czy znacie biuro Jet Touristic Poland? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-08, 18:10   #1
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670

czy znacie biuro Jet Touristic Poland?


hej

na bank wiem, ze byl juz watek odnosnie biur podrozy, ale przeszukalam i nie moge znalezc, tak jakby znikl.

w kazdym razie czy znacie biuro Jet Touristic Poland? jest godne uwagi? szukalam info w necie, ale rowniez cos kiepsko mi wychodzilo... jesli cos wiecie, napiszcie prosze.

dziekuje, pozdrawiam
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 16:26   #2
Galatasaray
Raczkowanie
 
Avatar Galatasaray
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 219
Dot.: czy znacie biuro Jet Touristic Poland?

Jet Touristic to biuro specjalizujące się wyłącznie w pobytach w Turcji. Opinie na forach są różne, od pochlebnych do bardzo złych. Niestety Jet nie ma zbyt wielu dobrych hoteli. Jesli jesteś niewymagająca to na pwno w ich ofercie znajdziesz ciekawe hotele za małe pieniądze. Jet nie robi ofert y first. wypuszcza w marcu mniej wiecej oferte i pozniej robi dobre lasty, najlepsze na tydzień przed i oczywiście w miesiącu maju/czerwcu. Wtedy możesz liczyć na hotele 3* all za nawet 699-899 zł. Ja byłam z nimi w Marmaris w tym roku i nie było źle. Dla mnie jednak hotel to zawsze baza wypadowa na zwiedzanie okolicy a nie przystań na odpoczynek.
Galatasaray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 16:35   #3
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: czy znacie biuro Jet Touristic Poland?

dziekuje Ci za odpowiedz

moja Mamcia ma mozliwosc wyjazdu wlasnie do Turcji z tego biura, szczegolow wyjazdu nie znam, ale zanim Mamcia by sie zdeklarowala, chcialam sie czegos wiecej dowiedziec, czy w konia nie zrobia. aha i to bylby wlasnie wyjazd nastawiony na zwiedzanie, a nie na lezakowanie
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 17:07   #4
Galatasaray
Raczkowanie
 
Avatar Galatasaray
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 219
Dot.: czy znacie biuro Jet Touristic Poland?

O objazdówce z Jetem nie wiem za wiele, bo niewiele osób korzysta z tej opcji w Jecie. Wejdz na stronę gazeta.pl i w forum Turystyka--> Turcja wpisz w wyszukiwarkę Jet TOuristic. Wyskoczy Tobie trochę opinii.
Na takiej objazdówce jest sporo km to objechania a hotele w Turcji środkowej nie zawsze są dobre, to trzeba wziąść pod uwagę.
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...552&a=84114302
tutaj masz cos o objezdzie z Jet T.
Galatasaray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 17:16   #5
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: czy znacie biuro Jet Touristic Poland?

raz jeszcze dziekuje zaraz poczytam
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 14:15   #6
Pysiowata
Raczkowanie
 
Avatar Pysiowata
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 147
Dot.: czy znacie biuro Jet Touristic Poland?

Właśnie i moja mama dostała niby super ofertę wyjazdu do Turcji i jest ona ze świata książki, coś mam złe przeczucia do tej promocji, jeśli to ta sama oferta to może wiesz coś więcej na ten temat??
Pysiowata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 14:24   #7
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: czy znacie biuro Jet Touristic Poland?

rozmawialam z Mamcia i tak, to jest ze swiata ksiazki. dalysmy sobie spokoj, bo nie wierze w takie okazje. mialysmy dzwonic do sw i pytac sie o szczegoly, ale jakos chyba szkoda zawracania sobie glowy.

a Twoja Mama szykuje sie do wyjazdu? w ogole jak to zrozumialas, ze placi sie tylko za samolot, ale w obie strony?
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-12, 18:38   #8
Galatasaray
Raczkowanie
 
Avatar Galatasaray
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 219
Dot.: czy znacie biuro Jet Touristic Poland?

Słyszałam o tej ofercie ze ŚK. Ja uważam, ze to tanio. Z tego co wiem trzeba wykupić bilet za 1100 zł i pobyt jest w hotelu 5* (bardzo dobrym na obrzeżach Alanii) do tego są wycieczki do Pamukkale oraz do Antalii. Jedyny mankament w tym, ze podobno terminy które mozna wybrac to terminy kwiecien/maj a wtedy pogoda w Turcji jest zmienna i nie wiadomo jak bedzie. Jesli mialybyscie wybor to bierzcie terminy pod koniec maja, wtedy juz jest ciepło.
W hotelu jest pełno atrakcji i nie można sie w nim nudzić. Nie sadze zeby to byla oferta z Jeta bo akurat Jet nie ma tego hotelu w swojej ofercie. Chyba, ze bedzie mial od tego roku.
Jesli Wasze mamy nie przepadają za ciepłem i upałami to taki wypoczynek za 1.100 zł bedzie ok. I cena na pewno jest w dwie strony, zaden w tym haczyk. To normalna cena.
Galatasaray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 18:45   #9
Pysiowata
Raczkowanie
 
Avatar Pysiowata
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 147
Dot.: czy znacie biuro Jet Touristic Poland?

wogóle niewiele tam napisali więc albo się trzba domyślać albo zadzwonić tak jak pisali, narazie moja mama nie dzwoniła bo w sumie dopiero dziś dostała ten list ze śk. a zrozumiałam że w dwie strony, ciekawa jestem czy to każdy dostawał ze śk bo jeśli tak to kiepsko to widze bo klubowiczów to na pewno kilkadziesiąt tysięcy jest..
Pysiowata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 18:48   #10
Galatasaray
Raczkowanie
 
Avatar Galatasaray
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 219
Dot.: czy znacie biuro Jet Touristic Poland?

Ja myślę , ze dostali to członkowie z długim stażem w tej księgarni. Moja siostra np. nie dostała czegoś takiego (póki co )
Galatasaray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 19:21   #11
Pysiowata
Raczkowanie
 
Avatar Pysiowata
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 147
Dot.: czy znacie biuro Jet Touristic Poland?

możliwe, bo moja mama jest już chyba z dziesięć lat
Pysiowata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-12, 19:32   #12
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: czy znacie biuro Jet Touristic Poland?

ojjjj moja Mamcia tez z 10 bedzie hehehe.... tyle kasy wydala na ksiazki od nich, ze za darmo powinna dostac

czyli warto sie zainteresowac, z tego co napisala Galatasaray
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 21:18   #13
Galatasaray
Raczkowanie
 
Avatar Galatasaray
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 219
Dot.: czy znacie biuro Jet Touristic Poland?

A czy któras z Was moze dokładnie napisac mi co jest napisane w tej ofercie z księgarni? jakis duzy cytat, albo skan na skrzynke (oczywiscie zakryjcie wszelkie dane swoje itd. ) Jesli tak to moge rzucic na to okiem i zobaczyc co w trawie piszczy.
CZy oni tam podają jakies hotele do wyboru czy tylko jeden? I jak wybrać termin?
Galatasaray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 21:18   #14
Galatasaray
Raczkowanie
 
Avatar Galatasaray
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 219
Dot.: czy znacie biuro Jet Touristic Poland?

No i patrzcie co jest napisane zawsze małym drukiem pod takimi ofertami
Galatasaray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-13, 17:26   #15
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: czy znacie biuro Jet Touristic Poland?

wieczorkiem postaram sie skan zrobic.. a malym druczkiem, no wlasnie nic nie zauwazylam 'ciekawego'
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-13, 18:40   #16
Galatasaray
Raczkowanie
 
Avatar Galatasaray
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 219
Dot.: czy znacie biuro Jet Touristic Poland?

Ok Flofferek, bede zaglądać.
Galatasaray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 19:16   #17
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: czy znacie biuro Jet Touristic Poland?

kurcze, nie moge znalezc kartek... jak znajde to napisze nawyzej Tobie pw
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 20:21   #18
wienia45
Przyczajenie
 
Avatar wienia45
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 9
Smile Dot.: czy znacie biuro Jet Touristic Poland?

Cytat:
Napisane przez Galatasaray Pokaż wiadomość
A czy któras z Was moze dokładnie napisac mi co jest napisane w tej ofercie z księgarni? jakis duzy cytat, albo skan na skrzynke (oczywiscie zakryjcie wszelkie dane swoje itd. ) Jesli tak to moge rzucic na to okiem i zobaczyc co w trawie piszczy.
CZy oni tam podają jakies hotele do wyboru czy tylko jeden? I jak wybrać termin?
Witajcie dziewczyny! Jestem klubowiczem ŚK od prawie 10 lat i też dostałam takie zaproszenie, które obejmuje tygodniowy pobyt w 5 * hotelu Paraiso Verde w okolicach Antalyi dla dwóch osób. Klubowicz pokrywa koszty przelotu do Turcji i z powrotem. Terminy proponowanych turnusów określone są od 18.02.2009 do 22.04.2009r. ŚK proponuje wykup biletu lotniczego w Jet Touristic Poland w specjalnej cenie 1 099zł na trasie Wwa- Antalya- Wwa(transfery w Turcji na trasie lotnisko-hotel-lotnisko gratis).Wykupując bilet w innym biurze podróży lub poprzez internet należy pamiętać o dodatkowym koszcie transferów na trasie lotnisko-hotel-lotnisko. W przypadku rezygnacji z wycieczki do Pamukkale należy dopłacić za nocleg w hotelu 79 euro, + wiza + 449zł za osobę bilety wstępu do miejsc turystycznych oraz 5 obiadów. W hotelu Paraiso Verde oferowane są śniadania i obiadokolacje.
Może dla kogoś będzie to ciekawa oferta....Ja z niej nie skorzystam. Z Alanyi wróciłam pod koniec września
wienia45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 13:11   #19
Galatasaray
Raczkowanie
 
Avatar Galatasaray
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 219
Dot.: czy znacie biuro Jet Touristic Poland?

Wienia w końcu coś konkretnego. Po tym co napisałać oferta wydaję się bardzo ale to bardzo niekorzystna. Poza tym zastanawia mnie to jak ludzie polecą w okresie od lutego do kwietnia skoro czartery latają dopiero od kwietnia. Czyżby opłacało im sie wynajmować samoloty liniowe tylko dla tej oferty? Te transfery zawsze są wliczone w cenę jak kupuje sie w biurze wiec pic na wode.
Czyli fakultety są OBOWIĄZKOWE - co jest zupełna paranoją!
Niezły interes - hotel 5* i wersja HB - do ALL dopłata! TEgo jeszcze nie było.

Za 1100 zł to bedą oferty do Alanii bez żadnych dopłat (oprócz wizy) w maju/czerwcu. Naprawdę nabijanie w butelkę . Z Jetem byłam w czerwcu na 2 tyg w hotelu 3* all/tydzień za 699 zł z lasta!
Jak dla mnie teraz ta oferta jest nic nie warta. Nigdy bym sie na nia nie zdecydowała. To naciągactwo.
Galatasaray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-18, 17:40   #20
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: czy znacie biuro Jet Touristic Poland?

Cytat:
tygodniowy pobyt w 5 * hotelu Paraiso Verde w okolicach Antalyi dla dwóch osób. Klubowicz pokrywa koszty przelotu do Turcji i z powrotem. Terminy proponowanych turnusów określone są od 18.02.2009 do 22.04.2009r. ŚK proponuje wykup biletu lotniczego w Jet Touristic Poland w specjalnej cenie 1 099zł na trasie Wwa- Antalya- Wwa(transfery w Turcji na trasie lotnisko-hotel-lotnisko gratis).Wykupując bilet w innym biurze podróży lub poprzez internet należy pamiętać o dodatkowym koszcie transferów na trasie lotnisko-hotel-lotnisko. W przypadku rezygnacji z wycieczki do Pamukkale należy dopłacić za nocleg w hotelu 79 euro, + wiza + 449zł za osobę bilety wstępu do miejsc turystycznych oraz 5 obiadów. W hotelu Paraiso Verde oferowane są śniadania i obiadokolacje.
Dziwie się, że ŚK proponuje coś takiego swoim stałym klientom. Zaciekawiła mnie ta Turcja w terminach od 18.02 - 22.04, bo takich ofert z Polski nie ma.
Weszłam na stronę biura: http://www.jettouristic.pl/ na której znajduje się podziękowanie za współpracę i że wkrótce pojawi się nowa oferta. Z tego wynika, że Jet Touristic w sezonie zimowym nie ma żadnych ofert, więc jak coś na ten termin może proponować???????

Pomijając kwestię przelotu, którego raczej nie ma. Sam hotel jest niezły, ale położony na odludzi, ok. 500m od plaży. Także wersja z dwoma posiłkami się nie opłaca. No i chyba jest opłaconych 6 noclegów (skoro jeśli się nie skorzysta z wycieczki to trzeba dopłacić 79 EUR).
Swoją drogą 79 EUR to dużo jak za nocleg poza sezonem. Dla porównania koszt pełnych siedmiu noclegów z all inclusive w hotelu Joy Nashira Side (4*+), położonego w strefie turystycznej, 5 km od centrum Side i bezpośrednio przy plaży, który ma lepsze oceny klientów niż Paraiso to 155EUR/os (czyli jakieś 600 zł, 22 EUR za noc).
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 17:54   #21
Galatasaray
Raczkowanie
 
Avatar Galatasaray
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 219
Dot.: czy znacie biuro Jet Touristic Poland?

Chciałam jeszcze sprostować swoją wypowiedz dotycząca hotelu. Poprzednio myślałam, ze to hotel Paradiso i to o nim mowiłam, ze jest dobrze połozony itd. Natomiast hotel Paraiso Verde leży w Belek. Belek to typowo 5* hotelowe miasteczko w którym nie ma NIC. Jesli nie ma atrakcji w hotelu to wtedy zupełna katastrofa. Mysle, ze na pewno nie bedzie dostepnych wielu udogodnien w hotelu ze względu na to , ze nie jest to sezon.

Cały czas tez myśle nad tymi terminami i jak to mozliwe. Wszystkie biura zaczynają Turcję od kwietnia. Czyzby Jet był tak wspaniałomyslny, ze załatwił loty liniami resjowymi? Moze? Nie chce mi sie w to wierzyc. Ciekawa jestem.
Galatasaray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 19:20   #22
wienia45
Przyczajenie
 
Avatar wienia45
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 9
Dot.: czy znacie biuro Jet Touristic Poland?

Ofertę o której rozmawiamy dla Swiata Książki przygotowali Jat Touristic Poland oraz DeHa Turizm. Co ciekawe zaproszenie jest ważne tylko do 31 grudnia 2008r. Z uwagi na ekskluzywny charakter oferty liczba miejsc jest ograniczona!!!!!!!!
I co WY na to??????
wienia45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 19:44   #23
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: czy znacie biuro Jet Touristic Poland?

Posprawdzałam trochę przeloty Lot liniami rejsowymi wychodzi drogo. Jest za to dostępne połączenie tanimi liniami lotniczymi (przez Monachium). Koszt biletu w obie strony to ok. 750 PLN, linie lotnicze germanwings i SunExpress. Na ich stronie internetowej znalazłam info, że właśnie Sun Express latają, więc pewnie o ten lot chodzi i pewnie biuro ma jakieś specjalne stawki na bilety.
Jet Touristic zajmuje się przede wszystkim Turcją, więc pewnie na miejscu mają jakąś agencję lokalną i poza sezonem może organizują jakieś wyjazdy dla grup zorganizowanych (i członków ŚK )

Cytat:
Z uwagi na ekskluzywny charakter oferty liczba miejsc jest ograniczona!!!!!!!!
Oferta rzeczywiście ekskluzywna, ale chyba tylko dlatego, że w lutym czy w marcu nikt z Polski do Turcji nie lata.
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 12:23   #24
Mikunia55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2
Dot.: czy znacie biuro Jet Touristic Poland?

Zapraszam na stronę www.twoj-tydzien.prv.pl
Tam od razu widac wyeksponowane okno do artykułu na temat tego biura i jego
praktyk. Nie szanują klienta, na miejscu rezydent-Turek uczestniczy w naciąganiu turystów zamiast ich reprezentować. Reklamacje po powrocie nic nie dają.
Jedźcie z innym biurem podróży.
Pozdrawiam
Monika
Mikunia55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 10:04   #25
agataog1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Dot.: czy znacie biuro Jet Touristic Poland?

Witam Ja sie zdecydowałam na ten wyjazd i mam pytanie czy jest Ci cos wiadomo o opiniach osób które już wróciły z tej wycieczki
agataog1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 11:18   #26
Mikunia55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2
Dot.: czy znacie biuro Jet Touristic Poland?

Zapraszam na stronę http://twoj-tydzien.prv.pl/
Należy kliknąć na zdjęcie NIE JEDŹ DO TURCJI Z JET TOURISTIC.
Byłam, rezydenci fatalni, reklamacji nie uwzględniają, tylko chcą kasować jak najwięcej pieniędzy.
Zdecydowanie NIE POLECAM!
Mikunia55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 11:28   #27
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: czy znacie biuro Jet Touristic Poland?

Cytat:
Napisane przez Mikunia55 Pokaż wiadomość
Zapraszam na stronę http://twoj-tydzien.prv.pl/
Należy kliknąć na zdjęcie NIE JEDŹ DO TURCJI Z JET TOURISTIC.
Byłam, rezydenci fatalni, reklamacji nie uwzględniają, tylko chcą kasować jak najwięcej pieniędzy.
Zdecydowanie NIE POLECAM!
Czyzby odezwała sie konkurencja? Dwa identyczne posty i tylko na temat, jakie to biuro jest złe. Ja akurat byłam z nimi dwa lata temu w Alanyi i nie narzekam, mieliśmy dokładnie to co w ofercie.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 18:20   #28
molka11
Rozeznanie
 
Avatar molka11
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 634
Dot.: czy znacie biuro Jet Touristic Poland?

Ja pojechałam na wakacje z JT w zeszłym roku. Kierowałam się rekomendacją koleżanki, ale wybrałam hotel, który miał dobre opinie w necie. Wszystko było ok zorganizowane. Samolot się opóźnieł trochę, ale wiadomo jak to jest. Miła rezydentka, super hotel 3* i dobre jedzenie. Ogólnie za 1000 zł miałam wakacje AI i jeszcze w hotelu trafilismy na apartament a nie zwykły pokój. wycieczki fakultatywne maja drogie, jak wszystkie biura. Najlepiej kupic coś od tubylców.

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Mikunia55 Pokaż wiadomość
Zapraszam na stronę http://twoj-tydzien.prv.pl/
Należy kliknąć na zdjęcie NIE JEDŹ DO TURCJI Z JET TOURISTIC.
Byłam, rezydenci fatalni, reklamacji nie uwzględniają, tylko chcą kasować jak najwięcej pieniędzy.
Zdecydowanie NIE POLECAM!
Mikunia ja też byłam i reklamacji nie musiałam zgłaszać, ogólnie wszyscy z turnusu byli b. zadowoleni. Co do kasowania - oni maja jedna z najtańszych ofert. Poza 1000 zł za wycieczkę zapłaciłam tylko 30$ za wize, bez dodatkowych kosztów typu ubezpieczenie, opłaty lotniskowe - wszystko w cenie
__________________

molka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 18:26   #29
Galatasaray
Raczkowanie
 
Avatar Galatasaray
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 219
Dot.: czy znacie biuro Jet Touristic Poland?

To, że rezydenci namawiają do wycieczek to jest normalne i to w każdym biurze. A to, ze ktoś nie potrafi odmówić i da się nabrać to druga sprawa
Nie jest to super biuro, ale oferty dla niewymagających mają niezłe. Ciekawe jak bedzie w tym roku.
Galatasaray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 19:07   #30
molka11
Rozeznanie
 
Avatar molka11
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 634
Dot.: czy znacie biuro Jet Touristic Poland?

chciałam jeszcze dodać, ze wszystkie biura najlepiej zarabiają zawsze na fakultatywnych wycieczkach. Jest to dobra opcja dla tych, którzy nie znają języka i nie mieliby się jak dogadać ze sprzedawcą wycieczki. Także opieka rezydenta polskiego jest ułatwieniem podczas wycieczki. Ale np w Bodrum najbardziej popularne wycieczki typu Efez, Pamukale były prawie 100% droższe u rezydentki.
Chciałam jeszcze dodać, ze rezydentkami w JT były POLKI, a nie Turcy. Poza tym z tego co słyszałam to JT jest właśnie biurem turecki, podobnie jak GTI i dlatego mają tylko wycieczki do Turcji i to w konkurencyjnych cenach.
__________________

molka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:20.