Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie... - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-27, 15:23   #4771
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Gabi2000 Pokaż wiadomość
Czyli z tej palety, którą znalazłam to ten niebieski A Mix, opisany jako popielaty mix? Czekam z niecierpliwością na wyniki twojego po weekendowego farbowania
Dokładnie ten. A MIX.
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 15:28   #4772
Gabi2000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 49
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Dokładnie ten. A MIX.
Dzięki
Gabi2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 19:10   #4773
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

a ja znowu zle kupilam

ostatnio farbowalam kolestonem 6/71+mix zielony, bylo fajnie wlosy miekkie,blyszczace ale nadal rudosc. wiem, ze 7to braz/kasztan, ale ze ja jestem na tyle glupia dzis kupilam 6/07 bo na palecie wygladal chlodno i jest z serii natural.
I teraz mysle, ze jak chce taki chlodniejszy braz i znowu strzelilam gafe, to czy mieszac 6/07(3/4)+6/71(1/4 chce ja zuzyc)+mix zielony tak troche wiecej, to nie zrobie sobie krzywdy? Moze jednak daruje sobie 6/71 skoro to 7 i jest ciepla?
tylko troche szkod ami tak wyrzucac

I jeszcze jedno mam pytanie, bo jak dzis kupowalam, to pani w sklepie powiedziala mi ze liczy sie pierwsza liczba po ukosniku, jak tak naprawde odczytuje sie ten kolor?
skoro
1- szary
2- zielony
3- złoty/żólty
4 - czerwony
5- mahoń
6 - fiolet/opal
7- brąz/kasztan
8 - niebieski

ja juz grubo zglupialam a w poniedzialek zafarbuje tym co mam, bo cena poszla w gore i kosztowala mnie jedna tubka w sklepie 52zl(ostatnio kupowalam za 36,dlatego przez internet nie oplacalo mi sie zamawiac, a ja wyjezdzam w przyszlym tyg na wakacje wiec paczka by zapewnia przyszla w dniu wyjazdu), wiec musze sobie jakos z tym poradzic
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2010-08-27 o 19:12
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 18:59   #4774
kretoszczurek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Oz
Wiadomości: 241
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
wklejam obiecane zdjęcia, robione na szybko, więc przepraszam.

światło dzienne, naturalne.

Goldwell StayCool 6BS
fajny ten kolorek jak się trzyma? O ile dobrze pamiętam to wcześniej wella robiłaś ? mogłabyś z goldwellem porównać ?

No i znowu zonk więc po 1,5 tyg po farbowaniu matrixem farby nie ma tyko rudość kochana. Teraz chcę coś kupić zanim się całkiem spłuka to może w końcu te pasem pokryje i będzie się farba trzymać??
I nie wiem co wella czy goldwell ???
__________________
http://lbym.lilypie.com/0Acip2.png
synuś
kretoszczurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 12:01   #4775
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez kretoszczurek Pokaż wiadomość
fajny ten kolorek jak się trzyma? O ile dobrze pamiętam to wcześniej wella robiłaś ? mogłabyś z goldwellem porównać ?

No i znowu zonk więc po 1,5 tyg po farbowaniu matrixem farby nie ma tyko rudość kochana. Teraz chcę coś kupić zanim się całkiem spłuka to może w końcu te pasem pokryje i będzie się farba trzymać??
I nie wiem co wella czy goldwell ???
jestem po 3 myciach i nie narzekam wcześniej robiłam Revlonem
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 14:02   #4776
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

A ja sobie kupiłam sam mixior z Londy Tej firmy jeszcze nie miałam. 0/11 Intensywnie Popielaty. Brzmi fajnie...

Teraz mam same mixy w domu hah! Z Goldwella, Free Limix, 2x Chantal i dojdzie Londa
Wypróbuję każdy i potem wybiorę już jeden, konkretnie. Z Chantala narazie jestem mega zadowolona. No zobaczymy.
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 21:41   #4777
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Dziewczyny proszę o poradę, widze że naprawdę znacie się na rzeczy. Dodaję moje zdjęcie, jedynie takie mam aktualne, jak widać kolor mam baardzo cieply, pod swiatło miedziany. Uzywam farb Allwaves, już 3 razy farbowałam odcieniem 7,0 więc neutralny średni blond. Ale w marcu miałam dekoloryzację, stąd ciągle jednak przebija rudość Dodam że używam wody 6%, teraz po przejrzeniu wątku jestem pewna że nastepnym razem zastosuję 3%.
Teraz mam do Was pytanie jakiej farby aby zneutralizować kolor? Już nawet nie marzę o zimnym kolorze, tylko chociaż natrulnym a nie miedzianym Popiel czy bardziej celować w fiolety? Mam połowę farby 7,0 moze zmieszać na poczatek tą z popielatym? Co radzicie? Przy okazji chcę też o ton przyciemnić włoski, więc interesuje mnie poziom 6.
Podaję jakąś stronkę z paletą farby:

http://dcdpaznokcie.pl/sklep/-arba-d..._601,5516.html


z góry dziękuję za każdą sugestię
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-30, 16:16   #4778
ama
Wtajemniczenie
 
Avatar ama
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 691
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
A ja sobie kupiłam sam mixior z Londy Tej firmy jeszcze nie miałam. 0/11 Intensywnie Popielaty. Brzmi fajnie...

Teraz mam same mixy w domu hah! Z Goldwella, Free Limix, 2x Chantal i dojdzie Londa
Wypróbuję każdy i potem wybiorę już jeden, konkretnie. Z Chantala narazie jestem mega zadowolona. No zobaczymy.

O, bardzo jestem ciekawa tego mixtonu londy. Koniecznie daj znać jak pofarbujesz. dziś się nad nim zastanawiałam, ale ostatecznie wzięłam CeCe farbę 7.1 i mixton niebieski. Wiecie coś o mixtonach CeCe?

I mam jeszcze jedno pytanie: mixtonu daje się 1-2 cm na 30g farby, tak? Ale te 1-2 to mam wycisnać i odmierzyć długość tego wyciskanego ogonka, czy chodzi o centymetry sześcienne? Wtedy to jednak trochę więcej tego mixtonu wyjdzie.
__________________
!Me encanta espanol!
ama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 19:59   #4779
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Poison27 Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę o poradę, widze że naprawdę znacie się na rzeczy. Dodaję moje zdjęcie, jedynie takie mam aktualne, jak widać kolor mam baardzo cieply, pod swiatło miedziany. Uzywam farb Allwaves, już 3 razy farbowałam odcieniem 7,0 więc neutralny średni blond. Ale w marcu miałam dekoloryzację, stąd ciągle jednak przebija rudość Dodam że używam wody 6%, teraz po przejrzeniu wątku jestem pewna że nastepnym razem zastosuję 3%.
Teraz mam do Was pytanie jakiej farby aby zneutralizować kolor? Już nawet nie marzę o zimnym kolorze, tylko chociaż natrulnym a nie miedzianym Popiel czy bardziej celować w fiolety? Mam połowę farby 7,0 moze zmieszać na poczatek tą z popielatym? Co radzicie? Przy okazji chcę też o ton przyciemnić włoski, więc interesuje mnie poziom 6.
Podaję jakąś stronkę z paletą farby:

http://dcdpaznokcie.pl/sklep/-arba-d..._601,5516.html


z góry dziękuję za każdą sugestię
Ja bym spróbowała 7,0 + 6,1 nie masz żadnych mocnych żółtych tonów i mieszasz z kolorem naturalnym wiec nie powinno wyjść zielono na oksy 3% oczywiście

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

Cytat:
Napisane przez ama Pokaż wiadomość
O, bardzo jestem ciekawa tego mixtonu londy. Koniecznie daj znać jak pofarbujesz. dziś się nad nim zastanawiałam, ale ostatecznie wzięłam CeCe farbę 7.1 i mixton niebieski. Wiecie coś o mixtonach CeCe?

I mam jeszcze jedno pytanie: mixtonu daje się 1-2 cm na 30g farby, tak? Ale te 1-2 to mam wycisnać i odmierzyć długość tego wyciskanego ogonka, czy chodzi o centymetry sześcienne? Wtedy to jednak trochę więcej tego mixtonu wyjdzie.
chodzi o "ogonek" a nie co cm sześcienne
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 20:55   #4780
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Jaaa mam mixtony z Ce-Ce. Nie mogę nic o nich powiedzieć, bo... no bo nie wiem co Farbowałam 6,1+mix fioletowy+mix niebieski i rudo nie wyszło, to dla mnie sukces.
Popielato też bardzo nie wyszło
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 22:57   #4781
ama
Wtajemniczenie
 
Avatar ama
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 691
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

No to ja zdam relację. Farbowałam 7.1 i mixtonem niebieskim, którego chyba trochę za dużo dodałam. Efekt jest w każdym razie taki, że owszem, nie jestem już ani trochę ruda, mam odcień stalowy, ale kolor jest bardzo ciemny. Kładłam na włosy farbowane wcześniej ce ce 7.0, a jeszcze wcześniej dekoloryzowane. Na razie mam nadzieję, że mi się wypierze, bo wolę być jednak ruda, a nie czarna. W każdym razie moim zdaniem mixton ce ce jest całkiem spoko. Może też dlatego, że dodałam go prawie 50ml.

Kayako, tobie się spiera ten kolor? Na rudo, czy zostaje popiel?
__________________
!Me encanta espanol!

Edytowane przez ama
Czas edycji: 2010-08-30 o 22:58
ama jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-31, 07:52   #4782
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez ama Pokaż wiadomość
Może też dlatego, że dodałam go prawie 50ml.

Kayako, tobie się spiera ten kolor? Na rudo, czy zostaje popiel?


Wypiera się raczej na złoto, ale nie wiem, czy wpływ na to nie miało słońce.
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 10:03   #4783
ama
Wtajemniczenie
 
Avatar ama
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 691
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość


Wypiera się raczej na złoto, ale nie wiem, czy wpływ na to nie miało słońce.

No, sporo, ale ja mam długie i gęste włosy, więc farby też było bardzo dużo.

Jej, ja mam nadzieję, że się szybko spierze, bo jest strasznie ciemny ten kolor
__________________
!Me encanta espanol!
ama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 10:13   #4784
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Ja bym spróbowała 7,0 + 6,1 nie masz żadnych mocnych żółtych tonów i mieszasz z kolorem naturalnym wiec nie powinno wyjść zielono na oksy 3% oczywiście

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------


chodzi o "ogonek" a nie co cm sześcienne
dziękki chyba tak zrobię, zafarbuję się w weekend postaram się wkleić foty jesli kogos to interesuje
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 10:20   #4785
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

wszystkich interesuje
bo wszystkie chcemy mieć chłodny odcień włosków, każda fotka jest mile widziana
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 10:29   #4786
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

no to się wklei
ale sama zmiana wody z 6% na 3% przy tym samym odcieniu farby chyba spowoduje przyciemnienie wloskow czy sie myle?
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 12:03   #4787
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez ama Pokaż wiadomość
No, sporo, ale ja mam długie i gęste włosy, więc farby też było bardzo dużo.

Jej, ja mam nadzieję, że się szybko spierze, bo jest strasznie ciemny ten kolor
2cm 'ogonka' na 30mlczy gram? o_o farby
Ja nie jestem święta, bo też dałam sobie trochę więcej, ale to nie było 50g
A mixton podobno przyciemnia (w tych odpowiednich proporcjach) o jeden ton, więc nie ma się co dziwić, że wyszło Ci trochę ciemno
Ale nie bój nic, spierze się A przynajmniej powinno, bo podobno "wszystkie dobre farby się spłukują" (nawet mi to fryzjerka powiedziała)
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 12:28   #4788
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
2cm 'ogonka' na 30mlczy gram? o_o farby
Ja nie jestem święta, bo też dałam sobie trochę więcej, ale to nie było 50g
A mixton podobno przyciemnia (w tych odpowiednich proporcjach) o jeden ton, więc nie ma się co dziwić, że wyszło Ci trochę ciemno
Ale nie bój nic, spierze się A przynajmniej powinno, bo podobno "wszystkie dobre farby się spłukują" (nawet mi to fryzjerka powiedziała)
moim zdnaiem z tymi spłukującymi się farbami to jakaś kompletna bzdura... wychodziło by na to ze najlepsze są sklepówki bo one się najszybciej spłukują a chyba zgodzicie się ze tak nie jest?
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 12:40   #4789
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
moim zdnaiem z tymi spłukującymi się farbami to jakaś kompletna bzdura... wychodziło by na to ze najlepsze są sklepówki bo one się najszybciej spłukują a chyba zgodzicie się ze tak nie jest?
masz rację
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-31, 12:46   #4790
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

W porównaniu z profesjonalnymi, to sklepowe są u mnie mega trwałe o_o
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 16:00   #4791
ama
Wtajemniczenie
 
Avatar ama
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 691
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Ja sklepowych nie mogę niczym z włosów usunąć, a odkąd zaczęłam tylko profesjonalnymi farbować to nawet do ciemnego blondu (ale rudego) doszłam z czerni. I moje doświadczenie mówi jednak, że profesjonalne kosmetyki są mniej trwałe, ale od razu po zabiegu efekty są od niebo lepsze od efektów uzyskanych farbami drogeryjnymi
Ce Ce zawsze mi się baaardzo wypierała, więc na razie szoruję włosy ile wlezie. Ja nie chcę znowu zabawy z rozjaśnianiem Ale mam przynajmniej mega chłodny odcień. Tylko co z tego jak jest taki ciemny.
No i mi toner ściemnił z poziomu 7 do 5, albo i 4. A chciałam taki srebrny brązik
__________________
!Me encanta espanol!
ama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 16:09   #4792
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 938
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
W porównaniu z profesjonalnymi, to sklepowe są u mnie mega trwałe o_o
U mnie też sklepowe się trzymały wieczność a odkąd farbuję profesjonalnymi to kolor wymywa się max. do dwóch miesięcy ale przynajmniej mniej niszczą włosy
__________________
" Ciekawość zabiła kota, satysfakcja go wskrzesiła "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zużywam kosmetyki, nie kupuję nowych

MerriqueMayfair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 18:39   #4793
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez MerriqueMayfair Pokaż wiadomość
U mnie też sklepowe się trzymały wieczność a odkąd farbuję profesjonalnymi to kolor wymywa się max. do dwóch miesięcy ale przynajmniej mniej niszczą włosy
Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
W porównaniu z profesjonalnymi, to sklepowe są u mnie mega trwałe o_o
Cytat:
Napisane przez ama Pokaż wiadomość
Ja sklepowych nie mogę niczym z włosów usunąć, a odkąd zaczęłam tylko profesjonalnymi farbować to nawet do ciemnego blondu (ale rudego) doszłam z czerni. I moje doświadczenie mówi jednak, że profesjonalne kosmetyki są mniej trwałe, ale od razu po zabiegu efekty są od niebo lepsze od efektów uzyskanych farbami drogeryjnymi
Powiem Wam że dziwne macie włosy dziewczyny no moze nie dziwne ale zupełnie inne niż ja - u mnie farba Palette po 2 tyg. wypłukała się znacznie bardziej niż jakakolwiek profesjonalna ( i przy okazji zrudziła mi włosy ), wcześniej tez pofarbowałam raz Castingiem to nawet fryzjer się dziwił że po 2 tyg. tak mi się wypłukała (podejrzewał początkowo ze sama coś z tymi włosami kombinowałam)
A profesjonalna Wella Koleston mi się wcale nie wypłukiwała praktycznie no moze po 3 miesiącach farbowania tylko odrostów coś-tam się z końców zmyło...
Cytat:
Napisane przez ama Pokaż wiadomość
Ce Ce zawsze mi się baaardzo wypierała, więc na razie szoruję włosy ile wlezie. Ja nie chcę znowu zabawy z rozjaśnianiem Ale mam przynajmniej mega chłodny odcień. Tylko co z tego jak jest taki ciemny.
No i mi toner ściemnił z poziomu 7 do 5, albo i 4. A chciałam taki srebrny brązik
Wiesz w sumie na 90% dodałaś go za dużo , więc tak na prawdę to nic dziwnego ze tak ciemno wyszło... ale spokojnie, zimne pigmenty się spierają szybciej niż ciepłe

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
masz rację
No chociaż jedna mnie poparła
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 19:32   #4794
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Jestem po farbowaniu A mixem z Goldwella + woda 3%.
Narazie mokra, więc nie mogę wiele stwierdzić, chociaż wydaje się, że nie będę granatowa tak jak po Chantalu Zobaczymy jak się wysuszę
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 08:36   #4795
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Dziewczyny macie może gdzieś paletę Welli Colour Touch?
Nigdzie nie moge znaleźć, wszędzie są jakieś malutkie ikonki z kolorem, ale mnie to nie przekonuje... A zastanawiam się czy może kolejnym razem nie spróbować czegoś innego niż Majirel

I co do Majirela - robiła któraś z was jakimś zimnym beżem z tej firmy?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 10:42   #4796
kretoszczurek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Oz
Wiadomości: 241
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Laseczki jaką farbę kupić wella czy goldwell. Która lepiej się trzyma?
Wella:7.71 lub 6.71
Topchic 7lub 6 NA lub MB

Myślę żeby ciemniejsze wziąć coby się dłużej trzymał poradźcie
__________________
http://lbym.lilypie.com/0Acip2.png
synuś

Edytowane przez kretoszczurek
Czas edycji: 2010-09-01 o 11:01
kretoszczurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 20:51   #4797
Gabi2000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 49
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Jestem po farbowaniu A mixem z Goldwella + woda 3%.
Narazie mokra, więc nie mogę wiele stwierdzić, chociaż wydaje się, że nie będę granatowa tak jak po Chantalu Zobaczymy jak się wysuszę
I jaki kolor wyszedł?? Umieram z ciekawości
Gabi2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 11:17   #4798
Queen27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 41
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Witam Was. Moze i mi pomożecie Czytam te forum i jeszcze nie doszłam do zlotego środka na problem rudej poświaty.Ostatnio farbowałam się Castingiem mroźnym beżem spiera się na rudo no i jest prawie rudy potem ciemnym blondem ktory tez spierał się na rudo no i pare dni temu złotym jasnym brazem i oczywiście także ma ruda poświate. Czy któraś z Was poda mi nazwe farby z brązów która wypróbowała i ma teraz piękne brązowe włosy bez rudego odcienia?
Queen27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 11:28   #4799
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Queen27 Pokaż wiadomość
Witam Was. Moze i mi pomożecie Czytam te forum i jeszcze nie doszłam do zlotego środka na problem rudej poświaty.Ostatnio farbowałam się Castingiem mroźnym beżem spiera się na rudo no i jest prawie rudy potem ciemnym blondem ktory tez spierał się na rudo no i pare dni temu złotym jasnym brazem i oczywiście także ma ruda poświate. Czy któraś z Was poda mi nazwe farby z brązów która wypróbowała i ma teraz piękne brązowe włosy bez rudego odcienia?
chyba jednak nie czytałas watku

ja zastanawiam sie jaka teraz farbe kupic? hmm ce-ce allwayes, chantal.. nie wiem , musze mixy kupic
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 11:31   #4800
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez kretoszczurek Pokaż wiadomość
Laseczki jaką farbę kupić wella czy goldwell. Która lepiej się trzyma?
Wella:7.71 lub 6.71
Topchic 7lub 6 NA lub MB

Myślę żeby ciemniejsze wziąć coby się dłużej trzymał poradźcie
U mnie sie Wella bardzo dobrze trzyma ale wiesz, to kwestia indywidualna dość więc raczej jednoznacznie nikt Ci nie odpowie

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie może gdzieś paletę Welli Colour Touch?
Nigdzie nie moge znaleźć, wszędzie są jakieś malutkie ikonki z kolorem, ale mnie to nie przekonuje... A zastanawiam się czy może kolejnym razem nie spróbować czegoś innego niż Majirel

I co do Majirela - robiła któraś z was jakimś zimnym beżem z tej firmy?
ja nie widziałam nigdzie w necie takiej normalnej palety CT więc może się przejdź do hurtowni fryzjerskiej jeśli chcesz zobaczyć choć powiem Ci że jeśli nadal pozostajesz na poziomie 7 to 7/89 na 100% wyjdzie chłodno
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:23.