Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :) - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-06, 14:17   #3091
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Używałaś już tej fioletowej i zielonej serii Pantene? Która lepsza?
zdecydowanie lepsza jest seria zielona.Fioletową kupiłam przez przypadek, w pospiechu nie spojrzalam na kolorek tylko ze "restoratives" i w domu dopiero zauwazylam ze to inna seria;-)
Szampon ( z seri zielonej ) jest fajny, ale odzywka zrobiła na mnie większe wrażenie, juz dawno nie miałam tak dobrej drogerynej odżywki, kora zregeneruje i nie obciązy fryzurki. Ma wiele zalet ale mi głownie podpasowała dlatego ze nawet jak przesadze z jej ilościa, co praktycznie zawsze mi sie zdaza, to nie obciąża wogole włosów. Są miekkie, pieknie pachnące, "sypkie" i nawilzone.

Ktoś wczesniej pytał o maseczke Lirene - to moje kwc wśród maseczek Jest genialna, moze nie tyle zwęza pory (bynajmniej nie na długo ) co je bardzo dobrze oczyszcza przez co oczywiście sie zwęzają ale efekt utrzymuje sie pare dni
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-06, 15:42   #3092
kasssandra
Raczkowanie
 
Avatar kasssandra
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 164
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
Popros o prbki powinie dać Ja ostatnio testowałam LPR effaclar i o dziwo mnie nie podraznił mimo akloholu w swoim składzie, tylko nie wiem jak to bedzie na dłuzsza mete bo mam cere naczynkowa
Widze ze jestes z krakowa-mozesz popytac na jozefinskiej (obłedne ceny tam nieraz maja)
znam znam te aptekę, to jedna z najtańszych w krakuprzy najbliższej okazji wybiorę się na łowy próbkowe. Póki co ( póki wypłaty nie ma) chyba kupie coś taniego na przeczekanie, pewnie coś Ziajki, tin tin lub ogórka.
Effeclar - właśnie tego alkoholu sie obawiam;/
__________________
All that I am
All that I ever was
Is here in your perfect eyes, they're all I can see...
kasssandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-06, 17:55   #3093
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez kasssandra Pokaż wiadomość
znam znam te aptekę, to jedna z najtańszych w krakuprzy najbliższej okazji wybiorę się na łowy próbkowe. Póki co ( póki wypłaty nie ma) chyba kupie coś taniego na przeczekanie, pewnie coś Ziajki, tin tin lub ogórka.
Effeclar - właśnie tego alkoholu sie obawiam;/
tez tam robie zakupy, tylko te kolejki Musze sie tam wybrać jeszce po probke unifiance 22-oblatalam dzis wszystkie apteki i mieli tylko te korygujace lub krem aksamitny Mam nadzieje ze tam bedzie..
Ja własnie tez sie boje tego alkoholu, ale kusi mnie bo dobrze oczyszczał..

Hodenko-fajne zakupki, szczególenie ta seria Spa. Gdzie ew mozna sie w nia zaopatrzec i jak sie sprawuje?
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-06, 18:39   #3094
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
Hodenko-fajne zakupki, szczególenie ta seria Spa. Gdzie ew mozna sie w nia zaopatrzec i jak sie sprawuje?
To są kosmetyki z Biedronki Maseczki też

Producentem serii Spa jest Tołpa, a maseczek Dax Cosmetics. Płyny sa bardzo fajne (tego imbirowego mam druga buteleczkę) Kosztują 4,19 Z seri Spa mam jeszcze krem imbirowy do stóp, maseczkę oliwkową do twarzy, żel z peelingiem do ciała oliwkowy i krem do ciała oliwkowy. Z innych kosmetyków Biedronkowo-Tołpowych mam balsam do ciała SOS (pachnie identycznie jak krem Tołpy HydratiV), i peeling do stóp SOS (trochę kiepski - bardzo delikatny, natłuszcza stopy, raczej masuje niż peelinguje) i peeling do ciała antycellulitowy
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-06, 19:37   #3095
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
To są kosmetyki z Biedronki Maseczki też

Producentem serii Spa jest Tołpa, a maseczek Dax Cosmetics. Płyny sa bardzo fajne (tego imbirowego mam druga buteleczkę) Kosztują 4,19 Z seri Spa mam jeszcze krem imbirowy do stóp, maseczkę oliwkową do twarzy, żel z peelingiem do ciała oliwkowy i krem do ciała oliwkowy. Z innych kosmetyków Biedronkowo-Tołpowych mam balsam do ciała SOS (pachnie identycznie jak krem Tołpy HydratiV), i peeling do stóp SOS (trochę kiepski - bardzo delikatny, natłuszcza stopy, raczej masuje niż peelinguje) i peeling do ciała antycellulitowy
wow ale tanie a Hosenko jak oceniasz serie do stóp? Ja mam narazie avonowska, jestem w miare zadowolona, ale chetnie wyprobuje czegos nowego masz moze jakies porównanie tych kremow z avonem?
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-06, 19:44   #3096
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
wow ale tanie a Hosenko jak oceniasz serie do stóp? Ja mam narazie avonowska, jestem w miare zadowolona, ale chetnie wyprobuje czegos nowego masz moze jakies porównanie tych kremow z avonem?
Miałam kilka kosmetyków do stóp z Avonu

Peeling diamentowy i krem złuszczający (wg mnie to to samo tak samo sie stosuje i taki sam efekt) o wiele lepiej ścierają niż ten peeling SOS.

Peeling SOS raczej masuje niż peelinguje - pod tym względem jest podobny do peelingu z solą morską (byl kiedyś w ofercie), ale drobinki ma inne - bardzo drobniutkie.

Jeśli lubisz mocno ścierające to nie będziesz zadowolona z biedronkowego

Krem imbirowy moge porównać do kawowego - wydają mi sie być bardzo podbne w działaniu
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-06, 20:40   #3097
Girl151
Rozeznanie
 
Avatar Girl151
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 838
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Mam pytanie...Może nie bardzo pasujące ale jeśli mogłybyście proszę o odpowiedź...mam 16 lat i cienie pod oczami...moge uzywac kremów pod oczy? Moja kolezanka stwierdziła że nie powinnam...
Girl151 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-06, 20:48   #3098
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Girl151 Pokaż wiadomość
Mam pytanie...Może nie bardzo pasujące ale jeśli mogłybyście proszę o odpowiedź...mam 16 lat i cienie pod oczami...moge uzywac kremów pod oczy? Moja kolezanka stwierdziła że nie powinnam...
O skórę trzeba dbać całe życie, a nie tylko kiedy pojawią się zmarszczki. Jak najbardziej możesz. I nie warto wierzyć w oznaczenia wiekowe.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-06, 20:48   #3099
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Kupiłam dzis krem do stop Eris Lirene Body Colour w zielonej tubce, do stop przesuszonych. Kupilam go ze względu na mocznik w składzie i pozytywne opinie na temat jego nawilazajacego blizniaka w KWC. Szczerze odradzam... smierdzi na plesn i pot :/ Nie wiem jak mozna cos takiego wypuscic na rynek... Oj gdybym ja wiedziala...

Dodatkowo Acne Derm i 2 x serum na koncowki "z apteczki babuni"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg stop.jpg (33,8 KB, 17 załadowań)
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-06, 20:55   #3100
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Kupiłam dzis krem do stop Eris Lirene Body Colour w zielonej tubce, do stop przesuszonych. Kupilam go ze względu na mocznik w składzie i pozytywne opinie na temat jego nawilazajacego blizniaka w KWC. Szczerze odradzam... smierdzi na plesn i pot :/ Nie wiem jak mozna cos takiego wypuscic na rynek... Oj gdybym ja wiedziala...

Dodatkowo Acne Derm i 2 x serum na koncowki "z apteczki babuni"
A serum Joanny Ci nie śmierdzi? Początkowo zapach po roztarciu odrobiny na dłoniach był okropny. Teraz już chyba się przyzwyczaiłam i mi nie przeszkadza. Podobną waniliowo-śmierdzącą nutę ma kompres, ale oba kosmetyki służą moim włosom więc zapach zniosę.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-06, 21:08   #3101
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Potwierdzam, że peeling biedronkowy jest bardzo słaby - nie ściera, ale za to super natłuszcza stopy.
Ines-ka ja miałam serum na końcówki Babuni i smierdziało mi lekko kokosem - połączenie mleczka kokosowego i miodu, a nie zwykłego mleka.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-06, 21:22   #3102
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
A serum Joanny Ci nie śmierdzi? Początkowo zapach po roztarciu odrobiny na dłoniach był okropny. Teraz już chyba się przyzwyczaiłam i mi nie przeszkadza. Podobną waniliowo-śmierdzącą nutę ma kompres, ale oba kosmetyki służą moim włosom więc zapach zniosę.
Zapach serum jest dla mnie bardzo przyjemny, na wlosy w sam raz, zreszta i tak zapach szybko sie ulatnia : Krem do stop lirene naprawde smierdzi, zapachem tego nazwac nie mozna
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-06, 21:26   #3103
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Dla mnie to jakaś wanilia, kokos, miód i okropna nuta którą czułam dopiero na dłoniach i włosach. Wiem że szybko wywietrzeje, ale sama aplikacja nie była przyjemna.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-06, 22:06   #3104
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Moje dzisiejsze nabytki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg to i owo 394.jpg (41,5 KB, 126 załadowań)
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-06, 23:42   #3105
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Miałam kilka kosmetyków do stóp z Avonu

Peeling diamentowy i krem złuszczający (wg mnie to to samo tak samo sie stosuje i taki sam efekt) o wiele lepiej ścierają niż ten peeling SOS.

Peeling SOS raczej masuje niż peelinguje - pod tym względem jest podobny do peelingu z solą morską (byl kiedyś w ofercie), ale drobinki ma inne - bardzo drobniutkie.

Jeśli lubisz mocno ścierające to nie będziesz zadowolona z biedronkowego

Krem imbirowy moge porównać do kawowego - wydają mi sie być bardzo podbne w działaniu
Bardzo dziekuje za odp Ja jednak wole jak peelingi są bardziej scierajace Ale krem kawowy bardzo lubie (teraz chyba go wycofali) wiec pewnie sie skusze na ten imbirowy
Sorki że tak Cie mecze, ale mam jeszcze jedno pytanko o peeling antycelluulitowy z tej serii biedronkowej-mozesz mi jeszcze napisac jak sie sprawuje?
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 08:28   #3106
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Moje pazdziernikowe zakupy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zakupy pazdziernik pielęgnacja.jpg (56,9 KB, 321 załadowań)
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 09:01   #3107
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
Bardzo dziekuje za odp Ja jednak wole jak peelingi są bardziej scierajace Ale krem kawowy bardzo lubie (teraz chyba go wycofali) wiec pewnie sie skusze na ten imbirowy
Sorki że tak Cie mecze, ale mam jeszcze jedno pytanko o peeling antycelluulitowy z tej serii biedronkowej-mozesz mi jeszcze napisac jak sie sprawuje?
Jeszcze go nie użyłam
Jest w pudełku, zapach ma pomarańczowy. Przetestuję go dziś i napisze jak się sprawuje Zel-peeling oliwkowy jest raczej jak żel niż peeling - drobinki są małe i słabe. Kolejny peeling masujacy a nie ścierający, wiec można go codziennie używać. Fajnia natłuszcza skórę

Ten krem do stóp kosztuje niewiele ponad 2 zł
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 09:31   #3108
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Moje pazdziernikowe zakupy
Widzę, że kupiłaś mini wodę Iwostinu
A ja się chętnie dowiem jaki jest żel do mycia twarzy winogronowy z Ori.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 13:47   #3109
Maemi
Raczkowanie
 
Avatar Maemi
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 111
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Efekt wypadu do Galerii Centrum - długo chorowałam na te musy a tam mają je wszystkie. Jedynie myśl o ilości posiadanych już balsamów powstrzymała mnie przed kupieniem wszystkich, ale trudne to było . Jak one ślicznie pachną
emememsik - krem do rąk Aretina przetestowany, sprawuje się nieżle, dobrze odżywia, rączki mięciutkie. Jedynym minusem jest to,że jak zapomnę na jakiś czas o kremie i czuję, że mam suche dłonie to jedno posmarowanie nie wystarcza, muszę dosmarowywać pół godziny.
Maju, jak sprawuje się woda Iwostinu?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg update.jpg (94,8 KB, 271 załadowań)
Maemi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-07, 14:26   #3110
aklat
Rozeznanie
 
Avatar aklat
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 750
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Maemi Pokaż wiadomość
Efekt wypadu do Galerii Centrum - długo chorowałam na te musy a tam mają je wszystkie. Jedynie myśl o ilości posiadanych już balsamów powstrzymała mnie przed kupieniem wszystkich, ale trudne to było . Jak one ślicznie pachną
u siostry testowalam zel pod prysznic mango-brzoskwinia i pachnial bardzo ladnie, a ten mus karmel-cynamon brzmi bardzo zachecajaco a mialam ograniczyc zakupy, ech
__________________


aklat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 14:48   #3111
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Maemi Pokaż wiadomość
Efekt wypadu do Galerii Centrum - długo chorowałam na te musy a tam mają je wszystkie. Jedynie myśl o ilości posiadanych już balsamów powstrzymała mnie przed kupieniem wszystkich, ale trudne to było . Jak one ślicznie pachną
Kosmetyki Freemana kupiłaś w GC? Ile zapłaciłaś?
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 16:29   #3112
Maemi
Raczkowanie
 
Avatar Maemi
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 111
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Ines-ka - w Galerii Centrum w Krakowie Kosmetyki są ułożone kolorami na półkach, można oczopląsu dostać od nadmiaru dobra. Peeling 18, balsam 20. Peeling pachnie bosko
Maemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 18:42   #3113
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Moje pazdziernikowe zakupy

Maju,i jak podoba cie sie woda iwostinu? Ja tez ja zakupilam niedawno i szczerze to nie widze roznicy pomiedzy niz a woda avene... avene nawet troszke podsuszala moja skore a iwostin wcale tego nie robi. A jak u ciebie z aplikacja tej wody? bo ja po recenzjach na KWC mialam wrazenie ze rzeczywiscie z niej ostro leci (inne wizazanki pisaly ze to prysznic a nie mgielka) no i ja po pierwszej aplikacji(delikatnym przycisnieciu) tez stwierdzilam "o kurcze,rzeczywiscie prysznic..." ale moj TZ mi wytlumaczyl jak powinnam jej uzywac...(zeby facet uczyl mnie takich rzeczy... no i po prostu wyszlo na to ze ja trzeba przycisnac raz a mocniej,i wtedy jest super mgielka
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 18:46   #3114
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Jeszcze go nie użyłam
Jest w pudełku, zapach ma pomarańczowy. Przetestuję go dziś i napisze jak się sprawuje Zel-peeling oliwkowy jest raczej jak żel niż peeling - drobinki są małe i słabe. Kolejny peeling masujacy a nie ścierający, wiec można go codziennie używać. Fajnia natłuszcza skórę

Ten krem do stóp kosztuje niewiele ponad 2 zł

Dziekuje bardzo za odp To lece do biedronki i kupuje
I jak uzyjesz tego antycellulitowego to zdaj relacje
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 19:26   #3115
Małgosia*79
Raczkowanie
 
Avatar Małgosia*79
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Moje ostatnie nabytki. Na szczęście większość z tego dostanie mam w prezencie imieninowym
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg listopad01.jpg (119,4 KB, 266 załadowań)
Małgosia*79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 20:41   #3116
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Małgosia*79 Pokaż wiadomość
Moje ostatnie nabytki. Na szczęście większość z tego dostanie mam w prezencie imieninowym
Czy moglabys powiedziec jak sprawuja sie kosmetyki Eucerin? Czy mialas/masz rowniez jakies inne?
Juz dosyc dlugo "chodze" kolo nich i nie wiem czy warto...
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 07:20   #3117
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Widzę, że kupiłaś mini wodę Iwostinu
A ja się chętnie dowiem jaki jest żel do mycia twarzy winogronowy z Ori.
Tak, to już druga mała woda Iwostinu Jest bardzo poręczna i spokojnie można ją wrzucić do torby bez odczucia dodatkowego ciężaru

Żel Oriflame jest póki co dość dobry. Nie wysuszył mnie jeszcze więc za to ma wielki plus. Po umyciu skóra nie jest ściągnięta, a dobrze oczyszczona. Ma ładny, niechemiczny zapach, dość dobrze sie pieni.

Cytat:
Napisane przez Maemi Pokaż wiadomość
Maju, jak sprawuje się woda Iwostinu?
Z wody Iwostinu jestem bardzo zadowolona i to moje już któreś z kolei opakowanie tej wody(najczesciej kupuje jednak większe).

Cytat:
Napisane przez meri99 Pokaż wiadomość
Maju,i jak podoba cie sie woda iwostinu? Ja tez ja zakupilam niedawno i szczerze to nie widze roznicy pomiedzy niz a woda avene... avene nawet troszke podsuszala moja skore a iwostin wcale tego nie robi. A jak u ciebie z aplikacja tej wody? bo ja po recenzjach na KWC mialam wrazenie ze rzeczywiscie z niej ostro leci (inne wizazanki pisaly ze to prysznic a nie mgielka) no i ja po pierwszej aplikacji(delikatnym przycisnieciu) tez stwierdzilam "o kurcze,rzeczywiscie prysznic..." ale moj TZ mi wytlumaczyl jak powinnam jej uzywac...(zeby facet uczyl mnie takich rzeczy... no i po prostu wyszlo na to ze ja trzeba przycisnac raz a mocniej,i wtedy jest super mgielka
Woda Iwostinu bardzo często stoi na półce w łazience a mała buteleczka jest zawsze obok mnie, w torbie. Woda termalna to mój kosmetyk must have i uzywam często i dużo.
Z tym dozowaniem wody, to kiedyś sie zraziłam. Kupiłam duża butelkę wody Iwostinu i bardzo źle pryskało, właściwie robiły się wielkie krople zamiast mgiełki. Jednak drugie opakowanie było cudowne, i potem już nigdy nie zdarzyło mi się, że woda rozpylała sie za dużym strumieniem.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 09:27   #3118
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Czy moglabys powiedziec jak sprawuja sie kosmetyki Eucerin? Czy mialas/masz rowniez jakies inne?
Juz dosyc dlugo "chodze" kolo nich i nie wiem czy warto...
Ja miałam kilka próbek balsamu do ciała z 10% mocznika - bardzo tłusty, trochę tępo się rozsmarowywał (miałam wrażenie że smaruję się klasycznym kremem Nivea ), ale fakt faktem, skóra była dobrze nawilżona, natłuszczona, gładka, miękka
Miałam tez próbki balsamu nawilżającego - lżejszy, szybciej się wchłaniał.

Popytaj o próbki w aptekach - ja dostałam w Superpharm
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 13:46   #3119
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja miałam kilka próbek balsamu do ciała z 10% mocznika - bardzo tłusty, trochę tępo się rozsmarowywał (miałam wrażenie że smaruję się klasycznym kremem Nivea ), ale fakt faktem, skóra była dobrze nawilżona, natłuszczona, gładka, miękka
Miałam tez próbki balsamu nawilżającego - lżejszy, szybciej się wchłaniał.

Popytaj o próbki w aptekach - ja dostałam w Superpharm
Bardzo dziekuje, popytam o probki Mam sucha skore, wiec testuje/kupuje wszystko, co moze ja ratowac
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 17:32   #3120
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Fajne zbiory dziewczyny

Maju-jak sie sprawuje ten zel Avene?

A to moje z tego miesiaca.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nowekosmetyki.jpg (115,2 KB, 144 załadowań)
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:27.