BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym! - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-10, 21:04   #1201
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Znalazlam jakis Hanskin Magic BB Cream i jutro go obadam
Hanskin jest na mojej liscie ... nastepne do zakupienia sa Hanskin Control Skin BB i Hanskin Night Magic BB ... ale to poczeka do listopada... na razie mam co testowac...

Urbi... Ty lepiej popatrz jaki by do Twojej skory najlepiej pasowal... a nie pierwszy lepszy z brzegu ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 21:09   #1202
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
Hanskin jest na mojej liscie ... nastepne do zakupienia sa Hanskin Control Skin BB i Hanskin Night Magic BB ... ale to poczeka do listopada... na razie mam co testowac...

Urbi... Ty lepiej popatrz jaki by do Twojej skory najlepiej pasowal... a nie pierwszy lepszy z brzegu ...
Ekhm Ja sie dopiero edukuje. A Hanskin znalazlam w sklepie stacjonarnym, wiec po prostu pojde i pomacam i moze nawet wezme probke (jak rozdaja) i sie sama przekonam jak i czy pasuje do mojej maselniczki
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 21:16   #1203
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
bo on podobno nie ma właściwości wybielających a ja teraz nie mogę używać nic co ma w składzie wit C czy cokolwiek co ma wybielać do (4 grudnia)
aaaaa... hmmm... na aukcjach ebayowych podaja przy Lioele, ze wybiela (Triple Solution BB Cream)... chyba, ze LIOELE Beyond Solution BB Cream... tu nie jest podane...

Urbi na ebayu mozesz kupic miniaturki... np. 4 rozne jednej firmy ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 21:19   #1204
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
aaaaa... hmmm... na aukcjach ebayowych podaja przy Lioele, ze wybiela (Triple Solution BB Cream)... chyba, ze LIOELE Beyond Solution BB Cream... tu nie jest podane...

Urbi na ebayu mozesz kupic miniaturki... np. 4 rozne jednej firmy ...
A za ile?
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 21:22   #1205
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
bo on podobno nie ma właściwości wybielających a ja teraz nie mogę używać nic co ma w składzie wit C czy cokolwiek co ma wybielać do (4 grudnia)
Fajnie, że został poruszony ten temat, bo ja kiedyś poruszyłam, ale był źle zrozumiany Bo BB kremy wydają się być fajne i w ogóle, ale nie chciałabym, żebym przez ich stosowanie stała się blada jak ściana Nie chciałabym mieć BB cream z właściwościami (wyb)bielącymi, więc - które kremy tego nie robią?
Pink79 chyba robi, co?
A Missha Perfect Cover?
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 21:49   #1206
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
A za ile?
ja ten moj zestawik Skin79 kupilam za 8,16 ojro - klik - ... a Hanskin jest np. za 13.99 ojro - klik -

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Nie chciałabym mieć BB cream z właściwościami (wyb)bielącymi, więc - które kremy tego nie robią?
Pink79 chyba robi, co?
A Missha Perfect Cover?
Misshe z tego co widzialam wszystkie oprocz jednej maja w opisach, ze wybielaja... PC tez ma, ze wybiela... pink tez...

ale nie wydaje mi sie, zebysmy sie przez nie staly biale... azjatki maja lekkiego fiola na punkcie bialej skory i tam praktycznie wszystko co do ciala jest "whitening" ...

EDIT: w zadnym opisie nie ma nic o wybielaniu w Missha VITA Matte BB Cream

Missha M Matte Vita B.B Cream with skin protection, moisturizing effect, covering effects as well as UV protection relieves you from extra makeup, and contains natural extracts that offer natural soothing effects for sensitive skin. Missha M Vita B.B Cream contains 7 essential vitamin complexes derived from natural ingredients, and helps to improve the skin. Multi-function and convenient to use to moisturize, protect, correct skin tone and block harmful UV. It provides excellently concealing any types of pigmentation or discoloration area on face including acne, couperose, vitiligo, age spots, sun spots and dark circles; For all skin type even for acne skin type; It can be used as a makeup base or foundation; Containing substances for Soothing the skin (Na-complex) MISSHA M BB Cream Contains natural ingredients that do not damage or irritate the skin. With Continuous use, your sensitive skin will be calm, protected from redness and keep its health. MISSHA M BB Cream is a natural care cream for sensitive skin, naturally covering the irregularities on the skin as well as improving skin texture. Botanical ingredients, such as mugwort and pumpkin, and the nutritional ingredients keep skin moist and silky.
INTRODUCTION to BB cream Blemish Balm, also call BB Cream, is known to have been formulated as an after-treatment cream to help patients who have gone through laser skin surgery to soothe and regenerate the skin.

Edytowane przez desti
Czas edycji: 2010-10-10 o 22:05
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 22:11   #1207
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

żaden krem wybielający nie spowoduje, ze zmieni się kolor skóry tu chodzi raczej o to, że znikną przebarwienia posłoneczne, ponikotynowe

dlatego Desti ja wolę poczekać z tymi BB do grudnia
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-11, 00:45   #1208
Agawcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 229
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Desti,ty jestes kusicielka,oj kusisz kusisz,a ze ja mam podobna cere do Twojej to pewnie zakupie to co bedzie najlepsze dla Ciebie hmmmmm
i co z Lancomkiem?pojdzie w odstawke czy maziasz na to podkladzik?
Czekam na Twoja koncowa opinie bo nie wiem co zamowic ihhihi,moze te miniaturki co myslisz na ten temat?
Agawcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 07:40   #1209
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Podazylam za flow i zamowilam Missha Perfect Cover BB cream w odcieniu 13 Milky Beige oraz Missha Signature Completly Real BB Cream w tymze samym kolorze Akurat mieli promocje -25%, do tego dorzucili jakas sample bag i 105ml cleansing oil i jakies maslo do ciala Mru, nie moge sie doczekac paczuszki a w miedzyczasie jutro obcykam hanskin
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 08:52   #1210
emilina0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 26
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

czesc dziewczyny,
to moja pierwsza wiadomosc tutaj, ale skuszona Waszym opowiadaniem o BB kremach postanowilam wyprobowac go na sobie i mam nadziej uda mi sie zamowic to co chce.
Moze na poczatek troche o swej twarzy napisze. Otoz z cera mam problemy odkad pamietam, bedac nastolatka nie dopilnowalam odpowiedniej pielegnacji tej mojej problematycznej skory twarzy i teraz codziennie borykam sie z konsekwencjami, rozszerzone pory na policzach (nienawidze ich :/ ), nosie, a takze wagry i kilka blizn, wprawdzie nieduzych, ale jednak sa. Jest tez kilka przebarwien. Cere mam tlusta, budze sie rano i swiece sie na calej twarzy, koncze dzien i swiece sie nadal. To jest tak uporczywe, ze rece opadaja. Probowalam juz naprawde wielu rzeczy, nic nie pomaga, albo pomaga w niewielkim stopniu. Dlatego chce wyprobowac ta magie o ktorej mowiecie Zrobilam sobie wstepna selekcje i mysle ze na pierwszy ogien pojdzie Skin food mushroom multi care BB cream, 2 czyli natural skin. Jesli ktoras z Was podjelaby sie znowu zamowienia tego kremu to ja jestem chetna na probke 5 ml. Bede tu zagladac jak sie sprawy z zamowieniami maja. Pozdrawiam
emilina0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 09:25   #1211
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Podazylam za flow i zamowilam Missha Perfect Cover BB cream w odcieniu 13 Milky Beige oraz Missha Signature Completly Real BB Cream w tymze samym kolorze Akurat mieli promocje -25%, do tego dorzucili jakas sample bag i 105ml cleansing oil i jakies maslo do ciala Mru, nie moge sie doczekac paczuszki a w miedzyczasie jutro obcykam hanskin
a gdzie taka promocja?
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-11, 09:47   #1212
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
a gdzie taka promocja?
Na oficjalnej stronie.
http://www.misshaus.com/pageControl.php?page=index

Znajac zycie pewnie tylko w USA Ale nie wiem, moze wysylaja do pl
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 09:58   #1213
daxima
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 11
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Dziewczyny troszkę się zagubiłam proszę pomóżcie
podajcie linka do sklepu z którego robicie to zbiorcze zamówienie gdyż ten link z pierwszej strony mi się nie otwiera
Mam już opisy kremów nie wiem czy wszystkie ale jak rozumiem jeszcze przede mną testowanie kolorów gdzie to najlepiej podejrzeć
pozdr
daxima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 10:13   #1214
Larissa123
Raczkowanie
 
Avatar Larissa123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Hong Kong
Wiadomości: 151
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Nie wiem czy to tylko chwyt marketingowy i nie-ajzatyckie marki podchwycily ze kremy BB sa popularne wiec tez postanowily nimi skusic. Otoz wczoraj w sklepie kosmetycznym widzialam podklad o nazwie BB, podklad w tubce marki Revlon a dzisiaj rzucila mi sie baza BB pod podklad marki Maybelline. Nie wiem tez czy te produkty sa dostepne na calym swiecie czy tylko moze w Azji bo na podkladzie BB marki Revlon bylo napisane "made in Japan". Ciekawe tez jak wiele ten podklad i baza maja wspolnego z prawdziwymi kremami BB. Hmmm....
Larissa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 10:52   #1215
Kung Fu Candy
Raczkowanie
 
Avatar Kung Fu Candy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: posen
Wiadomości: 274
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Shilpa na swoim blogu pisała o tym http://azjatyckicukier.blogspot.com/...ere-czyli.html
__________________
chwalisz się czy żalisz?
Kung Fu Candy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 10:53   #1216
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez daxima Pokaż wiadomość
Dziewczyny troszkę się zagubiłam proszę pomóżcie
podajcie linka do sklepu z którego robicie to zbiorcze zamówienie gdyż ten link z pierwszej strony mi się nie otwiera
Mam już opisy kremów nie wiem czy wszystkie ale jak rozumiem jeszcze przede mną testowanie kolorów gdzie to najlepiej podejrzeć
pozdr
Zamawiamy raczej z ebaya lub ewentualnie ze strony producenta.
Cytat:
Napisane przez Larissa123 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to tylko chwyt marketingowy i nie-ajzatyckie marki podchwycily ze kremy BB sa popularne wiec tez postanowily nimi skusic. Otoz wczoraj w sklepie kosmetycznym widzialam podklad o nazwie BB, podklad w tubce marki Revlon a dzisiaj rzucila mi sie baza BB pod podklad marki Maybelline. Nie wiem tez czy te produkty sa dostepne na calym swiecie czy tylko moze w Azji bo na podkladzie BB marki Revlon bylo napisane "made in Japan". Ciekawe tez jak wiele ten podklad i baza maja wspolnego z prawdziwymi kremami BB. Hmmm....
Tak, to marketingowy chwyt, na podkręcenie sprzedaży, chyba nawet pisałam już w wątku o tym trendzie .
Trzeba byłoby dokładnie obadać skład, żeby dowiedzieć się, na ile to BB cream a na ile zwykły podkład.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 12:51   #1217
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Agawcia Pokaż wiadomość
Desti,ty jestes kusicielka,oj kusisz kusisz,a ze ja mam podobna cere do Twojej to pewnie zakupie to co bedzie najlepsze dla Ciebie hmmmmm
i co z Lancomkiem?pojdzie w odstawke czy maziasz na to podkladzik?
Czekam na Twoja koncowa opinie bo nie wiem co zamowic ihhihi,moze te miniaturki co myslisz na ten temat?
mozesz na poczatek miniaturki ... nie wszystkie kremy koloryzuja... wtedy mozna spokojnie uzyc podkladu ... na to koloryzujace niby tez ale po co ...

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Podazylam za flow i zamowilam Missha Perfect Cover BB cream w odcieniu 13 Milky Beige oraz Missha Signature Completly Real BB Cream w tymze samym kolorze Akurat mieli promocje -25%, do tego dorzucili jakas sample bag i 105ml cleansing oil i jakies maslo do ciala Mru, nie moge sie doczekac paczuszki a w miedzyczasie jutro obcykam hanskin
hehe... Urbi szaleje ... obcykaj Hanskin... i jak bys mogla to te oba, o ktoych pisalam, ze sa na mojej liscie do kupienia tez obcykaj ...

Edytowane przez desti
Czas edycji: 2010-10-11 o 12:52
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 13:39   #1218
bejbii
Rozeznanie
 
Avatar bejbii
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: DKA
Wiadomości: 987
GG do bejbii
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Buuu - kiedy nasze BB dojdą
Dlaczego Azja musi być tak daleko?
__________________
Mam gównianą pracę, za gównianą płacę...
bejbii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 15:00   #1219
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

jak na razie Missha Perfect Cover jest moim faworytem ... wytrzymala dzis warunki ekstremalne ... jak wrocilam po pracy to az milo bylo spojrzec w lustro... nie wygladam juz jak wodnik szuwarek po przejsciach ... mamy godzine 15.00 a ja nie musialam nic poprawiac... nie swiece sie... wygladam po prostu normalnie ...

i jak bedzie mi sie chcialo to machne jeszcze dzis tescik Missha M Vita BB Cream [Matte] ... ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-11, 16:12   #1220
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
hehe... Urbi szaleje ... obcykaj Hanskin... i jak bys mogla to te oba, o ktoych pisalam, ze sa na mojej liscie do kupienia tez obcykaj ...
To Twoja wina. Tak, czuj sie winna
A ktore to masz na swojej liscie? Wczoraj probowalam wygooglowac, gdzie tu mozna dostac stacjonarnie te BB kremy i wyszlo na to, ze prawie nie mozna Nikt nie sprzedaje Skin Fooda ani Etude Jedyne co znalazlam to ten Hanskin - choc cena w porownaniu do innych BB kremow nie zacheca

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
jak na razie Missha Perfect Cover jest moim faworytem ... wytrzymala dzis warunki ekstremalne ... jak wrocilam po pracy to az milo bylo spojrzec w lustro... nie wygladam juz jak wodnik szuwarek po przejsciach ... mamy godzine 15.00 a ja nie musialam nic poprawiac... nie swiece sie... wygladam po prostu normalnie ...

i jak bedzie mi sie chcialo to machne jeszcze dzis tescik Missha M Vita BB Cream [Matte] ... ...
Brzmi rewelacyjnie Jedyne czego sie boje to te silikony, ale ostatnio moja skora calkiem dzielnie je znosi, wiec moze akurat
I wstawiaj foto !!!
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 16:29   #1221
Anjouka
Rozeznanie
 
Avatar Anjouka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Małopolska/Śląsk
Wiadomości: 580
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

"ja ten moj zestawik Skin79 kupilam za 8,16 ojro - klik - ... a Hanskin jest np. za 13.99 ojro - klik -"


Bardzo polecam sprzedawce bello-girl. Swietny kontakt, a przesylka w mgnieniu oka.

Ja za to po zarazeniu przez Was bbcremami czekam teraz na bb cream misshe w kompakcie (do wykanczania) i Triple the Soultion z Lioele. (obecnie uzywam Misshe perfect Cover 21- na meteorytach- bajka, krycie, mat z rozswietleniem ach och, wytrzymalosc)

i chce wiecej grr
__________________
"Bo w życiu piękne są tylko chwile..."

Kocham moja Rzabke!

i Ciebie Maluszku!

Edytowane przez Anjouka
Czas edycji: 2010-10-11 o 16:34
Anjouka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 16:35   #1222
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Anjouka Pokaż wiadomość
"ja ten moj zestawik Skin79 kupilam za 8,16 ojro - klik - ... a Hanskin jest np. za 13.99 ojro - klik -"


Bardzo polecam sprzedawce bello-girl. Swietny kontakt, a przesylka w mgnieniu oka.

Ja za to po zarazeniu przez Was bbcremami czekam na bb cream misshe w kompakcie (do wykanczania) i Triple the Soultion z Lioele. (obecnie uzywam Misshe perfect Cover 21)
Jak dojdzie ten w kompakcie to koniecznie zdaj relacje z pola bitwy Wczoraj sama nad nim kontemplowalam, ale jakos nie moglam rozgryzc jego konsystencji i spasowalam

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------

Dziewczyny, a miala ktoras z Was z Missha odcien 13 Milky Beige? Bo wlasnie ten zamowilam, a nigdzie nie moge znalezc suoczy
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 16:36   #1223
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

ja kupowalam u rubyruby76 ... ale nastepne zakupy beda u bello-girl ...

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
To Twoja wina. Tak, czuj sie winna
A ktore to masz na swojej liscie? Wczoraj probowalam wygooglowac, gdzie tu mozna dostac stacjonarnie te BB kremy i wyszlo na to, ze prawie nie mozna Nikt nie sprzedaje Skin Fooda ani Etude Jedyne co znalazlam to ten Hanskin - choc cena w porownaniu do innych BB kremow nie zacheca
wcale nie czuje sie winna ...

Ty myslisz, ze w amikowie to wszystko musi byc dostepne ... BB Cremy to azjatycki szal... na szczescie jest ebay i tam mozna dostac ...

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Brzmi rewelacyjnie Jedyne czego sie boje to te silikony, ale ostatnio moja skora calkiem dzielnie je znosi, wiec moze akurat
I wstawiaj foto !!!
foto wstawilam wczoraj ...

EDTI: Urbi suoch for you... nr sie zgadza tylko azjatycka nazwa inna ...

Edytowane przez desti
Czas edycji: 2010-10-11 o 16:40
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 16:41   #1224
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość


wcale nie czuje sie winna ...

Ty myslisz, ze w amikowie to wszystko musi byc dostepne ... BB Cremy to azjatycki szal... na szczescie jest ebay i tam mozna dostac ...


To jak ja mam isc i Tobie obmacac? Do Azji mam nie po drodze

Nieczula bestia

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
foto wstawilam wczoraj ...
Ale ja chce foto tego matu

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

Danke für suocz
Pieknie sie ten kolorek prezentuje na zdjeciu
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 16:47   #1225
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
To jak ja mam isc i Tobie obmacac? Do Azji mam nie po drodze
co za lenistwo... spojrzec sie nie chce na pierwszy post na tej stronie... tam Tobie pisalam jakie ... Hanskin Control Skin BB i Hanskin Night Magic BB...

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Ale ja chce foto tego matu
nie wiem czy fota tego wyjdzie... bo on bezkolorowy... i z tego co widzialam gdzies na blogu na prawdziwy mat nie ma co liczyc... azjatki lubia polysk... ale zobaczymy... wrazenia i tak opisze ...

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Danke für suocz
Pieknie sie ten kolorek prezentuje na zdjeciu
Bitte ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 16:54   #1226
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
co za lenistwo... spojrzec sie nie chce na pierwszy post na tej stronie... tam Tobie pisalam jakie ... Hanskin Control Skin BB i Hanskin Night Magic BB...



nie wiem czy fota tego wyjdzie... bo on bezkolorowy... i z tego co widzialam gdzies na blogu na prawdziwy mat nie ma co liczyc... azjatki lubia polysk... ale zobaczymy... wrazenia i tak opisze ...



Bitte ...

Jak bedzie to wysmigam

No ten polysk mnie troszke niepokoi, ale z drugiej strony nie ma takiego blasku, ktorego sie nie da zaklajstrowac I jak nie podkresla porow, to i nawet moze sie blyszczec
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 17:04   #1227
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
No ten polysk mnie troszke niepokoi, ale z drugiej strony nie ma takiego blasku, ktorego sie nie da zaklajstrowac I jak nie podkresla porow, to i nawet moze sie blyszczec
kiedys one w sumie wcale sie nie blyszcza... te co mam... tak jak napisalam tylko po nalozeniu tak jak zwykly krem... a potem wyglada jak skora... ta sama z siebie tez nie ma 100% matu ... pomijajac te co sa z polyskiem to nie ma co sie dziwic ...

dorzucam Misshe SC po calym dniu... w swietle dziennym... sam BB Cream i lekko sypkiego dla zmatowienia... bez poprawek... i po pracy...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 18:36   #1228
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

a ja sie przekonuje do misshy n NO.23
jest trochę za jasna, ale maziam się nia ostatnio
tylko one niby tak naturalnie mają wyglądac, a jak pytam czy widac, ze mam podkład to wszyscy mówią, ze tak, a przy minerałach mówią, ze trzeba się przypatrzec...
moze to tez dlatego, ze kładę 2 warstwy... ale lubię miec perfekt przykryte naczynka...
na misshy tez wykonczeniówka srednio lezy...
ale wytrzymuje cały dzien
ew. jak potem gdzies jeszcze wychodzę to bibułka i odrobina wykonczeniówki matującej...
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię

Edytowane przez NaKrawedzi
Czas edycji: 2010-10-11 o 18:38
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 01:07   #1229
friggia1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Loegstoer
Wiadomości: 29
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

hej!
przebieglam przez caly watek z zapartym tchem i na koniec stwierdzam, ze wiem mniej niz wiedzialam na poczatku .a to dlatego, ze zastanawialam sie nad bbc skin79, nie wiedzialam tylko czy wybrac opcje pink czy gold (bardzo prosze o informacje czym te dwa kremiki sie roznia), a teraz po przeczytaniu calego postu to nie wiem czy skin79, czy Missha Perfect Cover, czy tez mushroom(?), nie wiem, czym te kremy sie tak na prawde roznia i co wybrac. moze powstanie kiedys jakis ranking?
friggia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 04:20   #1230
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
kiedys one w sumie wcale sie nie blyszcza... te co mam... tak jak napisalam tylko po nalozeniu tak jak zwykly krem... a potem wyglada jak skora... ta sama z siebie tez nie ma 100% matu ... pomijajac te co sa z polyskiem to nie ma co sie dziwic ...

dorzucam Misshe SC po calym dniu... w swietle dziennym... sam BB Cream i lekko sypkiego dla zmatowienia... bez poprawek... i po pracy...

Jesli na mnie te cuda po 3h beda wygladac jak na Tobie po calym dniu, to chyba umre ze szczescia

Macalam dzis cala mase BB kremow ... Hanskin nie bylo A inne niewiadomego pochodzenia, bo opakowania i wszystko w krzakach Probek oczywiscie nie rozdawali, a ja po testach recznych sie raczej nie moge wypowiadac Dzis nic nie kupilam (tzn. kupilam*, ale nie BB krem ), ale zastanawiam sie czy jutro nie wrocic po to. Niby beztluszczowe i calkiem niedrogie ... tylko krycie takie, jakby go wcale nie bylo Ale moze sprawdzi sie jako baza ?

* kupilam w Face Shopie (koreanska firma) Black Head Ex Peeling Gommage oraz jednego plastra (takiego) na sprobowanie i musze przyznac, ze jestem pod wrazeniem Moja skora juz dawno nie byla taka miekka i gladka, naprawde az przyjemnie jej dotkac Narobilo mi to chrapki na inne produkty pielegnacyjne tej firmy ...
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:14.