Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-04, 15:47   #3331
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Czy macie jakiś sposób na regularne używanie maseczek do twarzy ? Mam tego ogrom a nie mogę się zmobilizować do ich używania
trzeba wyrobić sobie po prostu taki nawyk, wybrać dni tygodnia, gdy mamy więcej czasu i robimy więcej pielęgnacyjnych zabiegów poza tym zawsze nakładam maseczki w czasie kąpieli, po zmyciu makijażu / wieczornym umyciu twarzy.
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 15:55   #3332
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Czy macie jakiś sposób na regularne używanie maseczek do twarzy ? Mam tego ogrom a nie mogę się zmobilizować do ich używania
mam podobnie... maski uwielbiam kupować a potem nie wiem, kiedy ich używać - rano nie mam czasu, wieczorem jestem zbyt zmęczona
Ostatnio pół opakowania nawilżającej jmo zużyłam regularnie nakładając ją podczas cotygodniowego sprzątania łazienki (sobota przed południem
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 15:58   #3333
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
a mi własnie zaczęło ubywac
ostatnio skończyłam jeden peeling do ciała (ale mam jeszcze 3 napoczęte ), 2 szampony, balsam do ciała, parę próbek, kilka mydełek , dogorywają dwie odżywki do włosów i czarne mydło pod prysznicem, tonik luvos mam na 1 raz, bio2you tez chyba w końcu zmęcze, aox zużyje do końca przy kolejnej maseczce z glinki. Młoda skończyła piankę do twarzy alverde, stary wykończył glinkę logony prawie. Pomału odzyskuje swoją łazienkę
Nie jest źle

to chyba będziesz pierwsza na tym wątku co dotrzyma takie postanowienie

Effa - zapisałas się do lekarza??? Idź koniecznie!
koniec swiata Anula tyle rzeczy denkuje
Chyba mi przeszedl szal zakupowy Wkurza mnie to, ze jak mam czegos uzyc to 5 min sie zastanawiam ktorego kosmetyku uzyc staram sie powykanczac troche zapasy i mam postanowienie kupowac na biezaco no dobra moze max 1 sztuke danego kosmetyku w zapasie oprocz tego uzywanego na biezaco

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
Agata83 super zbiór

Effa pewnie masz racje
Kazdy musi znalezc dla siebie odpowiedni wariant zastosowania.
Ja caly makijaz zmywam zelem i woda, pozniej jak czuje ze skora jeszcze jest niedomyta to albo czarne mydlo idzie w ruch, ze az skora skrzypi albo wlasnie glinka

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
uff nie jest ze mną tak źle, bez makijażu i półproduktów mam 72. Zresztą co to jest przy tym co ma Anula albo Effa
hola hola ja to chyba nie mam az tyle zapasow mysle, ze Anula ma wiecej

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Agata, niezłe wejście Bardzo fajny zbiór.

A ja się pochwalę, że wygrałam mały konkurs Cattier i mogłam wybrać sobie sama nagrodę Oczywiście korzystając z okazji pokusiłam się o zamówienie w ich sklepie Obiecuję sobie, że to przedostatnie zakupu przez wykończeniem zapasów

Czy macie jakiś sposób na regularne używanie maseczek do twarzy ? Mam tego ogrom a nie mogę się zmobilizować do ich używania
gratulacje, ja to nie mam szczescia w konkursach Klolcia jak u Ciebie sprawuje sie Sylveco?

Dzwonila wlasnie pani z p&r niby kajala sie, ze kolezanka musiala pomylic sie i wziazc kosmetyki z kartonika do utylizacji kulturalnie przeprosila i zaproponowala wymiane wszystkich balsamow na nowe i 15% znizki na kolejne zakupy. Niby wszystko ok ale chyba nie do konca jestem zadowolona

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2013-01-04 o 15:59
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 16:00   #3334
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Odebrałam od Melyi wreszcie moje zamówienie (chyba z grudnia ), ale mam teraz cudeńka.
Jak wrócę (dzisiaj od rana w biegu) to się pochwalę.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 16:11   #3335
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
trzeba wyrobić sobie po prostu taki nawyk, wybrać dni tygodnia, gdy mamy więcej czasu i robimy więcej pielęgnacyjnych zabiegów poza tym zawsze nakładam maseczki w czasie kąpieli, po zmyciu makijażu / wieczornym umyciu twarzy.
U mnie też w grę wchodzi nakładanie wieczorem. Niestety jestem leniwa i jak już mam rozrobić taką maseczkę to robi się problem

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
mam podobnie... maski uwielbiam kupować a potem nie wiem, kiedy ich używać - rano nie mam czasu, wieczorem jestem zbyt zmęczona
Ostatnio pół opakowania nawilżającej jmo zużyłam regularnie nakładając ją podczas cotygodniowego sprzątania łazienki (sobota przed południem
To dokładnie jak ja Bardzo podobały mi się maseczki algowe, maseczka anuli - poużywałam kilka razy, byłam zadowolona z efektu i mimo to ich nie używam

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość

gratulacje, ja to nie mam szczescia w konkursach Klolcia jak u Ciebie sprawuje sie Sylveco?

Dzwonila wlasnie pani z p&r niby kajala sie, ze kolezanka musiala pomylic sie i wziazc kosmetyki z kartonika do utylizacji kulturalnie przeprosila i zaproponowala wymiane wszystkich balsamow na nowe i 15% znizki na kolejne zakupy. Niby wszystko ok ale chyba nie do konca jestem zadowolona
A jakie byś wolała zadośćuczynienie w ramach tej wpadki ? To fakt, że Pani się kiepsko tłumaczyła.

Dobrze, że mi przypomniałaś o Sylveco, bo miałam o nich pisać. Niestety w moim przypadku nie ma takich zachwytów.
Krem pod oczy jest ok, ale dla mnie za słabo nawilża. Właściwie to słabo na mnie działa.
Lekki krem nagietkowy - w moim przypadku mogę go używać tylko 1-2 w tyg. Jest lekki, szybko się wchłania i pod makijaż jest bardzo dobry, ale codzienne nakładanie nie służyło mojej cerze.
Krem do rąk - tutaj w ogóle mam mieszane uczucia. Do końca go jeszcze nie przetestowałam, bo po 2 użyciach miałam wrażenie, że mnie uczulił i teraz boję się go użyć Dodatkowo brzydko pachnie w przeciwieństwie do pozostałych kosmetyków.
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 16:25   #3336
olaola1
Zadomowienie
 
Avatar olaola1
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: prawie K-ów
Wiadomości: 1 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Agata piękne zbiory

Obiecałam wkleić moje zakupy z Phenome, (część siostry już wysłana do niej więc fotek reszty brak). Troszkę się rozczarowałam, bo wydałam trochę kasy i dostałam jedną marną próbkę, a to moja jedyna szansa żeby przetestować te kosmetyki przed zakupem. I teraz tak sobie czekają, aż się z nimi przeproszę i zacznę używać Maski do włosów oczywiście nie dostałam, bo tak jak mówiłyście nie ma jej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg phenome.jpg (44,1 KB, 67 załadowań)
__________________
Czas nie leczy ran, tylko przyzwyczaja do bólu ...
olaola1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 16:31   #3337
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość

Dzwonila wlasnie pani z p&r niby kajala sie, ze kolezanka musiala pomylic sie i wziazc kosmetyki z kartonika do utylizacji kulturalnie przeprosila i zaproponowala wymiane wszystkich balsamow na nowe i 15% znizki na kolejne zakupy. Niby wszystko ok ale chyba nie do konca jestem zadowolona
po czymś takim to ja bym nie chciała robić u nich zakupów, bo wiem jak to jest się rozczarować... zresztą 15% to oni dają praktycznie cały czas... myślę, że w dobrym stylu byłoby jakby zaproponowali Ci jakiś gratisowy produkt w ramach rekompensaty strat moralnych

miałam podobną sytuację, tyle, że nie ucierpiała mój wizerunek co moje nerwy. Nie będę robić antyreklamy i nie podobam nazwy sklepu. Przed świętami zrobiłam zamówienie z myślą o dołączeniu go do prezentu świątecznego. Mogłam się niby wcześniej ogarnąć, no ale myślałam,że ponad tydzień to wystarczająca ilość na przesyłkę. Dostałam nawet maila że zamówienie wysłano, więc spokojnie pomyślałam, że dojdzie. Nie doszło na święta, trochę się wkurzyłam, ale myślę moja wina, kto głupi robi zamówienia przed samymi świętami. 2 dni po świętach już się zaczęłam martwić i myśleć, że ja się z tą pocztą policzę. Więc napisałam maila do sklepu z prośbą o nr przesyłki. Zero odzewu. To drugi mail. No i wczoraj dzwoni pan, że paczka jednak nie poszła i przepraszał, że to przez świąteczne zamieszanie. Dziś już miałam przesyłkę i z jednej strony jestem szczęśliwa, że się nie muszę z Pocztą użerać i nie jestem stówę do tyłu. No ale jakiś niesmak zostaje i czuję, że nie będzie mi po drodze do tego sklepu. Ja wiem, że wpadki zdarzają się każdemu i ważne jest umieć przyznać się do błędu i przeprosić, no ale to nie zmieni faktu, że zostałam z dwoma nadprogramowymi masełkami, tak jakby moich 4 byłoby mi mało...
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-04, 16:35   #3338
mydlana_pani
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Agata, niezłe wejście Bardzo fajny zbiór.

A ja się pochwalę, że wygrałam mały konkurs Cattier i mogłam wybrać sobie sama nagrodę Oczywiście korzystając z okazji pokusiłam się o zamówienie w ich sklepie Obiecuję sobie, że to przedostatnie zakupu przez wykończeniem zapasów

Czy macie jakiś sposób na regularne używanie maseczek do twarzy ? Mam tego ogrom a nie mogę się zmobilizować do ich używania
Ja na maseczki znajduje czas tylko w weekendy Może to jest sposób.

Glinki Logona też uzywałam tez z paczuli jako zel do mycia i faktycznie jest fajna i bardzo dobra. rewelacyjny jest olejek z logony do demakijażu oczu - polecam z pełną odpowiedzialnościa
mydlana_pani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 17:05   #3339
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez olaola1 Pokaż wiadomość
Agata piękne zbiory

Obiecałam wkleić moje zakupy z Phenome, (część siostry już wysłana do niej więc fotek reszty brak). Troszkę się rozczarowałam, bo wydałam trochę kasy i dostałam jedną marną próbkę, a to moja jedyna szansa żeby przetestować te kosmetyki przed zakupem. I teraz tak sobie czekają, aż się z nimi przeproszę i zacznę używać Maski do włosów oczywiście nie dostałam, bo tak jak mówiłyście nie ma jej
Jestem bardzo ciekawa tego kremu nawilżającego do twarzy. Mam na niego chrapkę...
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 17:06   #3340
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

doszły w końcu moje lumierki
i dodatkowo dostałam super fajne "cukierki " do pielęgnacji dłoni (nigdy czegoś takiego nie używałam):brzyda l:
bardzo to fajny patent kuleczkę moczysz w ciepłej wodzie -przez co oleje w niej zwarte się rozpuszczają i masujesz dłonie po czym spłukujesz i wycierasz.... rączki są pachnące (mleczkiem kokosowym w nich zawartym) nawilżone i lekko błyszczące:lo ve:no świetne to jest

tylko to feralne opakowanie" ala" cukierek spowodowało by małą awarie gdyż chciała je zjeść moja córka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 101_1296.jpg (96,5 KB, 48 załadowań)
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 17:32   #3341
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
koniec swiata Anula tyle rzeczy denkuje
Chyba mi przeszedl szal zakupowy Wkurza mnie to, ze jak mam czegos uzyc to 5 min sie zastanawiam ktorego kosmetyku uzyc staram sie powykanczac troche zapasy i mam postanowienie kupowac na biezaco no dobra moze max 1 sztuke danego kosmetyku w zapasie oprocz tego uzywanego na biezaco


Kazdy musi znalezc dla siebie odpowiedni wariant zastosowania.
Ja caly makijaz zmywam zelem i woda, pozniej jak czuje ze skora jeszcze jest niedomyta to albo czarne mydlo idzie w ruch, ze az skora skrzypi albo wlasnie glinka

hola hola ja to chyba nie mam az tyle zapasow mysle, ze Anula ma wiecej

gratulacje, ja to nie mam szczescia w konkursach Klolcia jak u Ciebie sprawuje sie Sylveco?

Dzwonila wlasnie pani z p&r niby kajala sie, ze kolezanka musiala pomylic sie i wziazc kosmetyki z kartonika do utylizacji kulturalnie przeprosila i zaproponowala wymiane wszystkich balsamow na nowe i 15% znizki na kolejne zakupy. Niby wszystko ok ale chyba nie do konca jestem zadowolona
Każdy może się pomylić. Gorzej, gdy jest to naszym kosztem... Swoją drogą jakiś gratis, chociażby w formie zestawu próbek powinien być dołączony. Tym bardziej, że nie chodziło o 1 sztukę

Cytat:
Napisane przez olaola1 Pokaż wiadomość
Agata piękne zbiory

Obiecałam wkleić moje zakupy z Phenome, (część siostry już wysłana do niej więc fotek reszty brak). Troszkę się rozczarowałam, bo wydałam trochę kasy i dostałam jedną marną próbkę, a to moja jedyna szansa żeby przetestować te kosmetyki przed zakupem. I teraz tak sobie czekają, aż się z nimi przeproszę i zacznę używać Maski do włosów oczywiście nie dostałam, bo tak jak mówiłście nie ma jej
Mgiełka właśnie mi się kończy. Krem też... Kusisz

Dziewczyny jak to jest z tym zamówieniem phenome przez neta. Chodzi mi o promocje. Jest jeszcze aktualna?

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
doszły w końcu moje lumierki
i dodatkowo dostałam super fajne "cukierki " do pielęgnacji dłoni (nigdy czegoś takiego nie używałam):brzyda l:
bardzo to fajny patent kuleczkę moczysz w ciepłej wodzie -przez co oleje w niej zwarte się rozpuszczają i masujesz dłonie po czym spłukujesz i wycierasz.... rączki są pachnące (mleczkiem kokosowym w nich zawartym) nawilżone i lekko błyszczące:lo ve:no świetne to jest

tylko to feralne opakowanie" ala" cukierek spowodowało by małą awarie gdyż chciała je zjeść moja córka
Rozbroiłaś mnie. Też chcę cukierka
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-04, 18:01   #3342
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
A jakie byś wolała zadośćuczynienie w ramach tej wpadki ? To fakt, że Pani się kiepsko tłumaczyła....
Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
po czymś takim to ja bym nie chciała robić u nich zakupów, bo wiem jak to jest się rozczarować... zresztą 15% to oni dają praktycznie cały czas... myślę, że w dobrym stylu byłoby jakby zaproponowali Ci jakiś gratisowy produkt w ramach rekompensaty strat moralnych

miałam podobną sytuację, tyle, że nie ucierpiała mój wizerunek co moje nerwy. Nie będę robić antyreklamy i nie podobam nazwy sklepu. Przed świętami zrobiłam zamówienie z myślą o dołączeniu go do prezentu świątecznego. Mogłam się niby wcześniej ogarnąć, no ale myślałam,że ponad tydzień to wystarczająca ilość na przesyłkę. Dostałam nawet maila że zamówienie wysłano, więc spokojnie pomyślałam, że dojdzie. Nie doszło na święta, trochę się wkurzyłam, ale myślę moja wina, kto głupi robi zamówienia przed samymi świętami. 2 dni po świętach już się zaczęłam martwić i myśleć, że ja się z tą pocztą policzę. Więc napisałam maila do sklepu z prośbą o nr przesyłki. Zero odzewu. To drugi mail. No i wczoraj dzwoni pan, że paczka jednak nie poszła i przepraszał, że to przez świąteczne zamieszanie. Dziś już miałam przesyłkę i z jednej strony jestem szczęśliwa, że się nie muszę z Pocztą użerać i nie jestem stówę do tyłu. No ale jakiś niesmak zostaje i czuję, że nie będzie mi po drodze do tego sklepu. Ja wiem, że wpadki zdarzają się każdemu i ważne jest umieć przyznać się do błędu i przeprosić, no ale to nie zmieni faktu, że zostałam z dwoma nadprogramowymi masełkami, tak jakby moich 4 byłoby mi mało...
Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Każdy może się pomylić. Gorzej, gdy jest to naszym kosztem... Swoją drogą jakiś gratis, chociażby w formie zestawu próbek powinien być dołączony. Tym bardziej, że nie chodziło o 1 sztukę
Normalnym zachowaniem jest to, ze powinni wymienic wszystkie wadliwe produkty co tez uczynia a 15% znizki to zadne wow tak jak mowicie bo co chwila sa takie promocje. Mysle, ze wlasciwym i satysfakcjonyjacym mnie w tej sytuacji byloby rozwiazanie jeden kosmetyk gratis zalozmy do jakiejs tam kwoty np 30 albo 50 zl albo inny z rabatem - 50% co o tym myslicie? Wzielabym maske do wlosow wiec to dla nich chyba zadna strata w kazdej z opcji. Tak w ramach rekompensaty za straty moralne Mam maila do kobity, ktora do mnie dzwonila i chyba jej cos takiego zaproponuje co myslicie? nie wyjde na naciagacza??
Klolcia szkoda, ze Sylveco Ci nie podpasowal. Ja jak na razie jestem bardzo zadowolona
aga89s maselek do ciala nigdy nie za wiele uwierz mi przynajmniej masz wybor a jak Ci tak bardzo przeszkadzaja zapasy to moze pokus sie o wymianke???
Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
doszły w końcu moje lumierki
i dodatkowo dostałam super fajne "cukierki " do pielęgnacji dłoni (nigdy czegoś takiego nie używałam):brzyda l:
bardzo to fajny patent kuleczkę moczysz w ciepłej wodzie -przez co oleje w niej zwarte się rozpuszczają i masujesz dłonie po czym spłukujesz i wycierasz.... rączki są pachnące (mleczkiem kokosowym w nich zawartym) nawilżone i lekko błyszczące:lo ve:no świetne to jest

tylko to feralne opakowanie" ala" cukierek spowodowało by małą awarie gdyż chciała je zjeść moja córka
"slodkie" zakupy.

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2013-01-04 o 18:03
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 18:49   #3343
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

effa, jak masz maila bezpośredniego do tej babki to śmiało pisz ze swoją propozycją.
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 18:51   #3344
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez olaola1 Pokaż wiadomość
Agata piękne zbiory

Obiecałam wkleić moje zakupy z Phenome, (część siostry już wysłana do niej więc fotek reszty brak). Troszkę się rozczarowałam, bo wydałam trochę kasy i dostałam jedną marną próbkę, a to moja jedyna szansa żeby przetestować te kosmetyki przed zakupem. I teraz tak sobie czekają, aż się z nimi przeproszę i zacznę używać Maski do włosów oczywiście nie dostałam, bo tak jak mówiłyście nie ma jej
ale to chyba nie jest ta slynna mgielka?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 19:27   #3345
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
effa, jak masz maila bezpośredniego do tej babki to śmiało pisz ze swoją propozycją.
dokładnie
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 19:47   #3346
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Czy wiecie może gdzie mogę dostać mydło Alep Premium 70% Laurie? W żadnym sklepie nie mogę go znaleźć ale może coś przeoczyłam.
Tego klasycznego premium sprowadzanego przez biolander? teraz nie dostaniesz, jakiś czas temu pytałam i Pani z organeo napisała mi:

Kiedyś mieliśmy w ofercie mydło 70%, ale niestety od dłuższego czasu dystrybutor nie ma tego mydła, gdyż nie otrzymuje go od producenta. Trudno mi powiedzieć czy i kiedy powróci do sprzedaży. W Syrii dzieją się straszne rzeczy, a walki dotknęły również Aleppo, czyli miejsce gdzie mydła z Aleppo są wytwarzane. Może to mieć wpływ na spore braki w asortymencie.

Za to wiem, że było jeszcze niedawno w Mydlarni u Franciszka, więc w ich sklepach stacjonarnych pewnie wciąż jest Oni sprowadzają z innego miejsca, ale zapewniali mnie, że to dobre źródło, też z Aleppo itd. itd.

Haha, tak, jestem maniaczką Alep :P

Edytowane przez Ishani
Czas edycji: 2013-01-04 o 20:00
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 19:51   #3347
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

nadrabianie Was to przyjemność
Mam nadzieję, że miałyście cudowne przeżycia świąteczno-noworoczne

u mnie choróbska domowe niestety, ale staram się do Was mimo wszystko zaglądać.

uuufff, uzupełniłam na swoim wizażowym blogu hity i kity grudnia - trochę się tego zebrało
proponuję też szybciutkie podsumowanie 2012 - co kupiłyście przez forumowy owczy pęd, a co okazało się jednak 'kitowate'
ja pokusiłam się o masło do włosów Alverde i jakoś niestety nie zachwyca :P

z 'kusidełek' - Mikołaj dał mi puder tonujący Hauszki, użyłam kilka razy i chyba się polubimy; przyszły moje Miauki i już je kocham - z podkładów moim typem jest chyba Korat Naughty w formule Pampered (wydaje mi się, że najbliższy Soft Fawn Lauressa - jeśli się mylę korygujcie mnie proszę, to zamówię kolejne próbeczki ), cienie majstersztyk, mają taką pigmentację i trwałość, że nie wytrzymam i na pewno coś zakupię

z niusów: na Meow 20% off oraz wyprzedaż na feelunique (ja nabyłam drogą kupna maskarę Green People (ponieważ Sante miała termin do końca roku - przy okazji polecam tę Sante, jeśli lubicie mocniejszy makijaż - mnie nie rozczarowała, a używałam wcześniej 2000 Calorie), żel do mycia pyska Burt's Bees bodajże oraz balsamik kojący Moa)
więcej grzechów nie pamiętam, spokojnie wykańczam zapasiki (bo przy Was to jestem neptek)
kolejny news: promocja na P&R -15% (i są tańsze ampułki)

acha, Klolcia chyba pytała o Hauszkę w Douglasie stacjonarnie - pytałam ostatnio, nie prowadzą - polecam za to online, ja tam puder jedwabny kupiłam za 63 PLN chyba...

Edytowane przez Fryne
Czas edycji: 2013-01-04 o 19:56
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 20:05   #3348
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Tego klasycznego premium sprowadzanego przez biolander? teraz nie dostaniesz, jakiś czas temu pytałam i Pani z organeo napisała mi:

Kiedyś mieliśmy w ofercie mydło 70%, ale niestety od dłuższego czasu dystrybutor nie ma tego mydła, gdyż nie otrzymuje go od producenta. Trudno mi powiedzieć czy i kiedy powróci do sprzedaży. W Syrii dzieją się straszne rzeczy, a walki dotknęły również Aleppo, czyli miejsce gdzie mydła z Aleppo są wytwarzane. Może to mieć wpływ na spore braki w asortymencie.

Za to wiem, że było jeszcze niedawno w Mydlarni u Franciszka, więc w ich sklepach stacjonarnych pewnie wciąż jest Oni sprowadzają z innego miejsca, ale zapewniali mnie, że to dobre źródło, też z Aleppo itd. itd.

Haha, tak, jestem maniaczką Alep :P
W poniedziałek polecę do mojego Franciszka, może będą mieli.
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 20:17   #3349
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość

z niusów: na Meow 20% off oraz wyprzedaż na feelunique (ja nabyłam drogą kupna maskarę Green People (ponieważ Sante miała termin do końca roku - przy okazji polecam tę Sante, jeśli lubicie mocniejszy makijaż - mnie nie rozczarowała, a używałam wcześniej 2000 Calorie), żel do mycia pyska Burt's Bees bodajże oraz balsamik kojący Moa)
więcej grzechów nie pamiętam, spokojnie wykańczam zapasiki (bo przy Was to jestem neptek)
kolejny news: promocja na P&R -15% (i są tańsze ampułki)

acha, Klolcia chyba pytała o Hauszkę w Douglasie stacjonarnie - pytałam ostatnio, nie prowadzą - polecam za to online, ja tam puder jedwabny kupiłam za 63 PLN chyba...
Pytałam właśnie w jednym Douglasie i Pani mówiła, że nie prowadzą sprzedaży stacjonarnej.

Co do feelenique to co tam warto kupić. Zupełnie nie znam tamtejszych firm oprócz tych dostępnych też w Polsce. Chętnie bym coś wzięła z kolorówki np. tusz do rzęs. Są tam jakieś kosmetyki must have ?
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-04, 20:23   #3350
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Pytałam właśnie w jednym Douglasie i Pani mówiła, że nie prowadzą sprzedaży stacjonarnej.

Co do feelenique to co tam warto kupić. Zupełnie nie znam tamtejszych firm oprócz tych dostępnych też w Polsce. Chętnie bym coś wzięła z kolorówki np. tusz do rzęs. Są tam jakieś kosmetyki must have ?
Szczerze - dopiero odkrywam; od Margo ściągnęłam Pukkę (myjadło do twarzy polecam, choć pośmierduje ), maskarę Green People wzięłam na spróbowanie, bo ma dobre recenzje, Herbfarmacy tam chyba jest (miałam próbeczki od koleżanki kremików Light Divine i Just Face do pyska i jak na króciutkie użytkowanie to są boskie ), Margo też coś pisała o CowShed chyba...
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 20:49   #3351
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Normalnym zachowaniem jest to, ze powinni wymienic wszystkie wadliwe produkty co tez uczynia a 15% znizki to zadne wow tak jak mowicie bo co chwila sa takie promocje. Mysle, ze wlasciwym i satysfakcjonyjacym mnie w tej sytuacji byloby rozwiazanie jeden kosmetyk gratis zalozmy do jakiejs tam kwoty np 30 albo 50 zl albo inny z rabatem - 50% co o tym myslicie? Wzielabym maske do wlosow wiec to dla nich chyba zadna strata w kazdej z opcji. Tak w ramach rekompensaty za straty moralne Mam maila do kobity, ktora do mnie dzwonila i chyba jej cos takiego zaproponuje co myslicie? nie wyjde na naciagacza??
Klolcia szkoda, ze Sylveco Ci nie podpasowal. Ja jak na razie jestem bardzo zadowolona
aga89s maselek do ciala nigdy nie za wiele uwierz mi przynajmniej masz wybor a jak Ci tak bardzo przeszkadzaja zapasy to moze pokus sie o wymianke???

"slodkie" zakupy.
Pisz. Napewno nie zaszkodzi.

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
nadrabianie Was to przyjemność
Mam nadzieję, że miałyście cudowne przeżycia świąteczno-noworoczne

u mnie choróbska domowe niestety, ale staram się do Was mimo wszystko zaglądać.

uuufff, uzupełniłam na swoim wizażowym blogu hity i kity grudnia - trochę się tego zebrało
proponuję też szybciutkie podsumowanie 2012 - co kupiłyście przez forumowy owczy pęd, a co okazało się jednak 'kitowate'
ja pokusiłam się o masło do włosów Alverde i jakoś niestety nie zachwyca :P

z 'kusidełek' - Mikołaj dał mi puder tonujący Hauszki, użyłam kilka razy i chyba się polubimy; przyszły moje Miauki i już je kocham - z podkładów moim typem jest chyba Korat Naughty w formule Pampered (wydaje mi się, że najbliższy Soft Fawn Lauressa - jeśli się mylę korygujcie mnie proszę, to zamówię kolejne próbeczki ), cienie majstersztyk, mają taką pigmentację i trwałość, że nie wytrzymam i na pewno coś zakupię

z niusów: na Meow 20% off oraz wyprzedaż na feelunique (ja nabyłam drogą kupna maskarę Green People (ponieważ Sante miała termin do końca roku - przy okazji polecam tę Sante, jeśli lubicie mocniejszy makijaż - mnie nie rozczarowała, a używałam wcześniej 2000 Calorie), żel do mycia pyska Burt's Bees bodajże oraz balsamik kojący Moa)
więcej grzechów nie pamiętam, spokojnie wykańczam zapasiki (bo przy Was to jestem neptek)
kolejny news: promocja na P&R -15% (i są tańsze ampułki)

acha, Klolcia chyba pytała o Hauszkę w Douglasie stacjonarnie - pytałam ostatnio, nie prowadzą - polecam za to online, ja tam puder jedwabny kupiłam za 63 PLN chyba...
Czy to ten puder tonujący?

http://www.douglas.pl/douglas/Makija...000039130.html

Edytowane przez mlodziudka85
Czas edycji: 2013-01-04 o 20:51
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 20:55   #3352
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
TEN
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 21:26   #3353
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
Szczerze - dopiero odkrywam; od Margo ściągnęłam Pukkę (myjadło do twarzy polecam, choć pośmierduje ), maskarę Green People wzięłam na spróbowanie, bo ma dobre recenzje, Herbfarmacy tam chyba jest (miałam próbeczki od koleżanki kremików Light Divine i Just Face do pyska i jak na króciutkie użytkowanie to są boskie ), Margo też coś pisała o CowShed chyba...
Dzięki wielkie, muszę obadać co tam mają
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 21:42   #3354
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Agata, świetna kolekcja!

Fryne, dobry pomysł z tym podsumowaniem ubiegłego roku. U mnie to jednocześnie podsumowanie całego czasu spędzonego z Wami (o ile dobrze pamiętam, to ujawniłam się pod koniec stycznia).

HITY 2012

Twarz:
Biała glinka z kwiatem lotosu, Logona
Spray regenerujący Rhassoul, Alva
Oczyszczająca maseczka z hibiskusem, Balm Balm
Aloesowa maseczka algowa, Bielenda
Marakujowy balsam do ust, Alba Botanica
Krem myjący z ogórkiem i rokitnikiem, Aubrey Organics
Krem do mycia twarzy, Alterra
Hydrolat oczarowy, Biochemia Urody

Ciało:
Regenerujący krem do rąk, Phenome
Masło do ciała macadamia i shea, Love2MIX
Balsam do ciała z czerwoną pomarańczą i wanilią, John Masters Organics (za zapach)
Żel pod prysznic borówka i wanilia, Alterra
Kokosowe mydło do rąk, Desert Essence
Kawowy scrub do ciała, Organic Shop

Włosy:
Odżywka GPB, Aubrey Organics
Maska do włosów anti-age, Organique
Balsam do kąpieli dla matek, Babydream
Szampon do włosów tłustych Objętość i Balans, Natura Siberica
Balsam do włosów suchych Objętość i Nawilżenie, Natura Siberica
Szampon oczyszczający (pokrzywowy), Yves Rocher
Olejek antycellulitowy brzoza i pomarańcza, Alterra

Makijaż:
Podkład mineralny Cover De Luxe, Pixie
Zielony korektor mineralny Blush Away, Lily Lolo
Róże mineralne Ooh La La i Surfer Girl, Lily Lolo
Pędzle (prawie wszystkie), EcoTools

+ Męski hit, którym mój TŻ jest po prostu zachwycony:
Krem do golenia North Woods, Aubrey Organics


KITY 2012

Tutaj króciutka lista, bo nie chcę robić niepotrzebnej antyreklamy. To, że coś mnie nie oczarowało, nie znaczy, że jest od razu złym kosmetykiem. A takich, które mnie wybitnie zraziły, było zaledwie kilka, więc tylko te wymienię.

Mydło marsylskie, Alepia
Pomadka z filtrem UV, Noni Care
Lotion zwężający pory (Holistic), Phenome
Dezodorant Mineral Bio różany, Garnier
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 21:56   #3355
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Fryne, dobry pomysł z tym podsumowaniem ubiegłego roku. U mnie to jednocześnie podsumowanie całego czasu spędzonego z Wami (o ile dobrze pamiętam, to ujawniłam się pod koniec stycznia).


u mnie zdecydowane hity 2012 to:

Włosy:
Sesa egzotyczna (zwykłej nie próbowałam) - problem wypadających włosów z tzw. bani
JMO - kuracja torebek
olejowanie in general

Makijaż
Eyeliner i paleta cieni Stone Hauschka
maskara Sante
cienie Meow
pędzelki Bdellium Green Bamboo

Twarz
eko-ampułka nr 1 P&R
maska sandałowa Khadi
maseczka anti-aging Luvos
czerwona glinka Argiletz
biała glinka do mycia twarzy Logona
hydrolat z róży ZSK

Ciało
Alverde masło makadamia i shea
olej wspaniały Alepia
dezodorant ałunowy Alepia do kojenia po depilacji
luksusowa, mleczna kąpiel do stópek z bloga Margo

Kity
dezodorant Thai z iHerb - nie dość, że słabo działał, wyciekał, to jeczcze zaczął się psuć/śmierdzieć straszliwie po niedługim czasie użytkowania
pasta do zębów mineralna Logona
Alverde - ampułka aqua z algami
balsam do ust różany Figs&Rouge - no guano jak dla mnie

Edytowane przez Fryne
Czas edycji: 2013-01-04 o 22:18
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 21:57   #3356
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

dziewczyny, nadrabiam was tylko tak troszkę, w sensie mało dokładnie, więc zbiorowo oklaszczę nowości wasze

no a teraz przejdę do pytania bo mnie kusi znów coś i chcę dostać po łapach od was! co powiecie na taki filtr:
http://amazingy.com/en/organic-skinc...-sayer-en.html
i taki zestawik balm balm (widzę maskę na liście hitów Mel, to chyba zły znak dla mojego portfela )
http://amazingy.com/en/organic-skinc...ganic-bag.html
??? kurna chata, kusi.................
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 22:05   #3357
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
dziewczyny, nadrabiam was tylko tak troszkę, w sensie mało dokładnie, więc zbiorowo oklaszczę nowości wasze

no a teraz przejdę do pytania bo mnie kusi znów coś i chcę dostać po łapach od was! co powiecie na taki filtr:
http://amazingy.com/en/organic-skinc...-sayer-en.html
i taki zestawik balm balm (widzę maskę na liście hitów Mel, to chyba zły znak dla mojego portfela )
http://amazingy.com/en/organic-skinc...ganic-bag.html
??? kurna chata, kusi.................
ten zestaw mnie kusił jaki czas temu głównie ze względu na maskę hibiskusową, ale jakoś mi się to napalenie ostudziło na rzecz chociażby Living Nature czy Herbfarmacy lub Pukki
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 23:13   #3358
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
ten zestaw mnie kusił jaki czas temu głównie ze względu na maskę hibiskusową, ale jakoś mi się to napalenie ostudziło na rzecz chociażby Living Nature czy Herbfarmacy lub Pukki
living nature mogę sobie wymacać na żywo i mam parę rzeczy. wtopy z nimi nie miałam... pukkę olewam póki nie mogę kupić w dojczlandii, a to trzecie to nawet nie chcę wiedzieć, co to jest!!!
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 23:36   #3359
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Witajcie, dawno się nie udzielałam, ale strasznie spodobało mi się podsumowanie roku poza tym zakupów w ramach ponad półrocznego postu zakupowego nie robiłam ( Projekt denko rządził). Dopiero niedawno musiałam uzupełnić braki, niedługo wkleję foteczki moich włosowych nabytków, jestem z nich bardzo zadowolona, no i z siebie, że wytrwałam tyle czasu w poście

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
no a teraz przejdę do pytania bo mnie kusi znów coś i chcę dostać po łapach od was! co powiecie na taki filtr:
http://amazingy.com/en/organic-skinc...-sayer-en.html
i taki zestawik balm balm (widzę maskę na liście hitów Mel, to chyba zły znak dla mojego portfela )
http://amazingy.com/en/organic-skinc...ganic-bag.html
??? kurna chata, kusi.................
Całkiem ciekawy ten zestaw, a jak ze składami? Z tego co kojarzę, to formuły przynajmniej nawilżaczy tej marki są maścio-olejowe Umiem sama sobie już zrobić tą maseczkę, jest to diabelnie proste do wykonania i o wiele mniejszym nakładem pieniężnym, maseczkę oryginalną też miałam i mimo wszystko uważam, że jest godna wypróbowania, jedna z tych, które się u mnie genialnie sprawdziły. Od roku nie kupuję innych peelingów ani do twarzy ani do ciała, bo kręcę je sama właśnie po przez inspirację tą maseczką. Moje twory praktycznie nie różnią się działaniem od Balm Balm. Polecam ukręcić, wystarczy mieć w domu jakiś młynek do kawy czy coś tego typu. Z chęcią jeszcze bym ten tonik przetestowała, no i ściereczka. Całkiem niezła cena

A moimi Hitami 2012 są:

Twarz

Phenome Peeling enzymatyczny
Phenome Mleczko do mycia twarzy Nourishing
Alphanova Bebe Woda (micel) do mycia dla dzieci (polecam, świetnie zmywa makijaż, mega delikatny, nie klei się, mój hit, na penwo kupię ponownie, wyparł nawet poprzednika Argile Provence, którego uwielbiałam, ale przy tym to średniak)
Callypso Gąbeczki Cellulozowe
Serum NuFountain 20% wit. C
Glinka Biała Kaolin Safea
No i ta maseczka Balm Balm oraz produkty mojego autorstwa nią inspirowane

Ciało
Peelingi samorobione
Peeling Ikove czekoladowy
Evolve krem do ciała
Phenome Eliksir wygładzający Smoothing

Włosy
Szampon Alverde hibiskusowy
Odżywka Organic Surge Grejpfrutowa
Olejek Sesa

Paznokcie

Olej cedrowy do masażu stóp Piervoje Reshenie
Odżywki i lakiery niestety nienaturalne

Makijaż, mycie zębów i reszta raczej nienaturalne, choć mogłam o czymś zapomnieć.

Pozdrawiam Was. Oby 2013 był równie obfity w udane kosmetyki

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2013-01-05 o 00:34
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 23:49   #3360
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
konsystencja podobna do ruskiej maski drożdżowej, raczej rzadka
a efekt póki co średnio mi się podoba, bo zauważyłam pokreślenia, ani dobrego nawilżenia moich kręconych włosów, są bardziej puszyste, nie są obciążone
Noo..to chyba jest podobna do tej którą mam ja. Rzeczywiście jest rzadka i może przez to działanie jej jest "mniej intensywne" ale ja dodaję do niej olejek Vatika i wydaje mi się, że wtedy to wszystko razem lepiej działa

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
a mi własnie zaczęło ubywac
ostatnio skończyłam jeden peeling do ciała (ale mam jeszcze 3 napoczęte ), 2 szampony, balsam do ciała, parę próbek, kilka mydełek , dogorywają dwie odżywki do włosów i czarne mydło pod prysznicem, tonik luvos mam na 1 raz, bio2you tez chyba w końcu zmęcze, aox zużyje do końca przy kolejnej maseczce z glinki. Młoda skończyła piankę do twarzy alverde, stary wykończył glinkę logony prawie. Pomału odzyskuje swoją łazienkę
Nie jest źle
Łoooo, to jak już łazienka będzie odzyskana, to będą zakupasy "z grubej rury "

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
policzyłam swoje kosmetyki, tak na szybko (bez półproduktów, perfum - mam 7 sztuk i bez kolorówki) wyszło, że jest ok. 63 sztuk i tylko olej Sesa w drodze
[/B]super zbiory, witamy
O jaaaa...dziewuchy, ale Wy szalone...ja to swoje mogę na palcach dwóch rąk policzyć Ale spokojnie...nadrobię

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
A ja się pochwalę, że wygrałam mały konkurs Cattier i mogłam wybrać sobie sama nagrodę Oczywiście korzystając z okazji pokusiłam się o zamówienie w ich sklepie Obiecuję sobie, że to przedostatnie zakupu przez wykończeniem zapasów
Dobrze, że napisałaś, że przedostatnie..czyli coś się jeszcze szykuje

Cytat:
Napisane przez olaola1 Pokaż wiadomość
Agata piękne zbiory

Obiecałam wkleić moje zakupy z Phenome, (część siostry już wysłana do niej więc fotek reszty brak). Troszkę się rozczarowałam, bo wydałam trochę kasy i dostałam jedną marną próbkę, a to moja jedyna szansa żeby przetestować te kosmetyki przed zakupem. I teraz tak sobie czekają, aż się z nimi przeproszę i zacznę używać Maski do włosów oczywiście nie dostałam, bo tak jak mówiłyście nie ma jej
Aż mi ślinka cieknie kocham, kocham, kocham...ale z próbką, to rzeczywiście się nie postarali. Chociaż ja nie krępuję się prosić i miłe Panie mi nie odmawiają

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Jestem bardzo ciekawa tego kremu nawilżającego do twarzy. Mam na niego chrapkę...
Ja go mam Jest całkiem przyzwoity, ale z takich o "cięższej" konsystencji wolałabym Rejuvenating (jak kupowałam swój to niestety go nie było i poprosiłam o próbkę), bo ma dodatkowo działanie przeciwzmarszczkowe i fajniej pachnie.

A co hitów i kitów:

Żeby było sprawiedliwie, to moje same naj naj

OCZYSZCZANIE:
- Mydło Afrykańskie od IVI82 BEZKONKURENCYJNE (póki co )

PIELĘGNACJA TWARZY
- Serum przeciwzmarszczkowe z witaminą C - JMO (aż sobie samoróbkę z próbasków skonstruowałam)
- Serum dwufazowe AMB
- Lotion przeciwzmarszczkowy Phenome Anti-Wrinkle
- Maska Algowa Bielenda z koloidalnym złotem którą wypróbowałam dzięki uprzejmości iivii

PIELĘGNACJA CIAŁA
- Masło do ciała Phenome - Warming
- Krem do rąk Phenome Anti-Aging

WŁOSY:
- Maski do włosów Aubrey Organics - są cudne, ale mają okropne opakowania i dlatego tak ciężko skusić mi się na pełnowymiarowe ale samo działanie MEGA.

KITY:
- Odżywka do włosów URTEKRAM z różą
- Mgiełka do włosów ułatwiająca układanie Phenome (kosmetyk zbędny)
- Szampon Born To Bio z arganem (choć przypasował mojej mamie)
- Podkład do twarzy Lavera (NIGDY! Choć miałam tylko próbkę)
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:41.