Jak powstrzymać się od wyciskania?! - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-10-28, 15:33   #3121
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez sweet_white_chocolate Pokaż wiadomość
Oj taki rosołek to potrafi rozgrzać pyszności, a juz cud miód jak kurak wiejski Uwielbiam

Odważyłam się w końcu nasmarowac filtrem Użyłam kremu Biodermy 50+ nawaliłam dość sporo, myśle że przepisowa dawka była Tłuścioch niezły, błysk nie aż taki straszny, ale i tak skrobią się nasmarowałam, dosłownie bo nałożyłam paluchami hihi Jak na pierwszy raz było git A odważyłam sie, bo słońce takie jak na wiosne I się wystraszyłam, że mi się porobi na buzialu niewiadomo co po isotrexinie na noc Dzisiaj nic nie ruszyłam Wymyśliłam sobie dzisiaj dość sporo zajęć, żeby tylko nic nie tknąć. Poćwicze nareszcie bo już lepiej się czuje (ale nadal kaszel męczy :/ ) i ściągnęłam sobie zestaw ciekawych ćwiczeń rozciagających, przynajmniej na dwie godzinki Ciekawe czy tyle wytrzymam

PS Zdziwiona jestem, że taki optymistyczny post napisałam
Pozdrówka
Filterek-dobra decyzja.Sprobuj kupic sobie pedzel do pudru,ja taki duuuzy kupilam w drogerii obok chyba za 11zl,a o niebo lepiej sie naklada.Ja mam puder sypki zmieszany ze skrobia.Puder nistesty z mika i talkiem,ale na te hauszki mnie nie stac.
BArdzo mnie cieszy twoj optymizm
Uwielabiam rosol-jestem nalogowa pozeraczka rosolu-z kury najlepszy,ale jak nie ma kury to moze byc sztuczny kurczak z miesnego
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-28, 16:02   #3122
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Sztuczny tez się nadaje, ale o niebo lepszy jest z kuraka który latał dzień wczesniej po podwórzu, troche drastyczne i szkoda mi takich zwierzątek, ale ja mięsożerca, białka potrzebuje

A mi nawet dobrze wyszło tymi paluchami I mimo że nie żałowałam tej skrobii ciasta nie było Na haszuki mnie też nie stać wiec bedzie narazie sama skrobia. Myśle, że to dobry początek przygody z filtrami mam nadzieje, że zaowocuje to przyjaźnią na długo Jeja jeżdże codziennie do warsiawy a ani razu nie połaziłam po mieście, w tym tygodniu musze sie koniecznie wybrać, a przy okazji zachacze o kilka aptek Mam nadziej, że zbiore mały zapaski filterków
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-28, 16:56   #3123
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez sweet_white_chocolate Pokaż wiadomość
Sztuczny tez się nadaje, ale o niebo lepszy jest z kuraka który latał dzień wczesniej po podwórzu, troche drastyczne i szkoda mi takich zwierzątek, ale ja mięsożerca, białka potrzebuje

A mi nawet dobrze wyszło tymi paluchami I mimo że nie żałowałam tej skrobii ciasta nie było Na haszuki mnie też nie stać wiec bedzie narazie sama skrobia. Myśle, że to dobry początek przygody z filtrami mam nadzieje, że zaowocuje to przyjaźnią na długo Jeja jeżdże codziennie do warsiawy a ani razu nie połaziłam po mieście, w tym tygodniu musze sie koniecznie wybrać, a przy okazji zachacze o kilka aptek Mam nadziej, że zbiore mały zapaski filterków
Zbieraj zapasy,zbieraj.Ja jakis czas temu nazbieralam zapasy effaclaru,teraz mi sie koncza-chyba znow musze zrobic szturm na apteki.

Ja swin nie jadam,tylko kurczaki,a i to bardzo rzadko.Ale rosolek i skrzydelka badz udka z piekarnika to poezja kurczaczego zycia
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-28, 21:39   #3124
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Czekoladko, ahhh w pewnych chwilach Ci zazdroszczę tej warszawy, tam jest ...wszystko Fajnie, że Ci filterek pasuje, mi skrpbia nawet ta dry-flo się nie podoba, strasznie mi skórki podkreśla. Jestem wierna moimi pudrwowi do całego ciała z avonu Królowa Śniegu czy jakos tak używam go już od hohoho i jeszcze mam sporo w opakowaniu, co prawda zawiera talc - trudno, przecież cała ochrona mi nie schodzi
A rosołek z kurczaka to mniaaam uwielbiam, szczególnie ten babci taki ma fajny smak. Ja niestety nigdy nie jadłam rosołu z takiej prawdziwej kury, nikt z rodziny na wsi nie mieszka.

Niedawno wróciłam z centrum handlowego, jęzeli tak to można nazwac i jestem strasznie zadowolona z zakupu, chociaż nieźle kasy poszło. Przechodziłam obok jakiejś perfumerii i był wielki plakat z jakimś tuszem, który reklamowała Beyonce. Była tak okropnie sphotoshopowana, że aż nieładnie to wyglądało. Dosłowenie, nie były ani jednej niedoskonałosci, najmneijszego poru, zadnej bruzdki...I po co oni to robią? Przez to g**** ustala się ten chory kanon piękna, ehhh.
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-28, 22:05   #3125
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Masz racje Shadowciu to chore, przecież nie ma na świecie człowieka, który nie miałby ani jednego rozszerzonego pora Zamiast pokazywać naturalne piękno człowieka wszechobecne mamy twory photoshopów itp. Czy naprawde to wszystko potrzebne jest komuś do szczęścia Przychodzą mi na myśl tylko producenci programów od obróbki zdjęć Aj świat dąży do doskanałości które niestety nie istnieją, tzn. ideały zawsze trzeba mieć, ale trzeba sobie zdawać sprawe z tego, że są to tylko nasze wzorce, których w pełni nigdy nie osiągniemy i nawet myśle że nie warto, bo wtedy już ich by nie było
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-29, 00:12   #3126
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez sweet_white_chocolate Pokaż wiadomość
Oj taki rosołek to potrafi rozgrzać pyszności, a juz cud miód jak kurak wiejski Uwielbiam
no wlasnie taki byl ten kurak .

Cytat:
Napisane przez sweet_white_chocolate
Dzisiaj nic nie ruszyłam


Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
Przechodziłam obok jakiejś perfumerii i był wielki plakat z jakimś tuszem, który reklamowała Beyonce. Była tak okropnie sphotoshopowana, że aż nieładnie to wyglądało. Dosłowenie, nie były ani jednej niedoskonałosci, najmneijszego poru, zadnej bruzdki...I po co oni to robią? Przez to g**** ustala się ten chory kanon piękna, ehhh.
i pozniej ja taka zakompleksiona chodze .


a mi twarz sie "slicznie" sypie po tych sporawych dawkach srodkow przeciwbolowych i oczywiscie przez ta chorobe . jutro lekarz, nareszcie!!!!
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-29, 08:48   #3127
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

AaniaA-widze,ze czuwalasdo godziny 3 zeby cofnac zegarek na 2 ja przestawilam zegarer wieczorem
Dzis do lekarza-jak zacznie ginac z twojego organizmu stan zapalny,buziak tez sie poprawi

Shadi-ja mam w du*** te kanony piekna,nie patrze na kobiety,ktorym wszystko,cale ciala przerabia sie fotoszopem.(najprosciej byloby pojsc i poprosiec zeby mnie tez poprawili,ale sie nie da),chore dazenie do slicznej twarzy bez jednej wady,do ciala,na ktorym nie ma miligrama tluszczu,blizn,nic-tylko wcieta talie i cyc.
Jak ogladam zdjecia mojej mamy z lat 60-70 byla moda na spdnie dzwony,krotkie mikrosukienki i buty na koturnach.I wedlug mojej mamy tak ubieraly sie WSZYSTKIE kobiety,wszystkie bez wzgledu na to czy wazyly 50 czy 65 kilo(na grubsze to juz sukienek nie bylo).Nikt nie mial kompleksow,wszyscy byli piekni...Dzis jak wystaje ci walek ze spodni biodrowek to jestes wstretna,gruba,w ogole idz do lustra,a najlepiej idz sie zabij.A jak w tym wszystkim maja odnalezc sie ludzie ulomni??Im to dopiero jest trudno.Bo fotoszopem nie da sie zrobic z karla wysokiego czlowieka,czy przyszyc komus noge.Nie nawidze tej dzisejszej "kultury"
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-29, 09:57   #3128
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Little Angel zgadzam się z Tobą w 100% Miejmy nadzieje, że w końcu społeczeństwo oprzytomnieje i wyrwie się z więzów fotoszopowych piękności Wczoraj rzeczywiście nic do końca dnia nie skubnęłam Dzisiaj rano wstałam, poszłam umyć twarz i patrze w lustro, a tam... Okropne ropne pryszcze nawet nie wiem czy tak można nazwać kilka tych stworów na mojej buzi W nich jest aż zielona ropa, fuj jeden wczoraj już był strasznie wysuszony i dzisiaj rano odpadł, ale pod nim tak jakby robił się drugi Wygląda to okrponie, ale nie ruszam bo boje, że jak to usune, to mi dziury zostaną kolejne, bo te syfy to nie jakieś małe są Ale jeżeli do jutra rana nie odpadną (nasmarowałam się i na dzień isotrexinem, bo nigdzie się nie wybieram dzisiaj ) bede musiala je jakos delikatnie wycisnąc, a raczej przebic i usunąc rope...
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-29, 10:15   #3129
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Broń cię panie Boże przebijać i usuwać ropę!!! Strupy mają odpaść SAME! Skoro leczysz buzię, to musisz to przetrzymać, ja od miesiąca chodzę ze strupami na twarzy do pracy i jakoś żyję. Jakiekolwiek próby usuwania ropy pogarszały sytuację. Zrobiłam tę głupotę tylko raz - na początku kuracji. Potem W TYM SAMYM miejscu 4 razy rósł mi ropny czub. Czekoladko, nie rób takich rzeczy, proszę.
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-29, 10:26   #3130
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Pleple Pokaż wiadomość
Broń cię panie Boże przebijać i usuwać ropę!!! Strupy mają odpaść SAME! Skoro leczysz buzię, to musisz to przetrzymać, ja od miesiąca chodzę ze strupami na twarzy do pracy i jakoś żyję. Jakiekolwiek próby usuwania ropy pogarszały sytuację. Zrobiłam tę głupotę tylko raz - na początku kuracji. Potem W TYM SAMYM miejscu 4 razy rósł mi ropny czub. Czekoladko, nie rób takich rzeczy, proszę.
Racja,lepiej zostaw.Ja pozwalam zeby moje pryszcze same zdychaly.I chodze z ropniakami do pracy,mam je zasmarowane brevoxylem zeby podsychaly.A co kto sobie pomysli to juz jego problem.
Wiem jakie to okropne,przeciez to jest stan zapalny w skorze,ropa...ech.
Starszny dyskomfort psychiczny i fizyczny,ale wara od tego!!!To wlasnie z tych ropniakow nieszczesnych robia sie blizny
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-29, 10:39   #3131
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

To bardzo mnie zmartwiłyście Przecież ja nie wyjde z takim czymś do ludzi Mnie zbiera na wymioty jak na to patrze a co dopiero inni Chyba sobie plastrem twarz zakleje i powiem że się poparzyłam...
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-29, 10:46   #3132
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez sweet_white_chocolate Pokaż wiadomość
To bardzo mnie zmartwiłyście Przecież ja nie wyjde z takim czymś do ludzi Mnie zbiera na wymioty jak na to patrze a co dopiero inni Chyba sobie plastrem twarz zakleje i powiem że się poparzyłam...
Wyjdziesz, bo będziesz musiała. Trudno, trzeba zacisnąć zęby. To bardzo przykre, że się tak wygląda, ale nie ma innej rady. Pomysl, że nie jesteś sama. Gdzieś tam jest Pleple, która wygląda podobnie
Plaster odradzam. Po pierwsze skóra musi oddychać, po drugie, jak potem go oderwiesz? Razem ze strupami i świeżymi pryszczami?
Kup sobie jakiś dobry korektor, on trochę zatuszuje. I trzymaj się!
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-29, 10:56   #3133
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Tego nic nie da rady zatuszować To wygląda tak, pod cienką warstwą przysuszonego naskórka jest ropa, która zielenieje Te syfy są na dodatek duże i jak przebiłam jednego (jakoś dzień po pierwszym użyciu isotrexinu) to po usunięciu tej ropy, ten naskórek odpada i zostaje dziurka wielkości tego syfa (nie wiem jak to będzie wyglądać po zagojeniu, narazie po tamtym jest strup ) Nie chce tego ruszać a w szkole nie da rady się ciągle ukrywać
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-29, 11:04   #3134
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez sweet_white_chocolate Pokaż wiadomość
Tego nic nie da rady zatuszować To wygląda tak, pod cienką warstwą przysuszonego naskórka jest ropa, która zielenieje
Znam to, wierz mi
Tak czy owak, korektor czy podkład kryjący nakładany miejscowo trochę to zatuszuje.



Cytat:
Te syfy są na dodatek duże i jak przebiłam jednego (jakoś dzień po pierwszym użyciu isotrexinu) to po usunięciu tej ropy, ten naskórek odpada i zostaje dziurka wielkości tego syfa (nie wiem jak to będzie wyglądać po zagojeniu, narazie po tamtym jest strup ) Nie chce tego ruszać a w szkole nie da rady się ciągle ukrywać
No to przynajmniej już masz świadomość, jakie blizny możesz mieć, kiedy zaczniesz wyciskać te pryszcze.
Kiedy strup sam odpada, nie powinno być żadnego dołka. Ja przynajmniej nie mam. Dołeczki mam w tym miejscu, gdzie zbyt wcześnie niechcący zerwałam strup.
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-29, 11:18   #3135
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Aniu napisz koniecznie jak po wizycie u lekarza!

Czekoladko jak masz takie małe plasterki to nasmaruj może tą niespodzianke grubą warstwą czegoś wysuszającego i zaklej plasterkiem, moze to pomoże.
Nie przejmuj sie wysyp minie. Ja po 2 miesiącach dopiero dochodzę do siebie. Jestem kłonna wierzyć, że po faktycznie był wysyp po kwasowy, było strasznie, a teraz zostały juz tylko przebarwienia i pare niespodzianek, ale przynajmniej nie boli i nie swędzi. Mam nadzieje że tak zostanie. Nic nie ruszam, bo nie chcę mieć juz tych przebarwień
Trzymajcie się dzielnie kochane!

Pogoda u mnie fatalna!!!!!
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-29, 11:22   #3136
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Nic nie da ani korektor ani podkład Nie wiem czy dam rade z tym wyjść jutro rano do szkoły Ja wstydze się patrzeć na mame jak z nią rozmawiam i wiem, że mam te syfy na twarzy a co dopiero z kimś kogo znam od dwóch miesięcy (jestem w pierwszej klasie LO) Jeszcze jest taka opcja, że nie pójde do szkoły bo te moje gardło zamiast zdrowieć to jest z nim coraz gorzej
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-29, 11:46   #3137
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

No to nie idź Ale jeśli leczysz buzię, to niestety te pryszcze nie znikną ci szybko... Chyba byłoby lepiej, gdybyś złapała byka za rogi. Ja po prostu mówiłam ludziom w swoim otoczeniu, co mi jest.

Zresztą w twoim wieku pryszcze to nic niezwykłego W moim to dopiero coś nienormalnego - mam 30 lat I na pewno wzbudza to większe zdziwienie
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-29, 11:54   #3138
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Wiesz jak mi ciężko, w to nie wątpie, ale ja jestem słaba psychicznie, jest zakompleksiona totalnie, niedość że mam trądzik to jeszcze ogólnie mam brzydkie rysy Aj w ogóle całe moje życie, jeśli jeszcze można tak moją egzystencję nazwać, kręci sie wokół trądziku
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-29, 12:02   #3139
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Ale to przecież przejściowe Potem zmienisz się w łabędzia

Jak byłam w liceum, też wydawało mi się, że jestem brzydka. Potem nie wiem, co się stało, ale wyładniałam.
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-29, 12:16   #3140
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Zgadzam się z Wami Te photo i inne takie to juz nieodłączna częśc marketingu, reklamy....I co one dają, że zrobi się nieistniejący ideał? Po co...Jednak zawsze możemy sobie wyobrazić jak ktos wyglądał przed obróbką.

Czekoladko, nie załamuj sie... na pewno jesteś adnaa, tylko przez stan buzi to sobie wmawiasz, że jest inaczej. Jesteś chora, zaczełas używac isotrexin wiec znowu się cos zrobiło, ale nei duuuś, nie ruszaj tej ropy bo będzie ejszcze gorzej, wszystko się powiekszy i będzie bardziej czerwone. Skoro się jeszcze źle czujesz zostań w domu. I spróbuj o tym nie myślec cały czas, wiem jakie to trudne bo ja praktycznie też cały czas myślę o jednym, ale przez to jet jeszcze gorzej. To nie Twoja wina, że masz to nie można się cały czas ukrywać. Zresztą inni ludzie tak teo nie zauważają, zależy im na Tobie, a nie na tym, czy masz trądzik, czy nie. Niedługo będzie dobrze, to kiedyś zniknie

uskow, a Ty już kwasy odstawiłaś, używasz jeszcze filtrów? Dobrze, że już buźka doszła do normy
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-29, 15:22   #3141
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez sweet_white_chocolate Pokaż wiadomość
Wiesz jak mi ciężko, w to nie wątpie, ale ja jestem słaba psychicznie, jest zakompleksiona totalnie, niedość że mam trądzik to jeszcze ogólnie mam brzydkie rysy Aj w ogóle całe moje życie, jeśli jeszcze można tak moją egzystencję nazwać, kręci sie wokół trądziku
Rozumiem Cię U mnie ostatnio znowu gorzej. Wczoraj rano się popłakałam. Z powodu trądziku jestem nieznośna nawet dla mojej najbliższej rodziny. Cały czas chodzę z wykrzywioną miną . Ostatnio spojrzałam w lustro i głośno przy mamie powiedziałam:"Ale jestem brzydka...". Ona nic nie odpowiedziała, bo wie, że jakby zaprzeczyła, to nakrzyczałabym na nią, że mnie kłamie. Zresztą ona prawie zawsze miała, i nadal ma, ładną cerę, i sama mi kiedyś powiedziała, że chyba by się wściekła, jakby co trochę coś jej wychodziło na twarzy.

Zrobiłam dziś sobie pierwszy raz 2-stopniowy peeling glikolowy z Avonu. Ciekawe, czy regularne stosowanie coś pomoże... Za niecałe 2 tyg. idę do dermatologa.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-29, 16:34   #3142
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Jej ależ to by było piękne jakby to wszystko zniknęło oczywiście chodzi mi narazie o te wstrętne syfy które mnie swędzą, chętnie bym je drastycznie rozdrapała, ale powstrzymuje sie nawet przed dotykaniem Jeden taki najbardziej w centrum wygląda już prawie jak ten który mi dzisiaj rano odpadł mam nadzieje, że sam odpadnie Reszte nawet jakoś przeżyje Aj dopadła mnie chyba jesienno-trądzikowa depresja, a na dodatek jeszcze te gardło płakałam dzisiaj kilka razy Nie wytrzymuje nerwowo, ciągłe myśli o tym dziadostwie i jeszcze paru innych przykrościach powodują, że nie mam siły do życia, wszystko wydaje mi się bezsensu...
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-29, 16:41   #3143
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Gonia1 Pokaż wiadomość
Rozumiem Cię U mnie ostatnio znowu gorzej. Wczoraj rano się popłakałam. Z powodu trądziku jestem nieznośna nawet dla mojej najbliższej rodziny. Cały czas chodzę z wykrzywioną miną . Ostatnio spojrzałam w lustro i głośno przy mamie powiedziałam:"Ale jestem brzydka...". Ona nic nie odpowiedziała, bo wie, że jakby zaprzeczyła, to nakrzyczałabym na nią, że mnie kłamie. Zresztą ona prawie zawsze miała, i nadal ma, ładną cerę, i sama mi kiedyś powiedziała, że chyba by się wściekła, jakby co trochę coś jej wychodziło na twarzy.

Zrobiłam dziś sobie pierwszy raz 2-stopniowy peeling glikolowy z Avonu. Ciekawe, czy regularne stosowanie coś pomoże... Za niecałe 2 tyg. idę do dermatologa.
Tylko wy mnie rozumiecie Moja mama tez ma ładną cere, a jak kiedyś się spytałam czy tez miała trądzik, to powiedziała, że nigdy nie miała ale za to tata miał i tu jest pies pogrzebany, bo ja mam właśnie dużo cech po tacie... widocznie i trądzik był mi pisany już w genach, szkoda tylko, że nie odziedziczyłam płci, bym tak jak mój brat miała po dwóch latach spokój, bez najmniejszych starań
Dziękuje wam za wszystkie słowa pocieszenia Goniu oby peeling pomógł I życze dermatologa z prawdziwego zdarzenia
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-29, 17:13   #3144
Leokadia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 40
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Dziewczyny!
Tak czytam i czytam te korespondencje... Mam problem z niesfornym trądzikiem, na czole mam plamy od rozdrapywania ( są dość widoczne), szczegolnie, że nie używam żadnych podkładów... Ale odnosze wrażenie, że mamy WSZYSTKIE jakies dziwne blokady psychiczne i uważamy się za gorsze od dziewczyn o ładnej cerze. Tak być nie może! Przecież jesteśmy inteligentne, sympatyczne, nas nie da sie nie lubic! My reprezentujemy piękne wnetrze! Musimy po prostu zawziąść się i z całych sił powstrzymywać od wyciskania, stosować maści, leki... Kiedyś musi przejść! Badzmy dobrej myśli...

Czekoladko- u mnie w rodzinie prawie nikt nie mial tradziku, a jak mieli to na plecach. Wiec nie mam pojęcia skad u nas ( mnie i mojej siostry) to wdzięło się na twarzy? I nie załamuj się, jesteśmy z Tobą!
Pleple -Hmmm dodam, ze moja siostra jest PO STUDIACH... I to rzeczywiście wzbudza troche ciekwość ludzi, nawet ostatnio moja kosmetyczka sie dopytywała. No, ale niektórzy mają. Moze siostra dlatego ma tradzik w tym wieku, bo zaczął jej sie dość późno ok. 18 lat A Ty kiedy zauważyłaś go u siebie?
Leokadia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-29, 17:21   #3145
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez sweet_white_chocolate Pokaż wiadomość
Tylko wy mnie rozumiecie Moja mama tez ma ładną cere, a jak kiedyś się spytałam czy tez miała trądzik, to powiedziała, że nigdy nie miała ale za to tata miał i tu jest pies pogrzebany, bo ja mam właśnie dużo cech po tacie... widocznie i trądzik był mi pisany już w genach, szkoda tylko, że nie odziedziczyłam płci, bym tak jak mój brat miała po dwóch latach spokój, bez najmniejszych starań
Dziękuje wam za wszystkie słowa pocieszenia Goniu oby peeling pomógł I życze dermatologa z prawdziwego zdarzenia

Dziękuję Z moim bratem jest podobnie jak z Twoim, tzn. mój ma już 19 lat a nigdy nie miał trądziku, ewentualnie jakieś pojedyncze krostki ropne, ale takie, które dają się zasuszyć spirytusem albo znikają po posmarowaniu olejkiem z drzewa herbacianego. W ogóle on ma taką ładną cerę, milusią, nawet rozszerzonych porów nie ma.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-29, 17:26   #3146
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Pleple,masz 30 na karku A ja myslalam,ze ja tu jestem najstarsza
Ostatnio gdzies chyba na Wizazu wyczytalam,ze kto ma tradzik ten niemlodzienczy to juz go miec bedzie-to ci dopiero pociecha.
Moi bracia i siostra mieli lekki tradzik(ktory sie nawet w mojej pamieci nie zapisal tak byl lekki)w okresie dojrzewania.Ja dla odmiany mam to od 98 roku do dzis(Boze,jaki szmat czasu )i jakos sie nie zapowiada na zmiane.
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-29, 17:28   #3147
ana_gabi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Espana
Wiadomości: 1 072
Wyślij wiadomość przez MSN do ana_gabi
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Gonia1 Pokaż wiadomość
Wczoraj rano się popłakałam. Z powodu trądziku jestem nieznośna nawet dla mojej najbliższej rodziny. Cały czas chodzę z wykrzywioną miną . Ostatnio spojrzałam w lustro i głośno przy mamie powiedziałam:"Ale jestem brzydka...". Ona nic nie odpowiedziała, bo wie, że jakby zaprzeczyła, to nakrzyczałabym na nią, że mnie kłamie. .
Ja sie zawsze rano jak wychodze pytam sie mamy :
-Jaki mam pysk??? ( w sensie czy mam puder dobrze rozmazany itp)
Mama mowi ze ladny czy dobry . A ja jej zawsze odpowiadam :
-Wiem okropny
Takie pogodzenie sie z losem
Rzadko bywam juz z tego zdolowana .
Pgodzilam sie i juz ...


I dla zaintresowanych :
Iwostin ma promocje zestawu Purratin tj.krem na noc i zel do mycia twarzy za 42 zlote ...
Niby taniej o 20%
Na stronie iwostinu znajdziecie dluuuuga liste aptek objetych promocja
A jak nie znajdziecie to moge podac.

Ja sobie kupie - mam probke kremu na noc i jest fajny
__________________

ana gabi show fan

ana_gabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-29, 17:32   #3148
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Leokadia1 Pokaż wiadomość
Hmmm dodam, ze moja siostra jest PO STUDIACH... I to rzeczywiście wzbudza troche ciekwość ludzi, nawet ostatnio moja kosmetyczka sie dopytywała. No, ale niektórzy mają. Moze siostra dlatego ma tradzik w tym wieku, bo zaczął jej sie dość późno ok. 18 lat A Ty kiedy zauważyłaś go u siebie?
Ja też jestem po studiach, i to dawno!
Mój trądzik to efekt kłopotów w hormonami.
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-29, 17:37   #3149
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

ana_gabi-zel posiadam,krem tez,ale nie uzywam bo nie mam kiedy wlasciewie teraz.Zel b.lubie.
Ja tez sie przyzwyczailam.Juz nie mam nadziei,ze mi to przejdzie.Teraz to juz mam tylko nadzieje,ze to czego aktulanie uzywam na jaks czas wyciagnie mnie z tego pryszczowego dola.To myslenie wcale nie poprawia mi samopoczucia
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-29, 17:38   #3150
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Little Angel Pokaż wiadomość
Pleple,masz 30 na karku A ja myslalam,ze ja tu jestem najstarsza .
Ale młodo wyglądam! Zwłaszcza teraz, z tymi pryszczami
A ile ty masz lat? O mamo, mam nadzieję, że nie jestem seniorem tego forum!

Cytat:
Ostatnio gdzies chyba na Wizazu wyczytalam,ze kto ma tradzik ten niemlodzienczy to juz go miec bedzie-to ci dopiero pociecha.
Ja mam nadzieję, że mi przejdzie. Moje hormony są właśnie doprowadzane do porządku. Nigdy nie miałam trądziku.
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:24.