Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-11, 13:51   #1171
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

możesz nawet zażądać odszkodowania. Na wszelki wypadek zrób screen z obu stron, żeby ktoś nie zdążył Twoich prac usunąć. Możesz domagać się bardzo dużych pieniędzy. Moim zdaniem warte zachodu!
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 16:07   #1172
KELLLINKA
Raczkowanie
 
Avatar KELLLINKA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 91
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez sarrita Pokaż wiadomość
Nie ma najmniejszego sensu. Poza tym przez tusz, rzesy krocej sie trzymaja.

Pewnie że nie ma sensu na co dzień ich malować. Ale czasami jest potrzeba ich pomalowania. Jak używam odpowiednich kosmetyków w okolicy oka to nie skracam ich żywotności. Mam założone rzęski od kilku miesiecy i uzupełniałam je w takim samym odstępie czasowym, czy je malowałam czy nie. Oczywiście nie robiłam tego często. Ale raz w tygodniu sobie maznełam tuszem, firmy w której zakładałam.
KELLLINKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 19:44   #1173
Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Rosa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 829
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez agi wi Pokaż wiadomość
Jestem zmuszona poruszyć dość nieprzyjemny temat, jak kopiowanie czyichś prac i posługiwanie się nimi bez zgody autora.
Nigdy mi się nie zdarzyło żeby ktoś próbował "pożyczyć" moją twórczość no chyba że o tym nie wiem

Ciężka sprawa.. ale prędzej czy później takie stylistki wpadną-kojarzę Twoje prace (piękne rzęsy) pewnie klientki szybko się zorientują że ich rzęsy nie są takie ładne jak na zdjęciach.

koniecznie zrób screena
Rosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 16:16   #1174
Mantisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 267
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Amathea Pokaż wiadomość
Cześć, przeczytałam wątek i widzę, że parę osób naprawdę zna się na rzeczy, a ja tymczasem jestem kompletnie zielona. Dlatego proszę o radę, co sądzicie o tej ofercie?
http://allegro.pl/item1024870770_prz..._rabat_50.html
(na stronie podanej w aukcji jest więcej zdjęć)

Nie chciałabym się wkopać w coś nieprzyjemnego... Z góry dzięki za pomoc.

znam Justyne polecam, sama u niej robilam )

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------

Cytat:
Napisane przez sarrita Pokaż wiadomość
Soczewki nie stanowia problemu, nalezy je jedynie wyjac podczas aplikacji. A co do czasu zalozenia to powinnas umowic sie okolo 3 tygodni przed slubem tak aby isc jeszcze na jedno uzupelnienie. Wazne jest abys zobaczyla czy rzesy Ci nie przeszkadzaja, czy dobrze Ci sie je nosi i przede wszystkim czy nie jestes urazliwiona na klej lub inne produkty... teraz w czasie pylenia traw jest to istotna sprawa.

nie widzę powodu do zdejmowania soczewek. sama je nosze i nigdy nie zdejmuje podczas aplikacji.

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Gonia111 Pokaż wiadomość

Pozdrawiam.
Ps. A jeśli chodzi o odżywki - to stosujemy je jak najbardziej na włosy , na paznokcie(w naturalnej płytce) , ale jak chcemy na rzęsy to proponuję OMEGĘ w pastylkach.
co to jest "omega w pastylkach"?? chodzi Wam o kwasy omega? a jesli tak to ktore? 3, 6, 9??

---------- Dopisano o 17:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

Cytat:
Napisane przez gsk Pokaż wiadomość
Pytanie do stylistek-używanie takich podkładek żelowych pod oczy czy taśmy?
taśmy, lepiej mi trzyma dolne rzesy
__________________
nie poznaje wizazu
Mantisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 18:32   #1175
rzeskiolsztyn
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 58
GG do rzeskiolsztyn
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

zdecydowanie taśmy
rzeskiolsztyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 12:02   #1176
nata w
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Witam wszystkich na forum. Od razu zapytam, czy któras z was nie chciałaby wymienic się barterowo załozeniem rzęs. Moje klientki dopytują się kiedy ja będę miała rzęsy, a niestety nie ma mi kto tego zrobić. Nie ukrywam że nie chce wydawać 400 zł za założenie jesli mam własne materiały. Pracuję w Konstancinie( niedaleko Warszawy) a mieszkam w Górze Kalwari, może znajdzie sie chętna na taka wymiane.Pozdrawiam Natka
nata w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 18:33   #1177
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

ja w ogóle rzęs nie maluje tuszem.Uważam to za totalnie bezsensu.Ale jesli juz to tylko te specjalnie do rzęs przedłużanych.Moja znajoma z uporem maniaka sobie tuszuje i absolutnie lepiej prezentuja sie na specjalnym.Zwykły tusz jakos tak nieładnie oblepia.
Ale cos widze ze przybywa maniaczek rzes.Polecam polecam-REWELACJA
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-14, 23:41   #1178
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez agi wi Pokaż wiadomość
Jestem zmuszona poruszyć dość nieprzyjemny temat, jak kopiowanie czyichś prac i posługiwanie się nimi bez zgody autora. Podejrzewam, że przynajmniej kilka z Was miało już do czynienia z takimi praktykami. Niestety początkujące stylistki bez własnego dorobku idą na łatwiznę, kopiują zdjęcia, retuszują znaki wodne i zamieszczają je w swoich ofertach. Takie praktyki są niezgodne z prawem, za kopiowanie cudzej twórczości grozi dwa lata, a za czerpanie korzyści majątkowych z takiego procederu pięć lat pozbawienia wolności.
Ja zamieszczam swoją ofertę na allegro pod tym samym nickiem, którym posługuję się na forum. Niestety mimo znaku wodnego i informacji, że nie wyrażam zgody na kopiowanie i posługiwanie się moimi pracami kilka osób "pożyczyło" sobie moje zdjęcia. Po rozmowie telefonicznej usunęli je ze swojej oferty.
Niestety jeden z salonów w Warszawie zajmujący się przedłużaniem włosów i przedłużaniem rzęs posługuje się moimi pracami, bez mojej zgody. Mimo mojej prośby o wycofanie zdjęć nie usunęli ich ze strony salonu a wręcz przeciwnie zamieścili je jeszcze na aukcji. Kilka klientek dzwoniło do mnie i pytało się czy na pewno jestem autorką tych prac. Sprawę zgłosiłam odpowiednim organom ścigania, ale pragnę przestrzec potencjalne klientki tej stylistki oraz uświadomić stylistkom, że ich prace są chronione prawami autorskimi.
Oto linki do strony salonu:
http://www.meghair.pl/rzesy/one_metoda.html
oraz do aukcji madziulka_4
http://www.allegro.pl/item1074783805..._rabat_50.html
Ja niestety jestem zmuszona rowniez opublikowac namiary na osoby, ktore ukradly zdjecia moich prac:
http://nasza-klasa.pl/profile/28980664/gallery
http://nasza-klasa.pl/profile/29325715/gallery/album/2

Nie bede tego komentowac bo brak mi slow. Oczywiscie te pseudo stylistki zrobily to z pelna premedytacja i zapewne jesli znajda sie nowe osoby, ktore beda chcialy podebrac moje prace bede tu wymienione.
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 11:32   #1179
marzutka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8
Send a message via Skype™ to marzutka
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

1. Słuchajcie, a z ciekawości jak to macie z formalnościami? Macie założone własne DG? Czy jak? Jak to jest z podatkami?

2. Bierzecie dodatkową kasę za dojazd do klienta?
marzutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 13:13   #1180
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez marzutka Pokaż wiadomość
1. Słuchajcie, a z ciekawości jak to macie z formalnościami? Macie założone własne DG? Czy jak? Jak to jest z podatkami?

2. Bierzecie dodatkową kasę za dojazd do klienta?
1. zatrudnienie w salonie, rejestracja firmy czy jej brak, to indywidualna sprawa kazdej stylstki, wiec mysle, ze po prostu poodzywaj sie do dziewczyn na priv a nie na ogolnym watku.

2. ja np. nie dojrzezdzam do klientki bo to strata czasu. W tym samym czasie, w ktorym bym dojezdzala do klientki moga zrobic 2 osoby. Przejazd w korkach, wniesienie lozka, lampy kuferka - rak Ci za jednym razem nie starczy. Rozlozenie tych zabawek itd. to marnotrawstwo cennego czasu. Ja osobiscie odradzam.
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 14:18   #1181
agi wi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

DO RZESKIOLSZTYN:
Oto kolejna osoba kradnąca zdjęcia czyichś prac. rzeskiolsztyn jedno zdjęcie należy należy do Ciebie, poprzeglądaj allegro bo wydaje mi się, że jeszcze gdzieś natrafiłam na Twoje prace.
http://www.allegro.pl/item1083894550...ci_okazja.html
agi wi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-16, 14:53   #1182
Ananas
Raczkowanie
 
Avatar Ananas
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 65
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Dla mnie to jest szok, ze 'te' dziewczyny, dorosle osoby, nie zdaja sobie sprawy, ze takie 'pozyczanie' cudzych zdjec jest prawnie karane. Nie mowiac o tym, ze uzywa sie wizerunku osob, ktore zapewne nie wyrazaja na to zgody
Ananas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 17:30   #1183
marzutka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8
Send a message via Skype™ to marzutka
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Dzieki, Sarrita

Czy któraś z Was była na szkoleniu w jblashes? Jeśli tak, to proszę o opinię
marzutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 20:26   #1184
rzeskiolsztyn
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 58
GG do rzeskiolsztyn
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

kochana dziekuje Ci bardzo,faktycznie faktycznie ukradła mi foto,sprawe juz zgłosiołam do radcy pawnego (ktory jest moim męzem) i zajmie sie tym
rzeskiolsztyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 21:00   #1185
agi wi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Ta pani ( SKLEP-JOGI-PL ) nie dość, że pożyczyła sobie bez pytania Twoje i moje zdjęcie to jeszcze okłamuje klientki jak ogólnie wiadomo stylistki pracujące na XL nie zakładają rzęs w domu ani u klientki ich stylistki pracują tylko w salonach.
agi wi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 23:16   #1186
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Dotarł do mnie już utrwalacz - jestem nim zachwycona, tylko mam jedno pytanie - czy taki utrwalacz się hmm ... zmywa? Czy zostawia na rzęsach i po prostu następnego dnia kładzie się następną wartwę? Może to głupie pytanie, ale nie umiem nigdzie znaleźć na ten temat żadnych informacji. :/
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 00:22   #1187
senioritte
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 15
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Dziewczyny mam pytanie czy experymentujecie z efektem ?? chodzi mi o to czy mieszacie grubosci rzes czy caly zabieg na jednej grubosci? (glownie srodek rzesy) mam tez drugie pytanie czy mixujecie rzesy od roznych producentow czy jeden zabieg - jeden producent? (normal, Y, W , szersza koncowka (SL), jednolita rzesa... - o to mi chodzi). Wiadomo ze dziewczyny ktore robia to z sercem maja mase rodzajow rzes ale czy przedluzacie tradycyjnie czy ze tak powiem bawicie sie efektem?
senioritte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 08:03   #1188
amaniac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 64
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez marzutka Pokaż wiadomość
Dzieki, Sarrita

Czy któraś z Was była na szkoleniu w jblashes? Jeśli tak, to proszę o opinię
witajcie, jestem nowa na tym wątku - od wczoraj śledzę wpisy
a od jakiegoś czasu poważnie myślę nad szkoleniem - po prostu chciałabym sobie dorobić - a lubię wizaż, stylizację itp., także zapewne sobie poradzę - to tak tytułem wstępu

znam 2 dziewczyny, które skończyły kurs - jedna w nl, druga w jblashes ...i ta z nl kupuje produkty z jblashes mówi, że szkoda, że nie zrobiła kursu w jb - a ta z jb jest bardzo zadowolona - jak porównywałam "opowieści" i opinie o produktach (w jb dają to, co faktycznie jest najbardziej "chodliwe" - to z doświadczenia tych dziewczyn) i ceny to się zdecyduję na jb (zbieram kasę bo widzę, że warto się tym zająć)
patrzyłam jeszcze na extreme, ale to dużo za drogo no i chciałabym swobodnie robić w domowych warunkach, a nie tylko w salonie...
amaniac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 08:53   #1189
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Przezlosliwa Pokaż wiadomość
Dotarł do mnie już utrwalacz - jestem nim zachwycona, tylko mam jedno pytanie - czy taki utrwalacz się hmm ... zmywa? Czy zostawia na rzęsach i po prostu następnego dnia kładzie się następną wartwę? Może to głupie pytanie, ale nie umiem nigdzie znaleźć na ten temat żadnych informacji. :/
A jakiej firmy masz utrwalacz - max2? Jesli tak to sie go nie zmywa ale trzeba uwazac, zeby nie nalozyc go za duzo bo sie robia takie biale/zolte pylki na rzesach.
Zreszta jesli nawet masz utrwalacz innej firmy mysle, ze rowiez powinien zostac na rzesach 'bez splukiwania'
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-17, 10:52   #1190
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

http://www.allegro.pl/item1084645679...rzesy_s_l.html - mam ten. Bardzo wodnisty.
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 22:09   #1191
rzeskiolsztyn
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 58
GG do rzeskiolsztyn
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

moj mąz probował sie do niej dodzwonic ale niestety nie odbiera,w opisie aukcji ma napisane zeby pisac do niej smsy to bedzie oddzwaniala,pewnie sie boi ze beda wydzwaniały nie zadowolone klientki... masakra,bdziemy probowac jeszcze jutro dzwonic
rzeskiolsztyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 12:14   #1192
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Ananas Pokaż wiadomość
Dla mnie to jest szok, ze 'te' dziewczyny, dorosle osoby, nie zdaja sobie sprawy, ze takie 'pozyczanie' cudzych zdjec jest prawnie karane. Nie mowiac o tym, ze uzywa sie wizerunku osob, ktore zapewne nie wyrazaja na to zgody
one pewnie po prostu myślą, że nikt nie będzie szukał po allegro czy ogólnie necie swoich fotek...
okropne, mam nadzieję że uda się Wam wyegzekwować jakieś konsekwencje dla tych osób
__________________
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 15:09   #1193
Sothis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 27
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez rzeskiolsztyn Pokaż wiadomość
moj mąz probował sie do niej dodzwonic ale niestety nie odbiera,w opisie aukcji ma napisane zeby pisac do niej smsy to bedzie oddzwaniala,pewnie sie boi ze beda wydzwaniały nie zadowolone klientki... masakra,bdziemy probowac jeszcze jutro dzwonic
dziwny tok myślenia...
czemu zakładasz ,że nie odbiera bo się boi niezadowolonych klientek?
z tego co widzę to raczej nie ma negatywnych opinii o tym użytkowniku.
kiedyś kontaktowałam się z tym sprzedawcą i nie było absolutnie żadnego problemu z kontaktem.
Podejrzewam ,że odbiera jak ma czas bo sprzedaż na "alle" to nie jest jedyna praca tej Pani
__________________
Martwy ptak- kilka piór i oddech przerwany...
Sothis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 19:20   #1194
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Przezlosliwa Pokaż wiadomość
a to tego nie znam;/

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Lavanda Pokaż wiadomość
one pewnie po prostu myślą, że nikt nie będzie szukał po allegro czy ogólnie necie swoich fotek...
okropne, mam nadzieję że uda się Wam wyegzekwować jakieś konsekwencje dla tych osób
One mysla, ze jak cos jest w netcie to jest ogolnie dostepne a tak niestety nie jest. Brak znajomosci prawa nie tlumaczy przestepstwa - bo tak to trzeba nazwac. Jak ja sie kontaktowalam z jedna 'maja zlodziejka' stwierdzila, ze dostala zdjecie od kolezanki... Ale co z tego! Powinna sie zainteresowac jakie jest pochodzenie zdjecia a juz na pewno nie reklamowac sie nie swoja praca. Wprowadza swoje klientki w blad, chwali sie cudza aplikacja i publikuje wizerunek osoby, ktora nie wyrazila na to zgody.
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 20:52   #1195
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Zażądajcie natychmiast usunięcia Waszych zdjęć!!Niezłe jaja musze wam powiedzieć.Jak to wszystko czytam to przerazenie mnie ogarnia.Boże jaka ulga ze trafiłam na swoją stylistkę!!!jakbym wpadła w ręce takich pseudo?. Strach sie bac.Okropne i obrzydliwe!!
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 09:40   #1196
KELLLINKA
Raczkowanie
 
Avatar KELLLINKA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 91
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez rzeskiolsztyn Pokaż wiadomość
moj mąz probował sie do niej dodzwonic ale niestety nie odbiera,w opisie aukcji ma napisane zeby pisac do niej smsy to bedzie oddzwaniala,pewnie sie boi ze beda wydzwaniały nie zadowolone klientki... masakra,bdziemy probowac jeszcze jutro dzwonic

Ja uważam ze nie tylko klientki mogą do niej wydzwaniać. Widziałam ze jej aukcję usunięto przez Allegro. Któraś z dziewczyn pisała że stylistki z XL ( mam rzęsy zakładane w tej firmie) nie zakładają ich w domu u klientki. Uważam z możesz skontaktować się z firmą XL, myślę że mają na 100% jej dokładny adres. Ja wchodziłam na ich stronę i wszystkie stylistki które ukończyły u nich kurs są zarejestrowane na stronie. To bardzo profesjonalna firma i myślę że im też będzie zależało na pozbyciu się takiej osoby z bazy, bo psuje reputację. Jeśli chcesz to zapytam się mojej stylistki o telefon do nich.
Pozdrawiam i trzymam kciuki

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Sothis Pokaż wiadomość
dziwny tok myślenia...
czemu zakładasz ,że nie odbiera bo się boi niezadowolonych klientek?
z tego co widzę to raczej nie ma negatywnych opinii o tym użytkowniku.
kiedyś kontaktowałam się z tym sprzedawcą i nie było absolutnie żadnego problemu z kontaktem.
Podejrzewam ,że odbiera jak ma czas bo sprzedaż na "alle" to nie jest jedyna praca tej Pani
A ja jedna nie jestem pewna czy do końca jesteś jej klientką
Sam fakt że jej aukcja została wykasowana przez pracownika Allegro już daje do myślenia.
Ja mam zakładane rzęsy w firmie którą reprezentowała ta Pani i nie sądzę żeby stylistki tej firmy miały takie ceny jak ona. To jakiś kit i oszukiwanie klientek. Cena jaką ona podawała nie jest możliwa w tej firmie.
Chyba nie jest Ci dobrze znany ten temat bo byś nie broniła takiej oszustki
KELLLINKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 10:13   #1197
Sylwucha_uu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 20
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Witam wszystkich

Chciałam przedłużyć rzęsy, czy mogę prosić o polecenie kogoś z Krakowa.
Ne chciałabym robić tego w ciemno.
Z góry dziękuję
__________________
Aparatka (góra) od 25.04.2010
Sylwucha_uu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 12:05   #1198
katii777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Witam!
Mam pewien problem i mam nadzieje, ze ktoras z dziewczyn zajmujacych sie przedluzaniem rzes pomoze mi go rozwiazac.
Zajmuje sie rzesami juz prawie rok, przeszlam szkolenie, mam kilkadziesiat stalych klientek, wyprobowalam materialy kliku firm i mam juz w tej chwili stalego dostawce (Secret Lashes- dystrybutor Blink Lash Care)i do tej pory z jego materialow bylam zadowolona i ja, i klienki. Rzesy trzymaly sie podrecznikowo, uzupelnienia co 3-5 tyg, a rzesy wypadaly z naturalnymi, tak jak byc powinno. Jakies 1,5 m-ca temu pojawil sie problem-rzesy odpadaja bez rzesy naturalnej, sypia sie juz w pierwszym tygodniu noszenia. Najpierw zauwazylam to u siebie, ale jestem w 5. m-cu ciazy, wiec wina obarczylam zmiany hormonalne. Zeby uspokoic sumienie, ze jest jednak mozliwosc, ze to wina kleju, ktory byl otwarty miesiac, kupilam nowy Ultra Plus i ze wzgledu na upaly, zaczelam trzymac go w lodowce. Minal juz prawie miesiac odkad uzywam swiezego kleju, sypanie rzes u klientek sie troszke uspokoilo, jednak 1/3 klientek zglasza, ze rzesy nie trzymaja sie juz tak jak kiedys i juz po 1,5-2. tygodniach maja znaczace ubytki. Czy spotkalyscie sie z taka sytuacja, czy mozliwe, ze klej tej firmy stal sie gorszy jakosciowo, czy to moze kwestia upalow, a moze trzymania kleju w lodowce? Otluszczam rzesy, rzesy mam caly czas tej samej jakosci, nie zmienil sie sposob mojego wykonywania przedluzania, a ten poblem spedza mi sen z powiek. Moze ktoras z Was polecilaby mi klej, z ktorym nie ma problemow i trzyma dopoki rzesa naturalna nie wypadnie. Albo podpowiedzcie mi, co moze byc przyczyna takiego stanu rzeczy.
Pozdrawiam i z gory dziekuje za jakies porady.
kasia
katii777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 12:28   #1199
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez senioritte Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie czy experymentujecie z efektem ?? chodzi mi o to czy mieszacie grubosci rzes czy caly zabieg na jednej grubosci? (glownie srodek rzesy) mam tez drugie pytanie czy mixujecie rzesy od roznych producentow czy jeden zabieg - jeden producent? (normal, Y, W , szersza koncowka (SL), jednolita rzesa... - o to mi chodzi). Wiadomo ze dziewczyny ktore robia to z sercem maja mase rodzajow rzes ale czy przedluzacie tradycyjnie czy ze tak powiem bawicie sie efektem?
Ja experymentuje... zakladam rzesy roznej grubosci i roznego podkrecenia. Jesli klienta ma opadajaca koncowke oka to zakladam jej C na kocie oko lub czasami na srodek zakladam zeby bardziej je otworzyc - w zaleznosci od indywidualnego ksztaltu. Jesli klienta ma niektore rzesy mocniejsze a niektore slabsze dobieram grubosc doczepianej rzesy do naturalnej. Pracuje na jednej marce bo mam pewnosc, ze rzesy i klej ze soba wspolgraja i efekt sie super trzyma.

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Roxanaa Pokaż wiadomość
Zażądajcie natychmiast usunięcia Waszych zdjęć!!Niezłe jaja musze wam powiedzieć.Jak to wszystko czytam to przerazenie mnie ogarnia.Boże jaka ulga ze trafiłam na swoją stylistkę!!!jakbym wpadła w ręce takich pseudo?. Strach sie bac.Okropne i obrzydliwe!!
Jedna osoba ode mnie usunela, druga udaje, ze nie ma tematu i ze nie dostala ode mnie maila. Ale nie popuszcze...

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

Cytat:
Napisane przez katii777 Pokaż wiadomość
Witam!
Mam pewien problem i mam nadzieje, ze ktoras z dziewczyn zajmujacych sie przedluzaniem rzes pomoze mi go rozwiazac.
Zajmuje sie rzesami juz prawie rok, przeszlam szkolenie, mam kilkadziesiat stalych klientek, wyprobowalam materialy kliku firm i mam juz w tej chwili stalego dostawce (Secret Lashes- dystrybutor Blink Lash Care)i do tej pory z jego materialow bylam zadowolona i ja, i klienki. Rzesy trzymaly sie podrecznikowo, uzupelnienia co 3-5 tyg, a rzesy wypadaly z naturalnymi, tak jak byc powinno. Jakies 1,5 m-ca temu pojawil sie problem-rzesy odpadaja bez rzesy naturalnej, sypia sie juz w pierwszym tygodniu noszenia. Najpierw zauwazylam to u siebie, ale jestem w 5. m-cu ciazy, wiec wina obarczylam zmiany hormonalne. Zeby uspokoic sumienie, ze jest jednak mozliwosc, ze to wina kleju, ktory byl otwarty miesiac, kupilam nowy Ultra Plus i ze wzgledu na upaly, zaczelam trzymac go w lodowce. Minal juz prawie miesiac odkad uzywam swiezego kleju, sypanie rzes u klientek sie troszke uspokoilo, jednak 1/3 klientek zglasza, ze rzesy nie trzymaja sie juz tak jak kiedys i juz po 1,5-2. tygodniach maja znaczace ubytki. Czy spotkalyscie sie z taka sytuacja, czy mozliwe, ze klej tej firmy stal sie gorszy jakosciowo, czy to moze kwestia upalow, a moze trzymania kleju w lodowce? Otluszczam rzesy, rzesy mam caly czas tej samej jakosci, nie zmienil sie sposob mojego wykonywania przedluzania, a ten poblem spedza mi sen z powiek. Moze ktoras z Was polecilaby mi klej, z ktorym nie ma problemow i trzyma dopoki rzesa naturalna nie wypadnie. Albo podpowiedzcie mi, co moze byc przyczyna takiego stanu rzeczy.
Pozdrawiam i z gory dziekuje za jakies porady.
kasia
Ja mialam taki przypadek raz na kleju z Nouveau Lashes i po prostu zmienilam firme. Juz wczesniej o tym pisalam... w lato odeszlo ode mnie sporo klientek bo wrocily z wakacji z lysyk okiem po 2 tyg. Byly sfrustrowane i zle a ja mimo, ze kupilam drugi klej z tej samej firmy, nadal nie widzialam poprawy. Teraz pracuje na jb lashes i wszystko sie dobrze trzyma. Mam sporo klientek i nawet jak ostatnio byly te duze upaly, zadna nie zglosila mi problemu.
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 13:22   #1200
katii777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez sarrita Pokaż wiadomość
Ja experymentuje... zakladam rzesy roznej grubosci i roznego podkrecenia. Jesli klienta ma opadajaca koncowke oka to zakladam jej C na kocie oko lub czasami na srodek zakladam zeby bardziej je otworzyc - w zaleznosci od indywidualnego ksztaltu. Jesli klienta ma niektore rzesy mocniejsze a niektore slabsze dobieram grubosc doczepianej rzesy do naturalnej. Pracuje na jednej marce bo mam pewnosc, ze rzesy i klej ze soba wspolgraja i efekt sie super trzyma.

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------



Jedna osoba ode mnie usunela, druga udaje, ze nie ma tematu i ze nie dostala ode mnie maila. Ale nie popuszcze...

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------



Ja mialam taki przypadek raz na kleju z Nouveau Lashes i po prostu zmienilam firme. Juz wczesniej o tym pisalam... w lato odeszlo ode mnie sporo klientek bo wrocily z wakacji z lysyk okiem po 2 tyg. Byly sfrustrowane i zle a ja mimo, ze kupilam drugi klej z tej samej firmy, nadal nie widzialam poprawy. Teraz pracuje na jb lashes i wszystko sie dobrze trzyma. Mam sporo klientek i nawet jak ostatnio byly te duze upaly, zadna nie zglosila mi problemu.
Sarrita,
Czyli moze byc tak, ze klej tej firmy po prostu przestal byc produkowany w jakosci, do ktorej jestem przyzwyczajona? czy trafilam feralnie na dwa egzeplarze z lipnej partii? Jesli tak, to na gwalt potrzebuje bardzo dobrego kleju. Ile sie czeka w jblashes na przesylke, po wyslaniu zdjec swoich przedluzan i skanu certyfikatu?
katii777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:39.