Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-26, 08:50   #3421
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

mia
Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
no właśnie oto moje ostatnie nabytki (w zasadzie nie takie ostatnie bo ostatnio nic nie kupuję):

w ogóle to zrobiłam remanent w kosmetykach i spisałam sobie co chcę kupić i do każdej pozycji dodałam kilka rzeczy które muszę najpierw zużyć żeby kupić tą daną... nie prędko szykują się zakupy. zrobiłam też wizualizację poprzez pozbieranie kosmetyków z całego domu i próbę umieszczenia ich w szafce w łazience, ale mydełka się już nie zmieściły...
Śliczny i konkretny zbiorek

Ja też postanowilam wszystko najpierw zużyć, zanim coś kupię, przegięłam ostatnio i co otwieram szafkę, to mi wszystko leci z niej A zaczynam od kremu, jak skończę AO, to dopiero wtedy kupuję AMB koncentrat i Hollistic Phenome, chyba ze wcześniej będzie promocja

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
hm a ja mam ten różowy i uważam że jest całkiem OK.
Na czym polega jego bublowatość?

Ja tak tylko gdybam, nie miałam go jeszcze



ZETUZETIA,
Odebrałam przesyłkę, ślicznie Ci dziękuję, zaraz będę przygotowywać list dla Ciebie, bo jeszcze się za to nie miałam czasu zabrać.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 08:58   #3422
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
nie odpowiem, bo nie wiem, ale tez chetnie sie dowiem
ja mam wrażenie, że promocje stacjonarne nie pokrywają sie z internetowymi, ale byc może to tylko błędna wiedza sposowodowana brakiem odwiedzania sklepu stacjonarnego.
Też mam wrażenie, że promocje w sklepie internetowym YvesRocher i sklepach stacjonarnych nie pokrywają się. A juz całkiem inne są w ofercie wysyłkowej. Wydaje mi się, że ta ostatnia najbardziej się opłaca. Szampon pokrzywowy obecnie kosztuje 9.90, płukanka 19,90 do tego jeden kosmetyk 50% taniej, dwa 40% i chyba dwie oferty 2za1. W tym przypadku ne dotyczy Jardins du Monde, Roślinnej pielęgnacji włosów i Plaisirs Nature, więc kosmetyki bio się zaliczają do oferty promocyjnej. Do tego perfumy Evidence (flakon z pompką) gratis do zamówienia. Wprawdzie nie używam, ale na prezent jak znalazł

Cytat:
Napisane przez monikaaa_k Pokaż wiadomość
witam
za namową mojej kochanej przyjaciółki Justynki wreszcie napisałam
Czytam Wasze wypowiedzi już od pewnego czasu
pozdrawiam Was wszystkie
Witamy Dziewczyno wpadłaś jak śliwka w kompot. Wiesz ile tu kusicielek? Też myślałam, że ze mną fanką jednolitej pielęgnacji hauschkowej sobie nie poradzą. Ha! Znowy jakąś Alvą tu czarują

Aga89 fajne zakupki. O i tu przykład kolejnego kuszenia

Ktoś tu pytał o nowe szampony i odżywki Timotei. Napaliłam się na nie strasznie. Pobiegłam do Rossmanna, kupiłam, umyłam włosy i rozczarowałam się. Mam wersję do zniszczonych włosów. Szampon plącze niemiłosiernie, a odżywka zachowuje się tak jakby jej wcale nie było. Nie polecam
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 09:27   #3423
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez monikaaa_k Pokaż wiadomość
witam
za namową mojej kochanej przyjaciółki Justynki wreszcie napisałam
Czytam Wasze wypowiedzi już od pewnego czasu
pozdrawiam Was wszystkie
WitajNareszcie się ujawniłaś cieszymy się ze Justyna namówiła kolejną ofiarę

Cytat:
Napisane przez monikaaa_k Pokaż wiadomość
hehe przepadłam w dobrym znaczeniu a ta glinka brązowa cudo wzięłam od razu dla siostry ale jutro dopiero ją ode mnie dostanie ponad 2godziny temu myłam nią buźkę a dalej taka gładziutka a teraz szukam krem pod oczy z kofeiną dla mamy
Czy wszystkie macie na myśli tą glinkę?http://www.sklep.zdrowe-kosmetyki.pl...patchouli.html

Ja dostałam od holusi właśnie próbkę i się zastanawiam czy to ta-wiem tylko ze brązowa
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 09:33   #3424
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Czy wszystkie macie na myśli tą glinkę?http://www.sklep.zdrowe-kosmetyki.pl...patchouli.html

Ja dostałam od holusi właśnie próbkę i się zastanawiam czy to ta-wiem tylko ze brązowa
Magi, czy według Ciebie ta glinka smierdzi?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 09:34   #3425
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Korah, cieszę się, że już doszla!
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 09:49   #3426
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Magi, czy według Ciebie ta glinka smierdzi?
Według mnie bardzo ładnie pachnie a na pewno nie śmierdoli według mnie Jak ją powąchałam to sie zastanawiałam czy holusia dobrą rzecz mi wysłała bo się spodziewałam czegoś przy czym trzeba będzie nos zatykać
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 10:29   #3427
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Anula ,Magi glinka smierdoli nie pachnie, chociaz ja jestem pokrecona z tym co śmierdoli ...

Magi mowa obecnie jest o glince która Ci wyslałam

glinke stosuje co 2 dni, boje sie zeby mnie nie wysuszyła zbytnie bo to grozi nadprodukcja sebum... i powiem tak po tygodniu widac ze cera jest jasniejsza, tzn taka żywsza, rozjasniona, nie wiem jak dziala na niespodzianki bo takowych nie posiadam

zmieniłam pielęgnacje troche tzn, OCM co drugi dzień na przeminą z glinka logona, jak OCM to żadnych mazideł na twarz tylko krem pod oczy, jak glinka to koncentrat AMB/krem ER nawilżający

promocje w YR nie pokrywaja sie ze sklepami stacjonarnymi, pytalam oststnio pania w YR.


Monika witaj


i znowu kuszenie sprayem Alvy


Aga89 super zakupy

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Według mnie bardzo ładnie pachnie a na pewno nie śmierdoli według mnie Jak ją powąchałam to sie zastanawiałam czy holusia dobrą rzecz mi wysłała bo się spodziewałam czegoś przy czym trzeba będzie nos zatykać
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-26, 10:43   #3428
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Po prostu koncerny chemii przemysłowej starają się zrobić wszystko, aby zrazić konsumentów do konkurenji, jaką są naturalne marki, więc produkują naturalne buble, aby klienci myśleli, że jak naturalne tzn beznadziejne
Naprawdę? Ale przeczytałaś gdzieś o tym, czy to Twoja opinia?
Aż nie chce mi się wierzyć.

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
A jak u Ciebie sprawuje się Sesa? Daje efekty? Ja się jej boję ze względu na ten zapach... Jestem strasznie wrażliwa na zapachy. Potrafię wyczuć z pokoju kawałek nieświeżego jedzenia leżącego na dnie lodówki, gdy nikt inny tego nie czuje. Kiedyś w środku nocy wstałam szorować rękę, bo ciągle czułam zapach testowanych rano perfum (mimo prysznica). Obawiam się, że intensywny zapach Sesy doprowadziłby mnie do obłędu.
Jakieśtam daje, może włosy faktycznie szybciej rosną, cośtam się pojawiło nowego, ale nie ma ochów i achów. Wiem, że już więcej nie kupię, jest tyle innych olejów do przetestowania ale jest warta spróbowania, może a nuż Cię zachwyci. Skoro jesteś tak wrażliwa to ja bym się zastanowiła, ja nie mam takiego węchu jak Ty, a tymczasem budzę się przez ten zapach w nocy jak mam go na głowie >.> Poproś może kogoś o próbkę, ja niestety odpadam bo już mam resztkę tego oleju, i przy okazji dziele ją z siostrą

A ten spray Alvy nie wysusza skóry?

Edytowane przez Ishani
Czas edycji: 2012-01-26 o 10:49
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 11:24   #3429
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Ishani, mi spray alvy nie wysusza skory. nie ma alkoholu, baza jest sok czy co tam z aloesu. oczywiscie nie mozna powiedziec, ze toto nawilza, ale na noce bezkremowe to u mnie dobry patent trzy psiki na twarz i jest git
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 11:32   #3430
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
Ishani, mi spray alvy nie wysusza skory. nie ma alkoholu, baza jest sok czy co tam z aloesu. oczywiscie nie mozna powiedziec, ze toto nawilza, ale na noce bezkremowe to u mnie dobry patent trzy psiki na twarz i jest git
Jaka jest pojemność tego sprayu? Jak długo go masz? Jak zużycie?
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 11:32   #3431
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
A jak u Ciebie sprawuje się Sesa? Daje efekty? Ja się jej boję ze względu na ten zapach... Jestem strasznie wrażliwa na zapachy. Potrafię wyczuć z pokoju kawałek nieświeżego jedzenia leżącego na dnie lodówki, gdy nikt inny tego nie czuje. Kiedyś w środku nocy wstałam szorować rękę, bo ciągle czułam zapach testowanych rano perfum (mimo prysznica). Obawiam się, że intensywny zapach Sesy doprowadziłby mnie do obłędu.
Doprowadziłby Cię ja jestem w stanie przeżyć różne naturalne smrody, ale sesa jest silna i dłuuugo się utrzymuje. Ja musiałam pół butelki puścić w świat, bo nie dawałam rady może ktoś z forum podeśle Ci próbasa?
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-26, 11:42   #3432
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
Ishani, mi spray alvy nie wysusza skory. nie ma alkoholu, baza jest sok czy co tam z aloesu. oczywiscie nie mozna powiedziec, ze toto nawilza, ale na noce bezkremowe to u mnie dobry patent trzy psiki na twarz i jest git
No i zaczęłam przegladać internet w poszukiwaniu tego spray'u

Gdzie kupujecie Alvę? (a może lepiej nie odpowiadajcie)
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 11:59   #3433
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Według mnie bardzo ładnie pachnie a na pewno nie śmierdoli według mnie Jak ją powąchałam to sie zastanawiałam czy holusia dobrą rzecz mi wysłała bo się spodziewałam czegoś przy czym trzeba będzie nos zatykać
zgadzam sie - bardzo ładnie pachnie!!!!
I tez miałam taki problem - myslałam, że mi Ishani co innego przysłała

Alvę kupuje tu - bardzo fajny sklep i ma świetną ofertę.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 12:08   #3434
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Jak tak obczaiłam skład tej alvy to jak dla mnie lepiej kupić mleczko manuka, olejek herbaciany i aloes 90% z nas pewnie ma w domu :P

Btw jestem po użyciu oleju Alterra pomarańcza&brzoza
WŁOSY CUDO Sypkie, puszyste, ułożyły się i pofalowały tak jak lubię (nie suszę) , nic a nic nie obciążaaa <3 Kupujcie koniecznie, zwłaszcza, że teraz w promocji
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 12:10   #3435
auraria
Rozeznanie
 
Avatar auraria
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 539
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Trochę moich opinii, krem z aloesem Logona dla mnie nie sprawdza się, zwłaszcza ten na noc. Powinien byc bardziej odżywczy czekałam na efekt komfortu na twarzy, czekałam i nic, po godzince nałożyłam olejek arganowy plus kropla hialuronu i kropla kolagenu z elastyną i to dopiero jest komfort dla dojrzałej cery, może na młodszych buziach się sprawdzi dla dojrzałych nie polecam. Teraz na testy czeka krem Logona brązowy (na dzień, na noc i lifting serum) age protection, zobaczymy.
Szampon bambusowa Logona fajny ale nie nr1 jak dla mnie. Odżywka morze martwe dobra, bardziej kremowa od anti-age, delikatniej pachnąca, ale nie wiem czy kupie drugie opakowanie, a tej anti-age na pewniaka bo jest super.
Olej sesa dla mnie jest nie do pobicia tak mięsistych, lejących się włosów o niesamowitym połysku (co przy naturalnym blond przeplecionym siwymi nitkami nie jest takie proste) nie miałam nigdy. Zapach mi nie przeszkadza. Teraz idzie do mnie olejek Heenara i tego zapachu trochę sie obawiam, ale czego się nie robi dla swoich włosów i nie tylko.
auraria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 12:11   #3436
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Naprawdę? Ale przeczytałaś gdzieś o tym, czy to Twoja opinia?
Aż nie chce mi się wierzyć.

To oczywiście tylko teoria, dygresja


ZETUZETIA, MHMM, przygotowałam już paczuszki, wyślę albo jeszcze dziś, jeśli zdążę, albo dopiero jutro.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 12:13   #3437
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez auraria Pokaż wiadomość
Trochę moich opinii, krem z aloesem Logona dla mnie nie sprawdza się, zwłaszcza ten na noc. Powinien byc bardziej odżywczy czekałam na efekt komfortu na twarzy, czekałam i nic, po godzince nałożyłam olejek arganowy plus kropla hialuronu i kropla kolagenu z elastyną i to dopiero jest komfort dla dojrzałej cery, może na młodszych buziach się sprawdzi dla dojrzałych nie polecam. Teraz na testy czeka krem Logona brązowy (na dzień, na noc i lifting serum) age protection, zobaczymy.
Szampon bambusowa Logona fajny ale nie nr1 jak dla mnie. Odżywka morze martwe dobra, bardziej kremowa od anti-age, delikatniej pachnąca, ale nie wiem czy kupie drugie opakowanie, a tej anti-age na pewniaka bo jest super.
Olej sesa dla mnie jest nie do pobicia tak mięsistych, lejących się włosów o niesamowitym połysku (co przy naturalnym blond przeplecionym siwymi nitkami nie jest takie proste) nie miałam nigdy. Zapach mi nie przeszkadza. Teraz idzie do mnie olejek Heenara i tego zapachu trochę sie obawiam, ale czego się nie robi dla swoich włosów i nie tylko.
mam tak samo.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 12:17   #3438
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Jak tak obczaiłam skład tej alvy to jak dla mnie lepiej kupić mleczko manuka, olejek herbaciany i aloes 90% z nas pewnie ma w domu :P

Btw jestem po użyciu oleju Alterra pomarańcza&brzoza
WŁOSY CUDO Sypkie, puszyste, ułożyły się i pofalowały tak jak lubię (nie suszę) , nic a nic nie obciążaaa <3 Kupujcie koniecznie, zwłaszcza, że teraz w promocji
ale sa takie ladnie nawilzone?
bo puszyste to dla mnie od razu takie \napuszone/ (ha ale logicznie ) a ja nie chce takiego efektu
a np po kokosie mialam mega puszyste wlosy ze brr ;p
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 12:29   #3439
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
o, to podobnie jak u mnie - tez uwielbiam jojobe - swietnie sie spisuje przy bardzo przetluszczajacym sie skalpie i tez wytrwale co tydzien olejuje gdybym miala siostre, to bym pomyslala, ze o mnie piszesz... echh
Wizażanki to prawie jak siostry.

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Oj, to chowaj portfel na tym forum
A swoją drogą z tego co pamiętam masz prawo kupić towar w cenie która jest podana - w innym przypadku możesz uznać sklep za oszusta i zgłosić do UOKIK - bo de facto zostałaś oszukana. Ja kiedyś zrobiłam mała awanturę i wyszło, ze to ich problem, że nie pilnują aktualizowania cen. Towar zanabyłam w cenie podanej, a nie tej, która figurowała w komputerze.
Wiem o tym i też to zawsze powtarzam - cena podana przy towarze jest dla sprzedawcy zobowiązująca. Ale miałam na myśli sytuację, kiedy jadę, bo może jest promocja, a na miejscu okazuje się, że jednak nie.

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Jakieśtam daje, może włosy faktycznie szybciej rosną, cośtam się pojawiło nowego, ale nie ma ochów i achów. Wiem, że już więcej nie kupię, jest tyle innych olejów do przetestowania ale jest warta spróbowania, może a nuż Cię zachwyci. Skoro jesteś tak wrażliwa to ja bym się zastanowiła, ja nie mam takiego węchu jak Ty, a tymczasem budzę się przez ten zapach w nocy jak mam go na głowie >.> Poproś może kogoś o próbkę, ja niestety odpadam bo już mam resztkę tego oleju, i przy okazji dziele ją z siostrą
Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Doprowadziłby Cię ja jestem w stanie przeżyć różne naturalne smrody, ale sesa jest silna i dłuuugo się utrzymuje. Ja musiałam pół butelki puścić w świat, bo nie dawałam rady może ktoś z forum podeśle Ci próbasa?
Cytat:
Napisane przez auraria Pokaż wiadomość
Olej sesa dla mnie jest nie do pobicia tak mięsistych, lejących się włosów o niesamowitym połysku (co przy naturalnym blond przeplecionym siwymi nitkami nie jest takie proste) nie miałam nigdy. Zapach mi nie przeszkadza. Teraz idzie do mnie olejek Heenara i tego zapachu trochę sie obawiam, ale czego się nie robi dla swoich włosów i nie tylko.
Chyba po prostu wrobię siostrę w kupno Sesy i w ten sposób wypróbuję.

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Btw jestem po użyciu oleju Alterra pomarańcza&brzoza
WŁOSY CUDO Sypkie, puszyste, ułożyły się i pofalowały tak jak lubię (nie suszę) , nic a nic nie obciążaaa <3 Kupujcie koniecznie, zwłaszcza, że teraz w promocji
Ja miałam po niej tak milusie włosy, że ledwo się powstrzymywałam od macania.

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
ale sa takie ladnie nawilzone?
bo puszyste to dla mnie od razu takie \napuszone/ (ha ale logicznie ) a ja nie chce takiego efektu
a np po kokosie mialam mega puszyste wlosy ze brr ;p
W moim przypadku nie są absolutnie napuszone, tylko gładkie i błyszczące.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-01-26 o 12:32
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-26, 12:50   #3440
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

A ja zmyłam dziś rano Alterra migdał i coś tam i to samo - cudo włoski, nie wymagają prostowania (no może poza ta strona włosów z grzywką), są błyszczące, nic mi nie odstaje, nie puszą się i cały czas się głaszczę
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 13:09   #3441
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
w ogóle to zrobiłam remanent w kosmetykach i spisałam sobie co chcę kupić i do każdej pozycji dodałam kilka rzeczy które muszę najpierw zużyć żeby kupić tą daną... nie prędko szykują się zakupy. zrobiłam też wizualizację poprzez pozbieranie kosmetyków z całego domu i próbę umieszczenia ich w szafce w łazience, ale mydełka się już nie zmieściły...
Eh kiedy ja będę tak rozsądna?
Brawa za zakupy.
Ja też mam spray alvy,ale nie mam żadnej niespodzianki i nie mam go na czym przetestowaćNo i trochę się tego aloesu boję
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
mia

Śliczny i konkretny zbiorek

Ja też postanowilam wszystko najpierw zużyć, zanim coś kupię, przegięłam ostatnio i co otwieram szafkę, to mi wszystko leci z niej A zaczynam od kremu, jak skończę AO, to dopiero wtedy kupuję AMB koncentrat i Hollistic Phenome, chyba ze wcześniej będzie promocja




Ja też sobie tak co tydzień obiecuję
Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Jak tak obczaiłam skład tej alvy to jak dla mnie lepiej kupić mleczko manuka, olejek herbaciany i aloes 90% z nas pewnie ma w domu :P

Btw jestem po użyciu oleju Alterra pomarańcza&brzoza
WŁOSY CUDO Sypkie, puszyste, ułożyły się i pofalowały tak jak lubię (nie suszę) , nic a nic nie obciążaaa <3 Kupujcie koniecznie, zwłaszcza, że teraz w promocji
Byłam wczoraj w rosie i nie widziałam żadnych olejków alterryJak one wyglądają?
Wczoraj mamie kupiłam kapsułki aletrry anti-age.
Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
A ja zmyłam dziś rano Alterra migdał i coś tam i to samo - cudo włoski, nie wymagają prostowania (no może poza ta strona włosów z grzywką), są błyszczące, nic mi nie odstaje, nie puszą się i cały czas się głaszczę
Ja w sumie nigdy nic nie miałam alterry(chyba jako jedyna tutaj)ale na olejek skusiła bym się
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 13:12   #3442
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

te olejki są w kartonikach, u mnie stoją tam, gdzie balsamy do ciała

pierwszy raz z szamponem Alterry makadamia&figa- włosy są mięsite, uniesione (nie suszyłam ich, same wyschły), ładne
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 13:28   #3443
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Hola piękne zakupy!
Korah, cuda masz aż się człowiek poślinił Też wpadł mi w oko ten żel mandarynkowy Nie zapomnij powiedzieć jak się sprawuje
Sicilia, piękny zbiorek! Tylko podziwiać
Margoltka, raaaany jaki cudowny zbiór!! Zauroczyłam się, zakochałam bez pamięci i jak tylko pozwolisz to wprowadze się do Ciebie.. będę zmywała, sprzątała, prała, prasowała, wychodziła na spacerek z psem.. będę dobrą Córką
Aga piękne zakupki , dobry pomysł z remanentem
Klolcia, śliczne zakupy! Miałabym do Ciebie ogromną prośbę! Czy mogłabyś mi powiedzieć czy duża jest różnica między kolorami LL Popcorn i Butterscotch? Ten drugi jest dużo ciemniejszy i dużo bardziej żółty?
aeg, Melya, witamy serdecznie
Monikaaa, witamy! Ja miodu manuka nie miałam ale jeśli Ci chodzi o jedzenie go to jedna dziewczyna na YT go chwaliła, tutaj masz filmik(minutka od 16:36): http://www.youtube.com/user/nieesia2.../5/Q4wXN_62fJo

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Dlaczego ja żyłam dotąd w przekonaniu,że helfy to sklep zagraniczny Chyba mi się z innym omyliło... nigdy nawet tam nie wlazłam w przekonaniu,że kurs dolara, paypal i inne takie niedogodności

też nigdy nie łapie,chociaż tłumaczę mu jak krowie na miedzy (pomijam już fakt,że każda flaszka jest podpisana kiedyś dość długo mył włosy jakimś żelem z Nuxe, niepieniącym się
Małgosiu, nie tylko Ty, ja na początku przez jakiś czas też myślałam, że helfy to sklep zagraniczny.. pomyrdało mi się z iherb.. przecież takie te nazwy podobne

musiałam!

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
dziś dla siostrzenicy spray Alvy i dostałam próbki kremu pod oczy AMB Regeneration i odżywki Urtekram Aloe Vera uciekałam ze sklepu szybciutko bo słyszałam gromkie "weź mnie , weź mnie i mnie
Błagam o recenzje odżywki Urtekram

Byłam w moim TK Maxxie i nie widziałam nic ciekawego, szamponu, o którym mówiła beeets nie było ale znalazłam żel do mycia twarzy dr Schellera (chyba żel bo nie było nic po polsku) za 9 zł

Ja właśnie jestem po testach sesy W końcu się odważyłam, choć nie jestem jakaś wrażliwa na zapachy ale się musiała naczekać I powiem tak: zapach- myślałam, że będzie gorzej, na pewno najbardziej intensywny zapach z tych olejów których do tej pory używałam, było go cały czas czuć na włosach, zapach może nie piękny ale da się przeżyć. Natomiast działanie: hm.. olejek fajny ale nie powalił mnie na łopatki Mięsiste włoski nie były, mega odżywione też nie ale nawilżone i błyszczące. Jednak jeśli jest ktoś wrażliwy na zapach to stanowczo odradzam

Nie było mnie tu kilka dni i nawet nie wiedziałam, że toczy się rozmowa o niekremowych nocach A od 1,5 tygodnia takowe stosuje Zawsze widziałam, że jeśli moja skóra wariowała to idealnym "uspokajaczem" dla niej była noc bez kremu i w ogóle czego kolowiek, tylko ja wytrzymywałam tak góra 2 dni.. teraz też miała zawirowania, w ogóle opanować jej nie mogłam więc jej trzas noc bez kremu, potem drugą ale za każdym razem z hydrolatem oczarowym (on mi ładnie skóre nawilża) i tak zostało do teraz i co ja widzę.. skóra jest w duuuużo lepszym stanie niż zawsze, zdecydowanie mniej niespodzianek, rano jest jasna, rozświetlona, świeża i na maksa wyciszona To rozumiem
Korah a Ty na dzień już normalnie kremy używasz tak?

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ja w sumie nigdy nic nie miałam alterry(chyba jako jedyna tutaj)ale na olejek skusiła bym się
Nie jesteś sama, ja też z alterry nigdy nic nie miałam

Aa i zapomniałam napisać swoje wrażenia co do alvy sprayu.. fajny jest! Pomaga goić intruzów, małe ślady po nich zniknęły zupełnie i uspokaja skórę Dla osób ze skórą mieszaną i tłustą powinien być super, ja z racji przesuszonej skóry nie mogę go stosować co wieczór (no bo potem nie daje już kremu) ale już co drugą, trzecią na pewno będę
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2012-01-26 o 13:34
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 13:31   #3444
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Eh kiedy ja będę tak rozsądna?
Brawa za zakupy.
Ja też mam spray alvy,ale nie mam żadnej niespodzianki i nie mam go na czym przetestowaćNo i trochę się tego aloesu boję

Ja też sobie tak co tydzień obiecuję

Byłam wczoraj w rosie i nie widziałam żadnych olejków alterryJak one wyglądają?
Wczoraj mamie kupiłam kapsułki aletrry anti-age.

Ja w sumie nigdy nic nie miałam alterry(chyba jako jedyna tutaj)ale na olejek skusiła bym się
Jaki skład mają te kapsułki?
Masz taką piękną cerę, bez żadnych syfków?!

O Cameron, zgubo, znalazłaś się
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 13:41   #3445
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
te olejki są w kartonikach, u mnie stoją tam, gdzie balsamy do ciała

pierwszy raz z szamponem Alterry makadamia&figa- włosy są mięsite, uniesione (nie suszyłam ich, same wyschły), ładne
O nic dziwnego,że nie widziałam ich,bo do głowy nie przyszłoby mi,że mogą stać koło balsamów
Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość

Margoltka, raaaany jaki cudowny zbiór!! Zauroczyłam się, zakochałam bez pamięci i jak tylko pozwolisz to wprowadze się do Ciebie.. będę zmywała, sprzątała, prała, prasowała, wychodziła na spacerek z psem.. będę dobrą Córką
hola,hola koleżankoSkładałaś mi podobną ofertę zdaje się,co?

Margoltka nie wierz Cameronikowi,bo u mnie jak wanna nie umyta tak nie umyta
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 13:45   #3446
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Eh kiedy ja będę tak rozsądna?
Brawa za zakupy.
Ja też mam spray alvy,ale nie mam żadnej niespodzianki i nie mam go na czym przetestowaćNo i trochę się tego aloesu boję

Ja w sumie nigdy nic nie miałam alterry(chyba jako jedyna tutaj)ale na olejek skusiła bym się
wtedy jak i ja zmądrzeje
jaki problem Anusia???? a podkład alverde masz? Masz! To sobie nałóż i od razu bedzie pare powodów do uzycia sprayu
Ja chyba dzisiaj wdepne po ten olejek, bo nie mam co na łepa kłaść
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 13:52   #3447
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
]
ja chyba dzisiaj wdepne po ten olejek, bo nie mam co na łepa kłaść :d


:d:d:d:d:d:d
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 13:53   #3448
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja też ją właśnie kupiłam, wcześniej mialam białą, oczywiscie nie kto inny podpowiedział
To jak poużywasz to napisz która Twoim zdaniem lepsza? Ja jestem zakochana w brązowej. Musze spróbować plecy nią czyścić, bo na razie wszędzie daje spektakularne efekty.
Biała też mnie kusi
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 13:56   #3449
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
:d:d:d:d:d:d
:d
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 14:01   #3450
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
aeg, Melya, witamy serdecznie

Małgosiu, nie tylko Ty, ja na początku przez jakiś czas też myślałam, że helfy to sklep zagraniczny.. pomyrdało mi się z iherb.. przecież takie te nazwy podobne

Korah a Ty na dzień już normalnie kremy używasz tak?
Dzięki za powitanie.

Mi też helfy myliło się z iherbem i nawet teraz czasem źle wpisuję adres.

Korah parę stron temu opisywała swój patent: przez cały tydzień używa tylko nawilżających toników lub miceli (zamiast kremu), a tylko raz w tygodniu nakłada krem czy serum. Oczywiście poza tym maski itp. To podobno najlepszy patent na cerę mieszaną/tłustą, skłonną do zapychania porów.

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
O nic dziwnego,że nie widziałam ich,bo do głowy nie przyszłoby mi,że mogą stać koło balsamów
Stoją przy balsamach, bo to oficjalnie olejki do masażu ciała.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:56.