Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2009-07-18, 11:14   #1471
ktosia1
Wtajemniczenie
 
Avatar ktosia1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 2 684
GG do ktosia1
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Mastermind___by_NikkouChan.jpg (100,7 KB, 216 za³adowañ)
__________________
YOU CAN FIND ME:
https://www.facebook.com/pages/-Basi...33015660234674



"Love of beauty is Taste. The creation of beauty is Art." -Ralph Waldo
ktosia1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-07-18, 15:29   #1472
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 2 352
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

ma ktos linka na allegro do tej rudej henny?

Cytat:
Napisane przez ktosia1 Poka¿ wiadomo¶æ

wow sliczne. przypominaja mango loreala. twoje zdjecie? czym robilas?
__________________
do twardego st±pania po ziemi nie nadaj± siê buty z miekk± podeszw±. .. . ...
untouchable jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-07-18, 18:17   #1473
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

numer tej henny to 4.1. wychodzi faktycznie bardzo rudo , ale najlepiej najpierw lekko rozjasnic jezeli brwi sa wyjsciowo ciemne. wspolgra z kazdym odcieniem rudosci przynajmniej u mnie. jezeli potrzyma sie kilka minut to jest fajny , ciepy rudy braz wygladajacy bardzo naturalnie , ale jak kiedys trzymalam pelne 10 to wyszly jak dla mnie zbyt mocne az czerwonawe
problem jest z usunieciem poprzednich henn(?) przynajmniej u mnie , ale to tez problem zwiazany z naturalnym niewiadomo po co tak ciemnym kolorem
swoja ruda henne dostalam dotad tylko w jednym sklepie fryzjerskim w poznaniu wiec nie wiem jak z dostepnoscia na allegro
aa jeszcze jedno kasztanowa henne odradzam dziewczynom z ciepym typem urody u mnie wyszedl piekny bordo kolor
pozdrowienia dla kobiet , ktore dostrzegaja , ze brwi powinny pasowac do wlosow (w przeciwienstwie do niektorych kosmetyczek)
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel

Edytowane przez julianna-p
Czas edycji: 2009-07-18 o 18:19
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-07-18, 18:51   #1474
ktosia1
Wtajemniczenie
 
Avatar ktosia1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 2 684
GG do ktosia1
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez untouchable Poka¿ wiadomo¶æ
ma ktos linka na allegro do tej rudej henny?




wow sliczne. przypominaja mango loreala. twoje zdjecie? czym robilas?
nie nie to nie moje zdjêcie, znalezione...
__________________
YOU CAN FIND ME:
https://www.facebook.com/pages/-Basi...33015660234674



"Love of beauty is Taste. The creation of beauty is Art." -Ralph Waldo
ktosia1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-07-18, 19:38   #1475
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez milk Poka¿ wiadomo¶æ
moim zdaniem br±zowe oczy do rudych w³osów wygl±daj± lepiej ni¿ szare, niebieskie czy zielone uwielbiam to po³±czenie, niestety sama nim nie dysponujê
Kwestia gustu. No i jeszcze wszystko zale¿y od konkretnej osoby. Swoj± drog± to znam 4 naturalne rudzielce. Trzy maj± oczy niebieskie, jedna ruda ma oczy piwne. Ja za to naturalnie mam w³osy blond i oczy zielone. Tak¿e có¿, mit naturalnie rudych w³osów i zielonych oczu pad³ :P

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
[...]poprzednich henn(?)
Tak, henn
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-07-18, 20:52   #1476
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomo¶ci: 3 605
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

ja kiedy¶ chcia³am rozja¶niæ sobie rzêsy, bo nie wiadomo czemu mam je ciemniejsze ni¿ brwi (brwi mam takie rudawo-z³otw) i za ka¿dym razem gdy pyta³am o taka us³ugê u kilku kosmetyczek, zawsze by³y wyba³uszone oczy i stwierdzenie: "ale przeciez rzêsy zawsze siê przyciemnia...", w jednym salonie spotka³am siê z henn± blond, ale o to mi nie chodzi...
__________________
Mój blog o dbaniu o urodê w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-07-18, 21:14   #1477
redqueen
Raczkowanie
 
Avatar redqueen
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 109
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
numer tej henny to 4.1. wychodzi faktycznie bardzo rudo , ale najlepiej najpierw lekko rozjasnic jezeli brwi sa wyjsciowo ciemne. wspolgra z kazdym odcieniem rudosci przynajmniej u mnie. jezeli potrzyma sie kilka minut to jest fajny , ciepy rudy braz wygladajacy bardzo naturalnie , ale jak kiedys trzymalam pelne 10 to wyszly jak dla mnie zbyt mocne az czerwonawe
problem jest z usunieciem poprzednich henn(?) przynajmniej u mnie , ale to tez problem zwiazany z naturalnym niewiadomo po co tak ciemnym kolorem
swoja ruda henne dostalam dotad tylko w jednym sklepie fryzjerskim w poznaniu wiec nie wiem jak z dostepnoscia na allegro
aa jeszcze jedno kasztanowa henne odradzam dziewczynom z ciepym typem urody u mnie wyszedl piekny bordo kolor
pozdrowienia dla kobiet , ktore dostrzegaja , ze brwi powinny pasowac do wlosow (w przeciwienstwie do niektorych kosmetyczek)

bardzo dziêkujê za odpowiedz
przeszukalam allegro i ku mojemu zdziwineniu znalazlam kolor 4.1
tylko ze tam figuruje wszedzie jako "CZERWONY" zapewne widzialam go wczesniej kiedy zamawialam inne kolory tylko nazwa musia³a mnie odstraszyæ

troche siê bojê, mam jasnos³omkowe brwi- mo¿e z³apaæ naprawdê na czerwono ale mam nadzieje ze w razie czego br±zowa henna uratuje sytuacjê nie wiecie jak to jest z nak³adaniem jednej henny na drug±? a mo¿e powinnam t± czerwon± wymieszaæ z br±zow± ;P

jak co¶ mozna zamówiæ choæby tu
http://allegro.pl/item680455316_refe...ie_kolory.html


loss_lauri nie wiem czy Ci to pomo¿e, ale s³ysza³am ¿e brwi mo¿na rozja¶niaæ preparatem Sally Hansen Creme Hair Bleach, mo¿e i na rzêsy by pomog³o
__________________
¿ y c i e m a t y l e k o l o r ó w i l e p o t r a f i s z w n i m d o s t r z e c



Edytowane przez redqueen
Czas edycji: 2009-07-18 o 21:33
redqueen jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-07-19, 00:56   #1478
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 2 352
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez ktosia1 Poka¿ wiadomo¶æ
nie nie to nie moje zdjêcie, znalezione...
no bo nie napisalas nic ale wlosy sliczne

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
numer tej henny to 4.1. wychodzi faktycznie bardzo rudo , ale najlepiej najpierw lekko rozjasnic jezeli brwi sa wyjsciowo ciemne. wspolgra z kazdym odcieniem rudosci przynajmniej u mnie. jezeli potrzyma sie kilka minut to jest fajny , ciepy rudy braz wygladajacy bardzo naturalnie , ale jak kiedys trzymalam pelne 10 to wyszly jak dla mnie zbyt mocne az czerwonawe
problem jest z usunieciem poprzednich henn(?) przynajmniej u mnie , ale to tez problem zwiazany z naturalnym niewiadomo po co tak ciemnym kolorem
swoja ruda henne dostalam dotad tylko w jednym sklepie fryzjerskim w poznaniu wiec nie wiem jak z dostepnoscia na allegro
aa jeszcze jedno kasztanowa henne odradzam dziewczynom z ciepym typem urody u mnie wyszedl piekny bordo kolor
pozdrowienia dla kobiet , ktore dostrzegaja , ze brwi powinny pasowac do wlosow (w przeciwienstwie do niektorych kosmetyczek)
to ja bym musiala rozjasnic brwi.. bez rozjasniania faktycznie nie wyjdzie ale moze chocia¿ bym je miala w cieplej tonacji. trzeba sprobowac


redqueen, dziekuje za linka na allegro
__________________
do twardego st±pania po ziemi nie nadaj± siê buty z miekk± podeszw±. .. . ...
untouchable jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-07-19, 09:04   #1479
ulver
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 25
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

mo¿na spróbowaæ brwi malowaæ specjalnym cieniem, np. http://www.lauramercier.com/products...ow_powder_duo/ czy http://www.smashbox.com/BROW-TECH , odcieñ auburn
ulver jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-07-19, 12:05   #1480
manque
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Witam,


to mój pierwszy list na owym forum w ogóle, dlatego proszê, wybaczcie mi Panie, je¶li nie¶wiadomie pope³niê faux-pas.
Chcia³am tylko krótko odnie¶æ siê do wcze¶niejszych wypowiedzi, miêdzy innymi dlatego, ¿e temat dotyczy i mnie. Otó¿ ja jestem z natury ruda (i inna byæ nie chcê); tak mo¿na to ogólnie okre¶liæ, choæ moim zdaniem ka¿dy rudy kolor jest choæ odrobinê inny; dla jednego to mied¼, dla drugiego... hmmm... z³oty? Moim w³osom faktycznie najblizej do z³otych, a têczówki mam w ciemnym br±zie. Jednak tak siê niefortunnie sk³ada, ¿e nie znam ¿adnego innego w³a¶ciciela naturalnie rudych w³osów, wiêc trudno mi tutaj o porównanie. Cerê mam stricte 'blad±' (st±d te¿ problem z doborem odcienia podk³adu, ale rad w tej kwestii muszê szukaæ w innym temacie), a rzêsy, choæ do¶æ d³ugie, to jednak cienkie i te¿ raczej rude (kolor do¶æ trudno mi sprecyzowaæ). My¶la³am o tym, by w³a¶nie nadaæ im choæ o parê tonów ciemniejszy odcieñ, pozostaj±c jednak przy typowym ciep³ym br±zie. I st±d moje pytanie do Pani julianny-p (b±d¼ innej osoby, ktora by³aby mi w stanie pomóc): wspomina³a Pani o farbowaniu tym czerwonym kolorem henny brwi, a jak sytuacja wygl±da w przypadku rzês? Czy te¿ daje to taki efekt 'ciep³ego rudego br±zu'? Próbowa³am kiedy¶ samodzielnie farbowaæ rzêsy br±zow± henn±, ale efekt by³, mówi±c wprost, ¿aden, byæ mo¿e dlatego, ¿e zbyt krótko pozostawi³am j± na rzêsach. Ile w takim razie nale¿a³oby pozostawiæ j± na rzêsach, je¶li nie ca³e 10 minut i czy aby na pewno w moim przypadku najlepszy by³by w³a¶nie ten czerwony odcieñ?

Bêdê niezmiernie wdziêczna za ka¿d± pomocn± (p)odpowied¼.
Pozdrawiam:


`J.`
manque jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-07-19, 12:11   #1481
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 2 352
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez ulver Poka¿ wiadomo¶æ
mo¿na spróbowaæ brwi malowaæ specjalnym cieniem, np. http://www.lauramercier.com/products...ow_powder_duo/ czy http://www.smashbox.com/BROW-TECH , odcieñ auburn
no tak ale jak ktos ma ciemne brwi to nic to nie da
ja maluje miedzianym cieniem i mam tylko w sloncu taka lekka poswiate
__________________
do twardego st±pania po ziemi nie nadaj± siê buty z miekk± podeszw±. .. . ...
untouchable jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-19, 13:47   #1482
ulver
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 25
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez untouchable Poka¿ wiadomo¶æ
no tak ale jak ktos ma ciemne brwi to nic to nie da
ja maluje miedzianym cieniem i mam tylko w sloncu taka lekka poswiate
przez pó³ roku ponad u¿ywa³am cienia laury mercier. sama mam ciemnobr±zowe brwi, a jednak dawa³o i to du¿o wiadomo, ¿e z bliska widaæ prawdziwy kolor, ale z odleg³o¶ci wygl±da to jak najbardziej ok.
ulver jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-07-19, 14:20   #1483
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 760
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez AngelEyes89 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê za rade A mo¿e znasz jak±¶ farbkê któr± by¶ mog³ami poleciæ? Albo inne wiza¿anki

Z góry dziêkujê
co¿ mo¿e mango? tylko masz ciemne w³oski nie wiem jak wyjdzie, mo¿e warto by by³o przej¶æ siê do fryzjera, bo mo¿e konieczne oka¿e siê rozja¶nianie. ³adna jest gdzies wymieniana juz w watku farba garniera belle color, ale tez moglaby slabo z³apaæ.
milk jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-07-19, 21:17   #1484
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez manque Poka¿ wiadomo¶æ
Witam,


to mój pierwszy list na owym forum w ogóle, dlatego proszê, wybaczcie mi Panie, je¶li nie¶wiadomie pope³niê faux-pas.
Chcia³am tylko krótko odnie¶æ siê do wcze¶niejszych wypowiedzi, miêdzy innymi dlatego, ¿e temat dotyczy i mnie. Otó¿ ja jestem z natury ruda (i inna byæ nie chcê); tak mo¿na to ogólnie okre¶liæ, choæ moim zdaniem ka¿dy rudy kolor jest choæ odrobinê inny; dla jednego to mied¼, dla drugiego... hmmm... z³oty? Moim w³osom faktycznie najblizej do z³otych, a têczówki mam w ciemnym br±zie. Jednak tak siê niefortunnie sk³ada, ¿e nie znam ¿adnego innego w³a¶ciciela naturalnie rudych w³osów, wiêc trudno mi tutaj o porównanie. Cerê mam stricte 'blad±' (st±d te¿ problem z doborem odcienia podk³adu, ale rad w tej kwestii muszê szukaæ w innym temacie), a rzêsy, choæ do¶æ d³ugie, to jednak cienkie i te¿ raczej rude (kolor do¶æ trudno mi sprecyzowaæ). My¶la³am o tym, by w³a¶nie nadaæ im choæ o parê tonów ciemniejszy odcieñ, pozostaj±c jednak przy typowym ciep³ym br±zie. I st±d moje pytanie do Pani julianny-p (b±d¼ innej osoby, ktora by³aby mi w stanie pomóc): wspomina³a Pani o farbowaniu tym czerwonym kolorem henny brwi, a jak sytuacja wygl±da w przypadku rzês? Czy te¿ daje to taki efekt 'ciep³ego rudego br±zu'? Próbowa³am kiedy¶ samodzielnie farbowaæ rzêsy br±zow± henn±, ale efekt by³, mówi±c wprost, ¿aden, byæ mo¿e dlatego, ¿e zbyt krótko pozostawi³am j± na rzêsach. Ile w takim razie nale¿a³oby pozostawiæ j± na rzêsach, je¶li nie ca³e 10 minut i czy aby na pewno w moim przypadku najlepszy by³by w³a¶nie ten czerwony odcieñ?

Bêdê niezmiernie wdziêczna za ka¿d± pomocn± (p)odpowied¼.
Pozdrawiam:


`J.`
niestety jesli chodzi o rzesy mam male doswiadczenie bo z natury sa bardzo ciemne i tylko raz w zyciu nalozylam henne.
mysle , ze moze Pani sprobowac najpierw nalozyc jasny braz np a potem dopiero ten rudy odcien bo nie wiem jaki efekt da ruda henna na bardzo jasnych rzesach . tyle ode mnie bo nic wiecej w tym temacie nie moge powiedziec
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-07-20, 03:20   #1485
nerla
Zadomowienie
 
Avatar nerla
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 1 191
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

manque je¶li ci zbyt mocno wyjdzie ta henna to nie bêdzie to wygl±da³o dobrze przy jasno-rudym... na twoim miejscu sprobowalabym ja nalozyc i za pierwszym razem potrzymac 3-5 min a jak mimo to wyjdzie zbyt czerwony to dac na to br±zow± ale tylko za chwile zostawic 3 min. Czyli na odwrót ni¿ jak Ci poradzi³a julianna-p

No i mo¿esz u¿yæ henny tak¿e do rzês.
Najlepiej by³oby gdybys wstawila jakies twoje zdjecie, ³atwiej by³oby nam doradziæ.
__________________
Niemo¿liwe jest mo¿liwe
nerla jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-07-20, 07:28   #1486
AngelEyes89
Przyczajenie
 
Avatar AngelEyes89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez milk Poka¿ wiadomo¶æ
co¿ mo¿e mango? tylko masz ciemne w³oski nie wiem jak wyjdzie, mo¿e warto by by³o przej¶æ siê do fryzjera, bo mo¿e konieczne oka¿e siê rozja¶nianie. ³adna jest gdzies wymieniana juz w watku farba garniera belle color, ale tez moglaby slabo z³apaæ.
No wiêc w³asnie te¿ tak my¶la³am ¿e mo¿e mi nie z³apaæ My¶la³am te¿ jeszcze o czerwonej miedzi i z³ocistomiedzianym blondzie Garniera albo co¶ z L'oreala wybiore sama ju¿ nie wiem heh Bo z Palette to siê troszke obawiam jak moje w³oski zareaguja na ni± bo s³ysza³am i czyta³am ¿e niszczy w³oski. A mo¿e sobie jaki¶ szampon koloryzuj±cy kupie dla spr. jak bêdê wygladaæ a potem najwyzej farbke jak±¶
No nic ale dziêkujê za pomoc
AngelEyes89 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-07-20, 12:08   #1487
marteCka001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 97
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

polecam farby loreala. teraz skusze sie na mango. i nawet wole zrobic na ciemniejszych wlosach bo nie wyjdzie ci przynajmniej "odblaskowy".
marteCka001 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-07-20, 12:48   #1488
angela__
Rozeznanie
 
Avatar angela__
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 569
GG do angela__
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Witam Was drogie rudow³ose

ja niestety nie jestem naturalna posiadaczka rudosci na g³owie, zostaje mi farbowanie.
I w zwiazku z tym mam pytanie..

Czy uzywalyscie plukanek z octu w celu zatrzymania na dluzej koloru??

Czy to nie dziala??

__________________
W trakcie zapuszczania w³osów ...
22.11.2009 start z pokrzyw± i skrzypem!
angela__ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-07-22, 20:02   #1489
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomo¶ci: 2 904
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Ja ostatnio jednak wróci³am do belle color, chociaz w³oski nie sa po nim tak super miêciutkie jak po mango loreala, ale jednak kolorek maja taki jak wole- mniej czerwony, bardziej rudy, po mango musia³am odczekac z 10 mys , az sie zrobi³, jak chcia³am

Edytowane przez niutka1
Czas edycji: 2009-07-22 o 20:04
niutka1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-22, 23:09   #1490
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 2 352
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez angela__ Poka¿ wiadomo¶æ
Witam Was drogie rudow³ose

ja niestety nie jestem naturalna posiadaczka rudosci na g³owie, zostaje mi farbowanie.
I w zwiazku z tym mam pytanie..

Czy uzywalyscie plukanek z octu w celu zatrzymania na dluzej koloru??

Czy to nie dziala??

ja robilam, procz blyszczenia nic wiecej nie zauwazylam.

sprobuj
__________________
do twardego st±pania po ziemi nie nadaj± siê buty z miekk± podeszw±. .. . ...
untouchable jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-07-23, 12:00   #1491
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 760
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

AngelEyes89 tylko,ze szamponem znowu nie wyjdzie ci jasny i raczej radze unikac czerwonych miedzi i innych czerwonych bo wyjda Ci...czerwone a zdecydowanie moim zdaniem kolor miedziano karmelowy, ciep³y, niezbyt ciemny jest dla Ciebie najlepszy, palette omijaj szerokim ³ukiem! i koniecznie wklej zdjecia jak bedzie juz po.
milk jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-07-23, 15:28   #1492
Delave
Raczkowanie
 
Avatar Delave
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: groch pod siódmym materacem
Wiadomo¶ci: 394
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Kolory, które mi siê po nocach ¶ni± i ¿±dnego z nich zapewne nigdy nie bêdê mia³a
jako¶ nie ufam fryzjerkom...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 07ce0e1d118857465814945.jpg (30,5 KB, 176 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg ikf.com.pl-fotka-158038.jpg (23,2 KB, 196 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg ikf.com.pl-fotka-171520.jpg (29,4 KB, 210 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg ikf.com.pl-fotka-187227.jpg (15,8 KB, 129 za³adowañ)
__________________
ehhh
Delave jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-07-23, 17:14   #1493
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomo¶ci: 3 706
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez Delave Poka¿ wiadomo¶æ
Kolory, które mi siê po nocach ¶ni± i ¿±dnego z nich zapewne nigdy nie bêdê mia³a
jako¶ nie ufam fryzjerkom...
kolor z pierwszego zdjêcia boski ale ma³o rudy to chyba bardziej z³oty-karmelowy blond C.U.D.N.Y
Kiya jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-07-23, 18:44   #1494
manque
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Witam,


tym razem ciut krócej. Droga nerlo, chêtnie umie¶ci³abym tutaj swoje zdjêcie, ale wiêkszo¶æ z tych, które mi robiono, s± w sepii, lub czarno-bia³e, ze wzglêdu na zaciemnienie, stylizacjê, nieszczególnie wierne, zatem nic nie pomog±. Szukam kogo¶, kto móg³by mi zaproponowaæ, hmm... powiedzmy "artystyczne" zdjêcia, ale nie robiê tego w sposób uci±¿liwy, wiêc jeszcze trochê wody zapewne up³ynie. Ale my¶lê, ¿e mój kolor jest do¶æ zblizony do tego, który ma dziewczyna na zdjêciu drugim od lewej spo¶ród tych zamieszczonych dzi¶ przez Delave. S±dzê, ¿e jednak nawet po na³o¿eniu henny bêdê musia³a rzêsy tuszowaæ, bo s± wiotkie i zupe³nie "niekszta³tne". Ale czy henna faktycznie "oblepi" rzêsy? Jak d³ugo efekt utrzyma siê na rzêsach w³a¶nie, czy która¶ z Pañ wie? Pani julianno-p, Pani równie¿ serdecznie dziêkujê za sugestiê, tylko jeszcze zastanawia mnie... czy nie lepiej i bezpieczniej by³oby mi udaæ siê na farbowanie rzês henn± do salonu kosmetycznego? To raczej tania "przyjemno¶æ", a chyba lepiej bym siê czu³a w profesjonalnych rêkach, ni¿ w swoich, mimo wszystko.


Serdecznie dziêkujê, pozdrawiam:

`J.`
manque jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-07-23, 20:15   #1495
redqueen
Raczkowanie
 
Avatar redqueen
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 109
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

manque ja od czasu do czasu nak³adam henne na rzêsy, ale robiê to sporadycznie bo zmywanie zazwyczaj koñczy siê pieczeniem - czego bym nie u¿y³a i jak siê nie stara³a, zawsze jaka¶ drobinka do oka siê dostanie a wtedy to ju¿ koniec Poza tym szkoda mi rzês, mam wra¿enie ¿e bardziej mi po tych zabiegach wypadaj±.
Je¶li chodzi o aplikacjê to biorê szczoteczkê z jakiego¶ starego tuszu, smarujê j± dok³adnie rozrobion± ju¿ henn± i po prostu malujê rzêsty, tak jest wygodniej.
Je¶li chodzi o efekt, jako¶ d³u¿ej muszê trzymaæ ni¿ na brwiach bo inaczej s³abo chwyta, trzyma siê te¿ znacznie krócej, przynajmniej u mnie
W salonie p³aci³am 17 z³ za farbowanie brwi i rzês
I czekamy na zdjêcia


przysz³a mi ta ruda henna 4.1 - wycisnê³am trochê z tubki, ma odcieñ malinowoczerwony to teraz czekam a¿ mi zejdzie resztka poprzedniej i farbujemy
__________________
¿ y c i e m a t y l e k o l o r ó w i l e p o t r a f i s z w n i m d o s t r z e c



Edytowane przez redqueen
Czas edycji: 2009-07-23 o 20:19
redqueen jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-07-23, 20:29   #1496
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 5 676
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Ja hennujê rzêsy na czarno, wygl±daj± bardzo ³adnie i nie muszê u¿ywaæ tuszu Br±zowa te¿ pewnie jest. Chodzê do kosmetyczki, mam wra¿liwe oczy i skoro w profesjonalnych rêkach ledwo wytrzymujê to pieczenie, to co dopiero jakbym sama zaczê³a kombinowaæ... U mnie trzyma sie a¿ mi rzêsy nie powypadaj±, przynajmniej tak mi sie wydaje, bo czê¶æ jest czarna a czê¶æ blond Polecam henne z proszku, w pa¶cie czy ¿elu jest tragiczna, wychodzi szarobura i szybko schodzi.
__________________


Æwiczê!
Wenress jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-07-23, 20:33   #1497
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

[QUOTE=Delave;13395581]Kolory, które mi siê po nocach ¶ni± i ¿±dnego z nich zapewne nigdy nie bêdê mia³a
jako¶ nie ufam fryzjerkom...


rozumiem brak zaufania do fryzjerek , ale kolor ze zdjec od 2 to zlocisto-miedziany blond z majirela mi tak wychodzi poziom 8 , o ile sie nie myle to 8.43 . ja mieszam z woda 6 , moje wlosy sa rudawe z natury.
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-07-23, 21:36   #1498
Delave
Raczkowanie
 
Avatar Delave
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: groch pod siódmym materacem
Wiadomo¶ci: 394
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

ooooo, Julianna-p, a Twoje w³osy s± ciemne czy jasne? Moje maj± tendencjê do rudzenia ale s± br±zowe.


Znalaz³am ten kolor, do¶æ ciemny siê wydaje, ale nie szkodzi. Jak zejdê do ja¶niejszego koloru to zaryzykujê, ale to dopiero za jaki¶ czas
__________________
ehhh

Edytowane przez Delave
Czas edycji: 2009-07-23 o 22:01
Delave jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-07-24, 09:56   #1499
ktosia1
Wtajemniczenie
 
Avatar ktosia1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 2 684
GG do ktosia1
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg ikf.com.pl-fotka-93327.jpg (29,6 KB, 134 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg ikf.com.pl-fotka-128812.jpg (30,3 KB, 180 za³adowañ)
__________________
YOU CAN FIND ME:
https://www.facebook.com/pages/-Basi...33015660234674



"Love of beauty is Taste. The creation of beauty is Art." -Ralph Waldo
ktosia1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-07-24, 10:09   #1500
Delave
Raczkowanie
 
Avatar Delave
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: groch pod siódmym materacem
Wiadomo¶ci: 394
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

OOooo, drugie zdjêcie cudo!! jakie zdrowe w³osy...
__________________
ehhh
Delave jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:29.