Kosmetyki M.A.C. cz.10 - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-25, 22:18   #331
dusia65
Zakorzenienie
 
Avatar dusia65
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 4 779
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Mam na wymianę najnowszą pomadke Personal Pick,jakość extra ale kolor dla mnie za jasny,zapraszam na straganik
__________________
Wymiana kosmetyczna
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1264049
dusia65 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-26, 13:41   #332
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Ja niestety nie mam obecnie niczego na wymianę

Z innej beczki - polowałam swego czasu na konturówkę Whirl. Ostatecznie nie udało mi się jej kupić. Nawet chodziły słuchy, że miała zostać wycofana. Wczoraj patrzę - pojawiła się na stronie. Stwierdziłam, że nie klikam, poczekam aż wyjdzie kolekcja świąteczna i kupię ją razem z rozświetlaczem. No i bo już się wyprzedała.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-26, 14:00   #333
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Ja niestety nie mam obecnie niczego na wymianę

Z innej beczki - polowałam swego czasu na konturówkę Whirl. Ostatecznie nie udało mi się jej kupić. Nawet chodziły słuchy, że miała zostać wycofana. Wczoraj patrzę - pojawiła się na stronie. Stwierdziłam, że nie klikam, poczekam aż wyjdzie kolekcja świąteczna i kupię ją razem z rozświetlaczem. No i bo już się wyprzedała.
W Dougu jest dostępna jakby co, tylko ta opcja się opłaca wyłącznie wtedy, jeśli masz tam do zrobienia jakieś inne zakupy, wiadomo
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-26, 14:48   #334
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
W Dougu jest dostępna jakby co, tylko ta opcja się opłaca wyłącznie wtedy, jeśli masz tam do zrobienia jakieś inne zakupy, wiadomo
Kliknęłam ją w tym Dougu, przynajmniej szybciej przyjdzie niż z MACa. Obawiam się jednak trochę, żeby mi jej ktoś nie podkupił i żeby nie anulowali rezerwacji, zanim doleci do nich mój przelew.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-26, 14:54   #335
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Kliknęłam ją w tym Dougu, przynajmniej szybciej przyjdzie niż z MACa. Obawiam się jednak trochę, żeby mi jej ktoś nie podkupił i żeby nie anulowali rezerwacji, zanim doleci do nich mój przelew.
Mi ostatnio normalnie przysłali i Personal Pick, i Fashion Revival, choć w momencie dokonywania przeze mnie przelewu obie szminki były już niedostępne. Wychodzi na to, że jednak te produkty rezerwują, a ta jedna sytuacja, którą kiedyś miałam z anulowaniem zamówienia z powodu niedostępności produktu, to był jakiś pojedynczy "wypadek przy pracy"... A przynajmniej taką mam nadzieję
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-26, 15:04   #336
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

też mi się wydaje, że te produkty są jednak rezerwowane bo czasem biorę coś na przelew i w sumie nigdy niczego nie brakowało

kliknęłam Blushbaby, kiedyś go miałam i zbyłam, mam nadzieję, że teraz mi przypasi
myślę też nad szminą Mehr i różem Plum Foolery
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-26, 15:10   #337
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Mi ostatnio normalnie przysłali i Personal Pick, i Fashion Revival, choć w momencie dokonywania przeze mnie przelewu obie szminki były już niedostępne. Wychodzi na to, że jednak te produkty rezerwują, a ta jedna sytuacja, którą kiedyś miałam z anulowaniem zamówienia z powodu niedostępności produktu, to był jakiś pojedynczy "wypadek przy pracy"... A przynajmniej taką mam nadzieję
Ja też mam taką nadzieję Tym bardziej, że ostatnio nie mam coś szczęścia do MACa, bo jak już mi się coś podoba, to nie udaje mi się tego kupić (vide Personal Pick, Delicates, czy to duo do konturowania, na które się jednak zdecydowałam, ale którego nijak nie szło capnąć on line).

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
też mi się wydaje, że te produkty są jednak rezerwowane bo czasem biorę coś na przelew i w sumie nigdy niczego nie brakowało

kliknęłam Blushbaby, kiedyś go miałam i zbyłam, mam nadzieję, że teraz mi przypasi
myślę też nad szminą Mehr i różem Plum Foolery
Mi raz "uciekła" z koszyka pomadka, ale poza tym też nie miałam nigdy żadnych problemów, mimo, że opłacałam produkty np. dopiero po kilku dniach.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-26, 18:29   #338
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
też mi się wydaje, że te produkty są jednak rezerwowane bo czasem biorę coś na przelew i w sumie nigdy niczego nie brakowało

kliknęłam Blushbaby, kiedyś go miałam i zbyłam, mam nadzieję, że teraz mi przypasi
myślę też nad szminą Mehr i różem Plum Foolery
Tak, w D. rezerwują Blushbaby jest
Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Ja też mam taką nadzieję Tym bardziej, że ostatnio nie mam coś szczęścia do MACa, bo jak już mi się coś podoba, to nie udaje mi się tego kupić (vide Personal Pick, Delicates, czy to duo do konturowania, na które się jednak zdecydowałam, ale którego nijak nie szło capnąć on line). .
O którym duo do konturowania mówisz - Accentuate/Sculpt? Mnie męczy Emphsaize/Bone Beige ech
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-26, 18:45   #339
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Potwierdza się, że paletki i pędzle są słabe Będzie więcej $ na inne rzeczy
Właśnie tego się spodziewałam Nic to, będę dalej tkwić w sukcesywnym kompletowaniu swojego setu.
Dzięki temu, przynajmniej każdy zakup będzie bardziej przemyślany
(tak należy sobie wmawiać ).
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-26, 18:49   #340
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Tak, w D. rezerwują Blushbaby jest

O którym duo do konturowania mówisz - Accentuate/Sculpt? Mnie męczy Emphsaize/Bone Beige ech
Tak, tym ze Sculptem. Jednak mi się go zachciało, ale - niestety lub na szczęście - nie było dostępne, kiedy sprawdzałam. Może w końcu kupię sobie wkład i pustą paletę. Mam trochę róży do wydepotowania...
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-26, 19:52   #341
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Właśnie tego się spodziewałam Nic to, będę dalej tkwić w sukcesywnym kompletowaniu swojego setu.
Dzięki temu, przynajmniej każdy zakup będzie bardziej przemyślany
(tak należy sobie wmawiać ).
Ja tak sobie myslalam żeby kupic sobie taki set na wyjazdy, ale skoro mają być takie sobie, to może lepiej w tej cenie kupie sobie kilka pędzelków z Zoevy, sama nie wiem...
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-26, 20:21   #342
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Właśnie tego się spodziewałam[IMG]] Nic to, będę dalej tkwić w sukcesywnym kompletowaniu swojego setu.
Dzięki temu, przynajmniej każdy zakup będzie bardziej przemyślany
(tak należy sobie wmawiać ).
Ja też
Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Tak, tym ze Sculptem. Jednak mi się go zachciało, ale - niestety lub na szczęście - nie było dostępne, kiedy sprawdzałam. Może w końcu kupię sobie wkład i pustą paletę. Mam trochę róży do wydepotowania...
Ja chyba kupie w końcu Harmony, bo pięknie wyglądał, jak go ostatnio testowałam
Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Ja tak sobie myslalam żeby kupic sobie taki set na wyjazdy, ale skoro mają być takie sobie, to może lepiej w tej cenie kupie sobie kilka pędzelków z Zoevy, sama nie wiem...
O Zoevie myślę od dłuższego czasu, nawet stronę przed chwilą przeglądałam Nie umiem się tylko zdecydować czy chcę zestaw, czy pojedyncze pedzle.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-26, 20:21   #343
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Ja tak sobie myslalam żeby kupic sobie taki set na wyjazdy, ale skoro mają być takie sobie, to może lepiej w tej cenie kupie sobie kilka pędzelków z Zoevy, sama nie wiem...
Wyszedł nowy set od zoeva taupe, syntetyczny. Czekam aż pojawi się w sklepach i na bank capnę.

Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-26, 20:48   #344
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Wyszedł nowy od zoeva taupe, syntetyczny. Czekam aż pojawi się w sklepach i na bank capnę.

Już jest dooczny set Taupe w Minti, ale on nie jest całkiem syntetyczny.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-26, 21:35   #345
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Już jest dooczny set Taupe w Minti, ale on nie jest całkiem syntetyczny.
ehh faktycznie, zmylił mnie opis, który pewnie dotyczył tylko pędzla do brwi i eyelinera Musze kupić jakiś fajny, do rozcierania mam 227v, ale on jest do bani
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-26, 22:21   #346
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ja chyba kupie w końcu Harmony, bo pięknie wyglądał, jak go ostatnio testowałam
Mam Harmony, ale rzadko używam. Częściej sięgam po Kevyna do konturowania, Baby don't go, albo bronzery. Sculpt jako typowy puder do konturowania będzie dawać raczej delikatniejszy efekt niż róż. I nie jest mi w ogóle potrzebny, bo Kevyna kocham miłością niezmierną, niemniej jednak i tak go chcę.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-27, 10:04   #347
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Widziałyście swatche matowych szminek na Instagramie Spectry? Jeśli formuła będzie rzeczywiście trwała, to popłynę, bo sporo kolorów mi się podoba

Z Patentpolish przyszedł mi kolorek Pleasure's all mine, wyglądał na jaśniutki beż, a na ustach wypada raczej jak bardzo jasny chłodny róż. Coś jak Hue. Podoba mi się, choć trzeba mieć pełen makijaż do niej, żeby nie wyglądać jak z ptasią kupą na ustach A formuła faktycznie śmieszna, taka nieklejąca, a błyszczykowata i nawilżająca, szkoda tylko, że tak szybko znika z ust. Ale bajer fajny vine, dziękuję za opis i rekomendację

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

Nie umiem znaleźć linka. Chodziło mi o swatche Murzynki
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-27, 10:10   #348
kreskowka
Raczkowanie
 
Avatar kreskowka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 41
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Zastanawiam się nad kupnem pedzla do podkładu nr 196 (oczywiście Macowego).
Czy któraś z Was go używa i może podzielić się wrażeniami plisss
kreskowka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-27, 10:22   #349
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Widziałyście swatche matowych szminek na Instagramie Spectry? Jeśli formuła będzie rzeczywiście trwała, to popłynę, bo sporo kolorów mi się podoba
Widziałam
Ale o dziwio, nic mnie rusza... jakos tradycjonalistka jestem. Co oczywiscie na zywo nie przeszkodzi mi potestować
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-27, 10:39   #350
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez kreskowka Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad kupnem pedzla do podkładu nr 196 (oczywiście Macowego).
Czy któraś z Was go używa i może podzielić się wrażeniami plisss
Kilka osób tutaj go ma i złego słowa nikt o nim nie powiedział, wręcz przeciwnie . Ja również mam ten pędzel i również należę do grona zadowolonych. Pędzel jest zbity, ale mięciutki, dobrze rozprowadza podkład.

Przyznam jednak, że choć 196 nie mam nic do zarzucenia, chyba Oval 6 bardziej mi odpowiada, więc jak gdzieś go zlokalizuję, to i tak kupię, mimo, że w zamyśle 196 miał mi go zastąpić .
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-27, 10:53   #351
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
ehh faktycznie, zmylił mnie opis, który pewnie dotyczył tylko pędzla do brwi i eyelinera Musze kupić jakiś fajny, do rozcierania mam 227v, ale on jest do bani
Hmm... Nie znam żadnego syntetyka, który by dobrze rozcierał :/
Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Mam Harmony, ale rzadko używam. Częściej sięgam po Kevyna do konturowania, Baby don't go, albo bronzery. Sculpt jako typowy puder do konturowania będzie dawać raczej delikatniejszy efekt niż róż. I nie jest mi w ogóle potrzebny, bo Kevyna kocham miłością niezmierną, niemniej jednak i tak go chcę.
Baby don't go też oglądałam, ale jakoś bardziej podoba mi się odcień Harmony - bardziej pasuje do odcienia mojej cery Sculpt kiedyś kupię, jak będzie w normalnym opakowaniu w jakiejś LE.
Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Widziałyście swatche matowych szminek na Instagramie Spectry? Jeśli formuła będzie rzeczywiście trwała, to popłynę, bo sporo kolorów mi się podoba

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

Nie umiem znaleźć linka. Chodziło mi o swatche Murzynki
Widziałam Ciekawe jak na jasnej skórze będą się prezentowały te szminki. Może kupię jedną, jak formuła będzie ok, ale na razie nic mnie nie kusi.

Cytat:
Napisane przez kreskowka Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad kupnem pedzla do podkładu nr 196 (oczywiście Macowego).
Czy któraś z Was go używa i może podzielić się wrażeniami plisss
Ja lubię i polecam ale wszystko zależy od tego, do jakiego podkładu będziesz go używać.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Widziałam
Ale o dziwio, nic mnie rusza... jakos tradycjonalistka jestem. Co oczywiscie na zywo nie przeszkodzi mi potestować
Mnie też nic nie rusza na razie
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-27, 10:58   #352
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Baby don't go też oglądałam, ale jakoś bardziej podoba mi się odcień Harmony - bardziej pasuje do odcienia mojej cery Sculpt kiedyś kupię, jak będzie w normalnym opakowaniu w jakiejś LE.

Mnie też nic nie rusza na razie
Harmony lubie, ale przy ciemniejszych włosach chyba lepiej mi sie zgrywał, bo ostatnio nałożony wygladał jakos tak se
Sculpt zas uwielbiam. I Taupe, który przy włosach platynowych przestał być u mnie ziemisty


Ja juz kcem swiateczna na stronie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-27, 11:19   #353
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Widziałam
Ale o dziwio, nic mnie rusza... jakos tradycjonalistka jestem. Co oczywiscie na zywo nie przeszkodzi mi potestować
No właśnie, po tradycyjne szminki częściej się sięga, tutaj mnie ten mat kusi, ale żeby nie było, że potem będą leżały Trzeba będzie przetestować na żywo.
Corii, masz chyba pędzle Marca Jacobsa, czy masz też ten do konturowania? Ten za 185zł ze strony Sephory. Nie widziałam go na żywo, ale zaciekawił mnie

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Widziałam Ciekawe jak na jasnej skórze będą się prezentowały te szminki. Może kupię jedną, jak formuła będzie ok, ale na razie nic mnie nie kusi.
Ano właśnie, pewnie wszystkie nagle okażą się ciemne
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-27, 11:21   #354
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
No właśnie, po tradycyjne szminki częściej się sięga, tutaj mnie ten mat kusi, ale żeby nie było, że potem będą leżały Trzeba będzie przetestować na żywo.
Corii, masz chyba pędzle Marca Jacobsa, czy masz też ten do konturowania? Ten za 185zł ze strony Sephory. Nie widziałam go na żywo, ale zaciekawił mnie
No własnie, na zywo sie obczai

Jacobsa mam obecnie sciety do rozu i do podkłądu The Face III i ten osttani to normalnie czczę ostatnio, jak jakiegoś bozka ale takie zarabisty
Miałam do konturowania ale w kocu zbyłam, bo jednak na nogi mnie nie powalał ostatecznie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-27, 11:26   #355
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
No właśnie, po tradycyjne szminki częściej się sięga, tutaj mnie ten mat kusi, ale żeby nie było, że potem będą leżały Trzeba będzie przetestować na żywo.
Corii, masz chyba pędzle Marca Jacobsa, czy masz też ten do konturowania? Ten za 185zł ze strony Sephory. Nie widziałam go na żywo, ale zaciekawił mnie

Jeśli chodzi o ten, to ja go mam. Dość fajny - zbity, ale miękki, ścięty na płasko, raczej mały. Wg mnie on jest dobry do precyzyjnego konturowania, ale mi trochę przeszkadza, że jest taki płaski, przez co nie jest rewelacyjny przy rozcieraniu. No zły nie jest, ale szału też nie robi.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-27, 11:43   #356
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Harmony lubie, ale przy ciemniejszych włosach chyba lepiej mi sie zgrywał, bo ostatnio nałożony wygladał jakos tak se
Sculpt zas uwielbiam. I Taupe, który przy włosach platynowych przestał być u mnie ziemisty


Ja juz kcem swiateczna na stronie
Ja też

Ech, czemu Sculpt i Taupe są tylko we wkładach...
Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Ano właśnie, pewnie wszystkie nagle okażą się ciemne
Mnie się one już teraz wydają podobne do tych, co są w stałej kolekcji - CYY, FoF, AFU, Relentlesly Red, Heroine, Russian Red, Cyber, Dark Side + kilka dziwnych jasnych brzoskwinek
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-27, 12:19   #357
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Widziałyście swatche matowych szminek na Instagramie Spectry? Jeśli formuła będzie rzeczywiście trwała, to popłynę, bo sporo kolorów mi się podoba
Nie umiem znaleźć linka. Chodziło mi o swatche Murzynki
Kolory bardzo fajne, na pewno jakąś capnę.
Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Hmm... Nie znam żadnego syntetyka, który by dobrze rozcierał :/
spróbuje jeszcze bamboo, może one się sprawdzą, a jak nie to zrobię własny, cruelty free z psich kłaków.
Mam dużą nadzieje, że jutro świąteczna się pojawi.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-27, 12:30   #358
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ja też

Ech, czemu Sculpt i Taupe są tylko we wkładach...
Mnie to nie przeszkadza, leza ładnie w paletce do rózy i jest wygodnie

Ciekawe, kiedy u nas na stronie bedzie, pewno w przyszłym tygodniu dopiero...a mogliby dzisiaj np rzucic
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-27, 12:43   #359
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
spróbuje jeszcze bamboo, może one się sprawdzą, a jak nie to zrobię własny, cruelty free z psich kłaków.
Mam dużą nadzieje, że jutro świąteczna się pojawi.

Ja bym wolała po wypłacie
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mnie to nie przeszkadza, leza ładnie w paletce do rózy i jest wygodnie

Ciekawe, kiedy u nas na stronie bedzie, pewno w przyszłym tygodniu dopiero...a mogliby dzisiaj np rzucic
Ja nie mam paletki do róży, wolę je pojedynczo

Lecę dziś na promo do Superpharmu, to podpytam kiedy kolekcja będzie stacjonarnie
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-27, 12:45   #360
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

Ja bym wolała po wypłacie

Ja nie mam paletki do róży, wolę je pojedynczo

Lecę dziś na promo do Superpharmu, to podpytam kiedy kolekcja będzie stacjonarnie
Stacjonarnie od 2 listopada niby.

Ale czemu? Ja mam parę kupionych wkładów i porecznie jest mi z paletką. Jednak kupione w opakowaniu roze zostawiam tam, nie depotuję.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-25 14:08:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:51.