Kupujemy BB Creamy IV - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-02, 10:51   #1591
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez dentico Pokaż wiadomość
S

Evek ile teraz wychodzi ten krem Mizona Acnece z przesyłką?
podrzuc link bo nie wiem ktory krem, tutaj link do sklepu mizona na GM

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Minariko Pokaż wiadomość
To z wysłaniem listu mi się nie podoba - nawet jeśli odbierze to co z tego? Myślicie, że wiadomości sms ani tych na wizazu nie odebrała? Odebrała, przeczytała i nic nie zrobiła. Z listem będzie tak samo.
Skoro wchodzi na allegro warto jej przez nie wysłać mail'a z tym terminem ostatecznym (ten plan wg mnie jest dobry) do kiedy ma albo się odezwać albo zwracać pieniądze.
Mail nie jest zadnym dowodem, a polecony za potwierdzeniem odbioru tak. Na allegro nie logowala sie od ponad tygodnia.

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

Cytat:
Napisane przez bzeltynka Pokaż wiadomość
a czy któraś z dziewczyn, które pomagały z wpisywaniem kosmetyków w arkusze ma dostęp to tych starszych, miedzy innymi do arkusza nr 10?
Tamten arkusz Ania uzupelniala sama i tylko ona miala do niego dostep, ale wiem, ze produkty ktore tam byly, zostaly przerzucone do nowego arkusza.
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 10:55   #1592
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

A mnie chyba szlag trafi zaraz. Mam nadzieję że Ania się świetnie bawi czytając jak się wkurzam.
Dostałam przesyłkę od Ani a w niej 11 próbek z czego 8szt z zamówienia.
Ręce i reszta mi opadają na bezczelność tej dziewczyny.
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 10:58   #1593
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia, raczej z takimi sprawami na szczęście nie miałam do czynienia.
I tak uważam że powinno się Ani najpierw dać ultimatum tylko problemem jest że Ona może smsa nie odczytać.
Dlatego wspomniałam o odwiedzinach...czy jest tu ktoś z Ani okolic??? EDIT: I mógłby znaleźć czas na taką wizytę?

Cytat:
Napisane przez Vila1987 Pokaż wiadomość
Dlatego tak po prawdzie powinien ktoś się przejść i przekazać wiadomość nawet na piśmie.

Albo inaczej, dziewczyny, może napisać taki list i wysłać zaadresowany do siostry Ani? Z potwierdzeniem odbioru oczywiście.
No i co z tego, że list odbierze przeczyta i się tu nie zjawi. Według mnie to nie ma żadnego sensu.

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Aaaaa, i chciałam jeszcze Wam podziękować za szybką i sprawną organizację w sprawie Orientany
Oficjalnie mogę już powiedzieć, że wszystkie wpłaty już mam i mogę zamawiać
Naprawdę super wyszło, zmieściłyśmy się w tydzień, co przy niebagatelnej liczbie 35 uczestników uważam za bardzo dobry wynik


---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Minariko Pokaż wiadomość
Ja wpłaciłam też ponad 100zł i ani jednego kosmetyku nie dostałam. Dla mnie to bardzo duża kwota więc ja na pewno w stosownym czasie to zgłoszę na policję. Pytanie tylko czy ustalamy jakiś wspólny plan działania czy każda walczy na własną rękę?
To z wysłaniem listu mi się nie podoba - nawet jeśli odbierze to co z tego? Myślicie, że wiadomości sms ani tych na wizazu nie odebrała? Odebrała, przeczytała i nic nie zrobiła. Z listem będzie tak samo.
Skoro wchodzi na allegro warto jej przez nie wysłać mail'a z tym terminem ostatecznym (ten plan wg mnie jest dobry) do kiedy ma albo się odezwać albo zwracać pieniądze. Ja osobiście wolę z powrotem pieniądze, bo nie mam ochoty czekać na kosmetyki - czekam od marca(wiem, że wiele z Was czeka dłużej).
Myślę, że może by zrobić osobny wątek na tą sprawę albo 'przenieść' Estelle żeby te dwie 'rozbiórki' się nie mieszały. Co wy na to?

ps. Jeśli ktoś ma już link do tego bloga to też proszę mi podesłać . Zresztą nie rozumiem czemu można to robić tylko przez pw? Przecież to, że Zygmus gdzieś indziej się udziela bezpośrednio dotyczy tej sytuacji a potem w razie zgłoszenia tego będzie ważnym dowodem.
No właśnie...

Chyba jednak taki blog nie istnieje, bo nikt linkiem nie rzucił
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 10:58   #1594
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

List to można odebrać, przeczytać nadawcę i wypierdzielić za okno.

Istnieje jeszcze przedsądowe wezwanie do zapłaty :3
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 11:00   #1595
smirky
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 234
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Z własnego rodzinnego doświadczenia: po ciężkiej operacji i bardzo źle znoszonej chemii CHORY JEST W STANIE!! załatwić swoje sprawy, a tym bardziej napisać jedno zdanie w komputerze!!!! Oczywiście przypominam, że ja od samego początku nie wierzę w chorobę. Jeśli zostanie ustalony konkretny termin ultimatum (mam nadzieję, że tydzień to maximum) solidarnie zgłaszam oszustwo na policji.
Proponuję zacząć podliczanie:

Smirky - 78.31 zł.
smirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 11:00   #1596
bzeltynka
Rozeznanie
 
Avatar bzeltynka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 950
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

predsądowe wezwanie do zapłaty to raczej w sytuacji gdybyśmy my cos Ani sprzedały a ona zabrała towar i nie zapłaciła za niego
bzeltynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 11:01   #1597
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Tak? Bo ja termin znam z blogu AgaBil, gdzie pisała, jak kupiła lodówkę, a gościu jej nie wysłał. Ponagliła go takim ponagleniem (jak to głupio brzmi )
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-02, 11:06   #1598
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 569
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
A mnie chyba szlag trafi zaraz. Mam nadzieję że Ania się świetnie bawi czytając jak się wkurzam.
Dostałam przesyłkę od Ani a w niej 11 próbek z czego 8szt z zamówienia.
Ręce i reszta mi opadają na bezczelność tej dziewczyny.
A z którego zamówienia to dostałaś?
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 11:07   #1599
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

http://english.gmarket.co.kr/challen...code=207348754 czy ja dobrze widzę, że ten zestaw kosztuje niecałe 17$?
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 11:10   #1600
mysia82
Zakorzenienie
 
Avatar mysia82
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 366
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
List to można odebrać, przeczytać nadawcę i wypierdzielić za okno.

Istnieje jeszcze przedsądowe wezwanie do zapłaty :3

Pewnie, że można ale potwierdzenie odbioru (nie mylić z potwierdzeniem nadania listu poleconego) daje już jakąś"podkładkę", że próbowało się nawiązać kontakt, że adresat widomość otrzymał ale nie odpowiedział. Ma się dowód odebrania wiadomości- nie mamy takiego dowodu przy smsach i mailach, chyba, że ktoś odpowie.

Dziewczyny jeśli zdecydujemy się na zgloszenie sprawy to bedzie potrzebny adres Ani i w miarę możliwości nr tel. Glupio będzie zgłaszać ( wizazankę Z..)-czy w takim wypadku można liczyć, że któraś z Was poratuje ?

Ja byłabym skłonna wysłać w swoim lub nawet wspólnym imieniu (oczywiście za ogólną zgodą i po wspólnym ustaleniu terminu ostatecznego) taki list-polecony priorytet za potwierdzeniem odbioru ale nie mam właśnie adresu-chyba że ktoś inny napisze.

Edytowane przez mysia82
Czas edycji: 2012-07-02 o 11:11
mysia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 11:13   #1601
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Jeśli ten tajemniczy blog to ten rozbiorkizygmus.blogspot. com
To on jest stary jak świat
Szkoda tylko, że rano normalnie na niego weszłam, a teraz jest zablokowany.

Poszukam, bo ja przetrzymuje stare koperty i folie bąbelkowe, gdzieś powinnam mieć adres.
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-02, 11:16   #1602
mysia82
Zakorzenienie
 
Avatar mysia82
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 366
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Chyba, że którejś z Was szczególne zależy na tym, żeby napisać osobiście
Ja nie muszę tego wysyłać osobiście ale myślę, że dostałyśmy dobrego rozpędu i jestśmy wszystkie gotowe dziłać i trzeba to wykorzystać.

Edytowane przez mysia82
Czas edycji: 2012-07-02 o 11:46
mysia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 11:19   #1603
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
A z którego zamówienia to dostałaś?
Z 14
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 11:48   #1604
agnishka
Raczkowanie
 
Avatar agnishka
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 78
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Dobra Dziewczyny, ja jestem radca prawnym, jak znajdę wolniejsza chwile to postaram się napisać jak wyglada nasza sytuacja od strony prawnej.

Napisze Wam jakie mamy opcje i co by trzeba było zrobić, w związku z tym proponuje przenieść dyskusje w tym zakresie na PW. Osoby zainteresowane otrzymsniem takiej wiadomości bardzo proszę o zgłoszenie takiej chęci rownież na PW żebym nie musiała zbierać tego z rożnych stron wątku. Dziękuje za uwagę

Edytowane przez agnishka
Czas edycji: 2012-07-02 o 12:00
agnishka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 11:51   #1605
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez agnishka Pokaż wiadomość
Dobra Dziewczyny, ja jestem radca prawnym, jak znajdę wolniejsza chwile to postaram się napisać jak wyglada nasza sytuacja od strony prawnej.
Byłoby super, bo wiele z nas się na tym nie zna.
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 11:52   #1606
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Może to dobry pomysł


Się nas nazbierało
Ja wyjeżdżam 22 lipca i gdyby do tego czasu udało Ci się wysłać to byłoby super, jeśli nie to niech przeczeka u Ciebie w miarę możliwości oczywiście
Postaram się

Pierwsze zamówienie zrobione i opłacone. Drugie poleci, jak pierwsze do mnie dotrze i posprawdzam, czy wszystko się zgadza [wtedy jest szansa na szybką korektę w drugim].
Cytat:
Napisane przez brzozka88 Pokaż wiadomość
Estelle, to Tobie naleza sie podziekowania
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 11:59   #1607
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Dziewczyny prawdopodobnie Anka zmieniła nr, bo teraz próbowałam dzwonić i usłyszałam "wybrany numer jest niedostępny", a nawet jak jest wyłączony tel to wiadomość jest inna...

Co do zgłoszenia na policję, to poczekajmy jeszcze. Napisałam do Agi, za chwilę wyślę to samo do Złosia i zobaczymy co da się zrobić, bo on częściej wchodzi pewnie na wizaż niż Aga
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 12:00   #1608
aneta12182
Zakorzenienie
 
Avatar aneta12182
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 3 944
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Ja może też się odezwę, bo u mnie trochę to skomplikowane . Pisałam kilka dni temu, że otrzymałam paczkę od Ani, dostając 4 próbki z zamówienia i Hannavi, który jest nieopłacony, a miał polecieć do Ingran. Aktualnie czekam na przelew od niej, miałam jej przesłać ten krem, a przelew za niego przesłać dalej do zygmusia. Tylko nie wiem, czy jest sens, u niej mam ok. 20 zł, ni się z tym zgłosić na policję jak wy, ni co. Przeleję jej kasę, a kosmetyków i swojej kasy raczej nie odzyskam, więc nie wiem co robić? Może doradzicie? Dodam, że jeszcze brakuje mi 3 miesięcy do 18 lat, więc w razie zgłoszenia na policję z taką kwotą pewnie i tak by mnie nie potraktowali poważnie
__________________
.
aneta12182 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 12:03   #1609
isztar33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 37
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
Wiem, ze panuje ogolny kryzys zaufania rozbiorkowego, ale mam male pytanie. Czy chce ktos cos z GM z Mizona? Bo na dniach bede klikac kolejne zamowienie

PS. Male info jak wygladaja zamowienia u mnie. Jest to wspolne zamowienie (zbieramy sie w pare dziewczyn). Osoba, ktora bierze udzial w zamowieniu dostaje zaproszenie do prywatnego klubu i tam sie komunikujemy ze soba. Konto bankowe podaje swoje, dane adresowe tez

Estelle, zaraz wysle Ci zwrot za s-venom, mizon mi nie odpisal na moje pytanie o to czy bedzie w promocji, a na razie jest za ponad 30$ na GM. Paczke z watermaxem powinnam miec do srody jesli PP sie sprezy. Wtedy juz bede wiedziec ile naliczyli vatu i oplat manipulacyjnych.
Evek ja bym byla chetna o ile zgodzilabys sie wyslac mi kosmetyki do Anglii.

Co do calej tej sytuacji z Zygmus to nie chce mi sie wierzyc w ze intencje Ani, ale rownie ciezko uwierzyc ze cala ta sytuacja jest spowodowana choraba Obserwuje bloga Ani od jakiegos czasu i widze, ze jest modyfikowany - a tego to raczej jej siostra by nie robila. Chcialabym zeby Ani sie okreslila co moze zrobic aby ta sytuacje rozwiazac - brak kontaktu w tym momencie to najgorsze co moze zrobic. Zgloszenie sprawy na policje to dla mnie ostatecznosc, ale przy braku kontaktu z jej strony bedzie jedynym sposobem na rozwiazanie tej sprawy. Jezeli z jakiegos powodu Anka nie chce pisac na forum to zawsze moze wyslac PW do wszystkich czlonków rozbiorek z propozycja rozwiazania problemu (data wysylki czy zwrotu pieniedzy). Mam nadzieje, ze Ania jest swiadoma tego ze zgloszenie sprawy na policje zapaskudzi jej kartoteke na dlugi czas co moze sie odbic na jej calym zyciu (niestety ludzie sobie z tego nie zdaja czeso sprawy). Czekam jak sie sprawa rozwinie. W tym momencie jestem "do tylu" jakies 250zl

Edytowane przez isztar33
Czas edycji: 2012-07-02 o 12:05
isztar33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-02, 12:03   #1610
mysia82
Zakorzenienie
 
Avatar mysia82
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 366
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Dziewczyny prawdopodobnie Anka zmieniła nr, bo teraz próbowałam dzwonić i usłyszałam "wybrany numer jest niedostępny", a nawet jak jest wyłączony tel to wiadomość jest inna...

Co do zgłoszenia na policję, to poczekajmy jeszcze. Napisałam do Agi, za chwilę wyślę to samo do Złosia i zobaczymy co da się zrobić, bo on częściej wchodzi pewnie na wizaż niż Aga

zmiana nr lub jego niedostępność przez dłużej niż dzień (kazdemu moze sie rozladowac tel i nie ma dostpu do ladowarki przez pare godz) to dla mnie informacja jednoznaczna, że z Ani strony bark chęci do wspólpracy i nie ma sie już co patyczkowac.

Nikt dzis na policje nie pojdzie-trzeba podac ostateczny termin i po nim zrobic zgloszenie (jesli da rade wspolne a jak nie to z jak najwieksza iloscia pojedynczych osob).


Również liczę, że nasze zdecydowane działania ostatecznie dadzą Ani do zrozumienia, że sprawę trzeba zakończyć w trybie natychmiastowym, bo to dla niej i jej siostry sprawa wygląda bardzo nieciekawie.

Edytowane przez mysia82
Czas edycji: 2012-07-02 o 12:07
mysia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 12:05   #1611
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Wysłałam właśnie do Złośliwca tą samą wiadomość jaką napisałam do AgiZ. Poczekajmy na odpowiedź Jak tylko się czegoś dowiem, to napiszę tutaj
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 12:11   #1612
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez isztar33 Pokaż wiadomość
Co do calej tej sytuacji z Zygmus to nie chce mi sie wierzyc w ze intencje Ani, ale rownie ciezko uwierzyc ze cala ta sytuacja jest spowodowana choraba Obserwuje bloga Ani od jakiegos czasu i widze, ze jest modyfikowany - a tego to raczej jej siostra by nie robila. Chcialabym zeby Ani sie okreslila co moze zrobic aby ta sytuacje rozwiazac - brak kontaktu w tym momencie to najgorsze co moze zrobic. Zgloszenie sprawy na policje to dla mnie ostatecznosc, ale przy braku kontaktu z jej strony bedzie jedynym sposobem na rozwiazanie tej sprawy. Jezeli z jakiegos powodu Anka nie chce pisac na forum to zawsze moze wyslac PW do wszystkich czlonków rozbiorek z propozycja rozwiazania problemu (data wysylki czy zwrotu pieniedzy). Mam nadzieje, ze Ania jest swiadoma tego ze zgloszenie sprawy na policje zapaskudzi jej kartoteke na dlugi czas co moze sie odbic na jej calym zyciu (niestety ludzie sobie z tego nie zdaja czeso sprawy). Czekam jak sie sprawa rozwinie. W tym momencie jestem "do tylu" jakies 250zl
Ale z czym mamy czekać jak ja np(i inne Wizażanki) od dawna jestem ignorowana bo się upominałam o paczkę. Może i nie ma złych intencji ale dlaczego w takim razie nie wyśle wszystkiego na raz w jednej paczce żeby mieć to z głowy?poświęca czas i pieniądze(bo ja już ani złotówki na przesyłki nie dam)i zaczynam się zastanawiać czy Ona te kosmetyki faktycznie ma kupione
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 12:14   #1613
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Poszukam, bo ja przetrzymuje stare koperty i folie bąbelkowe, gdzieś powinnam mieć adres.
Też mam adres, w razie czego mogę podać
Cytat:
Napisane przez agnishka Pokaż wiadomość
Dobra Dziewczyny, ja jestem radca prawnym, jak znajdę wolniejsza chwile to postaram się napisać jak wyglada nasza sytuacja od strony prawnej.

Napisze Wam jakie mamy opcje i co by trzeba było zrobić, w związku z tym proponuje przenieść dyskusje w tym zakresie na PW. Osoby zainteresowane otrzymsniem takiej wiadomości bardzo proszę o zgłoszenie takiej chęci rownież na PW żebym nie musiała zbierać tego z rożnych stron wątku. Dziękuje za uwagę
Super
Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Dziewczyny prawdopodobnie Anka zmieniła nr, bo teraz próbowałam dzwonić i usłyszałam "wybrany numer jest niedostępny", a nawet jak jest wyłączony tel to wiadomość jest inna...
Czyli bawi się w kotka i myszkę , to delikatnie mówiąc, bardzo nieładnie z jej strony i w tej chwili zaczyna świadczyć o złej woli.
Zablokowanie bloga, zmiana numeru, brak odpowiedzi... Innymi słowy próbuje wszelkimi sposobami uciąć jakikolwiek kontakt.

Po tym, co napisałyście nabieram przekonania, a nawet pewności, że czyta to wszystko niezalogowana i stąd jej kolejne kroki.
Proponuję przenieść dyskusję do klubu, gdzie Zygmus nie będzie miała dostępu i nie będzie mogła uprzedzać naszych działań.

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Wysłałam właśnie do Złośliwca tą samą wiadomość jaką napisałam do AgiZ. Poczekajmy na odpowiedź Jak tylko się czegoś dowiem, to napiszę tutaj
Nie pisz tutaj, bo Cię Anka ubiegnie i przygotuje się na Twoje argumenty.
Zaraz założę klub.
Agnishka, byłoby fajnie, gdybyś się wpisała tam, byłoby mniej kłopotu z rozsyłaniem PW
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 12:15   #1614
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Ale z czym mamy czekać jak ja np(i inne Wizażanki) od dawna jestem ignorowana bo się upominałam o paczkę. Może i nie ma złych intencji ale dlaczego w takim razie nie wyśle wszystkiego na raz w jednej paczce żeby mieć to z głowy?poświęca czas i pieniądze(bo ja już ani złotówki na przesyłki nie dam)i zaczynam się zastanawiać czy Ona te kosmetyki faktycznie ma kupione
myślę, że nie, a może być ta, że pieniędzy na zwroty też nie ma i stąd ta cała sytuacja. Zaczyna to wszystko bardzo źle wyglądać
Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Po tym, co napisałyście nabieram przekonania, a nawet pewności, że czyta to wszystko niezalogowana i stąd jej kolejne kroki.
Proponuję przenieść dyskusję do klubu, gdzie Zygmus nie będzie miała dostępu i nie będzie mogła uprzedzać naszych działań.
dobry pomysł
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 12:16   #1615
mysia82
Zakorzenienie
 
Avatar mysia82
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 366
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Też mam adres, w razie czego mogę podać

Super

Czyli bawi się w kotka i myszkę , to delikatnie mówiąc, bardzo nieładnie z jej strony i w tej chwili zaczyna świadczyć o złej woli.
Zablokowanie bloga, zmiana numeru, brak odpowiedzi... Innymi słowy próbuje wszelkimi sposobami uciąć jakikolwiek kontakt.

Po tym, co napisałyście nabieram przekonania, a nawet pewności, że czyta to wszystko niezalogowana i stąd jej kolejne kroki.
Proponuję przenieść dyskusję do klubu, gdzie Zygmus nie będzie miała dostępu i nie będzie mogła uprzedzać naszych działań.

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------


Nie pisz tutaj, bo Cię Anka ubiegnie i przygotuje się na Twoje argumenty.
Zaraz założę klub.
Agnishka, byłoby fajnie, gdybyś się wpisała tam, byłoby mniej kłopotu z rozsyłaniem PW

OJ też mam takie wrażenie, że coś za dużo zbiegów okoliczności....
mysia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 12:18   #1616
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Nie pisz tutaj, bo Cię Anka ubiegnie i przygotuje się na Twoje argumenty.
Zaraz założę klub.
Agnishka, byłoby fajnie, gdybyś się wpisała tam, byłoby mniej kłopotu z rozsyłaniem PW
W sumie racja Czekam na zaproszenie
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 12:20   #1617
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez mysia82 Pokaż wiadomość
OJ też mam takie wrażenie, że coś za dużo zbiegów okoliczności....
I ja też. Niestety, ale wszystko wskazuje na to, że będzie z tym ciężka przeprawa.
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 12:21   #1618
justynalenka
Zadomowienie
 
Avatar justynalenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 823
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Też mam adres, w razie czego mogę podać

Super

Czyli bawi się w kotka i myszkę , to delikatnie mówiąc, bardzo nieładnie z jej strony i w tej chwili zaczyna świadczyć o złej woli.
Zablokowanie bloga, zmiana numeru, brak odpowiedzi... Innymi słowy próbuje wszelkimi sposobami uciąć jakikolwiek kontakt.

Po tym, co napisałyście nabieram przekonania, a nawet pewności, że czyta to wszystko niezalogowana i stąd jej kolejne kroki.
Proponuję przenieść dyskusję do klubu, gdzie Zygmus nie będzie miała dostępu i nie będzie mogła uprzedzać naszych działań.

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------


Nie pisz tutaj, bo Cię Anka ubiegnie i przygotuje się na Twoje argumenty.
Zaraz założę klub.
Agnishka, byłoby fajnie, gdybyś się wpisała tam, byłoby mniej kłopotu z rozsyłaniem PW
Mam podejrzenia od dłuższego czasu, że Anka jest zalogowana po innym nickiem i regularnie nas czyta. Ale nie podam konkretów, dopoki nie będzie pewności.
__________________
Włosomaniaczka i ceromaniaczka

Zawsze należy starać się odpowiednio ubierać myśli w słowa,myśleć zanim słów się użyje i używać słów,które ukazują że się myśli.
justynalenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 12:22   #1619
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Ja jakby co mam kopertę z adresem, w której nie tak dawno dostałam część zamówienia z 16 arkusza. (wyszło mi też że brak mi produktów za ponad 75 zł...)

Widzę że pomysł klubu jest, prosiłabym o zaproszenie też... pisałam też na pw do dziewczyny która jest radcą prawnym... w sumie lepiej byłoby jakby to się wszystko teraz odbyło w klubie...
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.

Edytowane przez MgielkaM
Czas edycji: 2012-07-02 o 12:24
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 12:26   #1620
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez agnishka Pokaż wiadomość
Dobra Dziewczyny, ja jestem radca prawnym, jak znajdę wolniejsza chwile to postaram się napisać jak wyglada nasza sytuacja od strony prawnej.

Napisze Wam jakie mamy opcje i co by trzeba było zrobić, w związku z tym proponuje przenieść dyskusje w tym zakresie na PW. Osoby zainteresowane otrzymsniem takiej wiadomości bardzo proszę o zgłoszenie takiej chęci rownież na PW żebym nie musiała zbierać tego z rożnych stron wątku. Dziękuje za uwagę
Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Po tym, co napisałyście nabieram przekonania, a nawet pewności, że czyta to wszystko niezalogowana i stąd jej kolejne kroki.
Proponuję przenieść dyskusję do klubu, gdzie Zygmus nie będzie miała dostępu i nie będzie mogła uprzedzać naszych działań.

Nie pisz tutaj, bo Cię Anka ubiegnie i przygotuje się na Twoje argumenty.
Zaraz założę klub.
Agnishka, byłoby fajnie, gdybyś się wpisała tam, byłoby mniej kłopotu z rozsyłaniem PW
Poproszę o zaproszenie
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:49.