Inglot cz. II - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-20, 08:40   #2281
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Inglot cz. II

Hej dziewczyny!
Mam takie pytanko w sprawie paletek. Na ile cieni jest największa i czy od razu trzeba zapełnić całą? A orientujecie się może ile kosztuje sam wkład do paletki (okrągły)?
Z góry dziękuję za odpowiedź
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 10:04   #2282
2FemmeFatale
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 72
Dot.: Inglot cz. II

największa jest na 20 cienie, ale chyba tylko na kwadraty. Na okrągłe największa to 10, kosztuje 18 zł (chyba), a każdy cień 10 zł. Nie musisz od razu kupować zapełnionej paletki, ale jeżeli tak zrobisz, masz 10 % zniżki.
2FemmeFatale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 10:23   #2283
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez 2FemmeFatale Pokaż wiadomość
największa jest na 20 cienie, ale chyba tylko na kwadraty. Na okrągłe największa to 10, kosztuje 18 zł (chyba), a każdy cień 10 zł. Nie musisz od razu kupować zapełnionej paletki, ale jeżeli tak zrobisz, masz 10 % zniżki.
Sprostowanie:
Największa to paletka na 40 cieni - tą widziałam tylko w kwadratach. Paletki 20stki są i na wkłady okrągłe i kwadratowe, tak samo 10tki.

Ceny były podane wcześniej kilka razy.
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 11:51   #2284
Urquinaona
Raczkowanie
 
Avatar Urquinaona
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 357
Dot.: Inglot cz. II

dziewczyny, szukam pustych opakowań po wkładach do palety inglota (okrągłych). Ma ktoś??
Odp na priv, albo w moim wątku kosmetycznym

P.S. Wczoraj byłam w Inglocie i zauroczyły mnie nowe kolory: 329, 333, 341 i 368

przy okazji kupiłam nową palete na 10 okrągłych cieni (18zł) i nie moge się do niej przyzwyjaić waży 4 razy tyle co stara "piątka", jest znacznie grubsza, inaczej się otwiera... Na początku byłam załamana, bo miałam problem z wyjęciem cienia i jeden sobie troszkę rozwaliłam podważając go paznokciem. Stara paletkę trzeba było przekręcić i "zbić", wtedy cienie same wylatywaly, jednak w przypadku tej nowej taka metoda nie działa. Po kilku minutach kombinowania odkryłam lepszy patent! Róg wieczka należy zbliżyć do brzegu cienia, a wkład sam wyskoczy z palety i nic nam się nie pokruszy
to fajne rozwiązanie, z tym że trzeba uważać podczas otwierania palety, bo mogą nam powyskakiwac cienie :P


aha, raczej nie polecam palet na więcej niż 10 cieni, bo są strasznie ciężkie
__________________
Kosmetyki (The Body Shop, pędzle Hakuro, Catrice, L'oreal, Biochemia Urody, Pharmaceris)
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post45779882

Książki, filmy, Chodakowska:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post45780161

Edytowane przez Urquinaona
Czas edycji: 2011-07-20 o 12:03
Urquinaona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 16:43   #2285
hepta_2
Raczkowanie
 
Avatar hepta_2
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 35
Dot.: Inglot cz. II

http://lula.pl/lula/1,111766,9978007...ni_Inglot.html
hepta_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 17:52   #2286
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Inglot cz. II

Od dziś tęcze są w Magnolii - informacja dla dziewczyn z Wrocławia i okolic No, przynajmniej tak mi powiedziano w Arkadach

Edytowane przez Ather
Czas edycji: 2011-07-20 o 17:53
Ather jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 19:04   #2287
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Inglot cz. II

Ja widziałam te tęczowe cienie w Złotych Tarasach w poniedziałek. Ładne, ale jak dla mnie szału nie ma, rozmiarowo są chyba nawet troszkę większe niż zwykłe kwadraty-wkłady. Może kupię 1 zestaw, dla zasady, ale na więcej się raczej nie skuszę, wole paletki komponowane wg własnego pomysłu aha i jeszcze taka informacja- zmywacz do paznokci mały w cenie 2 zł obowiązuje przy każdych zakupach, nawet jak kupujemy zmywacz i płacimy 4 zł to drugi jest wtedy za 2 zł
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-20, 19:10   #2288
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Ja widziałam te tęczowe cienie w Złotych Tarasach w poniedziałek. Ładne, ale jak dla mnie szału nie ma, rozmiarowo są chyba nawet troszkę większe niż zwykłe kwadraty-wkłady. Może kupię 1 zestaw, dla zasady, ale na więcej się raczej nie skuszę, wole paletki komponowane wg własnego pomysłu
Też się im przyglądałam ostatnio w ZT, ale, szczerze mówiąc, nie powaliły mnie jakoś. Może to po części wynika z tego, że raczej nie lubię kilkukolorowych cieni bez przegródek, ale jakoś te kolory też nie przypadły mi do gustu. Myślałam, myślałam, macałam i uznałam, że lepiej kupię kolejny odcień złotego.

Za to wczoraj mijałam Inglota na Nowym Świecie i oczywiście musiałam wejść. Wyszłam z trzema cieniami i pędzelkiem. Na dodatek jeden cień z przeceny, więc w ogóle poczułam się podbudowana, że zaoszczędziłam.
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 19:53   #2289
warzywniak
Raczkowanie
 
Avatar warzywniak
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 358
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Ja widziałam te tęczowe cienie w Złotych Tarasach w poniedziałek. Ładne, ale jak dla mnie szału nie ma, rozmiarowo są chyba nawet troszkę większe niż zwykłe kwadraty-wkłady. Może kupię 1 zestaw, dla zasady, ale na więcej się raczej nie skuszę, wole paletki komponowane wg własnego pomysłu aha i jeszcze taka informacja- zmywacz do paznokci mały w cenie 2 zł obowiązuje przy każdych zakupach, nawet jak kupujemy zmywacz i płacimy 4 zł to drugi jest wtedy za 2 zł

jakto większe? miałam nadzieję, że pasują do zwykłej paletki.
warzywniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 19:54   #2290
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez warzywniak Pokaż wiadomość
jakto większe? miałam nadzieję, że pasują do zwykłej paletki.
One są, z tego, co wiem, tej samej wielkości co zwykłe wkłady.
Możliwe, że wydają się większe przez to, że są trójkolorowe.
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 01:05   #2291
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Urquinaona Pokaż wiadomość
dziewczyny, szukam pustych opakowań po wkładach do palety inglota (okrągłych). Ma ktoś??
Odp na priv, albo w moim wątku kosmetycznym

P.S. Wczoraj byłam w Inglocie i zauroczyły mnie nowe kolory: 329, 333, 341 i 368

przy okazji kupiłam nową palete na 10 okrągłych cieni (18zł) i nie moge się do niej przyzwyjaić waży 4 razy tyle co stara "piątka", jest znacznie grubsza, inaczej się otwiera... Na początku byłam załamana, bo miałam problem z wyjęciem cienia i jeden sobie troszkę rozwaliłam podważając go paznokciem. Stara paletkę trzeba było przekręcić i "zbić", wtedy cienie same wylatywaly, jednak w przypadku tej nowej taka metoda nie działa. Po kilku minutach kombinowania odkryłam lepszy patent! Róg wieczka należy zbliżyć do brzegu cienia, a wkład sam wyskoczy z palety i nic nam się nie pokruszy
to fajne rozwiązanie, z tym że trzeba uważać podczas otwierania palety, bo mogą nam powyskakiwac cienie :P


aha, raczej nie polecam palet na więcej niż 10 cieni, bo są strasznie ciężkie
Niesamowite, nie pisałyśmy wcale o tym już 9240208949012 milionów razy A wkłady tych gabarytów można znaleźć do allegro i ebayu.
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -

Edytowane przez dillingerine
Czas edycji: 2011-07-21 o 01:07
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-21, 08:06   #2292
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Inglot cz. II

Cienie tęczowe nie są większe niż zwykłe i pasują do paletki. Co można wywnioskować nawet po zdjęciach promocyjnych. :p
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 11:20   #2293
Urquinaona
Raczkowanie
 
Avatar Urquinaona
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 357
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
Niesamowite, nie pisałyśmy wcale o tym już 9240208949012 milionów razy A wkłady tych gabarytów można znaleźć do allegro i ebayu.
od niedawna regularnie korzystam z wizazowego forum i wybacz, ale nie zdążyłam przeczytać wszystkich 9240208949012 milionów wiadomości dotyczących pustych opakowań po cieniach. Niesamowite :P
Domyślam się, że można je dostać na all, ale po co mam kupować PUSTE blaszki, skoro mogę wziąc udział w wymianie na wizażu i mieć je za darmo? Pomyśl.
__________________
Kosmetyki (The Body Shop, pędzle Hakuro, Catrice, L'oreal, Biochemia Urody, Pharmaceris)
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post45779882

Książki, filmy, Chodakowska:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post45780161
Urquinaona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 12:07   #2294
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
(...)
Za to wczoraj mijałam Inglota na Nowym Świecie i oczywiście musiałam wejść. Wyszłam z trzema cieniami i pędzelkiem. Na dodatek jeden cień z przeceny, więc w ogóle poczułam się podbudowana, że zaoszczędziłam.
Co jeszcze jest tam przecenione? I ile ten cień po zniżce kosztował?
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"


Edytowane przez tenebra
Czas edycji: 2011-07-21 o 12:16
tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 12:23   #2295
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Urquinaona Pokaż wiadomość
od niedawna regularnie korzystam z wizazowego forum i wybacz, ale nie zdążyłam przeczytać wszystkich 9240208949012 milionów wiadomości dotyczących pustych opakowań po cieniach. Niesamowite :P
Domyślam się, że można je dostać na all, ale po co mam kupować PUSTE blaszki, skoro mogę wziąc udział w wymianie na wizażu i mieć je za darmo? Pomyśl.
Zapewne wszystkie je składujemy Chodziło mi raczej o paletki, nie o puste opakowania.
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 13:45   #2296
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Co jeszcze jest tam przecenione? I ile ten cień po zniżce kosztował?
Był jakiś puder (sztuki dwie), sporo turkusowych, chyba perłowych cieni, jakieś dwa czerwono-różowe (albo był to róż - już nie pamiętam) i kilka tych, które ja kupiłam - jak wrócę do domu, to sprawdzę jaki to jest numer (taki złoto, pomarańczowo, brązowo cośtam).
Ogólnie bez fajerwerków, chyba już dużo było wykupione.
Wszystko -50%.
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 18:39   #2297
Pigeons
Zadomowienie
 
Avatar Pigeons
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 401
Dot.: Inglot cz. II

Dziewczyny mogę się wyżalić Dopiero rozpoczynam swoją przygodę z cieniami i zaczęłam właśnie od paletek żeby mieć wszystko razem. Brakowało mi jednego do wypełnienia pro 5 więc poszłam do Inglota z zamiarem kupna upatrzonego cienia. Oczywiście go nie mieli ale babka kazała mi przyjść jutro bo ma być dostawa. Przychodzę następnego dnia, też nie ma Pani sprawdziła listę, powiedziała, że akurat tego cienia nie zamawiają wcale ale może dla mnie zamówić na przyszły tydzień. Myślę sobie ok poczekam, podałam swoje nazwisko, szczegóły dotyczące cienia i czekałam. Minął tydzień więc przychodzę . I ZNOWU nie ma Akurat były kobiety które wcześniej mnie obsługiwały i obie udawały głupie. Powiedziano mi, że tego cienia nie zamawiają (czyli to czego się dowiedziałam wcześniej) i że mogą mi zamówić cień w pudełeczku na za tydzień. Myślałam, że je tam
Pigeons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 23:50   #2298
Urquinaona
Raczkowanie
 
Avatar Urquinaona
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 357
Dot.: Inglot cz. II

pigeons, jakiego nr szukasz? mam na wymianę 349, 503, 63 i 394
__________________
Kosmetyki (The Body Shop, pędzle Hakuro, Catrice, L'oreal, Biochemia Urody, Pharmaceris)
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post45779882

Książki, filmy, Chodakowska:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post45780161
Urquinaona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-22, 11:53   #2299
Pigeons
Zadomowienie
 
Avatar Pigeons
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 401
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Urquinaona Pokaż wiadomość
pigeons, jakiego nr szukasz? mam na wymianę 349, 503, 63 i 394
Przy ostatnim aż mi serce drgnęło ale niestety szukam 397. Jak bym wiedziała, że mnie tam tak załatwią to bym zaszła do sklepu w Warszawie bo byłam tam kilka godzin wcześniej. A tak zostałam z jednym wolnym miejscem, które aż mnie w oczy razi
Pigeons jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-22, 13:30   #2300
agaku
Rozeznanie
 
Avatar agaku
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 871
Dot.: Inglot cz. II

Nie mogę się napatrzeć na te nowe cienie:
http://womanland.blogspot.com/2011/0...-cienie-z.html

http://pieknoscdnia.blogspot.com/201...om-system.html
__________________


agaku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-22, 13:59   #2301
Urquinaona
Raczkowanie
 
Avatar Urquinaona
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 357
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Pigeons Pokaż wiadomość
Przy ostatnim aż mi serce drgnęło ale niestety szukam 397. Jak bym wiedziała, że mnie tam tak załatwią to bym zaszła do sklepu w Warszawie bo byłam tam kilka godzin wcześniej. A tak zostałam z jednym wolnym miejscem, które aż mnie w oczy razi
jakich kolorów konkretnie szukasz? 349 to oliwkowa zieleń (mat), 503 kawa z mlekiem (DS), 394 szampańska perła, a 63 to czerń.
__________________
Kosmetyki (The Body Shop, pędzle Hakuro, Catrice, L'oreal, Biochemia Urody, Pharmaceris)
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post45779882

Książki, filmy, Chodakowska:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post45780161
Urquinaona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-22, 15:02   #2302
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Inglot cz. II

Tak konkretnie to Pigeons szuka 397, co zresztą napisała...

Pigeons, ja też mam jedno "okienko" puste w mojej 10, i chciałabym już zapełnić, ale szczerze nie wiem jaki cień sobie kupić... Uparłam się na perłę, bo lubię najbardziej (większość kwadratów mam perłową ) no i chciałabym coś w miarę jasnego, dziennego... i się nie mogę zdecydować...
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-22, 16:28   #2303
Urquinaona
Raczkowanie
 
Avatar Urquinaona
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 357
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Tak konkretnie to Pigeons szuka 397, co zresztą napisała...
czepiasz się :P

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Uparłam się na perłę, bo lubię najbardziej (większość kwadratów mam perłową ) no i chciałabym coś w miarę jasnego, dziennego... i się nie mogę zdecydować...
polecam 401 - jasna brązowa perła
świetnie współgra z 402, ale musiałabyś dokupić nową paletę

Gdyby ktoś był zainteresowany, to mogę wstawić zdjęcia+swatche wszystkich kolorów jakie posiadam

____
P.S. Aniu z wzgórza marzeń, dziękuję za prezent )))
__________________
Kosmetyki (The Body Shop, pędzle Hakuro, Catrice, L'oreal, Biochemia Urody, Pharmaceris)
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post45779882

Książki, filmy, Chodakowska:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post45780161
Urquinaona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-22, 17:09   #2304
2FemmeFatale
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 72
Dot.: Inglot cz. II

pokazuj wszystko co masz;p
2FemmeFatale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-22, 17:12   #2305
world_by_lena
Rozeznanie
 
Avatar world_by_lena
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 757
Dot.: Inglot cz. II

W Katowicach w Silesii już są tęczowe razem z odnowionym sklepem. Pięknie wyglądaja, ahhh
world_by_lena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-22, 17:28   #2306
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Inglot cz. II

Przy okazji na pewno sprawdzę, jak tęczowe cienie prezentują się na żywo, ale póki co, na szczęście, w ogóle mi się nie podobają O jedno "must have" mniej, cudowne uczucie
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-22, 17:58   #2307
world_by_lena
Rozeznanie
 
Avatar world_by_lena
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 757
Dot.: Inglot cz. II

Właśnie odniosłam wrażenie, że są suche jak poprzednie maty inglota. Nad tym najbardziej ubolewam
world_by_lena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-22, 18:12   #2308
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez world_by_lena Pokaż wiadomość
Właśnie odniosłam wrażenie, że są suche jak poprzednie maty inglota. Nad tym najbardziej ubolewam
One są dokładnie takie same jak maty ze zmienioną formułą (czyli aktualnie wszystkie) Ale pomimo wszystko, nakładają się świetnie i wychodzą mocne na powiece, więc nie narzekamy, nie narzekamy, dziewczęta
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-22, 19:12   #2309
Pigeons
Zadomowienie
 
Avatar Pigeons
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 401
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Urquinaona Pokaż wiadomość
jakich kolorów konkretnie szukasz? 349 to oliwkowa zieleń (mat), 503 kawa z mlekiem (DS), 394 szampańska perła, a 63 to czerń.
Chciałam sobie skompletować paletkę która już była kiedyś pokazywana na Wizażu (zdjęcie poniżej) strasznie mi się spodobała, nie cierpię sterczeć w sklepach i się zastanawiać więc korzystam z takich gotowców.

Także dziękuje za propozycje ale będę polować na 397, zresztą i tak nie miałabym nic na wymiankę

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość

Pigeons, ja też mam jedno "okienko" puste w mojej 10, i chciałabym już zapełnić, ale szczerze nie wiem jaki cień sobie kupić... Uparłam się na perłę, bo lubię najbardziej (większość kwadratów mam perłową ) no i chciałabym coś w miarę jasnego, dziennego... i się nie mogę zdecydować...
Ja kupiłam przez zmianą opakowań dwie piątki (większych nie mieli) i jednej uzupełnić ciągle nie mogę co boli moje serce więc doskonale Cię rozumiem. I też podobają mi się perły, najlepiej się w nich czuje



A wie ktoś czy te tęczowe cienie pojawią się we wszystkich punktach Inglota?
Pigeons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-22, 20:02   #2310
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez world_by_lena Pokaż wiadomość
Właśnie odniosłam wrażenie, że są suche jak poprzednie maty inglota. Nad tym najbardziej ubolewam
Miałam to samo wrażenie, dlatego na nic się nie skusiłam.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:57.