Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:) - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-23, 11:56   #601
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Przyszłam do was się pożalić
Poszłam na kontrolę do dentysty i wysłała mnie na zdjęcie, bo niby wszystko ok, ale coś jej nie pasowało.
Przyniosłam we wtorek zdjęcie a tam 3 bardzo ciężkie przypadki, bo popsuło się od korzenia. nic mnie nie bolało. nie spodziewałam się.

już we wtorek siedziałam równe 60 minut, jedna wizyta to 350 zł, bo tak ciężkie przypadki. leczenie ma być z pół roku. jutro znów idę. ale jutro nie dam rady już bez znieczulenia.
nigdy nie miałam ani znieczulnia, ani wyrywanego zęba, zawsze było ok, a teraz taka sprawa
chyba muszę poszukać jeszcze dodatkowej pracy, bo mogę nie wyrobić z pieniędzmi
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 12:08   #602
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Przyszłam do was się pożalić
Poszłam na kontrolę do dentysty i wysłała mnie na zdjęcie, bo niby wszystko ok, ale coś jej nie pasowało.
Przyniosłam we wtorek zdjęcie a tam 3 bardzo ciężkie przypadki, bo popsuło się od korzenia. nic mnie nie bolało. nie spodziewałam się.

już we wtorek siedziałam równe 60 minut, jedna wizyta to 350 zł, bo tak ciężkie przypadki. leczenie ma być z pół roku. jutro znów idę. ale jutro nie dam rady już bez znieczulenia.
nigdy nie miałam ani znieczulnia, ani wyrywanego zęba, zawsze było ok, a teraz taka sprawa
chyba muszę poszukać jeszcze dodatkowej pracy, bo mogę nie wyrobić z pieniędzmi
Poszukaj raczej innego dentysty. Mi dentystka zatruła ząb i zrobiła kanałowe leczenie zostawiając 1 nerw przez co miałam spore problemy z zębem. Trafiłam do innej dentystki, która wykryła to na zdjęciu w trakcie innego leczenia. Za 4 wizyty po 60 minut, 4 znieczulenia i wypełnienie światłoutwardzalne oraz całe leczenie zapłaciłam ok 200 zł.
Leczę się u obecnej lekarki od kilku lat i jeszcze nic mi się nie stało, nie wypadło mi nic, cała moja rodzina się u niej leczy.
Da się znaleźć dobrego specjalistę za normalną cenę.

I współczuję, wiem jakie problemy z zębami mogą być uciążliwe i dające po kieszeni.
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 12:22   #603
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Poszukaj raczej innego dentysty. Mi dentystka zatruła ząb i zrobiła kanałowe leczenie zostawiając 1 nerw przez co miałam spore problemy z zębem. Trafiłam do innej dentystki, która wykryła to na zdjęciu w trakcie innego leczenia. Za 4 wizyty po 60 minut, 4 znieczulenia i wypełnienie światłoutwardzalne oraz całe leczenie zapłaciłam ok 200 zł.
Leczę się u obecnej lekarki od kilku lat i jeszcze nic mi się nie stało, nie wypadło mi nic, cała moja rodzina się u niej leczy.
Da się znaleźć dobrego specjalistę za normalną cenę.

I współczuję, wiem jakie problemy z zębami mogą być uciążliwe i dające po kieszeni.
gay,
pytałam się o innego lakarza telefonicznie, to mi powiedział, że u niego leczenie kanałowe jest pod mikroskopem i kosztuje 1200 zl
a co jak ja już zaczęłam i niej to leczenie? we wtorek już mi zaczęła robić 1 zeba.
nie wiem, czy inni będą chętni leczyć mnie po kimś

W domu usłyszałam tylko, żebym nie narzekała i tyle
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 12:36   #604
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Przyszłam do was się pożalić
Poszłam na kontrolę do dentysty i wysłała mnie na zdjęcie, bo niby wszystko ok, ale coś jej nie pasowało.
Przyniosłam we wtorek zdjęcie a tam 3 bardzo ciężkie przypadki, bo popsuło się od korzenia. nic mnie nie bolało. nie spodziewałam się.

już we wtorek siedziałam równe 60 minut, jedna wizyta to 350 zł, bo tak ciężkie przypadki. leczenie ma być z pół roku. jutro znów idę. ale jutro nie dam rady już bez znieczulenia.
nigdy nie miałam ani znieczulnia, ani wyrywanego zęba, zawsze było ok, a teraz taka sprawa
chyba muszę poszukać jeszcze dodatkowej pracy, bo mogę nie wyrobić z pieniędzmi
Wiesz, ja kiedyś poszłam z dziurą do dentysty, bo ją zauważyłam. Okazało się, że psuło się od korzenia. Dentystka pytała czy naprawdę nic mnie nie bolało, powiedziałam, że nie. Powiedziała, że powinnam być spuchnięta, mieć gorączkę i wyć z bólu. To się czasem zdarza jak widać, że nic nas nie boli. U mnie leczenie kanałowe też sporo trwało, a powiedz mi jeszcze które to zęby? Wiem, że 1, 2, 3 można zrobić na koszt NFZ, ja tak robiłam. Chodzę prywatnie do dentysty, ale moja dentystka jest fajna i mówi mi kiedy można coś zrobić na NFZ i wtedy mówi abym nie płaciła.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 12:38   #605
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
gay,
pytałam się o innego lakarza telefonicznie, to mi powiedział, że u niego leczenie kanałowe jest pod mikroskopem i kosztuje 1200 zl
a co jak ja już zaczęłam i niej to leczenie? we wtorek już mi zaczęła robić 1 zeba.
nie wiem, czy inni będą chętni leczyć mnie po kimś

W domu usłyszałam tylko, żebym nie narzekała i tyle
Pod mikroskopem leczy się szczególnie trudne przypadki i raczej w szpitalach Akademickich, wątpię żebyś była w takim stanie Mnie leczyła po kimś, więc wystarczy poszukać, najlepsza jest opinia znajomych jednak, którzy sprawdzają na sobie Mam nadzieję, że leczenie pójdzie szybko i bezboleśnie
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 12:38   #606
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

beets biedna leczenie zębów jest cholernie drogie niestety. Ja tez nigdy nie miałam problemów z zębami, ale paru znajomych miało podobną sytuację jak Ty, nie było widać żadnej dziury, zero bólu i nagły atak - ząb do usunięcia
masakra
Ale też miałam raz sytuację, że jedna dentystka wypatrzyła mi 5 dziur, po czym złamała sobie rękę, więc poszłam do innej.... i okazało się że mam 2 i to malutkie, takie że ciężko określić czy to próchnica czy tylko zagłębienie w zębie.
Myślę że w takich poważnych sytuacjach warto zasięgnąć opinii innego lekarza

__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 12:44   #607
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

gay, wachlarzyku, fiolka
to może ja jutro do niej pójdę i powiem, że chciałabym jednak zaczerpnąć opinie jeszcze jednego lekarza i odbiorę moje zdjęcia. i z tymi zdjęciami pójdę do innego lekarza. zobaczę, co on mi powie
ona pewnie się obrazi, że podważam jej wiedzę, ale trudno - moje zdrowie najważniejsze
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-23, 12:54   #608
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
gay, wachlarzyku, fiolka
to może ja jutro do niej pójdę i powiem, że chciałabym jednak zaczerpnąć opinie jeszcze jednego lekarza i odbiorę moje zdjęcia. i z tymi zdjęciami pójdę do innego lekarza. zobaczę, co on mi powie
ona pewnie się obrazi, że podważam jej wiedzę, ale trudno - moje zdrowie najważniejsze
A ja bym powiedziała dentystce wprost, że nie stac Cię na tak drogie leczenie i dlatego chcesz sie rozejrzec za innym lekarzem. Oni czesto potrafią baaardzo dużo zejsć z ceny, więc byc może zaproponuje Ci jakiś rozsądny rabat
Bo za powiedzenie, że poszukasz innej opinii to ja tez bym sie chyba obraziła a może nie warto od razu palić za sobą mostów, bo być może okaże się, że gdzie indziej jeszcze drożej...... i bedziesz musiała do niej wrócić. Lepiej nie robic sobie z dentysty wroga
oczywiście inna opinia to jest świetny pomysł,a le nie musisz o tym mówić wprost.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 13:01   #609
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Też uważam, że powinnaś pokazać to innemu lekarzowi. Moja siostra poszła do dentysty we Wrocławiu, bo nie chciało się jej jechać do rodzinnego miasta. Facet niby miał dużo pozytywnych opinii. Na miejscu bardzo ją przestraszył, że ma makabryczną sytuację, potrzebna jest rekonstrukcja zęba i będzie to kosztować... 1700 zł. Jak nasi rodzice o tym usłyszeli, to kazali jej przyjechać do Wałbrzycha i załatwili wizytę u starego znajomego. Oczywiście okazało się, że to nic poważnego, coś powiercił, wstawił plomby i zalecił odpowiednie dbanie o dziąsła (u nas to rodzinny problem). Niestety często można trafić na naciągaczy.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-02-23 o 13:03
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 14:18   #610
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

anula, melya
dziękuję wszystkim za rady. już się lepiej czuję, wrócił mi optymizm i będę działać

anula, masz rację, jutro wprost jej powiem, że cena jest dla mnie za wysoka i muszę poszukać tańszego lekarza.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 18:32   #611
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Na tropie kremu pod oczy, trafiłam na taki AMB co mnie zainteresował, ale ma on w składzie MAGNESIUM ALUMINIUM SILICATE
To chyba nie ten teges, co? Justynko Wypowiedz się
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-23, 19:00   #612
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Na tropie kremu pod oczy, trafiłam na taki AMB co mnie zainteresował, ale ma on w składzie MAGNESIUM ALUMINIUM SILICATE
To chyba nie ten teges, co? Justynko Wypowiedz się
Jeden składnik krzywdy Ci nie zrobi. Spokojnie, nie dubluje się przecież w innych Twoich kosmetykach prawda? Glinokrzemian magnezu stosuje się jako wypełniacz w kosmetykach i jego cząsteczki są za duże by przenikac przez skórę. Bardziej bałabym się phenoxyethanolu ale nie musi Ci szkodzić, jest mniejszym złem od parabenów i innych konserwantów po prostu. Przy takim składzie można na niego przymknąć oko. Moim zdaniem krem nie jest wart swojej ceny.

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
anula, melya
dziękuję wszystkim za rady. już się lepiej czuję, wrócił mi optymizm i będę działać

anula, masz rację, jutro wprost jej powiem, że cena jest dla mnie za wysoka i muszę poszukać tańszego lekarza.
Ojoj biedaku, to Ci się narobiło problemów. Przykro mi. Namęczysz się. Zrób tak jak Anula radzi, lekarz też człowiek, powinna zrozumieć. Napisz koniecznie po wizycie jak było
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 19:53   #613
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

No i wróciłam od ginekologa.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 19:57   #614
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

i co Ci powiedział?
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 20:01   #615
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Lekarz to marzenie, koleżanka miała rację takiego to ze świecą szukać. Każdy lekarz powinien mieć takie podejście, serio. Konkretny i rzetelny wywiad, delikatność, intymność.
Co do lekarza jeszcze to
a) Dziwnie bada biust. Siedzisz i proste dłonie dajesz na biodro. W jednej piersi mam powiększone węzły chłonne, dokładnie w lewej, ale on mówił, że jest tu podpora (nie wiem jaka) i to nie jest nic niebezpiecznego. Poza tym zapomniałam mu powiedzieć, że jestem mega przeziębiona i że może to od tego. Myślicie, że może być i od tego?
b) Powiedział, że jestem zdrowa, ale wziął próbkę do cytologii, bo pytał czy kiedyś miałam, a wiadomo nie miałam. Jednak czytałam, że cytologię należy robić 4 dni po miesiączce lub 4 dni przed, ja jestem dopiero drugi dzień po i zastanawiam się czy wynik w związku z tym nie wyjdzie przekłamany, jak myślicie?
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 20:07   #616
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

fajnie, że trafiłaś na dobrego lekarza (ja tak trafiłam z endokrynologiem ).
a węzły mogą być przy przeziębieniu powiększone
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 09:47   #617
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Węzły przy infekcji - przeziębieniu jak najbardziej mogą i zazwyczaj są powiększone, więc się nie martw
Mi gin robiła cytologię w połowie cyklu i słowem nie wspomniała, że coś może wyjść nie tak. Powiedziała, tylko że nie robi się podczas okresu i na krótko przed.
Wachlarzyku, będzie dobrze, musisz tylko w to uwierzyć
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 09:52   #618
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Węzły przy infekcji - przeziębieniu jak najbardziej mogą i zazwyczaj są powiększone, więc się nie martw
Mi gin robiła cytologię w połowie cyklu i słowem nie wspomniała, że coś może wyjść nie tak. Powiedziała, tylko że nie robi się podczas okresu i na krótko przed.
Wachlarzyku, będzie dobrze, musisz tylko w to uwierzyć
No bo właśnie najlepszy czas to połowa cyklu, a najgorszy to rzekomo 4 dni przed i 4 dni po okresie, a ja byłam dopiero drugi dzień, no ale lekarz o tym wiedział, więc chyba wie, co robi.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 10:06   #619
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Kochana, przeczysz sobie
Ale to pewnie z nerwów... niepotrzebnych Byłaś u lekarza, który jak sama powiedziałaś raczej wie co robi, wiec spokojnie poczekaj na wynik. Gdyby okazało się, że z próbką jest coś nie tak, to na pewno Ci o tym powie i powtórzysz badanie
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-24, 14:25   #620
marcelinka12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 688
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Spokojnie jesli wyjdzie cos nie tak to i tak bedziesz musiala zrobic jeszcze raz dla pewnosci....a cytologie to robic najlepiej miedzy 10 a 22 dniem cyklu.
marcelinka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 10:59   #621
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Beets jak ząbki?
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 11:31   #622
kejtigda
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtigda
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Ja robiłam cytologię a jestem w ciąży i na pewno mam inny cykl niż powinnam, więc myślę że jakoś strasznie to wyników nie powinno fałszować jak trafiłaś w inny dzień
__________________
485 i 545 mentorki made by dr Skwiercz 2009
kejtigda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 14:26   #623
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Jestem wściekła, nienawidzę angielskiego a jutro mam kolokwium i męczę się z czasami Chciałam przepisać się do niższej grupy, ale facet jest ambitny i mam się męczyć, on nikogo nie wypuści ze swojej grupy. aj Ktoś chce być korepetytorem może?
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 15:24   #624
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez kejtigda Pokaż wiadomość
Ja robiłam cytologię a jestem w ciąży i na pewno mam inny cykl niż powinnam, więc myślę że jakoś strasznie to wyników nie powinno fałszować jak trafiłaś w inny dzień
To mi się podoba: inny cykl niż powinnam rozumiem,że ciąża niezapowiedziana

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Jestem wściekła, nienawidzę angielskiego a jutro mam kolokwium i męczę się z czasami Chciałam przepisać się do niższej grupy, ale facet jest ambitny i mam się męczyć, on nikogo nie wypuści ze swojej grupy. aj Ktoś chce być korepetytorem może?
Biedna, męczysz się
Zuzia do matury się uczy...
A mój syn ma za 2 miesiące egzamin gimnazjalny
Powiem Wam jedno: w życiu się tak własną edukacją nie przejmowałam, jak teraz jego... i mam prawdziwego stracha,że mu coś źle pójdzie i nie dostanie się do dobrej szkoły
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 15:56   #625
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 16:03   #626
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
To mi się podoba: inny cykl niż powinnam rozumiem,że ciąża niezapowiedziana


Biedna, męczysz się
Zuzia do matury się uczy...
A mój syn ma za 2 miesiące egzamin gimnazjalny
Powiem Wam jedno: w życiu się tak własną edukacją nie przejmowałam, jak teraz jego... i mam prawdziwego stracha,że mu coś źle pójdzie i nie dostanie się do dobrej szkoły
Nie martw się, teraz testy są coraz łatwiejsze, na pewno syn da radę
Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Szok! Jak mogła nie zlecić Ci żadnych badań? Nie dopominałaś się? Ja poszłam tez ostatnio po raz pierwszy i kazała mi zrobić hormony i USG.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 16:30   #627
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
To mi się podoba: inny cykl niż powinnam rozumiem,że ciąża niezapowiedziana


Biedna, męczysz się
Zuzia do matury się uczy...
A mój syn ma za 2 miesiące egzamin gimnazjalny
Powiem Wam jedno: w życiu się tak własną edukacją nie przejmowałam, jak teraz jego... i mam prawdziwego stracha,że mu coś źle pójdzie i nie dostanie się do dobrej szkoły
nie martw się! ehh, ja miałam ten komfort, że testy były dla mnie tylko formalnością, bo szkoła u mnie w miasteczku praktycznie nie miała progów (właściwie ograniczeniem była tylko liczba miejsc ). Za to matura mi dała popalić, a teraz powtórka z rozrywki
a Ty jp dasz radę!
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 16:38   #628
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
nie martw się! ehh, ja miałam ten komfort, że testy były dla mnie tylko formalnością, bo szkoła u mnie w miasteczku praktycznie nie miała progów (właściwie ograniczeniem była tylko liczba miejsc ). Za to matura mi dała popalić, a teraz powtórka z rozrywki
a Ty jp dasz radę!
Poprawiasz maturę? Chcesz na lepsze studia? Oby tym razem lepiej poszło
Nie znoszę angielskiego
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 16:59   #629
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Poprawiasz maturę? Chcesz na lepsze studia? Oby tym razem lepiej poszło
Nie znoszę angielskiego
tak, pisałam kiedyś byłam miesiąc na analityce medycznej, ale zrezygnowałam, bo chcę próbować dostać się na medycynę

ja nie znoszę niemieckiego
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 17:17   #630
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
tak, pisałam kiedyś byłam miesiąc na analityce medycznej, ale zrezygnowałam, bo chcę próbować dostać się na medycynę

ja nie znoszę niemieckiego
Moja koleżanka skończyła 2 lata analityki, poprawiła maturę, wzięła dziekankę i poszła na medycynę Tobie też się uda
O, niemieckiego to nawet słuchać nie mogę. W ogóle słaba jestem z obcych języków
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:31.