Br±zowow³ose farbowane Cz.V - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-11-16, 11:24   #4801
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Zrobi³am ma³e zestawienie jak spiera siê natura (6/0) a jak natura (7/0) z niebieskim mixem. Minê³y ponad 3 tygodnie od mojej pierwszej przygody z niebieskim mixem. By³am przekonana, ¿e kolor bêdzie robi³ siê rudawy (w koñcu to "tylko" Touch na wodzie 1,9%). Tymczasem kolor spiera siê na z³otobr±zowo co mi odpowiada.

Widaæ ró¿nicê Kolor mixtonowy ociepla siê, ale nadal jest br±zowy i ¶wieci na br±zowoz³oto, po samej naturze spiera³ siê na rudy z rudym poblaskiem
Ró¿nica ogromna na plus piêkny jasny br±z
Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
rumpleteazer ponoc ma byc jak w zeszlym roku czyli wszystko z szaf do makijazu (tusze, pudry, podklady, lakiery do paznokci, cienie, eyelinery).
Rok temu kupilam wszystkie kolory eyelinera maxfactor i to najlepsze eyelinery jakie w zyciu mialam a na moich powiekach malo co sie trzyma.
Kiedy ta promocja? Nic nie potrzebujê ale jak pójdê to pewnie oka¿e siê ¿e jest inaczej

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Wooooow !!!!!!!!
Moje w³osy nawet po na³o¿eniu ¿elu przy odgniataniu tak nie wygl±da³y, ot takie jakie¶ krzywulce poczochrane.
Za to te twoje cuuudo
¯eby jeszcze siê da³o zatrzymaæ te fale Po odgniataniu by³y boskie, ale chyba powinnam trochê pochodziæ z rêcznikiem na g³owie ¿eby lepiej docisnê³y siê do skóry i ods±czy³y z wody. Robi³am to na krem Artiste z natury, ale trochê nieudolnie, jak to pierwszy raz....
Cytat:
Napisane przez rickybobby Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny kochane b³agam Was o pomoc,czy znacie drogeryjn± farbê w kolorze jasny br±z,a raczej karmel/tofi,która kryje siwe w³osy?Aktualnie u¿ywam Wellaton orzech laskowy,efekt na moich w³osach nie jest taki sam jak na pude³ku,ale mi sie podoba.Niestety po kilku myciach schodzi ca³kiem z siwych.Dorad¼cie co¶ plis.
Na drogeryjn± bym nie liczy³a. Moja mama ma du¿o siwych i nic drogeryjnego jej nie ³apie. Robi za to Cece 8.00 tzw. wzmacnian± naturê i kryje piêknie. Kachula robi swojej mamie Inebrye (dobrze pamiêtam? ) i te¿ ³apie. Szukaj w¶ród profesek.


Dobra, wiêc tak...
Zrobi³am dzi¶ koleston 12/0 na oxy 9%. Efekty macie w za³. Jak dla mnie to (zdjêcie po jest tylko w pomieszczeniu bo s³oñca nie ma u mnie teraz)
Koñcówki s± troszkê ja¶niejsze od reszty, nie wiem czy widaæ na zdjêciu. Takie mini ombre mi siê zrobi³o ale ³adne , z 1/3 tonu ja¶niej.
Robi³am na wodzie 9%, najpierw na d³ugo¶æ i koñcówki, 20min pod ciep³em, potem malaks i kolejne 20-25min, razem gdzie¶ 45min pod ciep³em, kilka razy masowa³am w³osy.
Potem 100ml zimnej wody, malaks i 10min bez ciep³a.
I przed zmyciem malaks chwilê na b. ciep³ej wodzie.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg P1000682-horz.jpg (87,8 KB, 59 za³adowañ)
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-16, 11:48   #4802
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Dobra, wiêc tak...
Zrobi³am dzi¶ koleston 12/0 na oxy 9%. Efekty macie w za³. Jak dla mnie to (zdjêcie po jest tylko w pomieszczeniu bo s³oñca nie ma u mnie teraz)
Koñcówki s± troszkê ja¶niejsze od reszty, nie wiem czy widaæ na zdjêciu. Takie mini ombre mi siê zrobi³o ale ³adne , z 1/3 tonu ja¶niej.
Robi³am na wodzie 9%, najpierw na d³ugo¶æ i koñcówki, 20min pod ciep³em, potem malaks i kolejne 20-25min, razem gdzie¶ 45min pod ciep³em, kilka razy masowa³am w³osy.
Potem 100ml zimnej wody, malaks i 10min bez ciep³a.
I przed zmyciem malaks chwilê na b. ciep³ej wodzie.
Jak? Jakim cudem sam± farb±?
Cuuuudownie ci wysz³o
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-16, 11:51   #4803
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

MorganLeFay - kolor cuuuudowny
ale ten przed te¿ boski
Musze koniecznie co¶ z tym moim ry¿awatym zrobiæ
jak siê wkurzê to jeszcze dzi¶ znowu farbê po³o¿ê ale mo¿e d³u¿ej potrzymam wtedy trzyma³am 45 min
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-16, 11:54   #4804
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
hej kobitki
poczytam Was pó¼niej bo siê za robotê muszê wzi±æ
a tymczasem wklejam na szybko zdjêcie moich w³osów po umyciu, szampon bez sles, od¿ywki brak, odgniatane jakie¶ 2 min.
Czy ja jestem krêcona ?
No elegancja.

Cytat:
Napisane przez rickybobby Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny kochane b³agam Was o pomoc,czy znacie drogeryjn± farbê w kolorze jasny br±z,a raczej karmel/tofi,która kryje siwe w³osy?Aktualnie u¿ywam Wellaton orzech laskowy,efekt na moich w³osach nie jest taki sam jak na pude³ku,ale mi sie podoba.Niestety po kilku myciach schodzi ca³kiem z siwych.Dorad¼cie co¶ plis.
Profesjonalne farby a najlepiej co¶ extra kryj±cego jak np Matrix SoColor extra coverage lub dream age. Te farby kryj± siwki. Ale trzeba przy takich uwa¿aæ na reszcie w³osów bo mocniej kryj± st±d mog± mocniej ³apaæ resztê w³osów. Z drogeryjnych specjalnie na siwe to pamiêtam Londê: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ch-wlosow.html

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Dobra, wiêc tak...
Zrobi³am dzi¶ koleston 12/0 na oxy 9%. Efekty macie w za³. Jak dla mnie to (zdjêcie po jest tylko w pomieszczeniu bo s³oñca nie ma u mnie teraz)
Koñcówki s± troszkê ja¶niejsze od reszty, nie wiem czy widaæ na zdjêciu. Takie mini ombre mi siê zrobi³o ale ³adne , z 1/3 tonu ja¶niej.
Robi³am na wodzie 9%, najpierw na d³ugo¶æ i koñcówki, 20min pod ciep³em, potem malaks i kolejne 20-25min, razem gdzie¶ 45min pod ciep³em, kilka razy masowa³am w³osy.
Potem 100ml zimnej wody, malaks i 10min bez ciep³a.
I przed zmyciem malaks chwilê na b. ciep³ej wodzie.
Jasno!!! Widaæ nie które jasne pasma na koñcówkach i to chyba wina 9% wody, tak my¶lê. Nastêpnym razem mo¿e pomy¶leæ aby braæ 9% na odrosty a mo¿e 6% na koñce? Ogólnie kolor ³adny i Ci pasuje. Widaæ, ¿e z Ciebie naturalna blondynka by³a bo mnie taki kolor tylko szpeci³.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-16, 12:54   #4805
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Witajcie moje kochane. Jestem tak zabiegana, ¿e brak czasu na pisanie. Za to czytam na bie¿±co
Ale i tak têskniê gdy za d³ugo nie biorê udzia³u w waszych konwersacjach

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Czy ja jestem krêcona ?
Ja mam taki sam efekt jak ugniatam a krêcona nie jestem.

A kolorek to juz prawdziwy blond. Jak dla mnie za ciep³y/rudy. Oszala³abym z czym¶ takim. Ale tobie bardzo pasuje, chyba lepiej ni¿ br±z Na tym etapie juz zostaw wlosy, bo wygladasz cudownie.


Ruumpleteazer kolorek masz nadal ¶wietny

Sylwka na mocno rude w³osy mozesz dac tylko naturê, najlepiej pog³êbiona, czyli z 00 po przecinku. Mo¿esz tez zrobiæ pigmentacjê, to siê przynajmniej farba bêdzie trzymaæ.



A ja dzi¶ dosta³am moje zamówione farby i chyba zaraz co¶ wypróbujê, w koñcu nie farbowa³am ju¿ tydzieñ
Sprzedawca cos siê machn±³, bo zamiast Kolestona 5/0 przys³a³ mi 5/00 no ale niech mu bêdzie, prze¿yjê.
Machn±³ siê te¿ na oxy, bo kupi³am 1,9% jak±¶ tañsz±, a przys³a³ mi oryginaln± z Welli
Muszê wyrównaæ moje kolory, bo gdzieniegdzie wy³azi jaki¶ pasek niechaciany. Mam tylko dylemat i nie wiem na jaki kolor siê zdecydowaæ. Tak to jest jak sie kupi za du¿o kolorów na raz Muszê wybraæ pomiêdzy 5/71 a 5/75 Chyba zrobiê wyliczankê

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2013-11-16 o 12:56
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-16, 12:58   #4806
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Weronisia - dziêki za rady . Wstrzymujê siê wobec tego do poniedzia³ku i idê kupiæ t± naturaln± . Pigmentacji jako¶ siê bojê sama robiæ
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-16, 13:18   #4807
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka¿ wiadomo¶æ
Weronisia - dziêki za rady . Wstrzymujê siê wobec tego do poniedzia³ku i idê kupiæ t± naturaln± . Pigmentacji jako¶ siê bojê sama robiæ
Ale czego tu siê baæ? Przeciez to proste jak barszcz. Normalne farbowanie, tylko nazywa siê inaczej
W twoim przypadku kupujesz dwie farby takie same np. 6/00 lub 6/0
Jedn± z nich otwierasz tylko tubkê z farb±, nie mieszasz z oxydantem/emulsj±. Sam± farbe nak³adasz na ca³e w³osy i trzymasz 20 minut. Nie sp³ykujesz, nie suszysz. Od razu po 20 mintach otwierasz drug± farbê i przygotowaujesz jak ka¿e producent, czyli mieszasz z oxy itd. T± mieszankê nak³adasz na t± pierwsz± i trzymasz wszystko razem tyle ile ka¿e producent np. 40 minut je¶li to Koleston. I gotowe. ¯adna to filozofia.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-11-16, 13:20   #4808
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Morgan boski kolor! tzn ja bym w takim oszalala jak Weronisia, ale super ze dalas ze swoja twarza bo widac, ze Tobie super w takim kolorze!

a mi dzis Tz ciachnal wloski z dobre 10cm. I kusi mnie zeby jeszcze skrocic tak do ramion calkiem
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-16, 13:21   #4809
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Ale czego tu siê baæ? Przeciez to proste jak barszcz. Normalne farbowanie, tylko nazywa siê inaczej
W twoim przypadku kupujesz dwie farby takie same np. 6/00 lub 6/0
Jedn± z nich otwierasz tylko tubkê z farb±, nie mieszasz z oxydantem/emulsj±. Sam± farbe nak³adasz na ca³e w³osy i trzymasz 20 minut. Nie sp³ykujesz, nie suszysz. Od razu po 20 mintach otwierasz drug± farbê i przygotowaujesz jak ka¿e producent, czyli mieszasz z oxy itd. T± mieszankê nak³adasz na t± pierwsz± i trzymasz wszystko razem tyle ile ka¿e producent np. 40 minut je¶li to Koleston. I gotowe. ¯adna to filozofia.
no faktycznie ¿adna filozofia a na mokre czy na suche w³osy nak³adam ??
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-16, 13:24   #4810
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Morgan na tych fotkach masz Revlon cs? o jakim numerze?
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-16, 13:42   #4811
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka¿ wiadomo¶æ
no faktycznie ¿adna filozofia a na mokre czy na suche w³osy nak³adam ??
No tak jak farbê, czyli na suche, chyba, ¿e producent ka¿e nak³adac na zwil¿one.
Ja k³ad³am drogeryjn± na suche.
Robi³am pigmentacjê, zeby pozbyc siê rudo¶ci i zieleni i zeby farby siê trzyma³y. Po pigmentacji mia³am ¶liczny, równy kolor, który siê wcale nie sp³ukiwa³. tak wiêc polecam ci pigmentacjê, bo inaczej z ta twoj± rudo¶ci± bêdziesz walczyæ bardzo d³ugo.

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
a mi dzis Tz ciachnal wloski z dobre 10cm. I kusi mnie zeby jeszcze skrocic tak do ramion calkiem
A fotki?
Mnie tez kusi podciêcie. 2 lata temu mia³am do¶æ krótkiego boba, w którym dalej bym ¶miga³a gdyby nie mój brzydki garb. Ale kusi mnie taki d³u¿szy, ¿eby tylko szyjê zakryæ.
A z drugiej strony juz mi tak fajnie w³osy uros³y, ze tez mi szkoda obcinaæ
A ¿e zima i kurtki, szaliki itp. to w³osy noszê wiêcej zwi±zane ni¿ rozpuszczone i mnie to wkurza, bo nie lubiê zwi±zanych w³osów. Tak wiêc obciêcie kusi mnie mocno. Nie wiem tylko czy bêdê mia³a tyle odwagi. Bo o ile wiem jak wygladam w krótkim blond, o tyle nie mam pojêcia, czy bêdzie mi ³adnie w tak ciemnych krótkich.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-16, 13:45   #4812
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Weronisiu - i tak w³a¶nie zrobiê , ja lubiê rudo¶ci ale tylko w wydaniu rudym rudym a nie w br±zach jeszcze raz dziêkujê
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-16, 14:12   #4813
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

fotek poki co brak bo tylca sama sobie nie cykne, a moj luby w pracy oczywiscie.
Scielam na rownie prawie z tymi co mi po ciazy odrastaly. Bo tych dlugich to mi taki straczek zostal, ze wygladalam zalosnie. Tez ciagle w zwiazanych chodzilam bo w rozpuszczonych wstyd. Teraz o niebo lepiej
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-16, 14:12   #4814
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Dobra, zanim poodpisujê to na wstêpie - kolor rudawy trochê za bardzo na s³oñcu
Ale ogólnie jestem bardzo zadowolona. Mog³am od razu zrobiæ Kolestonem zamiast tych garnierów.

Dodajê zdjêcie - góra jest trochê przek³amana (za ciemno wysz³a na zdjêciu) bo pranie rzuca³o cieñ
Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Jak? Jakim cudem sam± farb±?
Cuuuudownie ci wysz³o
Jak widaæ w s³oñcu rudawo tak¿e nie tak do koñca super, ale o dziwo wcale mi to nie przeszkadza
Sam± farb± i ¿a³ujê ¿e od razu nie wziê³am kolestona
Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka¿ wiadomo¶æ
MorganLeFay - kolor cuuuudowny
ale ten przed te¿ boski
Musze koniecznie co¶ z tym moim ry¿awatym zrobiæ
jak siê wkurzê to jeszcze dzi¶ znowu farbê po³o¿ê ale mo¿e d³u¿ej potrzymam wtedy trzyma³am 45 min
kurczê a ja nie pamiêtam jaki Ty masz teraz kolor???
Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
No elegancja.

Jasno!!! Widaæ nie które jasne pasma na koñcówkach i to chyba wina 9% wody, tak my¶lê. Nastêpnym razem mo¿e pomy¶leæ aby braæ 9% na odrosty a mo¿e 6% na koñce? Ogólnie kolor ³adny i Ci pasuje. Widaæ, ¿e z Ciebie naturalna blondynka by³a bo mnie taki kolor tylko szpeci³.
Tak, na pewno masz racjê. Ale dla mnie robienie czê¶æ na 9, czê¶æ na 6 to za du¿o jak na moje umiejêtno¶ci , a nie mam nikogo do pomocy...
Poza tym jakbym wtedy mia³a te w³osy malaksowaæ?
Kachula ale Ty masz te¿ jasn± karnacjê przecie¿ i pisa³a¶ ¿e dobrze siê czu³a¶ w jasnych.
Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mam taki sam efekt jak ugniatam a krêcona nie jestem.

A kolorek to juz prawdziwy blond. Jak dla mnie za ciep³y/rudy. Oszala³abym z czym¶ takim. Ale tobie bardzo pasuje, chyba lepiej ni¿ br±z Na tym etapie juz zostaw wlosy, bo wygladasz cudownie.

Sylwka na mocno rude w³osy mozesz dac tylko naturê, najlepiej pog³êbiona, czyli z 00 po przecinku. Mo¿esz tez zrobiæ pigmentacjê, to siê przynajmniej farba bêdzie trzymaæ.

A ja dzi¶ dosta³am moje zamówione farby i chyba zaraz co¶ wypróbujê, w koñcu nie farbowa³am ju¿ tydzieñ
Sprzedawca cos siê machn±³, bo zamiast Kolestona 5/0 przys³a³ mi 5/00 no ale niech mu bêdzie, prze¿yjê.
Machn±³ siê te¿ na oxy, bo kupi³am 1,9% jak±¶ tañsz±, a przys³a³ mi oryginaln± z Welli
Muszê wyrównaæ moje kolory, bo gdzieniegdzie wy³azi jaki¶ pasek niechaciany. Mam tylko dylemat i nie wiem na jaki kolor siê zdecydowaæ. Tak to jest jak sie kupi za du¿o kolorów na raz Muszê wybraæ pomiêdzy 5/71 a 5/75 Chyba zrobiê wyliczankê
No w³a¶nie ja nigdy nie by³am krêcona, wiêc mo¿e mam tak jak Ty

Je¶li chodzi o poziom to jestem zadowolona, jest chyba bardzo zbli¿ony do moich naturalnych które by³y z³ote i do¶æ jasne. Jak pojawi siê odrost czyli za jakie¶ 1,5 miesi±ca pomy¶lê o czym¶ ¿eby trochê stonowaæ ciep³y kolor.

Wydaje mi siê ¿e faktycznie mi lepiej ni¿ w br±zie, i m³odziej

5/00 robi³am ale z cece, je¶li ten co Ci przys³ali z Kolestona bêdzie podobny to powinien Ci siê spodobaæ, pamiêtam ¿e on by³ taki jakby ch³odny ale mia³ du¿o czerwonego pigmentu.
Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka¿ wiadomo¶æ
Weronisia - dziêki za rady . Wstrzymujê siê wobec tego do poniedzia³ku i idê kupiæ t± naturaln± . Pigmentacji jako¶ siê bojê sama robiæ
Ja robi³am kiedy¶ i pigmentacjê i wzmocnion± naturê. I pigmentacji nigdy wiêcej za du¿o paprania z nak³adaniem farby na farbê, w³osy siê szarpi± itd.... lepsza natura , taka dla siwych. Tylko kolor te¿ mo¿e wyj¶æ ciemniej.
Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Morgan boski kolor! tzn ja bym w takim oszalala jak Weronisia, ale super ze dalas ze swoja twarza bo widac, ze Tobie super w takim kolorze!

a mi dzis Tz ciachnal wloski z dobre 10cm. I kusi mnie zeby jeszcze skrocic tak do ramion calkiem
Dziêki
a foty po obciêciu gdzie ?
Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Morgan na tych fotkach masz Revlon cs? o jakim numerze?
taaaak 150 buff mój idea³ od lat
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg balkon.jpg (128,7 KB, 38 za³adowañ)

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2013-11-16 o 14:14
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-16, 14:15   #4815
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Dobra, zanim poodpisujê to na wstêpie - kolor rudawy trochê za bardzo na s³oñcu
Ale ogólnie jestem bardzo zadowolona. Mog³am od razu zrobiæ Kolestonem zamiast tych garnierów.

Dodajê zdjêcie - góra jest trochê przek³amana (za ciemno wysz³a na zdjêciu) bo pranie rzuca³o cieñ

Jak widaæ w s³oñcu rudawo tak¿e nie tak do koñca super, ale o dziwo wcale mi to nie przeszkadza
Sam± farb± i ¿a³ujê ¿e od razu nie wziê³am kolestona

kurczê a ja nie pamiêtam jaki Ty masz teraz kolor???

Tak, na pewno masz racjê. Ale dla mnie robienie czê¶æ na 9, czê¶æ na 6 to za du¿o jak na moje umiejêtno¶ci , a nie mam nikogo do pomocy...
Poza tym jakbym wtedy mia³a te w³osy malaksowaæ?
Kachula ale Ty masz te¿ jasn± karnacjê przecie¿ i pisa³a¶ ¿e dobrze siê czu³a¶ w jasnych.

No w³a¶nie ja nigdy nie by³am krêcona, wiêc mo¿e mam tak jak Ty

Je¶li chodzi o poziom to jestem zadowolona, jest chyba bardzo zbli¿ony do moich naturalnych które by³y z³ote i do¶æ jasne. Jak pojawi siê odrost czyli za jakie¶ 1,5 miesi±ca pomy¶lê o czym¶ ¿eby trochê stonowaæ ciep³y kolor.

Wydaje mi siê ¿e faktycznie mi lepiej ni¿ w br±zie, i m³odziej

5/00 robi³am ale z cece, je¶li ten co Ci przys³ali z Kolestona bêdzie podobny to powinien Ci siê spodobaæ, pamiêtam ¿e on by³ taki jakby ch³odny ale mia³ du¿o czerwonego pigmentu.

Ja robi³am kiedy¶ i pigmentacjê i wzmocnion± naturê. I pigmentacji nigdy wiêcej za du¿o paprania z nak³adaniem farby na farbê, w³osy siê szarpi± itd.... lepsza natura , taka dla siwych. Tylko kolor te¿ mo¿e wyj¶æ ciemniej.

Dziêki
a foty po obciêciu gdzie ?

taaaak 150 buff mój idea³ od lat
boski ten kolor!!!! ale na tym zdjeciu chyba cera Ci wyszla ciemniejsza niz w realu bo Buff to jasniak jest zaraz i bedize moim faworytem bo z Sand Beige juz robi sie za ciemny w ogole to masakra jakas z ta opalenizna moja.... na slub 21wrzesnia idealny byl mi 310 z Revlona, 3tyg bez solarium i juz spadlam na 180... zaraz na 150
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-16, 14:23   #4816
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
boski ten kolor!!!! ale na tym zdjeciu chyba cera Ci wyszla ciemniejsza niz w realu bo Buff to jasniak jest zaraz i bedize moim faworytem bo z Sand Beige juz robi sie za ciemny w ogole to masakra jakas z ta opalenizna moja.... na slub 21wrzesnia idealny byl mi 310 z Revlona, 3tyg bez solarium i juz spadlam na 180... zaraz na 150
Tak na zdjeciu mam za ciemn± skórê i za ciep³y odcieñ. W³osy chyba te¿ wysz³y cieplej ni¿ s± w rzeczywisto¶ci. Jak ja na nie patrzê to widzê co¶ ala z³oto / be¿.
A mog³aby¶ mi tak mniej wiêcej opisowo wyja¶niæ jak siê ró¿ni± 150 i 180?? Bo w wakacje jak by³am trochê opalona 150 by³ ciut za jasny.
Aaaaaa i jeszcze na tamtym zdjêciu mam na tej 150 zmatowion± skórê MF creme puff , kolor truly fair
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-16, 14:24   #4817
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Morgan rzeczywiscie do¶æ rudy ten twój blond, ale wiesz co? ¦licznie ci w nim Ch³odne kolory nie s± dla ciebie.


A ja siedzê z Color Touch 5/75 i powiem wam, ¿e zestrachana jestem na maxa
Mieszanka mia³a kolor marchewkowy!!!. Teraz siê troche utleni³a i wyglada jak buraczkowy
Normalnie posraniutka jestem... co to mi dzi¶ wyjdzie. Ide zmywac.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-16, 14:30   #4818
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Dobra, zanim poodpisujê to na wstêpie - kolor rudawy trochê za bardzo na s³oñcu
Ale ogólnie jestem bardzo zadowolona. Mog³am od razu zrobiæ Kolestonem zamiast tych garnierów.

Dodajê zdjêcie - góra jest trochê przek³amana (za ciemno wysz³a na zdjêciu) bo pranie rzuca³o cieñ

Jak widaæ w s³oñcu rudawo tak¿e nie tak do koñca super, ale o dziwo wcale mi to nie przeszkadza
Sam± farb± i ¿a³ujê ¿e od razu nie wziê³am kolestona
We¼ nie narzekaj, jest super A rudo¶æ sobie zgasisz jak±¶ natur± jak ci siê poziom wyrówna i tyle.


A ja nie wiem sama co chcê teraz Farbowa³am 3 tygodnie temu, a zaczynam chyba ju¿ widzieæ ma³y myszaty odro¶cik - co¶ za szybko to idzie. Nadal nie zdecydowa³am, co chcê robiæ z kud³ami. Czy od razu lecieæ z k±piel± rozja¶niaj±c±, czy mo¿e po³o¿yæ resztkê 5/0 na odrost za jaki¶ czas i potem póki siê nowy odrost nie pojawi kombinowaæ z rozja¶nianiem farb±.
Nie wiem i mnie to mêczy A jeszcze chyba mnie jakie¶ przeziêbienie bierze, wiêc jest gorzej ni¿ zazwyczaj...

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
A ja siedzê z Color Touch 5/75 i powiem wam, ¿e zestrachana jestem na maxa
Mieszanka mia³a kolor marchewkowy!!!. Teraz siê troche utleni³a i wyglada jak buraczkowy
Normalnie posraniutka jestem... co to mi dzi¶ wyjdzie. Ide zmywac.
Trzymam kciuki
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-16, 14:36   #4819
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Morgan teraz ponoc Revlony nieco zmienily odcienie na minimalnie ciemniejsze niz w starej formule z filtrem 6, teraz jest 15. Moge Ci opisac jedynie roznice ktora widzialam w starej formulue
180 byl cieplejszy i troszke ciemniejszy niz 150. Mi 150 starej formuly wypadal chlodniej i bardziej rozowo niz 180. Ale teraz widze, ze nowa 180 jest nieco ciemniejsza od starej 180. Nie wiem jak to jest z kolorem 150.
Na pewno nowa formula jest bardziej gesta, lepiej kryje moim zdaniem i nie powoduje zadnych niespodzianek po starej formule mialam czasami jakies pryszczola. Teraz nic, a jade na nowym revlonie od ponad 2miesiecy dzien w dzien
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-16, 14:46   #4820
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

No i lipa. Znowu jestem czarna.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-16, 14:47   #4821
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
No i lipa. Znowu jestem czarna.
Serio?! Ju¿ po wysuszeniu? O ja.....
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-16, 14:49   #4822
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
No i lipa. Znowu jestem czarna.
chole...ra :/
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-16, 15:00   #4823
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Szybko siê obfoci³am z ka¿dej strony, póki s³oñce ¶wieci. No wiêc w s³oñcu widaæ br±z. Ufff. natomiast w cieniu/w domu/ przy w³±czonym ¶wietle itp. jest czarno jak smo³a.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-16, 15:01   #4824
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Szybko siê obfoci³am z ka¿dej strony, póki s³oñce ¶wieci. No wiêc w s³oñcu widaæ br±z. Ufff. natomiast w cieniu/w domu/ przy w³±czonym ¶wietle itp. jest czarno jak smo³a.
na szczescie to TC wiec jest szansa, ze sie wyplucze
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-16, 15:01   #4825
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Jedyne szczê¶cie, ¿e wziê³am CT i 1,9% to szybko siê sp³ucze.
Zaraz wrzucê fotki.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-16, 15:03   #4826
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Szybko siê obfoci³am z ka¿dej strony, póki s³oñce ¶wieci. No wiêc w s³oñcu widaæ br±z. Ufff. natomiast w cieniu/w domu/ przy w³±czonym ¶wietle itp. jest czarno jak smo³a.
Nie dobrze.... Kto by pomy¶la³, ¿e poziom 5 ci tak wyjdzie.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-16, 15:03   #4827
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Ró¿nica ogromna na plus piêkny jasny br±z

Kiedy ta promocja? Nic nie potrzebujê ale jak pójdê to pewnie oka¿e siê ¿e jest inaczej


¯eby jeszcze siê da³o zatrzymaæ te fale Po odgniataniu by³y boskie, ale chyba powinnam trochê pochodziæ z rêcznikiem na g³owie ¿eby lepiej docisnê³y siê do skóry i ods±czy³y z wody. Robi³am to na krem Artiste z natury, ale trochê nieudolnie, jak to pierwszy raz....

Na drogeryjn± bym nie liczy³a. Moja mama ma du¿o siwych i nic drogeryjnego jej nie ³apie. Robi za to Cece 8.00 tzw. wzmacnian± naturê i kryje piêknie. Kachula robi swojej mamie Inebrye (dobrze pamiêtam? ) i te¿ ³apie. Szukaj w¶ród profesek.


Dobra, wiêc tak...
Zrobi³am dzi¶ koleston 12/0 na oxy 9%. Efekty macie w za³. Jak dla mnie to (zdjêcie po jest tylko w pomieszczeniu bo s³oñca nie ma u mnie teraz)
Koñcówki s± troszkê ja¶niejsze od reszty, nie wiem czy widaæ na zdjêciu. Takie mini ombre mi siê zrobi³o ale ³adne , z 1/3 tonu ja¶niej.
Robi³am na wodzie 9%, najpierw na d³ugo¶æ i koñcówki, 20min pod ciep³em, potem malaks i kolejne 20-25min, razem gdzie¶ 45min pod ciep³em, kilka razy masowa³am w³osy.
Potem 100ml zimnej wody, malaks i 10min bez ciep³a.
I przed zmyciem malaks chwilê na b. ciep³ej wodzie.
¶wietny jest ten kolor
zdecydowanie lepiej Ci jest w jasniejszych odcieniach
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-16, 15:03   #4828
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
na szczescie to TC wiec jest szansa, ze sie wyplucze
to samo napisa³ysmy
No tak, to jedyna moja szansa.
Powiem wam, ¿e ju¿ siê odzwyczai³am od tej mojej czerni i teraz mi siê nie podoba Wola³am ten mój br±zik z mahoniem. A na³o¿y³am tylko o ton ciemniejsz±. Poprzednio k³ad³am 6/
75 a teraz 5/75, z tym, ¿e wiem gdzie mo¿e byc pies pogrzebany.... dodalam ciuteñkê niebieskiego mixa, bo siê ba³am rudo¶ci. Mo¿e on to tak mocno przyciemni³... Pozostaje mi czekaæ na wyp³ukanie.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-16, 15:04   #4829
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Dobra, zanim poodpisujê to na wstêpie - kolor rudawy trochê za bardzo na s³oñcu
Ale ogólnie jestem bardzo zadowolona. Mog³am od razu zrobiæ Kolestonem zamiast tych garnierów.

Dodajê zdjêcie - góra jest trochê przek³amana (za ciemno wysz³a na zdjêciu) bo pranie rzuca³o cieñ

Jak widaæ w s³oñcu rudawo tak¿e nie tak do koñca super, ale o dziwo wcale mi to nie przeszkadza
Sam± farb± i ¿a³ujê ¿e od razu nie wziê³am kolestona

kurczê a ja nie pamiêtam jaki Ty masz teraz kolor???

Tak, na pewno masz racjê. Ale dla mnie robienie czê¶æ na 9, czê¶æ na 6 to za du¿o jak na moje umiejêtno¶ci , a nie mam nikogo do pomocy...
Poza tym jakbym wtedy mia³a te w³osy malaksowaæ?
Kachula ale Ty masz te¿ jasn± karnacjê przecie¿ i pisa³a¶ ¿e dobrze siê czu³a¶ w jasnych.

No w³a¶nie ja nigdy nie by³am krêcona, wiêc mo¿e mam tak jak Ty

Je¶li chodzi o poziom to jestem zadowolona, jest chyba bardzo zbli¿ony do moich naturalnych które by³y z³ote i do¶æ jasne. Jak pojawi siê odrost czyli za jakie¶ 1,5 miesi±ca pomy¶lê o czym¶ ¿eby trochê stonowaæ ciep³y kolor.

Wydaje mi siê ¿e faktycznie mi lepiej ni¿ w br±zie, i m³odziej

5/00 robi³am ale z cece, je¶li ten co Ci przys³ali z Kolestona bêdzie podobny to powinien Ci siê spodobaæ, pamiêtam ¿e on by³ taki jakby ch³odny ale mia³ du¿o czerwonego pigmentu.

Ja robi³am kiedy¶ i pigmentacjê i wzmocnion± naturê. I pigmentacji nigdy wiêcej za du¿o paprania z nak³adaniem farby na farbê, w³osy siê szarpi± itd.... lepsza natura , taka dla siwych. Tylko kolor te¿ mo¿e wyj¶æ ciemniej.

Dziêki
a foty po obciêciu gdzie ?

taaaak 150 buff mój idea³ od lat

kolor genialny
co to by³o ?
__________________
¿ycie jest piêkne

Edytowane przez metaxa
Czas edycji: 2013-11-16 o 15:05
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-16, 15:06   #4830
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Nie dobrze.... Kto by pomy¶la³, ¿e poziom 5 ci tak wyjdzie.
ja bym pomyslala bo mi poziom 5 czarno wychodzil

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
to samo napisa³ysmy
No tak, to jedyna moja szansa.
Powiem wam, ¿e ju¿ siê odzwyczai³am od tej mojej czerni i teraz mi siê nie podoba Wola³am ten mój br±zik z mahoniem. A na³o¿y³am tylko o ton ciemniejsz±. Poprzednio k³ad³am 6/
75 a teraz 5/75, z tym, ¿e wiem gdzie mo¿e byc pies pogrzebany.... dodalam ciuteñkê niebieskiego mixa, bo siê ba³am rudo¶ci. Mo¿e on to tak mocno przyciemni³... Pozostaje mi czekaæ na wyp³ukanie.

noo ten mixton pokazal juz ze umie mooocno przyciemnic.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:27.