Kosmetyki M.A.C - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-30, 19:21   #4471
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
O, to ciekawe co to takiego.
Może jakaś kolekcja specjalnie dla Europy Wschodniej?
Te intensywne kolory

A może jakieś niesprzedane starocie nam zrzucają? Czy w zeszłym roku nie było czegoś takiego? Podwójne, bardzo intensywne w różnych kolorach? Nie wiem, czy było w Pl, bo ja jeszcze wtedy mało MACowa byłam. Ale w tej kolekcji mieli zabójczy błękit Sea&Sky bodajże, za którym płaczę i liczę, że kiedyś powtórzą

edycja:

może te ?
http://www.specktra.net/forum/f250/m...ul-08-a-99148/
To chyba to Tzn. bardzo podobne i bardzo możliwe ze to bo już nawet komuś tutaj chyba przez PW pisałam że mają być niektóre z kolekcji które nas w 2008 ominęły. Możliwe że to jest to bo jeśli chodzi o wygląd opakowania i kolorystykę cieni to to się zgadza.

KNK już taka nasz dolnośląska natura ;-)
Zaintrygowałeś mnie tym "nietypowym opakowaniem"
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 20:01   #4472
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
To chyba to Tzn. bardzo podobne i bardzo możliwe ze to bo już nawet komuś tutaj chyba przez PW pisałam że mają być niektóre z kolekcji które nas w 2008 ominęły. Możliwe że to jest to bo jeśli chodzi o wygląd opakowania i kolorystykę cieni to to się zgadza.

KNK już taka nasz dolnośląska natura ;-)
Zaintrygowałeś mnie tym "nietypowym opakowaniem"
Sądzicie, że dali by kolekcje sprzed roku? To troche chamskie, USA karmią najnowszymi kolekcjami co miesiąc, a nam rzucają jakieś starocie
używaliście kiedyś mineralnych cieni maca? jakie macie na ich temat zdanie?
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 20:09   #4473
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
Sądzicie, że dali by kolekcje sprzed roku? To troche chamskie, USA karmią najnowszymi kolekcjami co miesiąc, a nam rzucają jakieś starocie
używaliście kiedyś mineralnych cieni maca? jakie macie na ich temat zdanie?
Ale to wcale nie jest głupi pomysł. Oprócz nowych kolekcji (teraz 2) jest kolekcja której w Polsce nie było - czyli której potencjalni klienci nie mieli okazji kupić. Na takiej samej zasadzie są przecież w kolekcjach rzeczy które już kiedyś były (repromote) lub produkty pro.

Nie porównuj nas do USA - my nawet nie jesteśmy w grupie krajów które mają wszystkie kolekcje International (jednak to ma się zmienić).

Kolekcje mineralne omijam zawsze szerokim łukiem
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 20:21   #4474
natj
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 626
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Ale dziewczyny te cienie to nie dwójki ale czwórki.
Tam niżej są nawet opisane. A jak na zdjęciu się przyjrzycie to widać że tam u góry cienia są inne kolory
natj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 20:26   #4475
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
To chyba to Tzn. bardzo podobne i bardzo możliwe ze to bo już nawet komuś tutaj chyba przez PW pisałam że mają być niektóre z kolekcji które nas w 2008 ominęły. Możliwe że to jest to bo jeśli chodzi o wygląd opakowania i kolorystykę cieni to to się zgadza.
A tak, to do mnie pisałaś
Ja bym się bardzo cieszyła na takie starocie
A mineralne cienie rzeczywiście takie złe? Ja mam nieciekawe doświadczenie z pudrem - strasznie się "sypał" przy nabieraniu na pędzel (znaczy był wszędzie poza pędzlem), a na buzi to podkreślał mi tylko niedoskonałości cery, których do tej pory nawet nie zauważałam
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 20:52   #4476
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Miałam kiedyś cień mineralny MACa, ale nie polubilismy się za bardzo Teraz wyszperałam na blogu Nevady Manifesty MACa i spodobał mi sie bardzo 1 makijaż w którym wykorzystali cien mineralny i mnie skręca, żeby kupic ale przyznacie same, że makijaz super ( nazywa sie Silver Stroke)!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg silverstrokez.jpg (51,9 KB, 75 załadowań)
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 21:04   #4477
BlackLady
Raczkowanie
 
Avatar BlackLady
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 167
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
MAC-oddział PL chyba docenił potęgę informacji prasowych:

http://lula.pl/lula/1,95647,6548740,...ralne_MAC.html

te róże - śliczności
Jaka pikna ta kolekcja

Cytat:
Napisane przez neroza Pokaż wiadomość
A do mnie dziś przyszedł list od koleżanki ze Stanów i dostałam w prezencie pędzelek do eye-linera 209SE ma jakiś inny kolor niż te w Polsce bo jest czerwony nie wiem czy jest oryginalny ale wkleję foty to może Wy się wypowiecie.
Mam pytanko czy polecicie mi jakiś pędzel do pudru mineralnego w kamieniu?? bo mój puder (z GloMinerals)ma taką strasznie "lekką" konsystencję i zwykły pędzel do pudru jest za ostry do niego. Trochę namotałam ale mam nadzieje, że wiecie o co chodzi..
Pędzelek 209SE był dostępny w kolekcji Adoring Carmine z 2008 roku.

Widziałam dzisiaj na żywo kolekcje Rose Romance i Double Dazzle. I moim zdaniem RR jest beznadziejna. Ciene Et tu, Bouquet? i Silverthorn jeszcze się jako tako prezentują, pigment Mutiny nawet mnie pozytywnie zaskoczył-chociaż nie jestem wielbicielką niebieskich kolorów na powiekach to Mutiny daje taki delikatny efekt (bladego smerfa) że mogłabym się na niego skusić. Ale reszta kolekcji bez rewelacji jak dla mnie, na zdjęciach to wszystko o wiele ładniej wyglądało. Natomiast Double Dazzle cuuudooownaaa!!! Przepiękne kolory i bardzo bardzo błyszczące
__________________
Kliknij prosze ->->->->->->

https://wizaz.pl/akcje/rossmann/ross...php?pid=452402

Dziekuje
BlackLady jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-30, 21:51   #4478
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Ale to wcale nie jest głupi pomysł. Oprócz nowych kolekcji (teraz 2) jest kolekcja której w Polsce nie było - czyli której potencjalni klienci nie mieli okazji kupić. Na takiej samej zasadzie są przecież w kolekcjach rzeczy które już kiedyś były (repromote) lub produkty pro.

Nie porównuj nas do USA - my nawet nie jesteśmy w grupie krajów które mają wszystkie kolekcje International (jednak to ma się zmienić).

Kolekcje mineralne omijam zawsze szerokim łukiem
no dobra może pisząc o starociach to troche przesadziłam ale wynika to z tego, że ta kolekcja ani troche do mnie nie przemawia
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 21:59   #4479
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Miałam kiedyś cień mineralny MACa, ale nie polubilismy się za bardzo Teraz wyszperałam na blogu Nevady Manifesty MACa i spodobał mi sie bardzo 1 makijaż w którym wykorzystali cien mineralny i mnie skręca, żeby kupic ale przyznacie same, że makijaz super ( nazywa sie Silver Stroke)!
Bardzo fajny

Z Manifestów z blogu Nevady najbardziej spodobały mi się usta - Unapologetically Red i Beet & Berry
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 22:24   #4480
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Bardzo fajny

Z Manifestów z blogu Nevady najbardziej spodobały mi się usta - Unapologetically Red i Beet & Berry
Kilka propozycji było na prawdę fajnych
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 22:26   #4481
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Podejrzałem dzisiaj trochę Rose Romance, ciekawe tinty do ust i żelowy róż na policzki, cienie ciekawe też, szczególnie spodobały mi się Et tu bouquet i Silverthorn
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-01, 07:35   #4482
Skeruch
Raczkowanie
 
Avatar Skeruch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 325
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Witajcie
przeszukałam wątek i znikomo poruszany był temat kremu tonującego, który bardzo mnie interesuje. Czy któraś używała i może na ten temat coś powiedzieć?
Skeruch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-01, 19:04   #4483
ewelinkka20
Zadomowienie
 
Avatar ewelinkka20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 032
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Witam

Mam pytanie czy kolor Silverthorn z Rose Romance jest podobny do jakiegoś cienia sprzedawanego w regularnej kolekcji Mac ?
__________________


Edytowane przez ewelinkka20
Czas edycji: 2009-05-01 o 19:40
ewelinkka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-02, 20:49   #4484
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Mam Mutiny i Magnetique

Kolekcja we mnie zbyt gorących uczuć nie spowodowała - ciekawy jest cień E tu, Bouquet i różany Fix+ ze względu na zapach.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 18:11   #4485
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Mam Mutiny i Magnetique

Kolekcja we mnie zbyt gorących uczuć nie spowodowała - ciekawy jest cień E tu, Bouquet i różany Fix+ ze względu na zapach.
Dzisiaj zgodnie z planem poleciałam do MACa i powiem szczerze, że byłam miło zaskoczona kolorkami. Najpierw kolekcje kompletnie olałam i poszłam szukać cieni w koloże delikatnego różu w stałej ofercie, ale potem przekonałam się, że jednak w tej kolekcji są najładniejsze.
W końcu po długich wachaniach zostałam szczęśliwą właściecielką Et tu, bouquet? i blush of youth.
Et tu, bouquet? był najładniejszym dla mnie kolorem, delikatny i chyba pasujący do każdego.
Ten srebrny kolor też bardzo ładny.
A blush of youth ma być moim sposobem na ładny kolor skóry bez rzucających się w oczy różowych policzków, których mój TŻ nienawidzi :P
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 15:23   #4486
a_n_u_l_a
Raczkowanie
 
Avatar a_n_u_l_a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 293
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Czy któraś z Was Macomaniaczek wie może czy dazzleglassy będa u nas juz na stałe? A jeśli tak to które kolory?

Czy tak jak w stanach limitowane są Goldyrocks, Utterly Posh, Stop! Look! a resztą wchodzi na stałe?

Edytowane przez a_n_u_l_a
Czas edycji: 2009-05-05 o 15:25
a_n_u_l_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 15:36   #4487
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez a_n_u_l_a Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was Macomaniaczek wie może czy dazzleglassy będa u nas juz na stałe? A jeśli tak to które kolory?

Czy tak jak w stanach limitowane są Goldyrocks, Utterly Posh, Stop! Look! a resztą wchodzi na stałe?
U nas tak jak w Stanach
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 16:02   #4488
a_n_u_l_a
Raczkowanie
 
Avatar a_n_u_l_a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 293
Smile Dot.: Kosmetyki M.A.C

O to świetna wiadomość Podobają mi się akurat odcienie które nie sa limitowankami więc będę mogła sobie dozować przyjemność - portfel też mniej odczuje
a_n_u_l_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 22:01   #4489
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Dzięki zaprzyjaźnionej wizażance - Nevadzie (dziękuję bardzo ) doszły dzisiaj do mnie cudeńka z Sugarsweet - Shadesticki Cakeshop i Lemon Chiffon i cień Aquavert Śliczny, wiosenny kolor cienia a shadesticki fajnie się prezentują same bez nakładania na nie niczego - aż szkoda że tej kolekcji w Polsce nie było.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-07, 06:55   #4490
NiceKitty
Raczkowanie
 
Avatar NiceKitty
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 50
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Witajcie! Z powodu kosmetyków MAC-a postanowiłam wreszcie zarejestrować się na wizażu i od razu mam do Was pytanie zaznaczam, że nie jest to żadna reklama ani nic w tym guście.
Wertując stronę specktra.net natknęłam się na temat dotyczący strony www.allcosmeticswholesale.com - wiele kosmetyków MAC-a jest tam po niższych cenach, w tym dawno niedostępne, limitowane edycje. Byłam pewna, że to podróbki, jednak dziewczyny na Specktra.net zamawiają i są bardzo zadowolone. Co o tym myślicie? Pytam, ponieważ ACW wysyła do Polski i sama bym się na wiele rzeczy z chęcią skusiła, jednak wciąż mam wątpliwości.

Tutaj znajduje się temat o tej stronie na Specktra.net:
http://www.specktra.net/forum/f167/a...le-com-131269/
NiceKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 09:23   #4491
BlackLady
Raczkowanie
 
Avatar BlackLady
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 167
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez NiceKitty Pokaż wiadomość
Witajcie! Z powodu kosmetyków MAC-a postanowiłam wreszcie zarejestrować się na wizażu i od razu mam do Was pytanie zaznaczam, że nie jest to żadna reklama ani nic w tym guście.
Wertując stronę specktra.net natknęłam się na temat dotyczący strony www.allcosmeticswholesale .com - wiele kosmetyków MAC-a jest tam po niższych cenach, w tym dawno niedostępne, limitowane edycje. Byłam pewna, że to podróbki, jednak dziewczyny na Specktra.net zamawiają i są bardzo zadowolone. Co o tym myślicie? Pytam, ponieważ ACW wysyła do Polski i sama bym się na wiele rzeczy z chęcią skusiła, jednak wciąż mam wątpliwości.

Tutaj znajduje się temat o tej stronie na Specktra.net:
http://www.specktra.net/forum/f167/a...le-com-131269/
Dobre pytanie, też bym się chętnie dowiedziała czy któraś z Was kiedykolwiek stamtąd zamawiała. Również przeglądłam tę stronę oraz wypowiedzi na spektrze ale nadal się waham, a trzeba przyznać że sporo rzeczy mnie kusi
__________________
Kliknij prosze ->->->->->->

https://wizaz.pl/akcje/rossmann/ross...php?pid=452402

Dziekuje
BlackLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 09:39   #4492
NiceKitty
Raczkowanie
 
Avatar NiceKitty
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 50
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez BlackLady Pokaż wiadomość
Dobre pytanie, też bym się chętnie dowiedziała czy któraś z Was kiedykolwiek stamtąd zamawiała. Również przeglądłam tę stronę oraz wypowiedzi na spektrze ale nadal się waham, a trzeba przyznać że sporo rzeczy mnie kusi
Właśnie mam te same odczucia. Napisałam nawet na youtube do jednej dziewczyny, która zamawiała stamtąd już 20 sztuk kosmetyków i gwarantuje 100% oryginalności. Mimo wszystko moja podejżliwa natura nie daje mi spokoju. A zaoszczędzić można sporo, wkłady do cieni się nie opłaca kupować bo z przesyłką wyjdzie za 3 wkłady 133z a w PL 135zł, ale np za błyszczyk Dazzleglass Like Venus chcą 40zł - chyba zaryzykuję.
NiceKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 10:16   #4493
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Dzięki zaprzyjaźnionej wizażance - Nevadzie (dziękuję bardzo ) doszły dzisiaj do mnie cudeńka z Sugarsweet - Shadesticki Cakeshop i Lemon Chiffon i cień Aquavert Śliczny, wiosenny kolor cienia a shadesticki fajnie się prezentują same bez nakładania na nie niczego - aż szkoda że tej kolekcji w Polsce nie było.
Brand bardzo się cieszę Pozdrawiam serdecznie.

Cytat:
Napisane przez NiceKitty Pokaż wiadomość
Witajcie! Z powodu kosmetyków MAC-a postanowiłam wreszcie zarejestrować się na wizażu i od razu mam do Was pytanie zaznaczam, że nie jest to żadna reklama ani nic w tym guście.
Wertując stronę specktra.net natknęłam się na temat dotyczący strony www.allcosmeticswholesale .com - wiele kosmetyków MAC-a jest tam po niższych cenach, w tym dawno niedostępne, limitowane edycje. Byłam pewna, że to podróbki, jednak dziewczyny na Specktra.net zamawiają i są bardzo zadowolone. Co o tym myślicie? Pytam, ponieważ ACW wysyła do Polski i sama bym się na wiele rzeczy z chęcią skusiła, jednak wciąż mam wątpliwości.

Tutaj znajduje się temat o tej stronie na Specktra.net:
http://www.specktra.net/forum/f167/a...le-com-131269/
Ja zamawiałam, gdyż dostałam wizytówkę poprzez ebay od sprzedawcy closetmustgo (allcosmeticswholesale to jego sklep internetowy) ,który niestety sprzedaje podróbki pigmentów i być może pędzli, mogę natomiast polecić limitowane palety, cienie, błyszczyki, szminki - są oryginalne
Nie zamawiajcie tylko pełnowymiarowych pigmentów (ja wtedy zamówiłam chartreuse, deep purple i jeszcze jakieś - nie pamiętam ,bo to było dawnooo temu i były to na 100% podróbki), o sprzedawcy closetmustgo również znajdziecie opinie na spektrze także możecie poczytać
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 10:33   #4494
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Mac

co ze sprzedajacymi: shine_and_beauty leather79 Robert_S75 ?? maja oryginaly?? szukalam tu w watku ale znalazlam tylko opinie potwierdzajace oryginalnosc pigmentow dominika-wrobel2 i Piotr.Sob - a tylko tych 5 sprzedawcow ma pigment ktorego ja potrzebuje czy ktoras z Was moze sie wypowiedziec na temat 3 pierwszych wymienionych przeze mnie?
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 14:49   #4495
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Mac

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
co ze sprzedajacymi: shine_and_beauty leather79 Robert_S75 ?? maja oryginaly?? szukalam tu w watku ale znalazlam tylko opinie potwierdzajace oryginalnosc pigmentow dominika-wrobel2 i Piotr.Sob - a tylko tych 5 sprzedawcow ma pigment ktorego ja potrzebuje czy ktoras z Was moze sie wypowiedziec na temat 3 pierwszych wymienionych przeze mnie?
Agniesiu więc użytkownik shine_and_beauty na pewno sprzedaje podróbki, pisaliśmy tutaj o cieniach z kolekcji Barbie, nigdy nie było aż 13 odcieni, natomiast ten sprzedawca sprzedaje taką gamę kolorów, to samo tyczy się błyszczyków Heatherette, nie było aż tylu kolorów, widzę na aukcjach tego użytkownika również podejrzanie wyglądający tusz ,którego nigdy w ofercie MAC nie widziałam, dla mnie jednoznacznie to świadczy o tym ,że sprzedawca w ofercie ma same podróbki.
Pigmenty użytkownika Leather79 to niestety podróbki, na aukcji widać kartoniki z numerami, kartoniki powinny mieć nazwy, nie numery, po za tym użytkownik na dalszych zdjęciach ponaklejał w programie akurat na wysokości tych numerów nazwy, co najśmieszniejsze np magneta magnez (w MACu była limitowana neonowa kolekcja i pigment nazywał się magenta madness) i inne np pink rose (nigdy nie było takiego koloru)
Po za tym kolory cieni często nie odpowiadają w ogóle oryginałom np black black na zdjęciu jest perłowy, a oryginał to czarny smolisty mat, naval blue na zdjęciu to jakiś turkus, a oryginał to głęboki granat,green space na zdjęciu to perłowa zieleń, a oryginał to totalnie matowa zieleń, mogłabym podać więcej przykładów, ale chyba wiadomo już o co chodzi.
Użytkownik Robert_s75 moim zdaniem również sprzedaje podróbki, nie ma takich kolorów jak ''softwasch gren'' '' orange crusch'' ''gren spece'' (wątpię aby to była literówka) ''pink rose'' ''old gol'' ''black ore''( który występuje tylko w serii solar bits i nie jest pakowany w pojemnik 7,5g, po za tym połyskuje na złoto czego nie widać na zdjęciu).
Nazwy nie odpowiadają kolorom np gold dusk to nie pastelowy róż tylko pastelowy żółty, kolory są zbliżone do podróbek na aukcji Leather79.
Co mnie irytuje to fakt ,że sprzedawca podkradł makijaże ze strony Temptalia.com. Myślę ,że dalszy komentarz jest zbędny.
Pozdrawiam serdecznie
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 15:14   #4496
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Mac

dzieki za wyczerpujaca odpowiedz
chcialam tylko powiedziec, ze jak bedziecie pisaly o sprzedawcach z allegro, to piszcie pelne nazwy uzytkownikow, ze spacjami, podkreslnikami, myslnikami itp - bo potem osoby ktore kogos konkretnego szukaja to moze byc ciezko znalezc np piszecie 'dominika wrobel ma oryginaly' a ja wklepujac w wyszukiwarke 'dominika-wrobel2' nie znajduje postow
mam nadzieje ze rozumiecie o co chodzi
buziaki jeszcze raz i bardzo dziekuje za odpowiedz ;*
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 21:51   #4497
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Dzięki zaprzyjaźnionej wizażance - Nevadzie (dziękuję bardzo ) doszły dzisiaj do mnie cudeńka z Sugarsweet - Shadesticki Cakeshop i Lemon Chiffon i cień Aquavert Śliczny, wiosenny kolor cienia a shadesticki fajnie się prezentują same bez nakładania na nie niczego - aż szkoda że tej kolekcji w Polsce nie było.
Może jakieś fotki tego cienia i jakbys mogła go opisać, bo choruje na ten kolor
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 16:43   #4498
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Może jakieś fotki tego cienia i jakbys mogła go opisać, bo choruje na ten kolor
Zrobiłam na szybko swatcha (cień, shadesticki i na końcu shadesticków delikatnie nałożony cień) - mam nadzieję że coś widać.

Kolor to bardzo blada zieleń, opalizuje na beżowo/złoto ale nie jest to mocna złota opalizacja a raczej ciepły lekko złotawy beżyk. U mnie ten kolor na skórze słabo widać (jasne na jasnym) ale fajnie wygląda nałożony na coś kolorowego. Jest bardzo delikatny ale ciekawy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg swatch.jpg (21,9 KB, 58 załadowań)
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 12:02   #4499
kasuczi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3
Dot.: Mac

na allegro znalazałam błyszczyki mac'a, ale opakowanie mi podpada... nie ma pełnej nazwy "mac lusterglass", widnieje jedynie "mac"... nie wiem czy kupić? bd wdzięczna za wszelkie porady

Edytowane przez kasuczi
Czas edycji: 2009-05-09 o 12:07
kasuczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 13:19   #4500
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Mam pytanie odnosnie bronzera MAC'a. Uzywam go juz od ok. miesiaca i ostatnio na policzkach zaczely pojawiac mi sie drobne krostki. Czy to mozliwe zeby mnie pozapychal, ze moja cera wlasnie na niego tak zareagowala? Macie z nim jakies doswiadczenia ?
Pytalam panie w MAC'u ale tylko dziwnie na mnie popatrzyly i powiedzialy ze to moze jakies przesilenie wiosenne !! jasne...
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:14.