Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-25, 19:40   #3991
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez aszuelka Pokaż wiadomość
To szczerze jestem mocno niepocieszona pokladalam wielkie nadzieje w tym kremie
ja też mam nerwa....
kupiłam dwa słoiczki - nam i bratu....
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-25, 19:45   #3992
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ja też mam nerwa....
kupiłam dwa słoiczki - nam i bratu....
Wiem ze z firmy AnneMarie B*** (nie pamietam nazwy) był krem do cery zanieczyszczonej czy cos w ten deseń, trzeba bedzie wypróbować
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-25, 20:13   #3993
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez aszuelka Pokaż wiadomość
Wiem ze z firmy AnneMarie B*** (nie pamietam nazwy) był krem do cery zanieczyszczonej czy cos w ten deseń, trzeba bedzie wypróbować
Borlind.
Miałam, ujdzie
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...#review-531803
Sanoflore ma jeszcze całkiem fajny według mnie
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...rfections.html
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-25, 20:22   #3994
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

korah tonik bede dzisiaj wypróbowywać wiec dam znać

Anula i chyba sie skusze na AnneMarie
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-25, 20:31   #3995
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez aszuelka Pokaż wiadomość
Anula i chyba sie skusze na AnneMarie
miałam w komplecie z maseczką o ile dobrze pamiętam.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-25, 21:45   #3996
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

a ja dalej ani annemarie börlind ani sanoflore nie wyprobowalam... trza to bedzie zmienic. za to z tanszych takich, to fluid z glinka alverde naprawde calkiem niezly byl! no i rhassoul alvy... echh, musze jakies zakupki zrobic
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 06:30   #3997
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Wczoraj użyłam całej serii Sylveco. Żel do mycia twarzy rumiankowy ładnie oczyścił czas, nie ściągnął mi skory, ale ten zapach... Chyba następnym razem wezme tymiankowy.
Co do toniku to nieśmiało liczyłam iz bedzie "ładniej" pachniał niż żel i tu było moje zdziwienie bo nie pachnie prawie wcale. Ma troszkę gesciejsza konsystencje niż moje poprzednie toniki i przyjemny dla oka różowy kolor. Bardzo delikatny, skóra po nim była delikatna i świeża.
Krem jest bardzo delikatny, wydajny, łatwo sie rozprowadza. Na początku zostawił taka delikatna powłokę ktora wkoncu wchłonęła sie. Bedzie sie nadawał pod makijaż
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-26, 08:06   #3998
Tatoonka
Raczkowanie
 
Avatar Tatoonka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 324
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Anula, na razie używam mydła out of africa - pachnie trochę cytrusowo, dobrze oczyszcza ciało (do twarzy używam Aleppo), wydaje się być średnio wydajne - połówka jest już na wykończeniu a używam jej od niedawna za to intensywnie, chociaż jest bardziej wydajne niż indigo wild które bardzo szybko mi się skończyło. Co do jego pielęgnujących właściwości to trudno mi określić, ja jestem laik mydlany ale raczej nie wysusza i skóra jest po nim przyjemna. Tonik glikolowy będzie w użyciu niedługo sama jestem ciekawa jego działania.

Małgosiu a jakie są Twoje wrażenia po tym kremie z retinolem? Ja używam pierwsze opakowanie i trudno na razie cos więcej powiedzieć, ale przynajmniej nie pogarsza mi cery czyli na razie na plus.

Korah tonik lawendowy bardzo mi się podoba, chociaż nie lubię lawendy to tutaj ja zniosę bo efekty mi się podobają Ładnie odświeża i rozjaśnia trochę, na razie krótko go używam ale fajny jest. Zapach ujdzie, jest taki ziołowy, ale przyjemniejszy niż w toniku alvy.
Tatoonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 08:29   #3999
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Tatoonka Pokaż wiadomość
Anula, na razie używam mydła out of africa - pachnie trochę cytrusowo, dobrze oczyszcza ciało (do twarzy używam Aleppo), wydaje się być średnio wydajne - połówka jest już na wykończeniu a używam jej od niedawna za to intensywnie, chociaż jest bardziej wydajne niż indigo wild które bardzo szybko mi się skończyło. Co do jego pielęgnujących właściwości to trudno mi określić, ja jestem laik mydlany ale raczej nie wysusza i skóra jest po nim przyjemna. Tonik glikolowy będzie w użyciu niedługo sama jestem ciekawa jego działania.

Małgosiu a jakie są Twoje wrażenia po tym kremie z retinolem? Ja używam pierwsze opakowanie i trudno na razie cos więcej powiedzieć, ale przynajmniej nie pogarsza mi cery czyli na razie na plus.

Korah tonik lawendowy bardzo mi się podoba, chociaż nie lubię lawendy to tutaj ja zniosę bo efekty mi się podobają Ładnie odświeża i rozjaśnia trochę, na razie krótko go używam ale fajny jest. Zapach ujdzie, jest taki ziołowy, ale przyjemniejszy niż w toniku alvy.
dziękuję te zyrafki na opakowaniach south of africa mnie pociągają
a jak Ci się podobało indigo wild? ja się w nim zakochałam
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 08:35   #4000
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Tatoonka Pokaż wiadomość
Małgosiu a jakie są Twoje wrażenia po tym kremie z retinolem? Ja używam pierwsze opakowanie i trudno na razie cos więcej powiedzieć, ale przynajmniej nie pogarsza mi cery czyli na razie na plus.
zacznę od tego, że ja na ogół kremów nie używam, bo nie pasują mi te caprylic/capric triglyceride, obecne w niemal każdym, ani powszechnie stosowany phenoxyethanol (naczynka);
także jadę (w pielęgnacji nocnej) głównie na olejach; rzeczony krem z retinolem wchłania się u mnie błyskawicznie i ładnie nawilża, zastosowany kilka razy pod rząd dość mocno podrażnił jednak skórę (czerwone placki); trudno mi tak jednoznacznie ocenić działanie retinolu, bo chociaż na samym początku (przez nieostrożność w stosowaniu) złuszczył mi skórę - nie jest to efekt, który chcę osiągnąć; tzn. nie mam nic przeciw złuszczaniu, jednak bardziej zależy mi na napakowaniu skóry retinolem w intencji wzmocnienia jej, przeciwdziałania wiotczeniu itp.
Takie efekty są niewymierne; o skórę dbam i to od wielu lat, także hmm... jestem raczej dobrze zakonserwowana i nie wyglądająca na swoje lata reszta to tylko spekulacje
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 08:49   #4001
Tatoonka
Raczkowanie
 
Avatar Tatoonka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 324
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
zacznę od tego, że ja na ogół kremów nie używam, bo nie pasują mi te caprylic/capric triglyceride, obecne w niemal każdym, ani powszechnie stosowany phenoxyethanol (naczynka);
także jadę (w pielęgnacji nocnej) głównie na olejach; rzeczony krem z retinolem wchłania się u mnie błyskawicznie i ładnie nawilża, zastosowany kilka razy pod rząd dość mocno podrażnił jednak skórę (czerwone placki); trudno mi tak jednoznacznie ocenić działanie retinolu, bo chociaż na samym początku (przez nieostrożność w stosowaniu) złuszczył mi skórę - nie jest to efekt, który chcę osiągnąć; tzn. nie mam nic przeciw złuszczaniu, jednak bardziej zależy mi na napakowaniu skóry retinolem w intencji wzmocnienia jej, przeciwdziałania wiotczeniu itp.
Takie efekty są niewymierne; o skórę dbam i to od wielu lat, także hmm... jestem raczej dobrze zakonserwowana i nie wyglądająca na swoje lata reszta to tylko spekulacje
o widzisz mnie też kremy lubią zapychać (chociaż nie odkryłam jeszcze co konkretnie), z olejami próbowałam się zaprzyjaźnić, ale może za często ich używałam i nie za wiele z tej przyjaźni wyszło jak na razie dobrze sprawdza mi się na noc (raz na kilka dni) krem eko z declare, no ale cóż z tego skoro to był jednorazowy zakup i tak dumam czym by go zastąpić.

Anula bardzo mi się to mydło podobało, zwłaszcza zapach (miałam, a właściwie jeszcze mam połówkę tego z solą morską, piękny zapach taki orzeźwiający), czeka na swoja kolej. Na razie stopuję z iHerbem ale za jakiś czas znowu je kupie, bo bardzo fajnie działało na skórę.

A może chciałabyś to mydełko out of africa wypróbować? Mam jeszcze 1 i 1/2 sztuki w tym dwa opakowania z żyrafką niedługo zaczną się treningi młodej więc zacznę bywać w okolicach lidla albo kauflandu

Edytowane przez Tatoonka
Czas edycji: 2014-08-26 o 08:52 Powód: dopisek
Tatoonka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-26, 09:06   #4002
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Tatoonka Pokaż wiadomość
o widzisz mnie też kremy lubią zapychać (chociaż nie odkryłam jeszcze co konkretnie), z olejami próbowałam się zaprzyjaźnić, ale może za często ich używałam i nie za wiele z tej przyjaźni wyszło jak na razie dobrze sprawdza mi się na noc (raz na kilka dni) krem eko z declare, no ale cóż z tego skoro to był jednorazowy zakup i tak dumam czym by go zastąpić.

Anula bardzo mi się to mydło podobało, zwłaszcza zapach (miałam, a właściwie jeszcze mam połówkę tego z solą morską, piękny zapach taki orzeźwiający), czeka na swoja kolej. Na razie stopuję z iHerbem ale za jakiś czas znowu je kupie, bo bardzo fajnie działało na skórę.

A może chciałabyś to mydełko out of africa wypróbować? Mam jeszcze 1 i 1/2 sztuki w tym dwa opakowania z żyrafką niedługo zaczną się treningi młodej więc zacznę bywać w okolicach lidla albo kauflandu
dziękuję Ci kochana - propozycja bardzo kusząca
niestety ja teraz non stop latam, załatwiam i pakuję się w międzyczasie.
tak więc z przykrością nie skorzystam z oferty

to z solą morską mam na wish liście
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 09:37   #4003
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez aszuelka Pokaż wiadomość
Wczoraj użyłam całej serii Sylveco. Żel do mycia twarzy rumiankowy ładnie oczyścił czas, nie ściągnął mi skory, ale ten zapach... Chyba następnym razem wezme tymiankowy.
Co do toniku to nieśmiało liczyłam iz bedzie "ładniej" pachniał niż żel i tu było moje zdziwienie bo nie pachnie prawie wcale. Ma troszkę gesciejsza konsystencje niż moje poprzednie toniki i przyjemny dla oka różowy kolor. Bardzo delikatny, skóra po nim była delikatna i świeża.
Krem jest bardzo delikatny, wydajny, łatwo sie rozprowadza. Na początku zostawił taka delikatna powłokę ktora wkoncu wchłonęła sie. Bedzie sie nadawał pod makijaż
Oby Ci się sprawdzały na dłuższą metę, mnie żel nie przypadł do gustu, tzn doceniam go, bo zawiera kwas salicylowy i potrafi co nieco wyciągnąć z porów siedzącego długo i nie dającego się wcześniej niczym ruszyć, jednak mi przesuszał cerę stosowany codziennie. Za to tonik jest fajny, odświeżający i taki neutralny dla skóry

Cytat:
Napisane przez Tatoonka Pokaż wiadomość
Korah tonik lawendowy bardzo mi się podoba, chociaż nie lubię lawendy to tutaj ja zniosę bo efekty mi się podobają Ładnie odświeża i rozjaśnia trochę, na razie krótko go używam ale fajny jest. Zapach ujdzie, jest taki ziołowy, ale przyjemniejszy niż w toniku alvy.
Ja też nie lubię lawendy ale w mleczku z tej serii też mi nie przeszkadza A czy tonik zostawia klejącą warstwę, czy raczej jest lekki?
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 09:40   #4004
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Oby Ci się sprawdzały na dłuższą metę, mnie żel nie przypadł do gustu, tzn doceniam go, bo zawiera kwas salicylowy i potrafi co nieco wyciągnąć z porów siedzącego długo i nie dającego się wcześniej niczym ruszyć, jednak mi przesuszał cerę stosowany codziennie. Za to tonik jest fajny, odświeżający i taki neutralny dla skóry
Do samego mycia twarzy bede tez na zmianę używać mydelka ktore kupiłam w iwosie i olejek myjący z BU
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 10:14   #4005
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez aszuelka Pokaż wiadomość
Do samego mycia twarzy bede tez na zmianę używać mydelka ktore kupiłam w iwosie i olejek myjący z BU
No podobne patenty stosuję
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 10:43   #4006
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Bardzo fajny wpis Italiany o zapychaniu
http://www.italianablog.pl/2014/08/z...#comment-35634
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 10:56   #4007
Tatoonka
Raczkowanie
 
Avatar Tatoonka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 324
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja też nie lubię lawendy ale w mleczku z tej serii też mi nie przeszkadza A czy tonik zostawia klejącą warstwę, czy raczej jest lekki?
Hmm wydaje mi się że zostawia delikatna warstewkę, która szybko się wchłania. Ale ręki sobie nie dam uciąć, ja jakoś nie zwracam zbytnio na to uwagi, bo zaraz coś nakładam na twarz. Ale zwrócę na to uwagę któregoś dnia wieczorem (dzisiaj wykańczam hydrolat z kocanki )
Tatoonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 11:00   #4008
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

czy sa na watku jakies kreconowlose? poszukuje naturalnej odzywki do pierwszego O w metodzie OMO nie obraze sie jesli bedzie duzej pojemnosci i w przystepnej cenie
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 12:57   #4009
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Korah, testowałaś może cleansery Aubrey Organics po zmianach ? Chciałam wrócić do Vegecola, ale trafiłam na kilka opinii, że to już nie jest to samo
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-26, 13:03   #4010
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Przyszło moje zamowienie z e-naturalne bez zdjęcia, bo wszystko zapakowane i tak zabiorę to prosto do Anglii

Peeling enzymatyczny z owoców tropikalnych
Peeling algowy
Hydrofilowy olejek myjący slonecznik, sezam
Tonik do cery trądzikowej salicyl. 2% AHA 7%
Woda kwiatowe różana (hydrolat)
Olej z pestek malin
Olej z pestek czarnego bzu
Olej z pachnotki
Olej lanolinowy roślinny
Olej z nasion bawełny
Korund kosmetyczny - mikrodermabrazja
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 13:27   #4011
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Tatoonka Pokaż wiadomość
Hmm wydaje mi się że zostawia delikatna warstewkę, która szybko się wchłania. Ale ręki sobie nie dam uciąć, ja jakoś nie zwracam zbytnio na to uwagi, bo zaraz coś nakładam na twarz. Ale zwrócę na to uwagę któregoś dnia wieczorem (dzisiaj wykańczam hydrolat z kocanki )
Dziękuję Testuj testuj i jak coś to pisz

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Korah, testowałaś może cleansery Aubrey Organics po zmianach ? Chciałam wrócić do Vegecola, ale trafiłam na kilka opinii, że to już nie jest to samo
A które to te nowe, mogę prosić link, a opakowanie jest takie samo czy też po zmianach

Cytat:
Napisane przez aszuelka Pokaż wiadomość
Przyszło moje zamowienie z e-naturalne bez zdjęcia, bo wszystko zapakowane i tak zabiorę to prosto do Anglii

Peeling enzymatyczny z owoców tropikalnych
Peeling algowy
Hydrofilowy olejek myjący slonecznik, sezam
Tonik do cery trądzikowej salicyl. 2% AHA 7%
Woda kwiatowe różana (hydrolat)
Olej z pestek malin
Olej z pestek czarnego bzu
Olej z pachnotki
Olej lanolinowy roślinny
Olej z nasion bawełny
Korund kosmetyczny - mikrodermabrazja
No to się natestujesz olejów Daj znać, jak działa ten peeling enzymatyczny. Ja też się przymierzam do niego. Tak od siebie dodam, żeby uważać z tym korundem, jeśli masz jakieś znamiona twarzy i szyi i wszędzie tam, gdzie zamierzasz go używać. Ja mam bardzo przykre doświadczenia, skończyło się na tym, że dostalam skierowanie na chirurgię i będą mnie kroić pod koniec września.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2014-08-26 o 13:28
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 13:32   #4012
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dziękuję Testuj testuj i jak coś to pisz



A które to te nowe, mogę prosić link, a opakowanie jest takie samo czy też po zmianach



No to się natestujesz olejów Daj znać, jak działa ten peeling enzymatyczny. Ja też się przymierzam do niego. Tak od siebie dodam, żeby uważać z tym korundem, jeśli masz jakieś znamiona twarzy i szyi i wszędzie tam, gdzie zamierzasz go używać. Ja mam bardzo przykre doświadczenia, skończyło się na tym, że dostalam skierowanie na chirurgię i będą mnie kroić pod koniec września.
A co sie stało jesli mozna spytać?
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 14:16   #4013
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez aszuelka Pokaż wiadomość
A co sie stało jesli mozna spytać?
Korund poranił mi twarz, było dużo krwi z pieprzyka, którego mam na policzku. Generalnie jeszcze nie wiem, czy coś się stało, bo dopiero jak mi go wytną, to będzie badanie histopatologiczne. Nie byłoby to nic wielkiego gdyby nie to, że długo się to goiło i przez dłuższy czas nie mogłam w ogóle żadnych zabiegów sobie robić na twarzy, nawet zwykłe peelingi podrażniały go, puchnął. Musiałam go omijać, co nie było łatwe z racji umiejscowienia. Nie wiem czy kiedyś już używałaś korundu, ale on ma bardzo specyficzną strukturę i podczas masażu skóry włazi w pory i je rani, bo jest bardzo ostry, jak szkło. I tak mi wlazł też w tego pieprzyka, nawet po spłukaniu czułam pod palcami "mikrożyletki". Zależy jeszcze jaki to korund, ja miałam jeden z tych najdrobniejszych. Ogólnie jestem przeciwna i przestrzegam.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 14:29   #4014
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Korund poranił mi twarz, było dużo krwi z pieprzyka, którego mam na policzku. Generalnie jeszcze nie wiem, czy coś się stało, bo dopiero jak mi go wytną, to będzie badanie histopatologiczne. Nie byłoby to nic wielkiego gdyby nie to, że długo się to goiło i przez dłuższy czas nie mogłam w ogóle żadnych zabiegów sobie robić na twarzy, nawet zwykłe peelingi podrażniały go, puchnął. Musiałam go omijać, co nie było łatwe z racji umiejscowienia. Nie wiem czy kiedyś już używałaś korundu, ale on ma bardzo specyficzną strukturę i podczas masażu skóry włazi w pory i je rani, bo jest bardzo ostry, jak szkło. I tak mi wlazł też w tego pieprzyka, nawet po spłukaniu czułam pod palcami "mikrożyletki". Zależy jeszcze jaki to korund, ja miałam jeden z tych najdrobniejszych. Ogólnie jestem przeciwna i przestrzegam.
To bedzie moj pierwszy raz z korundem tak wiec bardzo Ci dziękuje za te informacje, bede bardzo uważała przy pierwszym użyciu i sprawdze jak moja skóra bedzie z nim współgrała
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 14:34   #4015
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez aszuelka Pokaż wiadomość
To bedzie moj pierwszy raz z korundem tak wiec bardzo Ci dziękuje za te informacje, bede bardzo uważała przy pierwszym użyciu i sprawdze jak moja skóra bedzie z nim współgrała
Nie ma sprawy Na pewno nie należy przesadzać z ilością i omijać znamiona, jeśli takowe są
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 15:32   #4016
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Korund poranił mi twarz, było dużo krwi z pieprzyka, którego mam na policzku. Generalnie jeszcze nie wiem, czy coś się stało, bo dopiero jak mi go wytną, to będzie badanie histopatologiczne. Nie byłoby to nic wielkiego gdyby nie to, że długo się to goiło i przez dłuższy czas nie mogłam w ogóle żadnych zabiegów sobie robić na twarzy, nawet zwykłe peelingi podrażniały go, puchnął. Musiałam go omijać, co nie było łatwe z racji umiejscowienia. Nie wiem czy kiedyś już używałaś korundu, ale on ma bardzo specyficzną strukturę i podczas masażu skóry włazi w pory i je rani, bo jest bardzo ostry, jak szkło. I tak mi wlazł też w tego pieprzyka, nawet po spłukaniu czułam pod palcami "mikrożyletki". Zależy jeszcze jaki to korund, ja miałam jeden z tych najdrobniejszych. Ogólnie jestem przeciwna i przestrzegam.
Jejku, straszne to co Ci się stało

Podaje link do zastępcy cleansera Vegecol http://www.aubrey-organics.com/ProductInfo/950.aspx
Oni chyba wszystkie produkty pozmieniali, nie wiem tylko jak ze składami.
Tutaj jest lista zamienników starych wersji na nową.
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 15:54   #4017
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Jejku, straszne to co Ci się stało

Podaje link do zastępcy cleansera Vegecol http://www.aubrey-organics.com/ProductInfo/950.aspx
Oni chyba wszystkie produkty pozmieniali, nie wiem tylko jak ze składami.
Tutaj jest lista zamienników starych wersji na nową.
Na razie się nie martwię, dopiero na chirurgii

Ach to te nowości No niestety zmniejszyli pojemność, podnieśli cenę o połowę, tyle na temat. Skład przedstawia się wg mnie dobrze, ale nie umiem powiedzieć czy lepiej od tamtego starego, różni się, ale wg mnie nieznacznie, może być płynniejszy. U nas też jest dostępny, ale pod nazwą "żel", z tym że ja stawiam że to raczej białego koloru i nie pieni się. Ja jestem obrażona na markę za to posunięcie na ten moment

Na razie przerzuciłam się na coś innego (mleczka Avalon) i mi służą, nie wysuszają, łagodzą zaczerwienienia, dobrze oczyszczają, ale nie nawilżają tak dobrze, jak stare aubreye, za to nie mają alko denat. Nie zamierzam na razie z nich rezygnować, duże pojemności, przyzwoita cena.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 16:58   #4018
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Ostatnia wakacyjna promocja - 9 tydzień wakacyjnych promocji

9% NA CAŁY ASORTYMENT*

czas trwania 9 tygodnia promocji wakacyjnej: 25-31 sierpnia

aby skorzystać z rabatu należy w odpowiednim miejscu na stronie koszyka wpisać kod rabatowy: 9wakacje

http://www.sklep.zdrowe-kosmetyki.pl/
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 17:07   #4019
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez aszuelka Pokaż wiadomość
Przyszło moje zamowienie z e-naturalne bez zdjęcia, bo wszystko zapakowane i tak zabiorę to prosto do Anglii

Peeling enzymatyczny z owoców tropikalnych
Peeling algowy
Hydrofilowy olejek myjący slonecznik, sezam
Tonik do cery trądzikowej salicyl. 2% AHA 7%
Woda kwiatowe różana (hydrolat)
Olej z pestek malin
Olej z pestek czarnego bzu
Olej z pachnotki
Olej lanolinowy roślinny
Olej z nasion bawełny
Korund kosmetyczny - mikrodermabrazja

wszyscy będą Ci zazdrościć takich skarbów
ostatnio widziałam świetny i prosty przepis na peeling z korundem - popatrz i może sobie coś takiego sklecisz
http://naturally-in-love.blogspot.co...rmabrazja.html
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 17:29   #4020
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Na razie się nie martwię, dopiero na chirurgii

Ach to te nowości No niestety zmniejszyli pojemność, podnieśli cenę o połowę, tyle na temat. Skład przedstawia się wg mnie dobrze, ale nie umiem powiedzieć czy lepiej od tamtego starego, różni się, ale wg mnie nieznacznie, może być płynniejszy. U nas też jest dostępny, ale pod nazwą "żel", z tym że ja stawiam że to raczej białego koloru i nie pieni się. Ja jestem obrażona na markę za to posunięcie na ten moment

Na razie przerzuciłam się na coś innego (mleczka Avalon) i mi służą, nie wysuszają, łagodzą zaczerwienienia, dobrze oczyszczają, ale nie nawilżają tak dobrze, jak stare aubreye, za to nie mają alko denat. Nie zamierzam na razie z nich rezygnować, duże pojemności, przyzwoita cena.
Dzięki za analizę Nie uśmiecha mi się tyle wydawać na mleczko, przesadzili z ceną.
Może i ja się skuszę na mleczko Avalon, tylko ta lawenda mnie zniechęca. Nie za bardzo lubię i boję się też uczulenia :/
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-18 18:55:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:03.