Kupujemy BB Creamy cz. V - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-21, 13:18   #3901
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

W ogóle nie kumam po co to zamieszanie. Vat i tak się płaci a cło dla krajów spoza ue to raptem 6,5% chyba. Mogli wyliczyć jak zwykle w uproszczonej procedurze i tyle. W takich chwilach m am dosyć tego kraju coraz bardziej.
evek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 13:20   #3902
amirose
Rozeznanie
 
Avatar amirose
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 934
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
Podal mi facet z celnego namiary na najtansza. To najtaniej to około 155netto plus upowaznienie 17 zł. Do tego muszę calą specyfikacje stworzyć czego ile tam jest. Bez sensu zupelnie . Kryterium oceny jest waga paczki. Gdybym zamówiła ciuchy i buty dla siebie to też byłoby ciężkie. Celnik wie ze ludzie organizują wspólne zakupy żeby było taniej ale rąk jest prawo ustanowione i muszą to egzekwować. Budżet w 90% już wykorzystany to latają dziury.

Tylko żeby żadna z Was nie wpadła na pomysł sprzedaży czegoś z tej paczki na allegro bo urząd celny ma możliwość monitorowania a ja składam oświadczenie pod groźba odpowiedzialnosci karnej ze to na użytek wlasny.

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------



Pare dni na pewno. Na jutro mam zrobić agencji specyfikacje towaru. Doslac upoważnienie, oświadczenie, ksero dowodu itp. Według tego agencja zgłosi towar do odprawy . Pozniej wylicza należności które nie wiem czy będę musiała wysłać na konto urzędu czy przy odbiorze. Pozniej kolejne upowaznienie do odbioru towaru przez pocztę polska .jeszcze wszystko też się okaże czy odprawia bez rewizji czy będą sprawdzać zawartość.
ale masakra mam nadzieję że wszystko będzie ok i szybko pójdzie ale to i tak kupa roboty dodatkowej dla Ciebie
__________________
Wszys☠tko, co zdarza się raz, może już się nie przy☠darzyć nig☠dy więcej, ale to, co zdarza się dwa ra☠zy, zdarzy się na pew☠no i trzeci...

Melissa
amirose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 13:23   #3903
JudytaKas
Zakorzenienie
 
Avatar JudytaKas
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: malownicza lubelszczyzna:)
Wiadomości: 3 472
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
Podal mi facet z celnego namiary na najtansza. To najtaniej to około 155netto plus upowaznienie 17 zł. Do tego muszę calą specyfikacje stworzyć czego ile tam jest. Bez sensu zupelnie . Kryterium oceny jest waga paczki. Gdybym zamówiła ciuchy i buty dla siebie to też byłoby ciężkie. Celnik wie ze ludzie organizują wspólne zakupy żeby było taniej ale rąk jest prawo ustanowione i muszą to egzekwować. Budżet w 90% już wykorzystany to latają dziury.
No niestety znam całą procedurę, więc wiem jak to wygląda
należność trzeba będzie wpłacić na konto i dopiero urząd puści paczuszkę
__________________
CG- 07.09.2012

"Spraw, aby każdy dzień miał
szansę stać się najpiękniejszym
dniem twojego życia."

Edytowane przez JudytaKas
Czas edycji: 2013-05-21 o 13:26
JudytaKas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 13:50   #3904
ShowMustGoOn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 146
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

'Estelle' przelałam wyrównanie, także jak już kiedyś tam dotrze Uguisu to możesz puścić paczuszkę.
ShowMustGoOn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 14:10   #3905
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Evek jeszcze bardziej doceniam, ze chce Ci sie organizowac wspolne zakupy
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 17:56   #3906
iamxshi
Zadomowienie
 
Avatar iamxshi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin/Łódź
Wiadomości: 1 838
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Estelle, można niedługo odbierać?
iamxshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 18:25   #3907
KoralM
Raczkowanie
 
Avatar KoralM
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 360
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Estelle , dziękuję za paczkę
KoralM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-21, 18:31   #3908
DiTu77
Zakorzenienie
 
Avatar DiTu77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 834
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Estelle, to i ja zapytam czy już się spodziewać paczki czy jeszcze nie?
DiTu77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 18:58   #3909
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Evek jeszcze bardziej doceniam, ze chce Ci sie organizowac wspolne zakupy
Szczerze mówiąc po dzisiejszym dniu mi się odechcialo ... Nigdy nie było takich akcji. Fakt ze wcześniej waga paczki była mmniejsza. W sumie to nie wiem co tam robi taka wagę. Widocznie taka ilość próbek też swoje waży. A sa tam też buteleczki to płyny też trochę wagi dają. Ale tak jak mówię stosowanie kryterium wagi to jakiś idiotyzm. Mozna przecież wprowadzić do obrotu jakieś substancje stezone i waga będzie oscylowac w granicy kilograma. Mam wrażenie ze ten kraj kara ludzi za to ze kupują coś poza jego granicami i budżet cierpi z braku podatków pośrednich. Efekt będzie taki ze zostaną tu tylko emeryci i renciści na których świadczenia niebawem zabraknie pieniędzy.
Ponarzekalam sobie i idę się napić bo mnie szlag trafia...
evek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 19:10   #3910
KoralM
Raczkowanie
 
Avatar KoralM
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 360
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc po dzisiejszym dniu mi się odechcialo ... Nigdy nie było takich akcji. Fakt ze wcześniej waga paczki była mmniejsza. W sumie to nie wiem co tam robi taka wagę. Widocznie taka ilość próbek też swoje waży. A sa tam też buteleczki to płyny też trochę wagi dają. Ale tak jak mówię stosowanie kryterium wagi to jakiś idiotyzm. Mozna przecież wprowadzić do obrotu jakieś substancje stezone i waga będzie oscylowac w granicy kilograma. Mam wrażenie ze ten kraj kara ludzi za to ze kupują coś poza jego granicami i budżet cierpi z braku podatków pośrednich. Efekt będzie taki ze zostaną tu tylko emeryci i renciści na których świadczenia niebawem zabraknie pieniędzy.
Ponarzekalam sobie i idę się napić bo mnie szlag trafia...
głupie , że się nie da jakiś oświadczeń od nas zebrać co by potwierdzić że to są indywidualne zamówienia nie na sprzedaż . Współczuję dodatkowej pracy
KoralM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 22:44   #3911
phero_nike
Rozeznanie
 
Avatar phero_nike
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: koło wawy
Wiadomości: 838
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc po dzisiejszym dniu mi się odechcialo ... Nigdy nie było takich akcji. Fakt ze wcześniej waga paczki była mmniejsza. W sumie to nie wiem co tam robi taka wagę. Widocznie taka ilość próbek też swoje waży. A sa tam też buteleczki to płyny też trochę wagi dają. Ale tak jak mówię stosowanie kryterium wagi to jakiś idiotyzm. Mozna przecież wprowadzić do obrotu jakieś substancje stezone i waga będzie oscylowac w granicy kilograma. Mam wrażenie ze ten kraj kara ludzi za to ze kupują coś poza jego granicami i budżet cierpi z braku podatków pośrednich. Efekt będzie taki ze zostaną tu tylko emeryci i renciści na których świadczenia niebawem zabraknie pieniędzy.
Ponarzekalam sobie i idę się napić bo mnie szlag trafia...

To żadne narzekanie tylko smutna prawda... Powodzenia życzę
__________________
" Gdzie serca nie ma, muzyka istnieć nie może!"
" Taniec jest muzyką dla oczu"

wymiana kosmetyków
wymiana ubrań
phero_nike jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-22, 09:44   #3912
Sissi_W
Rozeznanie
 
Avatar Sissi_W
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 645
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Ewuś, jeśli możemy jakoś pomóc to pisz

to co się u nas dzieje to jakaś kpina, płacimy już grzecznie podatek, szkoda, że nie zajmują się przemytami i przestępstwami gospodarczymi na wielką skalę, łatwiej jest się doczepić do naszej paczki no i jeszcze musimy dać zarobić jakiejś instytucji, bo z czego biedna miałaby się utrzymać
Sissi_W jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 11:50   #3913
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Cytat:
Napisane przez JudytaKas Pokaż wiadomość
A masz z jakąś agencją upoważnienie? Hmmm zależy jaka agencja, od 100zł nawet do 200zł biorą
całkiem prawdopodobne, że oświadczenie nie pomoże
A tak swoja droga, to mozesz mi podeslac jakas podstawe prawna co do tego kryterium wagowego przesylki?

Wyslalam wlasnie do agencji komplet dokumentow i Pani zaczyna procedure.

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Sissi_W Pokaż wiadomość
Ewuś, jeśli możemy jakoś pomóc to pisz

to co się u nas dzieje to jakaś kpina, płacimy już grzecznie podatek, szkoda, że nie zajmują się przemytami i przestępstwami gospodarczymi na wielką skalę, łatwiej jest się doczepić do naszej paczki no i jeszcze musimy dać zarobić jakiejś instytucji, bo z czego biedna miałaby się utrzymać
nameczylam sie nad specyfikacja towarowa, wypisalam wszystkie pakieciki probek, jednostke miary podalam im pakiet. Nie bede jeszcze sprawdzac ile sztuk bylo w kazdym pakiecie. Dobrze ze wszystkie kosmetyki do twarzy sa to Pani nie bedzie musiala szukac innych kodow celnych
napisalam oswiadczenie, pod grozba kary za skladanie falszywych oswiadczen, ze sa to zakupy wspolne internetowe i kosmetyki sa przeznaczone na cele indywidualne uczestniczek a nie do dalszej odsprzedazy.

w sumie to czy nas zwolnia z cla czy nie, to maly pikus i tak najwiekszy koszt to wypelnienie sad-u przez agencje i odprawienie tej paczki.

no wlasnie tak to u nas jest, ze duzy moze wiecej, bo sie oplaci komu trzeba. ten z amber gold mogl nie skladac przez pare lat sprawozdan finansowych i go jakos dziwnie urzad nie scigal. A przeecietny Kowalski beknie za pare groszy jak nie doplaci albo dostanie mandat karny na pare tysiecy jak sie spozni z deklaracja pare dni.

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

Cytat:
Napisane przez phero_nike Pokaż wiadomość

To żadne narzekanie tylko smutna prawda... Powodzenia życzę
Wczoraj z tej wscieklosci wypilam duzo pszenicznej zupy chmielowej i najgorsze bylo to ze z kazdym lykiem frustracja jeszcze bardziej narastala...

Tu tylko trzeba trzymac kciuki za dobry humor celnikow. Mam nadzieje ze w srodku tygodnia sa juz rozkreceni i dadza sobie siana. Niech licza ten vat i clo i niech oddaja paczuche.

Edytowane przez evek
Czas edycji: 2013-05-22 o 11:46
evek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 11:54   #3914
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Poleciała.
Dostałam przesyłkę, dziękuję Maseczek tabletkowych brakło dla mnie?
Skin79 snail nutrition bb cream też niet.
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 11:55   #3915
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Ten kraj i jego chore procedury... Boże To jest wyraźny znak - kupujcie tylko w Polsce. Niech oddają nasze zamówienie czym prędzej.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 11:56   #3916
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
Tu tylko trzeba trzymac kciuki za dobry humor celnikow. Mam nadzieje ze w srodku tygodnia sa juz rozkreceni i dadza sobie siana. Niech licza ten vat i clo i niech oddaja paczuche.
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 12:04   #3917
JudytaKas
Zakorzenienie
 
Avatar JudytaKas
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: malownicza lubelszczyzna:)
Wiadomości: 3 472
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
A tak swoja droga, to mozesz mi podeslac jakas podstawe prawna co do tego kryterium wagowego przesylki?

Wyslalam wlasnie do agencji komplet dokumentow i Pani zaczyna procedure.

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------



nameczylam sie nad specyfikacja towarowa, wypisalam wszystkie pakieciki probek, jednostke miary podalam im pakiet. Nie bede jeszcze sprawdzac ile sztuk bylo w kazdym pakiecie. Dobrze ze wszystkie kosmetyki do twarzy sa to Pani nie bedzie musiala szukac innych kodow celnych
No ja martwiłam się o ilość kodów celnych

Co do podstawy prawnej już podpytałam w Agencji - to nie chodzi tylko o wagę paczki, ale też o ilość produktów wskazujących na cele handlowe (wiesz sprawa wygląda tak, jak idą małe pierdółki to to puszczają, a jak idzie coś cięższego i do tego jak w naszym przypadku sporo rzeczy w środku to jest pretekst do zatrzymania) no i wartościowe to trzeba dowalić cłoogólnie jak zwęszą zarobek to bach zatrzymujemy
Ogólnie to dogadałam się, że gdyby (a mam nadzieję, że to się nie powtórzy) zatrzymali na urzędzie to po znajomości taniej nam zrobią i doradzą

Jak coś mogę na bieżąco podpytywać,
a jak już sama będę po ukończonym kursie i egzaminie państwowym to sama będę mogła doradzić
__________________
CG- 07.09.2012

"Spraw, aby każdy dzień miał
szansę stać się najpiękniejszym
dniem twojego życia."

Edytowane przez JudytaKas
Czas edycji: 2013-05-22 o 12:06
JudytaKas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 12:35   #3918
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Cytat:
Napisane przez JudytaKas Pokaż wiadomość
No ja martwiłam się o ilość kodów celnych

Co do podstawy prawnej już podpytałam w Agencji - to nie chodzi tylko o wagę paczki, ale też o ilość produktów wskazujących na cele handlowe (wiesz sprawa wygląda tak, jak idą małe pierdółki to to puszczają, a jak idzie coś cięższego i do tego jak w naszym przypadku sporo rzeczy w środku to jest pretekst do zatrzymania) no i wartościowe to trzeba dowalić cłoogólnie jak zwęszą zarobek to bach zatrzymujemy
Ogólnie to dogadałam się, że gdyby (a mam nadzieję, że to się nie powtórzy) zatrzymali na urzędzie to po znajomości taniej nam zrobią i doradzą

Jak coś mogę na bieżąco podpytywać,
a jak już sama będę po ukończonym kursie i egzaminie państwowym to sama będę mogła doradzić
no tak mi cos ten gosciu z celnego mowil, ze waga moze wskazywac na ilosc handlowa. I tak jest to dla mnie niedorzeczne bo tak jak mowie, moglam sobie zamowic buty czy ciuchy i tez wagowo byloby ciezkie. Zatrzymali by paczke i musialabym poniesc koszty zgloszenia celnego tak czy siak. No chyba ze oni przeswietlaja te paczki czy cos, bo przeciez nie wiedza co jest w srodku.

jest jeszcze opcja taka, ze na etykiecie na paczce jest wpisane w deklaracji ze to kosmetyki i wyszlo im ze jak tyle waza to na handel. Zeby bylo smiesznie to tym razem na prawde malo mamy pelnowymiarowek, glownie probki.

Edytowane przez evek
Czas edycji: 2013-05-22 o 12:39
evek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 12:43   #3919
JudytaKas
Zakorzenienie
 
Avatar JudytaKas
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: malownicza lubelszczyzna:)
Wiadomości: 3 472
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
no tak mi cos ten gosciu z celnego mowil, ze waga moze wskazywac na ilosc handlowa. I tak jest to dla mnie niedorzeczne bo tak jak mowie, moglam sobie zamowic buty czy ciuchy i tez wagowo byloby ciezkie. Zatrzymali by paczke i musialabym poniesc koszty zgloszenia celnego tak czy siak. No chyba ze oni przeswietlaja te paczki czy cos, bo przeciez nie wiedza co jest w srodku.

jest jeszcze opcja taka, ze na etykiecie na paczce jest wpisane w deklaracji ze to kosmetyki i wyszlo im ze jak tyle waza to na handel. Zeby bylo smiesznie to tym razem na prawde malo mamy pelnowymiarowek, glownie probki.
puszczają przez rentgen
__________________
CG- 07.09.2012

"Spraw, aby każdy dzień miał
szansę stać się najpiękniejszym
dniem twojego życia."
JudytaKas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-22, 12:52   #3920
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

"Estelle" melduję, że paczucha dziś do mnie doleciała Dziękuje bardzo za rozbiórkę
Będę się maziać
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 14:29   #3921
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Estelle, wpłaciłam wyrównanie
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 23:56   #3922
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Estelle jakbys chciala wyslac do mnie paczuszke to prosze daj znac wczesniej, bo za 1,5tyg przeprowadzam sie na drugi koniec Polski na stale
Powinnam wyrobić się do soboty.
Cytat:
Napisane przez hajdiss Pokaż wiadomość
Estelle widzę siebie w arkuszu nr 12, i mam zapisaną tylko "kupę". Zapisywałam się również na nawilżający Yedam:


i plasterki Luke:


Ile przelać za plasterki?
Będą rozbierane jeszcze jakieś maseczki?
Dopisałam. Być może będzie można domówić maseczki MBD.
Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
Estelle, pisałam pw, ale chyba skrzynka Ci padła
Puściłaś już ślimaka na ten inny adres? i te duże puste słoiczki ile mają ml? 10ml?

Jeśli już możemy rozbierać, to poproszę: Etude House baking powder crunch pore scrub 5sztuk
Puściłam. Słoiczki teoretycznie dziesiątki.
Cytat:
Napisane przez ab_cd Pokaż wiadomość
Estellko, czy może do mnie paczuszka już wyszła? Bo codziennie czekam na listonosza ale nic mi nie przynosi. Jeśli tak to możesz napisać mi kiedy została ona wysłana?

I proszę napisz mi ile powinnam dopłacić za maseczki bo nie chce przelac za duzo bo narazie zrobie przerwe z zamawianiem i nie chce, żeby jakas nadpłata tak wisiała.
Wysłana, o ile dobrze pamiętam w sobotę. Maseczki ok 5 zł za sztukę. Wpisałam brakujące pozycje, co do których znam cenę, w arkusz.
Cytat:
Napisane przez iamxshi Pokaż wiadomość
Estelle, można niedługo odbierać?

Cytat:
Napisane przez DiTu77 Pokaż wiadomość
Estelle, to i ja zapytam czy już się spodziewać paczki czy jeszcze nie?
Masz opakowanie, więc niestety nie.
Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Dostałam przesyłkę, dziękuję Maseczek tabletkowych brakło dla mnie?
Skin79 snail nutrition bb cream też niet.
Przepraszam za pomyłkę, doślę.

Mniej mnie teraz na wątku, bo doba mi się skurczyła o co najmniej 3 godziny. Ale nie myślcie, że uciekłam z łupami Staram się wysyłać paczki, chociaż 2-3 dziennie, jak tylko daję radę i mam możliwość wizyty na poczcie.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 06:16   #3923
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość

Mniej mnie teraz na wątku, bo doba mi się skurczyła o co najmniej 3 godziny. Ale nie myślcie, że uciekłam z łupami Staram się wysyłać paczki, chociaż 2-3 dziennie, jak tylko daję radę i mam możliwość wizyty na poczcie.
Spokojnie Estelle mi się nie spieszy, najwyżej potraktuję paczuszkę jako posesyjny prezent A że w tym roku kończę sesję (mam nadzieję ) 21 czerwca, więc masz dużo czasu

Wczoraj rano przelałam Ci wyrównanie
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 06:30   #3924
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

W zwiazku z tym, ze mi ciagle malo a wciaz jestem w Polsce, moze ktoras kolezanka bylaby chetna wziac ze mna na pol Baviphat Apple Sleeping Pack? Oczywiscie ja chce opakowanie
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 07:31   #3925
hajdiss
Zadomowienie
 
Avatar hajdiss
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 218
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Estelle puściłam wyrównanie.
__________________
"A photograph is a secret about a secret. The more it tells you the less you know."
hajdiss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 08:22   #3926
deluce
Rozeznanie
 
Avatar deluce
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 898
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Estel, przelałam pieniążki na przesył, tak na oko
deluce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 08:31   #3927
netty
Raczkowanie
 
Avatar netty
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 482
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Estelle, jeśli jeszcze nie wysłałaś do mnie paczki, to przetrzymaj ją proszę jeszcze przez tydzień, bo wyjeżdżam i nie będzie jej miał kto odebrać

Evek, jeżeli by u mnie wyszła jakaś niedopłata, to dopłacę jak tylko wrócę (za 1,5 tyg)
__________________
"Jeśli masz do siebie zaufanie i wierzysz w swe marzenia i podążasz za swoją gwiazdą...

...to i tak pobiją cię ludzie, którzy ciężko pracują, uczą się i nie leniuchują. Do widzenia."
netty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 09:03   #3928
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Przepraszam za pomyłkę, doślę.
Nie, nie dosyłaj wyślesz razem z MBD
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 11:25   #3929
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Izba celna naliczyla naleznosci. Cla nam nie dowalili, widocznie uznali to moje oswiadczenie. Zabulilam juz vat i wynagrodzenie agencji i wyslalam im potwierdzenia. Fajnie by bylo gdyby jeszcze dzisiaj zwolnil urzad przesylke i mogla by jeszcze wyjechac do mnie z Zabrza. To na weekendzie moglabym ja rozliczyc i zaczac wysylki.

Aszuelka, kochanie do kiedy Ty jestes w PL? Chcialabym w pierwszej kolejnosci wyslac Tobie zebys nie musiala dodatkowych kosztow ponosic przesylki do UK
evek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 11:30   #3930
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

W przyszlym tygodniu pewnie polece, jak sie nie uda, to trudno, poleci do anglii, zaplace
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-10 18:43:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:18.