Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów. - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2010-12-22, 08:41   #2671
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
kathy czyzby czas na olejowanie wlosow??
W³a¶nie o tym my¶la³am, ale w ci±gu ostatniego miesi±ca po nieudanym olejowaniu - efekt puch puch i jeszcze raz puch - wywali³am 2 oleje, by³o tam jeszcze na jakie¶ 4 olejowania, ale niestety posz³o do koszateraz trochê ¿a³ujê bo by siê przyda³o jak raz - mam w domu ,,oliwkê,, wiêc mo¿e z ni± poczaruje

michasiapio

my¶lê ¿e bêdziesz bardzo zadowolona, udanego farbowania

agusiaki

zrób zdjêcie w ¶wietle dziennym, gdzie¶ na ¶wie¿ym powietrzu please - bo wydaje mi siê ¿e twój kolor jest identyczny jak mój za czasów 8.44
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-22, 09:00   #2672
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

kathy a probowalas himalaya herbals , mysle ze dla lokow bylby duzo lepsz niz dla prostych, oliwka tez sie nada (moim zdaniem)

ja wlasnie zastanawiam sie nad wyprobowaniem nowej farby, dostalam wczoraj kolor 7.3 z rene blanche podobno sliczna marchewka-tylko czy aby niezbyt czerwona- (w domu kojarze sie jednak typowo z rudym); kiedys z tego co pamietam jedna wizazanka tutaj opisywala ta farbe i tez byla zadowolona wiec moze sprobuje
wlasnie smigam dzisiaj w jeginsach i stwierdzam, ze sa cieplejsze niz moje rurki z Tally;

michasiapio zatem powodzenia i czekamy na relacje
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-22, 09:24   #2673
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

julianna,
s³ysza³am ¿e RB wychodzi bardzo ciemno, to lepiej spróbuj na kosmyku - ¿eby nie by³o rozczarowania, 7.3 to w sumie nic z czerwieni± nie ma, ¶redni z³oty blond. Ja ju¿ po myciu w³osów - dzisiaj widzê ¿e trochê ja¶nieje, kolor swój okre¶lam jako ¶redni miedziany br±z

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

...nie u¿ywa³am himalaya herbals , zapach mnie odstraszy³ - a wiesz ja na tym punkcie mam...
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-22, 09:41   #2674
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

kathy oj to dziekuje w takim razie na pewno nie bede kombinowac z ta farba przed sylwestrem , wole kupic znowu lechera tu juz wiem co i jak;
o matko sredni miedziany braz?? to nawet lecher w tym ukladzie bez kontrastu az tak ciemno nie wypada
, przykor mi
no wrazliwi na zapach nie maja latwo z tym olejem,
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-22, 09:52   #2675
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

julianna, jedno co jest zadowalaj±ce w zwi±zku z tym kolorem ¿e siê z koñcy nie wyp³ukuje - chyba w³a¶nie dziêki wodzie 3%. Pyta³a¶ o Lip Paint Inglota, kupi³am kolor 53, wczoraj u¿y³am pierwszy raz - powiem ci ¿e fajna rzecz, idealnie siê rozprowadza pêdzelkiem - ¶wietna konsystencja, ¶rednio trwa³y, - ale jestem zadowolona, moja gama kolorów, jest co wybraæ. Sprzedawca zaproponowa³ mi te¿ pomadkê ochronn± z filtrem Lip Defence Treatment - bardzo fajna na zimê i sk³ad te¿ fajny, kupi³am nr. 03 który daje jasny po³ysk na ustach, na zimê jak w sam raz.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-22, 10:03   #2676
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

kathy za pomadke ochronna podziekuje bo mam ich tyle, ze sie nie mieszcza w kosmetyczce, a i tak dziala tylko carmex; pomadke chetnie sprobuje , a paleta naprawde zachecajaca typowa dla rudej moim zdaniem

to moze teraz naloz przed sylwestrem 8??
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-22, 10:09   #2677
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
kathy za pomadke ochronna podziekuje bo mam ich tyle, ze sie nie mieszcza w kosmetyczce, a i tak dziala tylko carmex; pomadke chetnie sprobuje , a paleta naprawde zachecajaca typowa dla rudej moim zdaniem

to moze teraz naloz przed sylwestrem 8??

w sylwestra rano, mog³abym spróbowaæakurat minie 2 tygodnie
(nigdy wiêcej Vitality's 7.4).
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-12-22, 16:25   #2678
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ

agusiaki

zrób zdjêcie w ¶wietle dziennym, gdzie¶ na ¶wie¿ym powietrzu please - bo wydaje mi siê ¿e twój kolor jest identyczny jak mój za czasów 8.44

Oczywi¶cie, jak sie uda to jutro pstryknê za dnia na ¶niegu dla kontrastu kolorek jest prawdziwie ³adny, kobity mnie zaczepiaja i pytaj± gdzie sobie robi³am taki prawdziwie rudy


kathy
- no a¿ tak ¼le byæ nie mo¿e!! A¿ w szoku jestem, ¿e poziom 7 tak ciemno wypad³. chocia¿ pamiêtasz jak zrobi³am chantala 8.4? Te¿ by³ ciemny jak cholera, bardziej br±z ni¿ rudy...

julianka - ja tez jestem maniaczk± pomadek i w kazdej kurtce, w ka¿dej torebce mam po 2 conajmniej Efekt taki, ¿e nigdy nie zuzywam ¿adnej do koñca, prêdzej siê przeterminowuj± i trzeba wyrzuciæ
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-22, 16:50   #2679
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

agusiaki
jestem pewna ¿e tobie by siê te¿ nie podoba³, bo lubimy takie same kolory - a ludzie odbieraj± mnie jako ,,br±z,,. Dobra nie przejmuje siê, w³osy mam zdrowe i w dobrej kondycji wiêc nie bêdê kombinowaæ z k±piel± rozja¶niaj±c±. Przed Sylwkiem po³o¿ê 8.44 i bêdê siê ju¿ na razie jej trzymac. Ale 3% na koñce to jest idealne rozwi±zanie dla mnie.

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------

...a na ¶wiêta po³o¿ê saszetkê Delia lub Joannê
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-22, 18:47   #2680
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

agusiaki ja ostatnio chcialam wyprac kurtke przed wciagnieciem z kartonu, wykladam a tam POMADKA LUMENE, opis sugerujacy kolor wina otwieram ........i powalil mnie "zapach", w kazdej torbie, kurtce, jeansach mam ich multum jaki z tego wniosek??? jestesmy 100% kobiety jak to mowi TZ

kathy a moze sprobuj przed saszetka szampon catzy?? mi bbaaardzo sciagnal niechciany kolorek, dobrze ze masz wlosy w dobrej kondycji, latwiej zniosa farbowania ( no i to cenna wskazowka, nie masz juz dylematu 7 czy 8 w przeciwienstwie do mnie
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-23, 11:23   #2681
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

julianna
tak jak ty od zawsze odwieczny dylemat 7 za ciemne 8 za jasne, mo¿e moja fryzjerka mia³a racjê ¿eby zmieszaæ 8.44 i 7.44 pó³ na pó³, kurcze na dobr± sprawê mam ma³o czasu na w³osy przed ¶wiêtami, ale dziêkujê za wszystkie rady.

,,Weso³ych wspania³ych ¶wi±t dziewczyny, i piêknych trwa³ych rudo¶ci,,
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-23, 12:17   #2682
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
julianna
tak jak ty od zawsze odwieczny dylemat 7 za ciemne 8 za jasne, mo¿e moja fryzjerka mia³a racjê ¿eby zmieszaæ 8.44 i 7.44 pó³ na pó³, kurcze na dobr± sprawê mam ma³o czasu na w³osy przed ¶wiêtami, ale dziêkujê za wszystkie rady.

,,Weso³ych wspania³ych ¶wi±t dziewczyny, i piêknych trwa³ych rudo¶ci,,
Pozwolê sobie siê wtr±ciæ, choæ raczej siê nie udzielam to podczytujê Was regularnie i chcia³am Ci napisaæ, ¿e taka mieszanka mo¿e siê okazaæ dobrym pomys³em. Dla mnie zawsze jasny blond miedziano z³ocisty by³ za bardzo z³ocisty, a jasny blond miedziany za bardzo miedziany (LOL), w koñcu za namow± fryzjerki zmiesza³am je i by³am bardzo zadowolona z efektu - wreszcie!
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-23, 12:50   #2683
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ
Pozwolê sobie siê wtr±ciæ, choæ raczej siê nie udzielam to podczytujê Was regularnie i chcia³am Ci napisaæ, ¿e taka mieszanka mo¿e siê okazaæ dobrym pomys³em. Dla mnie zawsze jasny blond miedziano z³ocisty by³ za bardzo z³ocisty, a jasny blond miedziany za bardzo miedziany (LOL), w koñcu za namow± fryzjerki zmiesza³am je i by³am bardzo zadowolona z efektu - wreszcie!
...no widzisz, mia³am tak zrobiæ za namow± fryzjerkia sama wykombinowa³am z nowym kolorkiem, a ostrzegano mnie ¿e poziom 7 z Vitalitys jest bardzo ciemny. Mog³a by¶ dac fotkê

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

..no i jeszcze jedna moja ,,regu³a,,nie eksperymentowac z nowymi kolorami i farbami przed wa¿nymi okazjami/spotkaniami.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-23, 13:48   #2684
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
...no widzisz, mia³am tak zrobiæ za namow± fryzjerkia sama wykombinowa³am z nowym kolorkiem, a ostrzegano mnie ¿e poziom 7 z Vitalitys jest bardzo ciemny. Mog³a by¶ dac fotkê

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

..no i jeszcze jedna moja ,,regu³a,,nie eksperymentowac z nowymi kolorami i farbami przed wa¿nymi okazjami/spotkaniami.
Tylko, ¿e ja miesza³am akurat Majirel, wiêc nie wiem na ile interesuj± Ciê efekty innej po innej farbie. Je¶li tak, to dam w przysz³ym tygodniu bo planujê farbowaæ przed Sylwestrem. Ale generalnie jestem fank± mieszania farb fryzjerskich
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-23, 13:53   #2685
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dêbica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomo¶ci: 2 722
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Kathy
Dziêkuje za ¿yczenia i wzajemnie. Tobie tak¿e ¿yczê Weso³ych.

Farbowa³am dziewczyny ostatnio te¿ p³omiennym rudym z Joanny. Trzyma³am o 3-4 minuty d³u¿ej
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o w³osy
Mój typ-2C. Od koñca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od koñca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, krêcone w³osy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigu³ka
bernadka20 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-23, 15:06   #2686
morbidaniolek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 20
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Wiecie co.. Pofarbowa³am teraz szamponetk± jeszcze raz, tylko, ¿e inn± ni¿ poprzednio - Marion kolor Mied¼.. Wysz³o TRAGICZNIE!!! Ciemno czerwone!!! Brrr... Dzi¶ ca³y ranek p³uka³am w³osy zeby mi ten okropny kolor zszed³.. Bym pokaza³a Wam zdjecie ale nie mam aparatu ze sob± Zakupi³±m juz szampon przeciw³upie¿owy i bêdê pozbywaæ sie tego okropieñstwa.. Jestem za³amana!!
Kathy miala¶ racjê z tym, ¿eby nie kombinowaæ z nowymi farbami przed wa¿nymi dniami
morbidaniolek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-23, 15:22   #2687
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 10 846
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez morbidaniolek Poka¿ wiadomo¶æ
Wiecie co.. Pofarbowa³am teraz szamponetk± jeszcze raz, tylko, ¿e inn± ni¿ poprzednio - Marion kolor Mied¼.. Wysz³o TRAGICZNIE!!! Ciemno czerwone!!! Brrr... Dzi¶ ca³y ranek p³uka³am w³osy zeby mi ten okropny kolor zszed³.. Bym pokaza³a Wam zdjecie ale nie mam aparatu ze sob± Zakupi³±m juz szampon przeciw³upie¿owy i bêdê pozbywaæ sie tego okropieñstwa.. Jestem za³amana!!
Kathy miala¶ racjê z tym, ¿eby nie kombinowaæ z nowymi farbami przed wa¿nymi dniami
Oj to wspó³czuje Ci, bidulka ja te¿ raz pofarbowa³am w³osy t± szamponetk±, i te¿ mi wyszed³ ciemny czerwony, masakra ale dla pocieszenia powiem Ci, ¿e po wyp³ukaniu nie by³ czerwony tylko rudy, a ba³am siê, ¿e bêdzie siê wyp³ukiwa³ na czerwono. No i te¿ szorowa³am w³osy dwa razy dziennie, ¿eby jak najszybciej siê pozbyæ tego koloru.
meeedzik jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-23, 15:30   #2688
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez morbidaniolek Poka¿ wiadomo¶æ
Wiecie co.. Pofarbowa³am teraz szamponetk± jeszcze raz, tylko, ¿e inn± ni¿ poprzednio - Marion kolor Mied¼.. Wysz³o TRAGICZNIE!!! Ciemno czerwone!!! Brrr... Dzi¶ ca³y ranek p³uka³am w³osy zeby mi ten okropny kolor zszed³.. Bym pokaza³a Wam zdjecie ale nie mam aparatu ze sob± Zakupi³±m juz szampon przeciw³upie¿owy i bêdê pozbywaæ sie tego okropieñstwa.. Jestem za³amana!!
Kathy miala¶ racjê z tym, ¿eby nie kombinowaæ z nowymi farbami przed wa¿nymi dniami
...w³a¶nie idê do ³azienki ¿eby wyrzuciæ szamponetkê Marion

---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------

Cytat:
Napisane przez bernadka20 Poka¿ wiadomo¶æ
Kathy
Dziêkuje za ¿yczenia i wzajemnie. Tobie tak¿e ¿yczê Weso³ych.

Farbowa³am dziewczyny ostatnio te¿ p³omiennym rudym z Joanny. Trzyma³am o 3-4 minuty d³u¿ej
no i jak wysz³o?masz fotkê?
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-23, 18:38   #2689
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

kathy dziekuje zycze Ci Wspanialych ¦wi±t;

morbidaniolek przykro mi, ale oprocz mycia sprobuj olejowania-kazda saszetka powinna wymieknac

bernardka efekt wyszedl intetnsywniejszy??

a teraz moja relacja dnia -> generalnie suuuper, dostalam swietna sukienke na sylewstra, ciuchy , full kosmetykow normalnie cudnie; ale zeby nie bylo mi za dobrze z racji powrotu do domu rodzinnego zostalam obgadana przez "kolezanki" bo... odeszlam od faceta, ktory zle mnie traktowal a przeciez nalezalo go zaciagac do oltarza i dzieci rodzic
dlaczego mamy w pl taka wredna kulture strzepienia jezyka na innych??

teraz kolorek- lecher standardowo juz sie podplukal i chyba z przykroscia przeprosze sie z 7 bo w galeriach/drogeriach bylam dzisiajznowu
¿ó³tawa

ok wygadalam sie, a teraz ide na

DZIEWCZYNY -¯yczê Wam Weso³ych , Cudownych i Magicznych ¦wi±
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-23, 22:04   #2690
michasiapio
Rozeznanie
 
Avatar michasiapio
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 615
GG do michasiapio
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Pofarbowa³am, wysz³o tak... musze sie przyzwyczaiæ
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg mm.jpg (52,6 KB, 151 za³adowañ)
michasiapio jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-23, 22:11   #2691
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez michasiapio Poka¿ wiadomo¶æ
Pofarbowa³am, wysz³o tak... musze sie przyzwyczaiæ

__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-23, 22:18   #2692
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

michasiapio - wysz³o piêknie!!! Serio, wygl±dasz jakby¶ od zawsze nosi³a ten kolor Pasuje Ci ten kolorek wybitnie

julianka - Ty siê przejmujesz tym co ludzie mówi±?? Ja wcale Nawet tego nie s³ucham, a jak juz us³yszê to dodajê kilka pikantnych szczegó³ów i przytakujê. No i Bo¿e broñ od takich "kole¿anek". Mnie osobi¶cie bardzo mêcz± ludzie, którzy maj± tendencje do oceniania cudzych zachowañ. Nikt nie ma do tego prawa. Twoje ¿ycie, Twoje wybory i Twoja sprawa. Czêsto jest tak, ¿e dzisiaj jedna z drug± potêpia czyje¶ zachowanie.... a za chwilê bêd±c w takiej sytuacji robi dok³adnie tak samo. "Niós³ wilk razy kilka, ponie¶li i wilka" - samo ¿ycie.

...ale w sumie zawsze mog³a¶ z tym swoim by³ym zrobiæ tak :
Historia prawdziwa.
> >
> > Wczoraj 13-11-2010. Sobota.
> >
> > Pojecha³em do swojej znajomej jako osoba towarzysz±ca dla mojej
> > kole¿anki na ¶lub i wesele.
> > Zaczê³o siê o godzinie 9.00 rano. Wszyscy go¶cie pani m³odej ju¿
> > stoj± przy jej domu. Czekaj± na przyjazd pana m³odego i starosty.
> > Bo jak nakazuje tradycja ¶l±ska (nie wiem czy wszêdzie), pan m³ody
> > musi wykupiæ pani± m³od± za pomoc± starostów, którzy s±
> > licytatorami w tej zabawnie przedstawionej aukcji.
> > bla bla bla,,, koniec.
> > Pani m³oda sprzedana za buta, gar¶æ miedziaków, platynow± koliê, 10
> > par kluczyków samochodowych i wino marki wino. B³ogos³awieñstwo
> > rodziców bla bla bla.. (tak mi sie ju¿ w g³owie kot³uje o rosole).
> > Jedziemy do ko¶cio³a. ¦lub, ksi±dz: "Czy Ty[..]? - tak "
> > razy dwa. Ci±gle my¶lê o rosole i roladzie na obiad ju¿ mi burczy w
> > brzuchu. Wychodzi piêkna para m³oda szczê¶liwa sypi± miedziakami i
> > ry¿em WOOOOOOOOW. Standard.
> > Przyjechali¶my na sale. Uroczyste przywitanie. Szampan trzaskanie
> > kieliszków. Pan m³ody sprz±ta. Tylko powiêksza dziurê w brzuchu a
> > na rosó³ czekamy. Orkiestra na przywitanie jeszcze sto lat.
> > ¯yczenia i prezenety. I w koñcu siadamy do sto³u uffff.....
> > Obra³em strategiczne miejsce z kole¿ank±, ale wszyscy jeszcze nie
> > siedz±. Talerze na sto³ach.
> >
> > I TERAZ NAJWA¯NIEJSZE.
> >
> > Pan m³ody bierze mikrofon i prosi grzecznie w pe³nej powadze, aby
> > wszyscy zajêli miejsca. Dziadkowie, babcie, ciocie, wujaszki,
> > koledzy, kole¿anki, ksi±dz proboszcz, orkiestra, kelnerki,
> > kucharze i pozostali go¶cie z rodziny Pana m³odego i Pani m³odej
> > zasiedli przy sto³ach (oko³o 120 osób). Gdy krz±tanina siê
> > skoñczy³a pad³y s³owa m³odego do mikrofonu:
> > "Dziêkuje wszystkim za przybycie ¿yczenia i prezenty. Mam dla
> > Was ma³± niespodziankê schowan± pod ka¿dym talerzem. Proszê o
> > sprawdzenie kopert pod talerzami."
> > G³êboka cisza. I wszyscy podnosz± talerze. Ja te¿. Wyci±gam
> > koperty, a tam dziewczyna naga siedz±ca na nagim m³odzieñcu. 3
> > zdjêcia. Ró¿ni go¶cie mieli inne pozy. Pan m³ody koñczy:
> > "Dowiedzia³em siê miesi±c temu, ¿e moja XXXXXX mnie zdradza z
> > tym panem na zdjêciu. Postanowi³em w dowód zawodu mi³osnego to
> > sfotografowaæ i pokazaæ Wam wszystkim. Nie chcia³em odwo³ywaæ
> > przyjêcia bo i tak jest zap³acone. Inaczej by¶cie mi nie uwierzyli
> > i by³bym najgorszy gdybym nagle zerwa³ zwi±zek tuz przed weselem.
> > Ksi±dz proboszcz mam nadzieje, uniewa¿ni ma³¿eñstwo, skoro jest
> > jeszcze nie skonsumowane. Dziêkuje wszystkim. Wy zostañcie i bawcie
> > siê. Zdjêcia zachowajcie na pami±tkê."
> > Wszystkim kopara opad³a! Pani m³oda siê pop³aka³a i jak to baba
> > musia³a strzeliæ m³odego w twarz. Takich wyuzdanych zdjêæ to bym
> > siê nie spodziewa³. Drugim szokiem by³o to, ¿e PANEM ZDRAJC¡ by³
> > kuzyn pana m³odego. Rosó³ zjad³em. Flaszkê dosta³em. o 22.00
> > "impreza" siê zakoñczy³a. Dzisiaj mia³ byæ drugi dzieñ
> > wesela, ale nie ma.
> >
> >
> > * nie podajê nazwisk, miejscowo¶ci, prawdziwej daty itp.
> >
> > ** sytuacja w 100% prawdziwa
> >
> > *** sta³o siê to nie dalej ni¿ w poprzednim kwartale
> >
> > **** mo¿e i kto¶ z Was by³ na tym weselu

morbidaniolek - tak jak dziewczyny radz±. Mocne odzywki i oleje ¶ci±gaj± farbê jak ta lala. O szamponetkach nie wspominam

Melina - ja te¿ jestem fank± mieszania farb. Fajne kompozycje mo¿na zrobiæ i takie niepowtarzalne, niebanalne.
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-23, 22:29   #2693
michasiapio
Rozeznanie
 
Avatar michasiapio
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 615
GG do michasiapio
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

hehe, no dzieki za opinie
michasiapio jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-23, 22:56   #2694
201607111632
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 9 280
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

michasiapio pasuje do ciebie ten kolor
201607111632 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-24, 08:57   #2695
Martolek
Zakorzenienie
 
Avatar Martolek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 13 778
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Witam Rudzielce, chcia³am Wam ¿yczyæ Weso³ych ¦wi±t i wszystkiego co najlepsze

michasiapio, piêknie wygl±dasz, naprawdê pasuje Ci ten kolorek tj mówisz musisz siê po prostu przyzwyczaiæ

kurier wczoraj przynios³ moj± farbê, po ¶wiêtach bêdê farbowaæ, wiêc wpadnê do Was i siê pochwalê co z tego wysz³o
__________________
I tylko Twój u¶miech pcha mnie do przodu.





Martolek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-24, 09:01   #2696
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dêbica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomo¶ci: 2 722
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

kathy, julianna
Fotkê dzi¶ wrzucê po wieczerzy wigilijnej...Mia³am do¶c zabiegane dni ostatnio z powodu ¶wi±t Wyszed³ troszke intensywniejszy, ale nie wiele

julianna
Tak jak kole¿anka nasza Agusiaki napisa³a...Nie masz siê czym przejmowaæ, a jak Ciê obmawia³y takie genialne kobietki to nie s± warte Twojego zachodu, by siê z nimi spotykaæ. ¦rodkowy palec i idê dalej w ¿ycie
Wa¿ne, ¿e Ty wiesz jaka jeste¶ i Twoi najbli¿si...Ostatnio siê przekona³am, ¿e nawet na rodzinie nie mogê nie raz polegaæ. A na swoim facecie zawsze ! Nie mam za wiele kole¿anek i siê z tego cieszê. Praktycznie wcale siê z nimi nie spotykam...Wole miec nie wiele i kilka a szczerych i zaufanych jak multum i cierpieæ z powodu takich fa³szywców.

Agusiaki...
Mnie te¿ kopara opad³a po tym co napisa³a¶ .... Nie no panna m³oda by³a genialna. Mysla³a, ze na jaw nic nie wyjdzie...Ale beznadziejnie postapili. wystarczylo odwo³aæ ¶lub.

michasiapo
Bardzo ³adny kolorek. Pasuje do Ciebie !!
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o w³osy
Mój typ-2C. Od koñca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od koñca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, krêcone w³osy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigu³ka
bernadka20 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-24, 10:44   #2697
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

bernadka - no opowie¶æ mro¿±ca krew w ¿y³ach. W pieknym stylu kole¶ to zrobi³ wg mnie A dziewcze bêdzie mia³o nauczke i konsekwencje o jakich nawet w najgorszych snach jej siê nie ¶ni³o. My¶lê, ¿e wiêcej tego nie zrobi.


Kochane Rudaski, z okazji ¦wi±t ¿ycze Wam wszystkiego co najlepsze, spe³niania marzeñ tych du¿ych i tych maleñkich, mi³o¶ci, rado¶ci, u¶miechu i aby¶cie w takim nastroju wesz³y w Nowy Rok 2011...oraz aby rudy zawsze by³ rudy i taki jaki sobie wymarzy³y¶cie (bo ka¿da z nas ma nieco inn± definicjê ).
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-24, 13:05   #2698
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Dziêkujê dziewczyny za piêkne ¿yczenia, Wigilia u mojej mamy ok 18 - przyznam siê ¿e trochê bojê siê ,,grzybów,, - ale jako¶ to wytrzymam (ok 50% potraw bêdzie w³a¶nie z grzybami), kiedy¶ strasznie ciotka wystraszy³a mnie zatruciami itp.
W tym roku wszystko u mnie na ostatni± chwilê ,,nerwówka,,-wiêkszo¶æ prezentów kupowa³am wczoraj po 20 - niestety nie by³o innej mo¿liwo¶ci.
Dosta³am ju¿ prezent od T¯ - fajn± suszarkê rowenty (bia³a, ceramiczno-jonizacyjna). W domu pachnie choink± i mandarynkami.

Agusiaki
Nieprawdopodobna sytuacja, podziwiam ,,m³odego,, ¿e mia³ takie zaparcie i stalowe nerwy - a ,,m³od±,, ¿e nie dosta³a zawa³u.

Julianna
Nie przejmuj siê bo nie warto - niestety w PL jest du¿o zawi¶ci w ludziach.

Michadiapio
Piêkny kolor i wygl±dasz bardzo ³adnie, poza tym piêkny kolor oczu

Morbidaniolek
Dziewczyny maj± racjê olejuj
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-24, 15:40   #2699
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

ausiaki, bernardka, kathy dziekuje, potrzebowalam cos milego uslyszec

agusiaki historia niemozliwa ( tylko, ze ja bym musiala chyba komiks zrobic z przewinien mojego eksa), a powaznie moze to jest jakis sposob bo poniewaz ukrywalam to co naprawde robil ludzie maja go za ofiare sytuacji , mnie itd . z drugiej strony te same panny radowalo, ze nie byl fair, a teraz znowu zazdroszcza udanego zycia; tak czy inaczej nie bede za nimi tesknic

kathy ja kupilam wiekszosc prezentow na gieldzie mineralow, reszta to juz sklepy z meskimi gadzetami itp, ale tez wszytsko na ostatnia minute; z grzybami spoko chyba wiekszosc jest bezpiecznych wiec dasz rade

bernardka czekamy; kolezanki to niestety czesto falszywe istoty i co gorsze zawistne ( nie wiem dlaczego kobiety maja ochote niszczyc inne kobiet zamiast sie wspierac jak t robia faceci


wiec JESZCZE RAZ CUDOWNYCH ¦WI¡T i RUDOSCI - JAK WSPOMNIA£Y DZIEWCZYNY
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-24, 18:16   #2700
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 10 846
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

michasiapio ¶wietny kolorek wyszed³, ¶licznie Ci w nim

agusiaki o wow! niez³a historia, a¿ siê wierzyæ nie chce, ¿e prawdziwa.

julianna nie ma co siê przejmowaæ takimi babami

bernadka poka¿ jak wysz³o

A ja dzi¶ od¶wie¿a³am kolor p³omiennym rudym i wysz³o tak.



Weso³ych ¦wi±t dziewczynki i spe³nienia marzeñ
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 100_2447.jpg (31,9 KB, 98 za³adowañ)
meeedzik jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:05.