Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-06, 14:09   #2071
zlooosnica89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 281
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez kamcia1611 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was korzystała z usług Laser DeLux we Wrocławiu? Mają teraz tam jakąś mega promocję i za całe nogi wychodziłoby 400 zł..
Dziękuję za odpowiedz

Co prawda nie we Wrocławiu, ale robię depilację w Laser Delux i oni już od przynajmniej roku mają 'mega promocję' wszystkie partie ciała za 199zł (oprócz chyba wąsika itp, który jest za 99)
zlooosnica89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 13:22   #2072
jolka_79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 12
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cześć, ja robiłam sobie depilację w Salonie Viviean w Łodzi. Pierwsze lepsze efekty widziałam juz po 2 zabiegu, a po 5 faktycznie owłosienie zniknęło z zabiegu na zabieg miałam zwiększaną dawkę, a jeśli chodzi o ból to nie było bardzo źle. Może zamiast bóluybardziej odczuwałam dyskomfort. Zostało mi tylko kilka pojedynczych włosków, może zostały ominięte, ale już wyrywam je pensetą oto takie moje przeżycia ; )
jolka_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 14:54   #2073
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

No i dzisiaj byłam na ostatniej sesji bikini. Troszkę mnie poparzyło paru miejscach, jednak moc 42 to deczko za dużo dla mojej skóry, ale nie jest dramatycznie
Myślę, ze bikini też mam juz z głowy, moze jakas poprawka za 2 miesiące, ale to tak punktowo, nie po całości.
A tak to tylko łydki 2 razy jeszcze i basta!
Za to teraz myślę, czy nie zdecydować się na likwidację przebarwień na twarzy w Laser DeLux w S-cu... ponoc efekty sa naprawdę widoczne i dobre
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 20:09   #2074
MsVi69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej dziewczyny Czytam Was czytam i nie wiem co robić, chcę jak najszybciej zapisać się na laser na bikini, mieszkam w Warszawie, co sądzicie o BodyLaser? Opinie mają dobre, ale piszą na stronie, że 4-6tyg trzeba odczekać, a Wy mówicie, że minimum 8, a najlepiej 10 Kusi mnie też epilira, gdzie pakiet jest dosyć tanio, a zabiegi co 10 tygodni, ratunku :C do wakacji chciałabym być już chociaż po 3-4 zabiegach, nie mam czasu żeby zwlekać z decyzją, odłożyłam sobie 500zł i nie wiem czy dołożyć do pakietu czy lepiej pojedynczo w BodyLaserze kupować (ze zniżką 20% dla uczniów wychodzi 288zł za bikini), jak myślicie? Pomóżcie, bo zgłupiałam kompletnie...
MsVi69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-12, 21:51   #2075
klakierrr
Rozeznanie
 
Avatar klakierrr
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 673
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cześć dziewczyny,

Jestem nowa na wątku ;-) Czy mogłybyście mi polecić dobry salon w Lublinie lub Rzeszowie? chodzi o depilację i usunięcie przebarwień na twarzy
klakierrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-12, 21:59   #2076
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez MsVi69 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Czytam Was czytam i nie wiem co robić, chcę jak najszybciej zapisać się na laser na bikini, mieszkam w Warszawie, co sądzicie o BodyLaser? Opinie mają dobre, ale piszą na stronie, że 4-6tyg trzeba odczekać, a Wy mówicie, że minimum 8, a najlepiej 10 Kusi mnie też epilira, gdzie pakiet jest dosyć tanio, a zabiegi co 10 tygodni, ratunku :C do wakacji chciałabym być już chociaż po 3-4 zabiegach, nie mam czasu żeby zwlekać z decyzją, odłożyłam sobie 500zł i nie wiem czy dołożyć do pakietu czy lepiej pojedynczo w BodyLaserze kupować (ze zniżką 20% dla uczniów wychodzi 288zł za bikini), jak myślicie? Pomóżcie, bo zgłupiałam kompletnie...
O przerwach miedzy sesjami wałkowane było tu pierdyliard razy
Ale powtórzę, pośpiech w przypadku lasera to zły doradca i strata pieniedzy.
Przerwa między sesjami musi być co najmniej 8 tygodni i nie ma że boli. Czasami nawet lepiej 10 tygodni. Im krótsze odstępy tym mniejszy sens. Wtedy co z tego, jak zdażysz w jakims tam terminie, jak nie będą efekty takie skuteczne i wydasz więcej kasy na dodatkowe zabiegi.
Faza wzrostu włosa jest, jaka jest.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-13, 16:14   #2077
naczelnabrunetka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 52
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

W Gdańsku również po 199, do tego promocja, jeśli przyjdziesz z czyjegoś polecenia to dostaniesz 20% zniżki, jeśli ktoś z Twojego, Ty dostaniesz 50% zniżki a ta osoba 20%

cennik http://www.depilacjalux.pl/depilacja-laserowa/cennik/

choć słyszałam też o salonie, w którym jeśli zgłosisz że konkurencja (w tym samym mieście) ma niższą cenę, to Ci też obniżą. Warto negocjować ceny.

Cytat:
Napisane przez zlooosnica89 Pokaż wiadomość
Co prawda nie we Wrocławiu, ale robię depilację w Laser Delux i oni już od przynajmniej roku mają 'mega promocję' wszystkie partie ciała za 199zł (oprócz chyba wąsika itp, który jest za 99)
__________________
naczelnabrunetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-16, 18:57   #2078
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Byłam dziś na pierwszym zabiegu na łydki i mam nadzieje ostatnim "dobijającym" na pachy. Pachy moc 43, bardzo zaczerwienione, ból dość dość, ale do wytrzymania. Włoski były dość cienkie i nieliczne, także ból jak dla mnie zrozumiały.
Łydki lajtowo moc 38 na pierwszy raz, bolało w okolicach kostek, reszta spokojnie, na pewno nie bolało bardziej niż depilatorem, który na łydki używałam jakieś 7 lat. Zaczerwienienie oczywiście jest, to normalne. Mam nadzieje, że efekty będą rownie zadowalające co pod pachami czy póki co na bikini
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 15:21   #2079
ollka27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 449
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Karola2614 Pokaż wiadomość
kiedys chciałabym sobie walnąc taki zabieg, niestetyt mam zawsze poroblem z depilacja maszynką - bardzo podrażnia skórę. ale narazie to moge sobie tylko pomarzyć
Ale depilacja maszynka a laserem to co innego. wiec najlepiej wybierz sie do salonu na próbny strzał i wtedy będziesz wiedzieć jak zareaguje twoja skóra.
ollka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 15:41   #2080
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

czy można zrobić depilacje brzucha?tzn od pępka w dół ?
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 16:09   #2081
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
czy można zrobić depilacje brzucha?tzn od pępka w dół ?
Przypuszczam, ze tak, skoro twarz mozna to i brzuch
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-19, 16:26   #2082
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Przypuszczam, ze tak, skoro twarz mozna to i brzuch
dzięki
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 18:52   #2083
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
czy można zrobić depilacje brzucha?tzn od pępka w dół ?
....
pewnie,że można.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 23:13   #2084
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

a ile mniej więcej może to kosztować?
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 23:31   #2085
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
a ile mniej więcej może to kosztować?
W zalezności od salonu, ale średnio 199 zł
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-20, 10:16   #2086
Red_Sonja
Raczkowanie
 
Avatar Red_Sonja
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 181
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Karola2614 Pokaż wiadomość
kiedys chciałabym sobie walnąc taki zabieg, niestetyt mam zawsze poroblem z depilacja maszynką - bardzo podrażnia skórę. ale narazie to moge sobie tylko pomarzyć
Cytat:
Napisane przez Karola2614 Pokaż wiadomość
a z resztą wiecie, czy osoba mająca bardzo wrazliwa skórę może sie poddac depilacji laserowej?
Miałam dokładnie ten sam problem - depilacja zarówno golarką, jak i depilatorem bardzo podrażniała mi skórę. Depilacja laserowa była moim wybawieniem . Dokładnie laserem diodowym LightSheer Duet miałam robione, ale to i tak trzeba próbnie przetestować, bo skóra może różnie reagować.
Red_Sonja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-20, 20:48   #2087
zlooosnica89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 281
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziewczyny, może któraś wyjaśni mi sensownie taką sprawę...
Moc lasera LightSheer to 40-100 J/cm^2 (w zależności od modelu), a Duetu max 12J/cm^2. Czyli przy Duecie mamy ponad 4 razy mniejszą moc działającą na taką samą powierzchnię ciała, a efekty niby takie same lub lepsze. Jak to możliwe?

Dzisiaj byłam na drugim zabiegu na bikini. Pani powiedziała, że kupili teraz Duet i do niego nie można stosować emli, ale chłodzenie lodem podobno zdecydowanie wystarczy, bo zabieg dużo mniej boli niż zwykły LS. Cóż, nie zgadzam się z tym, bo po emli nie czułam prawie nic, a tu było bardzo nieprzyjemnie. Jeszcze jakby efekty były ok, to spoko, ale ta kwestia mocy mnie niepokoi.
Większość wizażanek tak zachwala tutaj Duet, ale dla mnie skrócenie czasu zabiegu nie jest wystarczającym powodem, jeśli efekty będą gorsze...
Dodam, że dużą głowicę miałam nastawioną na 11.3-11.4, a małą 36.
zlooosnica89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-23, 09:08   #2088
elajablko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Red_Sonja Pokaż wiadomość
Miałam dokładnie ten sam problem - depilacja zarówno golarką, jak i depilatorem bardzo podrażniała mi skórę. Depilacja laserowa była moim wybawieniem . Dokładnie laserem diodowym LightSheer Duet miałam robione, ale to i tak trzeba próbnie przetestować, bo skóra może różnie reagować.
A możesz jakieś szczegóły podać, odnośnie skuteczności i ceny za to co robiłaś, bo się właśnie zastanawiam nad zabiegiem z użyciem tego lasera.
elajablko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-23, 09:31   #2089
MsVi69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

ja jestem po pierwszym zabiegu duetem na bikini, minęły 4 dni i włoski lekko wyszły, ale jeszcze nie wypadają, zobaczymy jak to będzie wyglądać, podrażnienie już zeszlo, a zabieg jest bolesny, ale spokojnie da się to wytrzymać bez krzykow, 20min i po sprawie

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
MsVi69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-28, 10:55   #2090
MsVi69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

mała aktualizacja i pytanie, dzisiaj 8 dzień po zabiegu i włoski dopiero zaczęły samoistnie wypadac, czy moge jakos to przyspieszyć? zależy mi żeby do poniedzialku miec już gładka skórę, ale wydaje mi się że wszystko do tego czasu nie wypadnie, bo niektóre trzymają się dość mocno, czy peeling pomoże? a może je po prostu zgolic, nie bedzie to problem jeśli są juz martwe?

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
MsVi69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-28, 11:02   #2091
doris144
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 581
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Możesz zgolić byle nie depilować
doris144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-28, 11:40   #2092
Katka_krk
Rozeznanie
 
Avatar Katka_krk
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 550
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej! Byłam 3 tygodnie temu na depilacji i jestem na razie zadowolona włoski wypadają, skóra coraz bardziej gładka. To był 3 zabieg ale efekty coraz lepsze Wczensiej robilam lightsheerem ale kolezanka polecila mi lepszy laser Vectus w Dąbrowie Górniczej w gabinecie Vanilla Laser(ze względu na to że lightsheerem czesto mialam poparzone miejsca ) a laser vectus ma urządzenienie ktore sprawdza jaka jest karnacja no i po zabiegu ani jednego kwadracika poparzonego zabieg nie nalezy do bardzo przyjemnych ale wydaje mi się że trochę mniej bolało pomimo tego że moc lasera była wyzsza niz przy poprzednich zabiegach LS. Depilacja laserowa wciąga niesamowicie i planuje następne częsci
__________________


Edytowane przez Katka_krk
Czas edycji: 2013-12-28 o 11:41
Katka_krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-28, 14:04   #2093
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez MsVi69 Pokaż wiadomość
mała aktualizacja i pytanie, dzisiaj 8 dzień po zabiegu i włoski dopiero zaczęły samoistnie wypadac, czy moge jakos to przyspieszyć? zależy mi żeby do poniedzialku miec już gładka skórę, ale wydaje mi się że wszystko do tego czasu nie wypadnie, bo niektóre trzymają się dość mocno, czy peeling pomoże? a może je po prostu zgolic, nie bedzie to problem jeśli są juz martwe?

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
Nie pomagaj im w wypadaniu przypadkiem i nie peelinguj! To musi sie naturalnie odbywac..mi dopiero ok 2 tyg po zabiegu zaczynaja wypadac. Za to mozesz je normalnie zgolic i bedzie gladko
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 10:20   #2094
madeah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Witajcie. Czy któraś z Was korzystała z zabiegów depilacji w studio ENDOMED w Toruniu. Do zabiegów wykorzystują aparat Palomar Vectus. Poszukuję sprawdzonego gabinetu, a w necie nie znalazłam zbyt wielu opinii.
madeah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 09:08   #2095
persyfona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 25
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Witam,czy we Wrocławiu któraś z Was robiła twarz laserem jeśli tak to z jakim skutkiem i gdzie?
persyfona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 11:02   #2096
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Mam 3 pytania :
1) Przez jaki czas nie można się opalać po zabiegu?
2) Myślicie że jest jakaś zależność między kontastem skóry i włosów a odczuwanym bólem?
I ostatnie, czy któraś z Was ma sprawdzony salon w Warszawie, w okolicach Ursynowa, Mokotowa lub Centrum?

Będę bardzo wdzięczna za wszystkie odpowiedzi


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 10:11   #2097
Katka_krk
Rozeznanie
 
Avatar Katka_krk
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 550
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
Mam 3 pytania :
1) Przez jaki czas nie można się opalać po zabiegu?
2) Myślicie że jest jakaś zależność między kontastem skóry i włosów a odczuwanym bólem?
I ostatnie, czy któraś z Was ma sprawdzony salon w Warszawie, w okolicach Ursynowa, Mokotowa lub Centrum?

Będę bardzo wdzięczna za wszystkie odpowiedzi


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ad.1/ 2 tygodnie po zabiegu nie wolno opalać miejsca na którym byl robiony zabieg.
ad.2 / na pewno odczuwalne będzie bardziej gdy wlosy są ciemne, mocne i geste. Co do koloru skóry nie wiem ale z tego co mi przekazano w gabinecie, w którym wykonuje zabiegi to lepsze efekty im skóra jest jaśniejsza a włos ciemniejszy.

Na ostatnie pytanie nie odpowiem bo jestem ze śląska
__________________

Katka_krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 10:15   #2098
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Katka_krk Pokaż wiadomość
ad.1/ 2 tygodnie po zabiegu nie wolno opalać miejsca na którym byl robiony zabieg.
ad.2 / na pewno odczuwalne będzie bardziej gdy wlosy są ciemne, mocne i geste. Co do koloru skóry nie wiem ale z tego co mi przekazano w gabinecie, w którym wykonuje zabiegi to lepsze efekty im skóra jest jaśniejsza a włos ciemniejszy.

Na ostatnie pytanie nie odpowiem bo jestem ze śląska
...
dokładnie..im ciemniejsze włosy i grubsze tym bardziej boli...ale za to takie włosy najlepiej sie laserują....z drugiej strony jak włos jest jasniejszy i delikatniejszy to trzeba większą mocą na niego zadziałać więc i tak boli
odcień skóry nie ma wpływu na odczuwanie bólu,ma znaczenie przy wyłapywaniu przez laser kontrastu mi między skórą a włosem,im większy kontrast tym lepiej.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 10:18   #2099
Katka_krk
Rozeznanie
 
Avatar Katka_krk
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 550
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
dokładnie..im ciemniejsze włosy i grubsze tym bardziej boli...ale za to takie włosy najlepiej sie laserują....z drugiej strony jak włos jest jasniejszy i delikatniejszy to trzeba większą mocą na niego zadziałać więc i tak boli
odcień skóry nie ma wpływu na odczuwanie bólu,ma znaczenie przy wyłapywaniu przez laser kontrastu mi między skórą a włosem,im większy kontrast tym lepiej.
dokładnie
__________________

Katka_krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 18:21   #2100
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Szczęście w nieszczęściu bo włoski czarne a skóra jak mąka. Dzięki za odpowiedzi


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:48.