Sylwestrowe oczy:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Pokaż wyniki sondy: Który makijaż do czarnej sukienki i srebrnych dodatków z fioletowo-różowym wisiorem
Oko nr 1 75 50,34%
Oko nr 2 24 16,11%
Oko nr 3 51 34,23%
Żaden z powyższych 2 1,34%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 149. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-28, 22:34   #1
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy

Sylwestrowe oczy:)


hej dziewczyny,
dzisiaj trochę nietypowo, bo same oczy, ale strasznie niewyględna dzis jestem, bo cera po oczyszczaniu i absolutnie nie nadaję się, zeby się ludziom na oczy pokazać

Od razu przepraszam za niestaranne makijaże, błagam, nie bijcie, ale robione na szybko, nie więcej niż 5 minut na każde oko, bo chciałam, żebyście oceniły zestawienia kolorystyczne, a nie technikę itd. Wiem, fatalnie nałożone cienie, bałagan, za mało porozcierane, brak płynności przejść itd. To wszystko wiem

Jak myślicie, który makijaż będzie się nadawał do czarnej prostej sukienki i biżuterii w kolorze srebrnym z fioletowo- różowymi szkiełkami?

Kosmetyki, choć one tutaj większego znaczenia nie mają, ale regulamin
1. Biały żelowy eyeliner z Coastal Scents jako baza, cień sypki NYX Purple Pearl, cień ciemnofioletowy z TRIO Lake Moss NYX-a, cień sypki silver NYX, cień sypki Mnik Pearl jako rozświetlacz NYX
2. cień sypki NYX black, silver i white
3. kohl arabski jako czarna baza, cień sypki Purple NYX, cień L'oreal Duo HIP Charisma, rozświetlacz z paletki revlona
Tusz Colossal Maybeline

Zapraszam do oglądania i błagam, weźcie poprawkę, że to 5- minutówki

EDIT:
Dodałam sondę- zawsze chciałam spróbowac, a nigdy nie miałam wątku, gdzie mogłabym ją umieścić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oczy.jpg (55,7 KB, 980 załadowań)

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2008-12-29 o 16:30
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 22:40   #2
chelsea1112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 15
Dot.: Sylwestrowe oczy:)

mnie się najbardziej podoba 3, piękne kolorki
chelsea1112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 22:40   #3
caya
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 673
Dot.: Sylwestrowe oczy:)

krzyczę. wołam

PIERWSZYYY!!!!!!!!!

jest boski nie wiem jak wygląda sukienka, ale z opisu wynika że ten najbardziej pasuje do sukienki

ewentualnie trzeci, ale tylko jesli szkiełka są w tonacji tego intensywnego fioletu.

ale i tak myślę że pierwszy

pozdrawiam
caya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 23:00   #4
Nikaa1990
Wtajemniczenie
 
Avatar Nikaa1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 563
Dot.: Sylwestrowe oczy:)

Najbardziej podoba mi się drugi, ale myślę że do takiej sukienki najlepszy będzie pierwszy, który również jest śliczny
__________________
"Człowiek nie jest stworzony do klęski.
Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać"
[Ernest Hemingway]

30.37.45
75.74.50
Nikaa1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 23:04   #5
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Sylwestrowe oczy:)

OK, nie będę oceniać techniki, bo by Ci się lekko ode mnie dostało W końcu nie chodzi tu o technikę, tylko o barwy, a wiem przecież, że potrafisz pięknie malować. No to przechodzę do zestawień kolorystycznych
Pierwsze raczej odpada, te kolory do siebie nie pasują, no chyba że zrobisz pomiędzy nimi jakieś fajne przejście: np. róż, potem wrzos, potem fiolet, na końcu brąz (to w ogóle brąz jest? Bo wygląda jak brąz, ale w opisie nie widzę brązu) Trochę ten kolor w zewn. kąciku jakiś taki bury się wydaje. Drugie - może być, ten środkowy mieniący się kolor mi się podoba Ale przydałby się jakiś wyróżniający się akcent, na przykład czarna kreska, no i stanowczo mocniejsze zaznaczenie zewn. kącika. Proponuję nałożyć tam czerń, a na to ten kolor. (A wiesz, że u mnie wygląda to na zieleń? Mam chyba jakieś dziwne ustawienia monitora) Trzecie - kolory super, ten mieniący się fiolet jest piękny (uwielbiam fiolety) ale obowiązkowo ciemniejszy zewn. kącik i kreska
Słyszałam kiedyś, że nie powinno się malować pod kolor kreacji. Ale im częściej widzę zestawienie takich samych kolorów na oczach i w stroju, przekonuję się, że to ściema Dlatego proponuję zrobić coś krejzi () i wymalować na oczach róż + fiolet + czerń, do tego czarna kreska pokryta srebrnym brokatem (btw jutro jadę na zakupy, poluję na srebrny eyeliner pewnie na tylko srebrnym się nie skończy). Jestem pewna, że dasz radę połączyć te kolory, a powinno być pięknie
__________________

Edytowane przez Jeanne90
Czas edycji: 2008-12-28 o 23:05
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 23:23   #6
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Sylwestrowe oczy:)

Cytat:
Napisane przez chelsea1112 Pokaż wiadomość
mnie się najbardziej podoba 3, piękne kolorki
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez caya Pokaż wiadomość
krzyczę. wołam

PIERWSZYYY!!!!!!!!!

jest boski nie wiem jak wygląda sukienka, ale z opisu wynika że ten najbardziej pasuje do sukienki

ewentualnie trzeci, ale tylko jesli szkiełka są w tonacji tego intensywnego fioletu.

ale i tak myślę że pierwszy

pozdrawiam
Sukienka najzwyklejsza w świecie mała czarna na cienkich ramiączkach. Do tego wymysliłam sobie łańcuszek z dużym wisiorem - zdjęcie wklejam poniżej, ale nie udało mi się uchwycić tego, że pod światło ma delikatny różowy kolor Kolczyki są w tej samej tonacji (malutkie wkręty)
Dziękuję Ci bardzo

Cytat:
Napisane przez Nikaa1990 Pokaż wiadomość
Najbardziej podoba mi się drugi, ale myślę że do takiej sukienki najlepszy będzie pierwszy, który również jest śliczny
dziękuję Ci bardzo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wisiorek.jpg (20,7 KB, 43 załadowań)
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 23:28   #7
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Sylwestrowe oczy:)

Jeanne90- no własnie ze względu na Ciebie obawiałam się te fotki tu w ogóle dać Dobrze, że asekuracyjnie zaznaczyłam, ze wiem, że technicznie są do ...
Tak jak napisałam- malowałam na szybko, ciach, ciach, jedno oko, drugie oko, zmywamy, następne oko - całość zajęła mi niecałe pół godziny, więc jak na 3 makijaże oka ze zmyciem, to wybacz, ale nie doszłam do takiej wprawy, żeby to wyglądało sensownie
Chciałam raczej wypróbowac kolorki i zestawienia.
Dziękuję Ci za rady i może rzeczywiście zrobię coś w takiej tonacji. Jutro próba generalna makijażu, więc.. Tylko na kreskę nie ma szans, bo się nie nauczylam na tyle prostej, żeby z nią do ludzi wyjść
ps. zieleni w drugim makijażu nie użyłam to srebrno szary No i teraz się zastanawiam, jak Wy w ogóle widzicie kolory w moich makijażach, bo okazuje się, że zupełnie inaczej niż na moim monitorze
No i przepraszam za post po poście, ale to z rozpędu,a sama nie mogę tego już zmienić i wywalić tego drugiego

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2008-12-28 o 23:37
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-28, 23:47   #8
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Sylwestrowe oczy:)

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Jeanne90- no własnie ze względu na Ciebie obawiałam się te fotki tu w ogóle dać Dobrze, że asekuracyjnie zaznaczyłam, ze wiem, że technicznie są do ...
Tak jak napisałam- malowałam na szybko, ciach, ciach, jedno oko, drugie oko, zmywamy, następne oko - całość zajęła mi niecałe pół godziny, więc jak na 3 makijaże oka ze zmyciem, to wybacz, ale nie doszłam do takiej wprawy, żeby to wyglądało sensownie
Chciałam raczej wypróbowac kolorki i zestawienia.
Dziękuję Ci za rady i może rzeczywiście zrobię coś w takiej tonacji. Jutro próba generalna makijażu, więc.. Tylko na kreskę nie ma szans, bo się nie nauczylam na tyle prostej, żeby z nią do ludzi wyjść
ps. zieleni w drugim makijażu nie użyłam to srebrno szary No i teraz się zastanawiam, jak Wy w ogóle widzicie kolory w moich makijażach, bo okazuje się, że zupełnie inaczej niż na moim monitorze
No i przepraszam za post po poście, ale to z rozpędu,a sama nie mogę tego już zmienić i wywalić tego drugiego
Eee tam, nie ma się co mnie bać, nie gryzę przecież (no może tylko czasami) Pod względem technicznym nic nie zarzucam, bo to nie ma sensu. Jeśli chodzi o kreskę - ja nie potrafię posługiwać się eyelinerem, ale z całego serca polecam kredkę Szafir - jest naprawdę łatwa w obsłudze, szybko się nauczysz nią malować
Co do kolorów - zmieniłam teraz ustawienia kolorów na tonację zimną (wcześniej była tonacja ciepła) i ten drugi makijaż wygląda jak srebrny Ale w tym pierwszym nadal widzę brąz
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 23:50   #9
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: Sylwestrowe oczy:)

No jak na 5 -minutówki to wcale tak źle to nie wygląda
Wg mnie najbardziej by pasował ten ostatni, bardzo ładny odcień fioletu, przyciemniłabym zewnętrzne kąciki, dodała jakąś krechę

Kurcze ja chyba też muszę zacząć myśleć o jakimś mejkapie na Sylwestra. Tylko, że u mnie będzie mały problem. Okazało się, że będzie to sylwester przebierany. Najpierw muszę wymyślić przebranie. Ale chyba pójdę na łatwiznę, założę czarną kieckę, podtapiruję włosy, czarne oczy i choć raz jeden w roku będę legalnie wiedźmą
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 23:59   #10
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Sylwestrowe oczy:)

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Eee tam, nie ma się co mnie bać, nie gryzę przecież (no może tylko czasami) Pod względem technicznym nic nie zarzucam, bo to nie ma sensu. Jeśli chodzi o kreskę - ja nie potrafię posługiwać się eyelinerem, ale z całego serca polecam kredkę Szafir - jest naprawdę łatwa w obsłudze, szybko się nauczysz nią malować
Co do kolorów - zmieniłam teraz ustawienia kolorów na tonację zimną (wcześniej była tonacja ciepła) i ten drugi makijaż wygląda jak srebrny Ale w tym pierwszym nadal widzę brąz
Trzeba będzie zakupić kredkę Szafir w takim razie Chociaż mam nowy pędzelek do kresek (z CS ), którym dziecinnie prosto robi się kreski ich żelowymi linerami, tylko, że ja zakupiłam biały (jako bazę pod cienie),a ten się do kresek raczej nie nadaje. Czarnego do Sylwestra zakupić nie zdążę,więc zostaje mi kredka. W takim razie jutro wybieram się na zakupy

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
No jak na 5 -minutówki to wcale tak źle to nie wygląda
Wg mnie najbardziej by pasował ten ostatni, bardzo ładny odcień fioletu, przyciemniłabym zewnętrzne kąciki, dodała jakąś krechę

Kurcze ja chyba też muszę zacząć myśleć o jakimś mejkapie na Sylwestra. Tylko, że u mnie będzie mały problem. Okazało się, że będzie to sylwester przebierany. Najpierw muszę wymyślić przebranie. Ale chyba pójdę na łatwiznę, założę czarną kieckę, podtapiruję włosy, czarne oczy i choć raz jeden w roku będę legalnie wiedźmą
Jak na 5- minutówki, to nie wygląda źle? Starałam się, żeby cokolwiek było widać, bo sesja zajęła mi z pstryknięciem fotek pół godziny, więc w ogóle zastanawiałam się, czy jest sens to dawać tutaj
U mnie Sylwester tradycyjny, wręcz raczej nawet oficjalny, więc poszaleć za bardzo też nie mogę, choć pomysł wiedźmy mi się bardzo podoba (w sumie nie musiałabym się specjalnie przykładać do takiej stylizacji )
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 00:40   #11
glizdka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 2 142
GG do glizdka
Dot.: Sylwestrowe oczy:)

a moim skromnym zdaniem każdy się nadaje ponieważ czarny kolor jest tak uniwersalny a tym bardziej jeżeli chodzi o suknie wieczorowe ze każdy kolor śmiało można zastosować
wszystko pasuje byle by grało z typem urody i dodatkami tysz
Nie jest powiedziane ze jak czarna suknia to tylko jakieś czernie szarości i grafity moze byś granat z fioletem moze być szary z fioletem moze być kazdy byle wyrażny i dopracowany
mnie się wszystkie podobają
glizdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-29, 00:46   #12
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Sylwestrowe oczy:)

Cytat:
Napisane przez glizdka Pokaż wiadomość
a moim skromnym zdaniem każdy się nadaje ponieważ czarny kolor jest tak uniwersalny a tym bardziej jeżeli chodzi o suknie wieczorowe ze każdy kolor śmiało można zastosować
wszystko pasuje byle by grało z typem urody i dodatkami tysz
Nie jest powiedziane ze jak czarna suknia to tylko jakieś czernie szarości i grafity moze byś granat z fioletem moze być szary z fioletem moze być kazdy byle wyrażny i dopracowany
mnie się wszystkie podobają
Dzięki Kochana chociaz z tymi wszystkimi wyraźnymi kolorami to chyba nie do końca Wyobrażasz sobie czarną kieckę i pionowo ulozone barwy rasta (żółty, czerwony i zielony) na oczach? Chociaż z drugiej strony przełamywanie schematów zawsze mnie kręciło Ale chyba jednak na tego Sylwestra oficjalnego jeszcze się nie odważę
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 09:13   #13
Basia8212
Wtajemniczenie
 
Avatar Basia8212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 643
Dot.: Sylwestrowe oczy:)

Kasiu mnie się wszystkie podobają,ale ten nr.3 jest śliczny,bardzo ładne kolorki,pozatym jestes piękną kobietą i sama w sobie jestes ozdobą
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie...
Kosmetologia i wizaż - moje życiowe pasje Blog
Basia8212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 09:22   #14
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Sylwestrowe oczy:)

Najbardziej podoba mi się wersja 3 i wydaje mi się, że najbardziej będzie pasowała, dodałabym tylko kreseczkę czarną. Później wersja 2 - też może ładnie wyglądać do małej czarnej. Najmniej podoba mi się propozycja pierwsza - taki zwyklak wyszedł, a na sylwestra to trzeba poszaleć.
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 10:30   #15
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: Sylwestrowe oczy:)

Spodziewałam się jakiejś masakry i ataku cienia na niewinną Cathy po tym opisie niedoskonałości A tu jest na serio nieźle.. mi tam się podoba i techniki się czepiać nie będę. A w wyborze koloru nie pomogę, bo z natury nawet jak mam zdecydować pomiędzy 2 rzeczami to jęczę i gubię się... a jak mam 3 to już kaplica ostateczna.. i to jeszcze 3 ładne rzeczy.. Ehh
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 11:59   #16
betibeata7
Raczkowanie
 
Avatar betibeata7
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 390
Dot.: Sylwestrowe oczy:)

A ja się zgadzam z Jeanne że powinnaś połaczyć te 3 kolorki tzn. róż, potem fiolet i przydymić zew. kącik czarnym. No i obowiązkowo kreseczka. Powinno być pięknie, chociaż te które pokazałaś są super i niewiem który podoba mi się najbardziej
betibeata7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 14:32   #17
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Sylwestrowe oczy:)

zdecydowanie 1, chociaz 3 tez swietna( z malymi poprawkami, tak tak wiem, 5 minut bylo ), 2 moim zdaniem odpada- smutny i taki klasyczny, wieje nuda
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 15:54   #18
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Sylwestrowe oczy:)

1!!! jest super
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 16:49   #19
agentka101
Raczkowanie
 
Avatar agentka101
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: gotham city
Wiadomości: 470
Dot.: Sylwestrowe oczy:)

a mi sie podoba tez drugi ale do sukienki to chyba jednak zestawienie nr 1
__________________
I was in the wrong place at the wrong time
For the wrong reason and the wrong rhyme
On the wrong day of the wrong week
I used the wrong method with the wrong technique
agentka101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-29, 17:19   #20
MissSunshine
Raczkowanie
 
Avatar MissSunshine
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 110
Dot.: Sylwestrowe oczy:)

Zdecydowanie pierwszy Nie wierzę, że to 5-minutówki
__________________
In love...
MissSunshine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 17:24   #21
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Sylwestrowe oczy:)

mozesz pokazac zdjecie wisiora?


edit: dobra ,widze zdjecie ;d dla mnie trzeci jesli ma byc pod wisior;]
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 17:25   #22
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: Sylwestrowe oczy:)

wszystkie piękne i też nie wierzę, że robione w 5 minut
szary odpada, bo jeśli czarna sukienka to tak za ciemno by było..
wybrałabym fiolet nr 3
bardzo fajny kolor i ożywi sukienkę i ładne skomponuje się z biżuterią
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 17:29   #23
Toxique
Raczkowanie
 
Avatar Toxique
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 176
Dot.: Sylwestrowe oczy:)

Trudno mi się zdecydować, bo wszystkie 3 są śliczne.
Ale najbardziej mi się podoba trzeci i pierwszy.
__________________
" Kobieta jest cudem boskim, szczególnie jeśli ma za skórą diabła "
A. Allais
Toxique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 17:30   #24
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Sylwestrowe oczy:)

a tak w ogole to ja bym pojechala czarnozielonym smokey ;] kontrastowo
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 18:30   #25
siwak
Raczkowanie
 
Avatar siwak
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 378
Dot.: Sylwestrowe oczy:)

Mi najbardziej podoba sie drugi bo wole takie kolory Ale jak pokazalas wisiorek to obstawialam bym trojke
siwak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 18:37   #26
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Sylwestrowe oczy:)

Trójka
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 19:35   #27
tyneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar tyneczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 036
GG do tyneczka
Dot.: Sylwestrowe oczy:)

Zdecydowane 3! Jak zobaczyłam zdjęcia, to od razu się zakochałam
__________________

tyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 19:39   #28
candibar
Zakorzenienie
 
Avatar candibar
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 3 200
Dot.: Sylwestrowe oczy:)

Zagłosowałam na trójkę - widzę, że tak jak większość, naprawdę mnie urzekł Chociaż dwa pozostałe też pewnie pasuja i są śliczne
candibar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 21:00   #29
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Sylwestrowe oczy:)

Ja tez obstawiam trojeczke Ale tak naprawde kazdy bedzie pasowal. Wybierz ten, w ktorym najlepiej sie czujesz
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 21:15   #30
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Sylwestrowe oczy:)

Basia8212- bardzo Ci dziękuję, Ty zawsze poprawisz mi nastrój miłym słowkiem
marioladabr- dziękuję Oj, pewnie bym poszalała nawet bardziej (w koncu kiedy, jak nie w Sylwestra?, ale impreza dość oficjalna, więc... )
Vampi_z_piekla_rodem - mamy ten sam problem Ja też nie potrafię wybierać Stąd moj wątek z oczami Dziękuję Ci bardzo
betibeata7- dziękuję Może spróbuję coś takiego zrobić.
nAtaL!a - dziękuję Również za to "wieje nudą"
kosmita77 - dziękuję
agentka101- dziękuję
MissSunshine - Dziękuję To naprawdę 5- minutówki. Nie ma tam żadnego porzadnego cieniowania, większej staranności- po prostu nałożone 2-3 kolorki, przejechane pędzlem, cyknięte zdjęcie, oko zmyte..
kolezankaa - Kurczę, to naprawdę są szybkie makijaże. Zresztą, podejrzewam, że większości z Was wyszłoby coś lepszego w ciagu tych kilku minut Chociaż przyznaję się, ze trójka zajęła mi trochę więcej czasu (ale nie więcej niż 10), bo musiałam nałożyć jako bazę khol, bo nie mam czarnej bazy, a sypki khol mieszany w domowy sposób to koszmar- nie polecam Dziękuję
Toxique- Dziękuję
Sabbatha jak mnie nauczysz robić smoky, to pogadamy
siwak- dziękuję
frywolna franka -Dziękuję
tyneczka - Dziękuję Ci bardzo
candibar - Bardzo dziękuję
Biała_czekolada- dziękuję i pewnie tak zrobię Chociaż Wasze opinie bardzo mi pomogły
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:04.