Szkolenie. Proszę o rade. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-25, 21:46   #1
butterfly92
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 129

Szkolenie. Proszę o rade.


Witam. Proszę was o radę bo wiem ze instruktorka nie zawsze doradzi dobrze...
Otóż zapisałam sie na kurs stylizcji metodą żelową do Glamour w Rzeszowie.(550zł)
To co mnie gryzie to: nie uczą nakładania żeli na tips.. wręcz potępiają tipsy. Nie mogę miec modelki, co mnie najbardziej boli. Mam robic na sobie. A poniewaz jestem samoukiem i robie tylko sobie to doskonale znam swojego paznokcia. Nie jest on problemowy wiec dobrze mi idzie. Gorzej z kobietami które mają krótką płytkę albo ze tak powiem zaokrągloną gdzie ciezko jest pilowac..Wydaje mi sie ze na sobie sie dobrze nie nauczę. Zastanawiam sie czy nie zrezygnować.. i moze wybrac sie na doszkolenie do bassa? (5oozl)
butterfly92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 07:58   #2
owieczka22
Raczkowanie
 
Avatar owieczka22
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domkuuuu lbn
Wiadomości: 57
Dot.: Szkolenie. Proszę o rade.

witam tak sie składa ze znam w rzeszowie instruktorke która uczy i na tipsie i na formie firma charbonne. jednodniowy kurs podstawowy własnie na tipsie kosztuje 320 zł. jak jestes zainteresowana to pisz priv. udziele wszelkich informacji pozdrawiam
owieczka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 08:28   #3
ITAKA1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 26
Dot.: Szkolenie. Proszę o rade.

Ja szkoliłam się w firmie La Femme. Jestem bardzo zadowolona. Bardzo miła atmosfera, porzyjazny klimat , panie instruktorki cierpliwie przekazały mi materiał szkoleniowy. Szkoliłam się z trzech metod w jednym szkoleniu - szkolenie trwało trzy dni plus dopełnienie po dwutygodniowej przerwie, tj, żel fiberglas, akryl. Dzięki temu znam trzy metody i mogę obsłużyć bez problemu każdą klientkę nawet tą z trudną płytką bo na szkoleniu przerabiałam żel korygujący z frenchem. Współczuję ci ja miałam na każdy dzień modelkę którą zapewniła mi firma La Femme. Nie wyobrażam sobie szkolenia na sobie. Poszukaj firmy z której będziesz zadowolona tak jak ja. POZDRAWIAM
ITAKA1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 15:37   #4
butterfly92
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 129
Dot.: Szkolenie. Proszę o rade.

Itaka a ty jestes z Rzeszowa?

owieczka jezeli mi pomożesz to super! Byłabym chętna... napisałam na pw.
butterfly92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:52.