Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-22, 17:56   #3481
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
A fajne to? jak się sprawdza? do czego używasz?
pokazuje mi dostępność tylko Poznań
Ja akurat używam do papierów, notesów i takich biurowych drobiazgów. Stoi na regale, idealnie się wkomponowuje. Ładnie wygląda, bardzo lubię
Kupowałam to chyba jakoś po wakacjach? Nie jestem teraz pewna... Mogłabym Ci zobaczyć, jak będę w Ikei, ale nie wiem, czy bardzo Ci się spieszy?
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 17:57   #3482
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Fotki organizerów i pędzli.
Co to za pędzle?
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 17:57   #3483
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
a więc tak, generalnie decleor bardzo dobra firma mają super olejki i np krem pod oczy jest bardzo fajny (choć pachnie konserwowymi ogórkami )

peeling miałam (a właściwie dalej gdzieś mam bo nie zużyłam)
z tego zestawu
http://www.lookfantastic.com/decleor.../10833882.html

i nie robi to nic, ma bardzo mało drobinek i są one duże, wiec co najwyzej poharatasz sie w paru miejscach ale nic nie zetrzesz.

maseczki nie miałam wiec się nie wypowiem, ale generalnie ta seria mi nie urwała, kuracje 10 dniową zrobiłam i też jakichś wow efektów nie widziałam, kremu i tego do mycia nawet nie zużyłam, peeling bardzo kiepski. Olejek fajny

Jak chcesz zamawiać maskę to tu masz dużo taniej
http://www.iperfumy.pl/decleor/life-...rodzajow-cery/
Dzięki wielkie Wymieniam się z kimś i muszę coś dobrać i właśnie się zastanawiam co. Teraz wiem, że na pewno nie peeling.
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 17:58   #3484
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Super pojemniki

A dlaczego nie powinno się trzymać kolorówki?
Tak jak dziewczyny pisaly, wilgoc szkodzi kosmetykom. Jak ktos ma duza lazienke i z oknem to nie jest zle, ale jesli lazienka jest mala to juz klopot. Mnie na przyklad bardzo szybko wysychaja tusze do rzes.

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
kupiłam te same
Choć z innym przeznaczeniem
Jakim, jakim?
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 17:59   #3485
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
różni się !
l'absolu uwielbiam mam jeszcze całą flaszkę w zapasie
O, dzięki za informację Czyli zmiana na plus? A jakbyś go określiła? Zbliżony do czegoś? Spodoba mi się, jeśli podoba mi się klasyk?
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 18:00   #3486
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 302
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Dziewczyny, ja dzisiaj jestem zupełnie nie na bieżąco z Wami, bo tż w domu i nie mogę zbytnio na kompie siedzieć- jestem na 100stronie i chyba jutro będę nadrabiać.

Rano dostałam maile od aniyam, Irminy, Martusi i Margo- dziękuję amyz- od Ciebie nic nie dostałam

Za wszystkie starające się kobietki trzymam mocno kciuki
ze swojej strony mogę dodać, że wakacyjne wyjazdy i chillout naprawdę pomagają- wtedy nawet specjalnie nie starając się wychodzi a że w tym wszystkim psychika też odgrywa ważną rolę, to przede wszystkim trzeba myśleć pozytywnie
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 18:01   #3487
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Co to za pędzle?
Chińszczyzna Miomare z Lidla. Ale się skusiłam za 29zł. Są mięciutkie (trochę lepsze od Delfy), ale upiorę i sprawdzę czy łysieją.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2016-02-22 o 18:02
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-22, 18:05   #3488
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytowanie mi sie psuje, chyba dosc pisania na dzisiaj

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja dzisiaj jestem zupełnie nie na bieżąco z Wami, bo tż w domu i nie mogę zbytnio na kompie siedzieć- jestem na 100stronie i chyba jutro będę nadrabiać.

Rano dostałam maile od aniyam, Irminy, Martusi i Margo- dziękuję amyz- od Ciebie nic nie dostałam

Za wszystkie starające się kobietki trzymam mocno kciuki
ze swojej strony mogę dodać, że wakacyjne wyjazdy i chillout naprawdę pomagają- wtedy nawet specjalnie nie starając się wychodzi a że w tym wszystkim psychika też odgrywa ważną rolę, to przede wszystkim trzeba myśleć pozytywnie
Przeczytaj kilka postow temu co dziewczyny pisaly
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 18:07   #3489
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Fotki organizerów i pędzli.



Tyle, że te z IKEA są dość drogie. Polecam minikomódki z Pepco chyba po 19zł. Widziałam motywy z różami.
Fajne organizery pędzelki wyglądają na mięciutkie
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 18:08   #3490
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Chińszczyzna Miomare z Lidla. Ale się skusiłam za 29zł. Są mięciutkie (trochę lepsze od Delfy), ale upiorę i sprawdzę czy łysieją.
Kwota nie jest duża. Muszę sobie je zobaczyc w Lidlu.
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 18:08   #3491
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Mogliby na strone S. wreszcie dorzucic pesetki z Tweezermana

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Chińszczyzna Miomare z Lidla. Ale się skusiłam za 29zł. Są mięciutkie (trochę lepsze od Delfy), ale upiorę i sprawdzę czy łysieją.
Wlosie wyglada podobnie do Hakuro
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-22, 18:15   #3492
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Sama zbieram miniatury perfum w sumie nie wiem po co bo leżą w szufladzie nieużywane, ale uwielbiam te maluśkie flakoniki

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------



Ja mam poki co dwie miniaturury, ale boje sie zbierac, co to bedzie potem
[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5614992 8]Co Wy mówicie o Yonelle

Mam obecnie drugą butelkę kremu pod oczy Repair 3c Eye Cream, prawie zupełnie zużytą nanomaskę Progressive Nanomask, właśnie zużyłam próbkę serum do twarzy Biofusion 5 % Vitamin C Serum (na pewno kupię niebawem całe opakowanie) i płatki pod oczy H2O Infusion SOS i to są jedne z lepszych preparatów pielęgnacyjnych z jakimi miałam do tej pory do czynienia (wszystkie wymienione) Jest miłość
I wcale nie śmierdzą - taki mają lekki, owocowy zapach. Ale to pewnie rzecz gustu. Same produkty są świetne ![/QUOTE]
Ja mam krem pod oczy z yonelle, probke. Chcialam go wziac na jakis wyjazd, ale jak kazdemu smierdzi z yonelle nic innego nie mialam, to polska marka?
Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
no właśnie mi chodzi o takie chamskie kupowanie tylko po to, żeby potem wystawić na allegro, toż to dno; jakbym ja wystawiła wszystkie swoje próbki i nieużywane kosmetyki, to bym została milionerką
Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Chyba co innego nieużywane kosmetyki a co innego kupowanie na handel?
Jak ktoś kupi nawet 10 boxów ale dla siebie z zamiarem używania wszystkiego i akurat ma ochotę kupić 10 kremów po 200zł to niech kupuje, ale nie posrane sytuacje, gdzie 10 nagle wystawia, albo coś

ja już nie mam słów, to nie na moje nerwy.
Te kod i promocje miały być dla dobrych ludzi a nie dla tych, co wyżej kupa niż
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Właśnie na all znalazłam panią, która sprzedaje te małe bronzery a ma ich 18 sztuk na sprzedaż , a na innych aukcjach tej pani 5 kuferków Estee Wtopiło się pewnie z kasiorą i nie schodzą
Borze 18 sztuk dla mnie taki handel to nie handel. To jest istna paranoja, ze one wierza ze to sie sprzeda.

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Można by taki żarcik zrobić. Spróbować negocjować u niej np. 10 kremów i 10 bronzerów. Ciekawe, jak by zareagowała
Albo spytac z jakiego zrodla one pochodza bo hurtem chcemy kupic
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 18:18   #3493
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Borze 18 sztuk dla mnie taki handel to nie handel. To jest istna paranoja, ze one wierza ze to sie sprzeda.


Albo spytac z jakiego zrodla one pochodza bo hurtem chcemy kupic

No to duża kasa utopiona. Daj namiar na aukcję, to zapytam mailem, czy cena do negocjacji

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Ja mam krem pod oczy z yonelle, probke. Chcialam go wziac na jakis wyjazd, ale jak kazdemu smierdzi z yonelle nic innego nie mialam, to polska marka?
Tak. Coś koło 7 lat na rynku.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2016-02-22 o 18:23
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 18:20   #3494
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Jakim, jakim?
nieudanym Pani inżynier a suwmiarka w oczach wadliwa

chciałam w tym podłużnym podkłady trzymać-zmieściły się 2 , a do tej wierzyczki róże- zmieścił się 1 na szufladkę
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 18:21   #3495
kleo_4
Zakorzenienie
 
Avatar kleo_4
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 570
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Kupiłam polecane przez Never organizery z Biedronki. Są nieco inne niż poprzednio. Poza tym weszła do Lidla a tam dość dobre profilowane pędzle w etui za 29zł. Wzięłam dla samego etui, ale wypróbuję, czy się rozklejają pod wpływem mycia. Jak ktoś zainteresowany to wkleję foty. ;roza:

Od weekendu wizaz szwankuje. Ktoś mi wysłał wiadomość, a aj nie mogę jej odczytać.
Widzialam dzisiaj te pedzle, wzielabym na wyprobowanie gdyby byl flat top, etui jest fajne.
W S kiefys kupilam, takie badziewne, non stop wlosie wypadalo.

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
maarthusia; Miniaturki bardzo przydają się do noszenia w torebce. Jak się płyn skończy to zawsze można dolać z dużego flakonu za pomocą takiego lejka, który kupuje się w S.

Cos mi sie kiedys rzucilo w oczy, jak to sie profesjonalnie nazywa, przepsikiwacz? macie linka do tego ustrojstwa w S?
__________________
Kiedy kobieta ma na sobie uśmiech, cała reszta to tylko dodatki do stylizacji

Kocham i jestem kochana

14.12.2015♥ Moje malutkie-największe szczęście
kleo_4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 18:21   #3496
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość


odsubskrybowałam sobie wątek i w telefonie nie mogłam nawet poczytać
nie wiem czy mnie cos omineło, masakra co za dzień

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------


różni się !
l'absolu uwielbiam mam jeszcze całą flaszkę w zapasie
Uff nnadrobilam was

Potwierdzam, L'absolue lepszy od klasyka, a najlepszy to wersja L' or

Rapsodia - tak, nadal chce Si Rose lubie Si

Uzywala ktoras z was juz tej bazy z Smashboxa na rzesy? Jak ja nakladacie? Czekacie az wyschnie i dopiero wtedy malujecie rzesy czy od razu? Bo sama nie wiem jak sie do niej zabrac
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 18:23   #3497
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Fotki organizerów i pędzli.



Tyle, że te z IKEA są dość drogie. Polecam minikomódki z Pepco chyba po 19zł. Widziałam motywy z różami.
moje pepco delikatnie mówiąc ssie.. jest tragiczne
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 18:23   #3498
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Kupiłam polecane przez Never organizery z Biedronki. Są nieco inne niż poprzednio. Poza tym weszła do Lidla a tam dość dobre profilowane pędzle w etui za 29zł. Wzięłam dla samego etui, ale wypróbuję, czy się rozklejają pod wpływem mycia. Jak ktoś zainteresowany to wkleję foty. ;roza:
Fajne te organizery ja właśnie wróciłam z biedrony, wzięłam taki potrójny rozsuwany na próbki perfum, bo innych nie potrzebuje
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 18:25   #3499
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
nieudanym Pani inżynier a suwmiarka w oczach wadliwa

chciałam w tym podłużnym podkłady trzymać-zmieściły się 2 , a do tej wierzyczki róże- zmieścił się 1 na szufladkę


Ale na pewno znajdziesz dla nich inne zastosowanie
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-22, 18:25   #3500
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

A do mnie dzis przyszedl wzornik do lakierow, jak przyjade do domu to zaraz bede go robic
Pokazabym wam moje organizery (mam 4) ale sa w kartonach w piwnicy, jeszcze ich nie rozlozylam po przeprowadzce
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 18:26   #3501
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Ja akurat używam do papierów, notesów i takich biurowych drobiazgów. Stoi na regale, idealnie się wkomponowuje. Ładnie wygląda, bardzo lubię
Kupowałam to chyba jakoś po wakacjach? Nie jestem teraz pewna... Mogłabym Ci zobaczyć, jak będę w Ikei, ale nie wiem, czy bardzo Ci się spieszy?
jeśli z panią poznanianką się nie dogadam to dam znać
ale u Ciebie pokazuje ze ich nie ma
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 18:26   #3502
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez kleo_4 Pokaż wiadomość
Widzialam dzisiaj te pedzle, wzielabym na wyprobowanie gdyby byl flat top, etui jest fajne.
W S kiefys kupilam, takie badziewne, non stop wlosie wypadalo.




Cos mi sie kiedys rzucilo w oczy, jak to sie profesjonalnie nazywa, przepsikiwacz? macie linka do tego ustrojstwa w S?
Lejek jest dołączany do tego atomizera.
http://www.sephora.pl/Akcesoria/Podr...-30-ml/P964021
Najczęściej używam zlewek laboratoryjnych z mazidel, bo szkło to szkło. Można umyć i użyć wielokrotnie
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 18:27   #3503
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Fajne te organizery ja właśnie wróciłam z biedrony, wzięłam taki potrójny rozsuwany na próbki perfum, bo innych nie potrzebuje
Dużo było, czy one są w karton pakowane? Bo ja wysłałam TŻ-ta, ale nic nie widział
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 18:28   #3504
Salisia
Zadomowienie
 
Avatar Salisia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 477
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Mam pytanie do Dziewczyn zbierających punkty PB już dawno temu miałam to napisać, ale pamięć mnie zawiodła
Czy żeby naliczyli punkty z Tchibo trzeba się logować przez ich stronę? nie pamiętam już, jak to było kilka razy w roku zamawiam kapsułki do Caffissimo i mogłabym którejś nabić punkty tak samo z YR (może w marcu, jak będą fajne prezenty + kod na -100zł to się skuszę na zamówienie) pamiętam, że trzeba wpisać przy składaniu zamówienia nr karty PB i dość szybko naliczają punty
Trzeba wejść do Tchibo przez stronę Payback i przy wejściu wpisać nr P. w okienku. Jak nikt się nie zgłosił to ja jestem chętna na punkty.


Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
witaj



Do nich lepiej dzwonić



U mnie w TKmaxxie dalej stoją i są identyczne, jak z netto po 12 zł.



A wcisnęłaś jej buźkę , u mnie w Biedrze przy kasie są buźki dla klientów, mi kiedyś jedna kasjerka pokazała.
Moje dziecko zawsze chce wciskać te buźki

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Ja miałam takie wyniki prolaktyny, że ginekolog nie dawał szans, a udało się i to 4 razy, Tylko 2 dzieciaczków nie urodziło się, zmarły jeszcze w brzuszku, to były córeczki, miały wady genetyczne, moje aniołki
To bardzo przykre, nawet nie próbuję sobie wyobrazić co czułaś

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
U nas ciągle brakuje empatii. Jak ja leżałam przed porodem 2 tyg, to miałam wrażenie, że traktują nas jak krowy, które i tak urodzą. Zero podejścia

Przed porodem miałam badanie na samolocie, wchodzi inna lekarka, drzwi otwarte(!!), a ta pyta - To ile Pani tej insuliny bierze? Normalnie jak w dniu świra

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Cierpię na tą samą przypadłość

Tak sobie myślę, jakby linka do tej aukcji z 11 szt. boxów wysłać do Sephory? Czy do jasnej ciasnej nie mogą w końcu ograniczyć ilości boxów na głowę? Zawsze większa szansa, że każdy się załapie.
Ja muszę moją wyczesać. Nie lubię tego. Ale ilości kudłów po furminatorze też są zatrważające
Sephora to się cieszy ze zbytu, im to wszystko jedno kto ile kupuje, byle tego było dużo.
Ale dobrze jakby zrobili limity na osobę.

Jakiego masz kotka

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Zanim nadrobię to się pochwalę: przeklulam sobie podwójnego helixa i mam kolejna rozmowę o pracę, tym razem w piątek
Bolało? Kiedyś też chciałam mieć więcej kolczyków w uchu, ale skończyło się tylko na 3 w miękkiej części, boję się przekłuwać chrząstki

Za maile testowe i nie tylko dziękuję

Edytowane przez Salisia
Czas edycji: 2016-02-22 o 19:17
Salisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 18:29   #3505
meredith85
Raczkowanie
 
Avatar meredith85
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 449
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Uff nnadrobilam was
Dobra jesteś, ja utknęłam na 57 stronie

Witam wieczorem,
dziś do mnie przyszedł box, ale przyjęłam go bez większych emocji, naemocjonowałam się z wami w piątek, refleksję mam taką, że kolejnego boxa wolałabym w większości pielęgnacyjnego

Dziewczyny, co ile mniej więcej są VIP-y, wczoraj ze względów pogodowych i wszeobecnego lenistwa odpuściłam wizytę w S. i się zastanawiam, kiedy będzie kolejne 20% w stacjonarkach.

A i jeszcze dzisiaj o 10 rano zdałam bardzo ważny dla mnie test, na piątkę
meredith85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 18:30   #3506
Malenstwo82
Zakorzenienie
 
Avatar Malenstwo82
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 925
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Gdzie jest amyz ja się pytam? Dobranocka minęła a podsumowania dnia brak :'( a ja specjalnie na wizaż wskoczylam Ehh

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
Malenstwo82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 18:30   #3507
nate
Rozeznanie
 
Avatar nate
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 848
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Dobry wieczór szanownym Paniom!

Pozdrawiam z 62iej strony i spadam szukać raportów Amyz, bo prędzej umrę, niż to wszystko nadrobię

Chciałam się Wam pochwalić, że dzwoniła dziś do mnie babeczka z tej pracy, na której mi zależy i powiedziała, że przeprowadzili już rozmowy ze wszystkimi kandydatkami i wybrali mnie i jeszcze jedną kobietkę, w związku z czym zaprasza mnie na piątek na "dogrywkę" Bardzo się cieszę i mocno wierzę w to, że dostanę tę pracę Ale trzymajcie kciuki dalej, żeby nie było
nate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 18:31   #3508
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez kleo_4 Pokaż wiadomość
Widzialam dzisiaj te pedzle, wzielabym na wyprobowanie gdyby byl flat top, etui jest fajne.
W S kiefys kupilam, takie badziewne, non stop wlosie wypadalo.
Tylko etui czarne jest znośne. To różowe w kropki i w panterkę jakaś masakra. Moje stare etui Chanel się rozwaliło akurat, więc i tak musiałam kupić, a nie chciałam płacić za przesyłkę takiej drobnicy z ladymakeup.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2016-02-22 o 18:36
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 18:32   #3509
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
jeśli z panią poznanianką się nie dogadam to dam znać
ale u Ciebie pokazuje ze ich nie ma
Ok Generalnie jakbyś czegoś potrzebowała z Ikei, a byłoby u mnie, to dawaj znać. Jesteśmy tam dosyć często. Teraz po prostu zawaliła nas praca, więc się nie wybieramy superszybko, ale jakby co, to wiesz
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 18:33   #3510
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez meredith85 Pokaż wiadomość
Dobra jesteś, ja utknęłam na 57 stronie

Witam wieczorem,
dziś do mnie przyszedł box, ale przyjęłam go bez większych emocji, naemocjonowałam się z wami w piątek, refleksję mam taką, że kolejnego boxa wolałabym w większości pielęgnacyjnego

Dziewczyny, co ile mniej więcej są VIP-y, wczoraj ze względów pogodowych i wszeobecnego lenistwa odpuściłam wizytę w S. i się zastanawiam, kiedy będzie kolejne 20% w stacjonarkach.

A i jeszcze dzisiaj o 10 rano zdałam bardzo ważny dla mnie test, na piątkę
W pracy mam ostatnio duzo roboty z powodu pracy na dwoch stanowiskach ale tylko do marca, potem bede na biezaco
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-24 10:09:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:17.