnego z kremów, oprócz kremu Nivea bo nawilża moją skórę najlepiej z wszystkich. Myślę ze każdy używa tego co mu najlepiej pasuje i na co go stać. Ważne żeby były efekty. I nie ma się co innymi sugerować. Dla jednego jedno jest dobre dla drugiego już mniej, albo wcale. Ja nie mialam żadnych problemów ze skórą do tej pory oprócz plam. Nie stosowałam nie wiadomo jak wymyślnych kremów. Obecnie przerzuciłam się na kremiki robione z BU. Serum antyoksydajne FlavoC na dzień i krem regenerujący z kwasem liponowym na noc i sobie to chwalę. Zobaczymy po dluższym stosowaniu. Całę szczęście że nie mam uczulenia na nie jak Dome.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 12:26   #1407
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Castrol mnie jeszcze nic nie wylazło bo i nie całkiem znikło. Jestem dwa tygodnie po masce cos1 także dopiero się ich pozbywam. Ale przeczytałam cały ten wątek (a to jest kopalnia wiedzy ) i nie tylko. Stąd wydaje mi się że wiem bardzo dużo na temat cosmelanu i tego co się z tym wiąże.
Przeczytałam cały wątek o cosmelanie,wiem że te 2 pierwsze tyg. są straszne,ale myślałam że już po 5 dniu od maski będzie trochę lepiej.Niestety twarz mam jak po cięzkim oparzeniu.Najgorzej to okolice ust i nosa,czasmi tak mi ściąga twarz,że nie moę się powstrzymać i otwieram usta z całej siły.Wtedy wydaje mi się że skóra pękła mi w tych miejscach aż do kości.Jestem nieszczęśliwa z tego powodu,ale jestem też optymistką.Drogie cosmelanki Jakże my musimy się namęczyć,żeby wyglądać jak ludzie.....Od pewnego czasu przyglądam się różnym kobietom_takie zboczenie cosmelańskie i wiecie co-BARDZO DUŻO kobiet ma przebarwienia.Rozejrzyjci e się same.Ciekawe czemu facetom to sięnie zdarza!!!
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 12:27   #1408
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Castrol obawiam sie ,że flaszeczka to za mało Co niektórzy tu takie gardła i głowy mają,że bez skrzynki nie podchodź
Megi myślałam o flaszeczce na głowę. Kochana a Ty już swoją obiecaną postawiłaś.... bo nie pamiętam.

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
ivonako ty ode mnie żądaj co chcesz maże być nawet skrzynka czegoś a na razie
Ane Skrzynka czegoś...hmmmm... no może być skrzynka tych Twoich zakupów

Lekko Plamiasta przebrnęłaś przez nasze posty? Zauważyłaś, ze "manager" Ci się zmienił? Aż nie wiem czy wiać
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 12:29   #1409
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
castrol wiesz już że cos 2 bedziesz musiała używać przynajmniej rok bo inaczej plamy wrócą? Ja tak miałam i musiałam zrobić drugi raz zabieg i teraz mam zamiar go używać ciągle.
A po jakim czasie odstawiłaś cos 2,że plamy wróciły?A może nie stosowałaś filtrów?

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Castrol obawiam sie ,że flaszeczka to za mało Co niektórzy tu takie gardła i głowy mają,że bez skrzynki nie podchodź
O ja biedna

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Nie używałam na tak długą metę żadnego z kremów, oprócz kremu Nivea bo nawilża moją skórę najlepiej z wszystkich. Myślę ze każdy używa tego co mu najlepiej pasuje i na co go stać. Ważne żeby były efekty. I nie ma się co innymi sugerować. Dla jednego jedno jest dobre dla drugiego już mniej, albo wcale. Ja nie mialam żadnych problemów ze skórą do tej pory oprócz plam. Nie stosowałam nie wiadomo jak wymyślnych kremów. Obecnie przerzuciłam się na kremiki robione z BU. Serum antyoksydajne FlavoC na dzień i krem regenerujący z kwasem liponowym na noc i sobie to chwalę. Zobaczymy po dluższym stosowaniu. Całę szczęście że nie mam uczulenia na nie jak Dome.
Zo to kremy z BU?

Edytowane przez L_V
Czas edycji: 2008-09-04 o 12:49 Powód: post pod postem
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 12:33   #1410
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

a propos flavoC z BU zamówiłam ale jeszcze nie ukręciłam czy w ramach dodatku alkoholu może być spiryt kosmetyczny czy musi taki natural.
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:49.