Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-23, 19:03   #2431
kedud86
Raczkowanie
 
Avatar kedud86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 284
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

czekoladowoo człowiek uczy sie na błędach ja teraz tylko się boję, że zanim zapuszczę swoje do tej długości co miałam to juz będę siwa

a co do tych mini, to ja w moim małym mieście chodzę w spodenkach bardzo krótkich itp., ale jak jeździłam na kursy czy do szkoły do Lublina to strasznie sie bałam zwracać na siebie uwagę, większe miasta mnie przerażają

Edytowane przez kedud86
Czas edycji: 2011-01-23 o 19:06
kedud86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 19:14   #2432
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Ja juz sobie obiecałam ze nigdy zadnych brazow na glowie Najciemniejszy kolor na jaki sie kiedykolwiek pofarbuje to moj naturalny i tyle.
Miejmy nadzieje ze obie nie bedziemy ani siwe, ani łyse i bedziemy mialy sliczne wloski

A musze wam powiedziec ze umyłam dzisiaj włoski metodą OMO i jestem zachwycona
Te suche partie wlosow wogole nie wygladaja na suche. Mimo ze zero silikonów (chociaz ostatnio zauwazylam Dimeticone w szamponie... zaskoczylam sie bo nigdy nie bylo a to chyba moje 4 opakowanie, ale roznicy nie widze przy myciu no i jest jakos po srodku składu, musieli jakos zmienic skład). Generalnie wczoraj miałam takie suche te koncowki, mase połamanych i wogóle a dzisiaj po umyciu? Szok! Gładkie, proste konce w wiekszosci. Te z krotszych warstw troche odstaja ale to nie połamanie tylko takie wygiecie. Tych połamanych prawie nie widze- pewnie odpadły Ale normalnie po myciu je widzialam a teraz moze jedna złamana koncoweczke znalazłam. Suchosci prawie nie czuć. Są miekkie, gładziutkie. Tylko partie przy twarzy są ciut suche ale o wiele mniej niz zwykle No i problem z rozczesaniem (po myciu tylko palcami rozczesuje) prawie ze zniknal.
Chyba ta metoda zagosci u mnie na stałe w pielegnacji
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 19:28   #2433
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
aaaaa dziś mierzyłam włoski i jest... UWAGA!!!................. .... 45cm juhuuuu!
uhuhu pogratulować

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Nie mam naturalnie krecone wlosy, nawet ich nie prostuje, ewentualnie czasem zaraz po farbowaniu, ale w sumie to juz z dwa miesiace nie widzialy prostownicy.


Mam wrazenie ze wlosy mi ciemnieja- te pofarbowane, zwlaszcza u nasady po farbowaniu są super, ale np dzis mija ponad dwa tygodnie, widze maly odrost, i kolor ktory mnie drazni- sa ciemniejsze i cieplejsze. Jesli tak dalej pojdzie to kupie jakis sredni blond i machne na calosc
o nie nie nie nie po to się męczyłaś żeby znów przyciemniać może po prostu trzeba poszukać innej farby ostatnio robiłaś stockholmem tak? moze byś spróowała którejś z tych rozjaśniających np excellence 01? To nie jest chłodny kolor ale też nie żółty, taki neutralny, już nie raz czytałam, że bardzo ładnie wychodzi

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Infatuated czekamy na fotki
Rbicie mi ochotę na te kryształki

Snow : love: ślicznie, ślicznie,ślicznie kocham Twoje włosy
jak patrzę na swoje to mam ochotę je pofarbować na ciemno,ale jak widzę Twoje to mi przechodzi
Dziękuję kochana

A wiecie co, pojechałam do teścia no i chcąc nie chcąc musiałam założyć czapkę inaczej na mur beton jutro byłabym chora, no i se myślę no trudno najwyżej będzie po lokach ale nic z tych rzeczy, loczki dalej są i na dodatek tak fajnie się skręciły i utrwaliły, już nie ma takiego efektu mega push-up jak zaraz po zrobieniu (zdj 1) a są fajne skręty w takie makaroniki i włosy dobrze się ułożyły (zdj 2)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1230423r.jpg (39,1 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1230428.jpg (43,6 KB, 84 załadowań)
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 19:35   #2434
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Snowwhite śliczne włoski bardzo naturalnie wyglądają te loczki.. ja niestety mam za krótkie włoski żeby lokować
Infatuated dziękuje kochana
Princeska dziękuje nie uwierzysz ale śniłaś mi się ostatnio..hahaha
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 19:35   #2435
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Snow śliczny kolorek jak zawsze no i te loczki teraz to juz wogóle czad na maxa....ładnie komponuje sie kolor blond z takimi loczkami superowo.
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 19:49   #2436
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Jejku dziewczyny, wy tu macie Kryzys włosowy a ja właśnie wysuszyłam główkę i nie mogę się napatrzeć na swoje włosy, tak super lśnią i są coraz dłuższe - mam czym pomachać Odrostu nie widać. do koloru nie byłam na początku pzrekonana, ale już się przyzwyczaiłam i nawet mi się podoba. No kocham je
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 19:51   #2437
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Yatta wrzuc jakąs fotke jak kolorek teraz wygląda daj nacieszyc oko...ja mam tez doła co do włosków swoich....brrr
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-23, 19:55   #2438
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
Snowwhite śliczne włoski bardzo naturalnie wyglądają te loczki.. ja niestety mam za krótkie włoski żeby lokować
Infatuated dziękuje kochana
Princeska dziękuje nie uwierzysz ale śniłaś mi się ostatnio..hahaha
Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
Snow śliczny kolorek jak zawsze no i te loczki teraz to juz wogóle czad na maxa....ładnie komponuje sie kolor blond z takimi loczkami superowo.
Dziękuję kochane

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Jejku dziewczyny, wy tu macie Kryzys włosowy a ja właśnie wysuszyłam główkę i nie mogę się napatrzeć na swoje włosy, tak super lśnią i są coraz dłuższe - mam czym pomachać Odrostu nie widać. do koloru nie byłam na początku pzrekonana, ale już się przyzwyczaiłam i nawet mi się podoba. No kocham je
no właśnie nie gadaj tylko daj nacieszyć oko
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 20:03   #2439
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Dziękuję kochane



no właśnie nie gadaj tylko daj nacieszyć oko
Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
Yatta wrzuc jakąs fotke jak kolorek teraz wygląda daj nacieszyc oko...ja mam tez doła co do włosków swoich....brrr
Snow kochana - Ty masz takie piękne swoje włosy, że moje Twoich nie przyćmią

Jutro dam wam fotki kochane, bo dziś cimno i i tak nic nie widać a poza tym mam wałki na głowie ale jutro obiecuje, że się obfotografkuje i wam pokażę
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 20:05   #2440
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Jejku dziewczyny, wy tu macie Kryzys włosowy a ja właśnie wysuszyłam główkę i nie mogę się napatrzeć na swoje włosy, tak super lśnią i są coraz dłuższe - mam czym pomachać Odrostu nie widać. do koloru nie byłam na początku pzrekonana, ale już się przyzwyczaiłam i nawet mi się podoba. No kocham je
ja ci od razu mówiłam że ten kolor wtedy ci śliczny wyszedł i sama bym sobie taki zrobiła gdyby nie to że dla mnie za ciemny.
Tobie bardzo dobrze w nim i nie dziwie sie że jak teraz sie dopłukał to sie włoskami zachwycasz
ja tez mam teraz dobry okres włosowy- bardzo mi sie mroźny na powrót podoba

Snow widzę że masz jak ja- na początku falkowania taki push up a potem śliczne makaronki a u góry lekko siada- i tak jest lepiej bo nie podoba mi sie efekt lwicy
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 20:08   #2441
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja ci od razu mówiłam że ten kolor wtedy ci śliczny wyszedł i sama bym sobie taki zrobiła gdyby nie to że dla mnie za ciemny.
Tobie bardzo dobrze w nim i nie dziwie sie że jak teraz sie dopłukał to sie włoskami zachwycasz
ja tez mam teraz dobry okres włosowy- bardzo mi sie mroźny na powrót podoba

Snow widzę że masz jak ja- na początku falkowania taki push up a potem śliczne makaronki a u góry lekko siada- i tak jest lepiej bo nie podoba mi sie efekt lwicy
A bo na początku były srebrne to ja byłam załamana - babka na pudełku nie miała srebrnych włosów

Aaaa i teraz dopiero zauważyłam zdj Snow (po czapce) takie właśnie chcę fale - wyglądają jak te w avatarku
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-23, 20:09   #2442
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

mozliwe ze w przyszlym tyg. zaloze sobie wloski w końcu normalnie zarabiamy z Tżtem i bedziemy mogli sobie na wiecej pozwolic pochwale sie oczywiscie
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 20:14   #2443
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Snow kochana - Ty masz takie piękne swoje włosy, że moje Twoich nie przyćmią

Jutro dam wam fotki kochane, bo dziś cimno i i tak nic nie widać a poza tym mam wałki na głowie ale jutro obiecuje, że się obfotografkuje i wam pokażę
to ja jutro po pracy biegiem do domku żeby zobaczyć Twoje włosięta

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja ci od razu mówiłam że ten kolor wtedy ci śliczny wyszedł i sama bym sobie taki zrobiła gdyby nie to że dla mnie za ciemny.
Tobie bardzo dobrze w nim i nie dziwie sie że jak teraz sie dopłukał to sie włoskami zachwycasz
ja tez mam teraz dobry okres włosowy- bardzo mi sie mroźny na powrót podoba

Snow widzę że masz jak ja- na początku falkowania taki push up a potem śliczne makaronki a u góry lekko siada- i tak jest lepiej bo nie podoba mi sie efekt lwicy
tak tak dokładnie kochana mam tak samo, strasznie mi się nie podobał ten efekt lwicy dziś zaraz po ale jest już dużo dużo lepiej, tylko zastanawiam się co zastanę rano, po nocy Przed wyjściem do pracy nie będę miała zbyt wiele czasu na reanimację ich, no chyba, że się poświęcę i wstanę z godzinnym marginesem w razie co

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Yatta dziękuję ale no nie, mój skręt jest niestety zdecydowanie drobniejszy niż Pani na avku niestety no i bardziej skręcony, ona ma takie szerokie faaale
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2011-01-23 o 20:16
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 20:22   #2444
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Yatta dziękuję ale no nie, mój skręt jest niestety zdecydowanie drobniejszy niż Pani na avku niestety no i bardziej skręcony, ona ma takie szerokie faaale
Może troszkę się różnią, ale to to właśnie coś koło tego
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 20:29   #2445
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Dziewczynki wstawię do klubu do jutra (aby tam nie zaśmiecać ) jedną fotkę w tych loczkach i powiedzcie tak szczerze czy w ogóle jakoś to wygląda i da rade się ludziom pokazywać Jakość będzie słaba bo Tż chciał z niemca mi zrobić i lampy nie włączył i jeszcze ręką ruszył A i tam jest tak byle jak grzywka spięta żeby kształt buźki było widać
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 20:43   #2446
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
to ja jutro po pracy biegiem do domku żeby zobaczyć Twoje włosięta



tak tak dokładnie kochana mam tak samo, strasznie mi się nie podobał ten efekt lwicy dziś zaraz po ale jest już dużo dużo lepiej, tylko zastanawiam się co zastanę rano, po nocy Przed wyjściem do pracy nie będę miała zbyt wiele czasu na reanimację ich, no chyba, że się poświęcę i wstanę z godzinnym marginesem w razie co

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Yatta dziękuję ale no nie, mój skręt jest niestety zdecydowanie drobniejszy niż Pani na avku niestety no i bardziej skręcony, ona ma takie szerokie faaale
Ja już oblookałam
Boziu, ślicznie ci w nich W ogóle ty masz bardzo ładną buzię. I piękne oczyska
A w tych falkach tak kobieco i delikatnie, nie wyzywająco, sexi...
Naprawdę pięknie ci w nich!
Zresztą, każdej szczupłej dziewczynie o podlużnej owalnej buzi będzie lepiej w kręciołkach jak prostych, bo proste jeszcze buzie wyciagają...
Tylko długość jeszcze troszke podrośnie i będzie idealnie.
I tak dużo masz teraz włosów...
A jak chcesz mieć rano malo roboty z reanimacją to spleć do spania luźny warkocz
Ja to już sprawdziłam- poprawki ns dnia to teraz dosłownie 15 minut
Bo rozplatam warkocz i przeczesuje palcami wloski- one są ślicznie pofalowane po warkoczu. Spryskuje je wodą lekko ze spryskiwacza i wygniatam porcje pantena. I albo zawijam w koszulkę albo tak chodzę aż wyschną- a w tym czasie sie maluję i ubieram
Ostatnio stwierdzilam ze to mniej czasu zajmuje niz porządne rozczesanie tak dlugich wlosow które zajmowalo mi kolo 20 minut.
No i największy plus- jak sie na co dzień nie czeszę to nie wyrywam włosów i kołtunów- a więc wloski mniej cierpią i będę miec ich jeszcze więcej!
Czesanie na sucho ostatnio po osiągnieciu 61cm doprowadzalo mnie czasem do łez, przez kołtuny od spodu na karku... a teraz problem zniknął
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 20:48   #2447
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
uhuhu pogratulować



o nie nie nie nie po to się męczyłaś żeby znów przyciemniać może po prostu trzeba poszukać innej farby ostatnio robiłaś stockholmem tak? moze byś spróowała którejś z tych rozjaśniających np excellence 01? To nie jest chłodny kolor ale też nie żółty, taki neutralny, już nie raz czytałam, że bardzo ładnie wychodzi



Dziękuję kochana

A wiecie co, pojechałam do teścia no i chcąc nie chcąc musiałam założyć czapkę inaczej na mur beton jutro byłabym chora, no i se myślę no trudno najwyżej będzie po lokach ale nic z tych rzeczy, loczki dalej są i na dodatek tak fajnie się skręciły i utrwaliły, już nie ma takiego efektu mega push-up jak zaraz po zrobieniu (zdj 1) a są fajne skręty w takie makaroniki i włosy dobrze się ułożyły (zdj 2)
Bardzo ładne te Twoje falki są, no naprawdę śliczne

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
Snowwhite śliczne włoski bardzo naturalnie wyglądają te loczki.. ja niestety mam za krótkie włoski żeby lokować
Infatuated dziękuje kochana
Princeska dziękuje nie uwierzysz ale śniłaś mi się ostatnio..hahaha
a co Ci się śniło??

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
mozliwe ze w przyszlym tyg. zaloze sobie wloski w końcu normalnie zarabiamy z Tżtem i bedziemy mogli sobie na wiecej pozwolic pochwale sie oczywiscie
gdzie pracujecie?
i jaką metodą bedziesz przedluzac wloski?

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Dziewczynki wstawię do klubu do jutra (aby tam nie zaśmiecać ) jedną fotkę w tych loczkach i powiedzcie tak szczerze czy w ogóle jakoś to wygląda i da rade się ludziom pokazywać Jakość będzie słaba bo Tż chciał z niemca mi zrobić i lampy nie włączył i jeszcze ręką ruszył A i tam jest tak byle jak grzywka spięta żeby kształt buźki było widać
A moze poprostu wstaw do albumu w profilu??
tylko buzke odsłoń

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Snow ja też już bolukałam i zgadzam się w 100 % z Bunny,śliczne wyglądasz,bardzo Ci pasują loczki
No i co tu wiecej mowic?? Ja Ci zazdroszczę
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 20:54   #2448
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ja już oblookałam
Boziu, ślicznie ci w nich W ogóle ty masz bardzo ładną buzię. I piękne oczyska
A w tych falkach tak kobieco i delikatnie, nie wyzywająco, sexi...
Naprawdę pięknie ci w nich!
Zresztą, każdej szczupłej dziewczynie o podlużnej owalnej buzi będzie lepiej w kręciołkach jak prostych, bo proste jeszcze buzie wyciagają...
Tylko długość jeszcze troszke podrośnie i będzie idealnie.
I tak dużo masz teraz włosów...
A jak chcesz mieć rano malo roboty z reanimacją to spleć do spania luźny warkocz
Ja to już sprawdziłam- poprawki ns dnia to teraz dosłownie 15 minut
Bo rozplatam warkocz i przeczesuje palcami wloski- one są ślicznie pofalowane po warkoczu. Spryskuje je wodą lekko ze spryskiwacza i wygniatam porcje pantena. I albo zawijam w koszulkę albo tak chodzę aż wyschną- a w tym czasie sie maluję i ubieram
Ostatnio stwierdzilam ze to mniej czasu zajmuje niz porządne rozczesanie tak dlugich wlosow które zajmowalo mi kolo 20 minut.
No i największy plus- jak sie na co dzień nie czeszę to nie wyrywam włosów i kołtunów- a więc wloski mniej cierpią i będę miec ich jeszcze więcej!
Czesanie na sucho ostatnio po osiągnieciu 61cm doprowadzalo mnie czasem do łez, przez kołtuny od spodu na karku... a teraz problem zniknął
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Bardzo ładne te Twoje falki są, no naprawdę śliczne



a co Ci się śniło??


gdzie pracujecie?
i jaką metodą bedziesz przedluzac wloski?



A moze poprostu wstaw do albumu w profilu??
tylko buzke odsłoń

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Snow ja też już bolukałam i zgadzam się w 100 % z Bunny,śliczne wyglądasz,bardzo Ci pasują loczki
No i co tu wiecej mowic?? Ja Ci zazdroszczę
Jeju dziękuję Wam dziewczyny bardzo Bo Tż to dziś na mnie pudelek wołał dokąd się te włosy nie ułożyły jakoś i już wątpiłam

Bunny dziękuję za rady jutro będę próbować a na noc zawiąże luźny warkocz

Princesska a tam co zazdrościć Ty jak teraz sobie loczki zrobisz to masz dłuższe jeszcze
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 21:12   #2449
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Jeju dziękuję Wam dziewczyny bardzo Bo Tż to dziś na mnie pudelek wołał dokąd się te włosy nie ułożyły jakoś i już wątpiłam

Bunny dziękuję za rady jutro będę próbować a na noc zawiąże luźny warkocz

Princesska a tam co zazdrościć Ty jak teraz sobie loczki zrobisz to masz dłuższe jeszcze
No tak,ale ja to bym chciala swoje takie,a nie jakies doczepiane
juz mnie powoli zaczynaja denerwować
chce swoje long hair
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-23, 21:14   #2450
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Dziewczyny, czy ten magiczny Pantene który używacie do loków to ten ? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ja.html&next=1 Patrzę na Wasze włoski po tej metodzie i też chcę takie !
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 21:21   #2451
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

snowhitee śliczne fale Bardzo Ci w nich ładnie

Princeska Ty nie narzekaj, masz długie, chyba z 60 cm z doczepionymi

infatuated mi tez kryształki wygładzają, super są i przy tym chyba regenerują troszkę
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 21:26   #2452
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy ten magiczny Pantene który używacie do loków to ten ? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ja.html&next=1 Patrzę na Wasze włoski po tej metodzie i też chcę takie !
tak

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
snowhitee śliczne fale Bardzo Ci w nich ładnie

Princeska Ty nie narzekaj, masz długie, chyba z 60 cm z doczepionymi

infatuated mi tez kryształki wygładzają, super są i przy tym chyba regenerują troszkę
Dziękuję

Kurcze ja też chcę kryształki ale Tż mnie zabiję, dopiero co kupiłam 50ml biosilk
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 21:38   #2453
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

snowhitee ja wolę o wiele bardziej kryształki niż jedwab biosilka
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 21:43   #2454
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
snowhitee ja wolę o wiele bardziej kryształki niż jedwab biosilka
nawet mnie nie drażnij no nic trudno, musiałam mieć coś na już.. Najwyżej poczekam jak będę się miała o co pogniewać na Tż'ta to na zgodę poproszę go o kryształki

A teraz uciekam już spać, dobranoc
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 21:44   #2455
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
nawet mnie nie drażnij no nic trudno, musiałam mieć coś na już.. Najwyżej poczekam jak będę się miała o co pogniewać na Tż'ta to na zgodę poproszę go o kryształki

A teraz uciekam już spać, dobranoc
Popros bo sa warte swojej ceny
Ja zapłacilam za 50ml 62 zł, są niesamowicie wydajne.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 22:31   #2456
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

hej dziewczynki!

bunny ,snow piękne włoski ,ślicznie wam w tych falkach

Yatta czekamy na fotki z niecierpliwością

Princeska dzięki za komplement a tak apropo to życzę powodzenia na zaliczeniach trzymam kciuki

bunny mam pytanko czy można podmienić wodę na mocniejszą(10,5%) w loreal excellence 01 to jest odcień rozjaśniający tylko że tam jest aż 72ml i nie wiem jak znów rozcieńczyć oks z 12% do tych 10,5% mogę Cię prosić o przeliczenie ? dodaje fotke farbki:http://artkoch.pl/pl/loreal-excellen...blond-nat.html

postanowiłam jeszcze dać szanse jasnemu kolorkowi a jak nie wyjdzie tak jak chcę to przyciemnie do poziomu 8/9.
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 22:45   #2457
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej dziewczynki!

bunny ,snow piękne włoski ,ślicznie wam w tych falkach

Yatta czekamy na fotki z niecierpliwością

Princeska dzięki za komplement a tak apropo to życzę powodzenia na zaliczeniach trzymam kciuki

bunny mam pytanko czy można podmienić wodę na mocniejszą(10,5%) w loreal excellence 01 to jest odcień rozjaśniający tylko że tam jest aż 72ml i nie wiem jak znów rozcieńczyć oks z 12% do tych 10,5% mogę Cię prosić o przeliczenie ? dodaje fotke farbki:http://artkoch.pl/pl/loreal-excellen...blond-nat.html

postanowiłam jeszcze dać szanse jasnemu kolorkowi a jak nie wyjdzie tak jak chcę to przyciemnie do poziomu 8/9.
8 i 9 to też jasne kolorki więc w sumie mało przyciemnisz

TLU farbki wyglądają ciekawie ja jednak mam nadzieję że wejdą jakieś inne oprócz tych. Wybór blondów marny, ja jednak wolałabym inne odcienie.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 23:30   #2458
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

snow - co tu duzo gadac-PRZEPIEKNIE Ci w falkach !!! pasuja Ci niesamowicie mi wychodzą podobne, ale czuje się w nich jak pudelek

Agatko - noo kryształki są boskie, ale chyba trochę przepłaciłas. Ja robiłam co prawda zbiorowe zamowienie na all u jednego sprzedawcy ale tak koło 45 zł mnie wyniosły i też za 50 ml
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 08:17   #2459
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej dziewczynki!

bunny ,snow piękne włoski ,ślicznie wam w tych falkach

Yatta czekamy na fotki z niecierpliwością

Princeska dzięki za komplement a tak apropo to życzę powodzenia na zaliczeniach trzymam kciuki

bunny mam pytanko czy można podmienić wodę na mocniejszą(10,5%) w loreal excellence 01 to jest odcień rozjaśniający tylko że tam jest aż 72ml i nie wiem jak znów rozcieńczyć oks z 12% do tych 10,5% mogę Cię prosić o przeliczenie ? dodaje fotke farbki:http://artkoch.pl/pl/loreal-excellen...blond-nat.html

postanowiłam jeszcze dać szanse jasnemu kolorkowi a jak nie wyjdzie tak jak chcę to przyciemnie do poziomu 8/9.
asiu to rozrób najpierw 12% z kranówką. Na 72 ml 12% dodajesz 10ml kranówki. Odciągasz te 10ml mieszanki wód. Dodajesz farbę i gotowe
Powodzenia i pokaż nam efekty!
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 09:06   #2460
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
snowhitee śliczne fale Bardzo Ci w nich ładnie

Princeska Ty nie narzekaj, masz długie, chyba z 60 cm z doczepionymi

infatuated mi tez kryształki wygładzają, super są i przy tym chyba regenerują troszkę
już nie są takie długie,bo je obciełam i to całkiem sporo
jakoś mnie denerwowały takie długie
tzn może nie tyle co denerwowały,ale im dłuższe to bardziej się wydawało,że jest ich jakoś mało
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:13.