Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-25, 14:08   #1111
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
A Ty wstręciucho Widziałam go wczoraj na A.
Fajny gadżet
O tak, potrzebuję teraz słów które mnie upewnią w zakupie, choćby nie były szczere
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 14:16   #1112
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Miałam te puder w obserwowanych. Też mi się podoba, ale ta karuzela bardziej mi się podobała. Ktoś mnie ubiegł i kupił.
W ramach pocieszenia kupiłam rozświetlacz Shiseido, ale okazalo się, że on tylko rozświetla, a nie brązuje i już poleciał do kogoś inego.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 14:21   #1113
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Też mi się podoba, ale ta karuzela bardziej mi się podobała.
Wzięłabym ją bez namysłu, ale pytałam sprzedawcę, który ją wtedy miał i niestety, tylko jedną sztukę. Za jakiś czas napiszę do kilku sprzedających, może się uda
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 14:29   #1114
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Jakbyś się czegoś dowiedziałam, to daj znać

Oczywiście zdaj nam relację, jak się sprawuje nowe cacko
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 14:32   #1115
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Karuzela mi się bardzo podobała.Jednak po kilkukrotnym testowaniu jest nie dla mnie.Jest zbyt pomarńczowa.Ten kolor jest jakiś taki sztuczny.Cena jest dosyć niska jak na taką pojemność,ale naprawdę,można za te pieniądze coś lepszego kupić.To tylko tak ładnie i inaczej wygląda
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 14:38   #1116
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Karuzela mi się bardzo podobała.Jednak po kilkukrotnym testowaniu jest nie dla mnie.Jest zbyt pomarńczowa.Ten kolor jest jakiś taki sztuczny.Cena jest dosyć niska jak na taką pojemność,ale naprawdę,można za te pieniądze coś lepszego kupić.To tylko tak ładnie i inaczej wygląda
Z jednej strony to dobrze, ale z drugiej... nie lubię kiedy producent psuje dobrze zapowiadające się produkty.

Letnia kolekcja Smashboxa: http://www.smashbox.com/index.cfm/fu...4-668eea76cb2b
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 17:14   #1117
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Uff na szczęscie serioa Diora na Lumiere mnie nie powaliła na kolana swoją drogą ten odcien rózu jest straszny ufff
Contax juz pisze

ps dziewczyny ja takze dziekuje za zdjęcia Nuxe-co prawda mam jasną karnacje ale w aptece była tylko ciemna próbka ale ale! nawet na mojej twarzy ta ciemna nie wygladała zle,ciemno tylko w miare a wiec dla jasnej musi byc w sam raz dla mnie
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-25, 17:18   #1118
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

ja sobie teraz kupilam na allegro lieraca tego tonujacego napoczatku sie zastnawialam czy warto ale znalzalm za 5zl male tybki po 5ml wiec za 40ml wyjdzie mi 40zl a nie 75 :P
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 18:36   #1119
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

No to jeszcze wkleję tutaj (na deborowym już z tym byłam ) letną kolekcję Deborah która może do nas dotrze:
http://deborah.it/italiano/nuovo/soleeco07.htm (w wersji anglojęzycznej jeszcze nie widać)
http://deborah.it/inglese/nuovo/terrabbro.htm
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 19:36   #1120
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
O tak, potrzebuję teraz słów które mnie upewnią w zakupie, choćby nie były szczere
Aga szczere jak najbardziej, sama bym go capnela tylko jak razie nie mam za co i czaje sie na nowe meteoryty

Cytat:
Napisane przez Mirianka Pokaż wiadomość
Uff na szczęscie serioa Diora na Lumiere mnie nie powaliła na kolana swoją drogą ten odcien rózu jest straszny ufff
Jak dla mnie straszny to malo powiedziane , kolorysytka jest mocno przesadzona, taka jarmarczna.

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
No to jeszcze wkleję tutaj (na deborowym już z tym byłam ) letną kolekcję Deborah która może do nas dotrze:
http://deborah.it/italiano/nuovo/soleeco07.htm (w wersji anglojęzycznej jeszcze nie widać)
http://deborah.it/inglese/nuovo/terrabbro.htm
Bardzo ladnie prezentuje sie brazer Nr 1
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 19:43   #1121
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Aga szczere jak najbardziej, sama bym go capnela tylko jak razie nie mam za co i czaje sie na nowe meteoryty

Jak dla mnie straszny to malo powiedziane , kolorysytka jest mocno przesadzona, taka jarmarczna.

Bardzo ladnie prezentuje sie brazer Nr 1
Mi też się podoba ten nr 1 - znów męczę dystrybutora mailami, mam nadzieję że wejdzie, nie tak jak kolekcja Milano-Tokyo.
Modlę się, żeby ładnie wygladał na policzkach i nie był mocno rozświetlający
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-25, 22:43   #1122
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Bylam, macalam Nuxa I powiem tak: o ile kolor rzeczywiscie jest sliczny, dobry dla bladolicych to konsystencja mnie przerazila, bo nie moglam tego rozsmarowac tak, zeby nie powstaly smugi Probowalam na dloni, na rece i nawet w na szyji, ale za kazdym razem smuzylo

Za to starsza wersja, czyli zel, bo obydwie wersje byly dostepne - rozsmarowala sie bez zarzutu Tylko nie wiem jeszcze jak z kolorami, bo tester byl tylko tego do cery ciemnej (czytaj chamsko pomaranczowy ), ale pani wygrzebala probke jasnego i bede testowac jutro. Mam nadzieje, ze kolor zblizony do nowej wersji.

Swoja droga przerazila mnie roznica cenowa miedzy Superpharmem a zwykla apteka. To znaczy wiedzialam, ze Superpharm jest drozszy, ale 20zl na jednym kosmetyku to gruba przesada.
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 10:58   #1123
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Mam pytanie o brazery w musie. Moze ktos porownac musy Maybelline i Bell? Znow mnie kusi ten Maybelline, w zeszlym roku sie oparlam, a teraz znowu mnie dopadlo Z gory dzieki za odpowiedz
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 12:16   #1124
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Vril, musy Bell są jeszcze rzadkością trudno dostępne, w sieci ich jeszcze nie widziałam w sprzedaży

edit: swoją drogą byłam wczoraj w Sephorze. Czy wroclawska ma jakąś wybrakowaną ofertę teraz? Widziałam tylko ten dwukolorowy brązer/rozświetlacz (jedna część brązowa, druga złota, obydwie migoczą), ich paletę z cieniami i różem, dwa błyszczyki i spraye brązujące. Tymczasem w gazecie widziałam kratkowaną pryzmę brązującą, a teraz do KWC zgłoszono ich nowy puder brązujący - jednolity, w opakowaniu z tej nowej serii. Ktoś coś wie?
Oglądałam też brązer Clinique'a, jeśli któraś z was jest chętna na najjaśniejszy - tester mają schowany w szufladce, mieli też nową dostawę tych odcieni.

Edytowane przez agnieska
Czas edycji: 2007-05-27 o 12:48
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 13:33   #1125
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Aga - czy gdzieś na wizazu pałęta się zdjątko tej kratkowanej pryzmy Sephory? Chętnie bym ją zobaczyła, ale szukałam w wątku sephorowym i nie mogłam znaleźć.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 15:24   #1126
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
Aga - czy gdzieś na wizazu pałęta się zdjątko tej kratkowanej pryzmy Sephory? Chętnie bym ją zobaczyła, ale szukałam w wątku sephorowym i nie mogłam znaleźć.
Smoku, raczej nie - tutaj o niej wspominałam:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ra#post4351952
postaram się zrobić zdjęcie, nie mam skanera

edit: mam nadzieję, że coś zobaczysz mi się podoba
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010851.JPG (41,8 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010852.JPG (57,5 KB, 53 załadowań)
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 15:28   #1127
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Aga i co myslisz o kolorystyce najjasniejszego Klinika ?
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 15:32   #1128
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Kasiu, w tym ich oświetleniu spodobała mi się i pewnie ją kupię za jakiś czas, ale bylam już wszystkim umazana po łapie, więc zmyłam to zanim wyszłam
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 15:39   #1129
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Smoku, raczej nie - tutaj o niej wspominałam:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ra#post4351952
postaram się zrobić zdjęcie, nie mam skanera

edit: mam nadzieję, że coś zobaczysz mi się podoba
też widziałam to zdjęcie i również mi się podoba, a zwłaszcza jego cena Ale "na żywca" niestety jeszcze nie widziałam
Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-27, 16:01   #1130
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Aga - dzięki bardzo za zdjątko. Niech ją tylko obejrze w Sephorze!

Klinika brązującego najjaśniejszego bardzo miło się uzywa - ma ładny kolor, taki herbaciany, brąz przełamany jakby rózem, czy jakoś tak, widac to na stronie Klinika. Na buzi jest rumiany, cos jakby skrzyżowanie brązera z różem, nie jak inne brązery tylko złocisto-brązowy. Ma fajne złote drobinki.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 16:11   #1131
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
Aga - dzięki bardzo za zdjątko. Niech ją tylko obejrze w Sephorze!

Klinika brązującego najjaśniejszego bardzo miło się uzywa - ma ładny kolor, taki herbaciany, brąz przełamany jakby rózem, czy jakoś tak, widac to na stronie Klinika. Na buzi jest rumiany, cos jakby skrzyżowanie brązera z różem, nie jak inne brązery tylko złocisto-brązowy. Ma fajne złote drobinki.
Daj znać kiedy ją zobaczysz jestem jej bardzo ciekawa, tylko obawiam się, ze będzie stworzona na wzór tych nowych, trzypaskowych róży - strasznie błyszczące.
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 16:35   #1132
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Kasiu, w tym ich oświetleniu spodobała mi się i pewnie ją kupię za jakiś czas, ale bylam już wszystkim umazana po łapie, więc zmyłam to zanim wyszłam
Dzieki
Jak ja jakis czas temu ogladalam to tez mi sie podobala i caly czas nad nia mysle

A czy przypadkiem Bieta nie pisala cos o tym nowym brazerze Sephory ? zreszta malo pozytywnie.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 17:06   #1133
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Vril, musy Bell są jeszcze rzadkością trudno dostępne, w sieci ich jeszcze nie widziałam w sprzedaży.
Yhm... Dzieki za info. Tak sie znienacka nadzialam na oferte Bell i stad pytanie, myslalam, ze sa "bezproblemowo" dostepne. Poszukam obu i porownam. Maybelline na KWC ma pare opinii i wszystkie dobre, akurat mi na takim transparentnym, delikatnym efekcie zalezy
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 17:23   #1134
bieta
Zadomowienie
 
Avatar bieta
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 061
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość

A czy przypadkiem Bieta nie pisala cos o tym nowym brazerze Sephory ? zreszta malo pozytywnie.
Pisałam w wątku sephorowym. Ale o tym podwójnym - rozświetlaczo-brązerze - na mojej twarzy koszmar i tragedia. Co do szachownicy sama jestem jej ciekawa (znowu, mimo tylko porażek z pudrami z Sephory )
bieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 19:15   #1135
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez bieta Pokaż wiadomość
Pisałam w wątku sephorowym. Ale o tym podwójnym - rozświetlaczo-brązerze - na mojej twarzy koszmar i tragedia. Co do szachownicy sama jestem jej ciekawa (znowu, mimo tylko porażek z pudrami z Sephory )
A widzisz wiedzialam, ze gdzies dzwoni tylko nie wiedzialam gdzie

W tym tygodniu powinnam w koncu nawiedzic Sephore, to obadan nowa szachonice z czystej ciekawosci. ale drobinki pewnie ma wielkosci brokatu.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 19:19   #1136
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Testowalam nowa limitke Diora z blyszczykiem. Duży puder bardzo masywna puderniczka.
Kolor mozna dozowac, wieksza część jest dla jasnolicych raczej ale jest ale tak mnie smarowaly W douglasie, achy i ochy pędzloem śmigaly po oczach, nosie. Powsiedzialam ze chce zobaczyć w dziennym świetle. Zanim doszlam na zewnątrz Galerii wstąpilam do obuwniczego i przeżyłam SZOK.

Szyja byla blada a buzia jak po urlopie w Tunezii. Dla mnie to za mocny makijaż.

Acha puder ma drobinki dosyc widoczne.Blyszczyk w opakowaniu wyglada byle jak ale na ustach daje efekt tafli bez drobinek.
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 19:30   #1137
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
Testowalam nowa limitke Diora z blyszczykiem. Duży puder bardzo masywna puderniczka.
Fiu fiu, a który wariant testowałaś, Neonko? Ten brązowy czy wariant z różem?
Szkoda, ze daje taki mocny kolor...
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 19:36   #1138
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

neonka wszystkie pudry przetestowala..bylam glodna


Dior pojedynczy 010 cudna dla bladolicych, slowem bezpieczny, nie daje efektu [pomaranczy , dyskretne drobinki nadaja piekny polysk.


Dior z blyszczkiem limitowanka, jasna czesc jest okey ale jak szaleje sie pędzlem( tak jak pani w Douglasie ) wyglada mocno jak opalenizna z Tunezji.


Acha pojawil sie nowy odcien z Chanel-goferki Tropic
http://allegro.pl/item197619935_chan...17_tropic.html
i moim zdaniem jest tez idący w pomarancz.

Podobal mi sie nowy EL. Nie ma drobinek mega dużo, piekny odcien piasku nie pomaranczowy.
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 20:21   #1139
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

A u mnie (znaczy w Galerii Dominikańskiej) żadnych testerów-brązerów z EL nie było
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 20:27   #1140
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Agniesko moze kolekcja EL jest caly czas ale dla mnie jest nowa

Oto link o jakie chodzi mi pudry

http://www.esteelauder.com/templates...-_-amberbronze
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:38.